О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

140527

27 Май 2014. Харьков Чемпионат области, чемпионат среди юниоров

  • Дата:
  • 27 Май 2014
  • Страна: Украина
  • Город: Харьков
  • Результаты:
  • Скачано: 0
  • Просмотров: : 2729
27 мая 2014 г. на стадионе Динамо состоялся Чемпионат Харьковской области и чемпионат области среди юниоров по легкой атлетке.


Результаты. Чемпионат области, чемпионат среди юниоров

Ж І Н К И
  21.05.2014   Біг 100м жінки   фінал
1 Повх Олеся 18.10.1987 Запорізьська обл. 11 кмс Рурак КМ
2 Калістратова Аліна 06.11.1996 ХДВУФК-1 11.5 кмс Бодрови ВВ НД Юрчен
3 Аджаметова Лейла 09.03.1994 ШВСМ з л/а-ХТЗ 11.8 кмс Омельченко Костюченк
4 Думенко Марина 01.01.1993 НТУ «ХПІ» 12 кмс Бодрови ВВ НД Ісправн
5 Ярушевська Жанна 12.10.1995 ШВСМ з л/а 12 кмс Омельченко МВ ОП
6 Кривега Олена 01.01.1997 ХДВУФК-1 12.1 І Бодрови ВВ НД Дворок
7 Подгородецька Єва 17.08.2001 Кз кдюсш ХТЗ 12.2 І Омельченко МВ ОП
8 Андрєєва Олена 10.11.1998 ХДВУФК-1 DNF   Переясловець Іванова
  21.05.2014   Біг 100м жінки   забіги
  1 забіг          
1 Кривега Олена 01.01.1997 ХДВУФК-1 12.1 3 Бодрови ВВ НД Дворок
2 Марченко Юлія 05.08.1995 Кз мкдюсш 12.6 ІІ Ісправнікова ВМ
3 Фахрієва Сабіна 02.06.1999 Кз мкдюсш 12.9 ІІ Андрусенко ЮВ
4 Черненко Анастасія 01.01.1998 Кз кдюсш-12 13.1 ІІ Пупов СС
5 Сіра Наталія 02.08.1998 Золочів Дюсш 13.5 ІІІ Ломакін ВМ
6 Мігдатова Ельвіра 20.08.1999 Вовчанськ. Дюсш 13.9 ІІІ Галич ВФ
7 Горшкова Олександр 14.11.1998 Кс дюсшор Олімп 14.5 Ію Зайцева МО
8 Андріїшина Вікторія 01.01.1992 Інваспорт 15.7 ІІІю Манжос МІ
  2 забіг          
1 Повх Олеся 18.10.1987 Запорізьська обл. 11.1 кмс Рурак КМ
2 Калістратова Аліна 06.11.1996 ХДВУФК-1 11.7 кмс Бодрови ВВ НД Юрчен
3 Аджаметова Лейла 09.03.1994 ШВСМ з л/а-ХТЗ 11.9 кмс Омельченко Костюченк
4 Ярушевська Жанна 12.10.1995 ШВСМ з л/а 12.2 І Омельченко МВ ОП
5 Думенко Марина 01.01.1993 НТУ «ХПІ» 12.3 І Бодрови ВВ НД Ісправн
6 Кобилянська Віолета 25.04.1998 Кз кдюсш ХТЗ 13 ІІ Омельченко МВ ОП
7 Кисилевська Юлія 03.03.2000 ХДВУФК-1 13.2 ІІ Переяславець ТО
  3 забіг          
1 Садкова Олена 10.05.1998 ХРЛІСП-Олімпія 12.6 ІІ Соколов Костогл Пасту
2 Несвітайло Римма 21.10.1999 Золочів Дюсш 13.1 ІІ Лома кін ВМ
3 Заїка Яна 07.04.1999 ХРЛІСП-Олімпія 13.5 ІІІ Соколов Костогл Пасту
4 Пишна Вікторія 14.08.1999 ХДВУФК-1 14.1 Ію Бодрови ВВ НД Товсун
5 Польченко Катерина 01.01.1999 Кз кдюсш-12 14.5 Ію Пупов СС
6 Різник Ганна 23.03.1998 Кз мкдюсш 15.1 ІІю Андрусенко ЮВ
  4 забіг          
1 Подгородецька Єва 17.08.2001 Кз кдюсш ХТЗ 12.3 І Омельченко МВ ОП
2 Кривега Ганна 01.01.1997 ХДВУФК-1 12.7 ІІ Бодрови ВВ НД Дворок
3 Клочко Ірина 02.06.1999 Кз мкдюсш 15 ІІю Зудін МЯ
4 Купчик Ганна 05.11.2001 Кс дюсшор Олімп 15 ІІю Зайцева МО
5 Шушманна Яна 02.05.2001 Кс дюсшор Олімп 15.4 ІІю Зайцева МО
6 Кондратюк Вікторія 05.08.1998 Кс дюсшор Олімп 15.9 ІІІю Зайцева МО
7 Чмельова Карина 04.10.1998 Кз мкдюсш 16.4 б/р Зудін МЯ
  5 забіг          
1 Андрєєва Олена 10.11.1998 ХДВУФК-1 12.5 І Переясловець Іванова
2 Фесенко Анастасія 30.05.2000 ХРЛІСП-Ізюм 13.7 ІІІ Лозинський ГП
3 Даньшова Євгенія 14.06.1999 Кз мкдюсш 14 ІІІ Слюсаренко ЮВ
4 Крячкова Карина 01.01.2000 Кз мкдюсш 15 Ію Чурілін СГ
  22.05.2014   Біг 200м жінки   фінал
1 1 забіг          
2 Вдовиченко Дар’я 21.02.1999 ХДВУФК-1 26.6 ІІ Поливаний Паламарчук
3 Жекова Яна 13.06.1998 ХДВУФК-1 27.6 ІІІ Халаїм Пупова Плачінд
4 Діханова Дар’я 23.03.2000 ХДВУФК-1 27.6 ІІІ Халаїм Пупова Лазарук
5 Карнаух Анастасія 05.04.1998 ХДВУФК-1 27.8 ІІІ Бодрови Пов’якало
6 Пишна Вікторія 14.08.1999 ХДВУФК-1 29.8 Ію Бодрови ВВ НД Товсун
  2 забіг          
1 Ярушевська Жанна 12.10.1995 ШВСМ з л/а 25.2 І Омельченко МВ ОП
2 Разладова Марія 01.09.1995 Кз мкдюсш 25.3 І Омельченко Чурілін СГ
3 Галієва Валерія 08.06.1997 ХРЛІСП 25.5 І Омельченко МВ ОП
4 Шелковнікова Кат. 24.07.1997 ХДВУФК-1 26.6 ІІ Халаїм Пупова Філенко
5 Рубан Тетяна 01.04.1996 НТУ «ХПІ» 26.7 ІІ Ірхін ВІ
6 Андрєєва Олена 10.11.1998 ХДВУФК-1 28.3 ІІІ Переясловець Іванова
7 Андріїшина Вікторія 01.01.1992 Інваспорт 33.9 ІІІю Манжос МІ
  3 забіг          
1 Марченко Юлія 05.08.1995 Кз мкдюсш 26.7 ІІ Ісправнікова ВМ
2 Шапкіна Ірина 07.02.1996 НТУ «ХПІ» 28.3 ІІІ Федоріна ТЄ
