О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

2020. Харьковские легкоатлеты - члены, кандидаты, резерв сборной Украины

2020. Харьковские легкоатлеты - члены, кандидаты, резерв сборной Украины
СПИСКИ ЛЕГКОАТЛЕТІВ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЧЛЕНІВ, КАНДИДАТІВ ТА РЕЗЕРВУ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ У 2020 році
ЧЛЕНИ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ
1. Безніс Павло 17.06.1997 мс Д ШВСМ з л/а потрійний Курочка АМ
2. Бікулов Дмитро 11.07.1990 мсмк Д ШВСМ з л/а 400 Манжос МВ
3. Бодров Ігор 09.07.1987 мсмк Д ШВСМ з л/а 200 Бодрови ВВ НД
4. Бондаренко Богдан 30.08.1989 змс Д ШВСМ з л/а висота Бондаренко ВВ
5. Ісаченков Ярослав 02.03.1995 мс Д ШВСМ з л/а довжина Казак ВЮ
6. Кандимов Максат 06.02.1995 мс Д ШВСМ з л/а 110 з/б Омельченко МВ
7. Касьянов Руслан 25.02.1999 мс Д ШВСМ з л/а 10-борство Переясловець ЛІ
8. Левченко Артем 03.09.1999 мс У ШВСМ з л/а ядро Харун ВД
9. Нестеренко Микита 15.04.1991 мсмк Д ШВСМ з л/а диск Олійник ВЯ
10. Овчаренко Олексій 19.01.1999 мс Д ШВСМ з л/а 110 з/б Лозинський ГП
11. Опанасенко Віталій 02.07.2002 кмс Д ХДВУФК-1 диск Комісов МР
12. Следюк Володимир 16.02.2001 кмс Д ХДВУФК-1 400 з/б Огороднік ЮО
13. Білик Тетяна 07.07.2000 кмс Д Кс дюшор Д 7-борство Огороднік ЮО
14. Венгрус Анна 10.11.1988 мсмк Д ШВСМ з л/а потрійний Омельченко МВ ОП
15. Діханова Дар’я 23.03.2000 мс Д ШВСМ з л/а 7-борство Халаїм ММ
16. Калістратова Аліна 06.11.1996 мс Д ШВСМ з л/а 100, 200 Бодрови ВВ НД
17. Килипко Марина 10.11.1995 мсмк Д ШВСМ з л/а жердина Шевцов ВІ
18. Клінцова Лілія 12.07.1997 мс Д Кз кдюсш хтз висота Нікітін ЄГ
19. Луньова Анна 01.10.1991 мс У ШВСМ з л/а довжина Хлопотнова ОІ
20. Міщенко Анна 25.08.1983 мсмк Д ШВСМ з л/а 1500 Іванов ПП
21. Піменова Ірина 19.12.1988 мс Д ШВСМ з л/а потрійний Казак ВЮ
22. Подгородецька Єва 17.08.2001 кмс Д ШВСМ з л/а 100 Омельченко МВ ОП
23. Рофе-Бекетова Ірина 18.09.1998 мс Д ШВСМ з л/а 7-борство Огороднік ЮО
24. Хопяк Ганна 25.05.2000 мс Д ХДВУФК-1 ядро Комісов МР
25. Шматенко Юлія 10.10.1991 мс ЗСУ ШВСМ з л/а 5000 Божко ЄВ
 
КАНДИДАТИ В ЗБІРНУ КОМАНДУ
1. Белашев Кирило 10.11.2000 кмс Д ХДВУФК-1 400 з/б Огороднік ЮО
2. Бірюков Владислав 02.11.2000 кмс Д ХДВУФК-1 с/ходьба Андрєєв СМ
3. Кукса Владислав 17.05.2002 кмс Д ХДВУФК-1 диск Комісов МР
4. Максименко Євген 25.05.2000 кмс Д Кс Дюшор Д диск Комісов МР
5. Манджай Дмитро 15.04.1997 кмс Д ШВСМ з л/а ядро Харун ВД
6. Пікаш Денис 25.03.1999 кмс О Кз кдюсш хтз висота Нікітін ЄГ
7. Цукор Денис 28.12.2001 кмс Д ХДВУФК-1 10-борство Переясловець ЛІ
8. Чорний Анатолій 13.02.1997 мс Д ШВСМ з л/а 100 Бодрови НД ВВ
9. Бардіс Ася 02.06.1993 мс Д ШВСМ з л/а 7-борство Огороднік ЮО
10. Вдовиченко Дар’я 24.02.1999 кмс Д ШВСМ з л/а 800 Поливані ВІ НС
11. Кісілівська Юлія 03.03.2000 кмс Д ХДВУФК-1 100 Бодрови НД ВВ
12. Кривша Дарина 02.01.2002 І Д ХДВУФК-1 7-борство Халаїм ММ
13. Лапузова Ольга 28.12.2000 кмс Д ХДВУФК-1 жердина Шевцов ВІ
14. Маляренко Олена 08.04.1997 мс Д ШВСМ з л/а 100 з/б Бодрови ВВ НД
15. Мартинова Оксана 11.09.1996 мс Д ШВСМ з л/а довжина Курочка АМ
16. Нерубальщук Ірина 21.09.1998 кмс У ШВСМ з л/а довжина Курочка АМ
17. Файнберг Карина 06.07.2001 кмс Д ХДВУФК-1 100 з/б Бодрови НД ВВ
18. Юрченко Яніна 03.01.2003 І Д ХДВУФК-1 100 Бодрови НД ВВ
 
РЕЗЕРВ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ
1. Едокпаі Самуель 08.12.2003 І Д ХДВУФК-1 довжина Переясловець ТО
2. Зміївський Богдан 14.04.2004 кмс У ХРЛІСП висота Нікітін ЄГ
3. Літвінов Євген 02.04.2003 ІІ Д ХДВУФК-1 10-борство Пінкевич ВЮ
4. Отрешко Ілля 02.01.2003 І Д Кс дюшор Д 800 Поливанів ВІ НС
5. Близнецова Євгенія 19.05.2004 кмс Д ХДВУФК-1 200 Бодрови НД ВВ
6. Костирко Анастасія 03.05.2006 І О Кз мкдюсш жердина Бубнов ВО
7. Матузна Анастасія 19.11.2003 кмс Д ХДВУФК-1 7-борство Халаїм ММ
8. Ромасюк Софія 03.10.2002 І Д ХДВУФК-1 ядро Комісов МР
9. Север’янова Любов 20.06.2001 І Д ХДВУФК-1 2000 з/п Поливані ВІ НС
10. Север’янова Тамара 20.06.2001 І Д ХДВУФК-1 5000 Поливані ВІ НС
  • Четверг, 21 Январь 2021
  • Просмотров: 52