О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

130608

08 Июнь 2013. - 09 Июнь 2013. Харьков Чемпионат области среди юношей 1996 и младше

  • Дата:
  • 08 Июнь 2013
  • 09 Июнь 2013
  • Страна: Украина
  • Город: Харьков
  • Расписание: Download
  • Просмотров: : 2205

Чемпионат области среди юношей

Результаты Чемпионат области среди юношей 1996 и младше

  Д І В Ч А Т А 1996 р.н. і молодше          
  08.06.2013     Біг 100м дівчата    
1 Калістратова Аліна 08.06.1996 ХДВУФК-1 12.2 12.2 І Бодрови ВВ НД
2 Маляренко Альона 08.04.1997 ХДВУФК-1 12.5 12.5 І Бодрови Фастівець
3 Тимошенко Єлизавет 06.03.1997 ХРЛІСП-Рогань 12.7 12.5 І Соколов Костоглодов
4 Каратаєва Альбіна 01.01.1997 Кз кдюсш ХТЗ 12.9 12.8 ІІ Пастушенко Фарбітн
5 Кривега Олена 08.09.1997 ХДВУФК-1 13.1 12.9 ІІ Бодров ВВ Дворок О
6 Садкова Олена 10.05.1998 ХРЛІСП-Рогань 13.1 DNF ІІ Соколов Костогодов
7 Фахрієва Сабіна 02.06.1999 Кз мкдюсш 13.2 DNF ІІ Андрусенко ЮВ
8 Жекова Яна 13.06.1998 ХДВУФК-1 13.4 DNF ІІІ Халаїм Пупов Плачін
9 Подгородецька Єва 17.08.2001 Кз кдюсш ХТЗ 13.40 ІІІ Омельченко МВ ОП
10 Абєлєнцева Яна 17.09.1999 ХРЛІСП Кз мкдю 13.40 ІІІ Омельченко Слюсар
11 Заїка Яна 07.04.1999 ХРЛІСП-Рогань 13.40 ІІІ Соколов Костогодов
12 Карнаух Анастасія 05.04.1998 ХДВУФК-1 13.40 ІІІ Бодрови Пов’якало
13 Шляхтіна Альона 02.12.1998 ХРЛІСП-Олімпія 13.50 ІІІ Соколов Костогодов
14 Рибалко Дар’я 16.10.1998 Кз кдюсш ХТЗ 13.70 ІІІ Фарбітна ІП
15 Андрєєва Олена 10.11.1998 ХДВУФК-1-Дю-12 13.70 ІІІ Іванова СІ
16 Колчева Євгенія 23.09.1999 Кз мкдюсш 13.80 ІІІ Андрусенко ЮВ
17 Сіра Наталія 01.01.1998 Золочів Дюсш 13.90 ІІІ Ломакін ВМ
18 Рябова Вікторія 01.08.1998 ХДВУФК-1 13.90 ІІІ Халаїм Пупова Лазар
19 Сергієнко Яна 21.09.2001 Дюсш м. Куп’янск 14.00 ІІІ Дев’ятко ГМ
20 Лебідь Еліза 17.07.2001 Дюсш м. Куп’янск 14.00 ІІІ Дев’ятко ГМ
21 Остапенко Єлизавета 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 14.10 Ію Довженко ОМ
22 Фесенко Анастасія 01.01.2000 Ізюмська Дюсш 14.20 Ію Товстун ОЛ
23 Черненко Анасасія 06.06.1998 Кз кдюсш-12 14.20 Ію Пупов СС
24 Пасічник Тетяна 01.01.1998 Золочів Дюсш 14.30 Ію Ломакін ВМ
25 Пишна Вікторія 01.01.1999 Ізюмська Дюсш 14.50 Ію Товстун ОЛ
26 Балабушкіна Віктор. 26.03.2002 Кз кдюсш ХТЗ 14.70 Ію Храмцова ОЛ
27 Тарадіна Анна 08.11.1998 Кз кдюсш ХТЗ 14.80 Ію Храмцова ОЛ
28 Різник Ганна 23.03.1998 Кз мкдюсш 14.90 ІІю Андрусенко ЮВ
29 Жданова Наталія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 14.90 ІІю Храмцова ОЛ
30 Солуянова Ілона 26.03.2001 Дюсш м. Куп’янск 15.10 ІІю Дев’ятко ГМ
31 Польченко Катерина 01.01.1999 Кз кдюсш-12 15.10 ІІю Пупов СС
32 Балісник Дар’я 23.11.1998 Кс дюсшор Олімп 15.10 ІІю Соколов Костоглодов
33 Морз Анастасія 01.01.1996 Дюсш Чугуїв. р-н 15.10 ІІю Зінов ВГ
34 Полун Маргарита 29.07.1997 Кз мкдюсш 15.40 ІІю Слюсаренко ЮВ
35 Жданова Юлія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 15.50 ІІю Храмцова ОЛ
36 Антоненко Марія 01.01.1999 Дюсш Чугуїв. р-н 15.60 ІІю Кузнєцов ОІ
37 Смицька Яна 01.01.1998 Кз кдюсш-12 15.90 ІІІю Пупов СС
38 Бірюкова Лілія 01.01.2000 Дюсш м. Лозова 16.00 ІІІю Коростієв ОІ
39 Протопопова Зінаіда 01.01.1999 Дюсш Чугуїв. р-н 16.20 б/р Кузнєцов ОА
40 Радіна Ірина 01.01.1997 Дюсш Чугуїв. р-н 16.20   Кузнєцов ОА
41 Задорожня Еліна 01.01.1998 Дюсш Чугуїв. р-н 16.50   Кузнєцов ОА
42 Алферова Катерина 01.01.1999 Кз мкдюсш 16.70   Чурілін СГ
43 Матвєєва Оксана 01.01.1999 Дюсш м. Лозова 17.00   Коростієв ОІ
44 Лаптєва Марія 18.02.1999 Дюсш м. Лозова 17.50   Зоріна ОВ
  09.06.2013   Біг 200м дівчата      
1 Калістратова Аліна 08.06.1996 ХДВУФК-1 25.60 І Бодрови ВВ НД
