О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

2013. Лучшие спортсмены Харьковской области

        Дорослі спортсмени        
1 Бондаренко Богдан 30.08.1989 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат Європи (суперліга) висота – 2.28 мсмк І Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
  Рекорд України – 2.41     Кращий спортсмен Європи за травень, червень, липень, вересень 2013 року        
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) висота – 2.41 мсмк І  
        Переможець «Діамантової ліги 2013 р.» серед стрибунів у висоту        
        Кращий спортсмен Європи за 2013 рік        
2 Погребняк Наталя 19.02.1988 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні 60 – :7:31 мс І Омельченко МВОП
        (12-16.02.13 м. Суми) 200 – :24.01 кмс І  
        Чемпіонат Європи у приміщенні 60 – :7.31 мс 11  
        (01-03.03.13 м. Гетеборг (Швеція)        
        Командний чемпіонат України 100 – 11.27 мсмк ІІІ  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат Європи (суперліга) 4х100 – 42.62 мс І  
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
        Всесвітня універсіада (07-12.07.13 м. Казань) 4х100 – 42.77 мс І  
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 100 – 11.54 мс І  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) 100 – 11.36 мс 18  
          4х100 – 43.12 мс 10  
3 Бодров Ігор 09.07.1987 ШВСМ обл. Командний чемпіонат України у приміщенні 60 – :6.76 мс І Бодрови ВВ НД
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні 60 – :6.80 мс ІІ  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України 100 – 10.28 мс ІІ  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат Європи (суперліга) 4х100 – 39.11 мс 6  
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія) 100 – 10.63 мс 11  
        Всесвітня універсіада (07-12.07.13 м. Казань) 100 – 10.29 мс 5  
          4х100 – 38.56 мс І  
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 100 – 10.52 мс ІІ  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) 4х100 – 38.57 мс 12  
4 Перестюк Руслан 22.04.1991 ШВСМ обл. Командний чемпіонат України у приміщенні 60 – :6.90 кмс 4 Бодрови ВВ НД
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні 60 – :6.83 кмс 4  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України 100 – 10.49 мс 4  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат Європи (суперліга) 4х100 – 39.11 мс 6  
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
        Всесвітня універсіада (07-12.07.13 м. Казань) 200 – 21.82 кмс 23  
          4х100 – 38.56 мс І  
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 100 – 10.78 кмс 4  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) 4х100 – 38.57 мс 12  
5 Корнута Анна 10.11.1988 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні довжина – 6.16 кмс 6 Омельченко МВОП
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
  вик. МСМК     Чемпіонат України у приміщенні довжина – 6.29 мс ІІІ  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України довжина – 6.58 мс ІІІ  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) довжина – 6.43 мс ІІІ  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) довжина – 6.53 мс 14  
6 Дорожон Маргарита 04.09.1987 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України спис – 57.94 мс ІІ Харун ВД
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) спис – 62.01 мсмк І  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) спис – 58.23 мс 19  
7 Плотіцина Анна 01.01.1987 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні 60 з/б – :8.19 мс І Кросовський СФ
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат Європи у приміщенні 60 з/б – :8.16 мс 15  
        (01-03.03.13 м. Гетеборг (Швеція)        
        Командний чемпіонат України 100 з/б – 13.03 мсмк І вик. МСМК
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат Європи (суперліга) 100 з/б – 12.91 мсмк ІІІ  
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
        Всесвітня універсіада (07-12.07.13 м. Казань) 100 з/б – 13.04 мсмк 4  
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 100 з/б – 13.05 мсмк І  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) 100 з/б – 13.30 мс 27  
8 Погорєльська Вікторія 04.08.1990 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з кросу 4км – 14:21.0   І Іванови ПП ТМ
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ) 8км – 29:40.0   І  
        Командний чемпіонат України 5000 – 15:28.35 мсмк І вик. МСМК
        (05-07.06.13 м. Ялта) 3000 – 8:57.75 мс І  
        Командний чемпіонат Європи (суперліга) 5000 – 15:53.21 мс 10  
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 5000 – 15:48.43 мс І  
        Чемпіонат України з кросу 4 км – 13:57.0   ІІІ  
        (25-26.10.13 м. Біла Церква)        
        Естафета на марафонській дистанції International Chiba Ekiden (23-24.11.13 м. Чиба (Японія) 2:14.49 (команда)   11  
9 Пінкевич Віталій 09.03.1988 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України з багатоборств 10-борст. – 7165 кмс ІІ Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Кубок Європи з багатоборств (суперліга) 10-борст. – 5833 І 27  
        27-28.06.13 м. Таллін (Естонія)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 10-борст. – 6717 кмс 5  
10 Семененко Євген 17.07.1984 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні потрійний – 16.10 мс ІІ Тертишник ВГ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)       Орнаджи ОІ
        Чемпіонат України у приміщенні потрійний – 16.67 мс І  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат Європи у приміщенні потрійний – 16.20 мс 18  
        (01-03.03.13 м. Гетеборг (Швеція)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) потрійний– 16.44 мс 4  
