О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

Государственные награды украинским легкоатлетам

    Информация

  • Дата события: Четверг, 25 Июль 2013
  • Страна: Украина
  • Город: Киев
  • Просмотров: : 2180
Украинские легкоатлеты - победители и призеры Всемирной универсиады в Казани и их тренеры Указом президента Украины награждены государственными наградами и почётными званиями. Среди них харьковчане: спортсмены - Игорь Бодров, Руслан Перестюк, Наталья Погребняк, тренеры - Омельченко М.В., Бодров В.В.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 392/2013

Про відзначення державними нагородами України

За досягнення високих спортивних результатів на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді в Казані, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ХАРЛАН Ольгу Геннадіївну - чемпіонку з фехтування

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ГВОЗДИКА Олександра Сергійовича - чемпіона з боксу
ДОВГОДЬКО Наталію Вікторівну - чемпіонку з веслування академічного
РАДІВІЛОВА Ігоря Віталійовича - срібного та дворазового бронзового призера з гімнастики спортивної

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БОДРОВА Ігоря Валерійовича - чемпіона з легкої атлетики
ВЕРГЕЛЕСА Віталія Вікторовича - чемпіона з веслування на байдарках і каное
ГОВОРОВА Андрія Андрійовича - чемпіона та бронзового призера з плавання
КАМЕРИЛОВА Дениса Олеговича - чемпіона та срібного призера з веслування на байдарках і каное
КОРЖА Віталія Андрійовича - чемпіона з легкої атлетики
КУЗНЄЦОВА Віктора Андрійовича - чемпіона з легкої атлетики
МИТРОФАНОВА Дмитра Юрійовича - чемпіона з боксу
НІКАНДРОВА Юрія Юрійовича - чемпіона зі стрільби кульової
ПЕРЕСТЮКА Руслана Сергійовича - чемпіона з легкої атлетики
ПОВХ Олесю Іванівну - чемпіонку з легкої атлетики
ПОГРЕБНЯК Наталю Олегівну - чемпіонку з легкої атлетики
П’ЯТАЧЕНКО Вікторію Валеріївну - чемпіонку з легкої атлетики
РЄМЄНЬ Марію Віталіївну - чемпіонку з легкої атлетики
СМЕЛИКА Сергія Володимировича - чемпіона з легкої атлетики
ТІТІМЕЦЬ Анну Сергіївну - чемпіонку з легкої атлетики
ШЕМЕТИЛА Едуарда Сергійовича - чемпіона та срібного призера з веслування на байдарках і каное
ЯНЧУКА Дмитра Миколайовича - чемпіона та срібного призера з веслування на байдарках і каное

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

КОСТЕВИЧ Олену Дмитрівну - чемпіонку зі стрільби кульової

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БОЙЧУК Марту Ігорівну - срібну призерку зі стрільби кульової
ГАЙНУТДІНОВУ Луїзу Анатоліївну - срібну призерку з боротьби самбо
ГЕВОНДЯН Шушану Азатівну - срібну призерку з дзюдо
ГОМОН Євгенію Євгенівну - срібну та бронзову призерку з гімнастики художньої
ГРІДАСОВУ Олександру Сергіївну - срібну та бронзову призерку з гімнастики художньої
ГУДИМ Валерію Василівну - срібну та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої
ГУСЯК Ірину Степанівну - срібну призерку з боротьби вільної
ДМИТРАШ Олену Миколаївну - срібну та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої
ДЬОМКІНУ Катерину Олегівну - срібну призерку зі стрільби кульової
ЗЕВІНУ Дарину Юріївну - срібну призерку з плавання
КРИВИЦЬКУ Олену Сергіївну - бронзову призерку з фехтування
КУНИЦЬКУ Олену Вікторівну - срібну призерку з боротьби самбо
МАЗУР Вікторію Олексіївну - срібну та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої
МАКСИМЕНКО Аліну Олександрівну - срібну та бронзову призерку з гімнастики художньої
ПРОКОПОВУ Світлану Сергіївну - срібну та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої
РІЗАТДІНОВУ Ганну Сергіївну - срібну та триразову бронзову призерку з гімнастики художньої
САЙКО Олену Володимирівну - срібну призерку з боротьби самбо
ЧЕРНЯК Інну Миколаївну - срібну призерку з боротьби самбо
ШМІДТ Світлану Володимирівну - срібну призерку з легкої атлетики
ЯРОЩУК Анну Василівну - срібну призерку з легкої атлетики

