О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

130513

11 Май 2013. - 12 Май 2013. Харьков Чемпионат Харьковской области по легкой атлетике среди юношей и девушек 1996-97. 1998 и младше. Динамо


КОМАНДНА ПЕРШІСТЬ
І група
   
ІІ група
 
І. КЗ МКДЮСШ 468   І. Золочівська ДЮСШ 275
ІІ. КЗ КДЮСШ «ХТЗ» 428,5   ІІ. Вовчанська ДЮСШ 256
ІІІ. КС СДЮШОР «Олімпія» 214   ІІІ. Роганська ДЮСШ 206
4. КЗ КДЮСШ-12 195   4. ДЮСШ смт Комсомольський 185
5. КЗ КДЮСШ – 9 150   5. Ізюмська ДЮСШ (міська) 182
      6. ДЮСШ ВАЗ Вовчанський р-н 129
      7. Богодухівська ДЮСШ 127
      8. Барвінківська ДЮСШ рай/ради 98
      9. КДЮСШ «Юність» м. Лозова 97
      10. Первомайська ДЮСШ міськ/ради 90
      11. Зміївська ДЮСШ 87
      12. Нововодолазська ДЮСШ 65
      13. Куп’янська ДЮСШ (міська) 47
      14. Сахновщинська ДЮСШ 33
      15. КЗ КДЮСШ Чугуївської р/ради 26
      16. Балаклійська ДЮСШ 4
         
Керівник змагань І категорія   М.Р.Комісов  
Головний секретар НС   В.А.Гопта  
  ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ          
  Д І В Ч А Т А 1996-97 р.н.          
  11.05.2013 Біг 100м дівчата        
1 Іоничева Юлія 05.07.1996 ХРЛІСП-ХТЗ 12.6 12.7 ІІ Омельченко МВ ОП
2 Маляренко Альона 08.04.1997 ХДВУФК-1 12.6 12.8 ІІ Бодрови Фастівець
3 Галеєва Валерія 06.08.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 12.7 12.8 ІІ Омельченко Шимко
4 Тимошенко Єлизавет 06.03.1997 ХРЛІСП-Рогань 12.9 12.9 ІІ Соколов Костоглодов
5 Шелковнікова Катер 24.07.1997 ХДВУФК-1-Комс 13.0 13.0 ІІ Халаїм Пупова Філен
6 Кривега Олена 08.09.1997 ХДВУФК-1 12.9 13.1 ІІ Бодров ВВ Дворок О
7 Галушко Юлія 07.06.1997 Вовчанська Дюсш 13.5 13.3 ІІІ Бордун МО
8 Рассолова Христина 11.09.1996 Кз мкдюсш 13.5 ІІІ Ісправнікова Літвін
9 Кривега Ганна 08.09.1997 ХДВУФК-1 13.6 ІІІ Бодрови Бритік Двор
10 Резнік Євгенія 01.01.1996 ХРЛІСП-Ізюм 13.7 ІІІ Мамєєва СМ Товстун
11 Гетьман Ганна 26.07.1997 Кз мкдюсш 13.8 ІІІ Чурілін СГ
  12.05.2013 Біг 200м дівчата        
1 Галеєва Валерія 06.08.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 25.7 І Омельченко Шимко
2 Маляренко Альона 08.04.1997 ХДВУФК-1 26.4 ІІ Бодрови Фастівець
3 Шелковнікова Катер 24.07.1997 ХДВУФК-1-Комс 26.6 ІІ Халаїм Пупова Філен
4 Каратаєва Альбіна 01.01.1997 Кз кдюсш ХТЗ 27.1 ІІ Пстушенко Фарбітна
5 Кривега Олена 08.09.1997 ХДВУФК-1 27.8 ІІІ Бодров ВВ Дворок О
6 Гетьман Ганна 26.07.1997 Кз мкдюсш 29.1 Ію Чурілін СГ
  11.05.2013 Біг 400м дівчата        
1 Бакуменко Валерія 30.12.1996 ХРЛІСП-Олімпія 1:01.6 ІІ Каняхіна НФ
2 Лиман Катерина 30.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 1:05.2 ІІІ Омельченко МВ ОП
3 Серицька Вікторія 01.01.1997 Дюсш Чугуїв. р-н 1:11.1 Ію Кузнєцов ОІ
4 Палук Маргарита 01.01.1997 Кз мкдюсш 1:13.1 ІІю Слюсаренко ЮВ
  12.05.2013 Біг 800м дівчата        
1 Забашта Дар’я 20.08.1997 ХРЛІСП-Ізюм 2:41.8 ІІІ Каняхіна НФ
2 Палук Маргарита 01.01.1997 Кз мкдюсш 2:51.6 ІІІ Слюсаренко ЮВ
  11.05.2013 Біг 1500м дівчата        
1 Барбінова Євгенія 08.09.1997 Дюсш м. Первом. 5:54.4 Ію Лишенко ОО
  12.05.2013 Біг 3000м дівчата        
1 Митрофанова Марія 16.04.1997 Кз мкдюсш 12:47.3 Ію Слюсаренко ЮВ
2 Барбінова Євгенія 08.09.1997 Дюсш м. Первом. 13:25.7 ІІю Лишенко ОО
  11.05.2013 Біг 100м з/б (0,760) дівчата        
1 Іоничева Юлія 05.07.1996 ХРЛІСП-ХТЗ 14.2 кмс Омельченко МВ ОП
2 Шелковнікова Катер 24.07.1997 ХДВУФК-1-Комс 15.1 ІІ Халаїм Пупова Філен
3 Мартинова Оксана 11.09.1996 ХДВУФК-1 Комс. 15.8 ІІ Халаїм Пупова Лазар
  12.05.2013 Біг 400м з/б дівчата        
1 Жиліна Юлія 16.10.1996 Кз кдюсш ХТЗ 1:25.0 б/р Храмцова ОЛ
2 Гребенькова Юлія 01.01.1997 Кз мкдюсш 1:26.0   Чурілін СГ
  11.05.2013 Стрибки у висоту дівчата        
1 Клінцова Лілія 12.07.1997 Кз кдюсш-9 1.65 І Сергієнко ГМ
2 Мартинова Оксана 11.09.1996 ХДВУФК-1 Комс. 1.50 ІІ Халаїм Пупова Лазар
  11.05.2013 Стрибки з жердиною дівчата        
1 Зубченко Валентина 07.07.1996 ХДВУФК-1-Сахн. 3.30 І Шевцов ВІ
2 Пашкова Надія 24.02.1996 Золочівська Дюсш 2.60 ІІІ Ломакін ВМ
  11.05.2013 Стрибки у довжину дівчата        
1 Мартинова Оксана 11.09.1996 ХДВУФК-1 Комс. 5.44 ІІ Халаїм Пупова Лазар
2 Рассолова Христина 11.09.1996 Кз мкдюсш 5.06 ІІ Ісправнікова Літвін
3 Клінцова Лілія 12.07.1997 Кз кдюсш-9 4.88 ІІІ Сергієнко ГМ
4 Жиліна Юлія 16.10.1996 Кз кдюсш ХТЗ 4.62 ІІІ Храмцова ОЛ
5 Резнік Євгенія 01.01.1996 ХРЛІСП-Ізюм 4.44 Ію Мамєєва СМ Товстун
6 Старченко Ксеній 25.05.1996 Кз кдюсш-9 4.41 Ію Сергєнко ГМ
  12.05.2013 Потрійний стрибок дівчата        
