О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

2016. Рекорды Харьковской области по легкой атлетике на 1 января 2016 г.

Рекорды Харьковской области по легкой атлетике на стадионе на 1 января 2016 года

Мужчины            
Біг на 100 метрів
10.02 Дологодін В’ячеслав Д 23.02.1972 Київ 17.05.1996 Іванов Е.А.
Біг на 200 метрів
20.33 Дологодін В’ячеслав Д 23.02.1972 Гельсінкі 25.06.1996 Іванов Е.А.
Біг на 400 метрів
45.67 Зюков Євген У 31.05.1978 Київ 17.05.2001 Сінєков Ю.М.
Біг на 800 метрів
1:47.5h. Лєсков Валерій Д 24.09.1958 Сочі 09.06.1979 Забішний А.А.
Біг на 1500 метрів
3:37.8h. Пантелей Володимир Зеніт 03.05.1945 Гельсінкі 28.06.1973 Жарий П.М.
Біг на 5000 метрів
13:22.3h. Шестеров Володимир Зеніт 16.01.1954 Москва 11.06.1980 Подоплєлов Л.В.
Біг на 10000 метрів
28:07.0h. Шестеров Володимир Зеніт 16.01.1954 Москва 04.07.1980 Подоплєлов Л.В.
Напівмарафонський біг
1:03:39 Божко Євген Д 01.06.1975 Філотеї 21.09.2003 Жупійов С.П.
Марафонський біг
2:13:13 Божко Євген Д 01.06.1975 Далас 10.12.2006 Жупійов С.П.
Естафетний біг 4х100м
40.55 Перестюк Руслан Д 22.04.1991 Донецьк 27.07.2013 Бодрови В.В.Н.Д.
  Устименко Олександр Д 01.06.1993     Бодрови В.В.Н.Д.
  Ємельяненко Даніїл Д 17.01.1995     Бодрови В.В.Н.Д.
  Бодров Ігор Д 09.07.1987     Бодрови В.В.Н.Д.
Естафетний біг 4х400м
3:04.63 Зюков Євгеній У 31.05.1978 Лахті 06.06.1999 Сінєков Ю.М.
  Твердоступ Андрій Д 18.06.1977     Ірхін В.І.
  Галкін Роман Д 27.05.1971     Іванов Е.А.
  Кайдаш Олександр У 30.05.1976     Іванов Е.А.
Біг на 110 метрів з бар’єрами
13.55 Дакшевич Геннадій К 15.03.1966 Київ 03.07.1993 Огородник Ю.О.
Біг на 400 метрів з бар’єрами
50.96 Гладков Олександр Д 11.10.1982 Київ 04.07.2003 Сінєков Ю.М.
Біг на 3000 метрів з перешкодами
8:21.75 Попеляєв Андрій Аванг. 04.07.1963 Москва 19.07.1984 Подоплєлов Л.В
Стрибки у висоту
2.42 Бондаренко Богдан Д 30.08.1989 Нью-Йорк 04.06.2014 Бондаренко В.В.
Стрибки з жердиною
5.8 Шутєєв В’ячеслав Гарт 07.10.1971 Київ 07.07.1998 Кравченко О.М.
Стрибки у довжину
8.28 Кобилянський Вадим ЗС 25.01.1961 Донецьк 08.09.1984 Лур’є М.Д.
Потрійний стрибок
17.23 Малецький Олександр Проф. 13.06.1966 Чернігів 24.07.1988 Лур’є М.Д.
Штовхання ядра
19.25 Золотухін Олег Д 14.01.1964 Харків 05.05.1983 Квітков А.Т.
Метання диска
64.49 Нестеровський Станісл. Д 31.07.1980 Конча-Засп 16.08.2011 Мінаков Ю.М.
Метання молота
78.02 Купровський Володимир Д 27.08.1957 Харків 11.08.1985 Валентюк В.І.
Метання списа
81.5 Новіков Андрій Проф. 12.04.1963 Сочі 27.05.1990 Лобачевский М.І
Десятиборство
8224 Колованов Ігор С 01.12.1958 Київ 12.05.1983 Стародубцев ВФ
Спортивна ходьба на 10000 м
45:15.8 Тертичников Олег Д 01.01.1992 Євпаторія 29.10.2010 Андрєєв СМ
Спортивна ходьба на 20 км
1:21.47 Вінниченко Микола Д 12.11.1958 Донецьк 06.09.1980 Малахов М.Д.
Спортивна ходьба на 50 км
3:58:49 Бандурченко Олег Тр. рез 16.09.1970 Москва 27.05.1990 Гармаш С.М.
ЖІНКИ            
Біг на 100 метрів
11.09 Поргебняк Наталя Д 19.02.1988 Кіровоград 30.07.2015 Омельченко М.В О.П
Біг на 200 метрів
22.47 Герман Наталія Проф. 10.11.1963 Челябінськ 21.06.1987 Чернецька Г.М.
Біг на 400 метрів
50.33 Джигалова Людмила Проф. 22.01.1962 Київ 06.07.1990 Іванов П.П.
Біг на 800 метрів
1:56.2h. Мішкель Тетяна Зеніт 10.06.1952 Подольськ 21.08.1982 Новожилов Б.Я.
Біг на 1500 метрів
4:01.73 Міщенко Анна Д 25.08.1983 Брюссель 16.09.2011 Іванови П.П.Т.М.
4:00.3h. Шестерова Людмила Зеніт 12.10.1956 Москва 06.07.1980 Подоплєлов Л.В.
Біг на 3000 метрів
8:38.1h. Жупійова Олена Аванг. 18.04.1960 Харків 11.08.1985 Подоплєлов Л.В.
Біг на 5000 метрів
15:23.25 Жупійова Олена Аванг. 18.04.1960 Москва 08.07.1986 Подоплєлов Л.В.
Біг на 10000 метрів
31:09.40 Жупійова Олена Аванг. 18.04.1960 Німеччина 96 Подоплєлов Л.В.
Напівмарафонський біг
1:09:34 В’язова Олена У 18.04.1960 Філотеї 21.09.2003 Божко В.А.
Марафонський біг
2:31:34 Вернигор Тетяна Д 23.01.1983 Лодзь 19.04.2015 Іванови П.П.Т.М.
Естафетний біг 4х100м
43.2 Ткаліч Тетяна У 30.05.1975 Дортмунд 15.06.2003 Сінєков Ю.М.
  Кайдаш Оксана Д 16.06.1974     Іванов Е.А.
  Пастушенко Олена ЗСУ 14.07.1979     Поздняков В.О.
  Майданова Марина Д 22.08.1982     Бодрови ВВ НД
Естафетний біг 4х400м
3:34.95 Мауріна Наталія У 01.10.1971 Київ 14.07.1997 Поздняков В.О.
  Шемчішина Майя Д 06.05.1972     Огроднік Ю.О.
  Кучма Оксана К 04.03.1973     Лозинський Г.П.
  Мауріна Зоя У 01.10.1971     Поздняков В.О.
Біг на 100 метрів з бар’єрами
12.39 Григор’єва Наталія Проф. 03.12.1962 Київ 11.07.1991 Огородник ЮО
Біг на 400 метрів з бар’єрами
54.78 Середа Марина Аванг. 12.04.1964 Ташкент 18.09.1986 Середа Є.Є.
 
