О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

Богдан Бондаренко награжден орденом "За заслуги" ІІІ степени

    Информация

  • Дата события: Суббота, 24 Август 2013
  • Страна: Украина
  • Город: Киев
  • Просмотров: : 2143
Богдан Бондаренко

Богдан Бондаренко

  • Дата рождения: 30 августа 1989
  • Страна: Украина
  • Город: Харьков
  • Специализация: прыжки в высоту
  • Звание: МСУМК
  • Организация: ШВСМ з л/а
  • Тренеры: Бондаренко В.В., Нікітін
  • Рост: 197 см
  • Вес: 80 кг

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 448/2013

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

АВДІЄВСЬКОГО Анатолія Тимофійовича - генерального директора – художнього керівника Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Г.Г.Верьовки, м.Київ
САВВІНА Олексія Михайловича (АГАФАНГЕЛА)  - митрополита Одеського та Ізмаїльського, керуючого Одеською єпархією Української православної церкви
ТАБАЧНИКА Дмитра Володимировича - Міністра освіти і науки України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

БАЛАБАНОВА Василя Васильовича - голову Володарської районної державної адміністрації, Донецька область
БОЙКА Володимира Семеновича - народного депутата України
БУРЯКА Сергія Васильовича - народного депутата України
ГОНЧАРА Анатолія Івановича - директора Науково-технічного центру панорамних акустичних систем Національної академії наук України
ЯЛОВОГО Володимира Борисовича - заступника Керівника Апарату Верховної Ради України

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ГОЛОВКА Володимира Михайловича - голову ради директорів товариства «Запоріжнафтопродуктгруп»
ГРИНЬОВА Бориса Вікторовича - першого заступника Голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України
ГРИШКА Володимира Даниловича - співака, доцента кафедри Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м.Київ
ДМИТРИЧЕНКА Миколу Федоровича - ректора Національного транспортного університету, м.Київ
ЖУРАВСЬКОГО Віталія Станіславовича - народного депутата України
ЗЕМЛЯНОГО Миколу Федоровича - голову правління акціонерного товариства «Криворіжіндустрбуд», Дніпропетровська область
КОМІСАРЕНКА Сергія Васильовича - директора Інституту біохімії імені О.В.Палладіна Національної академії наук України, академіка НАН і НАМН України
КРОЛЕНКА Юрія Яковича - голову наглядової ради товариства «Житлобуд-2», м.Харків
ЛАВРИНОВИЧА Олександра Володимировича - Голову Вищої ради юстиції
МОЛОТАЯ Анатолія Михайловича - художнього керівника Національного президентського оркестру Міністерства оборони України
РОГОВОГО Василя Васильовича - радника голови правління акціонерного товариства «ДОЧІРНІЙ БАНК СБЕРБАНКУ РОСІЇ», м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

АНДРІЙЧУКА Юрія Андрійовича - члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
БАСОВА Володимира Ілліча - начальника Головного управління Державної адміністрації залізничного транспорту України
БОНДІКА Віктора Анатолійовича - директора Українського державного підприємства «Укрхімтрансаміак», м.Київ
БУРЯКА Леоніда Йосиповича - консультанта з футболу управління товариства «Футбольний клуб «Динамо» Київ»
ВОРОНОВА Сергія Петровича - голову Нікопольської районної державної адміністрації, Дніпропетровська область
ГИРИЧА Віктора Сергійовича - художнього керівника – директора Київського академічного театру юного глядача на Липках
ГРУБУ Григорія Івановича - народного депутата України
ЖЕМАНЮКА Павла Дмитровича - технічного директора, заступника голови ради директорів акціонерного товариства «Мотор Січ», м.Запоріжжя
ЗУБКА Юрія Григоровича - директора департаменту з адміністративних питань акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд»
КАМИШЕВА Сергія Олексійовича - заступника Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України
КАЦУБУ Володимира Михайловича - народного депутата України
КРЮЧКОВА Леоніда Яковлевича - директора товариства «Стікон», м.Одеса
НІКОЛЕНКА Геннадія Борисовича - першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації
ОНИЩУКА Василя Ілліча - Качинського селищного голову, м.Севастополь
ПОЛЯЧЕНКА Юрія Володимировича - народного депутата України
ПОПАДИНЦЯ Ігоря Миколайовича - начальника Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства
ПШОНКУ Артема Вікторовича - народного депутата України
РЕЄНТА Олександра Петровича - голову Національної спілки краєзнавців України, м.Київ
СЕВРЮКОВА Володимира Васильовича - директора Департаменту Міністерства інфраструктури України
СЛЮСАРЕВСЬКОГО Миколу Миколайовича - директора Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України
ТРОЦЬКУ Валентину Іванівну - голову первинної організації ветеранів Трудової сільської ради Новомиколаївського району, Запорізька область
ТРУХАНОВА Геннадія Леонідовича - народного депутата України
ФІСТАЛЯ Еміля Яковича - завідувача відділу державної установи «Інститут невідкладної і відновної хірургії імені В.К.Гусака Національної академії медичних наук України»
ФУРДИЧКУ Миколу Григоровича - директора сільськогосподарського підприємства «Петрівське» Таращанського району, Київська область
ХОМУТИННІКА Віталія Юрійовича - народного депутата України
ЦЬОВУ Андрія Олександровича - директора сільськогосподарського підприємства «Нива» Шишацького району, Полтавська область
ЧИГРИНЦЯ Віктора Петровича - начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства
ЧУПАХІНА Олександра Михайловича - члена Центральної виборчої комісії
ШАЛІМОВА Володимира Ілліча - голову правління акціонерного товариства «Агробудмеханізація», Київська область
ШЕВЧЕНКА Олександра Олександровича - директора департаменту Київської обласної державної адміністрації