11 Вернигор Тетяна 23.01.1983 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні 3000 – 9:38.78 кмс 4 Іванови ПП ТМ
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з напівмарафонського бігу (09.05.13 м. Дніпропетровськ) н/мар. – 1:16.4   І  
        Чемпіонат України з бігу на 10000м 10000 – 33:21.17 мс ІІ  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 5000 – 16:21.81 мс ІІІ  
12 Сердюк Олена 04.11.1981 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні 3000 – 9:31.81 кмс 4 Сердюк ВІ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні 3000 – 9:34.24 кмс ІІІ  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з бігу на 10000м 10000 – 33:35.83 мс 4  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
13 Нестеровський Станіслав 31.07.1980 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з метань диск – 56.12 мс 5 Мінаков ЮМ
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск – 52.35 мс 4  
14 Макарчев Андрій 15.11.1985 ШВСМ з л/а Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) довжина – 7.23 кмс 4 Горбаченко ЮС
15 Піменова Ірина 19.12.1988 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні потрійний – 12.72 І 9 Хлопотнова ОІ
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України потрійн. – 13.60 мс ІІІ вик. МС
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) потрійн. – 13.41 кмс 5  
16 Мельник Надія 28.05.1989 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні жердина – 3.60 кмс 7 Бубнов ВО
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні жердина – 3.60 кмс 6  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України жердина – 3.40 кмс 8  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) жердина – 3.40 кмс 6  
17 Бікулов Дмитро 11.07.1990 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні 400 – :47.80 мс 4 Манжос МВ
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України 400 – 48.24 кмс 9  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 400 – 47.38 мс 6  
18 Іваненко Владислав 25.05.1993 ХДВУФК-1 Чемпіонат України з метань серед молоді диск – 44.98 І 8 Харун ВД
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України диск – 51.42 мс 7 вик. МС
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск – 48.62 І 6  
19 Бардіс Ася 02.06.1993 ХДВУФК-1 Кубок України у приміщенні з багатоборств 5-борство – 3309 І 7 Халаїм ММ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)       Пупова МВ
        Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні 5-борство – 3526 кмс 7  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України з багатоборств 7-борство – 4826 кмс 4  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 7-борство – 4826 І 7  
20 Мамєєва Світлана 19.04.1982 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні потрійний – 12.74 І 8 Голубцов АВ
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України потрійн. – 13.44 мс 6  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) потрійн. – 12.98 кмс 7  
21 Чехлатий Олександр 27.09.1989 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України спис – 70.69 мс 7 Шаповалова ВО
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) спис – 67.08 кмс 7  
22 Єрмакова Анна 01.10.1991 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні довжина – 5.98 кмс 8 Хлопотнова ОІ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні довжина – 6.00 кмс 8  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України довжина – 6.20 мс 9  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) довжина – 6.14 кмс 7  
23 Лемешенко Антон 18.06.1991 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з метань серед молоді диск – 47.06 І 6 Мінаков ЮМ
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України диск – 48.18 І 12  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск – 48.59 І 7  
24 Горбачов Павло 14.12.1991 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні 60 з/б – :8.34 кмс 9 Сінєков ЮМ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні 60 з/б – :8.25 кмс 5  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 110 з/б – 15.93 ІІ 7  
25 Нартов Олександр 21.05.1988 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України висота – 2.10 кмс 9 Нартов АО
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) висота – 2.15 мс 8  
26 Пожевілов Дмитро 23.09.1988 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з кросу 10км – 33:51.0   9 Поливани ВІ НС
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ)        
        Чемпіонат України з напівмарафонського бігу (09.05.13 м. Дніпропетровськ) н/мар. – 1:11.0   4  
        Чемпіонат України з бігу на 10 км 10 км – 31:29.0   7  
        Чемпіонат України з марафонського бігу 42195 – 2:30:07 І 7  
        (06.10.13 м. Біла Церква)        
27 Батрак Наталія 01.10.1988 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні 3000 – 9:38.36 кмс 5 Іванови ПП ТМ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя) 1500 – 4:34.52 кмс 7  
        Чемпіонат України у приміщенні 1500 – 4:31.21 кмс ІІІ  
        (12-16.02.13 м. Суми) 3000 – 9:51.51 І 8  
        Чемпіонат України з кросу 4км – 14:25.0   ІІ  
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ) 8 км – 30:41.0   4  
        Командний чемпіонат України 1500 – 4:30.07 кмс 10  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 5000 – 17:40.54 І 8  
          1500 – 4:37.24 І 10  
        Чемпіонат України з кросу 4км – 13:56.0   ІІ  
        (25-26.10.13 м. Біла Церква) 8 км – 29:45.0 кмс 4  
28 Калашник Микола 28.10.1992 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні с/х 10000-45:50.30   7 Андрєєв СМ
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України зі спортивної ходьби с/х 35км – 2:52:20   11  
