О Вас на моих сайтах

2013. Лучшие тренеры Харьковской области

Лучшие тренеры-легкоатлеты Харьковской области в 2013 году
ПІБ тренера р.н. організація змагання результат р-д М ПІБ спортсмена
        Дорослі спортсмени        
1-2 Бондаренко ВВ 05.03.1990 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні з багатоборств 7-борство – 4938 кмс 6 Марченко Олександр
  Переяславець ЛІ     (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні 8-борство – 5086 кмс 5  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
    11.02.1992 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні з багатоборств 7-борство – 4608 І 11 Чопик Павло
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
    09.03.1988 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України з багатоборств 10-борст. – 7165 кмс ІІ Пінкевич Віталій
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Кубок Європи з багатоборств (суперліга) 10-борст. – 5833 І 27  
        27-28.06.13 м. Таллін (Естонія)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 10-борст. – 6717 кмс 5  
    30.08.1989 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат Європи (суперліга) висота – 2.28 мсмк І Бондаренко Богдан
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
        Кращий спортсмен Європи за травень, червень, липень, вересень 2013 року       Рекорд України – 2.41
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) висота – 2.41 мсмк І  
        Переможець «Діамантової ліги 2013 р.» серед стрибунів у висоту        
        Кращий спортсмен Європи за 2013 рік        
    07.06.1993 ХДАФК Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 7-борство – 3619 ІІ 10 Леонова Тетяна
3-4 Омельченко МВ 10.11.1988 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні довжина – 6.16 кмс 6 Корнута Анна вик. МСМК
  Омельченко ОП     (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні довжина – 6.29 мс ІІІ  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України довжина – 6.58 мс ІІІ  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) довжина – 6.43 мс ІІІ  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) довжина – 6.53 мс 14  
    15.03.1993 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні 400 – :55.89 кмс 9 Слюсаренко Катерина
        (12-16.02.13 м. Суми) 200 – ;25.42 кмс 6  
        Командний чемпіонат України 400 з/б – 58.43 мс 5  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
    19.02.1988 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні 60 – :7:31 мс І Погребняк Наталя
        (12-16.02.13 м. Суми) 200 – :24.01 кмс І  
        Чемпіонат Європи у приміщенні 60 – :7.31 мс 11  
        (01-03.03.13 м. Гетеборг (Швеція)        
        Командний чемпіонат України 100 – 11.27 мсмк ІІІ  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат Європи (суперліга) 4х100 – 42.62 мс І  
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
        Всесвітня універсіада (07-12.07.13 м. Казань) 4х100 – 42.77 мс І  
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 100 – 11.54 мс І  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) 100 – 11.36 мс 18  
          4х100 – 43.12 мс 10  
5-6 Бодров ВВ 09.07.1987 ШВСМ обл. Командний чемпіонат України у приміщенні 60 – :6.76 мс І Бодров Ігор
  Бодрова НД     (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні 60 – :6.80 мс ІІ  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України 100 – 10.28 мс ІІ  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат Європи (суперліга) 4х100 – 39.11 мс 6  
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія) 100 – 10.63 мс 11  
        Всесвітня універсіада (07-12.07.13 м. Казань) 100 – 10.29 мс 5  
          4х100 – 38.56 мс І  
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 100 – 10.52 мс ІІ  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) 4х100 – 38.57 мс 12  
    22.04.1991 ШВСМ обл. Командний чемпіонат України у приміщенні 60 – :6.90 кмс 4 Перестюк Руслан
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні 60 – :6.83 кмс 4  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України 100 – 10.49 мс 4  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат Європи (суперліга) 4х100 – 39.11 мс 6  
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
        Всесвітня універсіада (07-12.07.13 м. Казань) 200 – 21.82 кмс 23  
          4х100 – 38.56 мс І  
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 100 – 10.78 кмс 4  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) 4х100 – 38.57 мс 12  
    01.06.1993 ХДВУФК-1 Командний чемпіонат України у приміщенні 60 – :7.06 І 12 Устименко Олександр
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
    01.06.1993 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні 200 – :22.75 10 10  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 200 – 22.48 І 11 вик. МС
                4х100 – 40.55
7 Харун ВД 25.05.1993 ХДВУФК-1 Чемпіонат України з метань серед молоді диск – 44.98 І 8 Іваненко Владислав
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України диск – 51.42 мс 7 вик. МС
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск – 48.62 І 6  
    04.09.1987 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України спис – 57.94 мс ІІ Дорожон Маргарита
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) спис – 62.01 мсмк І  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) спис – 58.23 мс 19  
8 Кросовський СФ 01.01.1987 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні 60 з/б – :8.19 мс І Плотіцина Анна
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат Європи у приміщенні 60 з/б – :8.16 мс 15  
        (01-03.03.13 м. Гетеборг (Швеція)        
        Командний чемпіонат України 100 з/б – 13.03 мсмк І вик. МСМК
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат Європи (суперліга) 100 з/б – 12.91 мсмк ІІІ  
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
        Всесвітня універсіада (07-12.07.13 м. Казань) 100 з/б – 13.04 мсмк 4  
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 100 з/б – 13.05 мсмк І  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) 100 з/б – 13.30 мс 27  
9-10 Іванов ПП 01.10.1988 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні 3000 – 9:38.36 кмс 5 Батрак Наталія
  Іванова ТМ     (29-30.01.13 м. Запоріжжя) 1500 – 4:34.52 кмс 7  
        Чемпіонат України у приміщенні 1500 – 4:31.21 кмс ІІІ  
        (12-16.02.13 м. Суми) 3000 – 9:51.51 І 8  
        Чемпіонат України з кросу 4км – 14:25.0   ІІ  
