О Вас на моих сайтах

2012. Лучшие спортсмены Харьковской области

  • 1. Бондаренко Богдан 12. Семененко Євген 23. Кузубова Тетяна  34. Богданов Михайло 45. Полянська Вероніка 
    2. Дорожон Маргарита 13. Перестюк Руслан 24. Ірхіна Юлія  35. Алєксєєнко Олена 46. Лозинський Петро
    3. Міщенко Анна 14. Пінкевич Віталій 25. Чопик Павло 36. Сердюченко Олексій 47. Белінський Олексій
    4. Погребняк Наталя  15. Сердюк Олена 26. Піменова Ірина 37. Марченко Олександр 48. Лемешенко Антон
    5. Молчанова Вікторія  16. Нестеровський Станіслав 27. Борисова Тетяна 38. Горбань Олена 49. Тертичников Олег
    6. Бодров Ігор 17. Нартов Олександр 28. Горбачов Павло 39. Пожевілов Сергій 50. Соляник Сергій
    7. Бікулов Дмитро 18. Рибальченко Тетяна 29. Григоров Ігор 40. Чехлатий Олександр 51. Пахомова-Іванова Каріна
    8. Погорєльська Вікторія 19. Чебану Олена 30. Єрмакова Анна 41. Калашник Микола 52. Радіоненко Андрій
    9. Снігур Євгенія  20. Вернигор Тетяна  31. Казанцев Семен 42. Поливаний Валерій 53. Мусіятченко Дмитро
    10. Батрак Наталія  21. Мамєєва Світлана 32. Дерев’янко Володимир  43. Ходаков Олександр  54. Устенко Марина 
    11. Плотіцина Анна 22. Корнута Анна 33. Мельник Надія 44. Макарчев Андрій  55. Піро Олександр
    1. Бондаренко Богдан 30.08.1989 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні  висота – 2.23 мс ІІ Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) висота – 2.20 мс 4  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) висота – 2.23 мс ІІ  
            Чемпіонат Європи  висота – 2.15 мс 11  
    (27.06.-01.07.12 м. Гельсінкі (Фінляндія)
            ХХХ літні Олімпійські ігри  висота – 2.29 мсмк 7  
    (03-12.08.12 м. Лондон (Великобританія)
    2. Дорожон Маргарита 04.09.1987 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з метань (22-24.02.12 м. Ялта) спис – 53.89 мс ІІ Харун ВД
            12-й Зимовий Кубок Європи зметань  спис – 58.54 мс 5  
    (17-18.03.12 м. Бар (Чорногорія)
      вик. МСУМК – спис – 61.84     Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) спис – 61.84 мсмк ІІ  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) спис – 58.39 мс ІІ  
            ХХХ літні Олімпійські ігри  спис – 56.74 мс 28  
    (03-12.08.12 м. Лондон (Великобританія)
    3. Міщенко Анна 25.08.1983 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні  3000 – 9:15.29 мс ІІІ Іванови ПП ТМ
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 1500px – 4:16.51 кмс І  
    800 – 2:00.92 мсмк ІІІ
            Чемпіонат Європи  1500px – 4:07.74 мсмк ІІІ  
    (27.06.-01.07.12 м. Гельсінкі (Фінляндія)
            Командний чемпіонат України  800 – 2:03.67 мс І  
    (18-19.07.12 м. Харків)
            ХХХ літні Олімпійські ігри  1500px – 4:13.63  мс 32  
    (03-12.08.12 м. Лондон (Великобританія)
    4. Погребняк Наталя  19.02.1988 ШВСМ з л/а Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 100 – :11.39 мс ІІІ Омельченко МВОП
    200 – :23.40 мс 5
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 100 – :11.29 мсмк ІІ  
            Чемпіонат Європи  100 – :11.50 мс 14  
    (27.06.-01.07.12 м. Гельсінкі (Фінляндія) 4х100 - DQ
            ХХХ літні Олімпійські ігри  100 – :11.46  мс 39  
    (03-12.08.12 м. Лондон (Великобританія)
    5. Молчанова Вікторія  26.05.1982 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні довжина – 6.29 мс ІІІ Курочка АМ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  довжина – 6.40 мс ІІ  
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) довжина – 6.54 мс ІІІ  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) довжина – 6.67 мсмк ІІІ  
            Чемпіонат Європи  довжина – 6.12 кмс 25  
    (27.06.-01.07.12 м. Гельсінкі (Фінляндія)
            Командний чемпіонат України  довжина – 6.35 мс 4  
    (18-19.07.12 м. Харків)
    6. Бодров Ігор 09.07.1987 ШВСМ обл. Чемпіонат України у приміщенні  60 – :6.71 мс І Бодрови ВВ НД
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 100 – :10.52 мс ІІІ  
    200 – :20.79 мс ІІ
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 200 – :20.76 мс ІІ  
            Чемпіонат Європи  200 – DQ - -  
    (27.06.-01.07.12 м. Гельсінкі (Фінляндія)
    7. Бікулов Дмитро 11.07.1990 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні  400 – :47.33 мс ІІІ Сінєков ЮМ Манжос МВ
    (16-19.02.12 м. Суми)
      Рекорд України     Чемпіонат світу у приміщенні 4х400 – 3:08.92 кмс 7  
    09-11.03.12 м. Стамбул (Туреччина)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 400 – :47.22 мс 4  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 400 – :47.73 кмс 6  
            Командний чемпіонат України  400 – :48.47 кмс 4  
    (18-19.07.12 м. Харків)
    8. Погорєльська Вікторія 04.08.1990 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні 3000 – 9:17.58 мс ІІ Іванови ПП ТМ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя) 1500px – 4:24.78 кмс 4
            Чемпіонат України у приміщенні  1500px – 4:28.74 кмс ІІ  
    (16-19.02.12 м. Суми) 3000 – 9:26.84 кмс 5
            Чемпіонат України з кросу (молодь)  4 км – 13.53   І  
    (30-31.03.12 м. Цюрупинськ) 8 км – 28.40 І
      рек. Укр. молодь     Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 500px0 – 15:46.25 мс ІІ  
    1500px – 4:22.94 кмс 6
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 500px0 – 15:48.96 мс ІІ  
            Командний чемпіонат України  1500px – 4:20.94 кмс І  
    (18-19.07.12 м. Харків) 3000 – 9:38.22 кмс І
            Чемпіонат України з бігу на 10км (серед молоді) 10км – 34.25   І  
    (25.08.12 м. Слов’янськ)
            Чемпіонат України з кросу (молодь)  3 км – 10.08   І  
    (26-27.10.12 м. Біла Церква) 6 км – 21.38 І
            Чемпіонат Європи з кросу (молодь) 6025 – 21.08   9  
    (09.12.12 м. Будапешт (Угорщина)
    9.Снігур Євгенія 07.03.1984ШВСМ з л/аЧемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта)100 з/б – :13.23мсІКайдаш ОВ
    10. Батрак Наталія  01.10.1988 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні 1500px – 4:24.28 кмс ІІІ Іванови ПП ТМ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя) 3000 – 9:39.27 кмс ІІІ
            Чемпіонат України у приміщенні  1500px – 4:24.28 кмс ІІІ  
    (16-19.02.12 м. Суми) 3000 – 9:36.46 кмс 7
            Чемпіонат України з кросу  4 км – 14.01 мс І  
    (30-31.03.12 м. Цюрупинськ) 8 км – 29.33 мс ІІІ
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 1500px – 4:20.21 кмс ІІІ  
    800 – 2:06.89 кмс 9
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 1500px – 4:21.64 кмс ІІ  
    500px0 – 16:22.77 мс 4
            Командний чемпіонат України  1500px – 4:21.11 кмс ІІ  
    (18-19.07.12 м. Харків)
            Чемпіонат України з кросу  3 км – 10.26   ІІІ  
    (26-27.10.12 м. Біла Церква)
    11. Плотіцина Анна 01.01.1987 ШВСМ обл. Кубок України у приміщенні 60 з/б – :8.35 мс І Бодрови ВВ НД Кросовський СФ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  60 з/б – :8.35 мс І  
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 100 з/б – 13.59 мс ІІ  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 100 з/б – :13.27 мс ІІ  
            Командний чемпіонат України  100з/б – :13.57 мс І  
    (18-19.07.12 м. Харків)
                     
    12. Семененко Євген 17.07.1984 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні потрійний – 16.04 кмс ІІІ Тертишник ВГ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  потрійний – 16.28 мс ІІІ  