        (28.02-03.03.13 м. Євпаторія)        
        Командний чемпіонат України с/х10000-47:30.97 І ІІ  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км с/х 50км – 4:34:57 кмс 9  
        (19-20.10.13 м. Івано-Франківськ)        
29 Молчанова Вікторія 26.05.1982 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні довжина – 6.34 мс І Курочка АМ
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України довжина – 6.34 мс 8  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) довжина – 5.81 І 10  
30 Леонова Тетяна 07.06.1993 ХДАФК Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 7-борство – 3619 ІІ 10 Бондаренко ВВ Переясловець ЛІ
31 Григоров Ігор 16.04.1992 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні висота – 2.05 кмс 7 Корецький ВМ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні висота – 2.05 кмс 12  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України висота – 2.05 кмс 12  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) висота – 2.05 кмс 10  
32 Кузубова Тетяна 13.11.1987 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні 3000 – 9:47.45 кмс 7 Каняхіна НФ
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з кросу 8 км – 30:41.0   8  
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ)        
        Чемпіонат України з бігу на 10000м 10000 – 35:37.56 кмс 10  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з кросу 8 км – 31:14.0   7  
        (25-26.10.13 м. Біла Церква)        
33 Фенько Сергій 22.02.1993 ХДАФК Чемпіонат України з метань спис – 60.00 ІІ 11 Шаповалова ВО
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед молоді спис – 55.19 ІІ 9  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) спис – 59.56 І 10  
34 Бондар Антон 24.08.1993 Кз мкдюсш Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск – 44.32 І 10 Шаповалова ВО
35 Устименко Олександр 01.06.1993 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні 200 – :22.75 10 10 Бодрови ВВ НД
        (12-16.02.13 м. Суми)        
    01.06.1993 ХДВУФК-1 Командний чемпіонат України у приміщенні 60 – :7.06 І 12 Бодрови ВВ НД
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
  вик. МС     Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 200 – 22.48 І 11  
  4х100 – 40.55              
36 Дерев’янко Володимир 18.04.1991 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні з багатоборств 7-борство – 5060 кмс 4 Манжос МВ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)       Шевцов ВІ
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 10-борство - 4383 ІІІ 11  
37 Слюсаренко Катерина 15.03.1993 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні 400 – :55.89 кмс 9 Омельченко МВ ОП
        (12-16.02.13 м. Суми) 200 - ;25.42 кмс 6  
        Командний чемпіонат України 400 з/б – 58.43 мс 5  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
38 Паранич Сергій 05.11.1987 Кс дюсшор Олімпія Чемпіонат України з напівмарафонського бігу (09.05.13 м. Дніпропетровськ) н/мар. – 1:14.2   6 Іванови ПП ТМ
        Командний чемпіонат України 5000 – 15:24.66 ІІ 9  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
39 Васюренко Денис 02.03.1991 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України 400 – 48.63 кмс 10 Сінєков ЮМ
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
40 Поляков Андрій 03.08.1993 Кс дюшор Динамо Командний чемпіонат України 3000 – 8:29.44 кмс 11 Поливани ВІ НС
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
41 Павелко Андрій 21.06.1985 Кс дюшор Динамо Чемпіонат України з напівмарафонського бігу (09.05.13 м. Дніпропетровськ) н/мар. – 1:21.5   10 Поливани ВІ НС
42 Марченко Олександр 05.03.1990 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні з багатоборств 7-борство – 4938 кмс 6 Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні 8-борство – 5086 кмс 5  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
43 Полянська Вероніка 14.02.1992 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні з багатоборств 5-борство – 3785 кмс 4 Ісправнікова ВМ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні 5-борство – 3606 кмс 6  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з метань серед молоді ядро – 10.76 ІІІ 7  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
44 Мусіятченко Дмитро 26.01.1991 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні 3000 з/п – 9:16.61 І 6 Поливани НС ВІ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні 1500 – 3:58.21 І 11  
        (12-16.02.13 м. Суми) 3000 з/п – 9:12.02 І 10  
        Чемпіонат України з бігу на 10 км 10 км – 32:10.0   12  
45 Лозинський Петро 16.05.1990 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні 60 з/б – :8.52 кмс 8 Лозинський ГП
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
46 Алєксєєнко Олена 21.08.1990 НТУ «ХПІ» Командний чемпіонат України у приміщенні потрійний – 11.90 І 11 Казак ВЮ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
47 Чопик Павло 11.02.1992 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні з багатоборств 7-борство – 4608 І 11 Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
48 Богданов Михайло 06.10.1981 обл. ШВСМ Чемпіонат України з кросу 4км – 12:41.0   5 Білик ОА
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ) 10км – 33:51.0   10  
49 Восколович Анна 01.07.1993 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з кросу серед молоді 4км – 15:06.0   4 Іванови ПП ТМ
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ) 8км – 32:21.0   ІІ  
50 Гнатковська Дар’я 29.04.1991 Кс дюсшор Олімпія Чемпіонат України з кросу серед молоді 4км – 16:05.0   8 Іванови ПП ТМ
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ) 8км – 34:00.0   5  
!
