О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

131222

22 Декабрь 2013. Сумы Спортивна ходьба. Фінал Кубку України, Всеукраїнські змагання на честь Голубничого

  • Дата:
  • 22 Декабрь 2013
  • Страна: Украина
  • Город: Сумы
  • Просмотров: : 1191

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 4 место
  • Победители

  • 2000 м Юнаки 13 - СТРІЛЕЦЬКИЙ Артем
  • 3000 м Юнаки 15 - МАШТАЛЬ Станіслав
  • Призеры

  • 2 - 3000 м Дівчата 17 - ГАРНИК Ольга
  • 3 - 2000 м Дівчата 13 - КУЗЬМЕНКО Катерина
  • 2 - 3000 м Юнаки 15 - ГАРНИК Дмитро
  • 3 - 3000 м Юнаки 15 - КОНОНЕНКО Віктор
  • 3 - 5000 м Юнаки 17 - ЗУБ Віталій


Результаты Фінала Кубку України, Всеукраїнськіх змагань на честь Голубничого

  Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 17  Фінал          
1 ЛЮБЧЕНКО Євгенія UKR, Сумська, КЗ Сумск.рДЮСШ 13.02.1996 14:49.2h   Шелест О.П.
2 ГАРНИК Ольга UKR, Харкiвська, Д, ХДУФК №1 28.07.1996 15:10.1h   Андреєв С.М., Гарник П.І. (), БЕХ О.В.
3 ШВАЙКО Олеся UKR, Волинська, освіта, ДЮСШ Любешівська 24.11.1997 16:08.2h   Шахно С.М. ()
4 ЗДРОК Ольга UKR, Сумська, С, ДЮСШ Луцька 24.12.1996 17:22.1h   Калитка М.Ф., Троцюк О. ()
5 ОЛІЙНИК Наталія UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 20.01.1997 18:00.7h   Бр. Чернова а.і
6 НЕКРАШЕВИЧ Анна UKR, Житомирська, С, КДЮСШ 12.12.1997 18:45.1h   Бр. Чернова а.і
7 КОНДРАТЬЄВА Кристина UKR, Сумська, ДЮСШ Колос 27.08.1997 19:34.6h   Шелест Л
  СТАНІШЕВСЬКА Діана UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 04.06.1997 DNF   Єдинач С.М., Малівський А.А.
  МАТВІЙЧУК Анна   10.08.1998 DNS    
  Спортивна ходьба 2000 м Юнаки 13  Фінал          
1 СТРІЛЕЦЬКИЙ Артем UKR, Харкiвська, Д, ХДУФК №1 11.03.2000 9:50.4h   Андреєв С.М., Гарник П.І. ()
2 РАТУШИНСЬКИЙ Владислав UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 04.04.2000 10:08.7h   Бр. Чернова а.і
3 ГРУШКО Олександр UKR, Вінницька, К, ДЮСШ Теплик 25.08.2000 10:25.2h   Гарник П.І. ()
4 СИЧ В'ячеслав UKR, Вінницька, К, ДЮСШ Теплик 17.01.2001 10:57.1h   Гарник П.І. ()
5 ДАРНИЦЬКИЙ Андрій UKR, Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 01.01.2001 11:24.1h   Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.
6 СТЕПАНЕНКО Ілля UKR, Сумська, КЗ Сумск.рДЮСШ 01.01.2000 12:57.9h   Шелест О.П.
7 ВОРОНІН Максим UKR, Сумська, КЗ Сумск.рДЮСШ 16.07.2000 13:04.9h   Шелест О.П.
8 ГОНЧАРЕНКО Ігор UKR, Сумська, КЗ Сумск.рДЮСШ 19.07.2000 13:17.0h   Шелест О.П.
9 ВОРОБЕЙ Владислав UKR, Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 18.03.2000 13:40.6h   Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.
10 ЗАЇКА Дмитро UKR, Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 12.01.2000 14:07.4h   Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.
