О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

140717

17 Июль 2014. Харьков Чемпіонат Харківської області серед юніорів з легкої атлетики

  • Дата:
  • 17 Июль 2014
  • Страна: Украина
  • Город: Харьков
  • Результаты:
  • Скачано: 0
  • Просмотров: : 1713


Результаты

Ж І Н К И
  17.07.2014   Біг 100м жінки   фінал
1 Кривега Олена 01.01.1997 ХДВУФК-1 12.2 І Бодрови ВВ НД Дворок
2 Разладова Марія 01.09.1995 Кз кдюсш ХТЗ 12.4 І Омельченко Чурілін СГ
3 Кривега Ганна 01.01.1997 ХДВУФК-1 12.5 І Бодрови ВВ НД Дворок
4 Подгородецька Єва 17.08.2001 Кз кдюсш ХТЗ 12.5 І Омельченко МВ ОП
5 Кобилянська Віолета 25.04.1998 Кз кдюсш ХТЗ 12.7 ІІ Омельченко МВ ОП
6 Карнаух Анастасія 05.04.1998 ХДВУФК-1 13 ІІ Бодрови ВВ НД Пов’як
7 Черненко Анастасія 01.01.1998 Кз кдюсш-12 13.2 ІІ Пупов СС
8 Федунків Валерія 15.10.2000 Кз кдюсш ХТЗ 14 ІІІ Омельченко МВ ОП
  17.07.2014   Біг 100м жінки   забіги
  1 забіг          
1 Разладова Марія 01.09.1995 Кз кдюсш ХТЗ 12.4 І Омельченко Чурілін СГ
2 Кривега Олена 01.01.1997 ХДВУФК-1 12.7 ІІ Бодрови ВВ НД Дворок
3 Горшкова Олександр 14.11.1998 Кс дюсшор Олімп 14.5 Ію Зайцева МО
4 Андріїшина Вікторія 01.01.1992 Інваспорт 15.7 ІІІю Манжос МІ
  2 забіг          
1 Кривега Ганна 01.01.1997 ХДВУФК-1 12.5 І Бодрови ВВ НД Дворок
2 Подгородецька Єва 17.08.2001 Кз кдюсш ХТЗ 12.7 ІІ Омельченко МВ ОП
3 Кобилянська Віолета 25.04.1998 Кз кдюсш ХТЗ 12.9 ІІ Омельченко МВ ОП
4 Карнаух Анастасія 05.04.1998 ХДВУФК-1 13 ІІ Бодрови ВВ НД Пов’як
5 Черненко Анастасія 01.01.1998 Кз кдюсш-12 13.2 ІІ Пупов СС
6 Федунків Валерія 15.10.2000 Кз кдюсш ХТЗ 13.6 ІІІ Омельченко МВ ОП
  3 забіг          
1 Заїка Яна 07.04.1999 ХРЛІСП-Олімпія 13.5 ІІІ Соколов Костогл Пасту
2 Фесенко Анастасія 30.05.2000 ХРЛІСП-Ізюм 13.7 ІІІ Лозинський ГП
3 Польченко Катерина 01.01.1999 Кз кдюсш-12 14.5 Ію Пупов СС
4 Купчик Ганна 05.11.2001 Кс дюсшор Олімп 15 ІІю Зайцева МО
5 Шушманна Яна 02.05.2001 Кс дюсшор Олімп 15.4 ІІю Зайцева МО
6 Кондратюк Вікторія 05.08.1998 Кс дюсшор Олімп 15.9 ІІІю Зайцева МО
  17.07.2014   Біг 200м жінки   фінал
  1 забіг          
1 Калістратова Аліна 06.11.1996 ХДВУФК-1 24.1 кмс Бодрови ВВ НД
2 Ярушевська Жанна 12.10.1995 ШВСМ з л/а-ХТЗ 25.1 І Омельченко МВ ОП
3 Карнаух Анастасія 05.04.1998 ХДВУФК-1 27.8 ІІІ Бодрови Пов’якало
