О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

2016. Харьковские легкоатлеты - члены, кандидаты, резерв сборной Украины

2016. Харьковские легкоатлеты - члены, кандидаты, резерв сборной Украины

СПИСКИ ЛЕГКОАТЛЕТІВ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЧЛЕНІВ, КАНДИДАТІВ ТА РЕЗЕРВУ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ У 2016 році

ЧЛЕНИ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ
1 Безніс Павло 17.06.1997 мс Д ШВСМ з л/а потрійний Курочка АМ
2 Бікулов Дмитро 11.07.1990 мсмк Д ШВСМ з л/а 400м Манжос МВ
3 Бодров Ігор 09.07.1987 мсмк Д ШВСМ з л/а 200м Бодрови ВВ НД
4 Бондаренко Богдан 30.08.1989 змс Д ШВСМ з л/а висота Бондаренко ВВ
5 Шевцов Тарас 05.06.1999 кмс Д ХДВУФК-1 жердина Шевцов ВІ
6 Луньова Анна 01.10.1991 мсмк У ШВСМ з л/а довжина Хлопотнова ОІ
7 Калістратова Аліна 06.11.1996 мс Д ХДВУФК-1 100м Бодрови ВВ НД
8 Килипко Марина 10.11.1995 мсмк Д ШВСМ з л/а жердина Шевцов ВІ
9 Корнута Анна 10.11.1988 мсмк Д ШВСМ з л/а довжина Омельченко МВ ОП
10 Лукашенко Маргарита 23.06.1999 кмс У ХРЛІСП ядро Мінаков ЮМ
11 Маляренко Олена 08.04.1997 мс Д ХДВУФК-1 100м з/б Бодрови ВВ НД
12 Міщенко Анна 25.08.1983 мсмк Д ШВСМ з л/а 1500м Іванови ПП ТМ
13 Никита Катерина 03.11.1994 мс Д ШВСМ з л/а диск Мінаков ЮМ
14 Погорєльська Вікторія 04.08.1990 мсмк Д ШВСМ з л/а 1500м Іванови ПП ТМ
15 Погребняк Наталя 19.02.1988 змс Д ШВСМ з л/а 100м, 200м Омельченко МВ ОП
КАНДИДАТИ В ЗБІРНУ КОМАНДУ
1 Гончар Ігор 06.06.1996 кмс Д ШВСМ з /а довжина Хлопотнова ОІ
2 Горбачов Павло 15.06.1994 мс Д ШВСМ з л/а 110м з/б Ісправнікова ВМ
3 Григоров Ігор 16.04.1992 мс К ШВСМ з л/а висота Корецький ВМ
4 Ісаченков Ярослав 02.03.1995 мс Д ШВСМ з л/а довжина Казак ВЮ
5 Кононихін Олександр 26.03.1996 кмс Д ШВСМ з л/а жердина Шевцов ВІ
6 Куриленко Едуард 07.09.1998 кмс У ШВСМ з л/а спис Фарбітна ІП
7 Маілафійя Саміну 30.11.1994 мс Д ШВСМ з л/а довжина Омельченко МВ ОП
8 Мандич Владислав 07.07.1994 мс Д ШВСМ з л/а жердина Шевцов ВІ
9 Манжай Дмитро 15.04.1997 кмс Д ХДВУФК-1 ядро Харун ВД
10 Обухівський Олексій 29.03.1993 мс Д ШВСМ з л/а 10000 Пригорницький ОЄ
11 Приставка Богдан 28.12.1994 кмс Д ШВСМ з л/а 110м з/б Омельченко МВ ОП
12 Устименко Олександр 01.06.1993 мс Д ШВСМ з л/а 100 Бодрови ВВ НД
13 Фєдосов Юрій 14.11.1996 кмс Д Кс дюшор Д ядро Комісов МР
14 Фенько Сергій 23.09.1993 кмс Д ШВСМ з л/а спис Шаповалова ВО
15 Шаров Руслан 25.04.1994 кмс Д ШВСМ з л/а диск Харун ВД
16 Яковлев Ілля 22.07.1998 кмс Д НТУ «ХПІ» 10-борство Ісправнікова ВО
17 Аджаметова Лейля 09.03.1994 кмс Д ШВСМ з л/а 100 Омельченко МВ ОП
18 Бардіс Ася 02.06.1993 кмс Д ШВСМ з л/а 7-борство Халаїм ММ
19 Дунаєвська Анна 08.03.1997 кмс Д Кс дюшор Д диск Комісов МР
20 Іоничева Юлія 05.07.1996 кмс Д ШВСМ з л/а 100 з/б Омельченко МВ ОП
21 Леонова Тетяна 07.06.1993 кмс Д ШВСМ з л/а висота Переяславець ЛІ
22 Мартинова Оксана 11.09.1996 кмс Д ШВСМ з л/а довжина Курочка АМ
23 Марченко Юлія 05.08.1995 мс Д ШВСМ з л/а 7-борство Ісправнікова ВМ
24 Немченко Марина 09.05.1996 мс У ШВСМ з д/а 1500 Каняхіна НФ
25 Рофе-Бекетова Ірина 18.09.1998 кмс Д ШВСМ з д/а 7-борство Ісправнікова ВМ
26 Слюсаренко Катерина 15.03.1993 мс Д ШВСМ з л/а 400м Омельченко МВ ОП
27 Табашник Катерина 15.06.1994 мс Д ШВСМ з л/а висота Переяславець ЛІ
28 Шматенко Юлія 10.10.1991 мс Д ШВСМ з л/а 5000м Божко ЄВ
РЕЗЕРВ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ
1 Гарник Дмитро 25.07.1998 І Д ХДВУФК-1 с/ходьба Андрєєв СМ
2 Машталь Станіслав 01.05.1998 І Д ХДВУФК-1 с/ходьба Андрєєв СМ
3 Овчаренко Олексій 19.01.1999 кмс Д ХРЛІСП 110 з/з Лозинський ГП
4 Романець Руслан 03.01.1999 І У ХРЛІСП потрійний Курочка ВАМ
5 Супрун Роман 29.12.1997 кмс Д Кс дюшор Д 110м з/б Соколов ЛМ
6 Чорний Анатолій 13.02.1997 кмс Д ХДВУФК-1 100 Бодрови ВВ НД
7 Білик Тетяна 07.07.2000 І Д Кс дюшор Д 7-борство Ісправнікова ВМ
8 Вдовиченко Дар’я 24.02.1999 І Д ХДВУФК-1 400м Поливані ВІ НС
9 Гарник Ольга 25.07.1996 кмс Д ШВСМ з л/а с/ходьба Андрєєв СМ
10 Подгородецька Єва 17.08.2001 кмс Д ХРЛІСП довжина Омельченко МВ ОП
11 Черненко Анастасія 06.06.1998 кмс О Кзкдюсш-12 100 з/б Пупов СС
  • Воскресенье, 01 Январь 2017
  • Просмотров: 254
Яндекс.Метрика