1 Клінцова Лілія 12.07.1997 Кз кдюсш-9 11.76 ІІІ Сергієнко ГМ
2 Старченко Ксеній 25.05.1996 Кз кдюсш-9 9.26 ІІю Сергєнко ГМ
3 Амеліна Марія 10.07.1997 Кз кдюсш-9 9.25 ІІю Сергєнко ГМ
  11.05.2013 Штовхання ядра (3кг) дівчата        
1 Біденко Клавдія 01.01.1996 Кз мкдюсш 11.37 ІІІ Хусаінова Н Пацюк
2 Мартинова Оксана 11.09.1996 ХДВУФК-1 Комс. 11.25 ІІІ Халаїм Пупова Лазар
3 Плис Аліна 07.03.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 10.43 ІІІ Фабрітна Мінаков
4 Швець Альона 11.03.1997 ХДВУФК-1-Дин. 10.03 ІІІ Комісов МР Пупов
5 Лещенко Олександра 01.01.1996 ХРЛІСП 9.23 Ію Мінаков ЮМ Шимко
6 Лебединець Наталія 01.01.1997 Золочівська Дюсш 8.32 Ію Ломакін ВМ
7 Шевич Світлана 01.01.1997 Золочівська Дюсш 7.81 ІІю Чуяс ОМ
8 Якименко Марина 05.06.1997 Кз кдюсш-9 7.01 ІІю Климова ОВ
  12.05.2013 Метання диска дівчата        
1 Приймак Катерина 01.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 37.15 ІІ Мінаков Фарб Кришт
2 Пашкова Надія 24.02.1996 Золочівська Дюсш 21.42 ІІю Ломакін ВМ
3 Лебединець Наталія 01.01.1997 Золочівська Дюсш 18.07 ІІІю Ломакін ВМ
  11.05.2013 Метання списа (500гр.) дівчата        
1 Плис Аліна 07.03.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 29.83   Фабрітна Мінаков
2 Пашкова Надія 24.02.1996 Золочівська Дюсш 26.98   Ломакін ВМ
3 Біденко Клавдія 01.01.1996 Кз мкдюсш 23.14   Хусаінова Н Пацюк
4 Галушко Юлія 07.06.1997 Вовчанська Дюсш 20.25   Бордун МО
  12.05.2013 Спортивна ходьба 3000м дівчата        
1 Гарник Ольга 28.07.1996 ХДВУФК-1-дюс12 15:28.0 І Андрєєв СМ
2 Ковальова Марина 25.10.1969 ХРЛІСП-Олімпія 19:36.2 ІІю Каняхіна Глущенко
  Д І В Ч А Т А 1998 і молодше р.н.          
  11.05.2013   Біг 100м дівчата      
1 Садкова Олена 10.05.1998 ХРЛІСП-Рогань 13.1 13.3 ІІ Соколов Костогодов
2 Фахрієва Сабіна 01.01.1999 Кз мкдюсш 13.1 13.2 ІІ Андрусенко ЮВ
3 Фортова Марія 20.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 13.5 13.4 ІІІ Омельченко МВ ОП
4 Абєлєнцева Яна 17.09.1999 ХРЛІСП Кз мкдю 13.3 13.5 ІІІ Омельченко Слюсар
5 Заїка Яна 07.04.1999 ХРЛІСП-Рогань 13.7 13.6 ІІІ Соколов Костогодов
6 Рибалко Дар’я 16.10.1998 Кз кдюсш ХТЗ 13.6 13.7 ІІІ Фарбітна ІП
7 Карнаух Анастасія 05.04.1998 ХДВУФК-1 13.7 13.8 ІІІ Бодрови Пов’якало
8 Сіра Наталія 01.01.1998 Золочів Дюсш 13.6 13.9 ІІІ Ломакін ВМ
9 Несвітайло Римма 01.01.1999 Золочів Дюсш 13.8 ІІІ Ломакін ВМ
10 Подгородецька Єва 17.08.2001 Кз кдюсш ХТЗ 13.8 ІІІ Омельченко МВ ОП
11 Черненко Анасасія 06.06.1998 Кз кдюсш-12 13.9 ІІІ Пупов СС
12 Колчева Євгенія 23.09.1999 Кз мкдюсш 13.9 ІІІ Андрусенко ЮВ
13 Шляхтіна Альона 02.12.1998 ХРЛІСП-Олімпія 13.9 ІІІ Соколов Костогодов
14 Андрєєва Олена 10.11.1998 ХДВУФК-1-Дю-12 14 ІІІ Іванова СІ
15 Громова Ганна 22.01.1999 Кз кдюсш-9 14.1 Ію Дмитрієва НВ
16 Лебідь Еліза 17.07.2001 Дюсш м. Куп’янск 14.3 Ію Дев’ятко ГМ
17 Острокопитова Кат. 01.01.1999 Дюсш Чугуїв. р-н 14.3 Ію Кузнєцов ОІ
18 Пасічник Тетяна 01.01.1998 Золочівська Дюсш 14.3 Ію Чуяс ОМ
19 Балабушкіна Віктор. 26.03.2002 Кз кдюсш ХТЗ 14.4 Ію Храмцова ОЛ
20 Шматько Альона 10.03.1998 Барвінків Дюсш 14.4 Ію Самостійно
21 Остапенко Єлизавета 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 14.4 Ію Довженко ОМ
22 Железна Тетяна 10.02.1998 Барвінків Дюсш 14.4 Ію Самостійно
23 Калантай Тетяна 06.04.1998 Кз кдюсш-12 14.4 Ію Андриєнко ОМ
24 Різник Ганна 23.03.1998 Кз мкдюсш 14.6 Ію Андрусенко ЮВ
25 Серицька Вікторія 01.01.1997 Дюсш Чугуїв. р-н 14.6 Ію Кузнєцов ОІ
26 Нечитайло Владисл. 13.06.1998 Кз кдюсш-12 14.6 Ію Белявцев СМ
27 Колмогорцева Дар’я 05.02.2001 Кз кдюсш-9 14.8 Ію Дмитрієва НВ
28 Пишна Вікторія 01.01.1999 Ізюм Дюсш 14.8 Ію Товстун ЛО
29 Піжанкова Станіслав 23.10.1999 Кз мкдюсш 14.8 Ію Ісправнікова Літвін
30 Тимофеєва Наталія 01.01.1998 Дюсш Чугуїв. р-н 15 ІІю Ачкасов ММ
31 Фортова Вікторія 15.03.2001 Кз кдюсш ХТЗ 15.1 ІІю Омельченко МВ ОП
32 Зарицька Марія 01.01.1999 Кз мкдюсш 15.1 ІІю Андрусенко ЮВ
33 Левашова Христина 01.01.1998 Дюсш Чугуїв. р-н 15.3 ІІю Ачкасов ММ
34 Шульга Надія 10.08.2009 Кз кдюсш ХТЗ 15.3 ІІю Храмцова ОЛ
35 Соловей Оксана 22.01.1998 Барвінків Дюсш 15.4 ІІю Самостійно
36 Осетрова Аліна 01.01.2001 Золочівська Дюсш 15.4 ІІю Чуяс ОМ
37 Турченюк Юлія 01.01.1998 Кз мкдюсш 15.5 ІІІю Хусаінова Стародубц
38 Набока Лоліта 01.01.2001 Кз кдюсш ХТЗ 15.5 ІІІю Довженко ОМ
39 Польченко Катерина 01.01.1999 Кз кдюсш-12 15.6 ІІІю Пупов СС
40 Жданова Юлія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 15.6 ІІІю Храмцова ОЛ