4 Пишна Вікторія 14.08.1999 ХДВУФК-1 29.8 Ію Бодрови ВВ НД Товсун
  2 забіг          
1 Разладова Марія 01.09.1995 Кз кдюсш ХТЗ 25.8 І Омельченко Чурілін СГ
2 Іоничева Юлія 05.07.1996 ШВСМ з л/а-ХТЗ 26.1 ІІ Омельченко МВ ОП
3 Утемісова Діана 01.01.2000 Кз мкдюсш 30.5 Ію Слюсаренко ЮВ
4 Заріцька Марина 19.07.2000 Кз мкдюсш 31.5 ІІю Андрусенко ЮВ
  3 забіг          
1 Марченко Юлія 05.08.1995 Кз мкдюсш 26.7 ІІ Ісправнікова ВМ
2 Шапкіна Ірина 07.02.1996 НТУ «ХПІ» 28.3 ІІІ Федоріна ТЄ
3 Вакула Анастасія 01.11.1999 ХРЛІСП-Кз мкдю 28.6 ІІІ Слюсаренко ЮВ
4 Роман Олександра 07.01.1993 НТУ «ХПІ» 30.2 Ію Федоріна ТЄ
5 Різник Ганна 23.03.1998 Кз мкдюсш 32.7 ІІІю Андрусенко ЮВ
  5 забіг          
1 Абелєнцева Яна 17.09.1999 ХРЛІСП-ХТЗ 27.8 ІІІ Омельченко МВ ОП
2 Зінченко Тетяна 06.05.1996 НТУ «ХПІ» 29.8 Ію Федоріна ТЄ
3 Білоус Ганна 10.08.1995 НТУ «ХПІ» 30.2 Ію Федоріна ТЄ
  17.07.2014   Біг 400м жінки   фінал
  1 забіг          
1 Забашта Дар’я 20.08.1997 ХРЛІСП 1:07.4 Ію Сінєков ЮМ
2 Сищук Анастасія 01.01.2001 Кз мкдюсш 1:11.2 Ію Чурілін СГ
3 Заріцька Марина 19.07.2000 Кз мкдюсш 1:15.3 ІІю Андрусенко ЮВ
4 Різник Ганна 23.03.1998 Кз мкдюсш 1:17.4 ІІІю Андрусенко ЮВ
  2 забіг          
1 Шапкіна Ірина 07.02.1996 НТУ «ХПІ» 1:05.1 ІІІ Федоріна ТЄ
2 Зінченко Тетяна 05.05.1996 НТУ «ХПІ» 1:09.0 Ію Федоріна ТЄ
3 Білоус Ганна 10.08.1995 НТУ «ХПІ» 1:09.4 Ію Федоріна ТЄ
4 Терлак Юлія 18.10.1995 НТУ «ХПІ» 1:12.3 Ію Федоріна ТЄ
5 Смицька Яна 01.01.1999 Кз кдюсш-12 1:14.0 ІІю Пупов СС
  17.07.2014   Біг 800м жінки   фінал
  1 забіг          
1 Колчева Євгенія 23.09.1999 Кз мкдюсш 2:35.1 ІІІ Андрусенко ЮВ
2 Фахрієва Сабіна 02.06.1999 Кз мкдюсш 2:35.2 ІІІ Андрусенко ЮВ
3 Митрофанова Марія 16.04.1997 Кз мкдюсш 2:39.8 ІІІ Слюсаренко ЮВ
4 Гудкова Олена 18.06.2000 Кз мкдюсш 3:02.0 Ію Андрусенко ЮВ
  17.07.2014   Біг 1500м жінки   фінал
  1 забіг          
1 Немченко Марина 05.05.1996 ШВСМ з л/а 4:42.2 І Каняхіна Заболотний
2 Митрофанова Марія 16.04.1997 Кз мкдюсш 5:15.8 ІІІ Слюсаренко ЮВ
3 Годзь Яна 22.07.1997 Кз мкдюсш 5:38.1 ІІІ Слюсаренко ЮВ
4 Суркова Поліна 14.12.2001 Кз мкдюсш 5:40.2 ІІІ Слюсаренко ЮВ
  17.07.2014 Біг 100м з/б жінки фінал
1 Маляренко Олена 08.04.1997 ХДВУФК-1 13.7 кмс Бодрови Фастівець
2 Іоничева Юлія 05.07.1996 ШВСМ з л/а-ХТЗ 14 кмс Омельченко МВ ОП