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АНЦИФЕРОВА Андрія Вадимовича - директора Українського державного науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту гірничої геології, геомеханіки і маркшейдерської справи Національної академії наук України
БАЛАНА Володимира Петровича - голову Новоукраїнської районної державної адміністрації, Кіровоградська область
БАЛИЦЬКОГО Євгена Віталійовича - народного депутата України
БІРЮКА Олександра Івановича - голову районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району
БОБИРЯ Василя Івановича - бурильника Яблунівської дільниці цеху філії управління «Полтавагазвидобування» акціонерного товариства «Укргазвидобування»
БОБУЛА Івана Васильовича - співака, викладача Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв
БОНДАРЕНКА Богдана Вікторовича - чемпіона світу 2013 року з легкої атлетики зі стрибків у висоту
БУЛЮКА Віталія Вікторовича - начальника Херсонської митниці Міністерства доходів і зборів України
БУРДУ Михайла Івановича - головного вченого секретаря Національної академії педагогічних наук України
ВАЙНЕРА Олександра Павловича - директора Херсонського єврейського благодійно-общинного центру «Хесед Шмуель»
ВЛАСЮКА Святослава Миколайовича - керуючого справами виконавчого комітету Рівненської міської ради
ВОЙЦЕХОВСЬКОГО Ігоря Семеновича - Маяківського сільського голову, Одеська область
ДРОЗДОВУ Ірину Анатоліївну - голову правління акціонерного товариства «Кременчукм’ясо», Полтавська область
ДУТКОВСЬКОГО Лева Тарасовича - художнього керівника Чернівецької обласної філармонії
ЄВДОКІМОВА Юрія Івановича - начальника Державної фінансової інспекції в Чернігівській області
ЖАЛІЛА Ярослава Анатолійовича - першого заступника директора Національного інституту стратегічних досліджень, м.Київ
ЖВАНІЮ Давида Важаєвича - народного депутата України
ЖУРАВЛЬОВА Павла Івановича - голову Пологівської районної ради, Запорізька область
ЗАХАРЧЕНКА Віталія Юрійовича - Міністра внутрішніх справ України
ЗЛОЧЕВСЬКОГО Миколу Владиславовича  - заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України
ІОФФЕ Григорія Адольфовича - заступника Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим
ІВАНЮЩЕНКА Юрія Володимировича - народного депутата України
КАЛІУШКА Бориса Васильовича - слюсаря цеху акціонерного товариства «Концерн Стирол», Донецька область
КВАШУ Сергія Миколайовича - першого заступника директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України
КОЛПАКОВА Володимира Онисимовича - голову Севастопольської міської громадської організації «Ветерани Військово-Морських Сил Збройних Сил України»
КОРЧЕВСЬКОГО Сергія Миколайовича - голову Березанської районної державної адміністрації, Миколаївська область
КОСТЮЧЕНКО Марію Іллівну - двірника житлово-будівельного кооперативу «Крістал-3», м.Київ
КОЧЕТОВА Ігоря Миколайовича - голову громадської організації «Федерація футболу м.Києва»
КРАСІВСЬКОГО Ореста Якубовича - завідувача кафедри Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України
КРАСНЯКОВА Петра Трохимовича - члена Стахановської міської організації ветеранів України, Луганська область
КРИЩЕНКА Кирила Євгеновича - заступника голови – начальника головного фінансового управління Чернівецької обласної державної адміністрації
КУДИНОВА Германа Юрійовича - генерального директора обласного об’єднання «Луганське кабельне телебачення»
КУЗЬКІНА Євгена Юрійовича - директора Департаменту Міністерства фінансів України
МАКАРЕНКА Михайла Михайловича - суддю Верховного Суду України у відставці
МАЛІКОВА Сергія Валерійовича - голову Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, м.Київ
МЕЛЬНИЧЕНКА Володимира Юхимовича - генерального директора Національного культурного центру України в Москві
МИХАЙЛЕНКА Геннадія Володимировича - голову Сумської обласної ради
МОМОТА Івана Михайловича - голову Полтавської обласної ради
МРОЧКА Ігоря Семеновича - першого заступника начальника Львівської митниці Міністерства доходів і зборів України
НАМІТОКОВА Кемаля Кадировича - професора кафедри Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова
НАУЛКА Всеволода Івановича - головного наукового співробітника Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С.Грушевського Національної академії наук України
ОВЧИННІКОВА Юрія Георгійовича - генерального директора товариства «Миколаївський глиноземний завод»
ОЛІЙНИКА Олександра Миколайовича  - першого заступника Міністра оборони України
ПЕРЕПІЧАЯ Володимира Савелійовича - суддю Верховного Суду України у відставці
ПЕТРЕНКА Анатолія Олексійовича - директора сільськогосподарського підприємства «Україна» Устинівського району, Кіровоградська область
ПИВОВАРА Анатолія Васильовича - заступника керівника Головного управління – завідувача відділу Апарату Верховної Ради України
ПОДДУБНОГО Валерія Олександровича - голову Білозерської районної державної адміністрації, Херсонська область
ПРИХОДЬКА Володимира Миколайовича - заступника Керівника Головного управління Адміністрації Президента України
ПРІТЧЕНКО Тетяну Федорівну - заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації
ПУДРИКА Дениса Валерійовича - начальника Кримської митниці Міністерства доходів і зборів України
РАЄНКА Володимира Миколайовича - директора санаторію «Нижня Ореанда» Управління справами Апарату Верховної Ради України
РАХМІЛЯ Віктора Григоровича - начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України в Івано-Франківській області
РИМАРЧУКА Петра Костянтиновича - голову правління Бориспільського міського споживчого товариства, Київська область
РОЗВАДОВСЬКОГО Броніслава Леоновича - заступника керівника управління департаменту Апарату Ради національної безпеки і оборони України
РОМАНЕНКА Геннадія Васильовича - начальника Київської міжрегіональної митниці Міністерства доходів і зборів України
САНДЕЦЬКОГО Олександра Борисовича - начальника цеху акціонерного товариства «АЗОТ», м.Черкаси
САРАТОВА Валерія Володимировича - Голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг
САФРОНОВА Станіслава Олександровича - Дніпродзержинського міського голову, Дніпропетровська область
СІВЦЯ Віктора Миколайовича - Голову Державного агентства лісових ресурсів України
СТАРОЩУКА Леоніда Альфредовича - електрика дільниці цеху акціонерного товариства «Авдіївський коксохімічний завод», Донецька область
СТАШУКА Василя Андрійовича - Голову Державного агентства водних ресурсів України
СТЕФАНОВИЧА Леоніда Степановича - директора товариства «Житлобуд-2», м.Луцьк
СТЬОЖКУ Володимира Івановича - начальника філії «Олександрівський райавтодор» дочірнього підприємства «Кіровоградський облавтодор»
ТІТЕНКА Сергія Михайловича - Голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
ФІЗИКА Ігоря Васильовича - начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства
ХОХИЧА Ігоря Михайловича - директора Департаменту Міністерства молоді та спорту України
ЧАЙКОВСЬКОГО Анатолія Степановича - директора Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії, м.Київ
ЧЕРМАКА Ігоря Івановича - головного лікаря Київської міської клінічної лікарні №1
ЧЕРНИША Юрія Петровича - начальника Чернівецької митниці Міністерства доходів і зборів України
ЧОРНОБАЯ Василя Васильовича - заступника начальника відділу управління Кіровоградської обласної державної адміністрації
ЧОРНОМОРЦЯ Олександра Павловича - голову Романівської районної державної адміністрації, Житомирська область
ШУМИКА Олексія Павловича - шеф-редактора інтернет-видання товариства «Волинська правда»
ЩЕРБАХУ Івана Романовича - виконавчого директора Запорізького регіонального відділення добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

