О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

2015. Харьковские легкоатлеты - члены, кандидаты, резерв сборной Украины

2015. Харьковские легкоатлеты - члены, кандидаты, резерв сборной Украины

СПИСКИ ЛЕГКОАТЛЕТІВ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЧЛЕНІВ, КАНДИДАТІВ ТА РЕЗЕРВУ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ У 2015 році

ЧЛЕНИ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ
1 Безніс Павло 17.06.1997 кмс Д ШВСМ з л/а потрійний Курочка АМ
2 Бікулов Дмитро 11.07.1990 мсмк Д ШВСМ з л/а 400м Манжос МВ
3 Бодров Ігор 09.07.1987 мсмк Д ШВСМ з л/а 200м Бодрови ВВ НД
4 Бондаренко Богдан 30.08.1989 змс Д ШВСМ з л/а висота Бондаренко ВВ
5 Нартов Олександр 21.05.1988 мсмк Д ШВСМ з л/а висота Нартов АО
6 Вернигор Тетяна 23.01.1983 мс Д ШВСМ з л/а марафон Іванови ПП ТМ
7 Єрмакова Анна 01.10.1991 мс У ШВСМ з л/а довжина Хлопотнова ОІ
8 Килипко Марина 10.11.1995 мс Д ШВСМ з л/а жердина Шевцов ВІ
9 Корнута Анна 10.11.1988 мсмк Д ШВСМ з л/а довжина Омельченко МВ ОП
10 Міщенко Анна 25.08.1983 мсмк Д-О ШВСМ з л/а 1500м Іванови ПП ТМ
11 Никита Катерина 03.11.1994 мс У ШВСМ з л/а диск Мінаков ЮМ
12 Плотіцина Анна 01.01.1987 мсмк Д-зсу ШВСМ з л/а 100м з/б Красовський СФ
13 Погорєльська Вікторія 04.08.1990 мсмк Д ШВСМ з л/а 1500м Іванови ПП ТМ
14 Погребняк Наталя 19.02.1988 змс Д ШВСМ з л/а 100м, 200м Омельченко МВ ОП
15 Табашник Катерина 15.06.1994 мс Д ШВСМ з л/а висота Переяславець ЛІ
КАНДИДАТИ В ЗБІРНУ КОМАНДУ
1 Горбачов Павло 15.06.1994 мс Д ШВСМ з л/а 110м з/б Ісправнікова ВМ
2 Григоров Ігор 16.04.1992 мс К ШВСМ з л/а висота Корецький ВМ
3 Ємельяненко Даніїл 17.01.1995 мс Д ШВСМ з л/а 200м Бодрови ВВ НД
4 Іваненко Владислав 25.03.1993 мс Д ШВСМ з л/а диск Харун ВД
5 Кононихін Олександр 26.03.1996 кмс Д ХДВУФК-1 жердина Шевцов ВІ
6 Маілафійя Саміну 30.11.1994 кмс У ШВСМ з л/а довжина Омельченко МВ ОП
7 Мандич Владислав 07.07.1994 мс Д ШВСМ з л/а жердина Шевцов ВІ
8 Поляков Андрій 03.08.1993 кмс Д Кз кдюсш-12 3000м Поливаниє ВІ НС
9 Приставка Богдан 28.12.1994 кмс Д ШВСМ з л/а 110м з/б Омельченко МВ ОП
10 Тесленко Володимир 28.06.1996 кмс Д ХДВУФК-1 жердина Шевцов ВІ
11 Фєдосов Юрій 14.11.1996 кмс Д Кс дюшор Д ядро Комісов МР
12 Бардіс Ася 02.06.1993 кмс Д ШВСМ з л/а 7-борство Халаїм ММ
13 Іоничева Юлія 05.07.1996 кмс Д ШВСМ з л/а 100м з/б Омельченко МВ ОП
14 Калістратова Аліна 06.11.1996 кмс Д ХДВУФК-1 100м Бодрови ВВ НД
15 Корсуненко Анастасія 23.09.1997 кмс У ШВСМ з л/а потрійний Курочка АМ
16 Маляренко Олена 08.04.1997 кмс Д ХДВУФК-1 100м з/б Бодрови ВВ НД
17 Марченко Юлія 05.08.1995 кмс Д ШВСМ з л/а 7-борство Ісправнікова ВМ
18 Слюсаренко Катерина 15.03.1993 мс Д ШВСМ з л/а 400м Омельченко МВ ОП
19 Шматенко Юлія 10.10.1991 мс Д ШВСМ з л/а 3000м Божко ЄВ
РЕЗЕРВ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ
1 Пасмор Максим 06.02.1998 кмс У ХРЛІСП 110м з/б Соколов ЛМ
2 Супрун Роман 29.12.1997 кмс У ХРЛІСП 110м з/б Соколов ЛМ
3 Чорний Анатолій 13.02.1997 кмс Д ХДВУФК-1 100м Бодрови ВВ НД
4 Шевцов Тарас 05.06.1999 кмс Д ХДВУФК-1 жердина Шевцов ВІ
5 Вдовиченко Дар’я 24.02.1999 І Д ХДВУФК-1 400м Поливані ВІ НС
6 Клінцова Лілія 12.07.1997 І О Кз кдюсш-9 висота Сергієнко ГМ
7 Лукашенко Маргарита 23.06.1999 кмс У ХРЛІСП ядро Мінаков ЮМ
8 Подгородецька Єва 17.08.2001 кмс Д ХРЛІСП довжина Омельченко МВ ОП
9 Рофе-Бекетова Ірина 18.09.1998 кмс Д Кз мкдюсш 7-борство Ісправнікова ВМ
  • Пятница, 08 Январь 2016
  • Просмотров: 809
Яндекс.Метрика