3 Рофе-Бекетова Ірина 18.09.1998 Кз мкдюсш 14.6 кмс Ісправнікова ВМ
4 Шляхтіна Альона 02.12.1998 ХРЛІСП-Олімпія 15.8 ІІ Соколов Костогл Пасту
  17.07.2014 Стрибки у висоту жінки фінал
1 Клінцова Лілія 10.07.1997 Кз кдюсш-9 1.7 І Сергієнко ГМ
2 Марченко Юлія 05.08.1995 Кз мкдюсш 1.5 ІІ Ісправнікова ВМ
  17.07.2014 Стрибки з жердиною жінки фінал
1 Сливіна Ганна 09.11.1995 НТУ «ХПІ» 2.7 ІІ Бубнов ВО
2 Поленкова Олена 01.01.1999 ХДВУФК-1 2.7 ІІ Шевцов ВІ
  17.07.2014 Стрибки у довжину жінки фінал
1 Курченко Світлана 17.09.1998 ХРЛІСП-Богодух 5.68 І Горбач Лубков Кочнєв
2 Кобилянська Віолета 25.04.1998 Кз кдюсш ХТЗ 5.31 ІІ Омельченко МВ ОП
3 Карнаух Анастасія 05.04.1998 ХДВУФК-1 5.07 ІІІ Бодрови ВВ НД Пов’як
4 Федунків Валерія 15.10.2000 Кз кдюсш ХТЗ 4.71 ІІІ Омельченко МВ ОП
5 Денисенко Анастасія 01.01.2000 ХРЛІСП 4.59 Ію Горбач Рибалко Шкода
6 Сливіна Ганна 09.11.1995 НТУ «ХПІ» 4.59 Ію Бубнов ВО
7 Мігдатова Ельвіра 20.08.1999 Вовсанськ Дюсш 4.49 Ію Галич ВФ
  17.07.2014 Штовхання ядра жінки фінал
1 Лукашенко Маргар. 23.06.1999 ХРЛІСП-Рогань 13.2 І Мінаков ЮМ Фарбітна
2 Марченко Юлія 05.08.1995 Кз мкдюсш 11.52 ІІ Ісправнікова Літвін
3 Рофе-Бекетова Ірина 18.09.1998 Кз мкдюсш 11.28 ІІ Ісправнікова ВМ
4 Хопяк Ганна 25.05.2000 Кс дюшор Динам 10.18 ІІ Комісов МР Лазарук С
5 Луніна Вікторія 01.01.1999 ХРЛІСП-ХТЗ 9.8 ІІІ Мінаков ЮМ Фарбітна
  17.07.2014 Метання диска жінки фінал
1 Лукашенко Маргар. 23.06.1999 ХРЛІСП-Рогань 36.19 ІІІ Мінаков ЮМ Фарбітна
2 Луніна Вікторія 01.01.1999 ХРЛІСП-ХТЗ 34.33 ІІІ Мінаков ЮМ Фарбітна
3 Кодацька Марина 01.01.2001 Кс дюшор Динам 20.44 ІІю Комісов МР
Ч О Л О В І К И
  17.07.2014 Біг 100м чоловіки   фінал
1 Тритяк Станіслав 19.06.1995 Сумська обл. 10.8 кмс Питятий ЛП Глива ЄМ
2 Владимирець Макс. 16.11.1995 ХРЛІСП-ХТЗ 10.9 І Омельченко МВ ОП
3 Даюк Артем 01.01.1999 ХДВУФК-1 11.1 І Бодрови Ломакін ВМ
4 Безніс Павло 17.06.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 11.1 І Курочка АМ
5 Майстренко Олексан 24.08.1996 Кс дюшор Динам 11.4 ІІ Бодрови ВВ НД Медв.
6 Резанков Сергій 04.02.1998 Северодонецьк 12 ІІІ Бодрови ВВ НД Куліш
7 Марюха Ярослав 18.03.1999 Кз мкдюсш 12.1 Ію Ісправнікова ВМ
8 Фарбітний Максим 05.04.1998 ХРЛІСП-Богодух DNF   Горбач Лубков Кочнєв
  17.07.2014 Біг 100м чоловіки   забіги
  1 забіг          
1 Владимирець Макс. 16.11.1995 ХРЛІСП-ХТЗ 10.8 кмс Омельченко МВ ОП
