О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

160616

16 Июнь 2016. - 19 Июнь 2016. Луцк Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді

  • Дата:
  • 16 Июнь 2016
  • 19 Июнь 2016
  • Страна: Украина
  • Город: Луцк
  • Просмотров: : 2324

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 1 место общее
  • 2 место молодежь
  • Победители

  • КИЛИПКО Марина - шест - 4,30
  • ПОГРЕБНЯК Наталя - 100 м - 11,11
  • БОДРОВ Ігор - 100 м - 10,55
  • ПОГРЕБНЯК Наталя - 200 - 22,76
  • ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія - 5000 - 15:50.67
  • Призеры

  • 3 - КОРНУТА Анна - длина - 6,70
  • 3 - РЕТІВА-ДОВГЕНКО Катерина - копьё - 54,12
  • 3 - МАНДИЧ Владислав - шест - 4,80
  • 3 - ШЕВЦОВ Тарас - шест - 4,80
  • 2 - Ася Бардис - семиборье - 4952
  • 2 - НЕСТЕРОВСЬКИЙ Станіслав - диск - 58,50
  • 2 - ПІМЕНОВА Ірина - тройной - 13,74
  • 2 - БОДРОВ Ігор - 200 м - 20,64
  • 2 - БЕЗНІС Павло - тройной - 16,55
  • 3 - ВЕРНИГОР Тетяна - 5000 м - 16:24.13
  • 2 - ШМАТЕНКО Юлія - 5000 м - 15:53.87
  • Норматив мастера спорта

  • ПОГРЕБНЯК Наталя - 100 м - 11,11 - МСМК
  • БОДРОВ Ігор - 100 м - 10,52
  • КОРНУТА Анна - длина - 6,70
  • ЛУНЬОВА(ЄРМАКОВА) Анна - длина - 6,63
  • МАЛЯРЕНКО Олена - 100 с\б - 13,72
  • КИЛИПКО Марина - шест - 4,30
  • КЛІНЦОВА Лілія - высота - 1,83
  • НЕСТЕРОВСЬКИЙ Станіслав - диск - 58,50
  • ПОГРЕБНЯК Наталя - 200 м - 23,38
  • БОДРОВ Ігор - 200 м - 20,64
  • СЛЮСАРЕНКО Катерина - 400 с\б - 57,40
  • РЕТІВА-ДОВГЕНКО Катерина - копьё - 54,12
  • ПІМЕНОВА Ірина - тройной - 13,74
  • ПОГРЕБНЯК Наталя - 200 - 22,76 - МСМК
  • БЕЗНІС Павло - тройной - 16,55
  • ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія - 5000 м - 15:50.67
  • ВЕРНИГОР Тетяна - 5000 м - 16:24.13
  • ШМАТЕНКО Юлія - 5000 м - 15:53.87

