О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

2012. Харьковские легкоатлеты - члены, кандидаты, резерв сборной Украины в 2012 году

Списки легкоатлетів харківської області членів, кандидатів та резерву збірної команди України у 2012 році

ЧЛЕНИ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ

 

1.

Бодров Ігор

09.07.87

мсмк

Д

ШВСМ обл.

200м

Бодрови ВВ НД

2.

Бондаренко Богдан

30.08.89

мсмк

Д

ШВСМ з л/а

висота

Бондаренко ВВ

3.

Макарчев Андрій

15.11.85

мсмк

ЗСУ-Д

ШВСМ обл.

довжина

Горбаченко ЮС

4.

Марченко Олександр

05.03.90

мс

Д

ШВСМ з л/а

10-борство

Бондаренко ВВ

5.

Нартов Олександр

21.05.88

мсмк

Д

ШВСМ з л/а

висота

Нартов АО

6.

Нікітін Євген

09.01.85

мс

Д

ШВСМ з л/а

10-борство

Бондаренко ВВ

7.

Островський Дмитро

15.04.94

кмс

С

ХРЛІСП

ядро

Мінаков ЮМ

8.

Перестюк Руслан

22.04.91

мс

Д

ШВСМ обл.

100м

Бодрови ВВ НД

9.

Пінкевич Віталій

09.03.88

мс

Д

ШВСМ з л/а

10-борство

Бондаренко ВВ

10.

Семененко Євген

17.07.84

мсмк

ЗСУ-Д

ШВСМ з л/а

потрійний

Орнаджі ОІ

11.

Єрмакова Анна

01.10.91

мс

У

ШВСМ з л/а

довжина

Хлопотнова ОІ

12.

Корнута Анна

10.11.88

мс

Д

ШВСМ з л/а

потрійний

Омельченко МВ ОП

13.

Кулик Лілія

27.01.87

мсмк

Д

ШВСМ з л/а

потрійний

Курочка АМ

14.

Мамєєва Світлана

19.04.82

мсмк

Д

ШВСМ з л/а

потрійний

Голубцов АВ

15.

Міщенко Анна

25.08.83

мсмк

Д

ШВСМ з л/а

1500м

Іванови ПП ТМ

16.

Молчанова Вікторія

26.05.82

мсмк

Д

ШВСМ з л/а

довжина

Курочка АМ

17.

Плотіцина Анна

01.01.87

мс

Д

ШВСМ обл.

100м з/б

Бодрови ВВ НД

18.

Погорєльська Вікторія

04.08.90

мс

Д

ШВСМ з л/а

1500м

Іванови ПП ТМ

19.

Погребняк Наталя

19.02.88

змс

Д

ШВСМ з л/а

100м, 200м

Омельченко МВОП

20.

Сердюк Олена

04.11.91

мс

Д

ШВСМ з л/а

10000м

Сердюк ВІ

21.

Слюсаренко Катерина

15.03.93

мс

Д

ШВСМ з л/а

400м

Омельченко МВОП

22.

Табашник Катерина

15.06.94

мс

Д

ХДВУФК-1

висота

Бондаренко ВВ

23.

Чебану Олена

04.01.81

змс

Д

ШВСМ обл.

200м, 4х100м

Бодрови ВВ НД

 

КАНДИДАТИ В ЗБІРНУ КОМАНДУ

 

1.

Бікулов Дмитро

11.07.90

мс

О

ШВСМ з л/а

400

Сінєков ЮМ

2.

Вахняков Олександр

07.05.86

мс

ЗСУ-О

ШВСМ з л/а

110 з/б

Омельченко МВ ОП

3.

Гаєк Дмитро

14.10.89

мс

Д

ШВСМ з л/а

400 з/б

Омельченко МВ ОП

4.

Дерев’янко Володимир

18.04.91

кмс

Д

ШВСМ з л/а

10-борство

Харун ВД

5.

Лозинський Петро

16.05.90

мс

О

ШВСМ з л/а

110м з/б

Лозинський ГП

6.

Чехлатий Олександр

27.09.89

мс

У

ШВСМ з л/а

спис

Хусаінова НН

7.

Батрак Наталія

01.10.88

мс

У

ШВСМ з л/а

3000м

Іванови ПП ТМ

8.

Корнута Яна

10.11.88

мс

У

ШВСМ з л/а

400м з/б

Омельченко МВ ОП

 

РЕЗЕРВ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ

 

1.

Безніс Павло

17.06.97

І

Д

ХРЛІСП

потрійний

Курочка АМ

2.

Гацелюк Самсон

19.08.96

І

Д

ХДВУФК-1

спис

Харун ВД

3.

Григоров Ігор

16.04.92

мс

К

ШВСМ з л/а

висота

Корецький ВМ

4.

Ємельяненко Даніїл

17.01.95

кмс

Д

ХДВУФК-1

200

Бодрови ВВ НД

5.

Зуб Віталій

23.02.96

І

Д

ХДВУФК-1

спортивн. ход.

Андрєєв СМ

6.

Іваненко Владислав

25.03.93

кмс

Д

ХДВУФК-1

диск

Харун ВД

7.

Мандич Владислав

07.07.94

кмс

Д

ХДВУФК-1

жердина

Шевцов ВІ

8.

Муровайло Роман

12.02.95

кмс

Д

ХРЛІСП

110 з/б

Омельченко МВ ОП

9.

Мусіятченко Дмитро

26.01.91

кмс

Д

ШВСМ з л/а

1500

Поливана НС

10.

Плотніков Юрій

20.08.94

кмс

К

ХРЛІСП

200

Бритіков МВ

11.

Приставка Богдан

28.12.94

кмс

Д

ХРЛІСП

110 з/б

Омельченко МВ ОП

12.

Сидоренко Станіслав

21.01.94

кмс

Д

ХДВУФК-1

10-борство

Бондаренко ВВ

13.

Тертичников Олег

01.01.92

кмс

Д

ШВСМ з л/а

спортивн. ход.

Андрєєв СМ

14.

Чопик Павло

11.02.92

кмс

Д

ШВСМ з л/а

10-борство

Бондаренко ВВ

15.

Шаров Руслан

25.04.94

І

О

ХДВУФК-1

диск

Мінаков ЮМ

16.

Бабєла Ганна

03.06.94

кмс

Д

ХРЛІСП

100 з/б

Омельченко МВ ОП

17.

Денщикова Валентина

12.05.93

кмс

У

Кз кдюсш хтз

100м

Омельченко МВ ОП

18.

Килипко Марина

10.11.95

кмс

Д

ХДВУФК-1

жердина

Шевцов ВІ

19.

Корж Вікторія

17.07.92

кмс

Д

ШВСМ обл.

ядро

Комісов МР

20.

Никита Катерина

03.11.94

І

У

ХРЛІСП

диск

Мінаков ЮМ

21.

Полянська Вероніка

14.02.92

кмс

Д

ШВСМ з л/а

7-борство

Ісправнікова ВМ

22.

Редько Оксана

06.04.93

кмс

Д

ХДВУФК-1

жердина

Шевцов ВІ

23.

Черкашина Марина

09.03.94

кмс

Д

ХДВУФК-1

7-борство

Халаїм ММ

  • Воскресенье, 06 Январь 2013
  • Просмотров: 3092
Яндекс.Метрика