        Юніори 1994-95 р.н        
ПІБ спортсмена рн організація змагання результат р-д М тренер
1 Табашник Катерина 15.06.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 5-борство – 3773 кмс І Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України у приміщенні висота – 1.89 мс 4  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат Європи у приміщенні висота – 1.80 кмс 18  
        (01-03.03.13 м. Гетеборг (Швеція)        
        Командний чемпіонат України висота – 1.83 мс 8  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів висота – 1.89 мс ІІ  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат Європи серед юніорів висота – 1.90 мс І  
        (17-22.07.13 м. Рієті (Італія)        
2 Никита Катерина 03.11.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів ядро – 10.57 ІІІ 5 Мінаков ЮМ
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів диск – 45.42 І 4  
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань диск – 46.40 І 5  
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів диск – 46.00 І ІІ  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед молоді диск – 46.39 І 5  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України диск – 47.59 кмс 8  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів диск – 50.17 кмс ІІ  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат Європи серед юніорів диск – 47.25 кмс 11  
        (17-22.07.13 м. Рієті (Італія)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск – 45.70 І 5  
3 Килипко Марина 10.11.1995 ХДВУФК-1 Командний чемпіонат України у приміщенні жердина – 3.90 мс ІІ Шевцов ВІ
  вик. МСУ     (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
  жердина – 3.90              
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів зі стрибків з жердиною (08.02.13 м. Донецьк) жердина – 4.00 мс ІІ  
        Чемпіонат України у приміщенні жердина – 3.80 мс 5  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів жердина – 3.80 мс І  
        (22-23.02.13 м. Могільов (Білорусь)        
        Чемпіонат України серед юніорів жердина – 3.80 мс ІІ  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат Європи серед юніорів жердина – 3.65 кмс 23  
        (17-22.07.13 м. Рієті (Італія)        
4 Мандич Владислав 07.07.1994 ХДВУФК-1 Командний чемпіонат України у приміщенні жердина – 4.80 кмс 5 Шевцов ВІ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів зі стрибків з жердиною (08.02.13 м. Донецьк) жердина – 4.80 кмс ІІ  
  вик. МСУ     Чемпіонат України у приміщенні жердина – 5.10 мс 5  
  жердина – 5.10     (12-16.02.13 м. Суми)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів жердина – 4.80 кмс І  
        (22-23.02.13 м. Могільов (Білорусь)        
        Командний чемпіонат України жердина – 4.60 кмс 4  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів жердина – 4.80 кмс І  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
5 Маілафійя Саміну 30.11.1994 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів довжина – 6.68 ІІ 6 Преяславець ТО
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України серед юніорів потрійний – 15.22 кмс І  
        (16-18.06.13 м. Харків) довжина – 7.23 кмс ІІ  
6 Шаров Руслан 25.04.1994 ХДВУФК-1 Командний чемпіонат України у приміщенні ядро (7) – 15.36 І 8 Мінаков ЮМ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів ядро (6) – 16.67 І 5  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів диск (1,75) – 48.62 І ІІ  
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів ядро (6) – 17.03 І ІІІ  
        (27-29.03.13 м. Ялта) диск (1,75) – 48.01 І І  
        Чемпіонат України з метань серед молоді диск (2 )– 42.16 ІІ 10  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів диск (1,75)– 53.36 кмс І  
        (16-18.06.13 м. Харків) ядро – 16.38 ІІ 5  
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск (2) – 45.34 І 8  
7 Островський Дмитро 15.04.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів ядро (6) – 17.36 І 4 Мінаков ЮМ
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України ядро (7) – 15.95 кмс 11  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів ядро – 18.30 кмс І  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
8 Ісаченков Ярослав 02.03.1995 Кз мкдюсш Чемпіонат України серед юніорів потрійний – 14.93 І ІІ Ісправнікова ВМ
        (16-18.06.13 м. Харків) довжина – 6.82 І 6  
9 Білокопитий Микола 18.08.1994 ХДАФК Чемпіонат України серед юніорів 10-борств. – 6801 кмс ІІ Бондаренко ВВ
        (16-18.06.13 м. Харків)       Переясловець ЛІ
10 Ємельяненко Данііл 17.01.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 200 – :24.01 І 10 Бодрови ВВ НД
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України серед юніорів 100 – 10.82 кмс ІІІ  
        (16-18.06.13 м. Харків) 200 – 21.99 кмс 5  
  вик. МС     Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 200 – 22.49 І 12  
  4х100 – 40.55              
11 Сидоренко Станіслав 21.01.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 7-борство – 4629 І ІІ Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів 7-борство – 4427 І 4  
        (22-23.02.13 м. Могільов (Білорусь)        
12 Пишняк Костянтин 01.03.1995 ХДВУФК-1 Командний чемпіонат України у приміщенні 3000 з/п – 9:43.06 І 9 Літвінова ЛЄ Поливаний ВІ
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 3000 з/п – 9:46.29 ІІ 4  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з кросу серед юніорів 6км – 20:36.0   4  
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ)        
        Чемпіонат України з напівмарафонського бігу серед юніорів (09.05.13 м. Дніпропетровськ) н/мар. – 1:20.1   ІІ  
        Чемпіонат України серед юніорів 3000 з/п– 10:20.38 ІІ 4  