2 Галеєва Валерія 06.08.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 25.90 І Омельченко Шимко
3 Маляренко Альона 08.04.1997 ХДВУФК-1 26.50 ІІ Бодрови Фастівець
4 Мартинова Оксана 11.09.1996 ХДВУФК-1-Дина 27.10 ІІ Халаїм Пупов. Лазар
5 Колчева Євгенія 23.09.1999 Кз мкдюсш 27.30 ІІ Андрусенко ЮВ
6 Тимошенко Єлизавет 06.03.1997 ХРЛІСП-Рогань 27.60 ІІІ Соколов Костоглодов
7 Фахрієва Сабіна 02.06.1999 Кз мкдюсш 27.90 ІІІ Андрусенко ЮВ
8 Кривега Ганна 08.09.1997 ХДВУФК-1 27.90 ІІІ Бодров ВВ Дворок О
9 Подгородецька Єва 17.08.2001 Кз кдюсш ХТЗ 28.00 ІІІ Омельченко МВ ОП
10 Жекова Яна 13.06.1998 ХДВУФК-1 28.10 ІІІ Халаїм Пупов Плачін
11 Абєленнцева Яна 17.09.1999 ХРЛІСП Кз мкдюс 28.10 ІІІ Омельченко Слюсар
12 Шляхтіна Альона 02.12.1998 ХРЛІСП-Олімпія 28.20 ІІІ Соколов Костогодов
13 Заїка Яна 07.04.1999 ХРЛІСП-Рогань 28.40 ІІІ Соколов Костогодов
14 Карнаух Анастасія 05.04.1998 ХДВУФК-1 28.60 ІІІ Бодрови Пов’якало
15 Нерубальщук Ірина 21.09.1998 ХРЛІСП 28.70 ІІІ Горбач ЛС Гресь АЮ
16 Андрєєва Олена 10.11.1998 Кз кдюсш-12 28.90 ІІІ Іванова СІ
17 Рябова Вікторія 01.08.1998 ХДВУФК-1 29.00 ІІІ Халаїм Пупова Лазар
18 Сергієнко Яна 01.01.2001 Дюсш м. Куп’янск 29.00 ІІІ Дев’ятко ГМ
19 Курченко Світлана 01.01.1998 ХРЛІСП-Богодух. 29.30 Ію Горбач ЛС Кочнєв Є
20 Кривша Дарина 01.01.2002 Золочів Дюсш 30.10 Ію Ломакін ВМ
21 Жданова Наталія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 30.50 Ію Храмцова ОЛ
22 Полун Маргарита 29.07.1997 Кз мкдюсш 31.20 ІІю Слюсаренко ЮВ
23 Балабушкіна Віктор. 26.03.2002 Кз кдюсш ХТЗ 31.20 ІІю Храмцова ОЛ
24 Польченко Катерина 01.01.1999 Кз кдюсш-12 31.30 ІІю Пупов СС
25 Різник Ганна 23.03.1998 Кз мкдюсш 31.30 ІІю Андрусенко ЮВ
26 Петраченко Альона 17.06.2001 Дюсш м. Куп’янск 31.50 ІІю Дев’ятко ГМ
27 Тарадіна Анна 08.11.1998 Кз кдюсш ХТЗ 31.80 ІІю Храмцова ОЛ
28 Солуянова Ілона 26.03.2001 Дюсш м. Куп’янск 32.00 ІІю Дев’ятко ГМ
29 Жданова Юлія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 32.80 ІІІю Храмцова ОЛ
30 Маковецька Катерин 28.10.1998 ХРЛІСП-Зміїв 34.70 ІІІю Горбач ЛС Кришталь
  08.06.2013   Біг 400м дівчата      
1 Вдовиченко Дар’я 24.02.1999 ХДВУФК-1-НВод 58.90 ІІ Поливаний Паламарч
2 Немченко Марина 09.05.1996 ХРЛІСП-Олімпія 58.90 ІІ Каняхіна Н Кришталь
3 Бакуменко Валерія 30.12.1996 ХРЛІСП-Олімпія 1:00.9 ІІ Каняхіна НФ
4 Колчева Євгенія 23.09.1999 Кз мкдюсш 1:02.1 ІІ Андрусенко ЮВ
5 Фахрієва Сабіна 02.06.1999 Кз мкдюсш 1:03.3 ІІІ Андрусенко ЮВ
6 Лиман Катерина 30.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 1:04.1 ІІІ Омельченко МВ ОП
7 Забашта Дар’я 20.08.1997 ХРЛІСП-Ізюм 1:05.2 ІІІ Каняхіна НФ
8 Ноженко Гана 01.01.1999 Кз мкдюсш 1:05.6 ІІІ Чурілін СГ
9 Ноженко Олександр 01.01.1999 Кз мкдюсш 1:10.2 Ію Чурілін СГ
10 Сищук Анастасія 01.01.2001 Кз мкдюсш 1:12.0 Ію Чурілін СГ
11 Петраченко Альона 17.06.2001 Дюсш м. Куп’янск 1:13.5 ІІю Дев’ятко ГМ
12 Бірюкова Лілія 01.01.2000 Дюсш м. Лозова 1:18.3 ІІІю Коростієв ОІ
13 Задорожня Еліна 01.01.1998 Дюсш Чугуїв. р-н 1:20.5 б/р Кузнєцов ОІ
14 Матвєєва Оксана 01.01.1999 Дюсш м. Лозова 1:21.1   Коростієв ОІ
15 Протопопова Зинаїд 01.01.1999 Дюсш Чугуїв. р-н 1:21.7   Кузнєцов ОІ
  09.06.2013   Біг 800м дівчата      
1 Бакуменко Валерія 30.12.1996 ХРЛІСП-Олімпія 2:22.5 ІІ Каняхіна НФ
2 Вдовиченко Дар’я 24.02.1999 ХДВУФК-1-НВод 2:24.1 ІІ Поливаний Паламарч
3 Лиман Катерина 30.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 2:26.8 ІІ Омельченко МВ ОП
4 Ноженко Гана 01.01.1999 Кз мкдюсш 2:35.6 ІІІ Чурілін СГ
5 Ноженко Олександр 01.01.1999 Кз мкдюсш 2:44.3 ІІІ Чурілін СГ
6 Триханкіна Євгенія 01.01.1998 ХРЛІСП-Лозова 2:49.0 ІІІ Каняхіна Зоріна ОВ
7 Сищук Анастасія 01.01.2001 Кз мкдюсш 2:56.6 Ію Чурілін СГ