3 Вакула Анастасія 01.11.1999 ХРЛІСП-Кз мкдю 28.6 ІІІ Слюсаренко ЮВ
4 Роман Олександра 07.01.1993 НТУ «ХПІ» 30.2 Ію Федоріна ТЄ
5 Дрєєва Ганна 16.01.1993 ХНУРЕ 30.4 Ію Захватова ТЄ
6 Різник Ганна 23.03.1998 Кз мкдюсш 32.7 ІІІю Андрусенко ЮВ
  4 забіг          
1 Фесенко Анастасія 30.05.2000 ХРЛІСП-Ізюм 29.2 Ію Лозинський ГП
2 Морозова Владислав 01.01.1994 НУ ім. Я.Мудрого 29.7 Ію Романенко ЛВ
3 Клічко Ірина 02.06.1999 Кз мкдюсш 30.6 ІІю Зудін МЯ
4 Зарицька Марина 19.07.2000 Кз мкдюсш 31.1 ІІю Андрусенко ЮВ
5 Крячкова Карина 01.01.2000 Кз мкдюсш 33.2 ІІІю Чурілін СГ
6 Абдувалієва Есма 01.01.1996 НУ ім. Я.Мудрого 41.6 б/р Романенко ЛВ
  5 забіг          
1 Абелєнцева Яна 17.09.1999 ХРЛІСП-ХТЗ 27.8 ІІІ Омельченко МВ ОП
2 Зінченко Тетяна 06.05.1996 НТУ «ХПІ» 29.8 Ію Федоріна ТЄ
3 Білоус Ганна 10.08.1995 НТУ «ХПІ» 30.2 Ію Федоріна ТЄ
  21.05.2014   Біг 400м жінки   фінал
  1 забіг          
1 Вдовиченко Дар’я 21.02.1999 ХДВУФК-1 1:00.2 ІІ Поливаний Паламарчук
2 Рубан Тетяна 01.04.1996 НТУ «ХПІ» 1:01.9 ІІ Ірхін ВІ
3 Вакула Анастасія 01.11.1999 ХРЛІСП-Кз мкдю 1:02.5 ІІ Слюсаренко ЮВ
4 Ноженко Ганна 01.01.1999 Кз мкдюсш 1:04.4 ІІІ Чурілін СГ
5 Забашта Дар’я 20.08.1997 ХРЛІСП 1:07.4 Ію Сінєков ЮМ
6 Сищук Анастасія 01.01.2001 Кз мкдюсш 1:11.2 Ію Чурілін СГ
  2 забіг          
1 Шапкіна Ірина 07.02.1996 НТУ «ХПІ» 1:05.1 ІІІ Федоріна ТЄ
2 Зінченко Тетяна 05.05.1996 НТУ «ХПІ» 1:09.0 Ію Федоріна ТЄ
3 Білоус Ганна 10.08.1995 НТУ «ХПІ» 1:09.4 Ію Федоріна ТЄ
4 Терлак Юлія 18.10.1995 НТУ «ХПІ» 1:12.3 Ію Федоріна ТЄ
5 Смицька Яна 01.01.1999 Кз кдюсш-12 1:14.0 ІІю Пупов СС
  3 забіг          
1 Зарицька Марина 19.07.2000 Кз мкдюсш 1:13.2 ІІю Андрусенко ЮВ
2 Гудкова Олена 18.06.2000 Кз мкдюсш 1:16.6 ІІю Андрусенко ЮВ
3 Худякова Тамара 01.01.1998 Кз кдюсш-12 1:20.4 б/р Пупов СС
4 Байнутдінова Олена 01.01.1996 НУ ім. Я.Мудрого 1:28.3   Романенко ЛВ
5 Абдувалієва Есма 01.01.1996 НУ ім. Я.Мудрого 1:41.3   Романенко ЛВ
  22.05.2014   Біг 800м жінки   фінал
  1 забіг          
1 Юрченко Надія 01.01.1998 ХДВУФК-1 2:19.1 І Літвінова ЛЄ
2 Немченко Марина 09.05.1996 ШВСМ з л/а-Олім 2:19.3 І Каняхіна НФ Кришталь
3 Сич Любов 03.10.1993 Кз мкдюсш 2:22.0 І Зудін МЯ
4 Леонтьєва Валерія 01.01.1998 ХДВУФК-1 2:24.5 ІІ Літвінова ЛЄ
5 Бакуменко Валерія 30.12.1996 ХРЛІСП 2:25.8 ІІ Каняхіна НФ
6 Лиман Катерина 30.01.1997 ХРЛІСП-Олімпія 2:28.9 ІІ Каняхіна Омельченко
7 Науменко Юлія 01.01.1994 Кз мкдюсш 2:53.0 ІІІ Чурілін СГ
  2 забіг          
1 Форова Маргарита 05.12.1998 ХРЛІСП 2:30.6 ІІІ Каняхіна Заболотний
2 Рак Анастасія 07.09.1999 Кз мкдюсш 2:37.9 ІІІ Слюсаренко ЮВ
3 Худолій Тетяна 29.04.1993 НТУ «ХПІ» 2:44.1 ІІІ Федоріна ТЄ
4 Дзюба Юлія 10.08.1995 НТУ «ХПІ» 2:44.3 ІІІ Федоріна ТЄ
5 Геремій Анастасія 22.11.2000 ХРЛІСП 2:48.6 ІІІ Каняхіна Заболотний
6 Сищук Анастасія 01.01.2001 Кз мкдюсш 2:48.8 ІІІ Чурілін СГ
7 Гудкова Олена 18.06.2000 Кз мкдюсш 2:59.3 Ію Андрусенко ЮВ
8 Єфименко Ганна 20.02.1998 Кз мкдюсш 2:59.5 Ію Слюсаренко ЮВ
  21.05.2014   Біг 1500м жінки   фінал
  1 забіг          
1 Міщенко Анна 25.08.1983 ШВСМ з л/а 4:07.2 кмс Іванови ПП ТМ
2 Погорєльська Віктор 04.08.1990 ШВСМ з л/а 4:09.3 кмс Іванови ПП ТМ
3 Батрак Наталія 01.10.1988 ШВСМ з л/а 4:18.5 кмс Іванови ПП ТМ
4 Шматенко Юлія 10.10.1991 Херсонська обл. 4:32.7 кмс Божко ЄВ
5 Зінченко Валерія 06.11.1995 НТУ «ХПІ» 4:46.7 І Федоріна ТЄ Гончар
6 Костюк Ганна 01.01.1994 ХНУВС 5:01.8 ІІ Демчук Поливана НС
7 Восколович Ганна 01.07.1993 Кс дюшор Динам 5:06.6 ІІ Іванови ПП ТМ
8 Малюкіна Марія 08.08.1996 Кз мкдюсш 5:27.3 ІІІ Слюсаренко ЮВ
9 Кузьменко Марина 22.10.2000 Золочів Дюсш 5:39.4 ІІІ Ломакін ВМ
10 Суркова Поліна 14.12.2001 Кз мкдюсш 5:40.2 ІІІ Слюсаренко ЮВ
  22.05.2014   Біг 3000м жінки   фінал
  1 забіг          
1 Гнатковська Дар’я 29.04.1991 Кс дюсшор Олімп 11:03.3 ІІ Іванови ПП ТМ
2 Борисенко Катерина 19.02.1999 Кз мкдюсш 11:52.0 ІІІ Зудін МЯ
3 Дрєєва Ганна 16.01.1993 Кз мкдюсш 12:58.0 Ію Зудін МЯ
  21.05.2014 Біг 100м з/б жінки фінал
1 Іоничева Юлія 05.07.1996 ШВСМ з л/а-ХТЗ 14.4 кмс Омельченко МВ ОП
2 Бардіс Ася 02.06.1993 ШВСМ з л/а-Д 14.8 кмс Халаїм Пупова Ветчінк
3 Шляхтіна Альона 02.12.1998 ХРЛІСП-Олімпія 15.8 ІІ Соколов Костогл Пасту
  21.05.2014 Біг 100м з/б жінки забіги
