О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

Харьковские легкоатлеты - участники олимпийских игр современности

Легкоатлети харківської області учасники літніх олімпійський ігор сучасності

 

XY літні Олімпійські ігри (1952 рік м.Гельсінки)

 

№ з/п

Прізвище, ім’я спортсмена

вид

результат

місце

1.

Редкін Микола

Метання молота

56.55

5

 

XYІІІ літні Олімпійські ігри (1964 рік м.Токіо)

 

1.

Блезніцов Геннадій

Стрибки з жердиною

4.95

5

2.

Аксьонов Віктор

Метання списа

учасник

учасник

 

XІХ літні Олімпійські ігри (1968 рік м.Мехіко)

 

1.

Блезніцов Геннадій

Стрибки з жердиною

5.30

6

2.

Хлопотнов Олексій

Естафетний біг 4х100 м

DQ

DQ

3.

Еверт Валентина

Метання списа

учасник

18

4.

Ткаченко Лілія

Естафетний біг 4х100 м

учасник

учасник

 

XХ літні Олімпійські ігри (1972 рік м.Мюнхен)

 

1.

Пантелей Володимир

Біг 1500 м

3:40.24

8

2.

Щербак Ігор

Марафонський біг

учасник

учасник

3.

Маракіна Ніна

Метання списа

учасник

14

 

XХІІ літні Олімпійські ігри (1980 рік м.Москва)

 

1.

Шестеров Володимир

Біг 10000 м

учасник

учасник

 

XХІY літні Олімпійські ігри (1988 рік м.Cеул)

 

1.

Джигалова Людмила

Естафетний біг 4х400 м

  3:15.17

І

2.

Жупійова Олена

Біг 10000 м

31:19.82

ІІІ

3.

Грирор’єва Наталія

Біг 100 м з/б

  :12.79

4

4.

Костюченкова Ірина

Метання списа

67.00

4

5.

Михальченко Лариса

Метання диска

учасник

учасник

 

XХY літні Олімпійські ігри (1992 рік м.Барселона)

 

1.

Джигалова Людмила

Естафетний біг 4х400 м

3:20.20

І

2.

Колованова Наталія

Біг 100 м з/б

  :13.01

7

3.

Павлиш Віта

Штовхання ядра

18.69

8

4.

В’язова Олена

Біг 10000 м

учасник

учасник

5.

Костюченкова Ірина

Метання списа

учасник

учасник

 

XХYІ літні Олімпійські ігри (1996 рік м.Атланта)

 

1.

Павлиш Віта

Штовхання ядра

19.30

4

2.

Дологодін Владислав

Біг 100 м, естафетний біг 4х100 м

уч-к :38.55

уч-к 4

3.

Бодрова Надія

Біг 100 м з/б

учасник

8

4.

Грирор’єва Наталія

Біг 100 м з/б

учасник

14

5.

Кириленко Віталій

Стрибки у довжину

учасник

19

6.

Фоменко Вікторія

Естафетний біг 4х100 м

учасник

учасник

 

XХYІІ літні Олімпійські ігри (2000 рік м.Сідней)

 

1.

Бодрова Надія

Біг 100 м з/б

учасник

30

2.

Буженко Олена

Біг 800 м

учасник

26

3.

Гуськова Оксана

Естафетний біг 4х100 м

учасник

учасник

4.

Довгаль Анатолій

Біг 100 м

учасник

43

5.

Зюков Євген

Естафетний біг 4х400 м

учасник

учасник

6.

Кайдаш Олександр

Біг 400 м, естафетний біг 4х400 м

учасник

учасник

7.

Пастушенко Олена

Естафетний біг 4х100 м

учасник

учасник

8.

Шемчишена Майя

Біг 100 м з/б

учасник

26

 

XХYІІІ літні Олімпійські ігри (2004 рік м.Афіни)

 

1.

Майданова Марина

Біг 200 м, естафетний біг 4х100 м

учасник

9 12

2.

Зюков Євген

Естафетний біг 4х400 м

3:05.36

11

3.

Твердоступ Андрій

Естафетний біг 4х400 м

3:05.36

11

4.

Ткаліч Тетяна

Естафетний біг 4х100 м

  :43.76

12

5.

Кожемякіна Ірина

Естафетний біг 4х100 м

  :43.76

12

6.

Рижкова Олександра

Естафетний біг 4х400 м

учасник

14

7.

Глущенко Дмитро

Біг 200 м

учасник

учасник

8.

Кайдаш Оксана

Естафетний біг 4х100 м

учасник

учасник

 

XХІХ літні Олімпійські ігри (2008 рік м.Пекін)

 

1.

Міщенко Анна

Біг 1500 м

4:05.13

9

2.

Мамєєва Світлана

Потрійний стрибок

14.01

16

3.

Снігур Євгенія

Біг 100 м з/б

  :13.06

17

4.

Кулик Лілія

Потрійний стрибок

13.66

23

5.

Іванкова Ольга

Метання спису

57.05

24

6.

Погребняк Наталя

Біг 100 м, естафетний біг 4х100 м

  :11.55 DQ

25 DQ

7.

Нартов Олександр

Стрибки у висоту

2.10

38

8.

Бодров Ігор

Біг 200 м

  :21.38

51

9.

Ірхіна Юлія

Естафетний біг 4х400 м

учасник

учасник

10.

Чебану Олена

Естафетний біг 4х100 м

учасник

учасник

 

XХХ літні Олімпійські ігри (2012 рік м. Лондон)

 

1.

Бондаренко Богдан

Стрибки у висоту

2.29

7

2.

Дорожон Маргарита

Метання списа

56.74

28

3.

Міщенко Анна

Біг 1500 м

4:13.63

32

4.

Погребняк Наталя

Біг 100 м, естафетний біг 4х100 м

  :11.46

39

 

XХХI літні Олімпійські ігри (2016 рік м. Рио-де-Жанейро)

 

1.

Бондаренко Богдан

Стрибки у висоту

2.33

3

2.

Бодров Игорь

Бег на 200 м

20,86

 

3.

Килипко Марина

Прыжки с шестом

4,55 м

 

4.

Погребняк Наталя

Біг 100 м, 200 м, естафета 4х100 м

 11,32; 22,81; 42,36

6 (эстафета)

4.

Корнута Анна

Прыжки в длину

6,37 м 

 

4.

Лунёва Анна

Прыжки в длину

 6,15 м

 

  • Воскресенье, 06 Январь 2013
  • Просмотров: 5801
Яндекс.Метрика