11 ГАЛАГАН Вадим UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 20.02.2001 15:00.1h   Бр. Чернова а.і
  МОРОЗОВ Олександр UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 27.09.2001 DQ 230,6   Єдинач С.М., Малівський А.А.
  СТРИЖЕУС Роман UKR, Сумська, КЗ Сумск.рДЮСШ 01.01.2000 DNS   Шелест О.П.
  Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 11  Фінал          
1 КАСЯН Дарина UKR, Волинська, освіта, ДЮСШ Любешівська 01.04.2002 11:05.7h   Шахно С.М. ()
2 ЗІКУНОВА Софія UKR, Сумська, Середино-Буда, ДЮСШ Середино-Будська 05.04.2004 12:17.8h   Ковальова М.І.
3 ЗАГОВАЙЛО Олександра UKR, Сумська, КЗ Сумск.рДЮСШ 20.05.2002 12:41.5h   Шинкаренко Г
4 ЧЕРНОВА Іванна UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 02.12.2002 13:44.0h   Бр. Чернова а.і
5 ВЕЛИЧКО Катерина UKR, Житомирська, С, КДЮСШ 23.05.2002 14:04.4h   Малівський А.А., Єдинач С.М.
  ЗАЄЦЬ Анна UKR, Сумська, ОДЮСШ 06.07.2002 DNS   Мірошніченко О.
  Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 13  Фінал          
1 КРАВЧЕНКО Вікторія UKR, Київська, освіта 10.08.2000 11:07.4h   Веремейчук О.М. ()
2 ТКАЧ Аліна UKR, Сумська, ОДЮСШ 26.12.2001 11:25.9h   Мірошніченко О.
3 КУЗЬМЕНКО Катерина UKR, Харкiвська, освіта, ДЮСШ Золочів 22.10.2000 11:31.9h   Ломакін В.М.
4 САМАРІНА Єлізавета UKR, Сумська, Середино-Буда, ДЮСШ Середино-Будська 06.04.2000 11:34.3h   Бичкова Т.В.
5 ЗАДЕРЯ Катерина UKR, Харкiвська, освіта, ДЮСШ Золочів 10.02.2000 11:52.5h   Ломакін В.М.
6 МАШЕВСЬКА Софія UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 28.01.2001 12:06.1h   Єдинач С.М., Малівський А.А.
7 СУБАКОВА Ірина UKR, Сумська, Середино-Буда, ДЮСШ Середино-Будська 15.04.2001 12:09.7h   Бариліна Т
8 ТИМОШЕНКО Вікторія UKR, Сумська, Середино-Буда, ДЮСШ Середино-Будська 10.01.2000 12:11.4h   Бариліна Т
9 МОРГАЛЮК Сніжана UKR, Житомирська, С, КДЮСШ 22.02.2000 12:20.6h   Малівський А.А., Єдинач С.М.
10 КРАВЦОВА Анна UKR, Сумська, ОДЮСШ 11.12.2001 12:47.4h   Мірошніченко О.
11 ЗУБЧЕНКО Дар'я UKR, Житомирська, С, КДЮСШ 05.07.2000 13:16.4h   Бр. Чернова а.і
12 ЗВЄРЄВА Вікторія UKR, Житомирська, С, КДЮСШ 03.02.2001 13:42.7h   Малівський А.А., Єдинач С.М.
13 ПОЛІЩУК Ольга UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 24.07.2001 13:53.4h   Єдинач С.М., Малівський А.А.
14 КОЗЛОВА Софія UKR, Сумська, Середино-Буда, ДЮСШ Середино-Будська 09.09.2001 14:04.1h   Ковальова М.І.
15 ШУЛЬЖЕНКО Валерія UKR, Сумська, ДЮСШ Колос 01.01.2000 14:19.1h   Шелест Л
16 НОВГОРОДСЬКА Марія UKR, Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 15.04.2001 15:33.4h   Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.