  1 забіг          
1 Іоничева Юлія 05.07.1996 ШВСМ з л/а-ХТЗ 14.4 кмс Омельченко МВ ОП
2 Бардіс Ася 02.06.1993 ШВСМ з л/а-Д 15.1 І Халаїм Пупова Ветчінк
3 Шляхтіна Альона 02.12.1998 ХРЛІСП-Олімпія 15.9 ІІ Соколов Костогл Пасту
  22.05.2014 Біг 400м з/б жінки фінал
1 Слюсаренко Катерин 15.03.1993 ШВСМ л/л 1:00.7 кмс Омельченко МВ ОП
2 Фахрієва Сабіна 02.06.1999 Кз мкдюсш 1:08.7 ІІ Андрусенко ЮВ
  21.05.2014 Стрибки у висоту жінки фінал
1 Леонова Тетяна 07.06.1993 ХДАФК 1.78 кмс Бондаренко Переяслов
2 Клінцова Лілія 10.07.1997 Кз кдюсш-9 1.7 І Сергієнко ГМ
3 Бардіс Ася 02.06.1993 ШВСМ з л/а-Д 1.7 І Халаїм Пупова Ветчінк
4 Сіра Наталія 02.08.1998 Золочів Дюсш 1.55 ІІ Ломакін ВМ
5 Марченко Юлія 05.08.1995 Кз мкдюсш 1.5 ІІ Ісправнікова ВМ
  22.05.2014 Стрибки з жердиною жінки фінал
1 Килипко Марина 10.11.1995 ХДВУФК-1 4.1 мс Шевцов ВІ
2 Сливіна Ганна 09.11.1995 НТУ «ХПІ» 2.8 ІІ Бубнов ВО
3 Степаненко Анастас 01.01.1994 НТУ «ХПІ» 2.7 ІІ Бубнов ВО
4 Поленкова Олена 01.01.1999 ХДВУФК-1 2.7 ІІ Шевцов ВІ
  21.05.2014 Стрибки у довжину жінки фінал
1 Корнута Анна 10.11.1988 ШВСМ з л/а 6.54 мс Омельченко МВ ОП
2 Єрмакова Ганна 01.10.1991 ШВСМ з л/а 6.43 мс Хлопотнова ОІ Курочка
3 Мартинова Оксана 11.09.1996 ХДВУФК-1-Д 5.91 кмс Халаїм Пупова Лазарук
4 Курченко Світлана 17.09.1998 ХРЛІСП-Богодух 5.71 І Горбач Лубков Кочнєв
5 Нерубальщук Ірина 21.09.1998 ХРЛІСП-ХТЗ 5.32 ІІ Горбач ЛС Гресь АЮ
6 Шеремет Анастасія 21.07.1999 Золочів Дюсш 5.27 ІІ Ломакін ВМ
7 Діханова Дар’я 23.03.2000 ХДВУФК-1 5.21 ІІ Халаїм Пупова Лазарук
8 Білик Тетяна 07.07.2000 Золочів Дюсш 5.21 ІІ Ломакін ВМ
9 Жекова Яна 13.06.1998 ХДВУФК-1 4.9 ІІІ Халаїм Пупова Плачінд
10 Карнаух Анастасія 05.04.1998 ХДВУФК-1 4.84 ІІІ Бодрови ВВ НД Пов’як
11 Сливіна Ганна 09.11.1995 НТУ «ХПІ» 4.82 ІІІ Бубнов ВО
12 Мігдатова Ельвіра 20.08.1999 Вовсанськ Дюсш 4.73 ІІІ Галич ВФ
13 Маковецька Катерин 28.10.1998 ХРЛІСП-Зміїв 4.67 Ію Горбач Рибалко Кришт
14 Горшкова Олександр 14.11.1998 Кс дюсшор Олімп 4.38 Ію Зайцева МО
  22.05.2014 Потрійний стрибок жінки фінал
1 Накісько Олександра 01.01.1994 ШВСМ з л/а 13.12 кмс Бодрови ВВ НД
  22.05.2014 Штовхання ядра жінки фінал
1 Гонтарь Ганна 01.08.1994 ХНПУ 10.86 ІІ Шаповалова ВО
2 Бардіс Ася 02.06.1993 ШВСМ з л/а 10.77 ІІ Халаїм Пупова Ветчінк
3 Пащенок Аліна 01.01.1993 НУ ім. Я.Мудрого 7.01 Ію Романенко ЛВ
  22.05.2014 Штовхання ядра юніорки фінал
1 Лукашенко Маргар. 23.06.1999 ХРЛІСП-Рогань 12.6 І Мінаков ЮМ Фарбітна
2 Марченко Юлія 05.08.1995 Кз мкдюсш 11.7 ІІ Ісправнікова Літвін
3 Дунаєвська Ганна 01.01.1997 ХДВУФК-1-Дин 11.11 ІІ Комісов МР Мінаков
4 Лещенко Олександра 01.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 9.76 ІІІ Мінаков ЮМ Фарбітна
5 Луніна Вікторія 01.01.1999 ХРЛІСП-ХТЗ 9.71 ІІІ Мінаков ЮМ Фарбітна
6 Хопяк Ганна 25.05.2000 Кс дюшор Динам 9.7 ІІІ Комісов МР Лазарук С
  21.05.2014 Метання диска жінки фінал
1 Никита Катерина 01.01.1994 ШВСМ з л/а 50.8 кмс Мінаков ЮМ Ломакін
2 Дунаєвська Ганна 01.01.1997 ХДВУФК-1-Дин 42.7 І Комісов МР Мінаков
3 Приймак Катерина 01.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 40.13 ІІ Мінаков Фарбітн Криш
4 Хопяк Ганна 25.05.2000 Кс дюшор Динам 17.11 б/р Комісов МР Лазарук С
5 Пащенок Аліна 01.01.1993 НУ ім. Я.Мудрого 16.73   Романенко ЛВ
  21.05.2014 Метання списа жінки фінал
1 Марченко Юлія 05.08.1995 Кз мкдюсш 46.47 кмс Ісправнікова Літвін
2 Пахомова Карина 30.05.1984 НТУ «ХПІ» 42.04 І Ісправнікова Любієв
3 Поддубко Катерина 08.06.1994 Кз мкдюсш 40.04 І Ісправнікова Любієв
4 Гонтарь Ганна 01.08.1994 ХНПУ 32.82 ІІ Шаповалова ВО
5 Рофе-Бекетова Ірина 18.09.1998 Кз мкдюсш 28.14 ІІІ Ісправнікова ВМ Літвін
 
Ч О Л О В І К И
 
  21.05.2014 Біг 100м чоловіки   Фінал – А
1 Устименко Олександ 01.06.1993 обл. ШВСМ 10.3 кмс Бодрови ВВ НД
2 Марченко Олександр 07.03.1988 Кс дюшор Динам 10.5 кмс Кайдаш ОВ
3 Черкас Андрій 29.05.1992 Кз кдюсш ХТЗ 10.9 кмс Омельченко МВ ОП
4 Пшіник Андрій 23.05.1992 Кз кдюсш ХТЗ DNF   Омельченко МВ ОП
5 Пендрак Максим 01.01.1993 Інваспорт DNF   Ірхін ВІ
6 Волков Юрій 01.01.1993 ХУПС DNF   Полтавець АІ
7 Колесніков Дмитро 01.07.1992 НТУ «ХПІ» DNF   Шаповалова ВО
8 Лащиков Ростислав 01.01.1993 ХУПС DNF   Полтавець АІ
  21.05.2014 Біг 100м юніори   Фінал – Б