8 Лаптєва Марія 18.02.1999 Дюсш м. Лозова 3:19.7 ІІІю Коростієв ОІ
  08.06.2013   Біг 1500м дівчата      
1 Юрченко Надія 29.01.1998 ХДВУФК-1-ВАЗ 5:04.5 ІІ Літвінова ЛЄ Третяк
2 Форова Маргарита 05.12.1998 ХРЛІСП-Лозова 5:16.9 ІІІ Каняхіна Зоріна ОВ
3 Митрофанова Марія 16.04.1997 Кз мкдюсш 5:36.5 ІІІ Слюсаренко ЮВ
4 Чернець Яна 04.01.1998 Дюсш м. Лозова 6:11.7 ІІю Зоріна ОВ
  09.06.2013   Біг 3000м дівчата      
1 Немченко Марина 09.05.1996 ХРЛІСП-Олімпія 9:53.7 І Каняхіна Н Кришталь
2 Форова Маргарита 05.12.1998 ХРЛІСП-Лозова 11:47.7 ІІІ Каняхіна Зоріна ОВ
3 Митрофанова Марія 16.04.1997 Кз мкдюсш 12:05.2 ІІІ Слюсаренко ЮВ
  09.06.2013 Біг 100м з/б (0,760) дівчата        
1 Іоничева Юлія 05.07.1996 ХРЛІСП-ХТЗ 14.30 кмс Омельченко МВ ОП
2 Мартинова Оксана 11.09.1996 ХДВУФК-1 Комс. 15.70 ІІ Халаїм Пупова Лазар
3 Фахрієва Сабіна 02.06.1999 Кз мкдюсш 17.10 ІІІ Андрусенко ЮВ
4 Жекова Яна 13.06.1998 ХДВУФК-1 17.40 ІІІ Халаїм Пупов Плачін
5 Сороколіт Ірина 05.09.1998 ХРЛІСП Сахновщ. 18.20 Ію Горбач ЛС Пов’якало
6 Черненко Анастасія 01.01.1998 Кз кдюсш-12 19.10 ІІю Пупов СС
7 Тарадіна Анна 08.11.1998 Кз кдюсш ХТЗ 19.30 ІІю Храмцова ОЛ
8 Жданова Наталія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 20.70 ІІІю Храмцова ОЛ
9 Балабушкіна Віктор. 26.03.2002 Кз кдюсш ХТЗ 20.70 ІІІю Храмцова ОЛ
  08.06.2013 Стрибки у висоту дівчата        
1 Клінцова Лілія 12.07.1997 Кз кдюсш-9 1.70 І Сергієнко ГМ
2 Рофе-Бекетова Ірина 18.09.1998 Кз мкдюсш 1.65 І Ісправнікова Літвін
3 Курченко Світлана 17.09.1998 ХРЛІСП-Богодух. 1.55 ІІ Горбач ЛС Кочнєв
4 Мартинова Оксана 11.09.1996 ХДВУФК-1 Комс. 1.55 ІІ Халаїм Пупова Лазар
5 Маковецька Катерин 28.10.1998 ХРЛІСП-Зміїв 1.50 ІІ Горбач ЛС Кришталь
6 Кравченко Елеонора 06.09.1997 Кс дюшор Динамо 1.45 ІІІ Комісов МР
7 Кривша Дарина 01.01.2002 Золочівська Дюсш 1.40 ІІІ Ломакін ВМ
8 Лебідь Еліза 17.07.2001 Дюсш м. Куп’янск 1.35 ІІІ Дев’ятко ГМ
9 Тарадіна Анна 08.11.1998 Кз кдюсш ХТЗ 1.30 Ію Храмцова ОЛ
10 Жданова Наталія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 1.25 ІІю Храмцова ОЛ
11 Солуянова Ілона 26.03.2001 Дюсш м. Куп’янск 1.20 ІІІю Дев’ятко ГМ
  08.06.2013 Стрибки у довжину дівчата        
1 Мартинова Оксана 11.09.1996 ХДВУФК-1 Комс. 5.65 І Халаїм Пупова Лазар
2 Корсуненко Анастас 01.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 5.28 ІІ Курочка Соколов
3 Курченко Світлана 17.09.1998 ХРЛІСП-Богодух. 5.11 ІІ Горбач ЛС Кочнєв
4 Нерубальщук Ірина 21.09.1998 ХРЛІСП-Зміїв 5.05 ІІ Горбач ЛС ГресьАЮ
5 Сороколіт Ірина 05.09.1998 ХРЛІСП Сахновщ. 4.90 ІІІ Горбач ЛС Пов’якало
6 Жекова Яна 13.06.1998 ХДВУФК-1-Комс 4.88 ІІІ Халаїм Пуп. Плачінд
7 Сіра Наталія 01.01.1998 Золочів Дюсш 4.47 ІІІ Ломакін ВМ
8 Черненко Анастасія 06.06.1998 Кз кдюсш-12 4.41 Ію Пупов СС
9 Кривша Дарина 01.01.2002 Золочів Дюсш 4.37 Ію Ломакін ВМ
10 Пасічник Тетяна 01.01.1998 Золочів Дюсш 4.27 Ію Чуяс ОМ
11 Жданова Наталія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 4.19 Ію Храмцова ОЛ
12 Рибалко Дар’я 16.10.1998 Кз кдюсш ХТЗ 4.13 Ію Фарбітна ІП
13 Морз Анастасія 01.01.1996 Дюсш Чугуїв. р-н 4.06 Ію Зінов ВГ
14 Радіна Ірина 01.01.1997 Дюсш Чугуїв. р-н 3.83 ІІю Кузнєцов ОІ
15 Балабушкіна Віктор. 26.03.2002 Кз кдюсш ХТЗ 3.71 ІІІю Храмцова ОЛ
16 Антоненко Марія 01.01.1997 Дюсш Чугуїв. р-н 3.65 ІІІю Кузнєцов ОІ
17 Польченко Катерина 01.01.1999 Кз кдюсш-12 3.65 ІІІю Пупов СС
18 Жданова Юлія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 3.56 ІІІю Храмцова ОЛ
19 Смицька Яна 01.01.1998 Кз кдюсш-12 3.47 б/р Пупов СС
20 Тарадіна Анна 08.11.1998 Кз кдюсш ХТЗ 3.34   Храмцова ОЛ
  09.06.2013 Потрійний стрибок дівчата        
