О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

140710

10 Июль 2014. Харьков Чемпіонат Харківської області, молодіжний чемпіонат

  • Дата:
  • 10 Июль 2014
  • Страна: Украина
  • Город: Харьков
  • Результаты:
  • Скачано: 0
  • Просмотров: : 1881


 

Р О З К Л А Д чемпіонату Харківської області, молодіжного чемпіонату області з легкої атлетики

І день 10 липня 2014 року (четвер)
Бігові види       Технічні види  
Біг 1500м жінки, молодь фінал 10.00 метання диска жінки, молодь
        стрибки жердина жінки, чоловіки
        стрибки довжина жінки, молодь
Біг 1500м чоловіки, молодь фінал 10.10    
Біг 100м жінки, молодь забіги 10.20    
Біг 100м чоловіки, молодь забіги 10.30    
Біг 400м жінки, молодь фінал 10.40 метання диска чоловіки, молодь
Біг 400м чоловіки, молодь фінал 10.50 стрибки висота жінки, молодь
Біг 110м з/б чоловіки, молодь фінал 11.00 стрибки довжина чоловіки, молодь
Біг 100м з/б жінки, молодь фінал 11.10    
Біг 100м жінки, молодь фінал 11.20    
Біг 100м чоловіки, молодь фінал 11.25    
Нарада представників     11.30    
           
           
Біг 400м з/б жінки, молодь фінал 16.00 стрибки висота чоловіки, молодь
        штовхання ядра жінки, молодь
        потрійний стрибок жінки, молодь
Біг 400м з/б чоловіки, молодь фінал 16.10    
Біг 200м жінки, молодь фінал 16.20    
Біг 200м чоловіки, молодь фінал 16.30 потрійний стрибок чоловіки, молодь
Біг 800м жінки, молодь фінал 16.40 штовхання ядра чоловіки, молодь
Біг 800м чоловіки, молодь фінал 16.50    
Біг 3000м жінки, молодь фінал 17.00    
Біг 5000м чоловіки, молодь фінал 17.15    
Нарада представників     17.30    
Метання списа буде проводитися на базі НТУ «ХПІ» 10.07.2014р. о 13.00

Результаты

Ж І Н К И
  10.07.2014   Біг 100м жінки   фінал
1 Калістратова Аліна 06.11.1996 ХДВУФК-1 11.8 кмс Бодрови ВВ НД Юрчен
2 Аджаметова Лейла 09.03.1994 ШВСМ з л/а-ХТЗ 12 кмс Омельченко Костюченк
3 Ярушевська Жанна 12.10.1995 ШВСМ з л/а 12.3 І Омельченко МВ ОП
4 Думенко Марина 01.01.1993 НТУ «ХПІ» 12.4 І Бодрови ВВ НД Ісправн
5 Кривега Олена 01.01.1997 ХДВУФК-1 12.5 І Бодрови ВВ НД Дворок
6 Разладова Марія 01.09.1995 Кз мкдюсш 12.6 ІІ Омельченко Чурілін СГ
7 Якубова Ельвіра 23.03.1994 Полт. обл Дюсш-1 12.7 ІІ Омельяненко ВМ
8 Маляренко Олена 08.04.1997 ХДВУФК-1 DNF   Бодрови ВВ НД
