О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

2020. Лучшие спортсмены Харьковской области

Дорослі спортсмени:
1 Вернигор Тетяна
2 Шматенко Юлія
3 Килипко Марина
4 Ісаченков Ярослав
5 Мартинова Оксана
6 Міщенко Анна
7 Луньова Анаа
8 Піменова Ірина
9 Рибак Сергій
10 Нестеренко Микита

Юніори
1 Подгородецька Єва
2 Гамора Тетяна
3 Ромасюк Софія
4 Север’янова Любов
5 Опанасенко Віталій

Юнаки
1 Матузна Анастасія
2 Юрченко Яніна
3 Костирко Анастасія


 

Майстер спорту України

 

1.

Мартинова Оксана

11.09.96

мс

Д

ШВСМ з л/а

довжина – 6.45

Курочка АМ

 

Командний чемпіонат України у приміщенні 31.01-01.02.20  м. Суми

2.

Гамора Тетяна

13.03.02

мс

Д

ХДВУФК-1

жердина – 3.90

Шевцов ВІ

 

Чемпіонат України серед юніорів 03-04.02.20  м. Суми

Анастасія Матузна на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше, який проводився 27-29 січня 2020 року в м. Суми встановила новий рекорд України з пятиборства у приміщенні для  дівчат (U18) – 4034 очка.   

Ярослава Ісаченкова було визнано найкращими легкоатлетом січня в Україні.

Протягом 2020 року на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях харківські легкоатлети у різних вікових категоріях вибороли 32 золоті, 48 срібних та 49 бронзових медалей.

ЛЕГКОАТЛЕТИ   ХАРКІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ   –   УЧАСНИКИ   МІЖНАРОДНИХ   ЗМАГАНЬ   У   2020 р. 

 

 

ЧЕМПІОНАТ    АСОЦІАЦІЇ   БАЛКАНСЬКИХ   ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИХ   ФЕДЕРАЦІЙ   (АВАF)  

СЕРЕД   ЮНІОРІВ   У   ПРИМІЩЕННІ 

09.02.20  м. Стамбул (Туреччина)

1.

Подгородецька Єва

17.08.01

мс

Д

ШВСМ з л/а

60 – 7.67

Омельченко МВ

 

ЧЕМПІОНАТ    АСОЦІАЦІЇ   БАЛКАНСЬКИХ   ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИХ   ФЕДЕРАЦІЙ   (АВАF)  

У   ПРИМІЩЕННІ

15.02.20  м. Стамбул (Туреччина)

1.

Ісаченков Ярослав

02.03.95

мс

Д

ШВСМ з л/а

довжина – 7.79

ІІм

Казак ВЮ

2.

Мартинова Оксана

11.09.96

мс

Д

ШВСМ з л/а

довжина – 6.34

Курочка АМ

 

МІЖНАРОДНА   МАТЧЕВА   ЗУСТРІЧ   ЗБІРНИХ   КОМАНД   СЕРЕД   ЮНІОРІВ  

25-27.02.20  м. Мінськ (Білорусь)

1.

Матузна Анастасія

19.11.03

кмс

Д

ХДВУФК-1

5-борство – 3678

Халаїм ММ

2.

Гамора Тетяна

13.03.02

мс

Д

ХДВУФК-1

жердина – 3.80

Шевцов ВІ

 

МІЖНАРОДНА   МАТЧЕВА   ЗУСТРІЧ   ЗБІРНИХ   КОМАНД   БІЛОРУСЬ-ФРАНЦІЯ-ТУРЕЧЧИНА-УКРАЇНА   СЕРЕД   ЮНАКІВ  

07.03.20  м. Стамбул (Туреччина)

1.

Матузна Анастасія

19.11.03

кмс

Д

ХДВУФК-1

5-борство – 3861

Ім

Халаїм ММ

2.

Юрченко Яніна

03.01.03

кмс

Д

ХДВУФК-1

60 – 7.81

ІІм

Бодрови НД ВВ

 

ЧЕМПІОНАТ   АСОЦІАЦІЇ   БАЛКАНСЬКИХ   ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИХ   ФЕДЕРАЦІЙ   СЕРЕД   ЮНІОРІВ 

12-13.09.20 м. Стамбул (Туреччина)

1.

Подгородецька Єва

17.08.01

мс

Д

ШВСМ з л/а

4х100 – 46.87

200 – 24.65

ІІм

Омельченко МВ

2.

Юрченко Яніна

03.01.03

кмс

Д

ХДВУФК-1

4х100 – 46.87

100 – 12.24

ІІм

Бодрови НД ВВ

 

ЧЕМПІОНАТ   АСОЦІАЦІЇ   БАЛКАНСЬКИХ   ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИХ   ФЕДЕРАЦІЙ   СЕРЕД   ДОРОСЛИХ 

19-20.09.20 м. Клуж-Напока (Румунія)

1.

Шматенко Юлія

10.10.91

мс

ЗСУ

ШВСМ з л/а

5000 – 15:41.17

Ім

Божко ЄВ

2.

Килипко Марина

10.11.95

мсмк

Д

ШВСМ з л/а

жердина – 4.30

Ім

Шевцов ВІ

3.

Мартинова Оксана

11.09.96

мс

Д

ШВСМ з л/а

довжина – 6.33

ІІм

Курочка АМ

4.

Ісаченков Ярослав

02.03.95

мс

Д

ШВСМ з л/а

довжина – 7.59

Казак ВЮ

5.

Міщенко Анна

25.08.83

мсмк

Д

ШВСМ з л/а

1500 – 4:23.47

Іванов ПП

6.

Луньова Анна

01.10.91

мс

У

ШВСМ з л/а

довжина – 6.01

Казак ВЮ

7.

Піменова Ірина

19.12.88

мс

Д

ШВСМ з л/а

потрійний– 12.90

Казак ВЮ

 

ЧЕМПІОНАТ   СВІТУ   З   ПІВМАРАФОНУ    

17.10.20 м. Гдиня (Польща)

1.

Вернигор Тетяна

23.01.83

мс

Д

ШВСМ з л/а

21 975 – 1:16.22

85м

Сердюк ОВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ   АСОЦІАЦІЇ   БАЛКАНСЬКИХ   ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИХ   ФЕДЕРАЦІЙ   (АВАF)  

З   ГІРСЬКОГО   БІГУ 

24.10.20 м. Поляна-Брашов (Румунія)

1.

Сергій Рибак

11.11.86

мс

Д

ШВСМ з л/а

1:03.58,76

Поливані ВІ НС

  • Четверг, 21 Январь 2021
  • Просмотров: 254