1 Ємельяненко Даніїл 17.01.1995 ХДВУФК-1-Д 10.8 кмс Бодрови ВВ НД Переяс
2 Ісаков Іван 27.12.1995 Кз кдюсш ХТЗ 11 І Омельченко Костюченк
3 Владимирець Макс. 16.11.1995 ХРЛІСП-ХТЗ 11.1 І Омельченко МВ ОП
4 Ічанський Віталій 16.11.1997 ХДВУФК-1-хмк 11.2 ІІ Переяславець ТО
5 Даюк Артем 01.01.1999 ХДВУФК-1 11.2 ІІ Бодрови Ломакін ВМ
6 Гранковський Анат. 07.02.1997 ХРЛІСП 11.3 ІІ Лозинський ГП
7 Юхимець Іван 01.01.1996 ХРЛІСП 11.4 ІІ Курочка АМ
8 Єна Максим 01.01.1998 Кз мкдюсш DNF   Чурілін СГ
  21.05.2014 Біг 100м чоловіки   забіги
  1 забіг          
1 Устименко Олександ 01.06.1993 обл. ШВСМ 10.6 кмс Бодрови ВВ НД
2 Пендрак Максим 01.01.1993 Інваспорт 11.1 І Ірхін ВІ
3 Лащиков Ростислав 01.01.1993 ХУПС 11.3 ІІ Полтавець АІ
4 Резанков Сергій 04.02.1998 Северодонецьк 11.6 ІІІ Самостійно
5 Байва Олег 01.01.1995 НУ ім. Я.Мудрого 12.4 Ію Романенко ЛВ
6 Головін Микита 01.01.1995 НУ ім. Я.Мудрого 12.4 Ію Романенко ЛВ
  2 забіг          
1 Черкас Андрій 29.05.1992 Кз кдюсш ХТЗ 10.8 кмс Омельченко МВ ОП
2 Єна Максим 01.01.1998 Кз мкдюсш 11.5 ІІ Чурілін СГ
3 Майстренко Олексан 24.08.1996 Кс дюшор Динам 11.6 ІІІ Бодрови ВВ НД Медв.
4 Кумов Андрій 23.09.1997 ХДВУФК-1 11.6 ІІІ Шаповалова Переяслов
5 Волков Юрій 01.01.1993 ХУПС 12 ІІІ Полтавець АІ
6 Колесніков Дмитро 01.07.1992 НТУ «ХПІ» 12.6 ІІю Шаповалова ВО
  3 забіг          
1 Марченко Олександр 07.03.1988 Кс дюшор Динам 10.6 кмс Кайдаш ОВ
2 Пшіник Андрій 23.05.1992 Кз кдюсш ХТЗ 10.7 кмс Омельченко МВ ОП
3 Ємельяненко Даніїл 17.01.1995 ХДВУФК-1-Д 10.8 кмс Бодрови ВВ НД Переяс
4 Ісаков Іван 27.12.1995 Кз кдюсш ХТЗ 10.9 І Омельченко Костюченк
5 Владимирець Макс. 16.11.1995 ХРЛІСП-ХТЗ 11.1 І Омельченко МВ ОП
6 Даюк Артем 01.01.1999 ХДВУФК-1 11.2 ІІ Бодрови Ломакін ВМ
7 Юхимець Іван 01.01.1996 ХРЛІСП 11.4 ІІ Курочка АМ
  4 забіг          
1 Гранковський Анат. 07.02.1997 ХРЛІСП 11.4 ІІ Лозинський ГП
2 Рибальченко Кирил 01.01.1999 Кз кдюсш-12 12 ІІІ Пупов СС
3 Зарицький Микола 01.01.1993 ХУПС 12.1 Ію Полтавець АІ
4 Зайцев Валерій 16.12.1995 Кз мкдюсш 12.3 Ію Ісправнікова ВО Літвін
5 Селіхов Глеб 29.06.1999 Кс дюшор Динам 12.5 Ію Гладков ОС
6 Дмитриковський М. 01.01.1993 НУ ім. Я.Мудрого 12.6 ІІю Романенко ЛВ
7 Бетін Денис 01.01.1991 ХАІ 12.6 ІІю Самостійно
8 Чазов Дмитро 01.01.1995 Кз мкдюсш 12.8 ІІю Чурілін СГ
  5 забіг          
1 Десятерік Максим 21.03.1995 Кз мкдюсш 11.6 ІІІ Ісправнікова ВМ
2 Слюсаров Олександр 02.01.1996 ХНПУ 12.5 Ію Коробейник ВА
3 Захарьян Кеннет 04.06.2001 Кз кдюсш ХТЗ 12.6 ІІю Омельченко МВ ОП
4 Летін Владислав 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 12.9 ІІю Пастушенко ОМ
5 Поливанов Єгор 07.01.2000 ХРЛІСП-ХТЗ 13.4 ІІІю Омельченко МВ ОП
6 Болдирев Михайло 01.03.2000 ХРЛІСП-ХТЗ 13.5 ІІІю Омельченко МВ ОП
7 Жаворонков Денис 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 14.6 б/р Пастушенко ОМ
  6 забіг          
1 Гребеннік Владисл 01.01.1995 Інваспорт 11.6 ІІІ Манжос МВ
2 Василенко Андрій 04.07.1995 Кс дюсшор Олімп 11.9 ІІІ Костоглодов ОЄ Довгал
3 Гарагуля Олександр 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 12.2 Ію Пастушенко ОМ
4 Таранов Владислав 01.06.2000 ХРЛІСП 12.3 Ію Сінєков ЮМ
5 Проваторов Євген 07.10.1999 ХРЛІСП-Олімпія 12.3 Ію Соколов Пастушенко
6 Ковач Дмитро 21.11.1995 ХНУРЕ 12.5 Ію Захватова ТЄ
7 Селіхов Максим 22.01.2002 Кс дюшор Динам 14.6 б/р Гладков ОС
  7 забіг          
1 Ічанський Віталій 16.11.1997 ХДВУФК-1-хмк 11.4 ІІ Переяславець ТО
2 Луценко Вадим 01.01.1998 ХДВУФК-1 12 ІІІ Половенко БМ
3 Власенко Ілля 07.02.1999 ХДВУФК-1 12.5 Ію Переяславець ТО
4 Павленко Костянтин 01.01.1993 ХНЮАУ 13 ІІю Самостійно
5 Глушак Микита 06.05.2001 Кс дюшор Динам 14.5 б/р Гладков ОС
6 Анягхалоба Чегайме 01.01.2001 Кз кдюсш ХТЗ 14.7   Пастушенко ОМ
7 Киданов Євген 01.01.2003 Кз мкдюсш 14.8   Чурілін СГ
  22.05.2014 Біг 200м чоловіки   фінал
  1 забіг          
1 Ремень Олексій 01.01.1986 Запорізьська обл. 21.1 кмс бр. Рурак
2 Колісник Тарас 01.01.1995 ХДВУФК-1 22.5 І Літвінова ЛЄ
3 Диравка Валентин 01.01.1993 Кз мкдюсш 22.7 І Чурілін СГ
4 Іранов Дмитро 01.01.1995 Запорізьська обл. 22.7 І бр. Рурак
5 Пендрак Максим 01.01.1993 Інваспорт 23 ІІ Ірхін ВІ
6 Майстренко Олексан 24.08.1996 Кс дюшор Динам 23.7 ІІІ Бодрови ВВ НД Медв.