  10.07.2014   Біг 100м жінки   забіги
  1 забіг          
1 Кривега Олена 01.01.1997 ХДВУФК-1 12.6 ІІ Бодрови ВВ НД Дворок
2 Якубова Ельвіра 23.03.1994 Полт. обл Дюсш-1 12.6 ІІ Омельяненко ВМ
3 Кривега Ганна 01.01.1997 ХДВУФК-1 12.7 ІІ Бодрови ВВ НД Дворок
4 Євтушенко Марія 15.11.1997 Сумська обл. 12.8 ІІ Сердюченко ОА
5 Галеєва Валерія 06.08.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 13 ІІ Омельченко МВ Шимко
6 Черненко Анастасія 01.01.1998 Кз кдюсш-12 13.7 ІІІ Пупов СС
  2 забіг          
1 Калістратова Аліна 06.11.1996 ХДВУФК-1 11.9 кмс Бодрови ВВ НД Юрчен
2 Аджаметова Лейла 09.03.1994 ШВСМ з л/а-ХТЗ 12.1 І Омельченко Костюченк
3 Маляренко Олена 08.04.1997 ХДВУФК-1 12.3 І Бодрови ВВ НД
4 Думенко Марина 01.01.1993 НТУ «ХПІ» 12.3 І Бодрови ВВ НД Ісправн
5 Ярушевська Жанна 12.10.1995 ШВСМ з л/а 12.4 І Омельченко МВ ОП
6 Разладова Марія 01.09.1995 Кз мкдюсш 12.6 ІІ Омельченко Чурілін СГ
  3 забіг          
1 Несвітайло Римма 21.10.1999 Золочів Дюсш 13.5 ІІІ Ломакін ВМ
2 Колчева Євгенія 23.09.1999 Кз мкдюсш 13.6 ІІІ Андрусенко ЮВ
3 Сливіна Анна 09.11.1995 НТУ «ХПІ» 13.8 ІІІ Бубнов ВО
4 Степаненко Анастас 15.02.1994 НТУ «ХПІ» 14.1 Ію Бубнов ВО
5 Сіра Наталія 21.10.1998 Золочів Дюсш 14.9 ІІю Ломакін ВМ
6 Зарицька Марина 19.07.2000 Кз мкдюсш 15.6 ІІю Андрусенко ЮВ
7 Андріїшинаа Віктор. 01.01.1992 Інваспорт 16 ІІІю Манжос МВ
  4 забіг          
1 Карнаух Анастасія 05.04.1998 ХДВУФК-1 13 ІІ Бодрови ВВ НД Пов’як
2 Даньшина Євгенія 14.06.1999 Кз мкдюсш 14.3 Ію Зудін МЯ
  10.07.2014   Біг 200м жінки   фінал
  1 забіг          
1 Калістратова Аліна 06.11.1996 ХДВУФК-1 24.7 кмс Бодрови ВВ НД Юрчен
2 Ярушевська Жанна 12.10.1995 ШВСМ з л/а 25.2 І Омельченко МВ ОП
3 Думенко Марина 01.01.1993 НТУ «ХПІ» 25.6 І Бодрови ВВ НД Ісправн
4 Марченко Юлія 05.08.1995 Кз мкдюсш 27.5 ІІІ Ісправнікова ВМ
  2 забіг          
1 Разладова Марія 01.09.1995 Кз мкдюсш 26.4 ІІ Омельченко Чурілін СГ
2 Кривега Олена 01.01.1997 ХДВУФК-1 26.6 ІІ Бодрови ВВ НД Дворок
3 Кривега Ганна 01.01.1997 ХДВУФК-1 27 ІІ Бодрови ВВ НД Дворок
4 Карнаух Анастасія 05.04.1998 ХДВУФК-1 27.7 ІІІ Бодрови ВВ НД Пов’як
5 Кобилянська Віолета 25.04.1998 ХРЛІСП-ХТЗ 27.7 ІІІ Омельченко МВ ОП
6 Вакула Анастасія 01.11.1999 ХРЛІСП-Кз мкдю 29.1 Ію Слюсаренко ЮВ
7 Даньшина Євгенія 14.06.1999 Кз мкдюсш 31 ІІю Зудін МЯ
