О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

150117

17 Январь 2015. - 18 Январь 2015. Харьков Командний чемпіонат області у приміщенні серед юнаків та дівчат (1998-99, 2000 р.н. та молодше)

  • Дата:
  • 17 Январь 2015
  • 18 Январь 2015
  • Страна: Украина
  • Город: Харьков
  • Расписание: Download
  • Результаты:
  • Скачано: 0
  • Просмотров: : 1889


Результаты

Расписание

РОЗКЛАД командного чемпіонату Харківської області у приміщенні з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1998-99, 2000 р.н і молодше

І день 17.01.2015 субота    
Парад відкриття змагань 13.15  
Бігові види   Технічні види
спортивна ходьба 5000м юнаки, 3000м дівчата 13.30 стрибки з жердиною дівчата, юнаки
    стрибки у довжину юнаки старші, молодші
біг 60м з/б (5-борство) дівчата 14.00  
біг 60м з/б (5-борство) юнаки 14.20 стрибки у висоту (5-борство) дівчата
біг 1500м фінал дівчата 14.30 стрибки у довжину (5-борство) юнаки
біг 1500м фінал юнаки 14.50  
біг 400м фінал дівчата 15.10 штовхання ядра (5-борство) юнаки
    стрибки у висоту дівчата молодші, старші
біг 400м фінал юнаки 15.30 стрибки у довжину дівчата старші, молодші
  15.40 штовхання ядра (5-борство) дівчата
біг 60м забіги дівчата 16.00  
  16.10 стрибки у висоту (5-борство) юнаки
    стрибки у довжину (5-борство) дівчата
біг 60м забіги юнаки 16.30  
  16.50 стрибки у висоту юнаки молодші, старші
біг 800м (5-борство) дівчата 17.10  
біг 1000м (5-борство) юнаки 17.20  
біг 60м фінал дівчата 17.30  
біг 60м фінал юнаки 17.40  
Нагородження переможців та призерів першого дня змагань проводиться на місцях проведення змагань, по закінченню виду    
Нарада представників 18.00  
II день 18.01.15 неділя    
Бігові види   Технічні види
біг 60м з/б забіги дівчата 09.30  
біг 60м з/б забіги юнаки 09.45  
біг 200м фінал дівчата 10.00 потрійний стрибок юнаки старші, молодші
  10.20 штовхання ядра дівчата старші, молодші
біг 200м фінал юнаки 10.30  
біг 60м з/б фінал юнаки 11.00  
біг 60м з/б фінал дівчата 11.15 потрійний стрибок дівчата старші, молодші
біг 800м фінал дівчата 11.25  
біг 800м фінал юнаки 11.40 штовхання ядра юнаки старші, молодші
біг 3000м фінал дівчата 12.05  
біг 3000м фінал юнаки 12.20  
Нагородження переможців та призерів другого дня змагань проводиться на місцях проведення змагань, по закінченню виду    
Парад закриття змагань 12.45  
Нарада представників 13.00  

Смотрите также

Яндекс.Метрика