        (16-18.06.13 м. Харків) 5000 – 16:23.04 ІІ 10  
        Чемпіонат України з бігу на 10 км 10 км – 34:41.0   5  
13 Приставка Богдан 28.12.1994 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 60 з/б – :8.27 кмс 4 Омельченко МВ ОП
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України 110 з/б – 14.81 кмс 5  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів 110 з/б – 15.33 ІІ 4  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 110 з/б – 14.86 кмс 4  
14 Марченко Юлія 05.08.1995 Кз мкдюсш Чемпіонат України з метань серед юніорів спис – 39.32 І 7 Ісправнікова ВМ
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів ядро – 10.05 ІІІ 7  
        (27-29.03.13 м. Ялта) спис – 37.55 І 5  
        Чемпіонат України серед юніорів спис – 40.66 І 4  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
15 Накісько Олександра 17.05.1994 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів потрійний – 12.03 ІІ 12 Хлопотонова ОІ
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України серед юніорів потрійний – 12.66 І 4  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
16 Куценко Сергій 20.01.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів зі стрибків з жердиною (08.02.13 м. Донецьк) жердина – 3.80 ІІ 7 Шевцов ВІ
        Чемпіонат України серед юніорів жердина – 4.00 І 5  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
17 Крилевська Наталія 29.04.1994 Кс дюшор Динамо Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів ядро – 11.71 ІІІ ІІІ Комісов МР
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України у приміщенні ядро – 10.75 ІІІ 9  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів диск – 36.63 ІІ 6  
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань диск – 34.84 ІІІ 10  
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів ядро – 10.79 ІІІ 6  
        (16-18.06.13 м. Харків) диск – 33.98 ІІІ 7  
18 Гонтар Анна 01.08.1994 ХНПУ Чемпіонат України з метань серед юніорів диск – 33.49 ІІІ 9 Шаповалова ВО
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів диск – 34.73 ІІІ 6  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів диск – 36.23 ІІІ 6  
        (16-18.06.13 м. Харків) ядро – 10.51 ІІІ 7  
19 Іващенко Юлія 28.07.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 5-борство – 2813 ІІ 7 Халаїм ММ
        (06-07.02.13 м. Суми)       Пупова МВ
        Чемпіонат України серед юніорів 7-борство – 3444 ІІІ 6  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
20 Сільченко Катерина 17.06.1994 Кз кдюсш ХТЗ Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 60 з/б – :9.12 І 4 Омельченко МВ ОП
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України 100 з/б – 15.47 І 10  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів 100 з/б – 15.78 ІІ 7  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
21 Кочнєв Дмитро 16.06.1995 Кз кдюсш ХТЗ Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 7-борство – 4031 ІІ 5 Горбач ЛС Храмцова ОЛ
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України серед юніорів 10-борств. – 5226 ІІ 7  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
22 Духняк Євген 10.01.1994 ХАІ Чемпіонат України серед юніорів диск – 41.30 ІІІ 8 Серебряков ОК
        (16-18.06.13 м. Харків)        
23 Луняк Сергій 24.11.1994 НТУ «ХПІ» Чемпіонат України серед юніорів 400 – 49.82 І 11 Літвінова ЛЄ
        (16-18.06.13 м. Харків)        
24 Колісник Тарас 24.12.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 400 –:50.27 кмс 4 Літвінова ЛЄ Поливаний ВІ
        (06-07.02.13 м. Суми)        
25 Аджаметова Лейла 09.03.1994 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 60 – :7.89 І 9 Омельченко МВ ОП
        (06-07.02.13 м. Суми)        
26 Дещенко Андрій 30.07.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 1500 – 4:12.41 ІІ 11 Літвінова ЛЄ Поливаний ВІ
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Юнаки 1996 р.н. і молодше        
ПІБ спортсмена рн організація змагання результат р-д М тренер
1 Безніс Павло 17.06.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) довжина – 6.84 І ІІІ Курочка АМ
          потрійний – 14.50 І ІІ  
        Командний чемпіонат України серед юнаків потрійн. – 15.11 І ІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна- Туреччина серед юнаків     ІІ  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) потрійн. – 15.41 кмс ІІ  
        Чемпіонат світу серед юнаків потрійн. – 15.70 кмс 6  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) довжина – 7.10 кмс І  
          потрійн. – 15.38 кмс І  
2 Немченко Марина 09.05.1996 ХРЛІСП Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 1500 – 4:46.92 І ІІ Каняхіна НФ
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 1500 – 4:40.72 І І  
        (25-26.04.13 м. Ялта) 800 – 2:15.07 І ІІ  
        Командний чемпіонат України серед юнаків 800 – 2:13.98 І ІІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна- Туреччина серед юнаків     5  
        Чемпіонат України серед юніорів 3000 –10:01.61 І ІІІ  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 1500 – 4:34.91 І І  
          3000 – 10:00.16 І І  
        Чемпіонат світу серед юнаків 3000 – 9:49.54 І 12  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 1500 – 4:41.68 І ІІ  
        Чемпіонат України з кросу серед юнаків 2км – 7:00.0   ІІ  
        (25-26.10.13 м. Біла Церква)        
3 Калістратова Аліна 06.11.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юніорів 100 – 12.59 І 7 Бодрови ВВ НД
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 100 – 12.21 кмс І  
        Чемпіонат світу серед юнаків 100 – 12.36 І 36  
        (10-14.07.13 м. Донецьк) естаф. – 2:14.54 ІІ 15  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 100 – 12.99 ІІ ІІ  