1 Курченко Світлана 17.09.1998 ХРЛІСП-Богодух. 10.82 ІІІ Горбач ЛС Кочнєв
2 Сороколіт Ірина 05.09.1998 ХРЛІСП Сахновщ. 10.30 Ію Горбач ЛС Пов’якало
3 Нерубальщук Ірина 21.09.1998 ХРЛІСП-Зміїв 10.13 Ію Горбач ЛС ГресьАЮ
4 Маковецька Катерин 28.10.1998 ХРЛІСП-Зміїв 9.08 ІІю Горбач ЛС Кришталь
  09.06.2013 Штовхання ядра (3кг) дівчата        
1 Лукашенко Маргар. 23.06.1999 ХРЛІФСП-Рогань 13.20 ІІ Мінаков Сокол Фарб
2 Біденко Клавдія 01.01.1996 Кз мкдюсш 10.91 ІІІ Хусаінова Н Пацюк
3 Фоміна Маргарита 28.12.1996 ХДВУФК-1-Д-12 10.19 ІІІ Халаїм ММ Пупова
4 Плис Аліна 07.03.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 9.84 Ію Фабрітна Мінаков
5 Гіневська Діана 01.01.1998 Кз мкдюсш 9.28 Ію Хусаінова НН Пацюк
6 Рибало Дар’я 16.10.1998 Кз кдюсш ХТЗ 9.26 Ію Фарбітна ІП
7 Лещенко Олександра 01.01.1996 ХРЛІСП 9.20 Ію Мінаков ЮМ Шимко
8 Рябова Вікторія 01.08.1998 ХДВУФК-1 9.03 Ію Халаїм Пупов Лазар
9 Гасанова Яна 01.01.1998 ХРЛІСП-Золочів 8.34 Ію Мінаков Ломакін ВМ
10 Сабельнікова Альона 12.01.1999 Кз кдюсш-9 8.10 Ію Дмирієва НВ
11 Сороколіт Ірина 05.09.1998 ХРЛІСП Сахновщ. 7.95 ІІю Горбач ЛС Пов’якало
12 Лаптєва Марія 18.02.1999 Дюсш м. Лозова 7.39 ІІю Зоріна ОВ
13 Курченко Світлана 17.09.1998 ХРЛІСП-Богодух. 7.39 ІІю Горбач ЛС Кочнєв
14 Жданова Юлія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 5.94 б/р Храмцова ОЛ
  08.06.2013 Метання диска дівчата        
1 Приймак Катерина 01.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 38.30 ІІ Мінаков Фарб Кришт
2 Швидько Поліна 17.12.1998 Кс дюшор Динамо 18.80 ІІІю Половенко БМ
  08.06.2013 Метання списа (600гр.) дівчата        
1 Плис Аліна 07.03.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 28.50 ІІІ Фабрітна Мінаков
2 Біденко Клавдія 01.01.1996 Кз мкдюсш 24.42 ІІІ Хусаінова Н Пацюк
3 Гіневська Діана 01.01.1998 Кз мкдюсш 23.96 ІІІ Хусаінова НН Пацюк
4 Сушко Марія 01.01.2002 Кз мкдюсш 20.70 Ію Хусаінова НН Пацюк
    Ю Н А К И 1996 р.н. і молодше        
  08.06.2013     Біг 100м юнаки    
1 Щербина Анатолій 01.01.1996 ХРЛІСП-Кз мкдюс 11.2 11.3 ІІ Сінєков ЮМ
2 Пасмор Максим 06.02.1998 ХРЛІСП-Рогань 11.4 11.6 ІІ Соколов Костоглодов
3 Безніс Павло 01.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 11.2 11.5 ІІ Курочка АМ
4 Кожухівський Волод 23.01.1997 ХРЛІСП-Рогань 11.5 11.6 ІІІ Довгаль АІ
5 Гранковський Анат. 07.02.1997 ХРЛІСП 11.6 11.7 ІІІ Лозинський ГП
6 Ічанський Віталій 16.11.1997 Кз мкдюсш 11.5 11.7 ІІ Переясловець ТО
7 Дяченко Антон 15.02.1997 ХРЛІСП-Вовчанс. 11.5 11.7 ІІ Омельченко Бордун
8 Баранов Олег 01.01.1997 Кс дюшор Динамо 11.5 DNF ІІ Половенко БМ
9 Савченко Владислав 20.02.1997 ХРЛІСП-Олімпія 11.80 ІІІ Довгаль АІ
10 Даюк Артем 01.01.1999 Золочів Дюсш 11.80 ІІІ Ломакін ВМ
11 Мартем’янов Дмитро 08.06.1997 Кз кдюсш ХТЗ 11.90 ІІІ Фарбітна ІП
12 Татевосян Данііл 26.01.1998 Кз кдюсш ХТЗ 11.90 ІІІ Храмцова ОЛ
13 Абрамов Денис 06.09.1997 ХРЛІСП 12.00 ІІІ Горбач ЛС
14 Коломійцев Ілля 24.01.1997 ХДВУФК-1 12.00 ІІІ Бондаренко Переясл
15 Коровін Денис 01.01.1998 Кз кдюсш ХТЗ 12.10 Ію Довженко ОМ
16 Єна Максим 01.01.1998 Кз мкдюсш 12.20 Ію Чурілін СГ
17 Карєпін Євген 25.01.1998 ХРЛІСП 12.30 Ію Лозинський ГП
18 Макарчук Микола 01.12.1997 Кз кдюсш ХТЗ 12.30 Ію Храмцова ОЛ
19 Юхимець Іван 09.10.1996 ХРЛІСП-Вовчан. 12.30 Ію Курочка Красноруц
20 Костюченко Олексан 02.11.1998 ХРЛІСП-Ізюм 12.40 Ію Лозинський Шкода
21 Шкрипинець Кирил 18.08.1998 ХДВУФК-1 12.40 Ію Бондаренко Переясл
22 Слюсаров Олег 02.01.1996 Кз мкдюсш 12.90 ІІю Переяславець ТО
23 Ніколаєв Владислав 01.01.1996 Кз кдюсш ХТЗ 13.00 ІІю Пастушенко ОМ
24 Селихов Глеб 29.06.1999 Кс дюшор Динамо 13.10 ІІІю Гладков ОС