17 СОРОЧИНСЬКА Ольга UKR, Житомирська, С, КДЮСШ 02.05.2001 16:30.4h   Бр. Чернова а.і
18 ПТАШНИК Наталія UKR, Житомирська, С, КДЮСШ 02.03.2000 16:32.6h   Малівський А.А.
  РИБКІНА Олена UKR, Сумська, КЗ Сумск.рДЮСШ 01.01.2000 DNF   Синявіна Р.Ф.
  Спортивна ходьба 2000 м Юнаки 11  Фінал          
1 СИЧ Валерій UKR, Вінницька, К, ДЮСШ Теплик 30.04.2004 10:30.9h   Гарник П.І. ()
2 БАБ'ЮК Микола UKR, Вінницька, К, ДЮСШ Теплик 18.12.2002 10:58.9h   Гарник П.І. ()
3 МИЦИК Олександр UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 26.03.2002 11:05.3h   Бр. Чернова а.і
4 ОЛЕКСЮК Данило UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 22.07.2002 11:40.9h   Бр. Чернова а.і
5 ШЕЛЕСТ Єгор UKR, Сумська, КЗ Сумск.рДЮСШ 01.01.2002 11:44.1h   Шелест О.П.
6 КУПАЧ Іван UKR, Сумська, КЗ Сумск.рДЮСШ 01.01.2004 11:44.6h   Шелест О.П.
7 СУБОТА Дмитро UKR, Харкiвська, освіта, ДЮСШ Золочів 15.06.2003 12:36.6h   Ломакін В.М.
8 МІЦУРА Володимр UKR, Сумська, Середино-Буда, ДЮСШ Середино-Будська 01.01.2003 12:43.0h   Бичкова Т.В.
9 ЗІКУНОВ Єгор UKR, Сумська, Середино-Буда, ДЮСШ Середино-Будська 09.08.2004 13:54.5h   Бичкова Т.В.
10 НИКИФОРОВ Олексій UKR, Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 10.05.2002 13:55.8h   Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.
  Спортивна ходьба 5000 м Юніори  Фінал          
1 СВІТЛИЧНИЙ Сергій UKR, Сумська 13.07.1994 21:18.5h   Шелест О.П.
2 РАДЬКО Антон UKR, Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 02.06.1995 22:27.6h   Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.
3 КЛИМЕНЧУК Сергій UKR, Житомирська, С, КДЮСШ 08.01.1995 22:40.9h   Бр. Чернова а.і
4 СТЕПАНЮК Назарій UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 20.08.1994 24:57.9h   Малівський А.А., Єдинач С.М.
  Спортивна ходьба 5000 м Юніорки  Фінал          
1 ПАСЮК Маргарита UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 06.03.1994 23:56.5h КМС Бр. Чернова а.і
2 РАДЬКО Ксенія UKR, Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 18.08.1994 24:23.4h КМС Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.
3 ОЛЯНОВСЬКА Олександра UKR, Київська, освіта 12.03.1994 25:25.4h I Лисенко М.П., Соломін А.В.
4 СТАСЮК Тамара UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 14.12.1995 25:48.9h I Чернови В.І. та А.І.
5 МАРЧЕНКО Тетяна UKR, Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 01.01.1994 31:29.7h I юн Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.