Выступление Харьковчан



Результаты Харьковских легкоатлетов

Участников: 47
Результатов: 83
I Разряд: 14
КМС: 34
МС: 28
ДатаВремяВидКат.КругЗабегКвал.МестоФИДРРезультатОчкиРазр.КомандаТренер
2016 06.1611:35Стрибки у висотуЖінкиКваліфікація16Леонова Тетяна7.6.19931.65IД, ШВСМ з л/аПереяславець Л., Бондаренко В
2016 06.1611:35Стрибки у висотуЖінкиКваліфікаціяq5Клінцова Лілія12.7.19971.80КМСМОН, ШВСМ з л/аНікітін Є.Г., Ісправнікова В.М. , Сергієнко Г.М.
2016 06.1617:00Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +2.2q3Маляренко Олена8.4.199713.72МСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Фастівець Л.І.
2016 06.1617:00Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +2.28Ярушевська Жанна12.10.199514.89КМСМОН, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Яремчук
2016 06.1617:05Стрибки у довжинуЖінкиКваліфікаціяQ1Луньова(Єрмакова) Анна1.10.19916.55/0.0МСУ, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 06.1617:05Стрибки у довжинуЖінкиКваліфікація18Мартинова Оксана11.9.19965.61/-1.0IД, ШВСМ з л/аКурочка А.М., Халаїм М.М., Лазарук С
2016 06.1617:05Стрибки у довжинуЖінкиКваліфікаціяQ4Корнута Анна10.11.19886.37/-0.4МСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П.
2016 06.1617:10Біг на 110 м з/б (1.067)ЧоловікиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +0.94Приставка Богдан28.12.199414.72КМСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Переясловець Т.
2016 06.1617:10Біг на 110 м з/б (1.067)ЧоловікиЗабігиЗабіг 1 Вітер: +1.4q4Горбачов Павло14.12.199114.27КМСД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 06.1617:25Біг на 100 мЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: -0.1q1Погребняк Наталя19.2.198811.29МСМКД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М.
2016 06.1617:25Біг на 100 мЖінкиЗабігиЗабіг 3 Вітер: -1.1q3Калістратова Аліна6.11.199611.95КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Юрченко М.А.
2016 06.1617:25Біг на 100 мЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: -0.1q3Аджаметова Лейля9.3.199411.87КМСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А.
2016 06.1617:40Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 3 Вітер: -0.3q1Бодров Ігор9.7.198710.52МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 06.1617:40Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 5 Вітер: +0.2q1Чорний Анатолій13.2.199710.85КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Куліш С
2016 06.1617:40Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 4 Вітер: -1.1q4Устименко Олександр1.6.199310.85КМСД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О.
2016 06.1617:40Штовхання ядра 7,260 кгЧоловікиФінал7Фєдосов Юрій14.11.199616.56КМСД, КСДЮШОР "Динамо" ХркКомісов М.Р., Олійник В.Я.
2016 06.1618:25Стрибки у довжинуЧоловікиКваліфікаціяq10Гончар Ігор6.6.19967.02/0.0IД, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 06.1618:25Стрибки у довжинуЧоловікиКваліфікація14Ісаченков Ярослав2.3.19956.87/-1.9IД, ШВСМ з л/аКазак В.Ю., Ісправнікова В.М.
2016 06.1618:25Біг на 400 мЧоловікиЗабігиЗабіг 52Бікулов Дмитро11.7.199048.32КМСД, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Сінєков Ю.М., Чурілін С.Г.
2016 06.1618:25Біг на 400 мЧоловікиЗабігиЗабіг 63Колісник Тарас24.12.199549.91IД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Літвінова Л
2016 06.1618:25Біг на 400 мЧоловікиЗабігиЗабіг 24Онацький Олексій18.11.199351.29IIД, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Фарбітна І.П.
2016 06.1618:50Біг на 1500 мЖінкиЗабігиЗабіг 1Погорєльська Вікторія4.8.1990DNSД, ШВСМ з л/аІванов П.П.
2016 06.1618:50Біг на 1500 мЖінкиЗабігиЗабіг 1q5Немченко Марина9.5.19964:31.46КМСД, ШВСМ з л/аКоняхіна Н.Ф., Кришталь О
2016 06.1619:05Біг на 1500 мЧоловікиЗабігиЗабіг 47Обуховський Олексій29.3.19933:53.78КМСД, СДЮСШОР ВнцБожко Є., Пригорницький О
2016 06.1619:45Біг на 110 м з/б (1.067)ЧоловікиФіналВітер: -1.05Горбачов Павло14.12.199114.68КМСД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 06.1619:50Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиФіналВітер: -0.36Маляренко Олена8.4.199713.85МСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Фастівець Л.І.
2016 06.1716:45Біг на 100 мЖінки1/2 фіналуЗабіг 2 Вітер: -1.5Q1Погребняк Наталя19.2.198811.44МСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М.
2016 06.1716:45Біг на 100 мЖінки1/2 фіналуЗабіг 1 Вітер: -3.2Q3Аджаметова Лейля9.3.199412.06КМСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А.
2016 06.1716:45Біг на 100 мЖінки1/2 фіналуЗабіг 1 Вітер: -3.26Калістратова Аліна6.11.199612.22КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Юрченко М.А.