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ) 8 км – 30:41.0   4  
        Командний чемпіонат України 1500 – 4:30.07 кмс 10  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 5000 – 17:40.54 І 8  
          1500 – 4:37.24 І 10  
        Чемпіонат України з кросу 4км – 13:56.0   ІІ  
        (25-26.10.13 м. Біла Церква) 8 км – 29:45.0 кмс 4  
    23.01.1983 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні 3000 – 9:38.78 кмс 4 Вернигор Тетяна
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з напівмарафонського бігу (09.05.13 м. Дніпропетровськ) н/мар. – 1:16.4   І  
        Чемпіонат України з бігу на 10000м 10000 – 33:21.17 мс ІІ  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 5000 – 16:21.81 мс ІІІ  
    04.08.1990 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з кросу 4км – 14:21.0   І Погорєльська Вікторія
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ) 8 км – 29:40.0   І  
        Командний чемпіонат України 5000 – 15:28.35 мсмк І вик. МСМК
        (05-07.06.13 м. Ялта) 3000 – 8:57.75 мс І  
        Командний чемпіонат Європи (суперліга) 5000 – 15:53.21 мс 10  
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 5000 – 15:48.43 мс І  
        Чемпіонат України з кросу 4 км – 13:57.0   ІІІ  
        (25-26.10.13 м. Біла Церква)        
        Естафета на марафонській дистанції International Chiba Ekiden (23-24.11.13 м. Чиба (Японія) 2:14.49 (команда)   11  
    01.07.1993 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з кросу серед молоді 4км – 15:06.0   4 Восколович Анна
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ) 8км – 32:21.0   ІІ  
    29.04.1991 Кс дюсшор Олімпія Чемпіонат України з кросу серед молоді 4км – 16:05.0   8 Гнатковська Дар’я
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ) 8км – 34:00.0   5  
    05.11.1987 Кс дюсшор Олімпія Чемпіонат України з напівмарафонського бігу (09.05.13 м. Дніпропетровськ) н/мар. – 1:14.2   6 Паранич Сергій
        Командний чемпіонат України 5000 – 15:24.66 ІІ 9  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
11-12 Тертишник ВГ Орнаджи ОІ 17.07.1984 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні потрійний – 16.10 мс ІІ Семененко Євген
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні потрійний – 16.67 мс І  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат Європи у приміщенні потрійний – 16.20 мс 18  
        (01-03.03.13 м. Гетеборг (Швеція)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) потрійний– 16.44 мс 4  
13 Мінаков ЮМ 31.07.1980 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з метань диск – 56.12 мс 5 Нестеровський Станіслав
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск – 52.35 мс 4  
    18.06.1991 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з метань серед молоді диск – 47.06 І 6 Лемешенко Антон
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України диск – 48.18 І 12  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск – 48.59 І 7  
14 Сердюк ВІ 04.11.1981 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні 3000 – 9:31.81 кмс 4 Сердюк Олена
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні 3000 – 9:34.24 кмс ІІІ  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з бігу на 10000м 10000 – 33:35.83 мс 4  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
15 Горбаченко ЮС 15.11.1985 ШВСМ з л/а Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) довжина – 7.23 кмс 4 Макарчев Андрій
16 Хлопотнова ОІ 01.10.1991 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні довжина – 5.98 кмс 8 Єрмакова Анна
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні довжина – 6.00 кмс 8  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України довжина – 6.20 мс 9  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) довжина – 6.14 кмс 7  
    19.12.1988 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні потрійний – 12.72 І 9 Піменова Ірина
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України потрійн. – 13.60 мс ІІІ вик. МС
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) потрійн. – 13.41 кмс 5  
17 Манжос МВ 11.07.1990 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні 400 – :47.80 мс 4 Бікулов Дмитро
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України 400 – 48.24 кмс 9  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 400 – 47.38 мс 6  
    18.04.1991 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні з багатоборств 7-борство – 5060 кмс 4 Дерев’янко Володимир
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 10-борство - 4383 ІІІ 11  
18 Бубнов ВО 28.05.1989 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні жердина – 3.60 кмс 7 Мельник Надія
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні жердина – 3.60 кмс 6  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України жердина – 3.40 кмс 8  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) жердина – 3.40 кмс 6  
19-20 Халаїм ММ 02.06.1993 ХДВУФК-1 Кубок України у приміщенні з багатоборств 5-борство – 3309 І 7 Бардіс Ася
  Пупова МВ     (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні 5-борство – 3526 кмс 7  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України з багатоборств 7-борство – 4826 кмс 4  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 7-борство – 4826 І 7  
21 Голубцов АВ 19.04.1982 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні потрійний – 12.74 І 8 Мамєєва Світлана
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України потрійн. – 13.44 мс 6  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) потрійн. – 12.98 кмс 7  
22 Шаповалова ВО 22.02.1993 ХДАФК Чемпіонат України з метань спис – 60.00 ІІ 11 Фенько Сергій
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед молоді спис – 55.19 ІІ 9  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) спис – 59.56 І 10  
    27.09.1989 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України спис – 70.69 мс 7 Чехлатий Олександр
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) спис – 67.08 кмс 7  
    24.08.1993 Кз мкдюсш Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск – 44.32 І 10 Бондар Антон
23 Сінєков ЮМ 14.12.1991 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні 60 з/б – :8.34 кмс 9 Горбачов Павло
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні 60 з/б – :8.25 кмс 5  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 110 з/б – 15.93 ІІ 7  
