О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

130206

06 Февраль 2013. - 07 Февраль 2013. Сумы Чемпионат Украины по легкой атлетике среди юниоров

  • Дата:
  • 06 Февраль 2013
  • 07 Февраль 2013
  • Страна: Украина
  • Город: Сумы
  • Результаты:
  • Скачано: 0
  • Просмотров: : 2179

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 3 место
  • Победители

  • АДЖАМЕТОВА Лейля - 60 м
  • ТАБАШНИК Катерина - пятиборье
  • Призеры

  • 2 - ОСТРОВСЬКИЙ Дмитро - ядро
  • 3 - КРИЛЕВСЬКА Наталія - ядро
  • 2 - СИДОРЕНКО Станіслав - пятиборье
Змагання проводяться 6 -7 лютого 2013 року в м. Суми в легкоатлетичному манежі Української академії банківської справи. Покриття бігової доріжки і секторів манежу - МОНДО.
Комісія з допуску команд і учасників до змагань та прийому технічних заявок
працює у
приміщені легкоатлетичного манежу 4 лютого з 11.00 до 17.00., 5 лютого з 9.00 до 14.00 Технічна заявка за формою, яка визначена Положенням про змагання, картки учасників (написані друкарським
шрифтом) подаються до секретаріату разом з документами, що підтверджують особистість учасників
та їх належність до членства ФЛАУ.
Стартові номери учасників кожної команд повинні відповідати визначеним в Положенні про
змагання номерам для кожної області.