41 Сохань Єва 01.01.2000 Кз кдюсш ХТЗ 15.7 ІІІю Пастушенко ОМ
42 Герман Поліна 01.01.2002 Кз кдюсш-9 15.7 ІІІю Сергієнко ГМ
43 Лісняк Ольга 01.01.1999 Кз кдюсш-12 15.7 ІІІю Поливана НС
44 Полшведкіна Христ. 30.08.2000 Кз кдюсш-9 15.7 ІІІю Дмитрієва НВ
45 Денисенко Анастасія 01.01.2000 Ізюмська Дюсш 15.8 ІІІю Шкода ОІ
46 Назарчук Анастасія 05.01.2000 Дюсш м. Лозова 15.9 ІІІю Зоріна ОВ
47 Синицька Яна 01.01.1998 Кз кдюсш-12 15.9 ІІІю Пупов СС
48 Шушманая Яна 02.05.2001 Кс дюсшор Оліип 16 ІІІю Зайцева МО
49 Накро Євгенія 01.01.2001 Дюсш Чугуїв. р-н 16.2 б/р Ачкасов ММ
50 Крохмаль Анастасія 01.01.2000 Золочівська Дюсш 16.3   Чуяс ОМ
51 Астапєєва Анастасія 01.01.2001 Дюсш Чугуїв. р-н 16.7   Кузнєцов ОІ
52 Пупіна Еліна 01.01.2001 Кз кдюсш ХТЗ 16.8   Пастушенко ОМ
53 Сабельнікова Альона 12.01.1999 Кз кдюсш-9 17.5   Дмитрієва НВ
54 Турчинова Маргарит 01.01.2000 Дюсш Чугуїв. р-н 18.2   Кузнєцов ОІ
55 Шляхта Валерія 01.01.1999 Кс дюсшор Оліип 18.3   Зайцева МО
56 Зарванська Тетяна 01.01.2002 Кс дюшор Динамо 19.1   Комісов МР
  12.05.2013   Біг 200м дівчата      
1 Вдовиченко Дар’я 24.02.1999 ХДВУФК-1-НВод 27.3 ІІ Поливаний Паламарч
2 Колчева Євгенія 23.09.1999 Кз мкдюсш 27.7 ІІІ Андрусенко ЮВ
3 Абєлєнцева Яна 17.09.1999 ХРЛІСП Кз мкдю 27.7 ІІІ Омельченко Слюсар
4 Заїка Яна 07.04.1999 ХРЛІСП-Рогань 28.2 ІІІ Соколов Костогодов
5 Шляхтіна Альона 02.12.1998 ХРЛІСП-Олімпія 28.3 ІІІ Соколов Костогодов
6 Подгородецька Єва 17.08.2001 Кз кдюсш ХТЗ 28.3 ІІІ Омельченко МВ ОП
7 Карнаух Анастасія 05.04.1998 ХДВУФК-1 28.6 ІІІ Бодрови Пов’якало
8 Черненко Анасасія 06.06.1998 Кз кдюсш-12 28.7 ІІІ Пупов СС
9 Вакула Анастасія 01.11.1999 Кз мкдюсш 29.2 Ію Слюсаренко ЮВ
10 Громова Ганна 22.01.1999 Кз кдюсш-9 29.4 Ію Дмитрієва НВ
11 Лебідь Еліза 17.07.2001 Дюсш м. Куп’янск 29.4 Ію Дев’ятко ГМ
12 Андрєєва Олена 10.11.1998 ХДВУФК-1-Дю-12 29.4 Ію Іванова СІ
13 Маковецька Катерин 28.10.1998 ХРЛІСП-Зміїв 30.1 Ію Горбач ЛС Кришталь
14 Кривша Дарина 01.01.2002 Золочівська Дюсш 30.1 Ію Ломакін ВМ
15 Поленкова Олена 01.01.1999 ХДВУФК-1м. Лоз 30.1 Ію Шевцов ВІ Зоріна ОВ
16 Пасічник Тетяна 01.01.1998 Золочівська Дюсш 30.3 Ію Чуяс ОМ
17 Фесенко Анастасія 01.01.2000 Ізюм Дюсш 30.5 Ію Товстун ЛО
18 Різник Ганна 23.03.1998 Кз мкдюсш 30.9 ІІю Андрусенко ЮВ
19 Пишна Вікторія 01.01.1999 Ізюм Дюсш 31.4 ІІю Товстун ЛО
20 Колмогорцева Дар’я 05.02.2001 Кз кдюсш-9 31.5 ІІю Дмитрієва НВ
21 Польченко Катерина 01.01.1999 Кз кдюсш-12 31.5 ІІю Пупов СС
22 Піжанкова Станіслав 23.10.1999 Кз мкдюсш 31.7 ІІю Ісправнікова Літвін
23 Полшведкіна Христ. 30.08.2000 Кз кдюсш-9 31.8 ІІю Дмитрієва НВ
24 Черкова Поліна 27.05.1998 Кз кдюсш-9 31.9 ІІю Триленко РМ
25 Міщенко Яна 28.01.1998 Кз кдюсш-9 32.4 ІІІю Триленко РМ
26 Лісняк Ольга 01.01.1999 Кз кдюсш-12 32.6 ІІІю Поливана НС
27 Лимар Марина 01.01.1998 Кз мкдюсш 33.1 ІІІю Чурілін СГ
28 Никоненко Юлія 12.06.1998 Кз кдюсш-9 33.6 ІІІю Триленко РМ
29 Зарицька Марина 19.07.2000 Кз мкдюсш 34.7 ІІІю Андрусенко ЮВ
30 Назарчук Анастасія 05.01.2000 Дюсш м. Лозова 34.9 ІІІю Зоріна ОВ
  11.05.2013   Біг 400м дівчата      
1 Вдовиченко Дар’я 24.02.1999 ХДВУФК-1-НВод 1:00.6 ІІ Поливаний Паламарч
2 Фахрієва Сабіна 01.01.1999 Кз мкдюсш 1:02.5 ІІ Андрусенко ЮВ
3 Леонтьєва Валерія 18.04.1998 ХДВУФК-1-ВАЗ 1:02.9 ІІІ Літвінова Третяк
4 Колчева Євгенія 23.09.1999 Кз мкдюсш 1:05.1 ІІІ Андрусенко ЮВ
5 Вакула Анастасія 01.11.1999 Кз мкдюсш 1:06.3 ІІІ Слюсаренко ЮВ
6 Ноженко Ганна 01.01.1999 Кз мкдюсш 1:06.9 ІІІ Чурілін СГ
7 Пушкарська Марина 28.12.1998 ВАЗ Вовчанський 1:07.2 Ію Третяк АЯ
8 Артюх Ольга 24.05.1998 Барвінків Дюсш 1:08.6 Ію Самостійно
9 Кулик Ганна 12.09.1998 Барвінків Дюсш 1:08.7 Ію Самостійно
10 Ноженко Олександра 01.01.1999 Кз мкдюсш 1:09.9 Ію Чурілін СГ
11 Железняк Тетяна 10.02.1998 Барвінків Дюсш 1:10.5 Ію Самостійно
12 Фесенко Анастасія 01.01.2000 Ізюм Дюсш 1:10.8 Ію Товстун ЛО
13 Сищук Анастасія 01.01.2001 Кз мкдюсш 1612.1 Ію Чурілін СГ
14 Крутько Ірина 15.04.1999 ВАЗ Вовчанський 1:12.5 Ію Третяк АЯ
15 Острокопитова Кат. 01.01.1999 Дюсш Чугуїв. р-н 1:12.8 Ію Кузнєцов ОІ
16 Шматко Альона 10.03.1998 Барвінків Дюсш 1:13.7 ІІю Самостійно
17 Мирошніченко Інна 02.11.1999 ВАЗ Вовчанський 1:14.4 ІІю Третяк АЯ
18 Біляєва Ганна 01.01.1999 Балаклійськ Дюсш 1:14.7 ІІю Решетняк ОП
19 Лісняк Ольга 01.01.1999 Кз кдюсш-12 1:14.7 ІІю Поливана НС
20 Черкова Поліна 27.05.1998 Кз кдюсш-9 1:15.4 ІІю Триленко РМ
21 Кулик Тетяна 12.06.2000 Барвінків Дюсш 1:16.0 ІІю Самостійно
22 Колмогорцева Дар’я 05.02.2001 Кз кдюсш-9 1:16.6 ІІю Дмитрієва НВ