Біг на 3000 метрів з перешкодами
10:46.47 Сердюк Олена Д 04.11.1981 Ялта 03.07.2004 Рибалко С.А.
Стрибки у висоту
1.91 Богомаз Світлана У 16.07.1974 Харків 01.06.1995 Горбач Л.С.
Стрибки з жердиною
4,35 Килипко Марина Д 10.11.1995 Харків 17.07.2015 Шевцов В.І.
Стрибки у довжину
7.03 Хлопотнова Олена У 04.08.1963 Харків 13.05.1994 Журба Т.Б.
Потрійний стрибок
14.39 Кулик Лілія Д-У 27.01.1987 Дебрецен 13.07.2007 Курочка А.М.
Штовхання ядра
21.73 Павлиш Віта Д 06.03.1969 Харків 17.07.1998 Квітков А.Т.
Метання диска
70.8 Міхальченко Лариса Д 16.02.1963 Харків 18.06.1988 Квітков А.Т.
Метання молота
51.8 Канунова Людмила Д 17.06.1970 Харків 14.05.1989 Валентюк В.І.
Метання списа
62.01 Дорожон Маргарита Д 04.09.1987 Донецьк 26.07.2013 Харун В.Д.
Семиборство
5905 Брезгіна Марина Д 16.01.1977 Київ 13.06.2004 Халаім М.М.
Спортивна ходьба на 5 км
23:05.0h. Романова Марина Тр. рез 02.07.1967 Алушта 15.10.1989 Гармаш С.М.
Спортивна ходьба на 10 км
47:16ш. Лапшина Ольга Проф. 29.06.1966 Харків 05.09.1987 Кавунов В.М.
Спортивна ходьба на 20 км
1:49.52 Корнєєва Ірина Д 27.07.1991 Євпаторія 14.03.2010 Андрєєв С.М.