УСЕНКОВА Василя Семеновича - ветерана Великої Вітчизняної війни, м.Вінниця

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ДУДКА Олександра Івановича - заступника голови правління Джанкойської філії Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Автономна Республіка Крим
ЗАЯРНОГО Віктора Михайловича - голову ради старійшин Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація ветеранів та співробітників прикордонної розвідки «ЩИТ І МЕЧ», м.Київ

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

ПАНЕЧКА Віктора Миколайовича - тракториста-машиніста дочірнього підприємства «Дніпрянська аграрна фірма імені Солодухіна» товариства «Югтара», Херсонська область

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ЯБЛОНСЬКУ Галину Гілярівну - артистку драми Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м.Київ

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

САЛАДУХУ Ольгу Валеріївну - бронзову призерку чемпіонату світу 2013 року з легкої атлетики у потрійному стрибку
УДОВІНУ Ольгу Максимівну - заступника Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим – керівника апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим
ЧЕШКО Любов Іванівну - Процівського сільського голову, Київська область

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АРБУЗОВУ Валентину Іванівну - голову правління акціонерного товариства «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ», м.Київ
АРНАУТОВУ Людмилу Анатоліївну - заступника керівника служби Секретаря Ради національної безпеки і оборони України
БЕВЗЮК Ольгу Іванівну - доглядача молодняка великої рогатої худоби товариства «Волинь Нова» Горохівського району, Волинська область
ГІНЗБУРГ Валентину Григорівну - начальника головного управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації
ДОНЦОВУ Ларису Іванівну - заступника начальника управління – начальника відділу управління Департаменту Міністерства доходів і зборів України
ДУХНЕВИЧ Ларису Петрівну - головного лікаря комунального закладу «Луцька міська клінічна лікарня»
ЗАЙЦЕВУ Ірину Георгіївну - заступника Дніпропетровського міського голови
КИСЛОЩАЄВУ Елеонору Валентинівну - виконроба Ленінської шляхової дільниці комунального підприємства «Шляхове ремонтно-будівельне управління», м.Донецьк
КОВГАН Ларису Вікторівну - головного казначея відділу Управління Державної казначейської служби України у м.Луганську
КУЛЬЧИЦЬКУ Катерину Сергіївну - завідувача музею «Партизанська іскра» с.Кримка Первомайського району, Миколаївська область
МАКОВСЬКУ Людмилу Петрівну - головного казначея відділу Управління Державної казначейської служби України в Іванківському районі, Київська область
МЕЛЬНИЧЕНКО Ганну Анатоліївну - чемпіонку світу 2013 року з легкої атлетики з багатоборства
НАЗАРЕНКО Олену Анатоліївну - провідного казначея відділу Головного управління Державної казначейської служби України у м.Севастополі
НОШКАЛЮК Ірину Віталіївну - заступника начальника відділу Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Волинській області
ПЕТРЯЄВУ Олену Борисівну - заступника голови – начальника головного управління Донецької обласної державної адміністрації
ПОРОХ Людмилу Семенівну - директора гімназії «Міленіум» № 318 Солом’янського району м.Києва
РОЮК Аеліту Василівну - викладача Малинського лісотехнічного коледжу, Житомирська область
РУКАВЦЕВУ Антоніну Григорівну - першого заступника директора Департаменту Державної міграційної служби України
САЗОНОВУ Еллу Володимирівну - директора Департаменту Міністерства доходів і зборів України
СКЛАДАНОВУ Світлану Юріївну - завідувача сектору Управління Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
ФЕДЕНКО Галину Михайлівну - начальника Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у м.Харкові Міжрегіонального головного управління Міністерства доходів і зборів України
ФУТРУК Олену Вячеславівну - начальника клінічного санаторію «Аркадія» Державної прикордонної служби України
ХОПТЯН Надію Андріївну - голову Гусятинської районної ради, Тернопільська область
ЧЕГУСОВУ Зою Анатоліївну - мистецтвознавця, президента Української секції Міжнародної асоціації арт-критиків АІСА, м.Київ
ЧИГИРИК Наталію Михайлівну - свинарку сільськогосподарського товариства «Чигиринська аграрна компанія», Черкаська область
ЯКОВЕНКО Тетяну Василівну - поетесу, м.Вінниця

Нагородити орденом Данила Галицького

ЄСЕНКОВА Олександра Віталійовича - Ровеньківського міського голову, Луганська область
ЛЯСКОВСЬКОГО Олександра Володимировича - державного експерта управління департаменту Апарату Ради національної безпеки і оборони України
ОМЕЛЬЧЕНКА Олександра Олександровича - народного депутата України шостого скликання Верховної Ради України
РАЗВАДОВСЬКОГО Віктора Йосиповича - народного депутата України
ЧЕРНОВОЛА Сергія Володимировича - начальника відділу Державної фінансової інспекції в Миколаївській області

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня

ПОЛГОРОДНИКА Олександра Вікторовича - першого заступника начальника управління Головного управління Міністерства доходів і зборів України у м.Києві