  Спортивна ходьба 2000 м Чоловіки  Фінал          
1 ЛЕХ Володимир UKR, Житомирська, Д, ветерани 14.02.1953 1:23.9h    
2 ГАРНИК Петро UKR, Вінницька, К, ветерани 18.08.1964 8:51.5h    
3 ФЕДОРЧЕНКО Ігор UKR, Сумська, ветерани 20.05.1966 9:33.8h    
4 ЛЕТИЧЕВСЬКИЙ Олександр UKR, Київська, ветерани 14.09.1966 10:30.1h    
5 ЄВСТАФЬЕВ Олег UKR, Сумська, ветерани 07.04.1966 10:57.0h    
6 РАЩУПКІН Федір UKR, м. Київ, ветерани 18.02.1957 11:32.5h    
7 КУШНАРЬОВ Анатолій UKR, м. Київ, ветерани 28.11.1941 11:33.0h    
8 КРАВЧЕНКО Юрій UKR, Чернігiвська, ветерани 12.01.1948 11:56.7h    
9 ВОЛКОТРУБ Нил UKR, м. Київ, ветерани 28.12.1951 12:19.8h    
10 ДУТОВ Вячеслав UKR, Сумська, ветерани 12.11.1951 12:42.9h    
11 ЗИМАРОЄВ Олександр UKR, Житомирська, Д, ветерани 02.12.1951 12:48.1h    
12 ЧУМАК Віктор UKR, Київська, ветерани 28.09.1939 12:48.5h    
13 ЕДЕСКИЙ Володимир UKR, м. Київ, ветерани 22.01.1938 13:08.9h    
14 БОХОНСЬКИЙ Володимир UKR, м. Київ, ярмолинці, ветерани 12.06.1938 14:08.4h    
15 ОСАДЧУК Михайло UKR, м. Київ, ветерани 19.03.1952 14:14.6h    
16 ФЕОКТІСТОВ Євген UKR, м. Київ, ветерани 07.08.1955 14:15.2h    
17 САНЧЕНКО Валентин UKR, м. Київ, ветерани 28.03.1949 15:37.7h    
18 КАЛУЖИНСКИЙ Микола UKR, м. Київ, ветерани 28.01.1957 18:18.4h    
19 КРИВОЛАПОВ Віталій UKR, м. Київ, ветерани 12.07.1927 18:27.6h    
39 ЧЕРНИШОВ Володимир UKR, м. Київ, ветерани 19.09.1949 DNS    
  МАЛІВСЬКИЙ Анатолій UKR, Житомирська, С, ветерани 03.03.1966 DNS    
  Спортивна ходьба 3000 м Юнаки 15  Фінал          
1 МАШТАЛЬ Станіслав UKR, Харкiвська, Д, ХДУФК №1 01.05.1998 13:02.5h II Андреєв С.М., Коростієв О.
2 ГАРНИК Дмитро UKR, Харкiвська, Д, ХДУФК №1 25.07.1998 13:19.1h II Андреєв С.М., Гарник П.І. (), БЕХ О.В.
3 КОНОНЕНКО Віктор UKR, Харкiвська, Д, ХДУФК №1 03.11.1999 14:07.9h II Андреєв С.М., Гарник П.І. ()
4 ШИТЛЮК Владислав UKR, Волинська, освіта, ДЮСШ Любешівська 26.09.1999 15:49.5h I юн Борисюк В.І.
5 ФЕДОСЮК Костянтин UKR, Харкiвська, Д, ХДУФК №1 16.01.1999 16:25.4h I юн Андреєв С.М., Книжка В
6 КРИСКУН Богдан UKR, Житомирська, С, КДЮСШ 24.09.1998 17:43.5h II юн Бр. Чернова а.і
7 ДУДАРЧУК Олександр UKR, Волинська, освіта, ДЮСШ Любешівська 24.11.1998 17:44.7h II юн Борисюк В.І.
8 АНДРІЙЧУК Андрій UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 24.05.1998 21:24.1h III юн Єдинач С.М., Малівський А.А.
  Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 17  Фінал          
1 ЖОЛОБ Олександр UKR, Київська, освіта 14.08.1997 22:15.4h   Лисенко М.П., Кудлацька С.Б. ()
2 ЮХИМЧУК Володимир UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 21.04.1996 22:47.4h   Малівський А.А., Єдинач С.М.
3 ЗУБ Віталій UKR, Харкiвська, Д, ХДУФК №1 23.02.1996 23:31.1h   Андреєв С.М.