Рекорды Харьковской области по легкой атлетике в закрытых помещениях на 1 января 2016 года

Мужчины            
Біг на 60 метрів
6.56 Довгаль Анатолій ЗСУ 29.01.1976 Хемніц 22.02.2002 Поздняков В.О.
Біг на 200 метрів
20.76 Дологодін В’ячеслав Д 23.02.1972 Париж 13.03.1994 Іванов Е.А.
Біг на 400 метрів
47.49 Твердоступ Андрій Д 18.06.1977 Москва 27.01.2001 Ірхін В.І.
Біг на 800 метрів
1:51.98 Твердоступ Андрій Д 18.06.1977 Львів 07.02.1999 Ірхін В.І.
Біг на 1500 метрів
3:41.5h. Пантелей Володимир Зеніт 03.05.1945 Москва 71 Жарий П.М.
Біг на 3000 метрів
8:02.3h. Божко Євген ЗСУ 01.06.1975 Харків 27.12.2004 Іванов П.П.
Біг на 3000 метрів з перешкодами
8:51.13 Гайдуков Ігор Д 21.11.1987 Суми 20.02.2010 Білик О.А.
Біг на 60 метрів з бар’єрами
7.73 Дакшевич Геннадій К 15.03.1966 Київ 13.02.1993 Огородник Ю.О.
Стрибки у висоту
2.3 Нартов Олександр Д 21.05.1988 Могильов 24.02.2007 Нартов А.О.
Стрибки з жердиною
5.7 Шутєєв В’ячеслав Гарт 07.10.1971 Київ 98 Кравченко О.М
Стрибки у довжину
8.03 Аушев Олександр Проф. 01.07.1960 Клайпеда 05.03.1988 Кравченко О.М
Потрійний стрибок
16.96 Семененко Євген Д 17.07.1984 Суми 20.02.2009 Горбаченко Ю.Г.
Штовхання ядра
18.87 Черниш Володимир Д 14.02.1968 Харків 26.01.1992 Квітков А.Т.
П’ятиборство
3649 Кафеджі Максим Д 12.09.1982 Одеса 26.12.2002 Бондаренко В.В.
Семиборство
5906 Колованов Ігор С 01.12.1958 Сентенберг 82 Стародубцев В.Ф.
Спортивна ходьба на 5000 метрів
20:58:4h. Карасік Олександр Тр. рез 67 Харків 03.03.1988 Гармаш С.М.
ЖІНКИ            
Біг на 60 метрів
7.14 Герман Наталія Проф. 10.11.1963 Москва 20.02.1988 Чернецька Г.М.
Біг на 200 метрів
23.07 Герман Наталія Проф. 10.11.1963 Москва 21.02.1988 Чернецька Г.М.
Біг на 400 метрів
52.19 Джигалова Людмила Проф. 22.01.1962 Іспанія 08.03.1991 Іванов П.П.
Біг на 800 метрів
1:59.23 Буженко Олена К 16.11.1972 Мадрид 98 Іванов П.П.
Біг на 1500 метрів
4:13.90 Міщенко Анаа Д 25.08.1983 Суми 18.02.2009 Іванов П.П.Т.М.
Біг на 3000 метрів
9:01.5h. Жупійова Олена Проф. 18.04.1960 Харків 11.03.1989 Подоплєлов Л.В.
Біг на 60 метрів з бар’єрами
7.85 Григор’єва Наталія Проф. 03.12.1962 Челябинс. 04.02.1990 Огородник Ю.О.
Біг на 2000 метрів з перешкодами
6:43.96 Сердюк Олена Д 04.11.1981 Суми 21.02.2003 Рибалко С.А.
Стрибки у висоту
1.92 Богомаз Світлана У 16.07.1974 Донецьк 01.03.1994 Горбач Л.С.
Стрибки з жердиною
4,20 Килипко Марина Д 10.11.1995 Харьков 17.12.2015 Шевцов В.І.
Стрибки у довжину
7.06 Хлопотнова Олена У 04.08.1963 Челябинськ 03.02.1990 Журба Т.Б.
Потрійний стрибок
14.11 Мамєєва Світлана Д 31.01.1983 Суми 20.00.09 Сергєєв О.В.
Штовхання ядра
20.68 Павлиш Віта Д 06.03.1969 Харків 28.12.1998 Квітков А.Т.
П’ятиборство
4521 Брезгіна Марина Д 16.01.1977 Мінськ 27.01.2004 Халаім М.М.
Спортивна ходьба на 5000 метрів
24:39.12 Корнєєва Ірина Д 27.07.1991 Суми 20.02.2009 Андрєєв С.М.
  • Пятница, 11 Январь 2013
  • Просмотров: 4412
Яндекс.Метрика