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) потрійний – 16.48 мс ІІІ  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) потрійний– 16.73 мс ІІ  
    13. Перестюк Руслан 22.04.1991 ШВСМ обл. Кубок України у приміщенні 60 – :6.80 мс ІІ Бодрови ВВ НД
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  60 – :6.77 мс ІІ  
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 100 – :10.76 кмс 6  
    200 – :22.13 кмс 12
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 100 – :10.54 мс ІІІ  
    200 – :21.54 кмс 4
    14. Пінкевич Віталій 09.03.1988 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні  7-борство – 5334 кмс 5 Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Чемпіонат України з багатоборств 10-борств – 6874 кмс ІІІ  
    (27-29.05.12 м. Ялта)
            Командний чемпіонат України  10-борство– 3303 Ію 8  
    (18-19.07.12 м. Харків)
    15. Сердюк Олена 04.11.1981 ШВСМ з л/а Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 500px0 – 16:23.99 мс 4 Сердюк ВІ
            Чемпіонат України з бігу на 10000м  10000 – 33:27.50 мс ІІІ  
    (27-29.05.12 м. Ялта)
            Чемпіонат України з бігу на 10км  10км – 36.00   9  
    (25.08.12 м. Слов’янськ)
    16. Нестеровський Станіслав 31.07.1980 ШВСМ з л/а Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) диск – 59.79 мс 4 Мінаков ЮМ
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) диск – 62.00 мс ІІІ  
    17.Нартов Олександр21.05.1988ШВСМ з л/аЧемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта)висота – 2.20мсІІІНартов АО
    18. Рибальченко Тетяна 02.05.1984 Кс дюсшор Олімпія Чемпіонат України з бігу на 10км  10км – 36.55   12 Іванови ПП ТМ
    (25.08.12 м. Слов’янськ)
      вик. МС      Чемпіонат України з марафонського бігу  42,195 – 2:41.28 мс ІІІ  
    42.195 – 2:41.28 (07.10.12 м. Б.Церква)
    19. Чебану Олена 04.01.1981 ШВСМ з л/а Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 100 – :11.90 кмс 7 Омельченко МВОП
            Чемпіонат України у приміщенні  60 – :7.68 кмс 9  
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 100 – :11.86 кмс 4  
    200 – :23.81 мс 9
            Командний чемпіонат України  100 – :11.78 мс ІІ  
    (18-19.07.12 м. Харків)
    20. Вернигор Тетяна  23.01.1983 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні  3000 – 9:38.22 кмс 8 Іванови ПП ТМ
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Чемпіонат України з кросу  8 км – 29.33   4  
    (30-31.03.12 м. Цюрупинськ)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 500px0 – 16:52.85 кмс 7  
            Чемпіонат України з бігу на 10000м  10000 – 34:03.41 мс 5  
    (27-29.05.12 м. Ялта)
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 500px0 – 16:24.70 мс 6  
            Чемпіонат України з бігу на 10км  10км – 34.28   ІІ  
    (25.08.12 м. Слов’янськ)
    21. Мамєєва Світлана 19.04.1982 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні потрійний – 13.60 мс ІІІ Голубцов АВ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  потрійний – 13.52 мс ІІІ  
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) потрійний – 14.00 мс 4  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) потрійний– 13.82 мс 5  
    22. Корнута Анна 10.11.1988 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні потрійний – 13.03 кмс 5 Омельченко МВОП
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя) довжина – 6.29 мс 4
            Чемпіонат України у приміщенні  довжина – 6.32 мс ІІІ  
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) довжина – 6.43 мс 4  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) довжина – 6.40 мс 6  
            Командний чемпіонат України  довжина – 6.15 кмс 6  
    (18-19.07.12 м. Харків) потрійний– 12.91 кмс 9
    23. Кузубова Тетяна  13.11.1987 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні 3000 – 9:57.01 І 6 Каняхіна НФ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  3000 – 9:51.38 І 10  
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Чемпіонат України з кросу  8 км – 30.59   5  
    (30-31.03.12 м. Цюрупинськ)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 500px0 – 16:39.38 кмс 5  
            Чемпіонат України з бігу на 10000м  10000 – 35:00.44 мс 7  
    (27-29.05.12 м. Ялта)
      вик. МС      Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 500px0 – 16:29.44 мс 7  
    500px0 – 16:29.44
            Командний чемпіонат України  500px0 – 17:08.13 кмс І  
    (18-19.07.12 м. Харків)
            Чемпіонат України з бігу на 10км  10км – 35.59   8  
    (25.08.12 м. Слов’янськ)
            Чемпіонат України з кросу  3 км – 10.30   6  
    (26-27.10.12 м. Біла Церква) 8 км – 31.01 кмс 4
    24. Ірхіна Юлія  07.07.1986 ШВСМ з л/а Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 400 – :53.92 кмс 10 Ірхін ВІ
    200 – :23.78 мс 8
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 400 – :23.87 мс 7  
    25. Чопик Павло 11.02.1992 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з багатоборств 10-борств – 6874 кмс 9 Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
    (27-29.05.12 м. Ялта)
            Командний чемпіонат України  10-борство –3740 ІІІ 7  
    (18-19.07.12 м. Харків)
    26. Піменова Ірина 19.12.1988 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні потрійний – 12.75 кмс 8 Хлопотнова ОІ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  потрійний – 12.47 І 8  
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) потрійний– 13.13 кмс 9  
            Командний чемпіонат України  потрійний– 13.15 кмс 8  
    (18-19.07.12 м. Харків) довжина – 5.87 І 10
                     
    27. Борисова Тетяна 05.09.1988 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з метань (22-24.02.12 м. Ялта) спис – 42.81 І 8 Лобачевський МІ
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) спис – 47.54 кмс 6  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) спис – 42.53 І 10  
            Командний чемпіонат України  спис – 45.90 мс ІІІ  
    (18-19.07.12 м. Харків)
    28. Горбачов Павло 14.12.1991 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні  60 з/б – :8.31 кмс 6 Сінєков ЮМ 
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) 110 з/б – :14.78 кмс 5  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 400 з/б – :53.24 кмс 10  
    29. Григоров Ігор 16.04.1992 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні висота – 2.10 кмс 8 Корецький ВМ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  висота – 2.05 кмс 11  
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) висота – 2.05 кмс 11  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) висота – 2.05 кмс 11  
            Командний чемпіонат України  висота – 2.05 кмс 8  
    (18-19.07.12 м. Харків)
    30. Єрмакова Анна 01.10.1991 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні  довжина – 6.05 кмс 11 Хлопотнова ОІ
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) довжина – 6.02 кмс 10  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) довжина – 5.67 І 12  
    31.Казанцев Семен19.08.1992Кз кдюсш ХТЗЧемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта)потрійний– 14.69І12Хлопотнова ОІ
    32. Дерев’янко Володимир  18.04.1991 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні 7 борство – 5020 кмс 5 Манжос МВ 
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя) Шевцов ВІ
      Харун ВД 
            Чемпіонат України у приміщенні  7 борство – 5149 кмс 6  