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

АМЕЛЬЧЕНЮ Ігоря Костянтиновича - головного інженера дробильно-збагачувальної фабрики акціонерного товариства «Полтавський гірничозбагачувальний комбінат»
БЄЛЄНЬКОВА Миколу Павловича - слюсаря державного науково-виробничого підприємства «Об’єднання Комунар», м.Харків
ГЛАДКОВСЬКОГО Олександра Володимировича - електромонтера цеху акціонерного товариства «Стахановський завод феросплавів», Луганська область
ЖУРАВЛЬОВА Миколу Петровича - завідувача сектору відділу управління Секретаріату Центральної виборчої комісії
ЗАГРЕБУ Миколу Григоровича - слюсаря цеху акціонерного товариства «Завод «Екватор», м.Миколаїв
ЗУБЕНКА Ігоря Едуардовича - налагоджувальника устаткування цеху акціонерного товариства «Азовзагальмаш» акціонерного товариства «Азовмаш», Донецька область
ЛІПЯНІНУ Марію Петрівну - гальваніка цеху державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор»
МАКОВСЬКОГО Сергія Борисовича - начальника служби державного підприємства «Одеська залізниця»
МУРАВЙОВА Михайла Володимировича - електрогазозварника дільниці Червоногвардійського району комунального підприємства «Макіївтепломережа», Донецька область
НАСАЛЬСЬКУ Ларису Олександрівну - завідувача Гельмязівської дільничної лікарні Золотоніського району, Черкаська область
ПЕТРЕНКО Ларису Миколаївну - начальника відділу Судової палати Верховного Суду України
СЕГАЛЯ-ЛЕСТЕРОВА Павла Леонідовича - голову фермерського господарства «Подоляночка» Криничанського району, Дніпропетровська область
СИДОРЕНКО Світлану Іванівну  завідувача відділу Секретаріату Конституційного Суду України
ХАРЕВІНУ Людмилу Леонідівну - головного консультанта відділу Судової палати Верховного Суду України

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

РОМАНЕНКУ Андрію Вікторовичу - солістові опери – провідному майстру сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, м.Київ
СУДАКУ Валентину Івановичу - артистові драми Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

БЕЗНІСКУ Євгену Івановичу - художникові-живописцю, м.Львів
ПІКУШУ Андрію Андрійовичу - художникові, Дніпропетровська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БАЛАХОВСЬКІЙ Валерії Валеріївні - артистці-солістці-інструменталістці державного підприємства «Національний будинок органної та камерної музики України», м.Київ
ВИГОВСЬКОМУ Леоніду Лук’яновичу - солістові ансамблю народних інструментів «Фантазія», м.Житомир
ГІНДІНУ В’ячеславу Йосиповичу - акторові Харківського державного академічного театру ляльок імені В.А.Афанасьєва
КУЦЕНКУ Максиму Олександровичу - артистові Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І.Майбороди, м.Київ
МОРОЗОВІЙ Наталії Григорівні - солістці-вокалістці творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», м.Київ
МОРУСУ Володимиру Володимировичу - провідному майстрові сцени, артисту Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя
НАКОРНЄЄВІЙ Вікторії Пилипівні - солістці-вокалістці Академічного симфонічного оркестру Кримської державної філармонії, м.Севастополь
ПОГОСОВУ Валерію Вільгельмовичу - артистові-солісту-інструменталісту Національного ансамблю солістів «Київська камерата»
СЕРЕДІ Валерію Володимировичу - артистові, провідному майстрові сцени Луганського академічного обласного театру ляльок
СКОРОВСЬКІЙ Наталії Анатоліївні - артистці Львівського драматичного театру імені Лесі Українки
ТАРНОВСЬКІЙ Олександрі Василівні - завідувачеві трупи, артистці драми Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Куліша
ТЮЛЕНЕВУ Валерію Іллічу - артистові-вокалісту Республіканської організації «Кримський академічний український музичний театр»
ЧОРНОКОНДРАТЕНКУ Вадиму Дмитровичу - артистові ансамблю Національної філармонії України, м.Київ
ШОТУРМІ Наталії Володимирівні - артистці театру фольклору, народних свят і видовищ, учасниці ансамблю «Гуцулочки Карпат», м.Івано-Франківськ
ЮРІЙЧУК Надії Анатоліївні - солістці-інструменталістці Дніпропетровського будинку органної та камерної музики

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

ІВАНОВУ Олегу Вікторовичу - головному архітекторові проекту проектно-конструкторського бюро товариства «ІССО», Автономна Республіка Крим
РЕКУТІ Олександру Сергійовичу - директорові Вінницького філіалу державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

БАБЕНКУ Ігорю Петровичу - директорові товариства «Крост», Дніпропетровська область
БРУСАНУ Антону Андрійовичу - заступникові директора – головному інженеру державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи», м.Київ
ГЕРОНУ Олександру Федоровичу - першому заступникові начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим
ГУРАЛЮ Леоніду Андрійовичу - заступникові голови Хмельницької обласної державної адміністрації
ДОВЧЕНКУ Петру Івановичу - генеральному директорові акціонерного товариства «Проектно-вишукувальний інститут «Кіровоградагропроект»
КОНДРАТЮКУ Вадиму Петровичу - інженерові відділу філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» акціонерного товариства «Укргідроенерго», Чернівецька область
КОСТЕНКУ Сергію Анатолійовичу - головному інженерові установи «28 управління начальника робіт», Автономна Республіка Крим
КРІТОВУ Віталію Олексійовичу - завідувачу відділу державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», м.Київ
КУЛИКУ Віктору Тимофійовичу - президентові товариства «Спецбудмонтаж – Україна», м.Харків
КУРДЕСУ Олександру Андрійовичу - начальникові дочірнього будівельно-монтажного підприємства «Хімбуд-2» акціонерного товариства «Сумбуд»
ЛЯШЕВСЬКОМУ Андрію Олександровичу - голові Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з будівництва та архітектури
МАЛИЧУ Анатолію Валентиновичу - технічному директорові товариства «Гідроінжбуд», м.Київ
НАГАЙЧУКУ Василю Михайловичу - директорові державного підприємства «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгіна», м.Київ
ПАПЦІ Володимиру Володимировичу - радникові Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України
ПЛУЖНИКУ Миколі Андрійовичу - директорові товариства «МБП-Тепломережа» м.Христинівка, Черкаська область
РЕГІДІ Олегу Віталійовичу - головному інженерові департаменту будівництва акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд»
СІДЛЕЦЬКОМУ Юрію Юліановичу - начальникові департаменту Рівненської обласної державної адміністрації
ТОДИРИЦІ Василю Володимировичу - генеральному директорові товариства «Внедренческе підприємство Мост», м.Донецьк
ЧИЙПЕШУ Івану Васильовичу - голові Іршавського ремонтно-будівельного колективного підприємства «Агробуд», Закарпатська область
ЧИСЛОВСЬКОМУ Павлу Петровичу - першому заступникові директора комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

РАДЧЕНКУ Миколі Івановичу - завідувачеві кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м.Миколаїв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