  10.07.2014   Біг 400м жінки   фінал
  1 забіг          
1 Слюсаренко Катерин 15.03.1993 ШВСМ з л/а 54.9 кмс Омельченко МВ ОП
2 Колчева Євгенія 23.09.1999 Кз мкдюсш 1:02.4 ІІ Андрусенко ЮВ
3 Вакула Анастасія 01.11.1999 ХРЛІСП-Кз мкдю 1:06.3 ІІІ Слюсаренко ЮВ
4 Геремій Анастасія 22.12.2000 ХРЛІСП 1:06.5 ІІІ Каняхіна Н Заболотний
5 Зарицька Марина 19.07.2000 Кз мкдюсш 1:15.9 ІІю Андрусенко ЮВ
  10.07.2014   Біг 800м жінки   фінал
  1 забіг          
1 Форова Маргарита 05.12.1998 ХРЛІСП-Олімпія 2:24.7 ІІ Каняхіна Заболотний
2 Лиман Катерина 30.01.1997 ХРЛІСП-Олімпія 2:25.0 ІІ Каняхіна Заболотний
3 Мігдатова Ельвіра 20.08.1999 Вовчанська Дюсш 2:43.7 ІІІ Галич ВФ
  10.07.2014   Біг 1500м жінки   фінал
  1 забіг          
1 Немченко Марина 09.05.1996 ШВСМ з л/а-Олім 4:39.0 І Каняхіна НФ Кришталь
2 Фахрієва Сабіна 02.06.1999 Кз мкдюсш 5:32.9 ІІІ Андрусенко ЮВ
3 Горбенко Олена 14.09.1997 Кз кдюсш-12 5:33.9 ІІІ Пупов СС
4 Гудкова Олена 18.06.2000 Кз мкдюсш 6:31.4 ІІІю Андрусенко ЮВ
  10.07.2014   Біг 3000м жінки   фінал
  1 забіг          
1 Шматенко Юлія 01.01.1991 Херсонська обл. 9:32.9 кмс Божко Є
2 Гнатковська Дар’я 29.04.1991 Кс дюсшор Олімп 10:45.9 ІІ Іванови ПП ТМ
3 Годзь Яна 22.07.1997 Кз мкдюсш 12:34.1 Ію Зудін МЯ
  10.07.2014 Біг 100м з/б жінки фінал
  1 забіг          
1 Шкурат Оксана 30.07.1993 м. Суми Дюсш 13.6 кмс Сердюченко ОО ОІ
2 Маляренко Олена 08.04.1997 ХДВУФК-1 14.2 кмс Бодрови ВВ НД
3 Іоничева Юлія 05.07.1996 ШВСМ з л/а-ХТЗ 14.7 кмс Омельченко МВ ОП
  2 забіг          
1 Шляхтіна Альона 02.12.1998 ХРЛІСП-Олімпія 16.1 ІІ Соколов Костогл Пасту
2 Остапенко Єлизавета 25.09.1999 ХРЛІСП 18.2 Ію Лозинський Довженко
3 Черненко Анастасія 01.01.1998 Кз кдюсш-12 19.1 Ію Пупов СС
  10.07.2014 Біг 400м з/б жінки фінал
  1 забіг          
1 Слюсаренко Катерин 15.03.1993 ШВСМ л/л 59.8 кмс Омельченко МВ ОП
  10.07.2014 Стрибки у висоту жінки фінал
1 Леонова Тетяна 07.06.1993 ХДАФК 1.8 кмс Бондаренко Переяслов
2 Клінцова Лілія 10.07.1997 Кз кдюсш-9 1.7 І Сергієнко ГМ
3 Табашник Катерина 15.06.1994 ШВСМ з л/а 1.7 І Бондаренко Переяслов
  10.07.2014 Стрибки з жердиною жінки фінал
1 Килипко Марина 10.11.1995 ХДВУФК-1 4.15 мс Шевцов ВІ
2 Максименко Юлія 01.01.1998 Дніпропетровськ 3.1 І Єрьомін ІІ
3 Степаненко Анастас 01.01.1994 НТУ «ХПІ» 2.9 ІІ Бубнов ВО