4 Зуб Віталій 23.02.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) с/х 5000– 23:01.15 ІІ І Андрєєв СМ
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів с/х 5000– 22:36.11 І 7  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної ходьби (28.02-03.03.13 м. Євпаторія) с/х 10000– 46:13.0 І І  
        Командний чемпіонат України серед юнаків с/х 10000 53:07.76 ІІІ 7  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна- Туреччина серед юнаків     9  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) с/х 10000 47:31.15 І ІІІ  
        Чемпіонат світу серед юнаків с/х 10000 50:28.47 ІІ 25  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
5 Іоничева Юлія 05.07.1996 ХРЛІСП Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 60 з/б – 8.87 ІІ І Омельченко МВОП
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 100 з/б – 14.64 кмс ІІІ  
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 100 з/б – 14.40 кмс І  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна- Туреччина серед юнаків     ІІ  
        Чемпіонат України серед юніорів 100 з/б – 14.81 кмс ІІ  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 100 з/б – 13.9 кмс І  
        Чемпіонат світу серед юнаків 100 з/б – 14.54 кмс 32  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 100 з/б – 14.63 кмс І  
6 Федосов Юрій 14.11.1996 Кс дюшор Д Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) ядро (5) – 18.14 І І Комісов МР
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів ядро (6) –16.17 ІІ 7  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з метань серед юнаків диск (1,5) – 47.60 ІІ ІІІ  
        (27-29.03.13 м. Ялта) ядро (5) – 16.98 ІІ ІІ  
        Командний чемпіонат України серед юнаків ядро (5) – 18.36 І І  
        (25-27.05.13 м. Донецьк) диск(1.5) -52.61 кмс 4  
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна- Туреччина серед юнаків     І  
              4  
        Чемпіонат України серед юніорів диск (1.75) – 44.02 ІІ 7  
        (16-18.06.13 м. Харків) ядро (6) – 15.24 ІІ 9  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) диск (1.5) – 50.40 І ІІІ  
          ядро (5) – 17.86 І ІІ  
        Чемпіонат світу серед юнаків ядро (5) – 14.85 ІІІ 34  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) диск (1.5) – 51.48 І І  
          ядро (5) – 18.53 кмс І  
7 Ревенко Олександр 14.05.1996 Кз кдюсш-12 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 60 – :7.22 ІІ 5 Пупов СС
          200 – :23.97 І 4  
        Чемпіонат України серед школярів 60 – :7.13 І І  
        (27-28.02.13 м. Київ)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 100 – 11.22 І І  
        (25-27.05.13 м. Донецьк) 200 – 22.74 І ІІІ  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 100 – 11.05 І І  
        Чемпіонат світу серед юнаків 100 – 12.43 ІІ 67  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
8 Шевцов Тарас 05.06.1999 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) жердина – 3.60 ІІ 7 Шевцов ВІ
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) жердина – 4.00 І 4  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) жердина – 4.20 І І  
9 Тесленко Володимир 28.06.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юніорів жердина – 4.40 І ІІІ Шевцов ВІ
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) жердина – 4.40 І І  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) жердина – 4.00 І 5  
10 Галеєва Валерія 08.06.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 200 – :27.16 ІІ 8 Омельченко МВОП
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 400 –1:00.33 ІІ 6  
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 400 – 57.59 І ІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 400 – 59.6 ІІ 10  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 200 – 26.64 ІІ 6  
11 Рофе-Бекетова Ірина 18.09.1998 Кз мкдюсш Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 5-борство – 2783   10 Ісправнікова ВМ
        Чемпіонат України з метань серед юнаків спис (500) – 31.70   5  
        (27-29.03.13 м. Ялта) ядро (3) – 10.34 ІІІ 10  
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор висота – 1.73 І ІІ  
        (25-26.04.13 м. Ялта) 100 з/б – :15.23 І 4  
        Командний чемпіонат України серед юнаків 7-борство – 4413 І ІІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 7-борство – 4365 І 5  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 7-борство – 4367 І ІІІ  
12 Капуста Владислав 02.10.1996 Кс дюшор Д Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) довжина – 6.27 ІІІ 8 Комісов МР
        Командний чемпіонат України серед юнаків довжина – 6.73 ІІ ІІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) довжина – 6.73 І ІІІ  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) довжина – 6.67 ІІ 6  
13 Гарник Ольга 28.07.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) с/х 5000– 26:23.35 І 4 Андрєєв СМ
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів с/х 5000– 27:33.16 І 12  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної ходьби (28.02-03.03.13 м. Євпаторія) с/х 5000 – 25:31.0 І ІІ  
        Командний чемпіонат України серед юнаків с/х 5000– 24:51.15 І ІІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) с/х 5000– 26:45.03 ІІ 6  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) с/х 5000– 26:22.22 І ІІІ  
        Чемпіонат України зі спортивної ходьби с/х 5км – 26:58:0 ІІ 5  
        (19-20.10.13 м. Івано-Франківськ)        
14 Кононихін Олександр 26.03.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) жердина – 4.20 І ІІ Шевцов ВІ
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів зі стрибків з жердиною (08.02.13 м. Донецьк) жердина – 4.40 І 6  