АЛЕКСЕЄВІЙ Людмилі Володимирівні - учительці Севастопольської білінгвальної гімназії № 2 Севастопольської міської ради
ГАРАЗДУ Мирославу Степановичу - учителеві Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради, Івано-Франківська область
ГОГІНІЙ Тетяні Костянтинівні - учительці Сватівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №8, Луганська область
ГОНТАР Валентині Борисівні - учительці Білозерської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 імені О.Я.Печерського Білозерської районної ради, Херсонська область
ДРОЗДОВІЙ Світлані Анатоліївні - директорові Донецького навчально-виховного комплексу №1 Донецької міської ради
ЛЯТАМБУРУ Костянтину Миколайовичу - учителеві Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району міста Києва
МОВЧАН Галині Трохимівні - учительці Рівненської загальноосвітньої школи I–III ступенів №13
НІКІТЧИК Тетяні Степанівні - учительці Середино-Будської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 1 Середино-Будської районної ради, Сумська область
ОСТРОВСЬКОМУ Анатолію Афанасійовичу - директорові Вишнівецької загальноосвітньої школи I–III ступенів Збаразького району, Тернопільська область
ПАСІЦІ Володимиру Григоровичу - учителеві Зазимського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I–III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Броварського району, Київська область
ШАБАЛТАСУ Ігорю Петровичу - учителеві гімназії № 153 імені О.С.Пушкіна, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

БОНДАРЕНКО Наталії Валеріанівні - художньому керівникові Кіровоградської обласної філармонії
ВОЛКОВІЙ Наталії Марківні - генеральному директорові Донецького національного академічного українського музично-драматичного театру
ГУЦОЛ Олені Клавдіївні - викладачеві, художньому керівнику та диригентові дитячого хору «Кантилена» Партенітської дитячої музичної школи імені П.Пчелінцева, Автономна Республіка Крим
КАРДАШЕВУ Анатолію Олександровичу - викладачеві кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової
КРЯЧКУ Василю Михайловичу - художньому керівникові – головному диригенту Маріупольського муніципального камерного оркестру «РЕНЕСАНС», Донецька область
МАТІЙКУ Олександру Васильовичу - художникові, м.Миколаїв
СОЛОВ’Ю Олесю Васильовичу - старшому викладачеві Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м.Київ
ТРИМБАЧУ Сергію Васильовичу - голові Національної спілки кінематографістів України, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БАШТІ Олександру Івановичу - директорові Кримського наукового центру Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України, доктору економічних наук
ГАРАЩУКУ Володимиру Миколайовичу - професорові кафедри Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», доктору юридичних наук, м.Харків
ГОНЧАРУК Наталії Трохимівні - професорові кафедри Дніпропетровського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, доктору наук з державного управління, професорові
ЖДАНЮКУ Валерію Кузьмовичу - завідувачеві кафедри Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, доктору технічних наук, професорові
КЛИМЕНКУ Євгенію Володимировичу - першому проректорові, завідувачу кафедри Одеської державної академії будівництва та архітектури, докторові технічних наук, професору
КОРНІЄВСЬКОМУ Олександру Анатолійовичу - завідувачеві відділу Національного інституту стратегічних досліджень, доктору політичних наук, м.Київ
ЛЕОНТЬЄВУ Олексію Борисовичу - провідному науковому співробітникові відділу наукового центру Повітряних Сил Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Міністерства оборони України, доктору технічних наук, професорові
МАЮ Ігорю Дмитровичу - начальникові відділу Науково-технічного центру казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра», кандидату технічних наук, м.Запоріжжя
МЕЛЬНИК Аллі Федорівні - завідувачеві кафедри Тернопільського національного економічного університету, доктору економічних наук, професорові
МИХАЙЛОВУ Борису Володимировичу - завідувачеві кафедри Харківської медичної академії післядипломної освіти, доктору медичних наук, професорові
ОМЕЛЬЧУКУ Сергію Тихоновичу - деканові факультету, завідувачу кафедри Національного медичного університету імені О.О.Богомольця Міністерства охорони здоров’я України, докторові медичних наук, професору
РОСЮ Анатолію Олександровичу - завідувачеві кафедри Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Міністерства оборони України, доктору технічних наук, професорові
СЕРЬОГІНІЙ Світлані Григорівні - директорові Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України, доктору юридичних наук
УДОДУ Олександру Андрійовичу - директорові державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, доктору історичних наук, професорові
УШЕНКУ Олександру Григоровичу - проректорові Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктору фізико-математичних наук, професорові

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ»

ГЛОВІ Олександру Васильовичу - донорові, Волинська область
ГОЛОВКОВУ Олександру Васильовичу - донорові, Донецька область
ЛІЩЕНКУ Віктору Васильовичу - донорові, м.Хмельницький
ШАФОРОСТУ Петру Петровичу - донорові, Чернігівська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

АНДРЄЄВУ Олександру Вікторовичу - директорові Департаменту Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
БІРСАН Ользі Семенівні - першому заступникові начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Харківській області
ВАВРИШУ Андрію Валентиновичу - заступникові директора – начальнику Служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації
ВІЗІРОВУ Борису Йосиповичу - Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
ГАЛУНЕЦЬ Леоніді Степанівні - заступникові начальника відділу управління Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Житомирській області
ГУР’ЄВІЙ Ірині Миколаївні - директорові Департаменту Державної фінансової інспекції України
ДІВЕЛЬ Людмилі Борисівні - начальникові Головного управління статистики у Кіровоградській області
ДІХТЯРЬОВУ Володимиру Миколайовичу - директорові Департаменту Державної фінансової інспекції України
ЗАГОРОДНИКОВУ Артуру Германовичу - члену ради Національної асоціації банків України, м.Київ
ІГНАТЕНКО Ганні Володимирівні - першому заступникові начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Київській області
КОЗАЧЕНКО Марії Никифорівні - начальникові відділу департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації
КОЛОБОВУ Юрію Володимировичу - Міністрові фінансів України
КОЦУПАЛУ Олександру Олексійовичу - заступникові начальника фінансового управління – завідувачу відділу Державного управління справами
ЛИТВИНУ Андрію Володимировичу - члену Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
МЕЛЬНИЧУКУ Валентину Васильовичу - заступникові голови Чернігівської обласної ради
ПОДОПЛЄЛОВІЙ Надії Леонідівні - заступникові голови – керівнику апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації
РИБАКУ Михайлу Олександровичу - начальникові Державної фінансової інспекції в Житомирській області
РУСИНСЬКОМУ Михайлу Прокоповичу - державному уповноваженому Антимонопольного комітету України
САВКІНІЙ Оксані Вікторівні - заступникові генерального директора з економічних питань комунальної лікувально-профілактичної установи «Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об’єднання»
САК Ларисі Григорівні - заступникові керівника апарату – начальнику відділу фінансового забезпечення апарату Закарпатської обласної державної адміністрації
СВІТЛООКІЙ Варварі Федорівні - завідувачеві відділу Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України
СКРИПНИЧЕНКО Марії Іллівні - головному науковому співробітникові державної установи «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України»
СМІЯН Любові Василівні - головному консультантові Головного управління Адміністрації Президента України
СТАСЕВСЬКОМУ Андрію Леонідовичу - почесному президентові акціонерного товариства «Газенерго-Україна», м.Київ
СТЕПАНЕНКУ Миколі Андрійовичу - голові Житомирської районної ради
ЧЕПУРНОМУ Олегу Вікторовичу - начальникові Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області
ШЕВЧУК Світлані Андріївні - головному бухгалтерові акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд»
ШЕЛАКОВІЙ Ользі Володимирівні - начальникові Державної фінансової інспекції в м.Севастополі
ЯГОВДИКУ Ігорю Олександровичу - заступникові голови Сумської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