4 Савіна Олександра 01.01.1995 НТУ «ХПІ» 2.7 ІІ Бубнов ВО
  10.07.2014 Стрибки у довжину жінки фінал
1 Корнута Анна 10.11.1988 ШВСМ з л/а 6.53 мс Омельченко МВ ОП
2 Єрмакова Ганна 01.10.1991 ШВСМ з л/а 6.35 мс Хлопотнова ОІ Курочка
3 Нікітіна Анастасія 08.09.1994 Черкаська обл. 5.9 кмс Горбівненко ОА
4 Марченко Юлія 05.08.1995 Кз мкдюсш 5.63 І Ісправнікова ВМ
5 Курченко Світлана 17.09.1998 ХРЛІСП-Богодух 5.52 ІІ Горбач Лубков Кочнєв
6 Нерубальщук Ірина 21.09.1998 ХРЛІСП-ХТЗ 5.33 ІІ Горбач ЛС Гресь АЮ
7 Кобилянська Віолета 25.04.1998 ХРЛІСП-ХТЗ 5.18 ІІІ Омельченко МВ ОП
8 Білик Тетяна 01.01.2000 Золочів Дюсш 5.16 ІІІ Ломакін ВМ
9 Карнаух Анастасія 05.04.1998 ХДВУФК-1 5.09 ІІІ Бодрови ВВ НД Пов’як
10 Рассолова Христина 11.09.1996 Кз мкдюсш 4.96 ІІІ Ісправнікова ВМ Літвін
11 Шеремет Анастасія 21.07.1999 Золочів Дюсш 4.8 ІІІ Ломакін ВМ
12 Кривша Дарина 02.01.2002 Золочів Дюсш 4.53 Ію Ломакін ВМ
13 Денисенко Анастасія 01.01.2000 ХРЛІСП 4.27 Ію Горбач ЛС
  10.07.2014 Потрійний стрибок жінки фінал
1 Піменова Ірина 01.01.1988 ШВСМ з л/а 12.86 кмс Хлопотнова ОІ
2 Корсун Ольга 11.11.1996 Полтавс. Дюсш 1 12.5 І Омельяненко ВМ
3 Накісько Олександра 01.01.1994 ШВСМ з л/а 12.38 І Бодрови ВВ НД
  10.07.2014 Штовхання ядра жінки фінал
1 Лукашенко Маргар. 23.06.1999 ХРЛІСП-ХТЗ 13.14 І Мінаков ЮМ Фарбітна
2 Луніна Вікторія 01.01.1999 ХРЛІСП-ХТЗ 10.01 ІІ Мінаков ЮМ Фарбітна
3 Хопяк Ганна 25.05.2000 Кс дюшор Динам 10 ІІ Комісов МР Лазарук С
  10.07.2014 Метання диска жінки фінал
1 Никита Катерина 01.01.1994 ШВСМ з л/а 51.49 кмс Мінаков ЮМ Ломакін
2 Приймак Катерина 01.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 37.52 ІІ Мінаков Фарбітн Криш
3 Пашкова Надія 01.01.1997 Золочів Дюсш 26.51 Ію Ломакін ВМ
4 Пасічник Тетяна 01.01.1998 Золочів Дюсш 20.64 ІІю Ломакін ВМ
5 Кабацька Марина 01.01.2001 Кс дюшор Динам 18.99 ІІІю Комісов МР
  10.07.2014 Метання списа жінки фінал
1 Поддубко Катерина 08.06.1994 Кз мкдюсш 45.63 кмс Ісправнікова Любієв
2 Пашкова Надія 01.01.1997 Золочів Дюсш 31.03 ІІІ Ломакін ВМ
  10.07.2014 Спортивна ходьба 5000м жінки фінал
1 Гарник Ольга 01.01.1996 ХДВУФК-1 24:28.0 кмс Андрєєв СМ
Ч О Л О В І К И
  10.07.2014 Біг 100м чоловіки   фінал
1 Устименко Олександ 01.06.1993 обл. ШВСМ 10.5 кмс Бодрови ВВ НД
2 Марченко Олексій 07.03.1988 Кс дюшор Динам 10.6 кмс Кайдаш ОВ