2 Даюк Артем 01.01.1999 ХДВУФК-1 11 І Бодрови Ломакін ВМ
3 Безніс Павло 17.06.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 11.2 ІІ Курочка АМ
4 Майстренко Олексан 24.08.1996 Кс дюшор Динам 11.3 ІІ Бодрови ВВ НД Медв.
5 Захарьян Кеннет 04.06.2001 Кз кдюсш ХТЗ 12.5 Ію Омельченко МВ ОП
  2 забіг          
1 Тритяк Станіслав 19.06.1995 Сумська обл. 10.9 І Питятий ЛП Глива ЄМ
2 Резанков Сергій 04.02.1998 Северодонецьк 11.9 ІІІ Бодрови ВВ НД Куліш
3 Фарбітний Максим 05.04.1998 ХРЛІСП-Богодух 12 ІІІ Горбач Лубков Кочнєв
4 Марюха Ярослав 18.03.1999 Кз мкдюсш 12 ІІІ Ісправнікова ВМ
5 Сиротенко Дмитро 01.01.1997 Кз кдюсш-12 12.3 Ію Курносов ВВ
  17.07.2014 Біг 200м чоловіки   фінал
  1 забіг          
1 Владимирець Макс. 16.11.1995 ХРЛІСП-ХТЗ 22.5 І Омельченко МВ ОП
2 Майстренко Олексан 24.08.1996 Кс дюшор Динам 23.7 ІІІ Бодрови ВВ НД Медв.
3 Десятерік Максим 21.03.1995 Кз мкдюсш 24 ІІІ Ісправнікова ВМ Літвін
  2 забіг          
1 Тритяк Станіслав 19.06.1995 Сумська обл. 22.5 І Питятий ЛП Глива ЄМ
2 Даюк Артем 01.01.1999 ХДВУФК-1 23.1 ІІ Бодрови Ломакін ВМ
3 Резанков Сергій 04.02.1998 Северодонецьк 24.4 ІІІ Бодрови ВВ НД Куліш
  3 забіг          
1 Сиротенко Дмитро 01.01.1997 Кз кдюсш-12 24.9 ІІІ Курносов ВВ
2 Захарьян Кеннет 04.06.2001 Кз кдюсш ХТЗ 25.5 ІІІ Омельченко МВ ОП
3 Матвієнко Владисл 20.07.1999 Кз мкдюсш 27.3 ІІю Андрусенко ЮВ
4 Федорович Валерій 02.05.2000 Кз мкдюсш 27.9 ІІІю Андрусенко ЮВ
  17.07.2014 Біг 400м чоловіки   фінал
  1 забіг          
1 Деревнін Олександр 15.10.1997 Кз мкдюсш 1:00.7 ІІю Слюсаренко ЮВ
2 Матвієнко Владисл 20.07.1999 Кз мкдюсш 1:03.8 ІІІю Андрусенко ЮВ
3 Федорович Валерій 02.05.2000 Кз мкдюсш 1:04.9 б/р Андрусенко ЮВ
  17.07.2014 Біг 800м чоловік   фінал
  1 забіг          
1 Пугач Владислав 04.04.1996 Кз мкдюсш 2:05.7 ІІ Андрусенко ЮВ
2 Горбань Богдан 01.01.1995 Кз мкдюсш 2:07.5 ІІ Чурілін СГ
3 Москаленко Андрій 01.01.1997 Кз мкдюсш 2:08.0 ІІ Ісправнікова ВМ
4 Івахненко Руслан 29.06.1998 Кз мкдюсш 2:11.9 ІІІ Андрусенко ЮВ
5 Дубогризов Вадим 09.12.1999 Кз мкдюсш 2:13.0 ІІІ Андрусенко ЮВ
6 Жученко Олександр 15.10.1997 Кз мкдюсш 2:20.1 Ію Андрусенко ЮВ
7 Чередниченко Андр 17.06.1998 Кз мкдюсш 2:25.3 Ію Андрусенко ЮВ
  17.07.2014 Біг 1500м чоловіки фінал
  1 забіг          