2016 06.1717:00Біг на 100 мЧоловіки1/2 фіналуЗабіг 2 Вітер: -3.4Q1Бодров Ігор9.7.198710.76КМСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 06.1717:00Стрибки у довжинуЖінкиФінал3Корнута Анна10.11.19886.70/+2.0МСМКД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П.
2016 06.1717:00Стрибки у довжинуЖінкиФінал4Луньова(Єрмакова) Анна1.10.19916.63/+2.5МСМКУ, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 06.1717:00Біг на 100 мЧоловіки1/2 фіналуЗабіг 1 Вітер: -2.34Устименко Олександр1.6.199311.18IД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О.
2016 06.1717:00Біг на 100 мЧоловіки1/2 фіналуЗабіг 3 Вітер: -2.46Чорний Анатолій13.2.199711.08IД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Куліш С
2016 06.1717:20Стрибки у висотуЖінкиФінал6Клінцова Лілія12.7.19971.83МСМОН, ШВСМ з л/аНікітін Є.Г., Ісправнікова В.М. , Сергієнко Г.М.
2016 06.1718:25Стрибки з жердиноюЖінкиФінал1Килипко Марина10.11.19954.30МСД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2016 06.1718:30Стрибки у довжинуЧоловікиФінал9Гончар Ігор6.6.19967.23/+2.3КМСД, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 06.1719:00Біг на 1500 мЖінкиФінал9Немченко Марина9.5.19964:27.86КМСД, ШВСМ з л/аКоняхіна Н.Ф., Кришталь О
2016 06.1719:20Біг на 100 мЖінкиФіналВітер: -2.21Погребняк Наталя19.2.198811.11МСМКД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М.
2016 06.1719:20Біг на 100 мЖінкиФіналВітер: -2.28Аджаметова Лейля9.3.199411.93КМСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А.
2016 06.1719:25Біг на 100 мЧоловікиФіналВітер: -1.21Бодров Ігор9.7.198710.55МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 06.1810:30Метання списа 800 грЧоловікиКваліфікаціяКуриленко Едуард7.9.1998DNSУ, ШВСМ з л/аФарбітна І.П., Кришталь О
2016 06.1810:30Семиборство. Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиФіналВітер: +0.15Бардіс Ася2.6.199314.87859КМСД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1810:30Метання списа 800 грЧоловікиКваліфікаціяq8Чехлатий Олександр27.9.198967.89КМСУ, ШВСМ з л/аНовіков А.М., Шаповалова В.О.
2016 06.1811:30Семиборство. Стрибки у висотуЖінкиФінал3Бардіс Ася2.6.19931.71867IД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1812:10Метання диска 2 кгЧоловікиКваліфікаціяБондар Антон24.8.1993DNSД, ХНПУ ім. Г.С.СковородиШаповалова В.О.
2016 06.1812:10Метання диска 2 кгЧоловікиКваліфікаціяФєдосов Юрій14.11.1996DNSД, КСДЮШОР "Динамо" ХркКомісов М.Р., Олійник В.Я.
2016 06.1812:10Метання диска 2 кгЧоловікиКваліфікаціяQ4Нестеровський Станіслав31.7.198053.90МСД, ШВСМ з л/аМінаков Ю.М., Насонкін В.А.
2016 06.1812:10Метання диска 2 кгЧоловікиКваліфікаціяq7Шаров Руслан25.4.199450.07КМСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Мінаков Ю.М.
2016 06.1812:10Метання диска 2 кгЧоловікиКваліфікаціяq8Іваненко Владислав25.5.199349.15КМСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Паламарчук М
2016 06.1816:00Потрійний стрибокЖінкиКваліфікаціяКорнута Анна10.11.1988DNSД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П.
2016 06.1816:00Біг на 200 мЖінкиЗабігиЗабіг 1 Вітер: +0.9Аджаметова Лейля9.3.1994DNSД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А.
2016 06.1816:00Біг на 200 мЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +1.0Q1Погребняк Наталя19.2.198823.38МСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М.
2016 06.1816:00Потрійний стрибокЖінкиКваліфікаціяq2Піменова Ірина19.12.198813.19/0.0КМСУ, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 06.1816:00Біг на 200 мЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +1.03Калістратова Аліна6.11.199624.31КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Юрченко М.А.
2016 06.1816:20Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 9 Вітер: 0.0Колісник Тарас24.12.1995DNSД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Літвінова Л
2016 06.1816:20Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 10 Вітер: -1.3Q1Бодров Ігор9.7.198721.19МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 06.1816:20Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 1 Вітер: -0.2q4Устименко Олександр1.6.199322.01КМСД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О.
2016 06.1816:20Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 1 Вітер: -0.25Чорний Анатолій13.2.199722.79IД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Куліш С