Результаты Харьковских легкоатлетов. 1 день - 6 февраля 2013

Спортивна ходьба 5000 м Юніори  Фінал 7 ЗУБ Віталій Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 23.02.1996 22:36.11 I Андреєв С.М.
Біг на 3000 м з/п Юніори  Фінал 4 ПИШНЯК Костянтин Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 01.03.1995 9:46.29 II Літвінова Л, Поливаний В.І.
Біг на 1500 м Юніорки  Фінал 7 ЮРЧЕНКО Надя Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 29.01.1998 5:04.80 II Поливаний В.І., Літвінова Л, Третяк А.Я.
Біг на 1500 м Юніори  Фінал   Забіг 1 (2) 3 ДЕЩЕНКО Андрій Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 30.07.1994 4:12.41 II Літвінова Л, Поливаний В.І.
Біг на 1500 м Юніори  Фінал   Забіг 1 (2) 10 ЗОЛОТЬКО Артур Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 08.05.1996 4:28.54 III Літвінова Л
Біг на 400 м Юніори  Забіги   ВАСИЛЕНКО Андрій Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків 14.07.1995 51.73 II Ісправнікова В.М. (), Літвін Ю
Біг на 400 м Юніори  Забіги   ЛУНЯК Сергій Харкiвська, МОН, НТУ "ХПІ" 24.11.1994 51.48 I Літвінова Л, Поливаний В.І.
Біг на 400 м Юніори  Забіги   КОЛІСНИК Тарас Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 24.12.1995 50.3 КМС Літвінова Л, Поливаний В.І.
Стрибки у довжину Юніори  Кваліфікація  8 МАІЛАФІЙЯ Саміну Харкiвська, У, ШВСМ 30.11.1994 6.57 II Переяславець Т.О.
Штовхання ядра 6 кг Юніори  Кваліфікація  2 ОСТРОВСЬКИЙ Дмитро Харкiвська, С, ХДВУФК №1 Харьків 15.04.1994 16.93 I Мінаков Ю.М., Яковлев В.А., Островська В.
Штовхання ядра 6 кг Юніори  Кваліфікація  4 ШАРОВ Руслан Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 25.04.1994 16.12 II Мінаков Ю.М., Вишневий С.О. ()
Штовхання ядра 6 кг Юніори  Кваліфікація  6 ФЕДОСОВ Юрій Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків 14.11.1996 15.66 II Комісов М.Р.
Стрибки у довжину Юніорки  Кваліфікація  10 МАРТИНОВА Оксана Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" 11.09.1996 5.42 II Халаїм М.М., Пупова М, Лазарук С
Стрибки у висоту  Юніори  Кваліфікація  17 БОНДАРЕНКО Роман Харкiвська, МОН 22.06.1994 1.8 II Корецький В., Лозинський Г.П.
Стрибки у висоту  Юніори  Кваліфікація    СЕРГІЄНКО Вадим Харкiвська, МОН 20.05.1994 DNS   Корецький В., Лозинський Г.П.
Стрибки у висоту  Юніори  Кваліфікація    СТАСЕНКО Владислав Харкiвська, У 12.02.1995 DNS   Переяславець Т.О.
Біг на 60 м з/б (0.840) Юніорки  Забіги   ШЕЛКОВНІКОВА Катерина Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 24.07.1997 9.51 II Халаїм М.М., Пупова М, Філенко Г.Т.
Біг на 60 м з/б (0.840) Юніорки  Забіги   СІЛЬЧЕНКО Катерина Харкiвська, МОН, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 17.06.1994 9.17 I Омельченко М.В., Омельченко О.П., Антипенко Н.І.
Біг на 60 м з/б (0.840) Юніорки  Забіги   ІОНИЧЕВА Юлія Харкiвська, МОН, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 05.07.1996 9.08 I Омельченко М.В., Омельченко О.П.
Біг на 60 м з/б (0.990) Юніори  Забіги   ПРИСТАВКА Богдан Харкiвська, МОН, ШВСМ 28.12.1994 8.35 КМС Омельченко М.В., Омельченко О.П., Переяславець Т.О.
Біг на 60 м Юніорки  Забіги   АДЖАМЕТОВА Лейля Харкiвська, МОН, ШВСМ 09.03.1994 7.95 II Омельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А. ()
Біг на 60 м Юніори  Забіги   ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 17.01.1995 7.15 II Бодрови В.В. та Н.Д., Переясловець Т.
Біг на 60 м Юніори  Забіги   КАПУСТА Владислав Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків 02.10.1996 7.82 I юн Комісов М.Р.
Біг на 60 м Юніори  Забіги   ВЛАДИМИРЕЦЬ Максиміліан Харкiвська, МОН, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 16.11.1995 7.42 III Омельченко М.В., Омельченко О.П., Бритіков М.В.
Біг на 60 м Юніори  Забіги   ЧУБУН Богдан Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 26.08.1994 7.65 III Храмцова О.Л., Хусаінова Н.Н.
Біг на 60 м з/б (0.990) Юніори  Фінал 4 ПРИСТАВКА Богдан Харкiвська, МОН, ШВСМ 28.12.1994 8.27 КМС Омельченко М.В., Омельченко О.П., Переяславець Т.О.
Біг на 60 м з/б (0.840) Юніорки  Фінал 5 ШЕЛКОВНІКОВА Катерина Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 24.07.1997 9.44 II Халаїм М.М., Пупова М, Філенко Г.Т.
Біг на 60 м з/б (0.840) Юніорки  Фінал 4 СІЛЬЧЕНКО Катерина Харкiвська, МОН, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 17.06.1994 9.12 I Омельченко М.В., Омельченко О.П., Антипенко Н.І.
Біг на 60 м з/б (0.840) Юніорки  Фінал   ІОНИЧЕВА Юлія Харкiвська, МОН, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 05.07.1996 DNF   Омельченко М.В., Омельченко О.П.
Біг на 60 м Юніорки  Фінал 1 АДЖАМЕТОВА Лейля Харкiвська, МОН, ШВСМ 09.03.1994 7.89 I Омельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А. ()
Біг на 60 м Юніори  Фінал 5 ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 17.01.1995 7.19 II Бодрови В.В. та Н.Д., Переясловець Т.
Біг на 400 м Юніори  Фінал 4 КОЛІСНИК Тарас Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 24.12.1995 50.27 КМС Літвінова Л, Поливаний В.І.
Штовхання ядра 6 кг Юніори  Фінал  4 ОСТРОВСЬКИЙ Дмитро Харкiвська, С, ХДВУФК №1 Харьків 15.04.1994 17.36 I Мінаков Ю.М., Яковлев В.А., Островська В.
Штовхання ядра 6 кг Юніори  Фінал  5 ШАРОВ Руслан Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 25.04.1994 16.67 I Мінаков Ю.М., Вишневий С.О. ()
Штовхання ядра 6 кг Юніори  Фінал  7 ФЕДОСОВ Юрій Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків 14.11.1996 16.17 II Комісов М.Р.
Стрибки у довжину Юніори  Фінал  6 МАІЛАФІЙЯ Саміну Харкiвська, У, ШВСМ 30.11.1994 6.68 II Переяславець Т.О.
Стрибки у довжину Юніорки  Фінал  8 МАРТИНОВА Оксана Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" 11.09.1996 5.54 I Халаїм М.М., Пупова М, Лазарук С
Штовхання ядра 4 кг Юніорки  Фінал  3 КРИЛЕВСЬКА Наталія Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків 29.04.1994 11.71 III Комісов М.Р., Харун В.Д.
Штовхання ядра 4 кг Юніорки  Фінал  5 НИКИТА Катерина Харкiвська, У, ШВСМ 03.11.1994 10.57 III Мінаков Ю.М., Ломакін В.М.
Штовхання ядра 4 кг Юніорки  Фінал  9 ШВЕЦЬ Альона Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 Харьків 11.03.1997 8.66 III Комісов М.Р., Пупова М
Багатоборство підсумковий 1   ТАБАШНИК Катерина Харкiвська, Д, ХДВУФК №1  15.06.1994 3773 КМС Бондаренко В Переясловець Л.І.
    9.3 1.9 10.4 5.43 2:39.16    
    848 1 106 556 680 583    
  7   ІВАЩЕНКО Юлія Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків 28.07.1995 2813 II Халаім М.М. Пупова М
    10 1.57 9 4.57 2:47.50    
    712 701 464 446 490    