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Командний чемпіонат України  10-борство - 6730 кмс 4  
    (18-19.07.12 м. Харків)
    33. Мельник Надія 28.05.1989 НТУ «ХПІ» Командний чемпіонат України  жердина – 3.60 кмс ІІ Бубнов ВО
    (18-19.07.12 м. Харків)
    34. Богданов Михайло 06.10.1981 обл. ШВСМ Чемпіонат України з кросу  10 км – 32:42   5 Білик ОА
    (30-31.03.12 м. Цюрупинськ) 8 км – 12.30 10
            Командний чемпіонат України  3000 – 8:27.03 кмс 4  
    (18-19.07.12 м. Харків)
            Чемпіонат України з кросу  4 км – 12.30   9  
    (26-27.10.12 м. Біла Церква)
                     
    35. Алєксєєнко Олена 21.08.1990 Кз мкдюсш Чемпіонат України у приміщенні  потрійний – 12.33 І 11 Казак ВЮ
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Командний чемпіонат України  довжина – 5.78 І 10  
    (18-19.07.12 м. Харків)
    36. Сердюченко Олексій 20.03.1985 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України  довжина – 6.50 ІІ 12 Довгаль АІ
    (18-19.07.12 м. Харків)
    37. Марченко Олександр 05.03.1990 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні з багатоборств 7-борство – 5271  кмс ІІ Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  7 борство – 5392 мс І  
    (16-19.02.12 м. Суми)
    38. Горбань Олена 17.01.1990 Кз мкдюсш Кубок України з марафонського бігу  42.195 – 3:02:43 І І Слюсаренко ЮВ
    (19.05.12 с. Зазім’є)
            Чемпіонат України з бігу на 10км серед молоді 10км – 41.53   ІІІ  
    (25.08.12 м. Слов’янськ)
    39. Пожевілов Сергій 23.09.1988 ШВСМ з л/а Кубок України з марафонського бігу  42.195 – 2:26:17 кмс І Поливана НС Поливаний ВІ
    (19.05.12 с. Зазім’є)
    40.Чехлатий Олександр27.09.1989ШВСМ з л/аКубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта)спис – 72.33мсІІІШаповалова ВО
    41. Калашник Микола 28.10.1992 ХДВУФК-1 Кубок України у приміщенні с/х 500px0 –21:37.47 І ІІІ Андрєєв СМ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  с/х 10000-48:04.08 ІІ 9  
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) с/х 10000-47:55.70 І 5  
            Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед молоді (09.06.12 м. Суми) с/х 20км – 1:39.38 І 6  
    42. Поливаний Валерій 12.12.1969 Кс дюшор Д Кубок України з марафонського бігу  42.195 – 2:57:53 ІІІ 8 Поливана НС Поливаний ВІ
    (19.05.12 с. Зазім’є)
    43.Ходаков Олександр 20.07.1979ІваспортКубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта)400 з/б – 53.73кмс10Ірхін ВІ
    44. Макарчев Андрій  15.11.1985 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні довжина – 7.46 кмс ІІІ Горбаченко ЮС
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  довжина – 7.72 мс ІІІ  
    (16-19.02.12 м. Суми)
    45. Полянська Вероніка  14.02.1992 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні з багатоборств 5-борство – 3623  кмс ІІІ Ісправнікова ВМ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  5-борство – 3590 кмс 7  
    (16-19.02.12 м. Суми)
    46. Лозинський Петро 16.05.1990 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні 60 з/б – :8.12 мс ІІІ Лозинський ГП
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  60 з/б – :8.51 кмс 10  
    (16-19.02.12 м. Суми)
    47. Белінський Олексій 29.11.1987 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні 1500px – 3:52.76 кмс 7 Іванови ПП ТМ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України у приміщенні  1500px – 3:54.58 кмс 7  
    (16-19.02.12 м. Суми)
            Чемпіонат України з кросу  8 км – 12.29   8  
    (30-31.03.12 м. Цюрупинськ)
    48. Лемешенко Антон 18.06.1991 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з метань (22-24.02.12 м. Ялта) диск – 44.49  І 8 Мінаков ЮМ
            Чемпіонат України з метань серед молоді  диск – 48.67 І ІІІ  
    (23-25.03.12 м. Ялта)
    49. Тертичников Олег 01.01.1992 ХДВУФК-1 Кубок України у приміщенні с/х 500px0 –22:48.82 І 8 Андрєєв СМ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України зі спортивної ходьби  с/х 20км– 1:42.00 І 11  
    (06-07.03.12 м. Євпаторія)
    50. Соляник Сергій 27.01.1992 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з метань (22-24.02.12 м. Ялта) диск – 43.95  ІІ 9 Мінаков ЮМ
            Чемпіонат України з метань серед молоді  диск – 45.23 І 6  
    (23-25.03.12 м. Ялта)
    51.Пахомова-Іванова Каріна30.05.1984ШВСМ з л/аЧемпіонат України з метань (22-24.02.12 м. Ялта)спис – 41.80І9Ісправнікова ВМ
    52. Радіоненко Андрій 16.09.1990 ШВСМ л/а Чемпіонат України у приміщенні  400 – :48.89 кмс 11 Кайдаш ОВ
    (16-19.02.12 м. Суми)
    53. Мусіятченко Дмитро 26.01.1991 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні 800 – 1:56.98 І 12 Поливани НС ВІ
    (27-28.01.12 м. Запоріжжя)
            Чемпіонат України з кросу (молодь)  10 км – 33:56   8  
    (30-31.03.12 м. Цюрупинськ)
    54. Устенко Марина  12.09.1992 Кз мкдюсш Чемпіонат України з кросу (молодь) 3 км – 10.40   ІІІ Андрусенко ЮВ
    (26-27.10.12 м. Біла Церква)
    55.Піро Олександр08.07.1991Кз мкдюсшЧемпіонат України серед молоді з марафонського бігу (07.10.12 м. Б.Церква)42,195 – 2:50.25 5Зудін МЯ
  • 1. Слюсаренко Катерина 10. Редько Оксана 19. Сергієнко Вадим 28. Толкачова Олександра
    2. Мандич Віталій  11. Поляков Андрій  20. Сидоренко Станіслав  29. Крилевська Наталія 
    3. Табашник Катерина  12. Шаров Руслан 21. Бондар Антон 30. Гонтар Анна
    4. Бардіс Ася  13. Білокопитий Микола 22. Онацький Олексій  31. Бойко Аліна 
    5. Островський Дмитро 14. Никита Катерина 23. Фенько Сергій  32. Циганок Юрій
    6. Іваненко Владислав 15. Дещенко Андрій 24. Волошин Богдан  33. Восколович Анна
    7. Приставка Богдан 16. Накісько Олександра 25. Маілафійя Саміну 34. Сумцова Наталія 
    8. Устименко Олександр 17. Черкашина Марина 26. Горбачов Антон 25. Калантаєва Мілена 
    9. Денщикова Валентина 18. Щербина Олександр 27. Бондаренко Роман 36. Чернова Анастасія
    1. Слюсаренко Катерина 15.03.1993 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  400 – :55.26 кмс І Омельченко МВ ОП
      вик. МСУ      (08-09.02.12 м. Суми) 200 – :25.25 кмс ІІ  
      400з/б – :59.29              
            Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів (25-26.02.12 м. Могильов Білорусь) 400 – :55.12 кмс І  
              200 – 25.31 кмс ІІІ  
              4х200 – 1:40.27   ІІ  
            Чемпіонат України серед юніорів  400 з/б – :58.39 мс ІІІ  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)  400 – :54.75 кмс ІІІ  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 400 з/б – :58.61 мс 6  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) 400 – :54.5 кмс І  
            Чемпіонат світу серед юніорів  400 – :54.88 кмс 26  
            (10-15.07.12 м. Барселона (Іспанія) 4х400 – 3:37.02 кмс 4  
            Командний чемпіонат України  400з/б – 1:00.63 кмс І  
            (18-19.07.12 м. Харків)        
    2. Мандич Віталій  07.07.1994 ХДВУФК-1 Кубок України у приміщенні з багатоборств  жердина – 4.60 кмс 5 Шевцов ВІ
            (27-28.01.12 м. Запоріжжя)        
            Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів (стрибки з жердиною) (10.02.12 м. Донецьк) жердина – 4.70 кмс ІІ  
            Чемпіонат України у приміщенні  жердина – 4.90 кмс ІІІ  
            (16-19.02.12 м. Суми)        
            Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів (25-26.02.12 м. Могильов Білорусь) жердина – 4.80 кмс ІІ  
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) жердина – 4.70 кмс 7  