  2 забіг          
1 Марченко Олександр 07.03.1988 Кс дюшор Динам 21.4 кмс Кайдаш ОВ
2 Голубєв Віктор 22.08.1993 Кз кдюсш ХТЗ 22.3 І Омельченко МВ ОП
3 Васюренко Денис 01.01.1991 Кз мкдюсш 22.4 І Чурілін СГ
4 Горбачов Павло 01.01.1991 ШВСМ з л/а 22.4 І Ісправнікова ВМ
5 Владимирець Макс. 16.11.1995 ХРЛІСП-ХТЗ 23 ІІ Омельченко МВ ОП
6 Дмитриковський М. 01.01.1993 НУ ім. Я.Мудрого 27.2 ІІю Романенко ЛВ
  3 забіг          
1 Пасмор Максим 06.02.1998 ХРЛІСП-Олімпія 22.8 І Костоглодов Соколов
2 Ічанський Віталій 16.11.1997 ХДВУФК-1-хмк 23 ІІ Переяславець ТО
3 Даюк Артем 01.01.1999 ХДВУФК-1 23 ІІ Бодрови Ломакін ВМ
4 Євсюков Ігор 01.01.1990 ХДАФК 24 ІІІ Крайнік ЯБ
5 Юхимець Іван 01.01.1996 ХРЛІСП 24.3 ІІІ Курочка АМ
6 Сиротенко Дмитро 01.01.1997 Кз кдюсш-12 25 ІІІ Курносов ВВ
  4 забіг          
1 Ісаков Іван 27.12.1995 Кз кдюсш ХТЗ 22.9 ІІ Омельченко Костюченк
2 Морозов Володимир 16.08.1998 ХРЛІСП-Олімпія 22.9 ІІ Каняхіна Бондаренко
3 Гребеннік Владисл 01.01.1995 Інваспорт 23.2 ІІ Манжос МВ
4 Гранковський Анат. 07.02.1997 ХРЛІСП 23.4 ІІ Лозинський ГП
5 Десятерік Максим 21.03.1995 Кз мкдюсш 24 ІІІ Ісправнікова ВМ Літвін
6 Дацюк Валерій 01.01.1992 ХДАФК 25.5 ІІІ Манжос МВ
  5 забіг          
1 Чазов Дмитро 01.01.1995 Кз мкдюсш 25.4 ІІІ Чурілін СГ
2 Проваторов Євген 07.10.1999 ХРЛІСП-Олімпія 25.9 Ію Соколов Пастушенко
3 Керімов Торгул 01.01.1998 Кз мкдюсш 25.9 Ію Чурілін СГ
4 Пахомов Владислав 01.01.1999 Кз мкдюсш 26.1 Ію Чурілін СГ
5 Таранов Владислав 01.06.2000 ХРЛІСП 26.7 ІІю Сінєков ЮМ
6 Болдирев Максим 01.03.2000 ХРЛІСП-ХТЗ 30.4 б/р Омельченко МВ ОП
  6 забіг          
1 Юхимець Віталій 08.05.1999 ХРЛІСП 23.2 ІІ Каняхіна Заболотний
2 Гарагуля Олександр 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 25.3 ІІІ Пастушенко ОМ
3 Власенко Ілля 07.02.1999 ХДВУФК-1 25.4 ІІІ Переяславець ТО
4 Захарьян Кеннет 04.06.2001 Кз кдюсш ХТЗ 26.4 Ію Омельченко МВ ОП
5 Летін Владислав 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 26.4 Ію Пастушенко ОМ
6 Жаворонков Денис 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 27.7 ІІІю Пастушенко ОМ
  7 забіг          
1 Павленко Костянтин 01.01.1993 ХНЮАУ 26.4 Ію Самостійно
2 Єсипов Вадим 01.01.1998 Кз мкдюсш 27.3 ІІю Слюсаренко ЮВ
3 Поливанов Єгор 07.01.2000 ХРЛІСП-ХТЗ 27.4 ІІю Омельченко МВ ОП
4 Новодерьожкін Кир 01.01.2000 Кз мкдюсш 27.4 ІІю Чурілін СГ
5 Бережний Сергій 01.01.1998 Кз мкдюсш 27.5 ІІю Слюсаренко ЮВ
6 Тихонов Михайло 01.01.1998 Кз мкдюсш 27.7 ІІІю Слюсаренко ЮВ
7 Киданов Євген 01.01.2003 Кз мкдюсш 30.9 б/р Чурілін СГ
  21.05.2014 Біг 400м чоловіки   фінал
  1 забіг          
1 Бікулов Дмитро 01.01.1990 ШВСМ з л/а 47.3 кмс Манжос Чурілін Сінек
2 Ремень Олексій 01.01.1986 Запорізьська обл. 47.9 кмс бр. Рурак
3 Васюренко Денис 01.01.1991 Кз мкдюсш 49.8 І Чурілін СГ
4 Герман Олег 01.01.1992 Запорізьська обл. 50.1 І бр. Рурак
5 Юнацький Олексій 01.01.1993 Кз кдюсш ХТЗ 50.2 І Манжос МВ Фарбітна
  2 забіг          
1 Колісник Тарас 01.01.1995 ХДВУФК-1 50.6 І Літвінова ЛЄ
2 Диравка Валентин 01.01.1993 Кз мкдюсш 51.6 ІІ Чурілін СГ
3 Василенко Андрій 04.07.1995 Кс дюсшор Олімп 51.8 ІІ Костоглодов Довгаль
4 Урахов Дмитро 01.01.1995 Запорізьська обл. 52.3 ІІ бр. Рурак
5 Десятерік Максим 21.03.1995 Кз мкдюсш 52.5 ІІ Ісправнікова ВМ Літвін
6 Федоренко Денис 11.02.1994 НТУ «ХПІ» 54.8 ІІІ Рибалко СА
  3 забіг          
1 Морозов Володимир 16.08.1998 ХРЛІСП-Олімпія 51.4 ІІ Каняхіна Бондаренко
2 Носік Дмитро 11.11.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 53.1 ІІ Омельченко МВ ОП
3 Пугач Владислав 04.04.1996 Кз мкдюсш 53.3 ІІ Андрусенко ЮВ
4 Гранковський Анат. 07.02.1997 ХРЛІСП 54 ІІІ Лозинський ГП
5 Єна Максим 01.01.1998 Кз мкдюсш 54.8 ІІІ Чурілін СГ
6 Жученко Олександр 15.10.1997 Кз мкдюсш 1:00.6 ІІю Андрусенко ЮВ
  4 забіг          
1 Юхимець Віталій 08.05.1999 ХРЛІСП 52.9 ІІ Каняхіна Заболотний
2 Ільїнський Ігор 01.01.2000 ХДВУФК-1 59.6 ІІю Літвінова ЛЄ
3 Матвієнко Владисл 20.07.1999 Кз мкдюсш 1:00.9 ІІю Андрусенко ЮВ
4 Олійник Дмитро 06.01.2000 Кз мкдюсш 1:01.1 ІІю Слюсаренко ЮВ