25 Хакорін Андрій 01.01.1997 Кз кдюсш-12 13.10 ІІІю Курносов ВВ
26 Насурдінов Дамір 01.01.1997 Кз кдюсш ХТЗ 13.10 ІІІю Довженко ОМ
27 Онацький Дмитро 21.02.1998 ХДВУФК-1 13.10 ІІІю Бондаренко Переясл
28 Біленький Ян 04.01.1998 Кз мкдюсш 13.10 ІІІю Слюсаренко ЮВ
29 Сиротинко Дмитро 01.01.1997 Кз кдюсш-12 13.20 ІІІю Курносов ВВ
30 Глита Олександр 01.01.1997 Кз кдюсш-12 13.20 ІІІю Курносов ВВ
31 Городнічев Юрій 01.01.1999 Кз мкдюсш 13.70 ІІІю Чурілін СГ
32 Білоус Євген 01.01.1999 Дюсш Чугуїв. р-н 14.10 б/р Кузнєцов ОА
33 Кипоренко Ярослав 28.06.1997 Кз мкдюсш 14.10   Слюсаренко ЮВ
34 Єфименко Микита 01.01.1997 Кз кдюсш 14.20   Пастушенко ОМ
35 Катасонов Ігор 01.01.2000 Кз кдюсш ХТЗ 14.40   Довженко ОМ
36 Бондаренко Дмитро 01.01.1998 Дюсш Чугуїв. р-н 14.50   Зінов ВГ
37 Шаталюк Олександр 01.01.2000 Дюсш м. Лозова 14.50   Зоріна ОВ
38 Степанець Ілля 03.04.2002 Дюсш м. Лозова 14.50   Зоріна ОВ
39 Дзябура Руслан 16.04.2001 Кс дюсшор Олімп 14.60   Зайцева МО
40 Ветрова Єгор 15.06.2001 Кс дюсшор Олімп 14.60   Зайцева МО
41 Насурдінов Тимур 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 14.60   Довженко ОМ
42 Анягхлоба Чегаймеза 01.01.2001 Кз кдюсш ХТЗ 14.70   Пастушенко ОМ
43 Ростовцев Владислав 24.09.1997 Кс дюшор Динамо 14.70   Гладков ОС
44 Баричев Микита 01.01.2000 Кз кдюсш ХТЗ 14.70   Пастушенко ОМ
45 Карпюк Владислав 01.01.2000 Дюсш м. Лозова 14.90   Книжка ВІ
46 Жаворонков Денис 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 15.00   Пастушенко ОМ
47 Гулієв Ельдар 01.01.1999 Кз мкдюсш 15.10   Чурілін СГ
48 Мороз Руслан 01.01.2001 Дюсш м. Лозова 15.30   Книжка ВІ
49 Безпалов Валентин 01.01.2003 Кс дюшор Динамо 15.30   Половенко БМ
50 Трахимчук Володим 01.01.1999 Дюсш Чугуїв. р-н 15.30   Зінов ВГ
51 Сєліхов Михайло 22.12.2002 Кс дюшор Динамо 15.30   Гладков ОС
52 Обидник Олег 20.03.2001 Кс дюсшор Олімп 15.30   Зайцева МО
53 Горбань Радомір 01.01.1999 Кз мкдюсш 15.40   Чурілін СГ
54 Попов Павло 01.01.2002 Кз мкдюсш 15.60   Чурілін СГ
55 Смілянський Артем 01.01.2001 Кз кдюсш ХТЗ 16.30   Довженко ОМ
56 Корольов Володимир 01.01.2001 Дюсш Чугуїв. р-н 16.60   Кузнєцов ОА
57 Осіпян Богдан 05.05.2004 Кс дюшор Динамо 16.60   Гладков ОС
58 Баскаков Дмитро 01.01.2001 Дюсш м. Лозова 17.40   Книжка ВІ
  09.06.2013   Біг 200м юнаки      
1 Щербина Анатолій 01.01.1996 ХРЛІСП-Кз мкдюс 23.10 ІІ Сінєков ЮМ
2 Пасмор Максим 06.02.1998 ХРЛІСП-Рогань 23.30 ІІ Соколов Костоглодов
3 Кожухівський Волод 23.01.1997 ХРЛІСП-Рогань 23.40 ІІ Довгаль АІ
4 Ічанський Віталій 16.11.1997 Кз мкдюсш 23.50 ІІ Переясловець ТО
5 Гранковський Анат. 07.02.1997 ХРЛІСП 23.60 ІІ Лозинський ГП
6 Савченко Владислав 20.02.1997 ХРЛІСП-Олімпія 23.90 ІІІ Довгаль АІ
7 Дяченко Антон 15.02.1997 ХРЛІСП-Вовчанс. 23.90 ІІІ Омельченко Бордун
8 Коломійцев Ілля 24.01.1997 ХДВУФК-1 24.30 ІІІ Бондаренко Переясл
9 Даюк Артем 01.01.1999 Золочів Дюсш 24.40 ІІІ Ломакін ВМ
10 Татевосян Данііл 26.01.1998 Кз кдюсш ХТЗ 24.60 ІІІ Храмцова ОЛ
11 Єна Максим 01.01.1998 Кз мкдюсш 24.90 ІІІ Чурілін СГ
12 Шкрипинець Кирил 18.08.1998 ХДВУФК-1 24.90 ІІІ Бондаренко Переясл
13 Абрамов Денис 06.09.1997 ХРЛІСП 25.00 ІІІ Горбач ЛС
14 Юхимець Іван 09.10.1996 ХРЛІСП-Вовчан. 25.20 ІІІ Курочка Красноруц
15 Коровін Денис 01.01.1998 Кз кдюсш ХТЗ 25.30 ІІІ Довженко ОМ
16 Москаленко Андрій 11.12.1997 Кз мкдюсш 25.40 ІІІ Ісправнікова Літвін
17 Марюха Ярослав 18.03.1999 Кс дюшор Динамо 25.40 ІІІ Поливана НС
18 Костюченко Олексан 02.11.1998 ХРЛІСП 25.50 ІІІ Лозинський ГП
19 Карєпін Євген 25.01.1998 ХРЛІСП 25.50 ІІІ Лозинський ГП
20 Губаренко Андрій 28.02.1997 ХДВУФК-1-Д-12 25.50 ІІІ Бондаренко Переясл