            Чемпіонат України серед юніорів  жердина – 5.00 кмс І  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) жердина – 4.80 кмс І  
            Чемпіонат світу серед юніорів  жердина – 4.95 кмс 19  
            (10-15.07.12 м. Барселона (Іспанія)        
            Командний чемпіонат України  жердина – 4.60 кмс ІІІ  
            (18-19.07.12 м. Харків)        
    3. Табашник Катерина  15.06.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  5-борство – 3680 кмс І Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
      вик. МС висота – 1.86     (08-09.02.12 м. Суми)        
            Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів (25-26.02.12 м. Могильов Білорусь) 5-борство – 3721 кмс І  
            Кубок України 1 етап (27-29.05.12 м. Ялта) висота – 1.80 кмс 7  
            Чемпіонат України серед юніорів  5-борство – 5167 кмс ІІ  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)  висота – 175  кмс ІІ  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) довжина – 5.67 І 5  
              спис – 34.30 ІІ 4  
            Чемпіонат світу серед юніорів  7-борство – DNF  - -  
            (10-15.07.12 м. Барселона (Іспанія)        
    4. Бардіс Ася  02.06.1993 ХДВУФК-1 Кубок України у приміщенні з багатоборств  5-борство – 3431 І 5 Халаїм ММ 
            (27-28.01.12 м. Запоріжжя)       Пупова МВ
            Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  5-борство – 3477 І ІІ  
            (08-09.02.12 м. Суми) ядро – 10.61 ІІІ 5  
            Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів (25-26.02.12 м. Могильов Білорусь) 5-борство – 3391 І ІІІ  
            Чемпіонат України серед юніорів  5-борство – 4463 І 4  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)  ядро – 10.39 ІІІ 6  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) 100 з/б – :15.47 І 4  
              висота – 1.60 ІІ 4  
            Командний чемпіонат України  7-борство – 4149 І ІІІ  
            (18-19.07.12 м. Харків)        
    5. Островський Дмитро 15.04.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  ядро (6) – 17.81 І ІІІ Мінаков ЮМ
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України у приміщенні  ядро (7) – 16.73 кмс 7  
            (16-19.02.12 м. Суми)        
            Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів (25-26.02.12 м. Могильов Білорусь) ядро (6) – 18.18 кмс ІІІ ос.  
            Чемпіонат України з метань серед юніорів  ядро (6) – 18.15 кмс 4  
            (23-25.03.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України з метань серед молоді ядро (7) – 16.92 кмс ІІ  
            (23-25.03.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України серед юніорів  ядро (6) – 18.60 кмс ІІІ  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
    6. Іваненко Владислав 25.05.1993 ХДВУФК-1 Чемпіонат України з метань серед юніорів  диск (1.75) – 51.61  кмс ІІ Харун ВД
            (22-24.02.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України з метань серед юніорів  диск (1.75) – 50.45 І ІІІ  
            (23-25.03.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України серед юніорів  диск (1.75) – 52.75 кмс І  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) диск (2) – 45.78 І 10  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) диск (1.75) – 50.29 І ІІ  
    7. Приставка Богдан 28.12.1994 ХРЛІСП Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  60 з/б – :8.43 кмс ІІІ Омельченко МВ ОП
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України серед юніорів  110 з/б – :14.67  кмс ІІ  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) 110 з/б – :14.81  кмс ІІ  
    8. Устименко Олександр 01.06.1993 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  60 – :7.18 ІІ 7 Бодрови ВВ НД
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України серед юніорів  100 – :10.96 кмс ІІІ  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)  200 – :22.21 кмс 4  
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 200 – :21.93 кмс 12  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) 100 – :10.7 кмс І  
              200 – :22.35 І ІІ  
                     
    9. Денщикова Валентина 12.05.1993 Кз кдюсш хтз Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  60 - :7.91 І 6 Омельченко МВ ОП
            (08-09.02.12 м. Суми) довжина – 5.74 І 5  
            Чемпіонат України серед юніорів  довжина – 5.95 кмс ІІІ  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) довжина – 5.71 І ІІ  
    10. Редько Оксана 06.04.1993 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів (стрибки з жердиною) (10.02.12 м. Донецьк) жердина – 3.20 І 6 Шевцов ВІ
            Чемпіонат України у приміщенні  жердина – 3.40 І 6  
            (16-19.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України серед юніорів  жердина – 3.40 кмс ІІІ  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) жердина – 3.40 кмс ІІ  
            Командний чемпіонат України  жердина – 3.20 І 4  
            (18-19.07.12 м. Харків)        
    11. Поляков Андрій  03.08.1993 Кс дюшор Д Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  3000 – 8:49.59 І 5 Поливана НС 
            (08-09.02.12 м. Суми)       Поливаний ВІ
            Чемпіонат України з кросу (молодь)  6 км – 20.56   11  
            (30-31.03.12 м. Цюрупинськ)        
            Чемпіонат України серед юніорів  5000 – 15:32.14 ІІ 4  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)  3000 – 8:46.12 І 6  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) 5000 – 15:40.3 ІІ ІІ  
            Чемпіонат України з бігу на 10км серед юніорів 10км – 33.42   ІІ  
            (25.08.12 м. Слов’янськ)        
    12. Шаров Руслан 25.04.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  ядро (6) – 16.63 І 6 Мінаков ЮМ
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України з метань серед юніорів  диск (1.75) – 43.70 ІІ 7  
            (22-24.02.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України з метань серед юніорів  ядро – 17.22 І 5  
            (23-25.03.12 м. Ялта) диск (1.75) – 50.45 І ІІ  
            Чемпіонат України з метань серед молоді  диск (2) – 44.16 І 9  
            (23-25.03.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України серед юніорів  диск (1,75) – 48.88 І 4  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)  ядро (6) – 16.42 І 7  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) диск (1,75) – 45.08 ІІ 7  
              ядро (6) – 16.16 ІІ ІІІ  
    13. Білокопитий Микола 18.08.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  7-борство – 4431 І 7 Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України серед юніорів  10-борство– 6251 І 4  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) 10-борство– 5607 ІІ ІІ  
    14. Никита Катерина 03.11.1994 ХРЛІСП Чемпіонат України з метань серед юніорів  диск – 45.77 І ІІ Мінаков ЮМ
            (22-24.02.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України з метань серед юніорів  диск – 49.42 кмс І  
            (23-25.03.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України серед юніорів  диск – 44.70 І 5  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) диск – 45.50 І 8  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) диск – 46.55 І ІІ  
            Командний чемпіонат України  диск – 48.81 кмс 4  
            (18-19.07.12 м. Харків)        