    02.03.1991 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України 400 – 48.63 кмс 10 Васюренко Денис
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
24-25 Поливана НС Поливаний ВІ 26.01.1991 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні 3000 з/п – 9:16.61 І 6 Мусіятченко Дмитро
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні 1500 – 3:58.21 І 11  
        (12-16.02.13 м. Суми) 3000 з/п – 9:12.02 І 10  
        Чемпіонат України з бігу на 10 км 10 км – 32:10.0   12  
    23.09.1988 ШВСМ з л/а Чемпіонат України з кросу 10км – 33:51.0   9 Пожевілов Дмитро
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ)        
        Чемпіонат України з напівмарафонського бігу (09.05.13 м. Дніпропетровськ) н/мар. – 1:11.0   4  
        Чемпіонат України з бігу на 10 км 10 км – 31:29.0   7  
        Чемпіонат України з марафонського бігу 42195 – 2:30:07 І 7  
        (06.10.13 м. Біла Церква)        
    21.06.1985 Кс дюшор Динамо Чемпіонат України з напівмарафонського бігу (09.05.13 м. Дніпропетровськ) н/мар. – 1:21.5   10 Павелко Андрій
    03.08.1993 Кс дюшор Динамо Командний чемпіонат України 3000 – 8:29.44 кмс 11 Поляков Андрій
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
26 Нартов АО 21.05.1988 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України висота – 2.10 кмс 9 Нартов Олександр
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) висота – 2.15 мс 8  
27 Андрєєв СМ 28.10.1992 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні с/х 10000-45:50.30   7 Калашник Микола
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України зі спортивної ходьби с/х 35км – 2:52:20   11  
        (28.02-03.03.13 м. Євпаторія)        
        Командний чемпіонат України с/х10000-47:30.97 І ІІ  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км с/х 50км – 4:34:57 кмс 9  
        (19-20.10.13 м. Івано-Франківськ)        
28 Курочка АМ 26.05.1982 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні довжина – 6.34 мс І Молчанова Вікторія
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України довжина – 6.34 мс 8  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) довжина – 5.81 І 10  
29 Корецький ВМ 16.04.1992 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні висота – 2.05 кмс 7 Григоров Ігор
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні висота – 2.05 кмс 12  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України висота – 2.05 кмс 12  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) висота – 2.05 кмс 10  
30 Каняхіна НФ 13.11.1987 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні 3000 – 9:47.45 кмс 7 Кузубова Тетяна
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з кросу 8 км – 30:41.0   8  
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ)        
        Чемпіонат України з бігу на 10000м 10000 – 35:37.56 кмс 10  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з кросу 8 км – 31:14.0   7  
        (25-26.10.13 м. Біла Церква)        
31 Ісправнікова ВМ 14.02.1992 ШВСМ з л/а Кубок України у приміщенні з багатоборств 5-борство – 3785 кмс 4 Полянська Вероніка
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні 5-борство – 3606 кмс 6  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з метань серед молоді ядро – 10.76 ІІІ 7  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
32 Білик ОА 06.10.1981 обл. ШВСМ Чемпіонат України з кросу 4км – 12:41.0   5 Богданов Михайло
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ) 10км – 33:51.0   10  
33 Лозинський ГП 16.05.1990 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України у приміщенні 60 з/б – :8.52 кмс 8 Лозинський Петро
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
34 Казак ВЮ 21.08.1990 НТУ «ХПІ» Командний чемпіонат України у приміщенні потрійний – 11.90 І 11 Алєксєєнко Олена
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
  Тренерів – 34     Харків’ян - 29        
Лучшие тренеры-легкоатлеты Харьковской области в 2013 году
        Юніори 1994-95 р.н        
ПІБ тренера р.н. організація змагання результат р-д М ПІБ спортсмена
1-2 Бондаренко ВВ 15.06.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 5-борство – 3773 кмс І Табашник Катерина
  Переяславець ЛІ     (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України у приміщенні висота – 1.89 мс 4  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат Європи у приміщенні висота – 1.80 кмс 18  
        (01-03.03.13 м. Гетеборг (Швеція)        
        Командний чемпіонат України висота – 1.83 мс 8  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів висота – 1.89 мс ІІ  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат Європи серед юніорів висота – 1.90 мс І  
        (17-22.07.13 м. Рієті (Італія)        
    21.01.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 7-борство – 4629 І ІІ Сидоренко Станіслав
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів 7-борство – 4427 І 4  
        (22-23.02.13 м. Могільов (Білорусь)        
    18.08.1994 ХДАФК Чемпіонат України серед юніорів 10-борств. – 6801 кмс ІІ Білокопитий Микола
        (16-18.06.13 м. Харків)        
3 Мінаков ЮМ 25.04.1994 ХДВУФК-1 Командний чемпіонат України у приміщенні ядро (7) – 15.36 І 8 Шаров Руслан
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів ядро (6) – 16.67 І 5  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів диск (1,75) – 48.62 І ІІ  
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів ядро (6) – 17.03 І ІІІ  
        (27-29.03.13 м. Ялта) диск (1,75) – 48.01 І І  
        Чемпіонат України з метань серед молоді диск (2 )– 42.16 ІІ 10  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів диск – 53.36 кмс І  
        (16-18.06.13 м. Харків) ядро – 16.38 ІІ 5  
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск (2) – 45.34 І 8  
    03.11.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів ядро – 10.57 ІІІ 5 Никита Катерина
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів диск – 45.42 І 4  
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань диск – 46.40 І 5  
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів диск – 46.00 І ІІ  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед молоді диск – 46.39 І 5  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України диск – 47.59 кмс 8  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів диск – 50.17 кмс ІІ  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат Європи серед юніорів диск – 47.25 кмс 11  