23 Лимар Марина 01.01.1998 Кз мкдюсш 1:16.6 ІІю Чурілін СГ
24 Боровик Юлія 16.05.1999 Барвінків Дюсш 1:18.8 ІІІю Самостійно
25 Шопинська Аліна 15.07.2001 ВАЗ Вовчанський 1:22.0 б/р Третяк АЯ
26 Росличенко Олена 19.02.1999 Барвінків Дюсш 1:22.7   Самостійно
27 Семиволос Валерія 01.01.1998 Балаклійськ Дюсш 1:23.3   Решетняк ОП
28 Шабельман Катерин 01.01.2000 Балаклійськ Дюсш 1:25.1   Решетняк ОП
29 Соловей Оксана 22.01.1998 Барвінків Дюсш 1:25.1   Самостійно
30 Накро Євгенія 01.01.2001 Дюсш Чугуїв. р-н 1:26.4   Ачкасов ММ
  12.05.2013   Біг 800м дівчата      
1 Юрченко Надія 29.01.1998 ХДВУФК-1-ВАЗ 2:23.5 ІІ Літвінова ЛЄ Третяк
2 Леонтьєва Валерія 18.04.1998 ХДВУФК-1-ВАЗ 2:27.5 ІІ Літвінова Третяк
3 Лиман Катерина 30.01.1997 ХРЛІСП-Олімпія 2:31.7 ІІІ Каняхіна Омельченко
4 Форова Маргарита 05.12.1998 ХРЛІСП-Лозова 2:35.6 ІІІ Каняхіна Зоріна ОВ
5 Ноженко Ганна 01.11.1999 Кз мкдюсш 2:41.1 ІІІ Чурілін СГ
6 Ноженко Олександра 01.11.1999 Кз мкдюсш 2:42.3 ІІІ Чурілін СГ
7 Громова Ганна 22.01.1999 Кз кдюсш-9 2:44.9 ІІІ Дмитрієва НВ
8 Сищук Анастасія 01.01.2001 Кз мкдюсш 2:48.3 ІІІ Чурілін СГ
9 Триханкіна Євгенія 01.01.1998 ХРЛІСП-Лозова 2:56.2 Ію Каняхіна Зоріна ОВ
10 Лимар Марина 01.01.1998 Кз мкдюсш 3:06.1 ІІю Чурілін СГ
  11.05.2013   Біг 1500м дівчата      
1 Юрченко Надія 29.01.1998 ХДВУФК-1-ВАЗ 5:08.2 ІІ Літвінова ЛЄ Третяк
2 Воронова Ірина 02.08.1999 Барвінків Дюсш 5:49.5 Ію Самостійно
3 Пахомова Ганна 01.01.2000 Золочів Дюсш 5:53.8 Ію Чуяс ЄМ
4 Триханкіна Євгенія 01.01.1998 ХРЛІСП-Лозова 6:01.4 ІІю Каняхіна Зоріна ОВ
5 Чернець Яна 04.01.1998 Дюсш м. Лозова 6:22.1 ІІю Зоріна ОВ
6 Коваленко Ганна 11.07.1999 Кз мкдюсш 6:38.8 ІІІю Андрусенко ЮВ
  12.05.2013   Біг 3000м дівчата      
1 Мігдатова Ельвіра 20.08.1999 Вовчанська Дюсш 13:39.8 ІІю Галич ВФ
2 Чернець Яна 01.01.1998 Дюсш м. Лозова 14:32.4 б/р Зоріна ОВ
  11.05.2013 Біг 100м з/б (0,760) дівчата        
1 Громова Ганна 22.01.1999 Кз кдюсш-9 17.6 17.4   Дмитрієва НВ
2 Жекова Яна 13.06.1998 ХДВУФК-1-Комс 17.7 17.7   Халаїм Пуп. Плачінд
3 Черненко Анастасія 06.06.1998 Кз кдюсш-12 17.9 17.9   Пупов СС
4 Тарадіна Ганна 08.11.1998 Кз кдюсш ХТЗ 21.1 20.5   Храмцова ОЛ
5 Жданова Наталія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 21.6   Храмцова ОЛ
6 Балабушкіна Віктор. 06.03.2002 Кз кдюсш ХТЗ 22.4   Храмцова ОЛ
  12.05.2013 Біг 300м з/б (0,760) дівчата        
1 Фахрієва Сабіна 01.01.1999 Кз мкдюсш 48.4   Андрусенко ЮВ
2 Шляхтіна Альона 02.12.1998 ХРЛІСП-Олімпія 51.2   Соколов Костогодов
3 Вакула Анастасія 01.11.1999 Кз мкдюсш 51.5   Слюсаренко ЮВ
4 Балабушкіна Віктор. 26.03.2002 Кз кдюсш ХТЗ 1:00.7   Храмцова ОЛ
5 Шульга Надія 10.08.1999 Кз кдюсш ХТЗ 1:02.4   Храмцова ОЛ
6 Жданова Наталія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 1:02.8   Храмцова ОЛ
  11.05.2013 Стрибки у висоту дівчата        
1 Курченко Світлана 17.09.1998 ХРЛІСП-Богодух. 1.55 ІІ Горбач ЛС Кочнєв
2 Маковецька Катерин 28.10.1998 ХРЛІСП-Зміїв 1.50 ІІ Горбач ЛС Кришталь
3 Журавель Дар’я 01.01.1999 Дюсш Комсомол. 1.45 ІІІ Лазарук СА
4 Кривша Дарина 01.01.2002 Золочівська Дюсш 1.40 ІІІ Ломакін ВМ
5 Піжанкова Станіслав 23.10.1999 Кз мкдюсш 1.35 ІІІ Ісправнікова В Літвін
6 Диханова Дар’я 01.01.2000 Дюсш Комсомол. 1.35 ІІІ Лазарук СА
7 Віденьова Олена 24.02.1998 Золочів Дюсш 1.35 ІІІ Ломакін ВМ
8 Білик Тетяна 07.07.2000 Золочів Дюсш 1.30 Ію Ломакін ВМ
9 Міщенко Ганна 28.01.1998 Кз кдюсш-9 1.30 Ію Триленко РМ
10 Задеря Катерина 01.01.2000 Золочівська Дюсш 1.25 ІІю Ломакін ВМ
11 Ніколенко Юлія 12.06.1998 Кз кдюсш-9 1.15 ІІІю Триленко РМ
  11.05.2013 Стрибки з жердиною дівчата        
1 Поленкова Олена 13.03.1999 ХДВУФК-1-Лозов 2.60 ІІІ Шевцов ВІ Зоріна ОВ
2 Козлова Христина 01.01.1998 Золочівська Дюсш 2.20 Ію Ломакін ВМ
  11.05.2013 Стрибки у довжину дівчата        
1 Рофе-Бекетова Ірина 18.09.1998 Кз мкдюсш 5.34 ІІ Ісправнікова В Літвін
2 Нерубальщук Ірина 21.09.1998 ХРЛІСП-Зміїв 4.92 ІІІ Горбач ЛС Кришталь
3 Фортова Марія 20.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 4.76 ІІІ Омельченко МВ ОП
4 Рибалко Дар’я 16.10.1998 Кз кдюсш ХТЗ 4.61 ІІІ Фарбітна ІП
5 Диханова Дар’я 01.01.2000 Дюсш Комсомол. 4.60 ІІІ Лазарук СА
6 Заїка Яна 07.04.1999 ХРЛІСП-Рогань 4.57 ІІІ Соколов Костоглодов
7 Курченко Світлана 17.09.1998 ХРЛІСП-Богодух. 4.57 ІІІ Горбач ЛС Кочнєв
8 Пасічник Тетяна 01.01.1998 Золочівська Дюсш 4.51 ІІІ Чуяс ОМ
9 Черненко Анастасія 06.06.1998 Кз кдюсш-12 4.41 Ію Пупов СС
10 Несвітайло Римма 01.01.1999 Золочів Дюсш 4.37 Ію Ломакін ВМ