    15. Дещенко Андрій 30.07.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юніорів  1500 – 4:03.47 І 6 Літвінова ЛЄ Поливаний ВІ
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Чемпіонат України з бігу на 10км серед юніорів 10км – 35.01   4  
            (25.08.12 м. Слов’янськ)        
    16. Накісько Олександра 17.05.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  потрійний – 11.39 ІІІ 12 Половенко БМ
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України серед юніорів  потрійний– 12.38 І 6  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) довжина – 5.55 І 8  
    17. Черкашина Марина 09.03.1994 ХДВУФК-1 Кубок України у приміщенні з багатоборств  5-борство – 2708 ІІ 6 Халаїм ММ 
            (27-28.01.12 м. Запоріжжя)       Пупова МВ
            Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  5-борство – 2665 ІІ 9  
            (08-09.02.12 м. Суми) висота – 1.60 ІІ 10  
            Чемпіонат України у приміщенні  5-борство – 3312 І 10  
            (16-19.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України серед юніорів  ядро – 10.37 ІІІ 7  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)  висота – 1.60 ІІ 10  
    18. Щербина Олександр 21.11.1993 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  7-борство – 4488 І 6 Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України серед юніорів  10-борство– 4739 ІІІ 8  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) ядро (6) – 12.02 ІІІ 11  
    19. Сергієнко Вадим 20.05.1994 ХРЛІСП Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  60 з/б – :8.84 ІІ 7 Лозинський ГП Корецький ВМ
            (08-09.02.12 м. Суми) висота – 1.90 І 11  
            Чемпіонат України серед юніорів  110 з/б – :15.67 ІІ 9  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)  висота – 1.95 І 11  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) 110 з/б – :15.91  ІІ 10  
              висота – 1.95 І 6  
            Командний чемпіонат України  висота – 1.90 І 11  
            (18-19.07.12 м. Харків)        
    20. Сидоренко Станіслав  21.01.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  7-борство – 4566 І 5 Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України серед юніорів  10-борство– 3963 ІІІ 9  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) 10-борство– 5385 ІІІ ІІІ  
    21. Бондар Антон 24.08.1993 Кз мкдюсш Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  ядро (6) – 13.88 ІІ 12 Шаповалова ВО
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України з метань серед юніорів  диск (1.75) – 42.35  ІІ 8  
            (22-24.02.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України серед юніорів  диск (1.75) – 43.24  ІІ 9  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) диск (1.75) – 43.74  ІІ 8  
    22. Онацький Олексій  18.11.1993 Кз кдюсш ХТЗ Чемпіонат України серед юніорів  400 з/б – :56.80 І 10 Фарбітна ІП
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
    23.Фенько Сергій 22.02.1993Кс дюшор ДинамоКубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків)спис (800) – 55.57 ІІІХарун ВД
    24. Волошин Богдан  24.02.1993 Кз мкдюсш Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  1500 – 4:10.84 ІІ 10 Андрусенко ЮВ
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) 1500 – 4:08.86 ІІ ІІІ  
            Командний чемпіонат України  3000з/п – 10:24.72 ІІ 4  
            (18-19.07.12 м. Харків)        
    25. Маілафійя Саміну 30.11.1994 Кз мкдюсш Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  потрійний – 14.20 ІІ 8 Преяславець ТО
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) потрійний – 14.27 ІІ 6  
    26. Горбачов Антон 05.09.1993 Кз мкдюсш Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  потрійний – 13.98 ІІ 11 Ісправнікова ВМ
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) потрійний – 14.13 ІІ 7  
    27.Бондаренко Роман22.06.1994ШВСМ з л/аКубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків)висота – 1.95І10Лозинський ГП Корецький ВМ
    28.Толкачова Олександра14.01.1993Кс дюшор ДинамоКубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків)100 – 13.4ІІІ10Іванова С.І.
    29. Крилевська Наталія  29.04.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  ядро – 11.07 ІІІ 4 Комісов МР
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України у приміщенні  ядро – 11.65 ІІІ 8  
            (16-19.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України з метань серед юніорів  диск – 35.32 ІІІ 6  
            (22-24.02.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України з метань серед юніорів  ядро – 11.92 ІІ ІІ  
            (23-25.03.12 м. Ялта) диск – 38.33 ІІ 5  
    30. Гонтар Анна 01.08.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України з метань серед юніорів  диск – 40.36 ІІ 5 Харун ВД
            (22-24.02.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України з метань серед юніорів  диск – 37.44 ІІ 7  
            (23-25.03.12 м. Ялта)        
    31. Бойко Аліна  12.04.1994 ХРЛІСП Чемпіонат України з метань серед юніорів  диск – 34.45 ІІІ 7 Мінаков ЮМ
            (22-24.02.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України з метань серед юніорів  диск – 34.77 ІІІ 8  
            (23-25.03.12 м. Ялта)        
    32 Циганок Юрій 01.01.1993 ХДВУФК-1 Чемпіонат України з метань серед юніорів  спис (800) – 53.31  ІІ 8 Харун ВД
            (22-24.02.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України з метань серед юніорів  спис (800) – 54.91 ІІІ 8  
            (23-25.03.12 м. Ялта)        
    33. Восколович Анна 01.07.1993 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  1500 – 4:55.96 ІІ 9 Літвінова ЛЄ Поливаний ВІ
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України з бігу на 10км серед юніорів 10км – 45.37   4  
            (25.08.12 м. Слов’янськ)        
    34. Сумцова Наталія  18.04.1993 ШВСМ л/а Кубок України у приміщенні  3000 – 10:43.78 ІІ 10 Поливана НС 
            (27-28.01.12 м. Запоріжжя)       Поливаний ВІ
            Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  3000 – 10:43.14 ІІ 10  
            (08-09.02.12 м. Суми)        
    25. Калантаєва Мілена  01.04.1994 ХРЛІСП Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  60 з/б – :9.62 ІІ 11 Фарбітна ІП
            (08-09.02.12 м. Суми)        
    36. Чернова Анастасія 24.09.1993 НТУ «ХПІ» Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  потрійний – 11.44 ІІІ 11 Казак ВЮ
            (08-09.02.12 м. Суми)        
                     
                     
    Юнаки 1995 р.н. і молодше                  
                       
  • 1. Муровайло Роман 11. Тесленко Володимир 21. Клінцова Лілія 31. Журід Вікторія
    2. Зуб Віталій  12. Зубченко Валентина  22. Рофе-Бекетова Ірина 32. Дещенко Руслан
    3. Килипко Марина 13. Федосов Юрій  23. Пишняк Костянтин 33. Єльцов Владислав 
    4. Кононихін Олександр 14. Фельбаба Владислав  24. Мартинова Оксана 34. Гололобов Анатолій
    5. Гацелюк Самсон 15. Приймак Катерина  25. Усова Анастасія  35. Корсуненко Анастасія
    6. Немченко Марина  16. Куценко Сергій 26. Гарник Дмитро 36. Касяненко Максим
    7. Марченко Юлія  17. Гарник Ольга 27. Кочнєв Дмитро 36. Василенко Андрій 
    8. Ємельяненко Данило 18. Іващенко Юлія 28. Хижняк Роман 38. Разладова Марія 
    9. Безніс Павло  19. Плис Аліна  29. Клочко Василь 39. Астапєєв Владислав 
    10. Іоничева Юлія 20. Колісник Тарас  30. Кучма Денис 40. Ревенко Олександр