4 ТКАЧЕНКО Володимир UKR, Київська, освіта 21.01.1997 23:31.2h   Лисенко М.П., Кудлацька С.Б. ()
  МИЦИК Володимир UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 28.07.1997 DNF   Бр. Чернова а.і
  Спортивна ходьба 2000 м Жінки  Фінал          
1 ВЕРЕМЕЙЧУК Олена UKR, Київська, ветерани 13.10.1959 11:15.4h    
2 КОЗЛОВА Галина UKR, м. Київ, ветерани 22.05.1956 12:46.6h    
3 ШИМКО Любов UKR, м. Київ, ветерани 25.10.1949 12:47.0h    
4 ПРАВЕДНА Лідія UKR, м. Київ, ветерани 21.05.1956 13:24.8h    
5 ШИШКІНА Світлана UKR, Дніпропетровська, ветерани 03.03.1963 13:28.0h    
6 БАСЮК Алла UKR, м. Київ, ветерани 02.07.1959 14:01.0h    
7 ЛЕТИЧЕВСЬКА Тетяна UKR, Київська, ветерани 15.01.1970 14:14.4h    
8 КВАЧУК Галина UKR, Львів, ветерани 21.05.1957 14:16.1h    
9 КОЗЛОВСЬКА Тетяна UKR, м. Київ, ветерани 14.06.1953 14:16.3h    
10 СИБІРКІНА Наталія UKR, м. Київ, ветерани 08.05.1955 14:27.9h    
11 МІХЄЄВА Катерина UKR, м. Київ, ветерани 26.07.1945 14:28.7h    
12 БОЖКО Тетяна UKR, м. Київ, ветерани 07.07.1952 14:32.2h    
13 ГЛУШКО Любов UKR, м. Київ, ветерани 21.06.1954 14:38.7h    
14 БУГАЙ Тетяна UKR, м. Київ, ветерани 11.07.1942 14:40.4h    
15 ЛІГОСТАЄВА Лілія UKR, м. Київ, ветерани 07.02.1942 14:45.1h    
16 ТІТЕНКО Ольга UKR, м. Київ, ветерани 23.10.1958 14:48.7h    
17 ФЕСАН Тетяна UKR, Київська, ветерани 26.12.1954 14:49.9h    
18 КЛИМЕНКО Лариса UKR, м. Київ, ветерани 17.08.1942 15:37.4h    
19 ДАНИЛЮК Ксенія UKR, м. Київ, ветерани 21.04.1937 16:12.2h    
20 ЛАВРУК Тетяна UKR, м. Київ, ветерани 22.06.1951 16:17.7h    
21 КАЛУЖИНСЬКА Наталія UKR, м. Київ, ветерани 20.11.1958 16:19.3h    
22 МУСЕЛІМЯН Тетяна UKR, м. Київ, ветерани 14.07.1945 16:28.2h    
23 СЕМЕНЧЕНКО Валентина UKR, м. Київ, ветерани 17.08.1954 16:31.0h    
24 ОЛІЙНИЧЕНКО Ольга UKR, м. Київ, ветерани 02.01.1949 16:32.3h    
25 ІРКЛІЇВСЬКА Марія UKR, м. Київ, ветерани 12.01.1954 16:48.5h    
26 ШАБАЛА Жаннета UKR, м. Київ, ветерани 08.03.1942 16:56.3h    
27 ОНОШЕНКО Галина UKR, м. Київ, ветерани 18.01.1954 17:48.6h    
28 МОЩЕНКО Анастасія UKR, м. Київ, ветерани 23.10.1938 17:50.4h    
29 КУШНІРОВА Тамара UKR, м. Київ, ветерани 28.03.1942 17:55.6h    
30 ТИНІНА Валентина UKR, м. Київ, ветерани 10.07.1954 19:35.6h    
  УСОВА Оксана UKR, Сумська, ветерани 25.09.1972 DNS    
  Спортивна ходьба 5000 м Жінки  Фінал          
1 КОНЦЕВИЧ Наталія UKR, Житомирська, С, ОШВСМ 14.04.1984 23:50.2h КМС Чернови В.І. та А.І.
2 ВІТОВЩИК Василина UKR, Сумська, С, ШВСМ 30.04.1990 24:07.7h КМС Калитка М.Ф., Калитка С.В.