        (17-22.07.13 м. Рієті (Італія)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск – 45.70 І 5  
    15.04.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів ядро (6) – 17.36 І 4 Островський Дмитро
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України ядро (7) – 15.95 кмс 11  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів ядро – 18.30 кмс І  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
4 Шевцов ВІ (1) 10.11.1995 ХДВУФК-1 Командний чемпіонат України у приміщенні жердина – 3.90 мс ІІ Килипко Марина
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)       вик. МСУ
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів зі стрибків з жердиною (08.02.13 м. Донецьк) жердина – 4.00 мс ІІ  
        Чемпіонат України у приміщенні жердина – 3.80 мс 5  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів жердина – 3.80 мс І  
        (22-23.02.13 м. Могільов (Білорусь)        
        Командний чемпіонат України жердина – 4.00 мс 7  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів жердина – 3.80 мс ІІ  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат Європи серед юніорів жердина – 3.65 кмс 23  
        (17-22.07.13 м. Рієті (Італія)        
    07.07.1994 ХДВУФК-1 Командний чемпіонат України у приміщенні жердина – 4.80 кмс 5 Мандич Владислав
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів зі стрибків з жердиною (08.02.13 м. Донецьк) жердина – 4.80 кмс ІІ  
        Чемпіонат України у приміщенні жердина – 5.10 мс 5 вик. МСУ
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів жердина – 4.80 кмс І  
        (22-23.02.13 м. Могільов (Білорусь)        
        Командний чемпіонат України жердина – 4.60 кмс 4  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів жердина – 4.80 кмс І  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
    20.01.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів зі стрибків з жердиною (08.02.13 м. Донецьк) жердина – 3.80 ІІ 7 Куценко Сергій
        Чемпіонат України серед юніорів жердина – 4.00 І 5  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
5 Переясловець ТО (2) 30.11.1994 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів довжина – 6.68 ІІ 6 Маілафійя Саміну
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України серед юніорів потрійний – 15.22 кмс І  
        (16-18.06.13 м. Харків) довжина – 7.23 кмс ІІ  
6 Ісправнікова ВМ 05.08.1995 Кз мкдюсш Чемпіонат України з метань серед юніорів спис – 39.32 І 7 Марченко Юлія
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів ядро – 10.05 ІІІ 7  
        (27-29.03.13 м. Ялта) спис – 37.55 І 5  
        Чемпіонат України серед юніорів спис – 40.66 І 4  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
    02.03.1995 Кз мкдюсш Чемпіонат України серед юніорів потрійний – 14.93 І ІІ Ісаченков Ярослав
        (16-18.06.13 м. Харків) довжина – 6.82 І 6  
7-8 Бодров ВВ 17.01.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 200 – :24.01 І 10 Ємельяненко Данііл
  Бодрова НД     (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України серед юніорів 100 – 10.82 кмс ІІІ  
        (16-18.06.13 м. Харків) 200 – 21.99 кмс 5  
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 200 – 22.49 І 12 вик. МС
                4х100 – 40.55
9-10 Омельченко МВ 09.03.1994 Кз кдюсш ХТЗ Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 60 – :7.89 І 9 Аджаметова Лейла
  Омельченко ОП     (06-07.02.13 м. Суми)        
    17.06.1994 Кз кдюсш ХТЗ Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 60 з/б – :9.12 І 4 Сільченко Катерина
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України 100 з/б – 15.47 І 10  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів 100 з/б – 15.78 ІІ 7  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
    28.12.1994 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 60 з/б – :8.27 кмс 4 Приставка Богдан
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України 110 з/б – 14.81 кмс 5  
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів 110 з/б – 15.33 ІІ 4  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) 110 з/б – 14.86 кмс 4  
11-12 Літвінова ЛЄ Поливаний ВІ 01.03.1995 ХДВУФК-1 Командний чемпіонат України у приміщенні 3000 з/п – 9:43.06 І 9 Пишняк Костянтин
        (29-30.01.13 м. Запоріжжя)        
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 3000 з/п – 9:46.29 ІІ 4  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з кросу серед юніорів 6км – 20:36.0   4  
        (30-31.02.13 м. Цюрупинськ)        
        Чемпіонат України з напівмарафонського бігу серед юніорів (09.05.13 м. Дніпропетровськ) н/мар. – 1:20.1   ІІ  
        Чемпіонат України серед юніорів 3000 з/п– 10:20.38 ІІ 4  
        (16-18.06.13 м. Харків) 5000 – 16:23.04 ІІ 10  
        Чемпіонат України з бігу на 10 км 10 км – 34:41.0   5  
    30.07.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 1500 – 4:12.41 ІІ 11 Дещенко Андрій
        (06-07.02.13 м. Суми)        
    24.12.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 400 –:50.27 кмс 4 Колісник Тарас
        (06-07.02.13 м. Суми)        
    24.11.1994 НТУ «ХПІ» Чемпіонат України серед юніорів 400 – 49.82 І 11 Луняк Сергій
        (16-18.06.13 м. Харків)        
13 Хлопотнова ОІ 17.05.1994 ШВСМ з л/а Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів потрійний – 12.03 ІІ 12 Накісько Олександра
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України серед юніорів потрійний – 12.66 І 4  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
14 Комісов МР (3) 29.04.1994 Кс дюшор Динамо Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів ядро – 11.71 ІІІ ІІІ Крилевська Наталія
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України у приміщенні ядро – 10.75 ІІІ 9  
        (12-16.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів диск – 36.63 ІІ 6  
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань диск – 34.84 ІІІ 10  
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів ядро – 10.79 ІІІ 6  
        (16-18.06.13 м. Харків) диск – 33.98 ІІІ 7  
15 Шаповалова ВО 01.08.1994 ХНПУ Чемпіонат України з метань серед юніорів диск – 33.49 ІІІ 9 Гонтар Анна
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед юніорів диск – 34.73 ІІІ 6  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів диск – 36.23 ІІІ 6  
        (16-18.06.13 м. Харків) ядро – 10.51 ІІІ 7  
16-17 Халаїм ММ 28.07.1995 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 5-борство – 2813 ІІ 7 Іващенко Юлія