КУЛЬБІ Юрію Васильовичу - заступникові головного інженера відокремленого підрозділу «Запорізька АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»
МИХАЙЛИЦІ Івану Петровичу - директорові Новоушицького району електричних мереж акціонерного товариства «Хмельницькобленерго»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

КИНІВ Єлізаветі Юріївні - директорові дирекції програм телебачення Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії
МЕЛЬНИКУ Валерію Степановичу - власному кореспондентові газети «Урядовий кур’єр», м.Луцьк
ЧАБАНОВУ Геннадію Семеновичу - головному редакторові газети «Одеське життя»
ШУСТЕР Євгенії Матвіївні - начальникові управління Кіровоградської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ВІЛЬЧИНСЬКОМУ Олександру Івановичу - начальнику відділення – лікареві Військово-медичного управління Служби безпеки України
ВІТОВСЬКІЙ Оксані Петрівні - професорові кафедри Національного медичного університету імені О.О.Богомольця Міністерства охорони здоров’я України
ДОРОШЕНКУ Василю Лазаровичу - завідувачеві відділення Совєтського районного територіального медичного об’єднання Совєтського району, Автономна Республіка Крим
ЕРЛІХМАНУ Костянтину Моісеєвичу - головному лікареві комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська дитяча клінічна лікарня № 1 м.Донецька»
КЛЮЗКУ Івану В’ячеславовичу - лікареві, завідувачу відділення клінічної лікарні № 15 Подільського району м.Києва
КОБИСЬ Тетяні Олександрівні - керівнику Київського міського центру розсіяного склерозу Київської міської клінічної лікарні № 4
КОВАЛЕНКУ Вадиму Гаріковичу - заступникові головного лікаря Великомихайлівської центральної районної лікарні Великомихайлівського району, Одеська область
КОГАНУ Борису Михайловичу - лікареві відділення Інституту очних хвороб та тканинної терапії імені В.П.Філатова Національної академії медичних наук України
КОРОЛЕНКУ Віктору Миколайовичу - директорові департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації
ЛОДЯНІЙ Ірині Миколаївні - завідувачеві відділення комунального закладу охорони здоров’я «Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», м.Харків
МОСКОВКУ Сергію Петровичу - завідувачеві кафедри Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова
ОСТРОГЛЯДУ Павлу Максимовичу - головному лікареві Снігурівської центральної районної лікарні, Миколаївська область
ПАНЧУКУ Олександру Юхимовичу - директору – головному лікареві стоматологічної клініки «Вінінтермед ЛТД», м.Вінниця
ХОБЗЕЮ Миколі Кузьмичу - директорові Департаменту Міністерства охорони здоров’я України
ЦИГАНКОВІЙ Наталі Михайлівні - лікареві державного підприємства «Санаторій «Конча-Заспа» Державного управління справами
ЯЦИНІ Юрію Юрійовичу - головному лікареві Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

КРАГЛІКУ Василю Михайловичу - лісничому Роздільського лісництва державного підприємства «Стрийське лісове господарство», Львівська область
ПИЛИП’ЮКУ Дмитру Михайловичу - головному лісничому державного підприємства «Гринявське лісове господарство», Івано-Франківська область
ЦИМБАЛЮКУ Володимиру Васильовичу - директорові державного підприємства «Крижопільське лісове господарство», Вінницька область
ШЕРЕМЕТ Лідії Луківні - помічникові лісничого Рихтянського лісництва Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства, Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ГОНЧАРЕНКУ Анатолію Григоровичу - провідному інженерові – технологу акціонерного товариства «Норд», м.Донецьк
МОГИЛЕВСЬКОМУ Федору Дмитровичу - токареві Павлоградського механічного заводу державного підприємства «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова», Дніпропетровська область
МОЛОДЕЦЬКОМУ Миколі Григорійовичу - заступникові технічного директора акціонерного товариства «Науково-виробничий центр «ТРАНСМАШ», м.Луганськ
РОМАНЮКУ Валерію Степановичу - директорові державного підприємства «Дослідне конструкторсько-технологічне бюро Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона Національної академії наук України»
ШУМИЛУ Миколі Михайловичу - голові правління акціонерного товариства «ЕЛМІЗ», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

