О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

130517

17 Май 2013. - 19 Май 2013. Ялта ХІ літня Універсіада України з легкої атлетики

  • Дата:
  • 17 Май 2013
  • 19 Май 2013
  • Страна: Украина
  • Город: Ялта
  • Просмотров: : 1411

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 5 место - Харкiвська 1
  • 6 место - Харкiвська 2
  • Победители

  • КОРНУТА Анна - тройной
  • КОРНУТА Анна - длина
  • ГОРБАЧЬОВ Антон - 4х100
  • ГРИГОРОВ Ігор - 4х100
  • МАРЧЕНКО Олексій - 4х100
  • ПЕРЕСТЮК Руслан - 4х100
  • Призеры

  • 2 - БОДРОВ Ігор - 100 м
  • 2 - ПІМЕНОВА Ірина - тройной
  • 2 - ПОГОРЕЛЬСЬКА Вікторія - 1500
  • 2 - ПОГРЕБНЯК Наталя - 200
  • 2 - ЧЕХЛАТИЙ Олександр - копьё
  • 3 - ЧЕХЛАТИЙ Олександр - 200
  • 3 - ПЕРЕСТЮК Руслан - 100
  • 3 - ПОГРЕБНЯК Наталя - 100
  • 3 - БІЛОКОПИТИЙ Микола - десятиборье