Результаты Харьковских легкоатлетов. 2 день - 7 февраля 2013

Спортивна ходьба 5000 м Юніорки  Фінал 12 ГАРНИК Ольга Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 28.07.1996 27:33.16 II Андрєєв С.М., Гарник П.І. (), БЕХ О.В.
Біг на 200 м Юніорки  Забіги   АДЖАМЕТОВА Лейля Харкiвська, МОН, ШВСМ 09.03.1994 DNS   Омельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А. ()
Біг на 200 м Юніорки  Забіги   ШЕЛКОВНІКОВА Катерина Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 24.07.1997 27.26 II Халаїм М.М., Пупова М, Філенко Г.Т.
Біг на 200 м Юніори  Забіги   ЧУБУН Богдан Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 26.08.1994 DNS   Храмцова О.Л., Хусаінова Н.Н.
Біг на 200 м Юніори  Забіги   ВЛАДИМИРЕЦЬ Максиміліан Харкiвська, МОН, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 16.11.1995 23.91 I Омельченко М.В., Омельченко О.П., Бритіков М.В.
Біг на 200 м Юніори  Забіги   ЛЕБІДЬ Валерій Дніпропетровська, КЗ МКДЮСШ м.Харків 3 18.05.1997 23.88 I Фоміна С.
Біг на 200 м Юніори  Забіги   ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 17.01.1995 22.97 I Бодрови В.В. та Н.Д., Переясловець Т.
Біг на 800 м Юніорки  Фінал   НЕМЧЕНКО Марина Харкiвська, У, ХРЛІСП 09.05.1996 DNS   Каняхіна Н., Кришталь О
Біг на 800 м Юніори  Фінал 5 КОЛІСНИК Тарас Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 24.12.1995 2:01.18 II Літвінова Л, Поливаний В.І.
Біг на 800 м Юніори  Фінал 7 КУЧМА Денис Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків 21.08.1996 2:01.97 II Каняхіна 
Біг на 800 м Юніори  Фінал 8 ЛУНЯК Сергій Харкiвська, МОН, НТУ "ХПІ" 24.11.1994 2:03.93 II Літвінова Л, Поливаний В.І.
Біг на 200 м Юніори  Фінал 6 ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 17.01.1995 24.01 I Бодрови В.В. та Н.Д., Переясловець Т.
Естафетний біг 4х400 м Юніори  Фінал 7 ЛЕБІДЬ Валерій Дніпропетровська, КЗ МКДЮСШ м.Харків 3 18.05.1997 3:30.18   Фоміна С.
Естафетний біг 4х400 м Юніори  Фінал 5 ЛУНЯК Сергій Харкiвська, МОН, НТУ "ХПІ" 24.11.1994 3:28.28   Літвінова Л, Поливаний В.І.
Естафетний біг 4х400 м Юніори  Фінал 5 ВАСИЛЕНКО Андрій Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків 14.07.1995 3:28.28   Ісправнікова В.М. (), Літвін Ю
Естафетний біг 4х400 м Юніори  Фінал 5 ЗОЛОТЬКО Артур Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 08.05.1996 3:28.28   Літвінова Л
Естафетний біг 4х400 м Юніори  Фінал 5 КОЛІСНИК Тарас Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 Харьків 24.12.1995 3:28.28   Літвінова Л, Поливаний В.І.
Багатоборство підсумковий 2 СИДОРЕНКО Станіслав Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 21.01.1994 4629 I Бондаренко В.В.. Переясловець Л.І.
Багатоборство підсумковий 5 КОЧНЄВ Дмитро Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 16.06.1995 4031 II Горбач Л.С. Кочнев Є.В Храмцова О.Л.
  Чемпіонат України серед юніорів  
  05 - 07 лютого 2013р.  
  РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ СЕРЕД ОБЛАСТЕЙ  
Місце Область Очки
1 Київська 849
2 Донецька 520
3 Харкiвська 497
4 Сумська 446
5 м.Київ 434
6 Львiвська 379
7 Днiпропетровська 370
8 Житомирська 306
9 Черкаська 299
10 Запорiзька 237
11 Рiвненська 233
12 Херсонська 224
13 Миколаївська 221
14 Одеська 219
15 Вiнницька 204
16 Волинська 163
17 Чернiгiвська 156
18 Кiровоградська 135
19 Хмельницька 129
20 Тернопiльська 95
21 Луганська 80
22 Івано-Франкiвська 79
23 Полтавська 61
24 АР Крим 47
25 Чернiвецька 31
26 Закарпатська 20
27 м.Севастополь 0