        Чемпіонат України серед юніорів жердина – 4.20 І 4  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) жердина – 4.20 І ІІІ  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) жердина – 4.10 І ІІІ  
15 Кучма Денис 21.08.1996 Кс дюсшор Олімпія Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 800 – 2:00.69 І 6 Каняхіна НФ
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 800 –1:58.01 І ІІІ  
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 800 – 1:56.62 І ІІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 800 – 2:00.12 ІІ 4  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 800 – 2:01.15 ІІ 7  
        Чемпіонат України з кросу серед юнаків 3км – 9:41.0   10  
        (25-26.10.13 м. Біла Церква)        
16 Шелковнікова Катерина 24.07.1997 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 60 з/б – :9.39 ІІ 5 Халаїм ММ
                Пупова МВ
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 60 з/б – :9.44 ІІ 12  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 100 з/б – 14.95 І 6  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 100 з/б – 14.8 І 10  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 100 з/б – 15.39 І ІІІ  
17 Маляренко Олена 08.04.1997 ХДВУФК-1 Командний чемпіонат України серед юнаків 100 – 12.91 ІІ 6 Бодрови ВВ НД
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 200 – 26.52 ІІ ІІІ  
18 Клінцова Лілія 12.07.1997 Кз кдюсш-9 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) висота – 1.65 І ІІІ Сергієнко ГМ
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів висота –1.65 І 7  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків висота –1.70 І ІІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юніорів висота – 1.70 І 5  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) висота – 1.65 І 8  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) потрійний – 11.73 ІІІ 7  
19 Лукашенко Маргарита 23.06.1999 ХРЛІСП Чемпіонат України з метань серед юнаків ядро (3) – 12.47 ІІ 5 Мінаков ЮМ
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків ядро (3) – 12.94 ІІ 5  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юніорів ядро (4) – 11.52 ІІІ 4  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) ядро (3) – 13.38 ІІ 4  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) ядро (3) – 18.53 ІІ 4  
20 Мартинова Оксана 11.09.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 5-борство – 3192   5 Халаїм ММ
                Пупова МВ
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів довжина – 5.54 І 8  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 7-борство – 4341 І 4  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юніорів довжина – 5.90 кмс 4  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) довжина – 5.63 І 4  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) довжина – 5.49 ІІ 6  
          7-борство - 4160 І 6  
21 Корсуненко Анастасія 23.09.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) довжина – 5.35 ІІ 4 Курочка АМ
          потрійний – 12.13 ІІ ІІІ  
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор довжина – 5.39 ІІ ІІІ  
        (25-26.04.13 м. Ялта) потрійний– 11.94 ІІ 5  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) довжина – 5.58 І 5  
          потрійний– 12.27 ІІ 6  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) довжина – 5.62 І 4  
          потрійний– 11.77 ІІІ 6  
22 Машталь Станіслав 01.05.1998 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної ходьби (28.02-03.03.13 м. Євпаторія) с/х 3000 – 14:01.0 ІІ ІІ Андрєєв СМ
        Командний чемпіонат України серед юнаків с/х 10000 50:30.75 ІІ 5  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) с/х 10000 47:55.63 І 4  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) с/х 10000 50:06.79 ІІ 7  
        Чемпіонат України зі спортивної ходьби с/х 5км – 24:10:0 ІІ ІІ  
        (19-20.10.13 м. Івано-Франківськ)        
23 Гарник Дмитро 25.07.1998 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) с/х 5000– 23:06.97 ІІ ІІ Андрєєв СМ
        Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної ходьби (28.02-03.03.13 м. Євпаторія) с/х 3000 – 14:08.0 ІІ ІІІ  
        Командний чемпіонат України серед юнаків с/х 10000 51:41.16 ІІ 6  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) с/х 10000 51:01.44 ІІ 10  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) с/х 10000 48:57.47 ІІ 4  
        Чемпіонат України зі спортивної ходьби с/х 5км – 24:32:0 ІІ ІІІ  
        (19-20.10.13 м. Івано-Франківськ)        
24 Приймак Катерина 12.04.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України з метань серед юнаків диск – 33.95 ІІІ 4 Мінаков ЮМ Фарбітна ІП
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед юнаків диск – 37.45 ІІ 4  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор диск – 36.88 ІІ ІІ  
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків диск – 36.20 ІІІ 5  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юніорів диск – 36.89 ІІ 5  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) диск – 38.43 ІІ 5  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) диск – 36.44 ІІІ 5  
25 Мартем’янов Дмитро 08.06.1997 Кз кдюсш ХТЗ Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 8 борство – 4584 ІІ 4 Фарбітна ІП
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 8-борств. – 4538 І 5  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
26 Щербина Анатолій 10.03.1996 ХРЛІСП Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 200 – 23.13 ІІ 5 Сінєков ЮМ
27 Коломійцев Ілля 24.01.1997 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 8 борство – 4185 ІІ 7 Бондаренко ВВ Переясловець ЛІ