21 Мендак Дмитро 01.01.1999 ХРЛІСП-Олімпія 26.50 Ію Соколов Пастушенко
22 Онацький Дмитро 21.02.1998 ХДВУФК-1 27.20 ІІю Переясловець Кришт
23 Романенко Андрій 01.01.1998 Кз мкдюсш 27.30 ІІю Чурілін СГ
24 Сиротинко Дмитро 01.01.1997 Кз кдюсш-12 27.40 ІІю Курносов ВВ
25 Хахонін Андрій 01.01.1997 Кз кдюсш-12 27.40 ІІю Курносов ВВ
26 Насурдінов Дамір 01.01.1997 Кз кдюсш ХТЗ 27.50 ІІю Довженко ОМ
27 Городнічев Юрій 01.01.1999 Кз мкдюсш 28.50 ІІІю Чурілін СГ
28 Степанець Ілля 03.04.2002 Дюсш м. Лозова 29.30 б/р Зоріна ОВ
29 Єфременко Микита 01.01.1997 Кз кдюсш ХТЗ 29.70   Пастушенко ОМ
30 Новодерьожкін Кир. 01.01.2000 Кз мкдюсш 30.40   Чурілін СГ
31 Насурдінов Тимур 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 30.70   Довженко ОМ
32 Жаворонков Денис 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 31.00   Пастушенко ОМ
33 Гулієв Ельдар 01.01.1999 Кз мкдюсш 31.20   Чурілін СГ
34 Поливанов Єгор 07.01.2000 Кз кдюсш ХТЗ 32.60   Омельченко МВ ОП
35 Безпалов Валентин 01.01.2003 Кс дюшор Динамо 33.40   Половенко БМ
36 Горбань Радомир 01.01.2000 Кз мкдюсш 35.10   Чурілін СГ
37 Анягхлоба Чегаймеза 01.01.2001 Кз кдюсш ХТЗ 35.40   Пастушенко ОМ
  08.06.2013   Біг 400м юнаки      
1 Кучма Денис 21.08.1996 Кс дюсшор Олімп 52.40 ІІ Каняхіна НФ
2 Морозов Володимир 16.08.1998 ХРЛІСП 53.70 ІІІ Заболотний ВВ
3 Титаренко Станіслав 30.01.1998 Кз кдюсш-12 56.30 Ію Поливана НС
4 Сироїд Ігор 29.07.1997 ХРЛІСП 56.50 Ію Заболотний ВВ
5 Марюха Ярослав 18.03.1999 Кс дюшор Динамо 57.90 Ію Поливана НС
6 Москаленко Андрій 11.12.1997 Кз мкдюсш 58.50 Ію Ісправнікова Литвин
7 Єна Максим 01.01.1998 Кз мкдюсш 58.60 Ію Чурілін СГ
8 Біленький Ян 04.01.1998 Кз мкдюсш 1:00.5 ІІю Слюсаренко ЮВ
9 Міафуна Альберт 01.01.1998 Дюсш м. Лозова 1:02.2 ІІІю Зоріна ОВ
10 Романенко Андрій 01.01.1998 Кз мкдюсш 1:02.7 ІІІю Чурілін СГ
11 Жученко Олесандр 19.10.1997 Кз мкдюсш 1:03.5 ІІІю Андрусенко ЮВ
12 Городнічев Юрій 01.01.1999 Кз мкдюсш 1:04.6 б/р Чурілін СГ
13 Бондаренко Дмитро 01.01.1998 Дюсш Чугуїв. р-н 1:13.1   Зінов ВГ
14 Карюк Владислав 01.01.2000 Дюсш м. Лозова 1:15.5   Книжка ВІ
15 Мороз Руслан 01.01.2001 Дюсш м. Лозова 1:16.3   Книжка ВІ
16 Попов Павло 01.01.2002 Кз мкдюсш 1:16.8   Чурілін СГ
17 Іжик Віталій 13.10.1999 Кз мкдюсш 1:19.7   Андрусенко ЮВ
18 Трахимчук Володим 01.01.1999 Дюсш Чугуїв. р-н 1:24.8   Зінов ВГ
19 Баскаков Дмитро 01.01.2001 Дюсш м. Лозова 1:26.3   Книжка ВІ
  09.06.2013   Біг 800м юнаки      
1 Семенюк Богдан 01.01.1996 Кз мкдюсш 2:06.2 ІІ Чурілін СГ
2 Морозов Володимир 16.08.1998 ХРЛІСП 2:06.3 ІІ Заболотний ВВ
3 Сироїд Ігор 29.07.1997 ХРЛІСП 2:08.6 ІІ Заболотний ВВ
4 Пономарьов Дмитро 21.02.1997 ХДВУФК-1-Вовч. 2:08.8 ІІ Поливаний Третяк
5 Золотько Артур 08.05.1996 ХДВУФК-1-Кз мк 2:09.5 ІІІ Літвінова ЛЄ
6 Юхимець Віталій 01.01.1999 ХРЛІСП-Олімпія 2:12.5 ІІІ Каняхіна НФ
7 Титаренко Станіслав 30.01.1998 Кз кдюсш-12 2:14.1 ІІІ Поливани НС ВІ
8 Братковський Олек. 01.01.1998 ХРЛІСП-Чугу. р-н 2:16.9 ІІІ Каняхіна Кузнєцов
9 Деревнін Олександр 08.10.1997 Кз кдюсш ХТЗ 2:17.5 ІІІ Фарбітна Слюсаренк
10 Івахненко Руслан 29.06.1998 Кз мкдюсш 2:23.3 Ію Андрусенко ЮВ
11 Жученко Олесандр 19.10.1997 Кз мкдюсш 2:25.2 Ію Андрусенко ЮВ
12 Чередниченко Андр. 17.06.1998 Кз мкдюсш 2:26.3 Ію Андрусенко ЮВ
13 Міафуна Альберт 01.01.1998 Дюсш м. Лозова 2:27.3 Ію Зоріна ОВ
14 Поливаний Іван 07.07.1999 ХДВУФК-1 2:27.9 Ію поливаниВІ НС
15 Кім Віталій 26.06.1998 Кз мкдюсш 2:35.3 ІІІю Андрусенко ЮВ
16 Шаталюк Олександр 01.01.2000 Дюсш м. Лозова 2:39.2 ІІІю Зоріна ОВ
17 Попов Павло 01.01.2002 Кз мкдюсш 2:52.8 б/р Чурілін СГ
  08.06.2013   Біг 1500м юнаки      
1 Будко Микита 04.09.1998 Кз мкдюсш 4:37.9 ІІІ Чурілін СГ