5 Врадій Олег 01.01.1999 ХДВУФК-1 1:01.3 ІІю Літвінова ЛЄ
6 Ладних Дмитро 15.04.1994 ХНУРЕ 1:01.7 ІІІю Захватова ТЄ
7 Свидло Олексій 10.01.2002 Кз мкдюсш 1:13.5 б/р Слюсаренко ЮВ
  5 забіг          
1 Горбань Радомир 01.01.2000 Кз мкдюсш 1:01.8 ІІІю Чурілін СГ
2 Новодерьожкін Кир 01.01.2000 Кз мкдюсш 1:02.7 ІІІю Чурілін СГ
3 Гончар Олексій 01.01.1990 НУ ім. Я.Мудрого 1:06.9 б/р Романенко ЛВ
4 Касьянов Ігор 01.01.1996 НУ ім. Я.Мудрого 1:07.1   Романенко ЛВ
  22.05.2014   Біг 800м чоловік   фінал
  1 забіг          
1 Плющ Максим 26.03.1992 НУЦЗУ 1:55.0 І Білик ОА
2 Шудрик Олександр 19.05.1991 НТУ «ХПІ» 1:56.2 І Рибалко СА
3 Сокол Максим 28.05.1993 НТУ «ХПІ» 1:57.9 І Рибалко СА
4 Пушкарьов Євген 27.04.1994 НТУ «ХПІ» 1:58.3 І Петренко ВІ
5 Кучма Денис 21.08.1996 Кс дюсшор Олімп 1:58.4 І Каняхіна НФ
6 Хворов Віталій 26.04.1994 Кз мкдюсш 1:59.0 І Андрусенко ЮВ
7 Шпильчак Андрій 01.01.1994 Кз мкдюсш 1:59.3 І Чурілін СГ
8 Свінцицький Сергій 18.10.1993 НУ «ЮА» 1:59.7 І Білик ОА
9 Жогло Володимир 10.02.1991 обл. ШВСМ 2:00.3 ІІ Білик ОА
10 Пугач Владислав 04.04.1996 Кз мкдюсш 2:02.1 ІІ Андрусенко ЮВ
11 Цоток Сергій 19.02.1997 ХДВУФК-1 2:04.2 ІІ Літвінова ЛЄ
12 Пушкарьов Оллексан 25.07.1994 Кз мкдюсш 2:07.2 ІІ Андрусенко ЮВ
  2 забіг          
1 Семенюк Богдан 01.01.1996 Кз мкдюсш 2:09.4 ІІ Чурілін СГ
2 Васевич Микола 01.01.1995 Кз мкдюсш 2:10.3 ІІІ Чурілін СГ
3 Горбань Богдан 01.01.1995 Кз мкдюсш 2:11.3 ІІІ Чурілін СГ
4 Кравченко Олександ 01.01.1995 НТУ «ХПІ» 2:12.1 ІІІ Петренко ВІ
5 Будько Микита 01.01.1998 Кз мкдюсш 2:13.7 ІІІ Чурілін СГ
6 Негребецький Рома 01.01.1995 НТУ «ХПІ» 2:14.0 ІІІ Петренко ВІ
7 Чередниченко Андр 17.06.1998 Кз мкдюсш 2:15.9 ІІІ Андрусенко ЮВ
8 Кухтін Дмитро 01.01.1991 НТУ «ХПІ» 2:16.6 ІІІ Петренко ВІ
9 Жученко Олександр 15.10.1997 Кз мкдюсш 2:18.1 ІІІ Андрусенко ЮВ
10 Івахненко Руслан 29.06.1998 Кз мкдюсш 2:21.8 Ію Андрусенко ЮВ
  3 забіг          
1 Титаренко Станіслав 01.01.1998 ХДВУФК-1 2:09.0 ІІ Поливаний ВІ
2 Деревнін Олександр 08.10.1997 Кз мкдюсш 2:11.9 ІІІ Слюсаренко ЮВ
3 Пономарьов Дмитро 01.01.1998 ХДВУФК-1 2:12.7 ІІІ Поливаний ВІ третяк
4 Міафуна Альберт 07.10.1998 ХРЛІСП 2:26.2 Ію Каняхіна Заболотний
5 Горбань Радомир 01.01.2000 Кз мкдюсш 2:33.4 ІІю Чурілін СГ
6 Іванченко Владислав 01.01.1994 НУ ім. Я.Мудрого 2:34.1 ІІю Романенко ЛВ
7 Попов Павло 01.01.2002 Кз мкдюсш 2:41.1 ІІІю Чурілін СГ
8 Возіловський Денис 31.07.2000 Кз мкдюсш 2:59.5 б/р Андрусенко ЮВ
9 Воронченко Олексан 01.01.1999 Кз мкдюсш 3:08.3   Андрусенко ЮВ
  21.05.2014 Біг 1500м чоловіки фінал
  1 забіг          
1 Плющ Максим 26.03.1992 НУЦЗУ 4:01.3 І Білик ОА
2 Лещенко Олександр 01.01.1992 Полтавська обл. 4:05.9 І Самостійно
3 Дещенко Андрій 03.08.1994 Кз кдюсш-12 4:10.9 ІІ Поливана НС
4 Мусієнко Олександр 01.01.1993 ХУАС 4:23.1 ІІ Полтавець АІ
5 Диденко Ігор 18.06.1992 ХНУРЕ 4:35.9 ІІІ Захватова ТЄ
6 Братковський Олекс 30.03.1998 ХРЛІСП 4:37.3 ІІІ Каняхіна Заболотний
7 Руденко Сергій 01.01.1995 НУ ім. Я.Мудрого 5:27.1 ІІю Романенко ЛВ
  2 забіг          
1 Руссу Олександр 01.01.1993 ХУПС 4:19.1 ІІ Полтавець АІ
2 Ковбаса Владислав 01.01.1992 ХУПС 4:19.4 ІІ Полтавець АІ
3 Вовкозула Дмитро 01.01.1991 ХУПС 4:27.6 ІІІ Полтавець АІ
4 Юдін Владислав 01.01.1993 ХУПС 4:28.7 ІІІ Полтавець АІ
5 Будько Микита 01.01.1998 Кз мкдюсш 4:31.2 ІІІ Чурілін СГ
6 Донник Олександр 01.01.1993 ХУПС 4:31.8 ІІІ Полтавець АІ
7 Івахненко Руслан 29.06.1998 Кз мкдюсш 4:32.1 ІІІ Чурілін СГ
8 Кольчунов Іван 25.11.1994 Кз мкдюсш 4:32.4 ІІІ Андрусенко ЮВ
9 Дубогризов Вадим 09.12.1999 Кз мкдюсш 4:35.0 ІІІ Андрусенко ЮВ
10 Горбань Богдан 01.01.1995 Кз мкдюсш 4:38.9 ІІІ Чурілін СГ
11 Солодовніков Анат 01.01.1993 ХУПС 4:46.7 ІІІ Полтавець АІ
12 Рекунчак Леонід 01.01.1992 ХУПС 4:54.3 Ію Полтавець АІ
13 Міщенко Ярослав 01.01.1991 ХУПС 4:55.1 Ію Полтавець АІ
14 Якимець Костянтин 01.01.1993 ХУПС 4:56.5 Ію Полтавець АІ
15 Чумаченко Дмитро 01.01.1992 ХУПС 5:01.0 Ію Полтавець АІ
16 Лисенко Євген 01.01.1993 ХУПС 5:10.2 ІІю Полтавець АІ
17 Журавель Максим 22.02.2000 Кз мкдюсш 5:27.7 ІІІю Слюсаренко ЮВ