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 8-борств. – 4112 ІІ 7  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 8-борств. – 4658 І 6  
28 Пасмор Максим 06.02.1998 ХРЛІСП Командний чемпіонат України серед юнаків 110 з/б – 15.70 ІІ 11 Соколов ЛМ Костоглодов ОЄ
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 110 з/б – 15.81 ІІ 6  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 110 з/б – 15.73 ІІ 9  
29 Зубченко Валентина 07.07.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів зі стрибків з жердиною (08.02.13 м. Донецьк) жердина – 3.00 І 5 Шевцов ВІ
        Командний чемпіонат України серед юнаків жердина – 2.80 ІІ 6  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
30 Ічанський Віталій 16.11.1997 Кз мкдюсш Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 200 – 23.47 ІІ 7 Переяславець ТО
31 Пчелінцев Дмитро 15.06.1996 Кз мкдюсш Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) ядро (5) – 14.85 ІІІ 7 Шаповалова ВО
32 Губаренко Андрій 28.02.1997 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 5-борство – 2890 ІІ 7 Бондаренко ВВ Переясловець ЛІ
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 8 борство – 4185 ІІ 6  
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 8-борств. – 4246 ІІ 8  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 8-борств. – 4409 ІІ 10  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 8-борств. – 4427 ІІ 8  
33 Юрченко Надія 29.01.1998 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 800 – 2:25.28 ІІ 11 Літвінова ЛЄ
          1500 – 5:00.33 ІІ 5  
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 1500 – 5:04.80 ІІ 7  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 1500 – 4:56.65 ІІ 9  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 3000 – 11:03.59 ІІ 8  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 1500 – 5:02.33 ІІ 9  
        Чемпіонат України з кросу серед юнаків 1км – 3:13.0   9  
        (25-26.10.13 м. Біла Церква)        
34 Макарчук Микола 01.12.1997 Кз кдюсш ХТЗ Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор довжина –6.20 ІІІ 7 Храмцова ОЛ
        (25-26.04.13 м. Ялта) 110 з/б – :16.56 Ію 12  
        Командний чемпіонат України серед юнаків довжина –6.10 ІІІ 9  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 110 з/б – 16.19 ІІІ 8  
35 Шкрипинець Кирило 18.08.1998 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 8-борств. – 4471 ІІ 8 Бондаренко ВВ Переясловець ЛІ
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 8-борств. – 4072 ІІ 10  
36 Овчаренко Антон 06.02.1998 ХРЛІСП Командний чемпіонат України серед юнаків ядро (5) –11.73 Ію 8 Мінаков ЮМ Фарбітна ІП
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
37 Куриленко Едуард 07.09.1998 ХРЛІСП Чемпіонат України з метань серед юнаків (молодших) (19-21.02.13 м. Ялта) спис (600) – 45.84   4 Фарбітна ІП
        Чемпіонат України з метань серед юнаків спис (600) – 49.86   4  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) спис (700) – 43.38 ІІ 12  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) спис – 55.91 ІІ 9  
38 Тимошенко Єлизавета 06.03.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 100 – 12.80 ІІ 9 Соколов ЛМ Костоглодов ОЄ
39 Біденко Кладія 01.01.1996 Кз мкдюсш Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) ядро – 10.13 ІІІ 9 Хусаінова НН
40 Рассолова Крістіна 11.09.1996 Кз мкдюсш Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор довжина – 5.01 ІІІ 10 Ісправнікова ВМ
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків довжина – 4.87 ІІІ 11  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
41 Нерубальщук Ірина 21.09.1998 ХРЛІСП Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) довжина – 5.19 ІІ 10 Горбач ЛС
42 Морозов Володимир 16.08.1998 ХРЛІСП Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 400 – 52.2 ІІ 10 Заболотний ВВ
43 Супрун Роман 29.12.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 110 з/б – 16.02 ІІІ 12 Соколов ЛМ Костоглодов ОЄ
44 Курченко Світлана 17.09.1998 ХРЛІСП Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 7-борство – 3187 ІІІ 12 Горбач ЛС
45 Серпокрил Владислав 26.10.1997 Золочівська Дюсш Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 8-борство - 3644 ІІІ 12 Ломакін ВМ
46 Пономарьов Дмитро 21.02.1997 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 2000 з/п – 7:33.78 Ію 12 Поливаний ВІ
47 Плис Аліна 07.03.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України з метань серед юнаків спис (500) – 31.59   10 Мінаков ЮМ Фарбітна ІП
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед юнаків спис (500) – 37.74   5  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор спис (500) – 34.60   9  
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів спис (600) – 30.87 ІІ 8  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
48 Кошолап Марина 14.04.1997 Кз кдюсш ХТЗ Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) довжина – 5.06 ІІ 8 Фарбітна ІП
49 Вдовиченко Дар’я 24.02.1999 ХДВУФК-1 Чемпіонат України з кросу серед юнаків 1км – 3:12.0   7 Поливаний ВІ
        (25-26.10.13 м. Біла Церква)        
50 Журід Вікторія 26.11.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України з метань серед юнаків спис (500) – 30.32   11 Харун ВД
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
51 Кумов Андрій 23.09.1997 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юніорів спис (800) – 38.09 Ію 9 Бондаренко ВВ Переясловецць ТО
        (16-18.06.13 м. Харків)        
52 Швець Альона 11.03.1997 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів ядро(4) – 8.66 ІІІ 9 Комісов МР
        (06-07.02.13 м. Суми)        
  • Суббота, 28 Декабрь 2013
  • Просмотров: 1358
Яндекс.Метрика