Результаты Харьковских легкоатлетов

4х100 1 302 ГОРБАЧЬОВ Антон UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 05.09.1993 41.63 КМС Ісправнікова В.М. ()
4х100 1 306 ГРИГОРОВ Ігор UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 16.04.1992 41.63 КМС Корецький В.
Длина 1 422 КОРНУТА Анна UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 10.11.1988 6.53 МС Омельченко М.В.
Тройной 1 422 КОРНУТА Анна UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 10.11.1988 13.68 МС Омельченко М.В.
4х100 1 293 МАРЧЕНКО Олексій UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 07.03.1988 41.63 КМС Кайдаш О.В. ()
4х100 1 291 ПЕРЕСТЮК Руслан UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 22.04.1991 41.63 КМС Бодрови В.В. та Н.Д.
100 2 406 БОДРОВ Ігор UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 09.07.1987 10.36 МС Бодров В.В., Бодрова Н.Д.
Тройной 2 353 ПІМЕНОВА Ірина UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 19.12.1988 13.48 КМС Хлопотнова А.І.
1500 2 427 ПОГОРЕЛЬСЬКА Вікторія UKR, Харкiвська, ХДАФК 04.08.1990 4:14.91 МС Іванов П.П.
200 2 416 ПОГРЕБНЯК Наталя UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 19.02.1988 23.16 МС Омельченко М.В., Дев’ятко Г.М. ()
Копьё 800 гр 2 305 ЧЕХЛАТИЙ Олександр UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 27.09.1989 76.97 МС Шаповалова В.О.
200 3 406 БОДРОВ Ігор UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 09.07.1987 21.16 МС Бодров В.В., Бодрова Н.Д.
100 3 291 ПЕРЕСТЮК Руслан UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 22.04.1991 10.63 МС Бодрови В.В. та Н.Д.
100 3 416 ПОГРЕБНЯК Наталя UKR, Харкiвська, ХДАФК 19.02.1988 11.56 МС Омельченко М.В., Дев’ятко Г.М.
Десятиборье 3 311 БІЛОКОПИТИЙ Микола UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 18.08.1994 6257 I Бондаренко
Диск 2 кг 4 403 ЛЕМЕШЕНКО Антон UKR, Харкiвська, ХДАФК 18.06.1991 49.64 КМС Мінаков Ю.М.
Шест 4 303 СКОРІКОВ Артем UKR, Харкiвська 23.10.1991 4.2 I Бубнов В.О.
400 сб 4 425 СЛЮСАРЕНКО Катерина UKR, Харкiвська, ХДАФК 15.03.1993 59.13 МС Омельченко М.В.
Тройной 5 338 АЛЄКСЄЄНКО Олена UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 21.08.1990 12.95 КМС Ісправнікова В.М. (), Казак В.Ю.
Тройной 5 301 МАІЛАФІЙЯ Саміну UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 30.11.1994 15.34 КМС Переяславець Л.
Шест 5 298 МАРЧЕНКО Олександр UKR, Харкiвська 05.03.1990 4 I Бондаренко , Переяславець Л.
110 сб 6 413 ПРИСТАВКА Богдан UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 28.12.1994 14.98 КМС Омельченко М.В.
Тройной 6 428 НАКІСЬКО Олександра UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 17.05.1994 12.51 I Хлопотнова А.І.
4х100 6 338 АЛЄКСЄЄНКО Олена UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 21.08.1990 50.37 II Ісправнікова В.М. (), Казак В.Ю.
Длина 6 423 ЄРМАКОВА Анна UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 01.10.1991 6.28 МС Хлопотнова А.І.
4х100 6 314 МАРЧЕНКО Юлія UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 05.08.1995 50.37 II Ісправнікова В.М. (), Любієв А.І.
4х100 6 325 МЕЛЬНИК Надія UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 28.05.1989 50.37 II Бубнов В.О. ()
4х100 6 353 ПІМЕНОВА Ірина UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 19.12.1988 50.37 II Хлопотнова А.І.
Десятиборье 6 443 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 18.04.1991 6015 I Манжос М.В.
Тройной 8 302 ГОРБАЧЬОВ Антон UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 05.09.1993 14.26 II Ісправнікова В.М.
Копьё 600 гр 8 314 МАРЧЕНКО Юлія UKR, Харкiвська, НТУ "ХПІ" 05.08.1995 35.7 I Ісправнікова В.М. , Любієв А.І.
110 сб 8 357 ЛОЗИНСЬКИЙ Петро UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 16.05.1990 15.33 I Лозинський Г.П.
Высота 8 306 ГРИГОРОВ Ігор UKR, Харкiвська 16.04.1992 2.1 КМС Корецький В.
10000 8 297 ПОГОРЕЛИЙ Олексій UKR, Харкiвська, НТУ "ХПІ" 30.03.1992 33:33.71 II Рибалка С.О.
800 8 427 ПОГОРЕЛЬСЬКА Вікторія UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 04.08.1990 2:08.98 КМС Іванов П.П.
Длина 9 353 ПІМЕНОВА Ірина UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 19.12.1988 5.79 I Хлопотнова А.І.
Высота 9 430 ІВАЩЕНКО Юлія UKR, Харкiвська 28.07.1995 1.55 II Халаїм М.М.
4х400 9 430 ІВАЩЕНКО Юлія UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 28.07.1995 4:06.82 II Халаїм М.М.
4х400 9 428 НАКІСЬКО Олександра UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 17.05.1994 4:06.82 II Хлопотнова А.І.
4х400 9 427 ПОГОРЕЛЬСЬКА Вікторія UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 04.08.1990 4:06.82 II Іванов П.П. ()
4х400 9 425 СЛЮСАРЕНКО Катерина UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 15.03.1993 4:06.82 II Омельченко М.В.
Ядро 4 кг 10 314 МАРЧЕНКО Юлія UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 05.08.1995 10.56 III Ісправнікова В.М. (), Любієв А.І.
Десятиборье 10 298 МАРЧЕНКО Олександр UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 05.03.1990 5015 II Бондаренко Переяславець Л.
5000 11 297 ПОГОРЕЛИЙ Олексій UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 30.03.1992 15:49.95 II Рибалка С.О.
Диск 2 кг 12 443 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир UKR, Харкiвська, ХДАФК 18.04.1991 39.36 II Манжос М.В.
4х100 12 311 БІЛОКОПИТИЙ Микола UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 18.08.1994 43.68 II Бондаренко
4х100 12 406 БОДРОВ Ігор UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 09.07.1987 43.68 II Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
4х100 12 357 ЛОЗИНСЬКИЙ Петро UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 16.05.1990 43.68 II Лозинський Г.П.
4х400 12 297 ПОГОРЕЛИЙ Олексій UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 30.03.1992 3:22.29 II Рибалка С.О.
4х100 12 413 ПРИСТАВКА Богдан UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 28.12.1994 43.68 II Омельченко М.В.
4х400 12 294 РАДІОНЕНКО Андрій UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 16.09.1990 3:22.29 II Кайдаш О.В. ()
4х400 12 303 СКОРІКОВ Артем UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 23.10.1991 3:22.29 II Бубнов В.О. ()
4х400 12 296 ШУДРИК Олександр UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 19.05.1991 3:22.29 II Рибалка С.О.
Высота 13 311 БІЛОКОПИТИЙ Микола UKR, Харкiвська 18.08.1994 1.9 II Бондаренко
1500 14 296 ШУДРИК Олександр UKR, Харкiвська, НТУ "ХПІ" 19.05.1991 3:57.62 I Рибалка С.О.
Ядро 7.26 кг 15 403 ЛЕМЕШЕНКО Антон UKR, Харкiвська, Харківська 1, ХДАФК 18.06.1991 14.4 I Мінаков Ю.М.
800 20 296 ШУДРИК Олександр UKR, Харкiвська, Харківська 2, НТУ "ХПІ" 19.05.1991 1:56.49 I Рибалка С.О.

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ СЕРЕД ОБЛАСТЕЙ

Місце Область Очки
1 Тернопiльська 1 981
2 Сумська 929
3 Дніпропетровська 1 881
4 м.Київ 1 824
5 Харкiвська 1 767
6 Харкiвська 2 645
7 Одеська 618
8 Тернопiльська 2 579
9 Хмельницька 540
10 Луганська 524
11 Київська 502
12 м.Київ 2 518
13 Львiвська 1 494
14 Рівненська 447
15 Черкаська 433
16 Миколаївська 424
17 Житомирська 389
18 Донецька 367
19 Запорізька 365
20 Львiвська 2 343
21 Дніпропетровська 2 328
22 Волинська 328
23 Херсонська 326
24 АР Крим 317
25 Чернігівська 280
26 Вінницька 279
27 Кіровоградська 233
28 Івано-Франкiвська 109
29 Полтавська 99
30 Закарпатська 33
31 м. Севастополь 2

Все результаты. ХІ літня Універсіада України з легкої атлетики

Смотрите также

Яндекс.Метрика