18 Федотов Ілля 18.07.2000 Кз мкдюсш 5:42.8 ІІІю Слюсаренко ЮВ
  22.05.2014 Біг 5000м чоловіки фінал
  1 забіг          
1 Богданов Михайло 06.10.1981 обл. ШВСМ 15:40.0 ІІ Білик ОА
2 Чуб Володимир 24.10.1983 Кс дюшор Динам 15:52.2 ІІ Самостійно
3 Пишняк Костянтин 01.03.1995 ХДВУФК-1 15:58.3 ІІ Літвінова Поливаний
4 Павелко Андрій 01.01.1985 Динамо 16:16.9 ІІ Поливаний ВІ
5 Пиро Олександр 08.07.1991 Кз мкдюсш 16:18.4 ІІ Зудін МЯ
6 Вихристюк Іван 01.01.1994 Кз кдюсш-12 16:25.3 ІІ Поливана НС
7 Дорошекно Костянт 26.04.1989 Кз мкдюсш 16:54.7 ІІІ Зудін МЯ
8 Шатохін Денис 20.10.1994 Кз мкдюсш 16:54.9 ІІІ Зудін МЯ
9 Пічугін Олег 20.04.1987 Динамо 17:33.9 ІІІ Самостійно
10 Поливаний Ігор 07.07.1999 ХДВУФК-1 17:40.0 ІІІ Поливаний ВІ
11 Руднєв Ігор 01.01.1992 Кз мкдюсш 17:51.9 Ію Чурілін СГ
12 Кольчунов Іван 25.11.1994 Кз мкдюсш 17:53.0 Ію Андрусенко ЮВ
13 Ситнік Юрій 14.03.1998 ХОВУФКС 18:09.0 Ію Спинєвий ВМ
14 Скок Андрій 13.02.1994 Кз мкдюсш 18:22.3 Ію Зудін МЯ
15 Титов Захар 28.11.1995 ХНМУ 18:23.3 Ію Білик ОА
16 Золотайко Павло 01.01.1997 Кз мкдюсш 18:29.9 Ію Зудін МЯ
17 Брагін Артем 02.03.1993 ХНУРЕ 18:39.3 Ію Захватова ТЄ
18 Александров Артур 01.01.1990 Динамо 19:39.0 ІІю Александров ВО
19 Таран Дмитро 01.01.1980 Кз кдюсш-12 19:39.3 ІІю Курносов ВВ
20 Ковач Дмитро 21.11.1995 ХНУРЕ 21:20.6 б/р Захватова ТЄ
  21.05.2014 Біг 110м з/б чоловіки фінал
1 Горбачов Павло 14.12.1991 ШВСМ з л/а 14.2 кмс Ісправнікова Огороднік
2 Білокопитий Микола 18.08.1994 ШВСМ з л/а DNF   Бондаренко Переяслов
  21.05.2014 Біг 110м з/б (100) юніори фінал
1 Супрун Роман 29.12.1997 ХРЛІСП-Олімпія 15.8 ІІ Костоглодов ОЄ
  21.05.2014 Біг 110м з/б чоловіки забіги
  1 забіг    
1 Горбачов Павло 14.12.1991 ШВСМ з л/а 14.3 кмс Ісправнікова Огороднік
2 Білокопитий Микола 18.08.1994 ШВСМ з л/а 14.7 кмс Бондаренко Переяслов
  21.05.2014 Біг 110м з/б (100) юніори забіги
  1 забіг    
1 Супрун Роман 29.12.1997 ХРЛІСП-Олімпія 15 І Костоглодов ОЄ
  22.05.2014 Біг 400м з/б чоловіки фінал
1 Гаєк Дмитро 14.09.1989 ШВСМ з л/а 54.1 кмс Омельченко МВ ОП
  22.05.2014 Біг 400м з/б юніори фінал
1 Панасюк Едуард 13.03.1998 ХРЛІСП-ХТЗ 1:00.4 ІІІ Омельченко Сокол Кост
2 Матвієнко Владисл 20.07.1999 Кз мкдюсш 1:07.3 ІІю Андрусенко ЮВ
  21.05.2014 Стрибки у висоту чоловіки фінал
1 Рудін Костянтин 18.04.1996 Кз кдюсш-9 1.95 І Гопта ВА
2 Білокопитий Микола 18.08.1994 ШВСМ з л/а 1.9 ІІ Бондаренко Переяслов
3 Пономаренко Олекс 22.02.1997 ХРЛІСП-Богодух 1.85 ІІ Горбач Лубков Кочнєа
4 Овчаренко Олексій 19.01.1999 ХРЛІСП-Олімпія 1.85 ІІ Соколов Паст Корецьк
5 Дерев’янко Володим 18.04.1991 ШВСМ з л/а 1.85 ІІ Переяславець ЛІ
6 Щербина Олександр 01.01.1993 НТУ «ХПІ» 1.75 ІІ Марченко Ісправнікова
7 Петраков Володимир 01.01.1997 Золочів Дюсш 1.7 ІІІ Ломакін ВМ
8 Стороженко Вадим 25.08.1998 Золочів Дюсш 1.65 ІІІ Ломакін ВМ
9 Серпокрил Владисл 26.10.1997 Золочів Дюсш 1.6 Ію Ломакін ВМ
  22.05.2014 Стрибки з жердиною чоловіки фінал
1 Кононихін Олександ 26.03.1996 ХДВУФК-1 4.6 І Шевцов ВІ
2 Мандич Владислав 07.07.1994 ШВСМ з л/а 4.6 І  
3 Дерев’янко Володим 18.04.1991 ШВСМ з л/а 4.4 І Переяславець ЛІ
4 Білокопитий Микола 18.08.1994 ШВСМ з л/а 4.4 І Переяславець ЛІ
5 Шевцов Тарас 05.06.1999 ХДВУФК-1 4.4 І  
6 Тесленко Володимир 28.06.1996 ХДВУФК-1 4.2 І Шевцов ВІ
7 Кравченко Євген 01.01.2000 ХДВУФК-1 3.1 ІІю Шевцов ВІ
8 Козіна Богдан 01.01.1999 ХДВУФК-1 3.1 ІІю Переяславець ЛІ
9 Касьянов Руслан 01.01.1999 ХДВУФК-1 3.1 ІІю Переяславець ЛІ
  21.05.2014 Стрибки у довжину чоловіки фінал
1 Маілафійя Саміну 30.11.1994 ШВСМ з л/а-мкд 7.23 кмс Переяславець ТО
2 Ревенко Олександр 01.01.1996 Кз кдюсш-12 6.86 І Пупов СС
3 Макарчук Микола 01.12.1997 Кз кдюсш ХТЗ 6.7 ІІ Храмцова ОЛ
4 Баранов Олег 25.11.1997 ХДВУФК-1 6.59 ІІ Половенко БМ
5 Щербина Олександр 01.01.1993 НТУ «ХПІ» 6.4 ІІ Марченко Ісправнікова
6 Кухаренко Михайло 24.01.1998 ХДВУФК-1 6.31 ІІ Половенко БМ
7 Романець Руслан 01.01.1999 ХРЛІСП 6.21 ІІІ Курочка АМ
8 Касьянов Руслан 01.01.1999 ХДВУФК-1 6.1 ІІІ Переяславець ЛІ
9 Власенко Ілля 07.02.1999 ХДВУФК-1 6.03 ІІІ Переяславець ТО