    1. Муровайло Роман 12.02.1995 ХРЛІСП Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Турція серед юнаків  110 з/б – :14.44 кмс І Омельченко МВОП
            (07-08.04.12 м. Трабзон Турція) 1+2+3+4 – 1:57.61 кмс І  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) 110 з/б – :14.84 кмс ІІІ  
            Чемпіонат України серед юнаків  110 з/б – :14.31 кмс І  
            (02-04.07.12 м. Вінниця)         
    2. Зуб Віталій  23.02.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  с/х 5000– 23:07.34 ІІ ІІ Андрєєв СМ
            Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  с/х 5000– 22:47.32 8  
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) с/х 10000-46:41.31 І І  
            Міжнародна матчева зустріч Білорус-Україна-Туреччина серед юнаків (24-25.05.12 м. Ялта) с/х 10000-46:27.96 І ІІ  
            Чемпіонат України серед юніорів  с/х 10000-47:29.76 І 4  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед молоді (09.06.12 м. Суми) с/х 20км – 1:42.14 ІІ 8  
            Чемпіонат України серед юнаків  с/х 10000-50:04.90 ІІ ІІІ  
            (02-04.07.12 м. Вінниця)         
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) с/х 10000-49:39.21 ІІ ІІ  
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР зі спортивної ходьби (20-21.10.12 м. І.Франківськ) с/х 10 км – 46:30 І ІІІ  
    3. Килипко Марина 10.11.1995 ХДВУФК-1 Кубок України у приміщенні  жердина – 3.70 кмс 6 Шевцов ВІ
            (27-28.01.12 м. Запоріжжя)        
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  жердина – 3.70 кмс І  
            Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів (стрибки з жердиною) (10.02.12 м. Донецьк) жердина – 3.60 кмс І  
            Чемпіонат України у приміщенні  жердина – 3.50 кмс 5  
            (16-19.02.12 м. Суми)        
            Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів (25-26.02.12 м. Могильов Білорусь) жердина – 3.50 кмс 4  
            Чемпіонат України серед юніорів  жердина – 3.20 І 5  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) жердина – 3.50 кмс І  
            Чемпіонат України серед юнаків  жердина – 3.50 кмс І  
            (26-27.06.12 м. Харків)        
            Командний чемпіонат України  жердина – 3.60 кмс ІІІ  
            (18-19.07.12 м. Харків)        
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) жердина – 3.50 кмс ІІ  
    4. Кононихін Олександр 26.03.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  жердина – 4.30 І ІІ Шевцов ВІ
            Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів (стрибки з жердиною) (10.02.12 м. Донецьк) жердина – 4.40 І 9  
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) жердина – 4.20 І І  
            Міжнародна матчева зустріч Білорус-Україна-Туреччина серед юнаків (24-25.05.12 м. Ялта) жердина – 4.00 І 4  
            Чемпіонат України серед юніорів  жердина – 4.30 І 4  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) жердина – 4.40 І 5  
            Чемпіонат України серед юнаків  жердина – 4.40 І ІІ  
            (26-27.06.12 м. Харків)        
    5. Гацелюк Самсон 19.08.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України з метань серед юнаків  спис (700) – 50.70 ІІ 7 Харун ВД
            (22-24.02.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України з метань серед юнаків  спис (700) – 56.50 ІІ 4  
            (23-25.03.12 м. Ялта)        
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) спис (700) – 57.90 І ІІ  
            Міжнародна матчева зустріч Білорус-Україна-Туреччина серед юнаків (24-25.05.12 м. Ялта) спис (700) – 53.98 ІІ 6  
    6. Немченко Марина  09.05.1996 ХРЛІСП Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  800 – 2:25.53 ІІ 9 Каняхіна НФ
              1500 – 5:01.1 ІІ 6  
            Чемпіонат України з кросу (юнаки)  2 км – 7.34   9  
            (30-31.03.12 м. Цюрупинськ)        
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) 1500 – 4:51.79 ІІ 6  
              800 – 2:19.59 І 4  
            Міжнародна матчева зустріч Білорус-Україна-Туреччина серед юнаків (24-25.05.12 м. Ялта) 800 – 2:18.22 І 7  
            Чемпіонат України серед юнаків  800 – 2:16.21 І ІІ  
            (02-04.07.12 м. Вінниця)         
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) 800 – 2:22.36 ІІ 8  
    7. Марченко Юлія  05.08.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  5-борство – 3160  І 4 Халаїм ММ 
                    Пупова МВ
                    Ісправнікова ВМ
            Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  5-борство – 3139  І 6  
            (08-09.02.12 м. Суми) ядро – 10.37 ІІІ 6  
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) спис – 38.72   ІІІ  
              7-борство - 4483 І 4  
            Чемпіонат України серед юніорів  7-борство – 3874 ІІ 7  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)  спис – 36.31  І 9  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) ядро (4) – 10.17 ІІІ ІІІ  
              спис (600) – 35.65 І ІІІ  
            Чемпіонат України серед юнаків  спис (500) – 38.02 ІІІ  
            (02-04.07.12 м. Вінниця)  7-борство - 4150 5  
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) спис (500) – 44.02 І  
              ядро (4) – 12.16 ІІ 9  
    8. Ємельяненко Данило 17.01.1995 ХДВУФК-1 Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) 100 – :11.23 І ІІІ Бодрови ВВ НД
            Чемпіонат України серед юніорів  100 – :11.22 І 9  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)  200 – :22.74 І 8  
            Чемпіонат України серед юнаків  100 – :11.16 І ІІІ  
            (02-04.07.12 м. Вінниця)  200 – :22.31 І І  
    9. Безніс Павло  17.06.1997 ХРЛІСП Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) потрійний – 13.56 ІІ 10 Курочка АМ
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР  потрійний– 13.91 ІІ ІІ  
            (1997-98 р.н. м. Б.Церква)        
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) потрійний– 14.56 І ІІІ  
              довжина – 6.58 ІІ 8  
    10. Іоничева Юлія 05.07.1996 ХРЛІСП Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  60 з/б – :9.26  ІІ 7 Омельченко МВОП
            Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  60 з/б – :9.37  ІІ 7  
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) 100 з/б – :15.10 І 5  
            Чемпіонат України серед юніорів  100 з/б – :15.43 І 4  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Чемпіонат України серед юнаків  100 з/б – :15.11 І 5  
            (02-04.07.12 м. Вінниця)         
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) 100 з/б – :14.6 І ІІ  
    11. Тесленко Володимир 28.06.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  жердина – 4.10 І 5 Шевцов ВІ
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) жердина – 4.00 І ІІІ  
            Чемпіонат України серед юніорів  жердина – 4.10 І 6  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) жердина – 4.20 І 6  
            Чемпіонат України серед юнаків  жердина – 4.20 І ІІІ  
            (26-27.06.12 м. Харків)        
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) жердина – 4.00 І 4  
    12. Зубченко Валентина  07.07.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  жердина – 2.70 ІІІ 6 Шевцов ВІ
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) жердина – 2.80 ІІ 6  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) жердина – 2.70 ІІІ 4  
