О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

170705

05 Июль 2017. - 08 Июнь 2017. Кропивницький Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих

  • Дата:
  • 05 Июль 2017
  • 08 Июнь 2017
  • Страна: Украина
  • Город: Кропивницький
  • Просмотров: : 509

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 2 место
  • Победители

  • КИЛИПКО Марина - Стрибки з жердиною Жінки - 4,60
  • КАЛІСТРАТОВА Аліна - Біг на 200 м Жінки - 23.35
  • ШМАТЕНКО Юлія - Біг на 5000 м Жінки - 15:22.85
  • Призеры

  • 3 - ІСАЧЕНКОВ Ярослав - Стрибки у довжину Чоловіки - 7,49
  • 3 - КАЛІСТРАТОВА Аліна - Біг на 100 м Жінки - 11,69
  • 3 - ШЕВЦОВ Тарас - Стрибки з жердиною Чоловіки - 5,00
  • 3 - НЕСТЕРОВСЬКИЙ Станіслав - Метання диска 2 кг Чоловіки - 57.25
  • 3 - Естафетний біг 4х100 м Чоловіки - СУПРУН Роман (29.12.1997), УСТИМЕНКО Олександр (01.06.1993), ЧОРНИЙ Анатолій (13.02.1997), ДІРАВКА Валентин (25.05.1993) - 42.24
  • 2 - ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія - Біг на 5000 м Жінки - 15:34.60
  • Норматив мастера спорта

  • КИЛИПКО Марина - Стрибки з жердиною Жінки - 4,60 - МСМК
  • ТАБАШНИК Катерина - Стрибки у висоту Жінки - 1,86
  • КЛІНЦОВА Лілія - Стрибки у висоту Жінки - 1,86
  • КАЛІСТРАТОВА Аліна - Біг на 100 м Жінки - 11,69
  • БОДРОВ Ігор - Біг на 100 м Чоловіки - 10,69
  • КАЛІСТРАТОВА Аліна - Біг на 200 м Жінки - 23.35
  • НЕСТЕРОВСЬКИЙ Станіслав - Метання диска 2 кг Чоловіки - 57.25
  • ШМАТЕНКО Юлія - Біг на 5000 м Жінки - 15:22.85 - МСМК
  • ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія - Біг на 5000 м Жінки - 15:34.60 - МСМК
  • СЕРДЮК Олена - Біг на 5000 м Жінки - 16:06.61