2016 06.1816:30Семиборство. Штовхання ядра 4 кгЖінкиФінал4Бардіс Ася2.6.199310.56566IIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1816:30Метання диска 1 кгЖінкиФінал4Никита Катерина3.11.199450.84КМСД, ШВСМ з л/аОлійник В.Я., Насонкін В.А., Ломакін В.М.
2016 06.1817:20Біг на 800 мЧоловікиЗабігиЗабіг 14Бікулов Дмитро11.7.19901:54.41IД, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Сінєков Ю.М., Чурілін С.Г.
2016 06.1818:00Семиборство. Біг на 200 мЖінкиФіналВітер: +1.01Бардіс Ася2.6.199326.38764IIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1818:00Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал3Шевцов Тарас5.6.19994.80КМСД, ХДВУФК №1Шевцов В.І.
2016 06.1818:00Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал3Мандич Владислав7.7.19944.80КМСД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2016 06.1818:00Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал6Пінкевич Віталій9.3.19884.60IД, ШВСМ з л/аПереяславець Л.
2016 06.1818:00Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал9Кононихін Олександр26.3.19964.60IД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2016 06.1818:10Біг на 400 м з/б (0.914)ЧоловікиЗабігиЗабіг 15Онацький Олексій18.11.199354.90IД, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Фарбітна І.П.
2016 06.1818:40Метання списа 600 грЖінкиФіналПоддубко Катерина8.6.1994NMД, НТУ "ХПІ"Любієв А.Г., Римко В.В., Тагільцев В.М.
2016 06.1818:40Біг на 400 м з/б (0.762)ЖінкиЗабігиЗабіг 3Q2Слюсаренко Катерина15.3.199357.59МСД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Слюсаренко Ю.
2016 06.1818:40Метання списа 600 грЖінкиФінал3Ретіва-Довгенко Катерина10.2.198954.12МСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Шурхал С.П.
2016 06.1819:35Біг на 3000 м з/пЧоловікиФінал7Дещенко Андрій30.7.19949:08.66КМСД, ШВСМ з л/аПоливаний В.І., Поливана Н.С., Літвінова Л
2016 06.1910:30Семиборство. Стрибки у довжинуЖінкиФінал3Бардіс Ася2.6.19935.59/0.0726IIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1911:00Біг на 200 мЧоловіки1/2 фіналуЗабіг 1 Вітер: +1.4Q1Бодров Ігор9.7.198721.18МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 06.1911:00Біг на 200 мЧоловіки1/2 фіналуЗабіг 2 Вітер: +1.74Устименко Олександр1.6.199321.70КМСД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О.
2016 06.1912:00Семиборство. Метання списа 600 грЖінкиФінал3Бардіс Ася2.6.199328.77453IIIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1913:30Семиборство. Біг на 800 мЖінкиФінал2Бардіс Ася2.6.19932:28.07717IIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1917:00Метання диска 2 кгЧоловікиФінал2Нестеровський Станіслав31.7.198058.50МСД, ШВСМ з л/аМінаков Ю.М., Насонкін В.А.
2016 06.1917:00Біг на 400 м з/б (0.762)ЖінкиФінал4Слюсаренко Катерина15.3.199357.40МСД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Слюсаренко Ю.
2016 06.1917:00Метання диска 2 кгЧоловікиФінал8Шаров Руслан25.4.199450.42КМСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Мінаков Ю.М.
2016 06.1917:00Метання диска 2 кгЧоловікиФінал9Іваненко Владислав25.5.199349.82КМСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Паламарчук М
2016 06.1917:15Потрійний стрибокЖінкиФінал2Піменова Ірина19.12.198813.74/+1.2МСУ, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 06.1917:40Біг на 200 мЖінкиФіналВітер: -0.71Погребняк Наталя19.2.198822.76МСМКД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М.
2016 06.1917:55Біг на 200 мЧоловікиФіналВітер: +0.52Бодров Ігор9.7.198720.64МСМКД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 06.1918:20Метання списа 800 грЧоловікиФінал4Чехлатий Олександр27.9.198975.64МСУ, ШВСМ з л/аНовіков А.М., Шаповалова В.О.
2016 06.1918:30Потрійний стрибокЧоловікиФіналІсаченков Ярослав2.3.1995DNSД, ШВСМ з л/аКазак В.Ю., Ісправнікова В.М.
2016 06.1918:30Потрійний стрибокЧоловікиФінал2Безніс Павло17.6.199716.55/-0.2МСД, ШВСМ з л/аКурочка А.М.
2016 06.1919:20Біг на 5000 мЖінкиФіналКузубова Тетяна13.11.1987DNSД, ШВСМ з л/аКоняхіна Н.Ф.
2016 06.1919:20Біг на 5000 мЖінкиФінал1Погорєльська Вікторія4.8.199015:50.67МСД, ШВСМ з л/аІванов П.П.
2016 06.1919:20Біг на 5000 мЖінкиФінал3Вернигор Тетяна23.1.198316:24.13МСД, ШВСМ з л/аІванов П.П.
2016 06.1919:20Біг на 5000 мЖінкиФінал5Немченко Марина9.5.199617:02.81КМСД, ШВСМ з л/аКоняхіна Н.Ф., Кришталь О
2016 06.1919:40Біг на 5000 мЧоловікиФіналЗабіг 2Рибак Сергій11.11.1986DNFД, ШВСМ з л/аПоливаний В.І., Поливана Н.С., Сарафинюк П.Я.
2016 06.1919:40Біг на 5000 мЧоловікиФіналЗабіг 210Обуховський Олексій29.3.199314:56.24IД, СДЮСШОР ВнцБожко Є., Пригорницький О
2016 06.1919:40Біг на 5000 мЧоловікиФіналЗабіг 212Белінський Олексій29.11.198716:06.66IIД, ШВСМ з л/аІванов П.П. , Міщенко А