Нагородити орденом Данила Галицького

БІЛЬЧЕНКА Максима Андрійовича - срібного призера з веслування на байдарках і каное
ВЕРНЯЄВА Олега Юрійовича - срібного та дворазового бронзового призера з гімнастики спортивної
ГЛАВАНА Ігоря Костянтиновича - срібного призера з легкої атлетики
ГОРДІЄНКА Олександра Сергійовича - срібного призера з боротьби на поясах
ГРЕБЕННИКОВА Віктора Олександровича - срібного призера з веслування академічного
ДМИТРЕНКА Руслана Григоровича - двократного срібного призера з легкої атлетики
ДОВГОДЬКА Івана Вікторовича - срібного призера з веслування академічного
ЗАВГОРОДНЬОГО Василя Володимировича - срібного призера з веслування академічного
КАРАБУТУ Євгена Володимировича - срібного призера з веслування на байдарках і каное
КОВАЛЕНКА Назара Вікторовича - срібного призера з легкої атлетики
КОВАЛЬОВА Станіслава Сергійовича - срібного призера з веслування академічного
КОСЕНКА Дмитра Юрійовича - срібного призера з боротьби на поясах
ЛОСЕВА Івана Володимировича - срібного призера з легкої атлетики
МІХАЯ Дмитра Валерійовича - срібного призера з веслування академічного
НАДТОКУ Олександра Олександровича - срібного призера з веслування академічного
НІКУЛІНА Владислава Юрійовича - срібного призера з веслування академічного
ОЛІЙНИКА Павла Станіславовича - срібного призера з боротьби вільної
ПАХНЮКА Петра Володимировича - срібного призера з гімнастики спортивної
ПРОЦЕНКА Андрія Олексійовича - срібного призера з легкої атлетики
РАДЧЕНКА Анатолія Сергійовича - срібного призера з веслування академічного
СЕМЯНКІВА Максима Олександровича - срібного призера з гімнастики спортивної
СЕНКЕВИЧА Олександра Анатолійовича - срібного призера з веслування на байдарках і каное
СТЕПКА Олега Сергійовича - срібного та бронзового призера з гімнастики спортивної
ТОНОЯНА Разміка Андраніковича - срібного призера з боротьби самбо
ТРУНОВА Ігоря Сергійовича - срібного призера з веслування на байдарках і каное
ФРОЛОВА Сергія Анатолійовича - срібного та бронзового призера з плавання
ФУТРИКА Івана Володимировича - срібного призера з веслування академічного
ХМАРУ Ігоря Олександровича - срібного призера з веслування академічного
ХОЛЯЗНИКОВА Антона Володимировича - срібного призера з веслування академічного
ХОЦЯНІВСЬКОГО Олександра Йосиповича - срібного призера з боротьби вільної
ЦУРКАНА Віталія Володимировича - срібного призера з веслування академічного
ЧОРНОГО Дениса Вікторовича - срібного призера з веслування академічного
ЧУМРАЄВА Станіслава Володимировича - срібного призера з веслування академічного
ЮРЧЕНКА Івана Васильовича - срібного призера з веслування академічного

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БЕЛЕНЮКА Жана Венсановича - бронзового призера з боротьби греко-римської
БЕЛЯЛОВА Умера Муслімовича - бронзового призера з боротьби на поясах
БЕРІНЧИКА Дениса Юрійовича - бронзового призера з боксу
БЛАГІНЮ Юлію Олегівну - бронзову призерку з вільної боротьби
БОРИСОВУ Євгенію Вікторівну - бронзову призерку зі стрільби кульової
БУРЯК Олену Святославівну - бронзову призерку з веслування академічного
ВЕРХОГЛЯД Дарину Сергіївну - бронзову призерку з веслування академічного
ГУМЕННОГО Сергія Євгенійовича - бронзового призера з веслування академічного
ІВЧЕНКО Анастасію Олександрівну - бронзову призерку з фехтування
ІЛИТЧУКА Михайла Ярославовича - бронзового призера з боротьби самбо
КАЛАНІНУ Єлизавету Вікторівну - бронзову призерку з дзюдо
КРАВЧЕНКО Анну Сергіївну - бронзову призерку з веслування академічного
ЛІВАЧ Марію Василівну - бронзову призерку з боротьби вільної
НІКІТІНУ Людмилу Вадимівну - бронзову призерку з боротьби на поясах
НІМЧЕНКО Євгенію Сергіївну - бронзову призерку з веслування академічного
ПАНТЕЛЄЄВУ Ксенію Геннадіївну - бронзову призерку з фехтування
ПИШКОВА Дмитра Ігоровича - бронзового призера з боротьби греко-римської
ПОЧКАЛОВУ Анфісу Сергіївну - бронзову призерку з фехтування
ПУНДИК Галину Василівну - бронзову призерку з фехтування
РАДУЛОВА Семена Івановича - бронзового призера з боротьби вільної
РОМАНЕСКУ Ілону Сергіївну - бронзову призерку з веслування академічного
РЯБЧУНА Леоніда Яковича - бронзового призера з боротьби на поясах
СТАДНІК Аліну В’ячеславівну - бронзову призерку з боротьби вільної
ТАРАСЕНКО Тетяну Анатоліївну - бронзову призерку зі стрільби кульової
ТАРАСОВА Костянтина Вікторовича - бронзового призера з боротьби на поясах
ХАРЧЕНКА Артема Геннадійовича - бронзового призера з дзюдо
ЧЕРКАСОВА Михайла Олександровича - бронзового призера з боротьби самбо
ЧЕРНЯК Марину Миколаївну - бронзову призерку з дзюдо
ШАРІПОВУ Дар’ю Сергіївну - бронзову призерку зі стрільби кульової
ШЕРЕМЕТ Катерину Геннадіївну - бронзову призерку з веслування академічного
ШУПТАРЯ Василя Івановича - бронзового призера з боротьби вільної