10 Романець Владислав 01.01.1999 ХРЛІСП 5.94 ІІІ Курочка АМ
11 Акчурін Євген 01.01.1998 ХРЛІСП 5.88 ІІІ Курочка АМ
12 Таранов Владислав 06.01.2000 ХРЛІСП 5.6 Ію Сінєков ЮМ Кришталь
13 Луценко Вадим 01.01.1998 ХДВУФК-1 5.49 Ію Половенко БМ
14 Козіна Богдан 01.01.1999 ХДВУФК-1 5.26 ІІю Переяславець ЛІ
15 Анягхалоба Чегайме 01.01.2001 Кз кдюсш ХТЗ 4.53 ІІІю Пастушенко ОМ
  22.05.2014 Потрійний стрибок чоловіки фінал
1 Овчаренко Олексій 19.01.1999 ХРЛІСП-Олімпія 13.4 ІІ Соколов Паст Корецьк
2 Романець Руслан 01.01.1999 ХРЛІСП 13.1 ІІІ Курочка АМ
3 Романець Владислав 01.01.1999 ХРЛІСП 12.9 ІІІ Курочка АМ
4 Кухаренко Михайло 24.01.1998 ХДВУФК-1 12.85 ІІІ Половенко БМ
5 Акчурін Євген 01.01.1998 ХРЛІСП 12.4 ІІІ Курочка АМ
6 Луценко Вадим 01.01.1998 ХДВУФК-1 11.8 Ію Половенко БМ
  22.05.2014 Штовхання ядра чоловіки фінал
1 Щербина Олександр 21.11.1993 ШВСМ з л/а 12.81 ІІ Ісправнікова Марченко
2 Бондар Антон 24.08.1993 ХНПУ 12.55 ІІ Шаповалова ВО
3 Білокопитий Микола 18.08.1994 ШВСМ з л/а 11.88 ІІ Бондаренко Переяслов
4 Фенько Сергій 19.07.1993 ХДАФК 11.42 ІІ Шаповалова ВО
5 Ковтун Святослав 17.05.1978 Ветеран 11.11 ІІ Валентюк ВІ
6 Рожков Владислав 01.01.1993 Кз кдюсш ХТЗ 10.58 ІІІ Фарбітна ІП
  22.05.2014 Штовхання ядра (6) юніори фінал
1 Федосов Юрій 14.10.1996 Кс дюшор Динам 19.26 кмс Комісов МР
2 Гунько Вадим 01.01.1996 Золочів Дюсш 14.52 ІІ Ломакін ВМ
3 Бабич Марко 01.01.1998 ХРЛІСП-Зміїв 13.25 ІІІ Мінаков Фарб Криштал
4 Куриленко Едуард 07.09.1998 ХРЛІСП-ХТЗ 12.91 ІІІ Мінаков Фарб Криштал
5 Горобченко Василь 05.01.1996 НТУ «ХПІ» 12 Ію Шаповалова ВО Римко
6 Кумов Андрій 23.09.1997 ХДВУФК-1-Д-12 11.33 Ію Шаповалова Переяслов
7 Черніков Назар 01.01.1999 Золочів ДЮсш 9.67 ІІю Ломакін ВМ
8 Логвінов Дмитро 01.01.1998 Кз кдюсш-12 9.2 ІІІю Валентюк ВІ
  21.05.2014 Метання диска чоловіки фінал
1 Іваненко Владислав 25.05.1993 ШВСМ з л/а 52.79 кмс Харун ВД
2 Шаров Руслан 01.01.1994 ШВСМ з л/а 49.3 кмс Мінаков ЮМ
3 Лемешенко Антон 01.01.1991 ШВСМ з л/а 44.93 І Мінаков ЮМ
  21.05.2014 Метання диска (1.75) юніори фінал
1 Гунько Вадим 01.01.1996 Золочів Дюсш 39.36 ІІІ Ломакін ВМ
  21.05.2014 Метання списа чоловіки фінал
1 Щербина Олександр 21.11.1993 ШВСМ з л/а 63.6 кмс Ісправнікова Марченко
2 Фенько Сергій 19.07.1993 ХДАФК 63.45 кмс Шаповалова ВО
3 Чопик Павло 11.02.1992 ШВСМ з л/а 63.02 кмс Переясловець ЛІ
4 Горобченко Василь 05.01.1996 НТУ «ХПІ» 55.15 ІІ Шаповалова ВО Римко
5 Дерев’янко Володим 18.04.1991 ШВСМ з л/а 50.88 ІІ Переяславець ЛІ
6 Шеметюк Сергій 15.09.1995 НТУ «ХПІ» 50.02 ІІ Шаповалова ВО
7 Кумов Андрій 23.09.1997 ХДВУФК-1-Д-12 48.62 ІІІ Шаповалова Переяслов

Расписание

Расписание изменённое

І день 27 травня 2014 року (вівторок)
Бігові види   Технічні види
Біг 1500м жінки, юніорки фінал 10.00 метання диска жінки, юніорки
        стрибки жердина жінки, чоловіки
        стрибки довжина чоловіки, юніори
Біг 1500м чоловіки, юніори фінал 10.15    
Біг 400м жінки, юніорки фінал 10.30    
Біг 400м чоловіки, юніори фінал 10.35    
Біг 100м жінки, юніорки забіги 10.50    
Біг 100м чоловіки, юніори забіги 11.05 стрибки довжина жінки, юніорки
        метання диска чоловіки, юніори
        стрибки висота жінки, юніорки
Біг 110м з/б чоловіки, юніори забіги 11.25    
Біг 100м з/б жінки, юніорки забіги 11.40    
Біг 110м з/б чоловіки, юніори фінал 11.50    
Біг 100м з/б жінки, юніорки фінал 12.00    
Біг 100м жінки, юніорки фінал 12.15    
Біг 100м чоловіки, юніори фінал 12.25    
Нарада представників 13.00  
Біг 400м з/б жінки, юніорки фінал 16.00 стрибки висота чоловіки, юніори
        штовхання ядра жінки, юніорки
        потрійний стрибок жінки, юніорки
Біг 400м з/б чоловіки, юніори фінал 16.15    
Біг 200м жінки, юніорки фінал 16.30    
Біг 200м чоловіки, юніори фінал 16.45    
Біг 800м жінки, юніорки фінал 17.00 потрійний стрибок чоловіки, юніори
        штовхання ядра чоловіки, юніори
Біг 800м чоловіки, юніори фінал 17.15    
Біг 3000м жінки, юніорки фінал 17.30    
Біг 5000м чоловіки, юніори фінал 17.50    
Нарада представників 18.30    
Яндекс.Метрика