Результаты Харьковских легкоатлетов

Участников: 43
Результатов: 68
I Разряд: 11
КМС: 40
МС: 14
ДатаВремяВидКат.КругЗабегКвал.МестоФИДРРезультатОчкиРазр.КомандаТренер
2017 07.0516:50100 m hurdles (0.840) Біг на 100 м з/б (0.840)Women ЖінкиHeats ЗабігиЗабіг 1, Вітер: +1.0Q3Маляренко Олена8.4.199714.03КМСД, ШВСМ з л/аБодрова В.В., Бодрова Н.Д., Фастівець Л.І.
2017 07.0516:50100 m hurdles (0.840) Біг на 100 м з/б (0.840)Women ЖінкиHeats ЗабігиЗабіг 2, Вітер: +1.5q4Черненко Анастасія6.6.199814.34КМСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Пупов С.
2017 07.0516:50100 m hurdles (0.840) Біг на 100 м з/б (0.840)Women ЖінкиHeats ЗабігиЗабіг 1, Вітер: +1.05Ярушевська Жанна12.10.199514.8515КМСМОН, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Яремчук Д.М.
2017 07.0517:10110 m hurdles (1.067) Біг на 110 м з/б (1.067)Men ЧоловікиHeats ЗабігиЗабіг 1, Вітер: +1.0Q3Супрун Роман29.12.199714.36КМСД, КСДЮСШОР "Динамо" ХркКостоглодов О.Є., Соколов Л.М.
2017 07.0517:25100 m Біг на 100 мWomen ЖінкиPre-qualification ПрЗабіг 4, Вітер: +1.7q2Ярушевська Жанна12.10.199512.22КМСМОН, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Яремчук Д.М.
2017 07.0517:40100 m Біг на 100 мMen ЧоловікиPre-qualification ПрЗабіг 3, Вітер: +0.9Q1Чорний Анатолій13.2.199710.85КМСД, ШВСМ з л/аБодрова В.В., Бодрова Н.Д., Куліш С
2017 07.0517:40100 m Біг на 100 мMen ЧоловікиPre-qualification ПрЗабіг 2, Вітер: +0.9Q1Устименко Олександр1.6.199310.70МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Бодров І
2017 07.0517:40100 m Біг на 100 мMen ЧоловікиPre-qualification ПрЗабіг 3, Вітер: +0.96Діравка Валентин25.5.199311.19IМОН, КЗ "МК ДЮСШ" ХркМанжос М.В., Чурілін С.Г.
2017 07.0518:20400 m Біг на 400 мMen Чоловіки1/2 Final 1/2 фіналуЗабіг 3q3Бікулов Дмитро11.7.199048.03КМСД, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Чурілін С.Г., Сінєков Ю.М.
2017 07.0518:20Long Jump Стрибки у довжинуMen ЧоловікиQualification Кваліфq6Ісаченков Ярослав2.3.19957.25/0.0КМСД, ШВСМ з л/аКазак В.Ю., Ісправнікова В.М.
2017 07.0519:15110 m hurdles (1.067) Біг на 110 м з/б (1.067)Men ЧоловікиFinal ФіналWind | Вітер: +1.05Супрун Роман29.12.199714.4650КМСД, КСДЮСШОР "Динамо" ХркКостоглодов О.Є., Соколов Л.М.
2017 07.0519:25100 m hurdles (0.840) Біг на 100 м з/б (0.840)Women ЖінкиFinal ФіналWind | Вітер: +0.96Маляренко Олена8.4.199713.8740КМСД, ШВСМ з л/аБодрова В.В., Бодрова Н.Д., Фастівець Л.І.
2017 07.0519:25100 m hurdles (0.840) Біг на 100 м з/б (0.840)Women ЖінкиFinal ФіналWind | Вітер: +0.98Черненко Анастасія6.6.199814.3625КМСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Пупов С.
2017 07.0616:45100 m Біг на 100 мWomen Жінки1/2 Final 1/2 фіналуЗабіг 2, Вітер: +0.6Q2Калістратова Аліна6.11.199611.70МСД, ШВСМ з л/аБодрова В.В., Бодрова Н.Д., Юрченко М.А.
2017 07.0616:45100 m Біг на 100 мWomen Жінки1/2 Final 1/2 фіналуЗабіг 1, Вітер: 0.07Ярушевська Жанна12.10.199512.66IМОН, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Яремчук Д.М.
2017 07.0617:00100 m Біг на 100 мMen Чоловіки1/2 Final 1/2 фіналуЗабіг 1, Вітер: +0.8q3Бодров Ігор9.7.198710.74КМСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д.