1 Братковський Олекс 30.03.1998 ХРЛІСП 4:50.6 Ію Каняхіна Заболотний
2 Руденко Сергій 01.01.1995 НУ ім. Я.Мудрого 5:27.1 ІІІю Романенко ЛВ
3 Журавель Максим 22.02.2000 Кз мкдюсш 5:27.7 ІІІю Слюсаренко ЮВ
4 Федотов Ілля 18.07.2000 Кз мкдюсш 5:42.8 ІІІю Слюсаренко ЮВ
  17.07.2014 Стрибки з жердиною чоловіки фінал
1 Шевцов Тарас 05.06.1999 ХДВУФК-1 4.3 І Шевцов ВІ
  17.07.2014 Стрибки у довжину чоловіки фінал
1 Гончар Ігор 06.06.1996 м. Донецьк 7.18 І Зюзьков ВВ
2 Ревенко Олександр 01.01.1996 Кз кдюсш-12 6.7 ІІ Пупов СС
3 Капуста Владислав 01.01.1996 Кс дюшор Динам 6.52 ІІ Комісов МР
4 Марюха Ярослав 18.03.1999 Кз мкдюсш 6 ІІІ Ісправнікова ВМ
5 Глита Олександр 01.01.1997 Кз кдюсш-12 5.27 ІІю Курносов ВВ
6 Безпалов Валентин 01.01.2003 Кс дюшор Динам 3.38 б/р Половенко БМ
  17.07.2014 Штовхання ядра (6) чоловіки фінал
1 Федосов Юрій 14.10.1996 Кс дюшор Динам 18.45 кмс Комісов МР
2 Бабич Марко 01.01.1998 ХРЛІСП-Зміїв 13.47 ІІІ Мінаков Фарб Криштал
3 Закалюжний Волод. 01.01.1998 ХРЛІСП-ХТЗ 12.15 Ію Мінаков Фарбітна
4 Сотніков Денис 01.01.1998 Кс дюшор Динам 11.31 Ію Комісов МР
  17.07.2014 Метання диска (1.75) юніори фінал
1 Федосов Юрій 14.10.1996 Кс дюшор Динам 58.02 кмс Комісов МР
2 Сотніков Денис 01.01.1998 Кс дюшор Динам 45.1 І Комісов МР
3 Закалюжний Волод. 01.01.1998 ХРЛІСП-ХТЗ 34.6 ІІІ Мінаков Фарбітна

Расписание

Р О З К Л А Д чемпіонату Харківської області серед юніорів з легкої атлетики
м. Харків         17.07.2014
Бігові види       Технічні види  
      9.30 стрибки жердина юніорки, юніори
        метання диска юніорки
Біг 1500м юніорки фінал 10.00 стрибки довжина юніори
        метання диска юніори
Біг 1500м юніори фінал 10.10 стрибки висота юніорки
Біг 100м юніорки забіги 10.20    
Біг 100м юніори забіги 10.30 штовхання ядра юніорки
Біг 400м юніорки фінал 10.40 стрибки довжина юніорки
Біг 400м юніори фінал 10.50    
Біг 110м з/б юніори фінал 11.00 стрибки висота юніори
        штовхання ядра юніори
Біг 100м з/б юніорки фінал 11.10    
Біг 100м юніорки фінал 11.20    
Біг 100м юніори фінал 11.25    
Біг 800м юніорки фінал 11.30    
Біг 800м юніори фінал 11.40    
Біг 200м юніорки фінал 11.50    
Біг 200м юніори фінал 12.00    
Нарада представників     12.20    
Метання списа буде проводитися на базі НТУ «ХПІ» 16.07.2014р. о 10.00

Смотрите также

Яндекс.Метрика