  Пупова МВ     (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України серед юніорів 7-борство – 3444 ІІІ 6  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
18 Горбач ЛС (4) Храмцова ОЛ (5) 16.06.1995 Кз кдюсш ХТЗ Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 7-борство – 4031 ІІ 5 Кочнєв Дмитро
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України серед юніорів 10-борств. – 5226 ІІ 7  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
19 Серебряков ОК (6) 10.01.1994 ХАІ Чемпіонат України серед юніорів диск – 41.30 ІІІ 8 Духняк Євген
        (16-18.06.13 м. Харків)        
  Тренерів – 19 (6)     Харків’ян – 19        
Лучшие тренеры-легкоатлеты Харьковской области в 2013 году
        Юнаки 1996 р.н. і молодше        
ПІБ тренера р.н. організація змагання результат р-д М ПІБ спортсмена
1 Курочка АМ 17.06.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) довжина – 6.84 І ІІІ Безніс Павло
          потрійний – 14.50 І ІІ  
        Командний чемпіонат України серед юнаків потрійн. – 15.11 І ІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна- Туреччина серед юнаків     ІІ  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) потрійн. – 15.41 кмс ІІ  
        Чемпіонат світу серед юнаків потрійн. – 15.70 кмс 6  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) довжина – 7.10 кмс І  
          потрійн. – 15.38 кмс І  
    23.09.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) довжина – 5.35 ІІ 4 Корсуненко Анастасія
          потрійний – 12.13 ІІ ІІІ  
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор довжина – 5.39 ІІ ІІІ  
        (25-26.04.13 м. Ялта) потрійний– 11.94 ІІ 5  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) довжина – 5.58 І 5  
          потрійний– 12.27 ІІ 6  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) довжина – 5.62 І 4  
          потрійний– 11.77 ІІІ 6  
2 Каняхіна НФ 21.08.1996 Кс дюсшор Олімпія Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 800 – 2:00.69 І 6 Кучма Денис
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 800 –1:58.01 І ІІІ  
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків с/х 5000– 24:51.15 І ІІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 800 – 2:00.12 ІІ 4  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 800 – 2:01.15 ІІ 7  
        Чемпіонат України з кросу серед юнаків 3км – 9:41.0   10  
        (25-26.10.13 м. Біла Церква)        
    09.05.1996 ХРЛІСП Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 1500 – 4:46.92 І ІІ Немченко Марина
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 1500 – 4:40.72 І І  
        (25-26.04.13 м. Ялта) 800 – 2:15.07 І ІІ  
        Командний чемпіонат України серед юнаків 800 – 2:13.98 І ІІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна- Туреччина серед юнаків     5  
        Чемпіонат України серед юніорів 3000 –10:01.61 І ІІІ  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 1500 – 4:34.91 І І  
          3000 – 10:00.16 І І  
        Чемпіонат світу серед юнаків 3000 – 9:49.54 І 12  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 1500 – 4:41.68 І ІІ  
        Чемпіонат України з кросу серед юнаків 2км – 7:00.0   ІІ  
        (25-26.10.13 м. Біла Церква)        
3-4 Бодров ВВ 08.04.1997 ХДВУФК-1 Командний чемпіонат України серед юнаків 100 – 12.91 ІІ 6 Маляренко Олена
  Бодрова НД     (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 200 – 26.52 ІІ ІІІ  
    06.11.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юніорів 100 – 12.59 І 7 Калістратова Аліна
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 100 – 12.21 кмс І  
        Чемпіонат світу серед юнаків 100 – 12.36 І 36  
        (10-14.07.13 м. Донецьк) естаф. – 2:14.54 ІІ 15  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 100 – 12.99 ІІ ІІ  
5 Андрєєв СМ 23.02.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) с/х 5000– 23:01.15 ІІ І Зуб Віталій
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів с/х 5000– 22:36.11 І 7  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної ходьби (28.02-03.03.13 м. Євпаторія) с/х 10000– 46:13.0 І І  
        Командний чемпіонат України серед юнаків с/х 10000 53:07.76 ІІІ 7  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна- Туреччина серед юнаків     9  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) с/х 10000 47:31.15 І ІІІ  
        Чемпіонат світу серед юнаків с/х 10000 50:28.47 ІІ 25  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
    25.07.1998 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) с/х 5000– 23:06.97 ІІ ІІ Гарник Дмитро
        Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної ходьби (28.02-03.03.13 м. Євпаторія) с/х 3000 – 14:08.0 ІІ ІІІ  
        Командний чемпіонат України серед юнаків с/х 10000 51:41.16 ІІ 6  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) с/х 10000 51:01.44 ІІ 10  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) с/х 10000 48:57.47 ІІ 4  
        Чемпіонат України зі спортивної ходьби с/х 5км – 24:32:0 ІІ ІІІ  
        (19-20.10.13 м. Івано-Франківськ)        
    28.07.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) с/х 5000– 26:23.35 І 4 Гарник Ольга
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів с/х 5000– 27:33.16 І 12  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної ходьби (28.02-03.03.13 м. Євпаторія) с/х 5000 – 25:31.0 І ІІ  
        Командний чемпіонат України серед юнаків с/х 5000– 24:51.15 І ІІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) с/х 5000– 26:45.03 ІІ 6  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) с/х 5000– 26:22.22 І ІІІ  
        Чемпіонат України зі спортивної ходьби с/х 5км – 26:58:0 ІІ 5  
        (19-20.10.13 м. Івано-Франківськ)        
    01.05.1998 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної ходьби (28.02-03.03.13 м. Євпаторія) с/х 3000 – 14:01.0 ІІ ІІ Машталь Станіслав
        Командний чемпіонат України серед юнаків с/х 10000 50:30.75 ІІ 5  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) с/х 10000 47:55.63 І 4  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) с/х 10000 50:06.79 ІІ 7  
        Чемпіонат України зі спортивної ходьби с/х 5км – 24:10:0 ІІ ІІ  
        (19-20.10.13 м. Івано-Франківськ)        
6-7 Омельченко МВ 05.07.1996 ХРЛІСП Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 60 з/б – 8.87 ІІ І Іоничева Юлія
  Омельченко ОП              
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 100 з/б – 14.64 кмс ІІІ  