Результаты Харьковчан в 1-й день - 16 июня

Стрибки у висоту Жінки Кваліфікація                    
5 1597  КЛІНЦОВА Лілія  Харкiвська 12.07.1997 1.8 q КМС Нікітін Є.Г., Ісправнікова В.М. , Сергієнко Г.М. МОН, ШВСМ з л/а
16 1606  ЛЕОНОВА Тетяна  Харкiвська 07.06.1993 1.65   I Переяславець Л., Бондаренко В Д, ШВСМ з л/а
Біг на 100 м з/б (0.840) Жінки Забіги                    
Забіг 2 Вітер: +2.2                    
3 790 МАЛЯРЕНКО Олена Харкiвська 08.04.1997 13.72 МС q Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Фастівець Л.І. Д, ХДВУФК №1
8 769 ЯРУШЕВСЬКА Жанна Харкiвська 12.10.1995 14.89 КМС   Омельченко М.В., Омельченко О.П., Яремчук МОН, ШВСМ з л/а
Стрибки у довжину Жінки Кваліфікація                    
1 1616  ЛУНЬОВА(ЄРМАКОВА) Анна  Харкiвська 01.10.1991 6.55/+0.1 Q МС Хлопотнова О.І. У, ШВСМ з л/а
4 1599  КОРНУТА Анна  Харкiвська 10.11.1988 6.37/+0.3 Q МС Омельченко М.В., Омельченко О.П. Д, ШВСМ з л/а
18 1593  МАРТИНОВА Оксана  Харкiвська 11.09.1996 5.61/-1.0   I Курочка А.М., Халаїм М.М., Лазарук С Д, ШВСМ з л/а
Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки Забіги                    
Забіг 1 Вітер: +1.4                    
4 762  ГОРБАЧОВ Павло  Харкiвська 14.12.1991 14.27 КМС q Ісправнікова В.М. Д, ШВСМ з л/а
Забіг 2 Вітер: +0.9                    
4 786  ПРИСТАВКА Богдан  Харкiвська 28.12.1994 14.72 КМС   Омельченко М.В., Омельченко О.П., Переясловець Т. Д, ШВСМ з л/а
Біг на 100 м Жінки Забіги                    
Забіг 2 Вітер: -0.1                    
1 768  ПОГРЕБНЯК Наталя  Харкiвська 19.02.1988 11.29 МСМК q Омельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М. Д, ШВСМ з л/а
3 767  АДЖАМЕТОВА Лейля  Харкiвська 09.03.1994 11.87 КМС q Омельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А. Д, ШВСМ з л/а
Забіг 3 Вітер: -1.1                    
3 754  КАЛІСТРАТОВА Аліна  Харкiвська 06.11.1996 11.95 КМС q Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Юрченко М.А. Д, ХДВУФК №1
Біг на 100 м Чоловіки Забіги                    
Забіг 3 Вітер: -0.3                    
1 751  БОДРОВ Ігор  Харкiвська 09.07.1987 10.52 МС q Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О Д, ШВСМ з л/а
Забіг 4 Вітер: -1.1                    
4 753  УСТИМЕНКО Олександр  Харкiвська 01.06.1993 10.85 КМС q Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О. Д, ШВСМ з л/а
Забіг 5 Вітер: +0.2                    
1 788  ЧОРНИЙ Анатолій  Харкiвська 13.02.1997 10.85 КМС q Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Куліш С Д, ХДВУФК №1
Штовхання ядра 7,260 кг Чоловіки Фінал                    
7 1592  ФЄДОСОВ Юрій  Харкiвська 14.11.1996 16.56   КМС Комісов М.Р., Олійник В.Я. Д, КСДЮШОР "Динамо" Хрк
Стрибки у довжину Чоловіки Кваліфікація                    
10 1618  ГОНЧАР Ігор  Харкiвська 06.06.1996 7.02/0.0 q I Хлопотнова О.І. Д, ШВСМ з л/а
14 1591  ІСАЧЕНКОВ Ярослав  Харкiвська 02.03.1995 6.87/-0.1   I Казак В.Ю., Ісправнікова В.М. Д, ШВСМ з л/а
Біг на 400 м Чоловіки Забіги                    
Забіг 2                    
4 766  ОНАЦЬКИЙ Олексій  Харкiвська 18.11.1993 51.29 II   Манжос М.В., Фарбітна І.П. Д, ШВСМ з л/а
Забіг 5                    
2 765  БІКУЛОВ Дмитро  Харкiвська 11.07.1990 48.32 КМС   Манжос М.В., Сінєков Ю.М., Чурілін С.Г. Д, ШВСМ з л/а
Забіг 6                    
3 752  КОЛІСНИК Тарас  Харкiвська 24.12.1995 49.91 I   Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Літвінова Л Д, ШВСМ з л/а
Біг на 1500 м Жінки Забіги                    
Забіг 1                    
5 764  НЕМЧЕНКО Марина  Харкiвська 09.05.1996 4:31.46 КМС q Коняхіна Н.Ф., Кришталь О Д, ШВСМ з л/а
Біг на 1500 м Чоловіки Забіги                    
Забіг 4                    
7 756  ОБУХОВСЬКИЙ Олексій  Харкiвська 29.03.1993 3:53.78 КМС   Божко Є., Пригорницький О Д, СДЮСШОР Внц
Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки Фінал                    
Вітер: -1.0                    
5 762  ГОРБАЧОВ Павло  Харкiвська 14.12.1991 14.68 КМС   Ісправнікова В.М. Д, ШВСМ з л/а
Біг на 100 м з/б (0.840) Жінки Фінал                    
Вітер: -0.3                    
6 790  МАЛЯРЕНКО Олена  Харкiвська 08.04.1997 13.85 МС   Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Фастівець Л.І. Д, ХДВУФК №1