3 Пшіник Андрій 23.05.1992 Кз кдюсш ХТЗ 10.8 кмс Омельченко МВ ОП
4 Владимирець Макс. 16.11.1995 ХРЛІСП-ХТЗ 11.1 І Омельченко МВ ОП
5 Даюк Артем 01.01.1999 ХДВУФК-1 11.1 І Бодрови Ломакін ВМ
6 Безніс Павло 01.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 11.2 ІІ Курочка АМ
7 Майстренко Олексан 24.08.1996 Кс дюшор Динам 11.3 ІІ Бодрови Медвечук
8 Куліш Станіслав 27.03.1988 м. Северодонецьк DNF   Самостійно
  10.07.2014 Біг 100м чоловіки   забіги
  1 забіг          
1 Марченко Олексій 07.03.1988 Кс дюшор Динам 10.5 кмс Кайдаш ОВ
2 Пшіник Андрій 23.05.1992 Кз кдюсш ХТЗ 10.7 кмс Омельченко МВ ОП
3 Владимирець Макс. 16.11.1995 ХРЛІСП-ХТЗ 10.9 І Омельченко МВ ОП
4 Майстренко Олексан 24.08.1996 Кс дюшор Динам 11.3 ІІ Бодрови Медвечук
5 Резанков Сергій 04.02.1998 Луганська обл. 11.8 ІІІ Бодрови ВВ НД Куліш
  2 забіг          
1 Устименко Олександ 01.06.1993 обл. ШВСМ 11.1 І Бодрови ВВ НД
2 Даюк Артем 01.01.1999 ХДВУФК-1 11.3 ІІ Бодрови Ломакін ВМ
3 Марюха Ярослав 18.03.1999 Кс дюшор Динам 12.3 Ію Поливана НС
4 Матвієнко Владисл. 20.07.1999 Кз мкдюсш 12.9 ІІю Андрусенко ЮВ
5 Вишняков Євген 29.07.1999 Кз кдюсш-12 13.6 ІІІю Белявцев М
6 Федорович Валерій 02.05.2000 Кз мкдюсш 13.8 ІІІю Андрусенко ЮВ
  3 забіг          
1 Куліш Станіслав 27.03.1988 м. Северодонецьк 11.2 ІІ Самостійно
2 Безніс Павло 01.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 11.3 ІІ Курочка АМ
3 Тіцкий Андрій 11.07.1977 Динамо 11.9 ІІІ Самостійно
4 Фарбітний Максим 05.04.1998 ХРЛІП-Богодухів 12.2 Ію Горбач Рибалко Лубков
5 Шевченко Віталій 02.06.1986 ШВСМ з л/а-ХТЗ 12.5 Ію Омельченко Огороднік
  10.07.2014 Біг 200м чоловіки   фінал
  1 забіг          
1 Марченко Олексій 07.03.1988 Кс дюшор Динам 21.3 кмс Кайдаш ОВ
2 Пшіник Андрій 23.05.1992 Кз кдюсш ХТЗ 22 кмс Омельченко МВ ОП
3 Діравка Валентин 01.01.1993 Кз мкдюсш 23.1 ІІ Чурілін СГ
4 Майстренко Олексан 24.08.1996 Кс дюшор Динам 23.2 ІІ Бодрови Медвечук
5 Шевченко Віталій 02.06.1986 ШВСМ з л/а-ХТЗ 25.8 Ію Омельченко Огороднік
6 Павленко Костянтин 01.01.1993 ХНЮАУ 26.5 Ію Самостійно
  2 забіг          
1 Устименко Олександ 01.06.1993 обл. ШВСМ 21.9 кмс Бодрови ВВ НД
2 Владимирець Макс. 16.11.1995 ХРЛІСП-ХТЗ 22.9 ІІ Омельченко МВ ОП
3 Приставка Богдан 28.12.1994 ШВСМ з л/а 23.2 ІІ Омельченко Переяслов.