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 100 з/б – 14.40 кмс І  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна- Туреччина серед юнаків     ІІ  
        Чемпіонат України серед юніорів 100 з/б – 14.81 кмс ІІ  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 100 з/б – 13.9 кмс І  
        Чемпіонат світу серед юнаків 100 з/б – 14.54 кмс 32  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 100 з/б – 14.63 кмс І  
    08.06.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 200 – :27.16 ІІ 8 Галеєва Валерія
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 400 –1:00.33 ІІ 6  
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 400 – 57.59 І ІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 400 – 59.6 ІІ 10  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 200 – 26.64 ІІ 6  
8 Комісов МР 14.10.1996 Кс дюшор Д Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) ядро (5) – 18.14 І І Федосов Юрій
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів ядро (6) –16.17 ІІ 7  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Чемпіонат України з метань серед юнаків диск (1,5) – 47.60 ІІ ІІІ  
        (27-29.03.13 м. Ялта) ядро (5) – 16.98 ІІ ІІ  
        Командний чемпіонат України серед юнаків ядро (5) – 18.36 І І  
        (25-27.05.13 м. Донецьк) диск(1.5) -52.61 кмс 4  
        Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна- Туреччина серед юнаків     І  
              4  
        Чемпіонат України серед юніорів диск (1.75) – 44.02 ІІ 7  
        (16-18.06.13 м. Харків) ядро (6) – 15.24 ІІ 9  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) диск (1.5) – 50.40 І ІІІ  
          ядро (6) – 17.86 І ІІ  
        Чемпіонат світу серед юнаків ядро (5) – 14.85 ІІІ 34  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) диск (1.5) – 51.48 І І  
          ядро (5) – 18.53 кмс І  
    02.10.1996 Кс дюшор Д Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) довжина – 6.27 ІІІ 8 Капуста Владислав
        Командний чемпіонат України серед юнаків довжина – 6.73 ІІ ІІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) довжина – 6.73 І ІІІ  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) довжина – 6.67 ІІ 6  
    11.03.1997 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів ядро(6) – 8.66 ІІІ 9 Швець Альона
        (06-07.02.13 м. Суми)        
9 Пупов СС (1) 14.05.1996 Кз кдюсш-12 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 60 – :7.22 ІІ 5 Ревенко Олександр
          200 – :23.97 І 4  
        Чемпіонат України серед школярів 60 – :7.13 І І  
        (27-28.02.13 м. Київ)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 100 – 11.22 І І  
        (25-27.05.13 м. Донецьк) 200 – 22.74 І ІІІ  
        Чемпіонат світу серед юнаків 100 – 12.43 ІІ 67  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
10 Шевцов ВІ 26.03.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) жердина – 4.20 І ІІ Кононихін Олександр
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів зі стрибків з жердиною (08.02.13 м. Донецьк) жердина – 4.40 І 6  
        Чемпіонат України серед юніорів жердина – 4.20 І 4  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) жердина – 4.20 І ІІІ  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) жердина – 4.10 І ІІІ  
    05.06.1999 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) жердина – 3.60 ІІ 7 Шевцов Тарас
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) жердина – 4.00 І 4  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) жердина – 4.20 І І  
    07.07.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів зі стрибків з жердиною (08.02.13 м. Донецьк) жердина – 3.00 І 5 Зубченко Валентина
        Командний чемпіонат України серед юнаків жердина – 2.80 ІІ 6  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
    28.06.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юніорів жердина – 4.40 І ІІІ Тесленко Володимир
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) жердина – 4.40 І І  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) жердина – 4.00 І 5  
11 Ісправнікова ВМ 18.09.1998 Кз мкдюсш Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 5-борство – 2783   10 Рофе-Бекетова Ірина
        Чемпіонат України з метань серед юнаків спис (500) – 31.70   5  
        (27-29.03.13 м. Ялта) ядро (3) – 10.34 ІІІ 10  
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор висота – 1.73 І ІІ  
        (25-26.04.13 м. Ялта) 100 з/б – :15.23 І 4  
        Командний чемпіонат України серед юнаків 7-борство – 4413 І ІІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 7-борство – 4365 І 5  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 7-борство – 4367 І ІІІ  
    11.09.1996 Кз мкдюсш Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор довжина – 5.01 ІІІ 10 Рассолова Крістіна
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків довжина – 4.87 ІІІ 11  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
12-13 Халаїм ММ 11.09.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 5-борство – 3192   5 Мартинова Оксана
  Пупова МВ              
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів довжина – 5.54 І 8  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 7-борство – 4341 І 4  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юніорів довжина – 5.90 кмс 4  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) довжина – 5.63 І 4  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) довжина – 5.49 ІІ 6  
          7-борство - 4160 І 6  
    24.07.1997 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 60 з/б – :9.39 ІІ 5 Шелковнікова Катерина
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 60 з/б – :9.44 ІІ 12  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 100 з/б – 14.95 І 6  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 100 з/б – 14.8 І 10  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 100 з/б – 15.39 І ІІІ  
14 Сергієнко ГМ (2) 12.07.1997 Кз кдюсш-9 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) висота – 1.65 І ІІІ Клінцова Лілія
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів висота –1.65 І 7  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків висота –1.70 І ІІІ  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юніорів висота – 1.70 І 5  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) висота – 1.65 І 8  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) потрійний – 11.73 ІІІ 7  