За значний особистий внесок у розвиток студентського спорту, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національної збірної команди України на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді в Казані:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

СКОРОХОДА Артема Анатолійовича - особистого тренера чемпіонки з фехтування Ольги Харлан

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БЕССОНОВУ Раїсу Василівну - особистого тренера бронзових призерок з веслування академічного Олени Буряк та Анни Кравченко
ГАВРИЛКА Валентина Купріяновича - генерального секретаря Спортивної студентської спілки України
ГРЕДУНОВА Валерія Терентійовича - особистого тренера чемпіона з легкої атлетики Віктора Кузнєцова
ДЕРЮГІНУ Ірину Іванівну - особистого тренера призерів з гімнастики художньої Олександри Грідасової, Валерії Гудим, Олени Дмитраш, Вікторії Мазур, Аліни Максименко, Світлани Прокопової та Ганни Різатдінової
КАРНИЦЬКОГО Едуарда Антоновича - особистого тренера чемпіона з боксу Олександра Гвоздика
ОМЕЛЬЧЕНКО Марину Володимирівну - особистого тренера чемпіонок з легкої атлетики Олесі Повх та Наталі Погребняк
РУРАКА Костянтина Михайловича - особистого тренера чемпіонок з легкої атлетики Вікторії П’ятаченко та Марії Рємєнь

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ДЕРЮГІНУ Альбіну Миколаївну - особистого тренера срібної та бронзової призерки з гімнастики художньої Євгенії Гомон
СЕМЕРЯК Зоряну Степанівну - особистого тренера бронзової призерки з фехтування Анфіси Почкалової

Нагородити орденом Данила Галицького

БОНДАРЕНКА Ігоря Миколайовича - особистого тренера срібного та бронзового призера з плавання Сергія Фролова
БУНДЗА Романа Степановича - тренера збірної команди з веслування на байдарках і каное
ГРИНЯ Сергія Олександровича - тренера студентської збірної команди з дзюдо
КАЛАШНІКОВА Андрія Миколайовича - особистого тренера срібного призера з боротьби на поясах Дмитра Косенка
КРАСОВСЬКОГО Сергія Федоровича - особистого тренера чемпіонки з легкої атлетики Анни Тітімець
МАРКІНА Анатолія Миколайовича - особистого тренера срібної призерки з боротьби самбо Луізи Гайнутдінової
ПРИШУТОВА Павла Михайловича - особистого тренера срібних призерів з веслування академічного Віктора Гребенникова та Антона Холязникова
САРТИНСЬКОГО Геннадія Людвиговича - особистого тренера срібного та дворазового бронзового призера з гімнастики спортивної Олега Верняєва
ТОБІАСА Дениса Юрійовича - особистого тренера призерів з легкої атлетики Руслана Дмитренка, Івана Лосева та Ігоря Главана
ЧЕРЕДІНОВА Ігоря Борисовича - особистого тренера чемпіонки та бронзової призерки зі стрільби кульової Олени Костевич
ЧЕРТОВА Івана Івановича - особистого тренера срібного призера з боротьби на поясах Олександра Гордієнка
ЧЕПУРКА Максима Максимовича - тренера студентської збірної команди з боротьби греко-римської