Результаты Харьковчан во 2-й день - 17 июня

Біг на 100 м Жінки 1/2 фіналу                    
Забіг 1 Вітер: -3.2                    
3 767  АДЖАМЕТОВА Лейля  Харкiвська 09.03.1994 12.06 КМС Q Омельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А. Д, ШВСМ з л/а
6 754  КАЛІСТРАТОВА Аліна  Харкiвська 06.11.1996 12.22 КМС   Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Юрченко М.А. Д, ХДВУФК №1
Забіг 2 Вітер: -1.5                    
1 768  ПОГРЕБНЯК Наталя  Харкiвська 19.02.1988 11.44 МС Q Омельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М. Д, ШВСМ з л/а
Стрибки у довжину Жінки Фінал                    
3 1599  КОРНУТА Анна  Харкiвська 10.11.1988 6.70/+2.0   МСМК Омельченко М.В., Омельченко О.П. Д, ШВСМ з л/а
4 1616  ЛУНЬОВА(ЄРМАКОВА) Анна  Харкiвська 01.10.1991 6.63/+2.5   МСМК Хлопотнова О.І. У, ШВСМ з л/а
Біг на 100 м Чоловіки 1/2 фіналу                    
Забіг 1 Вітер: -2.3                    
4 753  УСТИМЕНКО Олександр  Харкiвська 01.06.1993 11.18 I   Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О. Д, ШВСМ з л/а
Забіг 2 Вітер: -3.4                    
1 751  БОДРОВ Ігор  Харкiвська 09.07.1987 10.76 КМС Q Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О Д, ШВСМ з л/а
Забіг 3 Вітер: -2.4                    
6 788  ЧОРНИЙ Анатолій  Харкiвська 13.02.1997 11.08 I   Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Куліш С Д, ХДВУФК №1
Стрибки у висоту Жінки Фінал                    
6 1597  КЛІНЦОВА Лілія  Харкiвська 12.07.1997 1.83   МС Нікітін Є.Г., Ісправнікова В.М. , Сергієнко Г.М. МОН, ШВСМ з л/а
Стрибки з жердиною Жінки Фінал                    
1 1620  КИЛИПКО Марина  Харкiвська 10.11.1995 4.3   МС Шевцов В.І. Д, ШВСМ з л/а
Стрибки у довжину Чоловіки Фінал                    
9 1618  ГОНЧАР Ігор  Харкiвська 06.06.1996 7.23/+2.3   КМС Хлопотнова О.І. Д, ШВСМ з л/а
Біг на 1500 м Жінки Фінал                    
9 764  НЕМЧЕНКО Марина  Харкiвська 09.05.1996 4:27.86 КМС   Коняхіна Н.Ф., Кришталь О Д, ШВСМ з л/а
Біг на 100 м Жінки Фінал                    
Вітер: -2.2                    
1 768  ПОГРЕБНЯК Наталя  Харкiвська 19.02.1988 11.11 МСМК   Омельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М. Д, ШВСМ з л/а
8 767  АДЖАМЕТОВА Лейля  Харкiвська 09.03.1994 11.93 КМС   Омельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А. Д, ШВСМ з л/а
Біг на 100 м Чоловіки Фінал                    
Вітер: -1.2                    
1 751  БОДРОВ Ігор  Харкiвська 09.07.1987 10.55 МС   Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О Д, ШВСМ з л/а