2017 07.0617:00100 m Біг на 100 мMen Чоловіки1/2 Final 1/2 фіналуЗабіг 3, Вітер: +1.4q3Устименко Олександр1.6.199310.84КМСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Бодров І
2017 07.0617:00100 m Біг на 100 мMen Чоловіки1/2 Final 1/2 фіналуЗабіг 3, Вітер: +1.44Чорний Анатолій13.2.199710.8720КМСД, ШВСМ з л/аБодрова В.В., Бодрова Н.Д., Куліш С
2017 07.0617:05Long Jump Стрибки у довжинуWomen ЖінкиFinal Фінал11Нерубальщук Ірина21.9.19985.42/0.015IIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркНікітін Є.Г., Горбач Л.С.
2017 07.0617:05Long Jump Стрибки у довжинуWomen ЖінкиFinal Фінал4Луньова (Єрмакова) Анна1.10.19916.22/+1.060КМСД, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2017 07.0617:05Long Jump Стрибки у довжинуWomen ЖінкиFinal Фінал6Венгрус (Корнута) Анна10.11.19886.07/+1.140КМСД, ШВСМ з л/аАпанович Л.Д. , Омельченко М.В.
2017 07.0617:05Long Jump Стрибки у довжинуWomen ЖінкиFinal Фінал7Корсуненко Анастасія23.9.19975.82/0.030IД, КСДЮСШОР "Динамо" ХркСоколов Л.М., Костоглодов О.Є.
2017 07.0617:05Long Jump Стрибки у довжинуWomen ЖінкиFinal Фінал9Мартинова Оксана11.9.19965.48/0.025IIД, ШВСМ з л/аКурочка А.М., Халаїм М.М., Лазарук С
2017 07.0617:35400 m hurdles (0.762) Біг на 400 м з/б (0.762)Women ЖінкиHeats ЗабігиЗабіг 1Q2Слюсаренко Катерина15.3.19931:01.89КМСД, ШВСМ з л/аБодрова Н.Д., Бодров І, Слюсаренко Ю.
2017 07.0617:35High Jump Стрибки у висотуWomen ЖінкиFinal Фінал4Табашник Катерина15.6.19941.86110МСД, ШВСМ з л/аБондаренко В.В., Переясловець Л.І.
2017 07.0617:35High Jump Стрибки у висотуWomen ЖінкиFinal Фінал6Клінцова Лілія12.7.19971.8690МСД, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркІсправнікова В.М. , Нікітін Є.Г., Сергієнко Г.М.
2017 07.0618:25Pole Vault Стрибки з жердиноюWomen ЖінкиFinal Фінал1Килипко Марина10.11.19954.60200МСМКД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2017 07.0618:30Long Jump Стрибки у довжинуMen ЧоловікиFinal Фінал3Ісаченков Ярослав2.3.19957.49/+0.370КМСД, ШВСМ з л/аКазак В.Ю., Ісправнікова В.М.
2017 07.0618:30400 m Біг на 400 мMen ЧоловікиFinal Фінал7Бікулов Дмитро11.7.199048.3430КМСД, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Чурілін С.Г., Сінєков Ю.М.
2017 07.0619:20100 m Біг на 100 мWomen ЖінкиFinal ФіналWind | Вітер: +0.33Калістратова Аліна6.11.199611.69120МСД, ШВСМ з л/аБодрова В.В., Бодрова Н.Д., Юрченко М.А.
2017 07.0619:25100 m Біг на 100 мMen ЧоловікиFinal ФіналWind | Вітер: +0.26Бодров Ігор9.7.198710.6990МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д.
2017 07.0619:25100 m Біг на 100 мMen ЧоловікиFinal ФіналWind | Вітер: +0.28Устименко Олександр1.6.199310.8375КМСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Бодров І
2017 07.0710:20Heptathlon. 100 m hurdles (0.840) Семиборство. Біг на 100 м з/б (0.840)Women ЖінкиFinal ФіналЗабіг 2, Вітер: +1.0Бардіс Ася2.6.1993DNSД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М.В.
2017 07.0710:20Triple Jump Потрійний стрибокMen ЧоловікиQualification Кваліфq7Ісаченков Ярослав2.3.199514.80/+1.3IД, ШВСМ з л/аКазак В.Ю., Ісправнікова В.М.