11 Абєлєнцева Яна 17.09.1999 ХРЛІСП Кз мкдю 4.31 Ію Омельченко Слюсар
12 Маковецька Катерин 28.10.1998 ХРЛІСП-Зміїв 4.31 Ію Горбач ЛС Кришталь
13 Подгородецька Єва 17.08.2001 Кз кдюсш ХТЗ 4.27 Ію Омельченко МВ ОП
14 Журавель Дар’я 01.01.1999 Дюсш Комсомол. 4.27 Ію Лазарук СА
15 Нечитайло Владисл. 01.01.1998 Кз кдюсш-12 4.16 Ію Белявцев СМ
16 Минко Софія 18.10.1999 Кз кдюсш-9 4.14 Ію Гопта ВА
17 Кривша Дарина 01.01.2002 Золочівська Дюсш 4.12 Ію Ломакін ВМ
18 Минека Вікторія 21.02.1999 Кз кдюсш-9 4.07 Ію Гопта ВА
19 Остапенко Єлизавета 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 4.01 ІІю Довженко ОМ
20 Паценко Наталія 01.03.2000 Кз мкдюсш 4.00 ІІю Ісправнікова Літвін
21 Віденьова Олена 01.01.1998 Золочівська Дюсш 3.99 ІІю Ломакін ВМ
22 Громова Ганна 22.01.1999 Кз кдюсш-9 3.97 ІІю Дмитрієва НВ
23 Набока Лоліта 01.01.2001 Кз кдюсш ХТЗ 3.94 ІІю Довженко ОМ
24 Поленкова Олена 13.03.1999 ХДВУФК-1-Лозов 3.94 Іію Шевцов ВІ Зоріна ОВ
25 Фортова Вікторія 15.03.2001 Кз кдюсш ХТЗ 3.92 ІІю Омельченко МВ ОП
26 Білик Тетяна 07.07.2000 Золочів Дюсш 3.75 ІІІю Ломакін ВМ
27 Полшведкіна Христ. 30.08.2000 Кз кдюсш-9 3.71 ІІІю Дмитрієва НВ
28 Балабушкіна Віктор. 06.03.2002 Кз кдюсш ХТЗ 3.70 ІІІю Храмцова ОЛ
29 Сабельнікова Альона 12.01.1999 Кз кдюсш-9 3.64 ІІІю Дмитрієва НВ
30 Синицька Яна 01.01.1998 Кз кдюсш-12 3.64 ІІІю Пупов СС
31 Осика Тетяна 14.01.1999 Вовчанська Дюсш 3.56 ІІІю Красноруцький СМ
32 Піжанкова Станіслав 23.10.1999 Кз мкдюсш 3.51 ІІІю Ісправнікова В Літвін
33 Дегтярьова Анастас. 17.06.1998 Вовчанська Дюсш 3.38 б/р Красноруцький СМ
34 Назарчук Анастасія 05.01.2000 Дюсш м. Лозова 3.30   Зоріна ОВ
35 Турченюк Юлія 01.01.1998 Кз мкдюсш 3.23   Хусаінова Стародубц
  12.05.2013 Потрійний стрибок дівчата        
1 Нерубальщук Ірина 21.09.1998 ХРЛІСП-Зміїв 10.30 Ію Горбач ЛС Кришталь
2 Мігдатова Ельвіра 20.08.1999 Вовчанська Дюсш 9.06 ІІю Галич ВФ
3 Калантаєва Тетяна 06.04.1998 Кз мкдюсш 9.01 ІІю Андрієнко ОМ
  11.05.2013 Штовхання ядра (3кг) дівчата        
1 Лукашенко Маргар. 23.06.1999 ХРЛІФСП-Рогань 12.49 ІІ Мінаков Сокол Фарб
2 Рофе-Бекетова Ірина 18.09.1998 Кз мкдюсш 11.65 ІІІ Ісправнікова В Літвін
3 Гіневська Діана 01.01.1998 Кз мкдюсш 9.73 Ію Хусаінова НН Пацюк
4 Швидько Поліна 17.12.1998 Кс дюшор Динамо 9.52 Ію Половенко БМ
5 Рибало Дар’я 16.10.1998 Кз кдюсш ХТЗ 9.21 Ію Фарбітна ІП
6 Гасанова Яна 01.01.1998 ХРЛІСП-Золочів 9.06 Ію Мінаков Ломакін ВМ
7 Хопяк Ганна 01.01.2000 Дюсш Комсомол. 8.17 Ію Лазарук СА
8 Журавель Дар’я 01.01.1999 Дюсш Комсомол. 8.14 Ію Лазарук СА
9 Фісунова Яна 12.03.1998 Кз кдюсш-9 7.70 ІІю Клімова ОВ
10 Сабельнікова Альона 12.01.1999 Кз кдюсш-9 7.65 ІІю Дмирієва НВ
11 Паценко Наталія 01.03.2000 Кз мкдюсш 7.26 ІІю Ісправнікова Літвін
12 Шульга Надія 10.08.1999 Кз кдюсш ХТЗ 7.23 ІІю Храмцова ОЛ
13 Ємченко Валерія 02.07.1999 Кз кдюсш ХТЗ 6.30 ІІІю Фарбітна ІП
14 Толстокорова Ганна 16.11.2000 Кз кдюсш-9 6.17 ІІІю Клімова ОВ
15 Петрова Уляна 03.10.1998 Кз кдюсш-9 5.92 б/р Клімова ОВ
16 Жданова Юлія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 5.80   Храмцова ОЛ
  12.05.2013 Метання диска дівчата        
1 Гасанова Яна 01.01.1998 ХРЛІСП-Золочів 24.20 ІІю Мінаков Ломакін ВМ
2 Сабельнікова Альона 12.01.1999 Кз кдюсш-9 18.10 ІІІю Дмирієва НВ
  11.05.2013 Метання списа (500 гр.) дівчата        
1 Галич Владислава 01.03.1999 Вовчанськ. Дюсш 22.76   Галич ВФ
2 Осика Тетяна 14.01.1999 Вовчанська Дюсш 20.90   Красноруцький СМ
3 Гіневська Діана 01.01.1998 Кз мкдюсш 20.47   Хусаінова НН Пацюк
4 Кравченко Катерина 01.01.1998 Вовчанськ. Дюсш 18.50   Галич ВФ
5 Сороколіт Ірина 05.09.1998 ХРЛІСП-Сахновщ. 17.70   Горбач ЛС Пов’якало
6 Нерубальщук Ірина 21.09.1998 ХРЛІСП-Зміїв 17.32   Горбач ЛС Кришталь
7 Козлова Христина 01.01.1998 Золочів Дюсш 16.45   Ломакін ВМ
8 Дегтярьова Анастас. 17.06.1998 Вовчанська Дюсш 15.40   Красноруцький СМ
9 Жданова Наталія 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 15.28   Храмцова ОЛ
10 Рибало Дар’я 16.10.1998 Кз кдюсш ХТЗ 15.15   Фарбітна ІП
11 Маковецька Катерин 28.10.1998 ХРЛІСП-Зміїв 15.09   Горбач ЛС Кришталь
12 Жданова Юлія 05.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 13.57   Храмцова ОЛ
13 Сушко Марія 01.01.2002 Кз мкдюсш 12.95   Хусаінова НН Пацюк
  12.05.2013 Спортивна ходьба 3000м дівчата        
1 Задеря Катерина 10.02.2000 Золочівська Дюсш 19:18.8.0 ІІю Ломакін ВМ
  11-12.05.13 5-борство дівчата        
2 Жекова Яна 13.06.1998 ХДВУФК-1-Комс. 3272   Халаїм Пупова Плач.