4 Десятерік Максим 21.03.1995 Кз мкдюсш 23.8 ІІІ Ісправнікова ВМ Літвін
5 Резанков Сергій 04.02.1998 Луганська обл. 24.7 ІІІ Бодрови ВВ НД Куліш
  3 забіг          
1 Бікулов Дмитро 01.01.1990 ШВСМ з л/а 21.9 кмс Манжос Чурілін Сінек
2 Голубєв Віктор 22.08.1993 Кз кдюсш ХТЗ 22.7 І Омельченко МВ ОП
3 Чорний Анатолій 13.02.1997 Луганська обл. 22.9 ІІ Бодрови ВВ НД Куліш
4 Даюк Артем 01.01.1999 ХДВУФК-1 23 ІІ Бодрови Ломакін ВМ
5 Марюха Ярослав 18.03.1999 Кс дюшор Динам 25.3 ІІІ Поливана НС
6 Захарьян Кеннет 04.06.2001 Кз кдюсш ХТЗ 26.4 Ію Омельченко МВ ОП
7 Вишняков Євген 29.07.1999 Кз кдюсш-12 26.5 Ію Белявцев М
  10.07.2014 Біг 400м чоловіки   фінал
  1 забіг          
1 Василенко Андрій 04.07.1995 Кс дюсшор Олімп 51.3 ІІ Костоглодов Довгаль
2 Морозов Володимир 16.08.1998 ХРЛІСП-Олімпія 51.4 ІІ Каняхіна Бондаренко
3 Десятерік Максим 21.03.1995 Кз мкдюсш 52.7 ІІ Ісправнікова ВМ Літвін
4 Резанков Сергій 04.02.1998 Луганська обл. 55.6 ІІІ Бодрови ВВ НД Куліш
  2 забіг          
1 Сиротенко Дмитро 01.01.1997 Кз кдюсш-12 56.5 Ію Курносов ВВ
2 Івахненко Руслан 29.06.1998 Кз мкдюсш 58.6 Ію Андрусенко ЮВ
3 Дубогризов Вадим 09.12.1999 Кз мкдюсш 59.7 ІІю Андрусенко ЮВ
4 Горбань Радомир 01.01.2000 Кз мкдюсш 1:02.9 ІІІю Чурілін СГ
5 Попович Андрій 01.01.1999 Кз мкдюсш 1:03.0 ІІІю Слюсаренко Решетняк
  3 забіг          
1 Федорович Валерій 02.05.2000 Кз мкдюсш 1:03.4 ІІІю Андрусенко ЮВ
2 Матвієнко Владисл. 20.07.1999 Кз мкдюсш 1:05.3 б/р Андрусенко ЮВ
3 Іжик Віталій 11.12.1999 Кз мкдюсш 1:09.3   Андрусенко ЮВ
  10.07.2014   Біг 800м чоловік   фінал
  1 забіг          
1 Мусіятченко Дмитро 26.01.1991 Динамо 1:55.8 І Божко ЄВ
2 Дещенко Андрій 30.07.1994 Кз кдюсш-12 1:57.4 І Поливаниє ВІ НС
3 Кучма Денис 21.08.1996 Кс дюсшор Олімп 1:59.1 І Каняхіна НФ
4 Шпільчак Андрій 01.09.1994 Кз мкдюсш 1:59.8 І Чурілін СГ
5 Вовкодуло Дмитро 01.01.1993 ХУПС 2:02.5 ІІ Полтавець АІ
6 Юхимець Віталій 08.05.1999 ХРЛІСП-Олімпія 2:06.0 ІІ Каняхіна Заболотний