2 Пономарьов Дмитро 21.02.1997 ХДВУФК-1-Вовч. 4:42.8 ІІІ Поливаний Третяк
3 Івахненко Руслан 29.06.1998 Кз мкдюсш 4:45.7 ІІІ Андрусенко ЮВ
4 Братковський Олек. 01.01.1998 ХРЛІСП-Чугу. р-н 4:48.3 ІІІ Каняхіна Кузнєцов
5 Горбань Богдан 01.01.1996 Кз мкдюсш 4:59.9 Ію Чурілін СГ
6 Золотайко Павло 04.03.1997 Кз мкдюсш 5:02.5 Ію Зудін МЯ
7 Чередниченко Андр. 17.06.1998 Кз мкдюсш 5:08.8 ІІю Андрусенко ЮВ
8 Бірюков Владислав 01.01.2000 Дюсш м. Лозова 5:56.2 б/р  
  09.06.2013   Біг 3000м юнаки      
1 Кучма Денис 21.08.1996 Кс дюсшор Олімп 9:50.5 ІІІ Каняхіна НФ
2 Будко Микита 04.09.1998 Кз мкдюсш 9:52.9 ІІІ Чурілін СГ
3 Горбань Богдан 01.01.1996 Кз мкдюсш 10:49.1 Ію Чурілін СГ
  09.06.2013 Біг 110м з/б (91,4) юнаки        
1 Макарчук Микола 01.12.1997 Кз кдюсш ХТЗ 15.60 ІІІ Храмцова ОЛ
  09.06.2013 Біг 400м з/б (0,840) юнаки        
1 Носік Дмитро 11.11.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 59.90 ІІІ Омельченко МВ ОП
  08.06.2013 Стрибки у висоту юнаки        
1 Книшенко Олексій 01.01.1997 Богодухівс. Дюсш 1.85 ІІ Лубков ВВ
2 Хворост Олександр 10.09.1996 Богодухівс. Дюсш 1.75 ІІ Лубков ВВ
3 Пономаренко Микол 22.02.1997 ХРЛІСП-Богодух. 1.75 ІІ Горбач ЛСКочнєв ЄВ
4 Фарбітний Максим 05.04.1998 ХРЛІСП-Богодух. 1.75 ІІ Горбач ЛС Кочнєв
5 Губаренко Андрій 28.02.1997 ХДВУФК-1-Д-12 1.70 ІІІ Бондаренко Переясл
6 Овчаренко Олексій 19.01.1999 ХРЛІСП-Олімпія 1.65 ІІІ Соколов Пастушенко
7 Коломійцев Ілля 24.01.1997 ХДВУФК-1 1.60 Ію Бондаренко Переясл
8 Шкрипинець Кирил 18.08.1998 ХДВУФК-1 1.60 Ію Бондаренко Переясл
9 Тимченко Олександр 01.01.1999 ХРЛІСП-Зміїв 1.55 Ію Горбач ЛС Кришталь
  08.06.2013 Стрибки у довжину юнаки        
1 Капуста Владислав 02.11.1996 Кс дюшор Динамо 6.63 ІІ Комісов МР
2 Макарчук Микола 01.12.1997 Кз кдюсш ХТЗ 5.98 ІІІ Храмцова ОЛ
3 Татевосян Данііл 26.01.1998 Кз кдюсш ХТЗ 5.92 ІІІ Храмцова ОЛ
4 Фарбітний Максим 05.04.1998 ХРЛІСП-Богодух. 5.90 ІІІ Горбач ЛС Кочнєв
5 Баранов Олег 01.01.1997 Кс дюшор Динамо 5.88 ІІІ Половенко БМ
6 Шкрипинець Кирил 18.08.1998 ХДВУФК-1 5.62 Ію Бондаренко Переясл
7 Коломійцев Ілля 24.01.1997 ХДВУФК-1 5.58 Ію Бондаренко Переясл
8 Губаренко Андрій 28.02.1997 ХДВУФК-1-Д-12 5.39 Ію Бондаренко Переясл
9 Романець Владислав 01.01.1999 ХРЛІСП-Вовчанс. 5.35 Ію Курочка АМ Сергієн
10 Романець Руслан 01.01.1999 ХРЛІСП-Вовчанс. 5.27 ІІю Курочка АМ Сергієн
11 Пономаренко Микол 22.02.1997 ХРЛІСП-Богодух. 5.24 ІІю Горбач ЛСКочнєв ЄВ
12 Тимченко Олександр 01.01.1999 ХРЛІСП-Зміїв 5.16 ІІю Горбач ЛС Кришталь
13 Овчаренко Олексій 19.01.1999 ХРЛІСП-Олімпія 5.12 ІІю Соколов Пастушенко
14 Онацький Дмитро 21.02.1998 ХДВУФК-1 5.08 ІІю Переясловець Кришт
15 Селихов Глеб 29.06.1999 Кс дюшор Динамо 5.01 ІІю Гладков ОС
16 Розторгуєв Володим. 01.01.1999 ХДВУФК-1-НВод 4.99 ІІю Половенко БМ
17 Глита Олександр 01.01.1997 Кз кдюсш-12 4.98 ІІю Курносов ВВ
18 Хахонін Андрій 01.01.1997 Кз кдюсш-12 4.73 ІІІю Курносов ВВ
19 Степанець Ілля 03.04.2002 Дюсш м. Лозова 4.56 ІІІю Зоріна ОВ
20 Бельде Євген 01.01.1999 ХРЛІСП-Чугу. р-н 4.49 ІІІю Кузнєцов ОА
21 Безпалов Валентин 01.01.2003 Кс дюшор Динамо 3.69 б/р Половенко БМ
22 Корольов Володимир 01.01.2001 ХРЛІСП-Чугу. р-н 3.40   Кузнєцов ОА
  09.06.2013 Потрійний стрибок юнаки        
1 Безніс Павло 01.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 14.61 І Курочка АМ
2 Романець Руслан 01.01.1999 ХРЛІСП-Вовчанс. 12.15 Ію Курочка АМ Сергієн
3 Пономаренко Олекс. 22.02.1997 ХРЛІСП-Богодух. 11.87 Ію Горбач ЛСКочнєв ЄВ
4 Романець Владислав 01.01.1999 ХРЛІСП-Вовчанс. 11.47 ІІю Курочка АМ Сергієн
5 Овчаренко Олексій 19.01.1999 ХРЛІСП-Олімпія 11.41 ІІю Соколов Пастушенко