            Чемпіонат України серед юнаків  жердина – 2.70 ІІІ ІІІ  
            (26-27.06.12 м. Харків)        
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) жердина – 2.90 ІІ 5  
    13. Федосов Юрій  14.11.1996 Кс дюшор Д Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  ядро (5) – 12.63 ІІ 5 Комісов МР
            Чемпіонат України з метань серед юнаків  диск (1,5) – 48.29 ІІ ІІІ  
            (23-25.03.12 м. Ялта) ядро (5) – 14.96 ІІІ 5  
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) ядро (5) – 12.63 ІІ 5  
            Чемпіонат України серед юніорів  диск (1,75) – 40.64 ІІІ 12  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) диск (1,75) – 40.68 ІІІ 11  
              ядро (6) – 13.48 ІІІ 10  
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) диск (1,5) – 50,21 І ІІІ  
              ядро (5) – 15.69 ІІ 6  
    14. Фельбаба Владислав  23.06.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  с/х 5000– 23:56.47 ІІ 4 Андрєєв СМ
            Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної ходьби (06-07.03.12 м. Євпаторія) с/х 10000– 48:47.8 ІІ ІІ  
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) с/х 10000-47:17.37 І ІІІ  
            Чемпіонат України серед юніорів  с/х 10000-52:49.80 ІІІ 9  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) с/х 10000-50:01.89 ІІ ІІІ  
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР зі спортивної ходьби (20-21.10.12 м. І.Франківськ) с/х10 км – 45:60 І ІІ  
    15. Приймак Катерина  12.04.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР  диск – 29.30 ІІІ ІІІ Фарбітна ІП
            (1997-98 р.н. м. Б.Церква)        
    16. Куценко Сергій 20.01.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  жердина – 4.20 І 4 Шевцов ВІ
            Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів (стрибки з жердиною) (10.02.12 м. Донецьк) жердина – 4.20 І 10  
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) жердина – 4.00 І ІІ  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) жердина – 3.80 ІІ 8  
            Чемпіонат України серед юнаків  жердина – 3.80 ІІ 5  
            (26-27.06.12 м. Харків)        
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) жердина – 4.00 І 4  
    17. Гарник Ольга 28.07.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  с/х 5000– 25:54.86 І 4 Андрєєв СМ
            Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  с/х 5000– 27:26.64 ІІ 10  
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Чемпіонат України серед дівчат зі спортивної ходьби (06-07.03.12 м. Євпаторія) с/х 5000– 25:40.9 І ІІІ  
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) с/х 5000– 26:27.82 І 7  
              3000 – 11:03.44 ІІ 12  
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) с/х 5000– 26:47.00 ІІ 4  
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР зі спортивної ходьби (20-21.10.12 м. І.Франківськ) с/х 5 км – 25:50 І І  
    18. Іващенко Юлія 28.07.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  5-борство – 3116  І 5 Халаїм ММ 
                    Пупова МВ
            Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів  5-борство – 2915  ІІ 8  
            (08-09.02.12 м. Суми)        
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) 100 з/б – 15.61 ІІ 8  
              7-борство - 4196 ІІ 7  
            Чемпіонат України серед юніорів  7-борство – 4196 ІІ 6  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)  100 з/б – :15.95 ІІ 8  
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) висота – 1.60 ІІ 4  
            Чемпіонат України серед юнаків  7-борство – 4180 4  
            (02-04.07.12 м. Вінниця)  100 з/б – :16.42 ІІІ 10  
            Командний чемпіонат України  100з/б – :16.70 ІІ 8  
            (18-19.07.12 м. Харків) висота – 1.60 ІІ 7  
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) 7-борство – 3923 ІІ 11  
    19. Плис Аліна  07.03.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України з метань серед юнаків  спис (500) – 34.51
            (23-25.03.12 м. Ялта)  
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР  спис(500) – 32.65
            (1997-98 р.н. м. Б.Церква)  
    20. Колісник Тарас  24.12.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  800 – 2:01.58 ІІ 6 Літвінова ЛЄ Поливаний ВІ
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) 400 – :51.46 ІІ 5  
            Чемпіонат України серед юнаків  400 – :50.94 ІІ 7  
            (02-04.07.12 м. Вінниця)         
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) 400 – :51.62 ІІ 6  
    21. Клінцова Лілія 12.07.1997 Дюсш-9 Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) потрійний – 11.72 ІІІ 4 Сергієнко ГМ
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) висота – 1.60 ІІ 8  
            Чемпіонат України серед юнаків  потрійний– 11.58 ІІІ 6  
            (02-04.07.12 м. Вінниця)         
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) потрійний– 11.30 ІІІ 11  
    22. Рофе-Бекетова Ірина 18.09.1998 Кз мкдюсш Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  5-борство – 2994  ІІ 11 Ісправнікова ВМ
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) 7-борство - 4047 ІІ 11  
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) 7-борство – 4059 ІІ 7  
              потрійний– 11.38 ІІІ 8  
    23. Пишняк Костянтин 01.03.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.11 м. Запоріжжя)  3000 – 9:23.39 ІІ ІІ Літвінова ЛЄ Поливаний ВІ
              2000 з/п – 6:17.42 ІІ 8  
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) 3000 – 9:21.59 ІІ 8  
            Чемпіонат України серед юніорів  3000 з/п– 10:20.20 ІІ 8  
            (31.05-02.06.12 м. Ялта)         
            Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) 1500 – 4:21.17 ІІ 12  
            Чемпіонат України з бігу на 10км серед юніорів 10км – 35.31   5  
            (25.08.12 м. Слов’янськ)        
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) 2000 з/п– 6:28.64 ІІ 7  
            Чемпіонат України з кросу (юнаки) 2 км – 6.19   9  
            (26-27.10.12 м. Біла Церква)        
    24. Мартинова Оксана 11.09.1996 ХДВУФК-1 Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) висота – 1.50 ІІ 10 Халаїм ММ
            Чемпіонат України серед юнаків  7-борство – 4180 8  
            (02-04.07.12 м. Вінниця)         
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) 7-борство – 3865 ІІ 12  
    25. Усова Анастасія  01.01.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  ядро (3) – 12.63 ІІ 5 Мінаков ЮМ
            Чемпіонат України з метань серед юнаків  ядро (3) – 12.62 ІІ ІІ  
            (23-25.03.12 м. Ялта)        
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) ядро (3) – 12.37 ІІ 8  
    26. Гарник Дмитро 25.07.1998 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  с/х 5000– 25:42.38 ІІІ 11 Андрєєв СМ
            Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної ходьби (06-07.03.12 м. Євпаторія) с/х 3000– 14:34.9 ІІІ  
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) с/х 10000-51:58.98 ІІ 8  
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) с/х 10000-52:29.60 ІІІ 9  
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР зі спортивної ходьби (20-21.10.12 м. І.Франківськ) с/х 5 км – 23:50 ІІ ІІ  
    27. Кочнєв Дмитро 16.06.1995 Богодухів. Дюсш Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) висота – 1.90 І 12 Кочнєв ЄВ
            Чемпіонат України серед юнаків  висота – 1.90 І 9  