  16.3 1.41 8.30 28.1 3.92 18.96 2:45.0          
3 Рябова Вікторія 01.08.1998 ХДВУФК-1-Комс. 2965   Халаїм Пупов Лазар.
  18.5 1.41 8.95 29.4 4.23 20.33 2:56.2          
4 Сороколіт Ірина 05.09.1998 ХРЛІСП-Сахновщ. 2694   Горбач ЛС Пов’якало
  19.8 1.35 8.41 29.9 4.34 16.83 2:54.4          
5 Жданова Наталія 09.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 2368   Храмцова ОЛ
  20.6 1.32 6.28 30.5 3.97 13.10 2:44.8          
6 Тарадіна Ганна 08.11.1998 Кз кдюсш ХТЗ 1538   Храмцова ОЛ
  20.2 1.29 6.54 32.6 4.04 13.81 2:59.0          
  Ю Н А К И 1996-97 р.н.          
  11.05.2013   Біг 100м юнаки      
1 Безніс Павло 01.01.1997 ХРЛІСП-ХТЗ 11.3 11.2 ІІ Курочка АМ
2 Ічанський Віталій 16.11.1997 Кз мкдюсш 11.4 11.2 ІІ Переясловець ТО
3 Дяченко Антон 15.02.1997 ХРЛІСП-Вовчанс. 11.5 11.5 ІІ Омельченко Бордун
4 Савченко Владислав 20.02.1997 ХРЛІСП-Олімпія 11.9 11.7 ІІІ Довгаль АІ
5 Юхимець Іван 09.10.1996 ХРЛІСП-Вовчан. 11.9 11.8 ІІІ Курочка Красноруц
6 Ревенко Олександр 14.05.1996 Кз кдюсш-12 11.1 DNF І Пупов СС
7 Кожухівський Волод 23.01.1997 ХРЛІСП-Рогань 11.7 DNF ІІІ Довгаль АІ
8 Москаленко Андрій 11.12.1997 Кз мкдюсш 12.4 Ію Ісправнікова Літвін
9 Ніколаєв Владислав 01.01.1996 Кз кдюсш ХТЗ 12.8 ІІю Пастушенко ОМ
10 Єлецький Владислав 04.04.1997 Кз мкдюсш 13 ІІю Слюсаренко ЮВ
11 Бубнов Ілля 23.02.1997 НТУ «ХПІ» 13.1 ІІІю Бубнов ВО
12 Єсипов Артем 01.01.1996 Дюсш Чугуїв. р-н 13.5 ІІІю Ачкасов МН
13 Смицькой Олександр 01.01.1997 Дюсш Чугуїв. р-н 13.6 ІІІю Ачкасов МН
14 Деревнін Олександр 08.10.1997 Кз кдюсш ХТЗ 13.9 ІІІю Фарбітна Слюсаренк
15 Ачкасов Максим 01.01.1997 Дюсш Чугуїв. р-н 14.6 б/р Ачкасов МН
  12.05.2013   Біг 200м юнаки      
1 Ревенко Олександр 14.05.1996 Кз кдюсш-12 22.6 І Пупов СС
2 Ічанський Віталій 16.11.1997 Кз мкдюсш 23.2 ІІ Переясловець ТО
3 Кожухівський Волод 23.01.1997 ХРЛІСП-Рогань 23,9 ІІІ Довгаль АІ
4 Щербина Анатолій 01.01.1996 ХРЛІСП-Кз кдюс 24 ІІІ Сінєков ЮМ
5 Дяченко Антон 15.02.1997 ХРЛІСП-Вовчанс. 24.3 ІІІ Омельченко Бордун
6 Капуста Владислав 02.11.1996 Кс дюшор Динамо 24.3 ІІІ Комісов МР
7 Москаленко Андрій 11.12.1997 Кз мкдюсш 24.9 ІІІ Ісправнікова Літвін
8 Савченко Владислав 20.02.1997 ХРЛІСП-Олімпія 25.1 ІІІ Довгаль АІ
9 Бубнов Ілля 23.02.1997 НТУ «ХПІ» 26.4 Ію Бубнов ВО
10 Серпокрил Владисл. 01.01.1997 Золочів-Дюсш 27.6 ІІІю Ломакін ВМ
11 Сиротенко Дмитро 01.01.1997 Кз кдюсш-12 27.8 ІІІю Курносов ВВ
  11.05.2013   Біг 400м юнаки      
1 Семенюк Богдан 01.01.1996 Кз мкдюсш 54.3 ІІІ Чурілін СГ
2 Мартем’янов Дмитро 08.06.1997 Кз кдюсш ХТЗ 54.3 ІІІ Фарбітна ІП
3 Сироїд Ігор 29.07.1997 ХРЛІСП 55.9 ІІІ Довгаль АІ
4 Пугач Владислав 04.01.1996 Кз мкдюсш 57.7 Ію Андрусенко ЮВ
5 Москаленко Андрій 11.12.1997 Кз мкдюсш 58.2 Ію Ісправнікова Литвин
6 Кипаренко Ярослав 28.06.1997 Кз мкдюсш 59.8 ІІІю Андрусенко ЮВ
7 Купрієв Владислав 01.01.1997 Барвінків Дюсш 1:03.8 ІІІю Самостійно
8 Єсипов Артем 01.01.1996 Дюсш Чугуїв. р-н 1:10.1 б/р Ачкасов МН
  12.05.2013   Біг 800м юнаки      
1 Кучма Денис 21.08.1996 Кс дюсшор Олімп 1:58.0 І Каняхіна НФ
2 Золотько Артур 08.05.1996 ХДВУФК-1-Кз мк 2:06.4 ІІ Літвінова ЛЄ
3 Сироїд Ігор 29.07.1997 ХРЛІСП 2:09.5 ІІІ Бритіков МВ
4 Цоток Сергій 18.01.1997 ХДВУФК-1-Кз мк 2:10.9 ІІІ Літвінова Третяк
5 Семенюк Богдан 01.01.1996 Кз мкдюсш 2:11.1 ІІІ Чурілін СГ
6 Пономарьов Дмитро 21.02.1997 ХДВУФК-1-Вовч. 2:12.2 ІІІ Поливаний Третяк
7 Літвінов Богдан 09.11.1997 Кз мкдюсш 2:15.7 ІІІ Ісправнікова Литвин
8 Деревнін Олександр 08.10.1997 Кз кдюсш ХТЗ 2:20.3 Ію Фарбітна Слюсаренк
9 Жученко Олександр 15.10.1997 Кз мкдюсш 2 ІІІю Андрусенко ЮВ
  11.05.2013   Біг 1500м юнаки      
1 Золотько Артур 08.05.1996 ХДВУФК-1-Кз мк 4:28.6 ІІІ Літвінова ЛЄ
2 Цоток Сергій 18.01.1997 ХДВУФК-1-Кз мк 4:41.3 ІІІ Літвінова Третяк
3 Пономарьов Дмитро 21.02.1997 ХДВУФК-1-Вовч. 4:48.1 ІІІ Поливаний Третяк
4 Літвінов Богдан 09.11.1997 Кз мкдюсш 4:55.7 Ію Ісправнікова Литвин