15-16 Мінаков ЮМ Фарбітна ІП (3) 07.03.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України з метань серед юнаків спис (500) – 31.59   10 Плис Аліна
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед юнаків спис (500) – 37.74   5  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор спис (500) – 34.60   9  
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юніорів спис (600) – 30.87 ІІ 8  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
    12.04.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України з метань серед юнаків диск – 33.95 ІІІ 4 Приймак Катерина
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України з метань серед юнаків диск – 37.45 ІІ 4  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор диск – 36.88 ІІ ІІ  
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків диск – 36.20 ІІІ 5  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юніорів диск – 36.89 ІІ 5  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) диск – 38.43 ІІ 5  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) диск – 36.44 ІІІ 5  
    07.09.1998 ХРЛІСП Чемпіонат України з метань серед юнаків (молодших) (19-21.02.13 м. Ялта) спис (600) – 45.84   4 Куриленко Едуард
        Чемпіонат України з метань серед юнаків спис (600) – 49.86   4  
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) спис (700) – 43.38 ІІ 12  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) спис – 55.91 ІІ 9  
    14.04.1997 Кз кдюсш ХТЗ Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) довжина – 5.06 ІІ 8 Кошолап Марина
    08.06.1997 Кз кдюсш ХТЗ Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 8 борство – 4584 ІІ 4 Мартем’янов Дмитро
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 8-борств. – 4538 І 5  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
    23.06.1999 ХРЛІСП Чемпіонат України з метань серед юнаків ядро (3) – 12.47 ІІ 5 Лукашенко Маргарита
        (27-29.03.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків ядро (3) – 12.94 ІІ 5  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юніорів ядро (4) – 11.52 ІІІ 4  
        (16-18.06.13 м. Харків)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) ядро (3) – 13.38 ІІ 4  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) ядро (3) – 18.53 ІІ 4  
    06.02.1998 ХРЛІСП Командний чемпіонат України серед юнаків ядро (5) –11.73 Ію 8 Овчаренко Антон
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
17 Сінєков ЮМ 10.03.1996 ХРЛІСП Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 200 – 23.13 ІІ 5 Щербина Анатолій
18-19 Бондаренко ВВ 28.02.1997 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 5-борство – 2890 ІІ 7 Губаренко Андрій
  Переяславець ЛІ              
        Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 8 борство – 4185 ІІ 6  
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 8-борств. – 4246 ІІ 8  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 8-борств. – 4409 ІІ 10  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 8-борств. – 4427 ІІ 8  
    24.01.1997 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор 8 борство – 4185 ІІ 7 Коломійцев Ілля
        (25-26.04.13 м. Ялта)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 8-борств. – 4112 ІІ 7  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 8-борств. – 4658 І 6  
    23.09.1997 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юніорів спис (800) – 38.09 Ію 9 Кумов Андрій
        (16-18.06.13 м. Харків)        
    18.08.1998 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 8-борств. – 4471 ІІ 8 Шкрипинець Кирило
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 8-борств. – 4072 ІІ 10  
20-21 Соколов ЛМ (4) Костоглодов ОЄ (5) 06.02.1998 ХРЛІСП Командний чемпіонат України серед юнаків 110 з/б – 15.70 ІІ 11 Пасмор Максим
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 110 з/б – 15.81 ІІ 6  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 110 з/б – 15.73 ІІ 9  
    06.03.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 100 – 12.80 ІІ 9 Тимошенко Єлизавета
    29.12.1997 ХРЛІСП Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 110 з/б – 16.02 ІІІ 12 Супрун Роман
22 Переяславець ТО (6) 16.11.1997 Кз мкдюсш Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 200 – 23.47 ІІ 7 Ічанський Віталій
23 Шаповалова ВО 15.06.1996 Кз мкдюсш Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) ядро (5) – 14.85 ІІІ 7 Пчелінцев Дмитро
24 Літвінова ЛЄ 29.01.1998 ХДВУФК-1 Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (1996 р.н. та молодше) (01-02.01.13 м. Запоріжжя) 800 – 2:25.28 ІІ 11 Юрченко Надія
          1500 – 5:00.33 ІІ 5  
        Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів 1500 – 5:04.80 ІІ 7  
        (06-07.02.13 м. Суми)        
        Командний чемпіонат України серед юнаків 1500 – 4:56.65 ІІ 9  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 3000 – 11:03.59 ІІ 8  
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 1500 – 5:02.33 ІІ 9  
        Чемпіонат України з кросу серед юнаків 1км – 3:13.0   9  
        (25-26.10.13 м. Біла Церква)        
25 Храмцова ОЛ 01.12.1997 Кз кдюсш ХТЗ Чемпіонат України серед Дюсш, Сдюшор довжина –6.20 ІІІ 7 Макарчук Микола
        (25-26.04.13 м. Ялта) 110 з/б – :16.56 Ію 12  
        Командний чемпіонат України серед юнаків довжина –6.10 ІІІ 9  
        (25-27.05.13 м. Донецьк)        
        Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 110 з/б – 16.19 ІІІ 8  
26 Хусаінова НН (7) 01.01.1996 Кз мкдюсш Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) ядро – 10.13 ІІІ 9 Біденко Кладія
27 Горбач ЛС 17.09.1998 ХРЛІСП Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 7-борство – 3187 ІІІ 12 Курченко Світлана
    21.09.1998 ХРЛІСП Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) довжина – 5.19 ІІ 10 Нерубальщук Ірина
28 Заболотний ВВ (8) 16.08.1998 ХРЛІСП Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 400 – 52.2 ІІ 10 Морозов Володимир
29 Поливаний ВІ 21.02.1997 ХДВУФК-1 Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (22-23.06.13 м. Харків) 2000 з/п – 7:33.78 Ію 12 Пономарьов Дмитро
    24.02.1999 ХДВУФК-1 Чемпіонат України з кросу серед юнаків 1км – 3:12.0   7 Вдовиченко Дар’я
        (25-26.10.13 м. Біла Церква)        
30 Ломакін ВМ (9) 26.10.1997 Золочівська Дюсш Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 8-борство - 3644 ІІІ 12 Серпокрил Владислав
31 Харун ВД 26.11.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат України з метань серед юнаків спис (500) – 30.32   11 Журід Вікторія