КІРХМАЙЄРУ Євгену Ервіновичу - бригадирові цеху акціонерного товариства «Металургійний комбінат «Азовсталь», Донецька область
ЛИТВИНОВУ Дмитру Леонідовичу - директорові з планування та логістики акціонерного товариства «Єнакієвський металургійний завод», Донецька область
ПИХТІНУ Геннадію Миколайовичу - начальникові цеху акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів», Дніпропетровська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БАБАКУ Анатолію Дмитровичу - головному режисерові спільних творчих структурних підрозділів телерадіомовлення Рівненської обласної державної телерадіокомпанії
ВІЛЬГУЦЬКІЙ Ользі Степанівні - викладачеві Львівської державної дитячої музичної школи № 1 імені А.Кос-Анатольського
ВЛАСЕНКУ Володимиру Дмитровичу - завідувачеві Будинку культури акціонерного товариства «Агропромислова фірма «Таврія», Херсонська область
ДУДНИКУ Євгену Іллічу - викладачеві, директору Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені П.І.Майбороди
ЄГОРЧЕНКОВІЙ Зінаїді Іванівні - головному режисерові Центру культури і дозвілля, Сумська область
ПАЛІЮ Григорію Андрійовичу - художньому керівникові народного хору «Калина» Соколівського сільського будинку культури Кіровоградського району, Кіровоградська область
ПЕТРУСЯКУ Івану Васильовичу - начальникові управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації
ПОЛЕТАВКІНУ Борису Петровичу - генеральному директорові Кримської республіканської установи «Коктебельський еколого-історико-культурний заповідник «Кіммерія М.О.Волошина»
ПРОСКУРІНІЙ Ірині Миколаївні - заступникові начальника відділу культури Брянківської міської ради, Луганська область
СІВАЧЕНКО Наталії Анатоліївні - начальникові відділу Київського національного університету культури і мистецтв
СОЛОВЙОВУ Віктору Дмитровичу - керівникові народного цирку «Посмішка» Первомайського міського центру культури і дозвілля імені Є.Зарницької, Миколаївська область
ФЛОРОВУ Дмитру Дмитровичу - директорові комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 11 м.Одеса»
ШЕРЕМЕТ Любові Петрівні - директорові Піщанського сільського будинку культури Золотоніського району, Черкаська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БАЛАБАЮ Миколі Олександровичу - начальникові Республіканського навчального закладу «Кримський інтернат-ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим»
БУРЛАКУ Наталії Олексіївні - директорові Прилуцької гімназії № 5 Прилуцької міської ради, Чернігівська область
ГОЛОВІХІНІЙ Наталії Михайлівні - директорові ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» Шевченківського району м.Києва
ГОНЧАРУКУ Григорію Макаровичу - директорові Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді
ГУЗАНОВІЙ Галині Павлівні - директорові Севастопольської спеціалізованої школи I–III ступенів № 57 з музично-хоровим профілем навчання
ГУЛІЄВУ Аріфу Джамілю огли - професорові кафедри Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, м.Київ
ДОРОГОВЦЕВУ Сергію Миколайовичу - директорові Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості
ІСАКІЄВІЙ Людмилі Вікторівні - директорові Горлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I–III ступенів № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер», Донецька область
КЛИМЕНКО Ганні Єгорівні - директорові товариства «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич», Київська область
КРАВЧУК Наталії Іванівні - директорові середньої загальноосвітньої школи № 168 – загальноосвітнього навчального закладу I–III ступенів, м.Київ
КРАСЮКУ Федору Михайловичу - директорові Технічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»
ОВЧАРЕНКУ Руслану Вячеславовичу - деканові факультету Донецького державного університету управління
ПАНОВУ Павлу Петровичу - директорові комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 9 Харківської міської ради»
ПОДЛЕСНОМУ Олександру Івановичу - завідувачеві кафедри Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного
ТІТОВІЙ Наталії Анатоліївні - директорові закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I–III ступенів –гімназія № 6 Вінницької міської ради»
ТОЛСТІХІНУ Леоніду Миколайовичу - директорові Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації
ЯКОВЛЄВУ Ігорю Володимировичу - директорові комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей – спеціалізована школа I–III ступенів № 8 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ДЬЯЧЕНКО Ніні Валентинівні - сестрі медичній комунального закладу «Синельниківська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради»
КАНАРОВСЬКІЙ Ларисі В’ячеславівні - голові ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я
МАРШАЛУ Володимиру Григоровичу - голові Луганської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я
СОЛОВЙОВУ Олексію Станіславовичу - Голові Державної служби України з лікарських засобів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

БОСОМУ Павлу Михайловичу - комерційному директорові товариства «Київський годинниковий завод»
ВАРШАВЦЮ Петру Григоровичу  - генеральному директорові товариства «Фасад», м.Київ
ГОРБАНЮ Федору Івановичу - голові правління акціонерного товариства «Головинський граніт», Житомирська область
ГРИСЮКУ Анатолію Івановичу - голові Радивилівської районної державної адміністрації, Рівненська область
ГУНІ Михайлу Михайловичу - головному спеціалістові відділу Департаменту Державного агентства рибного господарства України
ДУДІКУ Анатолію Микитовичу - генеральному директорові акціонерного товариства «Ратнівський молокозавод», Волинська область
ЛАЗОРКУ Олександру Івановичу - голові правління акціонерного товариства «Укртранснафта», м.Київ
НЕМІЛОСТІВОМУ Віталію Олександровичу - народному депутатові України
СІРЕНКУ Сергію Івановичу - директорові технічному – першому заступнику генерального директора акціонерного товариства «Завод напівпровідників», м.Запоріжжя
СОЛОДОВНИКУ Івану Григоровичу - начальникові відділу акціонерного товариства «Сумихімпром»
ФЕДІНУ Костянтину Анатолійовичу - голові правління акціонерного товариства «Південний гірничо-збагачувальний комбінат», Дніпропетровська область
ЦЕГЕЛЬНИК Тетяні Григорівні - заступникові директора державного підприємства «Миколаївський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ЧИГРИНУ Володимиру Ярославовичу - слюсареві-випробувачу цеху державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор»
ЩЕРБИНІ Віталію Миколайовичу - начальникові управління акціонерного товариства «Харцизький трубний завод», Донецька область
ЯШАНУ Сергію Васильовичу - слюсареві-ремонтнику акціонерного товариства «Одеський припортовий завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ВОВКОГОНУ Володимиру Івановичу - начальникові Тясминської експлуатаційної дільниці Правобережного міжрайонного управління водного господарства, Черкаська область
ДЕМИДАСЮ Григорію Іллічу - директорові Навчально-наукового інституту рослинництва, екології і біотехнологій Національного університету біоресурсів і природокористування України, м.Київ
ДЖАНСИЗУ Миколі Івановичу - начальникові відділу Державного агентства земельних ресурсів України у Першотравневому районі Донецької області
КОЗАЧЕНКУ Михайлу Романовичу - головному науковому співробітникові лабораторії Інституту рослинництва імені В.Я.Юр’єва Національної академії аграрних наук України
КОЛЕСНИКУ Анатолію Федоровичу - виконавчому директорові товариства «А.Т.К.» Любарського району, Житомирська область
ЛЕМЕШКУ Василю Федоровичу - заступникові генерального директора товариства «Волочиськ-агро», Хмельницька область
НИЖНИКУ Йосипу Аксентійовичу - голові Рогатинської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область
ПОГРЕБНЯКУ Юрію Степановичу - керуючому відділенням товариства «Агрофірма «Золота Балка», м.Севастополь
РАДЗИЛЕВИЧУ Віталію Івановичу - голові фермерського господарства «Гольма» Балтського району, Одеська область
СИДОРЕНКУ Андрію Володимировичу - директорові акціонерного товариства «Дружба народів Нова», Автономна Республіка Крим
ТИМОФІЄВУ Миколі Григоровичу - директорові товариства «Україна» Гуляйпільського району, Запорізька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ГАЛИЧ Любові Василівні - завідувачеві відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м.Чернігова
ГОНЧАРУКУ Леоніду Івановичу - пенсіонерові, ветерану органів соціального захисту населення, м.Чернівці
ДРАПЕЙ Лідії Борисівні - голові Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, Київська область
НАУМЕНКУ Павлу Павловичу - заступникові голови Гуляйпільської районної державної адміністрації, Запорізька область
СОКИРАНУ Василю Анатолійовичу - начальникові управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
ЦЮЗІКУ Олександру Дмитровичу - голові Хмельницької обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України
ЮХИМЕНКО Ларисі Миколаївні - заступникові директора департаменту – начальнику управління Рівненської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