6 Розторгуєв Володим. 01.01.1999 ХДВУФК-1-НВод 10.90 ІІІю Половенко БМ
7 Хворост Олександр 10.09.1996 Богодухівс. Дюсш 10.62 ІІІю Лубков ВВ
8 Книшенко Олексій 01.01.1997 Богодухівс. Дюсш 9.31 б/р Лубков ВВ
  09.06.2013 Штовхання ядра (5кг) юнаки        
1 Федосов Юрій 14.10.1996 Кс дюшор Динамо 17.47 ІІ Комісов МР
2 Жиленко Дмитро 01.01.1996 ХРЛІСП 13.30 ІІІ Мінаков ЮМ
3 Овчаренко Антон 01.01.1996 ХРЛІСП-ХТЗ 12.60 Ію Мінаков Бондаренко
4 Губаренко Андрій 28.02.1997 ХДВУФК-1-Д-12 12.58 Ію Бондаренко Переясл
5 Астапєєв Владислав 14.03.1996 ХРЛІСП-Чуг. р-н 12.29 Ію Фарбітна Кузнєцов
6 Гунько Вадим 01.01.1996 Золочів Дюсш 12.07 Ію Ломакін ВМ
7 Бабич Марк 01.01.1998 Зміївська Дюсш 11.18 Ію Кришталь ОВ
8 Кумов Андрій 23.09.1997 ХДВУФК-1-Д-12 10.96 Ію Бондаренко Переясл
9 Бичков Михайло 23.02.1997 Кз кдюсш ХТЗ 10.23 Ію Фарбітна ІП
10 Закалюжний Волод. 30.07.1998 ХРЛІСП-ХТЗ 9.90 ІІю Мінаков ЮМ
11 Фарбітний Максим 05.04.1998 ХРЛІСП-Богодух. 9.12 ІІю Горбач ЛС Кочнєв
12 Тимченко Олександр 01.01.1999 ХРЛІСП-Зміїв 8.94 ІІІю Горбач ЛС Кришталь
13 Целеп Євген 24.08.1998 ХРЛІСП-Олімпія 8.83 ІІІю Соколов Костоглодов
14 Никита Іван 01.01.1993 ХРЛІП-Золочів 8.49 ІІІю Мінаков Ломакін
15 Капуста Станіслав 23.07.2001 Кс дюшор Динамо 4.70 б/р Комісов МР
  08.06.2013 Метання диска (1,5 кг.) юнаки        
1 Подовалов Володим 01.01.1996 Херсонська обл. 55.15 кмс Насонова Андрющен
2 Федосов Юрій 14.10.1996 Кс дюшор Динамо 51.00 І Комісов МР
3 Сотніков Денис 01.01.1998 Кс дюшор Динамо 30.30 ІІю Комісов МР
4 Никита Іван 01.01.1993 ХРЛІП-Золочів 28.00 ІІІю Мінаков Ломакін
5 Закалюжний Волод. 30.07.1998 ХРЛІСП-ХТЗ 25.10 ІІю Мінаков ЮМ
  08.06.2013 Метання списа (700 гр.) юнаки        
1 Крутієнко Матвей 01.01.1996 Херсонська обл. 57.75 ІІ Насонова Андрющен
2 Куриленко Едуард 01.01.1998 ХРЛІСП-ХТЗ 47.25 ІІІ Фарб. Мінаков. Кр.
3 Кумов Андрій 23.09.1997 ХДВУФК-1-Д-12 43.36 ІІю Бондаренко Переясл
4 Астапєєв Владислав 14.03.1996 ХРЛІСП-Чуг. р-н 35.80 ІІю Фарбітна Кузнєцов
5 Радушко Руслан 01.01.1996 Кз мкдюсш 35.79 ІІю Хусаінова НН Пацюк
6 Трофімов Владислав 01.01.1997 Кз мкдюсш 35.45 ІІю Хусаінова НН Пацюк

Расписание

Р О З К Л А Д
чемпіонату Харківської області серед юнаків та дівчат 1996 р.н і молодше
з легкої атлетики
м. Харків   08-09.06.2013р.
    ст. ХОО ФСТ «Динамо» України
І день 08.06.13 субота
Урочисте відкриття змагань 8.45  
Бігові види   Технічні види
біг 100м забіги дівчата 9.00 стрибки з жердиною дівчата, юнаки
    метання диска дівчата
біг 100м забіги юнаки 9.10  
біг 1500м фінал дівчата 9.25 стрибки у довжину дівчата
біг 1500м фінал юнаки 9.40 метання диска юнаки
біг 100м фінал дівчата 9.55  
біг 100м фінал юнаки 10.00 стрибки у висоту дівчата
біг 400м фінал дівчата 10.10  
біг 400м фінал юнаки 10.20 стрибки у довжину юнаки
  11.10 стрибки у висоту юнаки
Нагородження переможців та призерів першого дня змагань проводиться на місцях проведення змагань, по закінченню виду  
Нарада представників 12.00  
     
ІІ день 09.06.13 неділя
Бігові види   Технічні види
біг 100м з/б забіги дівчата 9.00 штовхання ядра дівчата
    потрійний стрибок дівчата
біг 110м з/б забіги юнаки 9.20  
біг 200м фінал дівчата 9.40 штовхання ядра юнаки
    потрійний стрибок юнаки
біг 200м фінал юнаки 9.55  
біг 3000м фінал дівчата 10.15  
біг 3000м фінал юнаки 10.30  
біг 800м фінал дівчата 10.40  
біг 800м фінал юнаки 10.45  
Нагородження переможців та призерів другого дня змагань проводиться на місцях проведення змагань, по закінченню виду  
Урочисте закриття змагань 11.00  
     
Метання списа буде проводитися з 10.00. годин – 08.06.2013р. на ст. КЗ КДЮСШ „ХТЗ”
     
Головна суддівська колегія    
Яндекс.Метрика