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

АДЖИ Рустама Івановича - особистого тренера бронзового призера з боротьби греко-римської Дмитра Пишкова
АЗАРЧЕНКОВА Петра Михайловича - особистого тренера бронзової призерки з фехтування Ксенії Пантелєєвої
БЄЛКІНА Олександра Леонідовича - особистого тренера срібної призерки зі стрільби кульової Катерини Дьомкіної
БІЛАСА Петра Львовича - особистого тренера срібної призерки з боротьби вільної Ірини Гусяк
БОДНАРУКА Євгенія Миколайовича - особистого тренера срібної призерки з боротьби самбо Олени Куницької
БОНДАРЧУКА Андрія Володимировича - особистого тренера бронзової призерки з дзюдо Марини Черняк
БОНДАРЧУКА Дмитра Васильовича - особистого тренера срібної призерки з боротьби самбо Інни Черняк
БОРЗУКОВА Андрія Олексійовича - тренера збірної команди з веслування на байдарках і каное, особистого тренера срібного призера з веслування на байдарках і каное Євгена Карабути
БЛУДОВА Вячеслава Миколайовича - особистого тренера бронзового призера з дзюдо Артема Харченка
ДАВИДЯНА Гарніка Джавадовича - особистого тренера бронзової призерки з фехтування Галини Пундик
ЗАЇКУ Олега Анатолійовича - особистого тренера бронзового призера з боротьби самбо Михайла Черкасова
ЗУЄВА Геннадія Володимировича - особистого тренера срібного призера з легкої атлетики Андрія Проценка
КАШТАНОВУ Ганну Валеріївну - особистого тренера бронзової призерки з боротьби на поясах Людмили Нікітіної
КИСЕЛИЦЮ Віталія Олександровича - особистого тренера бронзового призера з боротьби греко-римської Жана Беленюка
КИСЛЕНКА Петра Михайловича - особистого тренера бронзового призера з боротьби вільної Василя Шуптаря
КОВАЛЯ Олександра Гнатовича - особистого тренера бронзової призерки зі стрільби кульової Тетяни Тарасенко
КОНОВАЛЮКА Георгія Дмитровича - особистого тренера бронзової призерки зі стрільби кульової Євгенії Борисової
КРАВЧЕНКА Володимира Івановича - особистого тренера срібної призерки з легкої атлетики Анни Ярощук
ЛАВРУХІНА Вячеслава Вячеславовича - особистого тренера срібного та дворазового бронзового призера з гімнастики спортивної Ігоря Радівілова
ЛАХНА Дмитра Миколайовича - особистого тренера бронзового призера з боротьби на поясах Леоніда Рябчуна
ЛЕВИЦЬКОГО Геннадія Онуфрійовича - особистого тренера бронзового призера з боротьби самбо Михайла Ілитчука
ЛІЩИНСЬКОГО Ігоря Івановича - особистого тренера срібної призерки з легкої атлетики Світлани Шмідт
ЛУЧНИКА Михайла Олексійовича - тренера збірної команди з веслування на байдарках і каное
МЕМЕТОВА Сервера Рефатовича - особистого тренера бронзового призера з боротьби на поясах Умера Белялова
МІФТАХУТДІНОВУ Діну Артурівну - особистого тренера чемпіонки з веслування академічного Наталії Довгодько
НАГНІЯ Віктора Анатолійовича - особистого тренера бронзової призерки зі стрільби кульової Дар’ї Шаріпової
НАКОНЕЧНОГО Володимира Володимировича - особистого тренера срібної призерки з боротьби самбо Олени Сайко
НЕТРЕБУ Павла Миколайовича - особистого тренера срібного та бронзового призера з гімнастики спортивної Олега Степка
ОРЛІКОВСЬКОГО Андрія Вікторовича - особистого тренера бронзової призерки з фехтування Анастасії Івченко
ПАНАІТОВА Андрія Павловича - особистого тренера бронзового призера з боротьби вільної Семена Радулова
ПОВХА Романа Федоровича - тренера збірної команди з веслування на байдарках і каное
РОГАЧА Вадима Ігоровича - особистого тренера срібного призера з боротьби самбо Разміка Тонояна
САЗОНОВА Олега Павловича - особистого тренера бронзової призерки з боротьби вільної Юлії Благіні
СВАТЬЄВА Андрія Вячеславовича - особистого тренера срібного призера з веслування академічного Олександра Надтоки
СЕРЕДУ Валерія Андрійовича - особистого тренера бронзової призерки з дзюдо Єлизавети Каланіної
ТАРАДАЯ Миколу Петровичу - особистого тренера срібного призера з боротьби вільної Павла Олійника
ТКАЧЕНКА Юрія Івановича - особистого тренера бронзового призера з боксу Дениса Берінчика
ТОПАЛОВУ Наталію Миколаївну - особистого тренера бронзового призера з веслування академічного Сергія Гуменного
ЧКАЛОВУ Ольгу Миколаївну - особистого тренера бронзової призерки зі стрільби кульової Євгенії Борисової
ЯРМОЛЕНКО Наталю Миколаївну - особистого тренера срібної призерки зі стрільби кульової Марти Бойчук