2017 07.0711:00200 m Біг на 200 мMen ЧоловікиPre-qualification ПрЗабіг 1, Вітер: +2.1Q1Устименко Олександр1.6.199321.99КМСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Бодров І
2017 07.0711:00200 m Біг на 200 мMen ЧоловікиPre-qualification ПрЗабіг 2, Вітер: +2.1Q2Діравка Валентин25.5.199322.49IМОН, КЗ "МК ДЮСШ" ХркМанжос М.В., Чурілін С.Г.
2017 07.0711:00200 m Біг на 200 мMen ЧоловікиPre-qualification ПрЗабіг 5, Вітер: +1.8Q2Чорний Анатолій13.2.199722.21КМСД, ШВСМ з л/аБодрова В.В., Бодрова Н.Д., Куліш С
2017 07.0715:50High Jump Стрибки у висотуMen ЧоловікиQualification Кваліфq10Пікаш Денис25.3.19992.05КМСУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркНікітін Є.Г., Здітовецький Г.Б.
2017 07.0716:35200 m Біг на 200 мWomen Жінки1/2 Final 1/2 фіналуЗабіг 1, Вітер: +1.4Q1Калістратова Аліна6.11.199623.76МСД, ШВСМ з л/аБодрова В.В., Бодрова Н.Д., Юрченко М.А.
2017 07.0716:45200 m Біг на 200 мMen Чоловіки1/2 Final 1/2 фіналуЗабіг 1, Вітер: +0.6Чорний Анатолій13.2.1997DNFД, ШВСМ з л/аБодрова В.В., Бодрова Н.Д., Куліш С
2017 07.0716:45200 m Біг на 200 мMen Чоловіки1/2 Final 1/2 фіналуЗабіг 1, Вітер: +0.6Q1Бодров Ігор9.7.198721.38МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д.
2017 07.0716:45200 m Біг на 200 мMen Чоловіки1/2 Final 1/2 фіналуЗабіг 2, Вітер: +1.8q3Устименко Олександр1.6.199321.64КМСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Бодров І
2017 07.0716:45200 m Біг на 200 мMen Чоловіки1/2 Final 1/2 фіналуЗабіг 3, Вітер: +2.06Діравка Валентин25.5.199322.26IМОН, КЗ "МК ДЮСШ" ХркМанжос М.В., Чурілін С.Г.
2017 07.0718:00Pole Vault Стрибки з жердиноюMen ЧоловікиFinal Фінал3Шевцов Тарас5.6.19995.0070КМСД, ХВУФКШевцов В.І.
2017 07.0718:00Pole Vault Стрибки з жердиноюMen ЧоловікиFinal Фінал4Мандич Владислав7.7.19944.8060КМСД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2017 07.0718:00Pole Vault Стрибки з жердиноюMen ЧоловікиFinal Фінал5Тесленко Володимир28.6.19964.8050КМСД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2017 07.0718:30400 m hurdles (0.762) Біг на 400 м з/б (0.762)Women ЖінкиFinal ФіналСлюсаренко Катерина15.3.1993DNSД, ШВСМ з л/аБодрова Н.Д., Бодров І, Слюсаренко Ю.
2017 07.0719:35Steeplechase 3000 m Біг на 3000 м з/пMen ЧоловікиFinal Фінал4Дещенко Андрій30.7.19949:09.9760КМСД, ШВСМ з л/аПоливаний В.І., Поливана Н.С., Божко Є.В.
2017 07.0816:35Discus 1 kg Метання диска 1 кгWomen ЖінкиFinal ФіналНестеренко (Никита) Катерина3.11.1994NMД, ШВСМ з л/аБондаренко В.В., Олійник В.Я.
2017 07.0816:35Discus 1 kg Метання диска 1 кгWomen ЖінкиFinal Фінал5Дунаєвська Ганна8.3.199746.8350КМСД, КСДЮШОР "Динамо" ХркКомісов М.Р., Бєліков В.П.
2017 07.0816:45Triple Jump Потрійний стрибокWomen ЖінкиFinal Фінал9Корсуненко Анастасія23.9.199712.11/+0.725IД, КСДЮСШОР "Динамо" ХркСоколов Л.М., Костоглодов О.Є.
2017 07.0816:50High Jump Стрибки у висотуMen ЧоловікиFinal Фінал10Пікаш Денис25.3.19992.0015IУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркНікітін Є.Г., Здітовецький Г.Б.
2017 07.0817:00200 m Біг на 200 мWomen ЖінкиFinal ФіналWind | Вітер: +1.11Калістратова Аліна6.11.199623.35150МСД, ШВСМ з л/аБодрова В.В., Бодрова Н.Д., Юрченко М.А.
