О Вас на моих сайтах

2013. Харьковские легкоатлеты - члены, кандидаты, резерв сборной Украины

2013. Харьковские легкоатлеты - члены, кандидаты, резерв сборной Украины
СПИСКИ ЛЕГКОАТЛЕТІВ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЧЛЕНІВ, КАНДИДАТІВ ТА РЕЗЕРВУ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ У 2013 році
ЧЛЕНИ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ
1 Бікулов Дмитро 11.07.1990 мс Д ШВСМ з л/а 400м Манжос МВ
2 Бодров Ігор 09.07.1987 мсмк Д ШВСМ обл. 200м Бодрови ВВ НД
3 Бондаренко Богдан 30.08.1989 мсмк Д ШВСМ з л/а висота Бондаренко ВВ
4 Макарчев Андрій 15.11.1985 мсмк Д ШВСМ з л/а довжина Горбаченко ЮС
5 Марченко Олександр 05.03.1990 мс Д ШВСМ з л/а 10-борство Бондаренко ВВ
6 Нартов Олександр 21.05.1988 мсмк Д ШВСМ з л/а висота Нартов АО
7 Островський Дмитро 15.04.1994 кмс С ХДВУФК-1 ядро Мінаков ЮМ
8 Перестюк Руслан 22.04.1991 мсмк Д ШВСМ обл. 100м Бодрови ВВ НД
9 Пінкевич Віталій 09.03.1988 мс Д ШВСМ з л/а 10-борство Бондаренко ВВ
10 Семененко Євген 17.07.1984 мсмк ЗСУ ШВСМ з л/а потрійний Орнаджи ОІ
11 Дорожон Маргарита 04.09.1987 мсмк Д ШВСМ з л/а спис Харун ВД
12 Єрмакова Анна 01.10.1991 мс У ШВСМ з л/а довжина Хлопотнова ОІ
13 Корнута Анна 10.11.1988 мсмк Д ШВСМ з л/а довжина Омельченко МВ ОП
14 Мамєєва Світлана 19.04.1982 мсмк Д ШВСМ з л/а потрійний Голубцов АВ
15 Міщенко Анна 25.08.1983 мсмк Д ШВСМ з л/а 1500м Іванови ПП ТМ
16 Молчанова Вікторія 26.05.1982 мсмк Д ШВСМ з л/а довжина Курочка АМ
17 Плотіцина Анна 01.01.1987 мсмк Д ШВСМ з л/а 100м з/б Кросовський СФ
18 Погорєльська Вікторія 04.08.1990 мсмк Д ШВСМ з л/а 1500м Іванови ПП ТМ
19 Погребняк Наталя 19.02.1988 змс Д ШВСМ з л/а 100м, 200м Омельченко МВОП
20 Слюсаренко Катерина 15.03.1993 мс Д ШВСМ з л/а 400м Омельченко МВОП
21 Табашник Катерина 15.06.1994 мс Д ХДВУФК-1 7-борство Бондаренко ВВ
КАНДИДАТИ В ЗБІРНУ КОМАНДУ
1 Григоров Ігор 16.04.1992 мс К ШВСМ з л/а висота Корецький ВМ
2 Дерев’янко Володимир 18.04.1991 кмс Д ШВСМ з л/а 10-борство Манжос МВ
3 Ємельяненко Даніїл 17.01.1995 мс Д ХДВУФК-1 200 Бодрови ВВ НД
4 Іваненко Владислав 25.03.1993 мс Д ШВСМ з л/а диск Харун ВД
5 Мандич Владислав 07.07.1994 мс Д ХДВУФК-1 жердина Шевцов ВІ
6 Приставка Богдан 28.12.1994 кмс Д ШВСМ з л/а 110 з/б Омельченко МВ ОП
7 Сидоренко Станіслав 21.01.1994 кмс Д ХДВУФК-1 10-борство Бондаренко ВВ
8 Тертичников Олег 01.01.1992 кмс Д ШВСМ з л/а спортивн. ход. Андрєєв СМ
9 Устименко Олександр 01.06.1993 мс Д ХДВУФК-1 100 Бодрови ВВ НД
10 Чопик Павло 11.02.1992 кмс Д ШВСМ з л/а 10-борство Бондаренко ВВ
11 Шаров Руслан 25.04.1994 кмс Д ХДВУФК-1 диск Мінаков ЮМ
12 Аджаметова Лейла 09.03.1994 кмс Д ШВСМ з л/а 100 Омельченко МВ ОП
13 Денщикова Валентина 12.05.1993 кмс У Кз кдюсш хтз довжина Омельченко МВ ОП
14 Іващенко Юлія 28.07.1995 кмс Д Кс дюшор Д 7-борство Халаїм ММ
15 Килипко Марина 10.11.1995 мс Д ХДВУФК-1 жердина Шевцов ВІ
16 Марченко Юлія 05.08.1995 кмс Д Кз мкдюсш спис Ісправнікова ВМ
17 Никита Катерина 03.11.1994 кмс У ХДВУФК-1 диск Мінаков ЮМ
18 Полянська Вероніка 14.02.1992 кмс Д ШВСМ з л/а 7-борство Ісправнікова ВМ
19 Редько Оксана 06.04.1993 кмс Д ХДАФК жердина Шевцов ВІ
20 Черкашина Марина 09.03.1994 кмс Д ШВСМ з л/а 7-борство Халаїм ММ
РЕЗЕРВ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ
1 Безніс Павло 17.06.1997 кмс Д ХРЛІСП потрійний Курочка АМ
2 Гацелюк Самсон 19.08.1996 І Д ХДВУФК-1 спис Харун ВД
3 Зуб Віталій 23.02.1996 І Д ХДВУФК-1 спортивн. ход. Андрєєв СМ
4 Кононихін Олександр 26.03.1996 І Д ХДВУФК-1 жердина Шевцов ВІ
5 Федосов Юрій 14.11.1996 кмс Д Кс дюшор Д ядро Комісов МР
6 Гарник Ольга 28.07.1996 І Д ХДВУФК-1 спортивн. ход. Андрєєв СМ
7 Іоничева Юлія 05.07.1996 кмс Д ХРЛІСП 100 з/б Омельченко МВ ОП
8 Немченко Марина 09.05.1996 І У ХРЛІСП 800 Каняхіна НФ
  • Вторник, 22 Январь 2013
  • Просмотров: 4490

Скачать

Размер файла

82.93 KB

Скачано

76
Яндекс.Метрика