            (02-04.07.12 м. Вінниця)         
    28. Хижняк Роман 07.02.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  5-борство – 2765  ІІ 8 Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
            Чемпіонат України серед юнаків  8-борство - 4270 ІІ 10  
            (02-04.07.12 м. Вінниця)         
            Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) 8-борство – 4129 ІІ 11  
    29. Клочко Василь 09.04.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юнаків  довжина – 6.24 ІІІ 11 Половенко БМ
            (02-04.07.12 м. Вінниця)  потрійний– 11.52 ІІю 12  
    30. Кучма Денис 21.08.1996 Кс дюсшор Олімпія Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 р. н. та молодше) (26-28.09.12 м. Ялта) 800 – 2:01.04 ІІ 12 Каняхіна НФ
    31. Журід Вікторія 26.11.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України з метань серед юнаків  спис (500) – 50.70
            (22-24.02.12 м. Ялта)  
            Чемпіонат України з метань серед юнаків  спис (500) – 33.92
            (23-25.03.12 м. Ялта)  
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) спис (500) – 34.17
    32. Дещенко Руслан 22.05.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  5-борство – 2795  ІІ 7 Бондаренко ВВ
                    Переяславець ЛІ
            Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) 8-борство – 4629 І 8  
    33. Єльцов Владислав  14.08.1995 ХДВУФК-1 Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) потрійний – 13.24 ІІІ 10 Половенко БМ
    34. Гололобов Анатолій 02.04.1996 ХДВУФК-1 Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) спис (700) – 42.78 ІІІ 11 Харун ВД
    35. Корсуненко Анастасія 23.09.1997 ХРЛІСП Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше (25-27.04.12 м. Ялта) довжина – 5.01 ІІІ 12 Хлопотнова ОІ
    Соколов ЛМ
    36. Касяненко Максим 02.03.1995 Дюсш Богод Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  висота – 1.90 І 7 Кочнєв ЄВ
    36. Василенко Андрій  04.07.1995 ХРЛІСП Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  400 – :53.54 ІІ 8 Довгаль АІ
    38. Разладова Марія  01.09.1995 Кз мкдюсш Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (30-31.01.12 м. Запоріжжя)  200 – :27.24 ІІ 9 Чурілін СГ
    39. Астапєєв Владислав  14.03.1996 ХРЛІСП Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) спис (800) – 35.61 ІІю 4 Фарбітна ІП
    40. Ревенко Олександр 14.05.1996 Дюсш-12 Кубок України серед юніорів(26-27.06.12 м. Харків) 100 – :11.2 ІІ 10 Пупов СС
  • 1. Бондаренко Богдан
    2. Дорожон Маргарита
    3. Міщенко Анна
    4. Погребняк Наталя 
    5. Молчанова Вікторія 
    6. Бодров Ігор
    7. Бікулов Дмитро
    8. Погорєльська Вікторія
    9. Снігур Євгенія 
    10. Батрак Наталія 
    1. Бондаренко Богдан 30.08.1989 ШВСМ з л/а Чемпіонат Європи  висота – 2.15 мс 11 Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
            (27.06.-01.07.12 м. Гельсінкі (Фінляндія)      
            ХХХ літні Олімпійські ігри  висота – 2.29 мсмк 7  
            (03-12.08.12 м. Лондон (Великобританія)      
    2. Дорожон Маргарита 04.09.1987 ШВСМ з л/а 12-й Зимовий Кубок Європи зметань  спис – 58.54 мс 5 Харун ВД
    (17-18.03.12 м. Бар (Чорногорія)
      вик. МСУМК – спис – 61.84     ХХХ літні Олімпійські ігри  спис – 56.74 мс 28  
    (03-12.08.12 м. Лондон (Великобританія)
    3. Міщенко Анна 25.08.1983 ШВСМ з л/а Чемпіонат Європи  1500 – 4:07.74 мсмк ІІІ Іванови ПП ТМ
    (27.06.-01.07.12 м. Гельсінкі (Фінляндія)
            ХХХ літні Олімпійські ігри  1500 – 4:13.63  мс 32  
    (03-12.08.12 м. Лондон (Великобританія)
    4. Погребняк Наталя  19.02.1988 ШВСМ з л/а Чемпіонат Європи  100 – :11.50 мс 14 Омельченко МВОП
    (27.06.-01.07.12 м. Гельсінкі (Фінляндія) 4х100 - DQ
            ХХХ літні Олімпійські ігри  100 – :11.46  мс 39  
    (03-12.08.12 м. Лондон (Великобританія)
    5. Молчанова Вікторія  26.05.1982 ШВСМ з л/а Чемпіонат Європи  довжина – 6.12 кмс 25 Курочка АМ
    (27.06.-01.07.12 м. Гельсінкі (Фінляндія)
    6. Бодров Ігор 09.07.1987 ШВСМ обл. Чемпіонат Європи  200 – DQ - - Бодрови ВВ НД
    (27.06.-01.07.12 м. Гельсінкі (Фінляндія)
    7. Бікулов Дмитро 11.07.1990 ШВСМ з л/а Чемпіонат світу у приміщенні 4х400 – 3:08.92 кмс 7
    09-11.03.12 м. Стамбул (Туреччина)
      Рекорд України            
    8. Погорєльська Вікторія 04.08.1990 ШВСМ з л/а Чемпіонат Європи з кросу (молодь) 6025 – 21.08
    (09.12.12 м. Будапешт (Угорщина)
      рек. Укр. молодь        
    9. Снігур Євгенія  07.03.1984 ШВСМ з л/а Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 100 з/б – :13.23 мс І Кайдаш ОВ
    10. Батрак Наталія  01.10.1988 ШВСМ з л/а Чемпіонат України (12-15.06.12 м. Ялта) 1500 – 4:21.64 кмс ІІ Іванови ПП ТМ
    5000 – 16:22.77 мс 4
  • 1. Слюсаренко Катерина
    2. Мандич Віталій 
    3. Табашник Катерина 
    4. Бардіс Ася 
    5. Островський Дмитро
    1. Слюсаренко Катерина 15.03.1993 ШВСМ з л/а Чемпіонат світу серед юніорів  400 – :54.88 кмс 26 Омельченко МВ ОП
      вик. МСУ      (10-15.07.12 м. Барселона (Іспанія) 4х400 – 3:37.02 кмс 4  
      400з/б – :59.29              
    2. Мандич Віталій  07.07.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат світу серед юніорів  жердина – 4.95 кмс 20 Шевцов ВІ
            (10-15.07.12 м. Барселона (Іспанія)        
    3. Табашник Катерина  15.06.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат світу серед юніорів  7-борство – DNF  - - Бондаренко ВВ Переяславець ЛІ
      вик. МС висота – 1.86     (10-15.07.12 м. Барселона (Іспанія)        
    4. Бардіс Ася  02.06.1993 ХДВУФК-1 Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів (25-26.02.12 м. Могильов Білорусь) 5-борство – 3391 І ІІІ Халаїм ММ 
    Пупова МВ
    5. Островський Дмитро 15.04.1994 ХДВУФК-1 Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів (25-26.02.12 м. Могильов Білорусь) ядро (6) – 18.18 кмс ІІІ ос. Мінаков ЮМ
                     
  • 1. Муровайло Роман
    2. Зуб Віталій 
    3. Килипко Марина
    4. Кононихін Олександр
    5. Гацелюк Самсон
    6. Немченко Марина 
    1. Муровайло Роман 12.02.1995 ХРЛІСП Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Турція серед юнаків  110 з/б – :14.44 кмс І Омельченко МВОП
            (07-08.04.12 м. Трабзон Турція) 1+2+3+4 – 1:57.61 кмс І  
    2. Зуб Віталій  23.02.1996 ХДВУФК-1 Міжнародна матчева зустріч Білорус-Україна-Туреччина серед юнаків (24-25.05.12 м. Ялта) с/х 10000-46:27.96 І ІІ Андрєєв СМ
    3. Килипко Марина 10.11.1995 ХДВУФК-1 Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів (25-26.02.12 м. Могильов Білорусь) жердина – 3.50 кмс 4 Шевцов ВІ
            Чемпіонат України серед юнаків  жердина – 3.50 кмс І  
            (26-27.06.12 м. Харків)        
    4. Кононихін Олександр 26.03.1996 ХДВУФК-1 Міжнародна матчева зустріч Білорус-Україна-Туреччина серед юнаків (24-25.05.12 м. Ялта) жердина – 4.00 І 4 Шевцов ВІ
            Чемпіонат України серед юнаків  жердина – 4.40 І ІІ  
            (26-27.06.12 м. Харків)        
    5. Гацелюк Самсон 19.08.1996 ХДВУФК-1 Міжнародна матчева зустріч Білорус-Україна-Туреччина серед юнаків (24-25.05.12 м. Ялта) спис (700) – 53.98 ІІ 6 Харун ВД
    6. Немченко Марина  09.05.1996 ХРЛІСП Міжнародна матчева зустріч Білорус-Україна-Туреччина серед юнаків (24-25.05.12 м. Ялта) 800 – 2:18.22 І 7 Каняхіна НФ
  • Понедельник, 21 Январь 2013
  • Просмотров: 3925

Скачать

Размер файла

98.81 KB

Скачано

94
Яндекс.Метрика