Результаты Харьковчан в 3-й день - 18 июня

Метання списа 800 гр Чоловіки Кваліфікація                    
8 1598  ЧЕХЛАТИЙ Олександр  Харкiвська 27.09.1989 67.89 q КМС Новіков А.М., Шаповалова В.О. У, ШВСМ з л/а
Метання диска 2 кг Чоловіки Кваліфікація                    
4 1595  НЕСТЕРОВСЬКИЙ Станіслав  Харкiвська 31.07.1980 53.9 Q МС Мінаков Ю.М., Насонкін В.А. Д, ШВСМ з л/а
7 1613  ШАРОВ Руслан  Харкiвська 25.04.1994 50.07 q КМС Харун В.Д., Мінаков Ю.М. Д, ШВСМ з л/а
8 1612  ІВАНЕНКО Владислав  Харкiвська 25.05.1993 49.15 q КМС Харун В.Д., Паламарчук М Д, ШВСМ з л/а
Біг на 200 м Жінки Забіги                    
Забіг 1 Вітер: +0.9                    
Забіг 2 Вітер: +1.0                    
1 768  ПОГРЕБНЯК Наталя  Харкiвська 19.02.1988 23.38 МС Q Омельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М. Д, ШВСМ з л/а
3 754  КАЛІСТРАТОВА Аліна  Харкiвська 06.11.1996 24.31 КМС   Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Юрченко М.А.  
Потрійний стрибок Жінки Кваліфікація                    
2 1617  ПІМЕНОВА Ірина  Харкiвська 19.12.1988 13.19/0.0 q КМС Хлопотнова О.І. У, ШВСМ з л/а
Біг на 200 м Чоловіки Забіги                    
Забіг 1 Вітер: -0.2                    
4 753  УСТИМЕНКО Олександр  Харкiвська 01.06.1993 22.01 КМС q Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О. Д, ШВСМ з л/а
5 788  ЧОРНИЙ Анатолій  Харкiвська 13.02.1997 22.79 I   Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Куліш С Д, ХДВУФК №1
Забіг 10 Вітер: -1.3                    
1 751  БОДРОВ Ігор  Харкiвська 09.07.1987 21.19 МС Q Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О Д, ШВСМ з л/а
Метання диска 1 кг Жінки Фінал                    
4 1596  НИКИТА Катерина  Харкiвська 03.11.1994 50.84   КМС Олійник В.Я., Насонкін В.А., Ломакін В.М.  
Біг на 800 м Чоловіки Забіги                    
Забіг 1                    
4 765  БІКУЛОВ Дмитро  Харкiвська 11.07.1990 1:54.41 I   Манжос М.В., Сінєков Ю.М., Чурілін С.Г. Д, ШВСМ з л/а
Стрибки з жердиною Чоловіки Фінал                    
3 1621  МАНДИЧ Владислав  Харкiвська 07.07.1994 4.8   КМС Шевцов В.І. Д, ШВСМ з л/а
3 1623  ШЕВЦОВ Тарас  Харкiвська 05.06.1999 4.8   КМС Шевцов В.І. Д, ХДВУФК №1
6 1600 ПІНКЕВИЧ Віталій  Харкiвська 09.01.1985 4.6   I Переяславець Л. Д, ШВСМ з л/а
9 1622  КОНОНИХІН Олександр  Харкiвська 26.03.1996 4.6   I Шевцов В.І. Д, ШВСМ з л/а
Біг на 400 м з/б (0.914) Чоловіки Забіги                    
Забіг 1                    
5 766  ОНАЦЬКИЙ Олексій  Харкiвська 18.11.1993 54.9 I   Манжос М.В., Фарбітна І.П. Д, ШВСМ з л/а
Біг на 400 м з/б (0.762) Жінки Забіги                    
Забіг 3                    
2 755  СЛЮСАРЕНКО Катерина  Харкiвська 15.03.1993 57.59 МС Q Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Слюсаренко Ю. Д, ШВСМ з л/а
Метання списа 600 гр Жінки Фінал                    
3 1615  РЕТІВА-ДОВГЕНКО Катерина  Харкiвська 10.02.1989 54.12   МС Харун В.Д., Шурхал С.П. Д, ШВСМ з л/а
Біг на 3000 м з/п Чоловіки Фінал                    
7 770  ДЕЩЕНКО Андрій  Харкiвська 30.07.1994 9:08.66 КМС   Поливаний В.І., Поливана Н.С., Літвінова Л Д, ШВСМ з л/а