2017 07.0817:10200 m Біг на 200 мMen ЧоловікиFinal ФіналWind | Вітер: +0.84Бодров Ігор9.7.198721.50110КМСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д.
2017 07.0817:10200 m Біг на 200 мMen ЧоловікиFinal ФіналWind | Вітер: +0.85Устименко Олександр1.6.199321.5250КМСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Бодров І
2017 07.0817:20800 m Біг на 800 мMen ЧоловікиHeats ЗабігиЗабіг 64Сімбірьов Михайло20.11.19941:57.68IД, КЗ МКДЮСШ ХркБожко Є.В.
2017 07.0817:20400 m hurdles (0.914) Біг на 400 м з/б (0.914)Men ЧоловікиHeats ЗабігиЗабіг 16Онацький Олексій18.11.199354.3810КМСУ, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Фарбітна І.П.
2017 07.0818:00Triple Jump Потрійний стрибокMen ЧоловікиFinal Фінал8Ісаченков Ярослав2.3.199515.27/-1.925КМСД, ШВСМ з л/аКазак В.Ю., Ісправнікова В.М.
2017 07.0818:10Discus 2 kg Метання диска 2 кгMen ЧоловікиFinal ФіналФєдосов Юрій14.11.1996NMД, КСДЮСШОР "Динамо" ХркОлійник В.Я., Комісов М.Р.
2017 07.0818:10Discus 2 kg Метання диска 2 кгMen ЧоловікиFinal Фінал3Нестеровський Станіслав31.7.198057.25120МСД, ШВСМ з л/аМінаков Ю.М., Насонкін В.А.
2017 07.0818:10Discus 2 kg Метання диска 2 кгMen ЧоловікиFinal Фінал7Іваненко Владислав25.5.199352.5330КМСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Паламарчук М
2017 07.0818:10Discus 2 kg Метання диска 2 кгMen ЧоловікиFinal Фінал8Подавалов Владислав15.7.199651.3125КМСУ, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Насонова Т.В.
2017 07.0818:351500 m Біг на 1500 мWomen ЖінкиHeats ЗабігиЗабіг 1Q3Погорєльська Вікторія4.8.19904:32.36КМСД, ШВСМ з л/аІванов П.П. , Токар В.О.
2017 07.0819:001500 m Біг на 1500 мWomen ЖінкиFinal ФіналПогорєльська Вікторія4.8.1990DNFД, ШВСМ з л/аІванов П.П. , Токар В.О.
2017 07.0819:405000 m Біг на 5000 мWomen ЖінкиFinal Фінал1Шматенко Юлія10.10.199115:22.85200МСМКЗСУ, ШВСМ з л/аБожко Є.В., Мягков С.К.
2017 07.0819:405000 m Біг на 5000 мWomen ЖінкиFinal Фінал2Погорєльська Вікторія4.8.199015:34.60180МСМКД, ШВСМ з л/аІванов П.П. , Токар В.О.
2017 07.0819:405000 m Біг на 5000 мWomen ЖінкиFinal Фінал4Сердюк Олена4.11.198116:06.61110МСД, ШВСМ з л/а
2017 07.0819:405000 m Біг на 5000 мWomen ЖінкиFinal Фінал5Немченко Марина9.5.199616:41.8050КМСУ, ШВСМ з л/аКаняхіна Н.Ф.
2017 07.0819:405000 m Біг на 5000 мWomen ЖінкиFinal Фінал8Батрак Наталія1.10.198817:13.1025КМСД, ШВСМ з л/аІванов П.П.
2017 07.0919:205000 m Біг на 5000 мMen ЧоловікиFinal Фінал10Дещенко Андрій30.7.199415:01.6415IД, ШВСМ з л/аПоливаний В.І., Поливана Н.С., Божко Є.В.
2017 07.0919:205000 m Біг на 5000 мMen ЧоловікиFinal Фінал9Рибак Сергій11.11.198614:57.5220IД, ШВСМ з л/аПоливаний В.І., Поливана Н.С., Сарафинюк П.Я.
2017 07.1119:00Javelin 800 gr Метання списа 800 грMen ЧоловікиFinal Фінал10Тіоку Юкап Мікаель2.1.198546.4315IIIШаповалова В.О.
2017 07.1119:00Javelin 800 gr Метання списа 800 грMen ЧоловікиFinal Фінал6Чехлатий Олександр27.9.198965.1140КМСД, ШВСМ з л/аШаповалова В.О.
2017 07.1119:00Javelin 800 gr Метання списа 800 грMen ЧоловікиFinal Фінал7Куриленко Едуард7.9.199864.9930КМСУ, ШВСМ з л/аФарбітна І.П., Насонкін В.А., Кришталь О

Расписание

Смотрите также

Яндекс.Метрика