5 Горбань Богдан 01.01.1996 Кз мкдюсш 4:57.8 Ію Чурілін СГ
6 Агафонов Євген 26.12.1996 Вовчанськ СДВ 5:24.9 ІІю Третяк ОЯ
  12.05.2013   Біг 3000м юнаки      
1 Горбань Богдан 01.01.1996 Кз мкдюсш 11:14.9 ІІю Чурілін СГ
  12.05.2013 Біг 110м з/б (91,4) юнаки        
1 Супрун Роман 29.12.1997 ХРЛІСП-Рогань 16.2 15.9 ІІІ Соколов Костоглодов
2 Макарчук Микола 01.12.1997 Кз кдюсш ХТЗ 16.2 16.1 ІІІ Храмцова ОЛ
3 Мартем’янов Дмитро 08.06.1997 Кз кдюсш ХТЗ 17.9 17.2 ІІю Фарбітна ІП
  12.05.2013 Біг 400м з/б (84,0) юнаки        
1 Носік Дмитро 01.01.1997 Ізюмська Дюсш 59.9 ІІІ Омельченко МВ ОП
2 Макарчук Микола 01.12.1997 Кз кдюсш ХТЗ 1:02.8 Ію Храмцова ОЛ
  11.05.2013 Стрибки у висоту юнаки        
1 Хворост Олександр 10.09.1996 Богодухівс. Дюсш 1.80 ІІ Лубков ВВ
2 Рудін Костянтин 18.04.1996 Кз кдюсш-9 1.75 ІІ Гопта ВА
3 Книшенко Олексій 01.01.1997 Богодухівс. Дюсш 1.75 ІІ Лубков ВВ
4 Волчанецький Ілля 01.01.1996 Кс дюшор Динамо 1.75 ІІ Комісов МР
5 Пономаренко Микол 22.02.1997 ХРЛІСП-Богодух. 1.70 ІІІ Горбач ЛСКочнєв ЄВ
6 Серпокрил Владисл. 01.01.1998 Золочівська Дюсш 1.60 Ію Ломакін ВМ
7 Коломійцев Ілля 01.01.1997 ХДВУФК-1 1.60 Ію Бондаренко Переясл
  11.05.2013 Стрибки з жердиною юнаки        
1 Тесленко Володимир 28.06.1996 ХДВУФК-1-Дин 4.55 І Шевцов ВІ
2 Кононихін Олександ 26.04.1996 ХДВУФК-1-Вовч 4.40 І Шевцов ВІ Краснор
3 Серпокрил Владисл. 01.01.1998 Золочівська Дюсш 2.80 Ію Ломакін ВМ
4 Бубнов Ілля 23.02.1997 НТУ «ХПІ» 2.60 ІІІю Бубнов ВО
  11.05.2013 Стрибки у довжину юнаки        
1 Капуста Владислав 02.11.1996 Кс дюшор Динамо 6.54 ІІ Комісов МР
2 Макарчук Микола 01.12.1997 Кз кдюсш ХТЗ 6.06 ІІІ Храмцова ОЛ
3 Зюзьков Вадим 20.04.1996 ХРЛІСП-Вовчан. 5.78 Ію Курочка АМ Галич
4 Юхимець Іван 09.10.1996 ХРЛІСП-Вовчан. 5.68 Ію Курочка Красноруц
5 Губаренко Андрій 01.01.1997 Золочів Дюсш 5.10 ІІю Марченко ОО
6 Устименко Олексій 01.01.1997 Барвінківс. Дюсш 5.03 ІІю Лубков ВВ
7 Насурдінов Дамір 01.01.1997 Кз кдюсш ХТЗ 4.80 ІІю Довженко ОМ
8 Глита Олександр 01.01.1997 Кз кдюсш-12 4.65 ІІІю Курносов ВВ
  12.05.2013 Потрійний стрибок юнаки        
1 Юхимець Іван 09.10.1996 ХРЛІСП-Вовчан. 12.15 Ію Курочка Красноруц
2 Пономаренко Микол 22.02.1997 ХРЛІСП-Богодух. 11.67 ІІю Горбач ЛСКочнєв ЄВ
  11.05.2013 Штовхання ядра (5кг) юнаки        
1 Федосов Юрій 14.10.1996 Кс дюшор Динамо 16.74 ІІ Комісов МР
2 Овчаренко Антон 01.01.1996 ХРЛІСП-ХТЗ 13.14 ІІІ Мінаков Бондаренко
3 Гунько Вадим 01.01.1996 Золочів Дюсш 12.27 Ію Ломакін ВМ
4 Коломійцев Ілля 01.01.1997 ХДВУФК-1 12.12 Ію Бондаренко Переясл
5 Шибря Артем 19.02.1997 Вовчанська Дюсш 11.79 Ію Бордун МО
6 Кумов Андрій 23.09.1997 ХДВУФК-1-Д-12 11.78 Ію Бондаренко Переясл
7 Пивовар Віталій 01.01.1996 Золочів Дюсш 11.34 Ію Ломакін ВМ
8 Бичков Михайло 23.02.1997 Кз кдюсш ХТЗ 10.91 Ію Фарбітна ІП
9 Губаренко Андрій 01.01.1997 ХДВУФК-1-Д-12 10.66 Ію Бондаренко Переясл
10 Зюзьков Вадим 20.04.1996 ХРЛІСП-Вовчан. 10.27 Ію Курочка АМ Галич
11 Капінос Андрій 01.01.1997 Вовчанськ Дюсш 9.84 ІІю Курочка АМ Галич
12 Томашевський Ян 09.10.1997 Кз кдюсш ХТЗ 9.24 ІІю Фарбітна ІП
  12.05.2013 Метання диска (1,5 кг.) юнаки        
1 Подовалов Володим 01.01.1996 Херсонська обл. 55.12 кмс Фарбітна ІП
2 Федосов Юрій 14.10.1996 Кс дюшор Динамо 54.10 кмс Комісов МР
3 Гунько Вадим 01.01.1996 Золочів Дюсш 28.26 ІІІю Ломакін ВМ
4 Пивовар Віталій 01.01.1996 Золочів Дюсш 28.23 ІІІю Ломакін ВМ
  11.05.2013 Метання списа (700 гр.) юнаки        
1 Мартем’янов Дмитро 08.06.1997 Кз кдюсш ХТЗ 38.85 Ію Фарбітна ІП
2 Астапєєв Владислав 14.03.1996 ХРЛІСП-Чуг. р-н 37.78 Ію Фарбітна Кузнєцов
3 Юхимець Іван 09.10.1996 ХРЛІСП-Вовчан. 35.39 Ію Курочка Красноруц
4 Пономаренко Микол 22.02.1997 ХРЛІСП-Богодух. 32.24 Ію Горбач ЛСКочнєв ЄВ
5 Капінос Андрій 02.07.1997 Вовчанськ.Дюсш 28.49 ІІю Галич ВІ
6 Абрамов Денис 06.09.1997 ХРЛІСП 24.30 ІІІю Сінєков Горбач
7 Щибря Артем 19.02.1997 Вовчанськ.Дюсш 21.30 ІІІю Галич ВІ
  Ю Н А К И 1998 і молодше р.н.          