7 Юдін Владислав 01.01.1996 ХУПС 2:13.2 ІІІ Полтавець АІ
8 Левченко Дмитро 01.01.1990 ХУПС 2:18.5 ІІІ Полтавець АІ
  2 забіг          
1 Рекунчак Леонід 01.01.1994 ХУПС 2:07.2 ІІ Полтавець АІ
2 Горбань Богдан 01.01.1995 Кз мкдюсш 2:08.2 ІІ Чурілін СГ
3 Москаленко Андрій 11.12.1997 Кз мкдюсш 2:08.9 ІІ Ісправнікова ВМ
4 Деревнін Олександр 08.10.1997 Кз мкдюсш 2:09.1 ІІ Слюсаренко ЮВ
5 Руднєв Ігор 01.01.1992 Кз мкдюсш 2:09.7 ІІ Чурілін СГ
6 Недбай Євген 01.01.1995 ХУПС 2:10.5 ІІІ Полтавець АІ
7 Негребецький Роман 30.09.1995 НТУ «ХПІ» 2:14.7 ІІІ Петренко ВІ
8 Титаренко Станіслав 21.01.1998 ХДВУФК-1-Д-12 2:15.2 ІІІ Поливаний ВІ
9 Яливець Костянтин 01.01.1993 ХУПС 2:16.9 ІІІ Полтавець АІ
10 Медведєв Валентин 01.01.1990 Інваспорт 2:17.2 ІІІ Ветчінкін ВВ
11 Мякіньков Віктор 01.01.1993 ХУПС 2:19.5 ІІІ Полтавець АІ
12 Лисенко Євген 01.01.1993 ХУПС 2:21.4 Ію Полтавець АІ
13 Пацюк Андрій 01.01.1996 ХУПС 2:23.9 Ію Полтавець АІ
  10.07.2014 Біг 1500м чоловіки фінал
  1 забіг          
1 Шудрик Олександр 19.05.1991 НТУ «ХПІ» 3:56.7 І Рибалко СА
2 Дещенко Андрій 30.07.1994 Кз кдюсш-12 4:00.2 І Поливаниє ВІ НС
3 Пугач Владислав 04.04.1996 Кз мкдюсш 4:29.1 ІІІ Андрусенко ЮВ
4 Руднєв Ігор 01.01.1992 Кз мкдюсш 4:29.3 ІІІ Чурілін СГ
5 Горбань Богдан 01.01.1995 Кз мкдюсш 4:37.3 ІІІ Чурілін СГ
6 Братковський Олекс 30.03.1998 ДНЗ «ХПЛБТ» 4:40.0 ІІІ Каняхіна Заболотний
7 Жученко Олександр 15.10.1997 Кз мкдюсш 5:02.3 Ію Андрусенко ЮВ
8 Чередниченко Андр. 17.06.1998 Кз мкдюсш 5:05.8 ІІю Андрусенко ЮВ
  10.07.2014 Біг 5000м чоловіки фінал
  1 забіг          
1 Богданов Михайло 06.10.1981 обл. ШВСМ 15:49.7 ІІ Білик ОА
2 Павелко Андрій 22.06.1986 Динамо 17:09.6 ІІІ Поливаний ВІ
3 Міллер Артем 03.11.1994 Динамо 17:33.5 ІІІ Божко ЄІ
  10.07.2014 Біг 110м з/б чоловіки фінал
1 Горбачов Павло 14.12.1991 ШВСМ з л/а 14.5 кмс Ісправнікова Огороднік
2 Приставка Богдан 28.12.1994 ШВСМ з л/а 14.7 кмс Омельченко Переяслов.