3 ГОНЧАРОВА Маріанна UKR, Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 12.11.1986 25:12.3h I Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.
  Спортивна ходьба 5000 м Молодь жінки  Фінал          
1 ОЛЯНОВСЬКА Людмила UKR, Київська, освіта 20.02.1993 21:04.9h МС Лисенко М.П., Соломін А.В.
2 КАШИНА Інна UKR, Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 27.09.1991 21:24.7h МС Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.
3 КІСІЛЬ Ольга UKR, Житомирська, С, КДЮСШ 09.04.1991 23:12.2h МС Бр. Чернова а.і
4 ЯКОВЧУК Галина UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 21.02.1992 23:38.1h КМС Чернови В.І. та А.І.
5 ФЕРЕНЦ Вікторія UKR, Сумська, КЗ Сумск.рДЮСШ 10.03.1993 23:57.0h КМС Мірошничеко С
  Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 15  Фінал          
1 ХУСАІНОВА Дар'я UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 27.02.1998 14:51.9h   Бр. Чернова а.і
2 ЧЕРНУХА Ірина UKR, Сумська, КЗ Сумск.рДЮСШ 08.01.1998 15:13.0h   Синявіна Р.Ф., Шинкаренко Н.В.
3 ДАНИЛЮК Діана UKR, Київська, освіта 31.05.1998 15:59.5h   Веремейчук О.М. ()
4 КОРОТКА Вероніка UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 30.09.1998 16:21.8h   Бр. Чернова а.і
5 ЗАГОВАЙЛО Ольга UKR, Сумська, КЗ Сумск.рДЮСШ 01.04.1998 16:48.7h   Синявіна Р.Ф.
6 КАВУН Інна UKR, Київська, освіта 13.04.1999 17:58.0h   Веремейчук О.М. ()
7 БЕХ Валерія UKR, Київська, освіта 10.08.1998 17:59.0h   Веремейчук О.М. ()
8 БУДЬКО Тетяна UKR, Сумська, Середино-Буда, ДЮСШ Середино-Будська 14.03.1999 18:09.7h   Бичкова Т.В.
9 ФАРИНА Яна UKR, Волинська, освіта, ДЮСШ Любешівська 05.08.1999 18:16.6h   Борисюк І
10 ЄФИМЧУК Світлана UKR, Волинська, освіта, ДЮСШ Любешівська 06.09.1998 18:17.3h   Шахно С.М. ()
11 КОТИК Юлія UKR, Волинська, освіта, ДЮСШ Любешівська 18.06.1999 18:50.9h   Борисюк І
12 МАТВІЙЧУК Анна UKR, Сумська, С, ДЮСШ Луцька 10.08.1998 19:41.4h   Калитка М.Ф., Калитка С.В.
13 ВЕРБИЛО Ксенія UKR, Житомирська, С, КДЮСШ 04.03.1998 20:07.2h   Бр. Чернова а.і
14 ВІТОВЩИК Оксана UKR, Волинська, освіта, ДЮСШ Любешівська 13.03.1999 21:20.0h   Шахно С.М. ()
15 ВОЙТАШЕВСЬКА Дар'я UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 23.01.1999 22:17.1h    
16 БІЛЕЦЬКА Анастасія UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 09.11.1999 24:46.8h   Бр. Чернова а.і
17 СОРОЧИНСЬКА Агата UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 11.09.1999 24:48.0h   Бр. Чернова а.і
18 КОЛОМІЄЦЬ Тетяна UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 15.02.1998 24:49.5h   Бр. Чернова а.і
19 КАМІНЧУК Ольга UKR, Житомирська, С, КДЮСШ 26.11.1999 25:00.1h   Малівський А.А., Єдинач С.М.
  АНДРІЙЧУК Анна UKR, Житомирська, С, СДЮШОР 02.10.1999 DNF   Малівський А.А., Єдинач С.М.
  БЄЛОВА Ксенія UKR, Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 24.02.1998 DNS   Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.
Яндекс.Метрика