АДАМЧУКУ Миколі Васильовичу - директорові підприємства облспоживспілки «Бердичівський міський кооперативний ринок», Житомирська область
ДЕНИСОВУ Едуарду Маратовичу - керівникові Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України
ДУБАСУ Богдану Антоновичу - голові Богуславської районної державної адміністрації, Київська область
КОЛЕСНИК Надії Федорівні - директорові Центру харчування № 2 Київського національного університету імені Тараса Шевченка
ПОЛІЩУК Ірині Юріївні - члену Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації
ЯНЧУКУ Василю Степановичу - керуючому справами виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, Житомирська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

БАБЕНКУ Олегу Лук’яновичу - директорові Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами
ГЛАДКІХ Ігорю Веніаміновичу - начальникові державного підприємства «Придніпровська залізниця», м.Дніпропетровськ
ДЕНИСЕНКУ Володимиру Степановичу - водію автобази Конституційного Суду України
ЗАТИРЦІ Василю Івановичу - водію акціонерного товариства «Ямпільське автотранспортне підприємство 10551», Вінницька область
ЗОЛОТАРЮ Віктору Григоровичу - механізаторові (докеру-механізатору) державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт»
КУРИЛЯКУ Івану Васильовичу - начальникові відокремленого підрозділу «Служба колії» державного підприємства «Південна залізниця», м.Харків
ЛАПІНУ Володимиру Павловичу - начальникові служби державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця», м.Київ
ПАНКРАТОВУ Володимиру Івановичу - начальникові Головного управління Державної адміністрації залізничного транспорту України
ФІЩУКУ Олексію Васильовичу - голові правління акціонерного товариства «Запоріжавтотранс»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ»

ЛОЄВСЬКОМУ Миколі Миколайовичу - завідувачеві комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека № 8», Київська область
ЯНКУ Олександру Семеновичу - завідувачеві аптеки № 1 підприємства Новосанжарської громадської районної організації інвалідів «Клото-Едельвейс», Полтавська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

АРЛАНОВІЙ Ларисі Миколаївні - судді апеляційного суду Київської області у відставці
ЗУБОК Зої Борисівні - головному консультантові Головного управління Адміністрації Президента України
КИРИЛЮКУ Руслану Івановичу - Голові Державної судової адміністрації України
КЛИМЕНКУ Юрію Аркадійовичу - першому заступникові Керівника Головного управління Адміністрації Президента України
КОТУ Юрію Степановичу - заступникові директора Департаменту, завідувачу відділу Секретаріату Кабінету Міністрів України
КРУТОВУ Василю Васильовичу - віце-президентові Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців», м.Київ
КУЧЕРУК Катерині Іванівні - судді апеляційного суду Запорізької області у відставці
КУШНІР Марині Олексіївні - головному консультантові сектору відділу Національного інституту стратегічних досліджень, м.Київ
МИРОНЮКУ Ігорю Миколайовичу - заступникові Голови Фонду державного майна України
МИХАЙЛИШИНУ Ігорю Володимировичу - начальникові Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області
МИХЕЄНКО Юлії Миколаївні  - заступникові завідувача відділу Управління Секретаріату Конституційного Суду України
ПОНОМАРЕНКУ Василю Володимировичу - головному консультантові відділу Головного управління Адміністрації Президента України
ТЕСЛЕНКУ Павлу Петровичу - депутатові Київської міської ради
ФУРСІ Світлані Ярославівні - завідувачеві кафедри юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка
ШЕМШУЧЕНКУ Геннадію Юрійовичу - директорові департаменту акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль», м.Київ
ЯРОСЮК Тетяні Анатоліївні - головному консультантові сектору управління Секретаріату Центральної виборчої комісії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ДОРОФЄЄВІЙ Олені Євгенівні - завідувачеві медичної частини Донецького вищого училища олімпійського резерву імені С.Бубки
ЖУКОВУ Вячеславу Григоровичу - старшому тренерові відділення комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «Надія»
ЗАДОРОЖНОМУ Леоніду Яковичу - директорові комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Харківської обласної ради
ІВЧЕНКУ Костянтину Валентиновичу - начальникові Кримського республіканського управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
КОРСУНУ Сергію Михайловичу - директорові обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з важкої атлетики Фізкультурно-спортивного товариства «Колос», м.Луганськ
МЕДВЕДЮ Михайлу Васильовичу - державному тренерові штатної збірної команди України з легкої атлетики
ПОЛІЩУКУ Сергію Георгійовичу - президентові товариства «Спортивний клуб «Спарта», Дніпропетровська область
РОМАНЧУКУ Віктору Миколайовичу - завідувачеві кафедри Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Національного авіаційного університету
СТЕФАНКІВУ Михайлу Федоровичу - голові Івано-Франківської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»
ТИРТИШНИКУ В’ячеславу Григоровичу - головному тренерові штатної збірної команди України з легкої атлетики

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

МОГИЛЕВСЬКОМУ Костянтину Вікторовичу - художникові-монументалісту, м.Луганськ
САНДЮКУ Володимиру Сергійовичу - художникові декоративного мистецтва, м.Івано-Франківськ
ЦЕЛОУСОВУ Вадиму Борисовичу - художникові-живописцю, м.Одеса

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

ГОРОХОВУ Олександру Володимировичу - заступникові директора з виробництва державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

24 серпня 2013 року

Яндекс.Метрика