3 Супрун Роман 29.12.1997 ХРЛІСП-Олімпія 14.9 кмс Соколов ЛМ
  10.07.2014 Стрибки у висоту чоловіки фінал
1 Григоров Ігор 16.04.1992 ШВСМ з л/а 2.15 мс Корецький ВМ
2 Пономаренко Олекс 22.02.1997 ХРЛІСП-Богодух 1.8 ІІ Горбач Лубков Кочнєа
3 Дерев’янко Володим 18.04.1991 ШВСМ з л/а 1.8 ІІ Переяславець ЛІ
4 Овчаренко Олексій 19.01.1999 ХРЛІСП-Олімпія 1.8 ІІ Соколов Паст Корецьк
5 Рєпін Сергій 01.01.1972 АВЛАУ 1.75 ІІ Маркова ТО
6 Бондаренко Роман 22.06.1994 Кз кдюсш-12 1.75 ІІ Корецький Лозинський
7 Філонов Богдан 02.05.1999 ХДВУФК-1 1.65 ІІІ Переясловець ЛІ
  10.07.2014 Стрибки з жердиною чоловіки фінал
1 Єрьомін Ігор 01.01.1989 Дніпропетровськ 5.3 мс Єрьомін ВІ
2 Демідов Борис 01.01.1994 Дніпропетровськ 4.5 І Єрьомін ВІ
3 Шевцов Тарас 05.06.1999 ХДВУФК-1 4.3 І Шевцов ВІ
4 Дерев’янко Володим 18.04.1991 ШВСМ з л/а 4.3 І Переяславець ЛІ
  10.07.2014 Стрибки у довжину чоловіки фінал
1 Ревенко Олександр 01.01.1996 Кз кдюсш-12 6.98 І Пупов СС
2 Баранов Олег 25.11.1997 ХДВУФК-1 6.88 І Половенко БМ
3 Десятерік Максим 21.03.1995 Кз мкдюсш 6.85 І Ісправнікова ВМ Літвін
4 Марюха Ярослав 18.03.1999 Кс дюшор Динам 6.2 ІІІ Поливана НС
5 Тіцкий Андрій 11.07.1977 Динамо 5.95 ІІІ Самостійно
6 Глита Олександр 01.01.1997 Кз кдюсш-12 5.49 Ію Курносов ВВ
  10.07.2014 Штовхання ядра чоловіки фінал
1 Федосов Юрій 14.10.1996 Кс дюшор Динам 14.63 І Комісов МР
2 Гунько Вадим 01.01.1996 Золочів Дюсш 13.27 І Ломакін ВМ
3 Щербина Олександр 21.11.1993 ШВСМ з л/а 12.52 ІІ Ісправнікова Марченко
4 Ковтун Святослав 17.05.1978 Інваспорт 11.75 ІІ Валентюк ВІ
5 Логвінов Дмитро 01.01.1998 Кз кдюсш-12 10.78 ІІІ Валентюк ВІ
  10.07.2014 Метання диска чоловіки фінал
1 Іваненко Владислав 25.05.1993 ШВСМ з л/а 50.67 кмс Харун ВД
2 Шаров Руслан 01.01.1994 ШВСМ з л/а 48.33 кмс Мінаков ЮМ
3 Бондар Антон 24.08.1993 ХНПУ 46.69 І Шаповалова ВО
4 Федосов Юрій 14.10.1996 Кс дюшор Динам 43.93 І Комісов МР
5 Щербина Олександр 21.11.1993 ШВСМ з л/а 35.9 ІІІ Ісправнікова Шаповал.
  10.07.2014 Метання списа чоловіки фінал
1 Чехлатий Олександр 27.09.1989 ШВСМ з л/а 68.92 кмс Новіков АМ
2 Куц Володимир 12.02.1984 НТУ «ХПІ» 54.19 ІІ Шаповалова ВО
3 Щербина Олександр 21.11.1993 ШВСМ з л/а 48.36 ІІІ Ісправнікова Шаповал.
4 Серпокрил Владисл. 01.01.1997 Золочів Дюсш 46.5 ІІІ Ломакін ВМ
5 Гунько Вадим 01.01.1996 Золочів Дюсш 44.09 ІІІ Ломакін ВМ
6 Бондар Антон 24.08.1993 ХНПУ 41.53 ІІІ Шаповалова ВО
  10.07.2014 Спортивна ходьба 5000м чоловіки фінал
1 Машталь Станіслав 01.05.1996 ХДВУФК-1 22:42.0 І Андрєєв СМ Коростієв

Смотрите также

Яндекс.Метрика