Присвоїти почесне звання

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

АРЗЮТОВУ Геннадію Миколайовичу - особистому тренерові бронзового призера з боротьби на поясах Костянтина Тарасова cБІЛОДІДУ Олегу Федоровичу - особистому тренерові чемпіона з легкої атлетики Сергія Смелика
БОДРОВУ Валерію Васильовичу - особистому тренерові чемпіонів з легкої атлетики Ігоря Бодрова та Руслана Перестюка
ВЕРЗУНУ Григорію Васильовичу - директорові Центральної дитячо-юнацької спортивної школи ФСТ «Спартак»
ВОЛОЩУКУ Георгію Івановичу - особистому тренерові призерів з веслування академічного Івана Футрика, Віталія Цуркана, Станіслава Чумраєва та Дарини Верхогляд
ВОЛОЩУКУ Олегу Івановичу - особистому тренерові срібних призерів з веслування академічного Василя Завгороднього, Дмитра Міхая, Анатолія Радченка та Владислава Нікуліна
ЗЕВІНУ Юрію Михайловичу - особистому тренерові срібної призерки з плавання Дарини Зевіної
КАЗАНІНУ Вадиму Анатолійовичу - особистому тренерові чемпіона з боксу Дмитра Митрофанова
КАРТАШОВУ Костянтину Миколайовичу - особистому тренерові чемпіона та бронзового призера з плавання Андрія Говорова
НІКАНДРОВУ Юрію Юрійовичу - особистому тренерові чемпіона зі стрільби кульової Юрія Нікандрова
ПРОДАНУ Сергію Костянтиновичу - особистому тренерові срібного призера з веслування академічного Станіслава Ковальова
ПРУСУ Борису Васильовичу - директорові Центральної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з легкої атлетики Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
САМОТУГУ Віталію Володимировичу - особистому тренерові срібної призерки з дзюдо Шушани Гевондян
СОБОЛЕВСЬКОМУ Валентину Івановичу - тренерові студентської збірної команди з боксу
ТУКМАЧОВІЙ Анастасії Володимирівні - директорові Центральної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з видів єдиноборств Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

25 липня 2013 року

Мужская эстафета 4х100 - чемпионы Универсиады

Руслан Перестюк

Руслан Перестюк

  • Дата рождения: 22 апреля 1991
  • Страна: Украина
  • Город: Харьков
  • Специализация: спринт
  • Университет: National Technical University Kharkov Polytechnical Institute
Сергей Смелик

Сергей Смелик

  • Дата рождения: 19 апреля 1987
  • Страна: Украина
  • Город: Луганск
  • Специализация: спринт
  • Университет: University of Luhansk
Игорь Бодров

Игорь Бодров

  • Дата рождения: 09 июля 1987
  • Страна: Украина
  • Город: Харьков
  • Специализация: спринт
  • Университет: Kharkov State Academy of Physical Culture
Виталий Корж

Виталий Корж

  • Дата рождения: 05 октября 1987
  • Страна: Украина
  • Город: Сумы
  • Специализация: спринт
  • Университет: Sumy State University

Женская эстафета 4х100 м - чемпионы Универсиады

Алеся Повх

Алеся Повх

  • Дата рождения: 18 октября 1987
  • Страна: Украина
  • Город: Запорожье
  • Специализация: спринт
  • Университет: Zaporizhzhya National Technical University
Наталья Погребняк

Наталья Погребняк

  • Дата рождения: 19 февраля 1988
  • Страна: Украина
  • Город: Харьков
  • Специализация: спринт
  • Университет: Kharkov State Academy of Physical Culture

Мария Ремень

Мария Ремень

  • Дата рождения: 02 августа 1987
  • Страна: Украина
  • Город: Запорожье
  • Специализация: спринт
  • Университет: Zaporizhzhya National University
Виктория Пятаченко

Виктория Пятаченко

  • Дата рождения: 07 мая 1989
  • Страна: Украина
  • Город: Сумы
  • Специализация: спринт
  • Университет: Sumy State University
Игорь Бодров и Руслан Перестюк на Всемирной летней универсиаде
 
Наталья Погребняк на Всемирной летней универсиаде
Яндекс.Метрика