        (19-21.02.13 м. Ялта)        
  Тренерів – 31 (9)     Всього (прізвища тренерів) – 49        
  Харків’ян - 31     Харків’ян (прізвища тренерів) – 44        
        Кращий тренер 2013 року        
ПІБ тренера р.н. організація змагання результат р-д М ПІБ спортсмена
1-2 Бондаренко ВВ 09.03.1988 ШВСМ з л/а Кубок Європи з багатоборств (суперліга) 10-борст. – 5833 І 27 Пінкевич Віталій
  Переяславець ЛІ     27-28.06.13 м. Таллін (Естонія)        
    30.08.1989 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат Європи (суперліга) висота – 2.28 мсмк І Бондаренко Богдан
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
        Кращий спортсмен Європи за травень, червень, липень, вересень 2013 року       Рекорд України – 2.41
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) висота – 2.41 мсмк І  
        Переможець «Діамантової ліги 2013 р.» серед стрибунів у висоту        
        Кращий спортсмен Європи за 2013 рік        
        Тренери, що працюють з дорослими спортсменами        
1-2 Бондаренко ВВ 09.03.1988 ШВСМ з л/а Кубок Європи з багатоборств (суперліга) 10-борст. – 5833 І 27 Пінкевич Віталій
  Переяславець ЛІ     27-28.06.13 м. Таллін (Естонія)        
    30.08.1989 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат Європи (суперліга) висота – 2.28 мсмк І Бондаренко Богдан
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
        Кращий спортсмен Європи за травень, червень, липень, вересень 2013 року       Рекорд України – 2.41
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) висота – 2.41 мсмк І  
        Переможець «Діамантової ліги 2013 р.» серед стрибунів у висоту        
        Кращий спортсмен Європи за 2013 рік        
3-4 Омельченко МВ 10.11.1988 ШВСМ з л/а Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) довжина – 6.53 мс 14 Корнута Анна
  Омельченко ОП              
    19.02.1988 ШВСМ з л/а Чемпіонат Європи у приміщенні 60 – :7.31 мс 11 Погребняк Наталя
        (01-03.03.13 м. Гетеборг (Швеція)        
        Командний чемпіонат Європи (суперліга) 4х100 – 42.62 мс І  
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
        Всесвітня універсіада (07-12.07.13 м. Казань) 4х100 – 42.77 мс І  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) 100 – 11.36 мс 18  
          4х100 – 43.12 мс 10  
5-6 Бодров ВВ 09.07.1987 обл. ШВСМ Командний чемпіонат Європи (суперліга) 4х100 – 39.11 мс 6 Бодров Ігор
  Бодрова НД     (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія) 100 – 10.63 мс 11  
        Всесвітня універсіада (07-12.07.13 м. Казань) 100 – 10.29 мс 5  
          4х100 – 38.56 мс І  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) 4х100 – 38.57 мс 12  
    22.04.1991 обл. ШВСМ Командний чемпіонат Європи (суперліга) 4х100 – 39.11 мс 6 Перестюк Руслан
        (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
        Всесвітня універсіада (07-12.07.13 м. Казань) 200 – 21.82 кмс 23  
          4х100 – 38.56 мс І  
        Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) 4х100 – 38.57 мс 12  
7 Харун ВД 04.09.1987 ШВСМ з л/а Чемпіонат світу (10-18.08.2013 м. Москва) спис – 58.23 мс 19 Дорожон Маргарита
8-9 Іванов ПП 04.08.1990 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат Європи (суперліга) 5000 – 15:53.21 мс 10 Погорєльська Вікторія
  Іванова ТМ     (20-24.06.13 м. Гейтесхід (Великобританія)        
                вик. МСМК
10 Мінаков ЮМ 31.07.1980 ШВСМ з л/а Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск – 52.35 мс 4 Нестеровський Станіслав
    18.06.1991 ШВСМ з л/а Командний чемпіонат України диск – 48.18 І 12 Лемешенко Антон
        (05-07.06.13 м. Ялта)        
        Чемпіонат України (24-27.07.13 м. Донецьк) диск – 48.59 І 7  
        Тренери, що працюють з юніорами        
1-2 Переяславець ЛІ Бондаренко ВВ 15.06.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат Європи у приміщенні висота – 1.80 кмс 18 Табашник Катерина
        (01-03.03.13 м. Гетеборг (Швеція)        
        Чемпіонат Європи серед юніорів висота – 1.90 мс І  
        (17-22.07.13 м. Рієті (Італія)        
    21.01.1994 ХДВУФК-1 Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів 7-борство – 4427 І 4 Сидоренко Станіслав
        (22-23.02.13 м. Могільов (Білорусь)        
3 Мінаков ЮМ 03.11.1994 ХДВУФК-1 Чемпіонат Європи серед юніорів диск – 47.25 кмс 11 Никита Катерина
        (17-22.07.13 м. Рієті (Італія)        
4 Шевцов ВІ (1) 10.11.1995 ХДВУФК-1 Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів жердина – 3.80 мс І Килипко Марина
        (22-23.02.13 м. Могільов (Білорусь)       вик. МСУ
        Чемпіонат Європи серед юніорів жердина – 3.65 кмс 23  
        (17-22.07.13 м. Рієті (Італія)        
    07.07.1994 ХДВУФК-1 Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Туреччина серед юніорів жердина – 4.80 кмс І Мандич Владислав
        (22-23.02.13 м. Могільов (Білорусь)       вик. МСУ
5 Переясловець ТО (2) 30.11.1994 ШВСМ з л/а Чемпіонат України серед юніорів потрійний – 15.22 кмс І Маілафійя Саміну
        (16-18.06.13 м. Харків) довжина – 7.23 кмс ІІ  
        Тренери, що працюють з юнаками        
1 Курочка АМ 17.06.1997 ХРЛІСП Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна- Туреччина серед юнаків потрійн. – 15.11 І ІІ Безніс Павло
        Чемпіонат світу серед юнаків потрійн. – 15.70 кмс 6  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
2 Каняхіна НФ 09.05.1996 ХРЛІСП Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна- Туреччина серед юнаків 800 – 2:13.98 І 5 Немченко Марина
        Чемпіонат світу серед юнаків 3000 – 9:49.54 І 12  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
3-4 Бодров ВВ 06.11.1996 ХДВУФК-1 Чемпіонат світу серед юнаків 100 – 12.36 І 36 Калістратова Аліна
  Бодрова НД     (10-14.07.13 м. Донецьк) естаф. – 2:14.54 ІІ 15  
5 Андрєєв СМ 23.02.1996 ХДВУФК-1 Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна- Туреччина серед юнаків с/х 10000 53:07.76 ІІІ 9 Зуб Віталій
        Чемпіонат світу серед юнаків с/х 10000 50:28.47 ІІ 25  
        (10-14.07.13 м. Донецьк)        
        Тренери області        
1 Ломакін ВМ (9) 26.10.1997 Золочівська Дюсш Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н. і молодше (28-30.09.13 м. Ялта) 8-борство - 3644 ІІІ 12 Серпокрил Владислав
2 Лазарук СА     Дюсш смт. Комсомольский        
3 Кришталь ОВ     Зміївська Дюсш        
        О Р Г В І Д Д І Л ФЛАХо        
  • Воскресенье, 29 Декабрь 2013
  • Просмотров: 2357
Яндекс.Метрика