Расписание

1 – й день –6 лютого, середа
Сп.ход. 5000м Ч ФІНАЛ 9.30 Стрибки у довжину Ч кваліфікація
      9.35 Стрибки у висоту Ж кваліфікація
60м з/б Ж 5-б 10.00 Штовхання ядра Ч кваліфікація
60м Ч 7-б 10.30      
3000м з/п Ч ФІНАЛ 10.45      
3000м з/п Ж ФІНАЛ 11.00 Стрибки у висоту Ж 5-б
      11.15 Стрибки у довжину Ч 7-б
1500м Ж ФІНАЛ 11.20      
1500м Ч ФІНАЛ 11.40 Штовхання ядра Ж кваліфікація
400м Ж 1-е коло 12.00      
400м Ч 1-е коло 12.45 Стрибки у довжину Ж кваліфікація
      13.00 Стрибки у висоту Ч кваліфікація
      13.00 Штовхання ядра Ж 5-б
      14.15 Штовхання ядра Ч 7-б
      14.30 Стрибки у довжину Ж 5-б
15-30- -  Урочисте відкриття змагань
15-40 -  Нагородження:
С/п ходьба 5000м «Ч»;3000м з/п «Ж»; «Ч»;1500м «Ж,Ч»;
800м Ж 5-б 16.00 Стрибки у висоту Ч 7-б
      16.10 Штовхання ядра Ч ФІНАЛ
60м з/б Ж 1-е коло 16.15 Стрибки у довжину Ч ФІНАЛ
60м з/б Ч 1-е коло 16.40      
60м Ж 1-е коло 17-00      
60м Ч 1-е коло 17-25      
60м з/б Ч ФІНАЛ 18-00 Стрибки у довжину Ж ФІНАЛ
      18.05 Штовхання ядра Ж ФІНАЛ
60м з/б Ж ФІНАЛ 18-20      
60м Ж ФІНАЛ 18.35      
60м Ч ФІНАЛ 18.45      
18.50 – Нагородження:
Ядро «Ч»,Довжина «Ж»;; 60м з/б «Ж,Ч»; 5 борство»Ж»
400м Ж ФІНАЛ 19.05      
400м Ч ФІНАЛ 19.10      
19.30 – Нагородження:
Довжина «Ч»; 60м «Ж,Ч»; 400м «Ж,Ч»; Ядро «Ж»
 
2 – й день – 7 лютого, четвер
Сп.ход. 5000м Ж ФІНАЛ 9.20      
60м з/б Ч 7-б 10-00 Потрійний стрибок Ж ФІНАЛ
      10.00 Стрибок у висоту Ж ФІНАЛ
200м Ж 1-е коло 10.20      
200м Ч 1-е коло 11-00      
      11-15 Стр. з жердиною Ч 7-б
800м Ж ФІНАЛ 11.40      
      11.50 Потрійний стрибок Ч ФІНАЛ
800м Ч ФІНАЛ 12.00 Стрибок у висоту Ч ФІНАЛ
12.20 – Нагородження:
С/п. ходьба «Ж»; Потрійний «Ж»; висота «Ж»;800м «Ж,Ч»
200м Ж ФІНАЛ 12.40      
200м Ч ФІНАЛ 12.50      
3000м Ж ФІНАЛ 13-00      
3000м Ч ФІНАЛ 13.15      
1000м Ч 7-б 13-30      
4 х 400м Ж Фінал 13.45      
4 х 400м Ч Фінал 14.00      
14.20 – Нагородження:
200м «Ж,Ч»; потрійний «Ч»; висота «Ч»; 3000м «Ж,Ч»; 4 х 400»Ж,Ч»

Смотрите также

Яндекс.Метрика