Результаты Харьковчан в 4-й день - 19 июня

Біг на 200 м Чоловіки 1/2 фіналу                    
Забіг 1 Вітер: +1.4                    
1 751  БОДРОВ Ігор  Харкiвська 09.07.1987 21.18 МС Q Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О Д, ШВСМ з л/а
Забіг 2 Вітер: +1.7                    
4 753  УСТИМЕНКО Олександр  Харкiвська 01.06.1993 21.7 КМС   Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О. Д, ШВСМ з л/а
Біг на 400 м з/б (0.762) Жінки Фінал                    
4 755  СЛЮСАРЕНКО Катерина  Харкiвська 15.03.1993 57.4 МС   Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Слюсаренко Ю. Д, ШВСМ з л/а
Метання диска 2 кг Чоловіки Фінал                    
2 1595  НЕСТЕРОВСЬКИЙ Станіслав  Харкiвська 31.07.1980 58.5   МС Мінаков Ю.М., Насонкін В.А. Д, ШВСМ з л/а
8 1613  ШАРОВ Руслан  Харкiвська 25.04.1994 50.42   КМС Харун В.Д., Мінаков Ю.М. Д, ШВСМ з л/а
9 1612  ІВАНЕНКО Владислав  Харкiвська 25.05.1993 49.82   КМС Харун В.Д., Паламарчук М Д, ШВСМ з л/а
Потрійний стрибок Жінки Фінал                    
2 1617  ПІМЕНОВА Ірина  Харкiвська 19.12.1988 13.74/+1.2   МС Хлопотнова О.І. У, ШВСМ з л/а
Біг на 200 м Жінки Фінал                    
Вітер: -0.7                    
1 768  ПОГРЕБНЯК Наталя  Харкiвська 19.02.1988 22.76 МСМК   Омельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М. Д, ШВСМ з л/а
Біг на 200 м Чоловіки Фінал                    
Вітер: +0.5                    
2 751  БОДРОВ Ігор  Харкiвська 09.07.1987 20.64 МСМК   Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О Д, ШВСМ з л/а
Метання списа 800 гр Чоловіки Фінал                    
4 1598  ЧЕХЛАТИЙ Олександр  Харкiвська 27.09.1989 75.64   МС Новіков А.М., Шаповалова В.О. У, ШВСМ з л/а
Потрійний стрибок Чоловіки Фінал                    
2 785  БЕЗНІС Павло  Харкiвська 17.06.1997 16.55/-0.2   МС Курочка А.М. Д, ШВСМ з л/а
Біг на 5000 м Жінки Фінал                    
1 760  ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія  Харкiвська 04.08.1990 15:50.67 МС   Іванов П.П. , Міщенко А Д, ШВСМ з л/а
2 1801 ШМАТЕНКО Юлия Херсонська 10.10.1991 15:53.87 МС   Божко Є., Туришева Н.А., Мягков С.К. Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а
3 759  ВЕРНИГОР Тетяна  Харкiвська 23.01.1983 16:24.13 МС   Іванов П.П. , Міщенко А Д, ШВСМ з л/а
5 764  НЕМЧЕНКО Марина  Харкiвська 09.05.1996 17:02.81 КМС   Коняхіна Н.Ф., Кришталь О Д, ШВСМ з л/а
Біг на 5000 м Чоловіки Фінал                    
Забіг 2                    
10 756  ОБУХОВСЬКИЙ Олексій  Харкiвська 29.03.1993 14:56.24 I   Божко Є., Пригорницький О Д, СДЮСШОР Внц
12 761 БЕЛІНСЬКИЙ Олексій  Харкiвська 29.11.1987 16:06.66 II   Іванов П.П. , Міщенко А Д, ШВСМ з л/а
МісцеРегіонОчки
1  Харкiвська 2555
2  м. Київ 2520
3  Київська 2348
4  Дніпропетровська 1895
5  Донецька 1678
6  Житомирська 1325
7  Запорiзька 1133
8  Рівненська 995
9  Сумська 988
10  Львiвська 980
11  Черкаська 750
12  Миколаївська 690
13  Луганська 668
14  Херсонська 515
15  Тернопiльська 480
16  Вінницька 475
17  Кіровоградська 475
18  Волинська 460
19  Чернівецька 440
20  Чернігівська 438
21  Івано-Франківська 430
22  Полтавська 430
23  Одеська 395
24  Хмельницька 353
25  АР Крим 110
26  Закарпатська 30

Все результаты

Расписание

Положение

Смотрите также

Яндекс.Метрика