  11.05.2013   Біг 100м юнаки      
1 Пасмор Максим 06.02.1998 ХРЛІСП-Рогань 11.4 11.3 ІІ Соколов Костоглодов
2 Татевосян Данііл 26.01.1998 Кз кдюсш ХТЗ 11.9 11.8 ІІІ Храмцова ОЛ
3 Юхимець Віталій 08.05.1999 ХРЛІСП-Вовчанс. 12.5 12.3 Ію Каняхіна Красноруц.
4 Карєпін Євген 25.01.1998 ХРЛІСП 12.4 12.3 Ію Лозинський ГП
5 Кухаренко Михайло 24.01.1998 ХДВУФК-1 Вовч. 12.4 12.4 Ію Половенко Бордун
6 Костюченко Олексан 02.11.1998 ХРЛІСП-Ізюм 12.5 12.6 Ію Лозинський Шкода
7 Журавель Артем 01.01.1998 Кз мкдюсш 12.5 12.7 Ію Ісправнікова Літвін
8 Гребенюк Владислав 27.04.1999 Кс дюшор Динамо 12.8 ІІю Поливана НС
9 Мендак Дмитро 12.02.1999 ХРЛІСП-Рогань 12.8 ІІю Соколов Костоглодов
10 Устименко Олексій 01.01.1997 Барвінківс. Дюсш 13 ІІю Самостійно
11 Чередниченко Артем 01.01.1998 Барвінківс. Дюсш 13.2 ІІІю Самостійно
12 Романець Вадим 01.01.1999 ХРЛІСП-Вовчанс. 13.3 ІІІю Курочка АМ Сергієн
13 Майстренко Богдан 01.01.1999 Барвінківс. Дюсш 13.5 ІІІю Самостійно
14 Романець Руслан 01.01.1999 ХРЛІСП-Вовчанс. 13.6 ІІІю Курочка АМ Сергієн
15 Трахімчук Вадим 01.01.1999 Чугуїв р-н Дюсш 13.6 ІІІю Зінов ВГ
16 Бондаренко Роман 01.01.2000 Ізюмська Дюсш 13.7 ІІІю Товстун ЛО
17 Олійник Дмитро 06.01.2000 Кз мкдюсш 13.8 ІІІю Слюсаренко ЮВ
18 Баричев Микита 01.01.2000 Кз кдюсш ХТЗ 13.8 ІІІю Пастушенко ОМ
19 Левічев Валерій 01.01.2000 Дюсш м. Лозова 14.3 б/р Зоріна ОВ
20 Михалков Арсен 01.01.1998 Кз кдюсш ХТЗ 14.3   Довженко ОМ
21 Насурдінов Тимур 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 14.4   Довженко ОМ
22 Бондаренко Дмитро 01.01.1998 Чугуїв р-н Дюсш 14.5   Зінов ВГ
23 Майстренко Богдан 01.01.1999 Барвінківс. Дюсш 14.5   Самостійно
24 Левічев Валерій 01.01.2000 Дюсш м. Лозова 14.7   Зоріна ОВ
25 Шашков Олександр 01.01.1998 Чугуїв р-н Дюсш 14.8   Зінов ВГ
26 Городнічев Юрій 01.01.1999 Кз мкдюсш 14.8   Чурілін СГ
27 Новодерьожкін Кир. 01.01.2000 Кз мкдюсш 14.9   Чурілін СГ
28 Томах Богдан 01.01.2002 Кз мкдюсш 14.9   Чурілін СГ
29 Аненков Максим 01.01.1998 Кс дюсшор Олімп. 15   Зайцева МО
30 Жаворонков Денис 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 15.2   Пастушенко ОМ
31 Городнічев Юрій 01.01.1999 Кз мкдюсш 15.5   Чурілін СГ
32 Анягхлоба Чегаймеза 01.01.2001 Кз кдюсш ХТЗ 15.6   Пастушенко ОМ
33 Коваленко Денис 01.01.2001 Кз кдюсш-12 15.6   Курносов ВВ
34 Безпалов Валентин 01.01.2003 Кс дюшор Динамо 15.8   Половенко БМ
35 Писарев Олег 31.07.2001 Кз мкдюсш 16   Слюсаренко ЮВ
36 Акберов Мехнам 01.01.2003 Кз кдюсш-12 16.2   Курносов ВВ
37 Корольов Володимир 01.01.2001 Чугуїв р-н Дюсш 16.6   Кузнєцов ОА
38 Радигін Андрій 01.01.2002 Кз кдюсш ХТЗ 16.6   Пастушенко ОМ
39 Джугелія Альберт 28.03.2001 НТУ «ХПІ» 16.9   Бубнов ВО
40 Смілянський Артем 01.01.2001 Кз кдюсш ХТЗ 16.9   Довженко ОМ
41 Устименко Ілля 01.01.2004 Кз кдюсш-12 17.9   Пупов СС
42 Овчар Володимир 01.01.2000 Чугуїв р-н Дюсш 17.9   Зінов ВГ
43 Михайленко Олексій 01.01.2001 Кз кдюсш-12 19.7   Курносов ВВ
  12.05.2013   Біг 200м юнаки      
1 Зоболев Антон 01.01.1998 ХРЛІСП-Ізюм 25 ІІІ Довгаль АІ
2 Даюк Артем 01.01.1999 Золочів Дюсш 25.1 ІІІ Ломакін ВМ
3 Татевосян Данііл 26.01.1998 Кз кдюсш ХТЗ 25.2 ІІІ Храмцова ОЛ
4 Журавель Артем 01.01.1998 Кз мкдюсш 26.1 Ію Ісправнікова Літвін
5 Карєпін Євген 25.01.1998 ХРЛІСП 26.1 Ію Лозинський ГП
6 Марюха Ярослав 01.01.1999 Кз кдюсш-12 26.3 Ію Поливана НС
7 Костюченко Олексан 02.11.1998 ХРЛІСП-Ізюм 26.3 Ію Лозинський Шкода
8 Гребенюк Владислав 27.04.1999 Кс дюшор Динамо 26.6 ІІю Поливана НС
9 Мендак Дмитро 12.02.1999 ХРЛІСП-Рогань 27.4 ІІю Соколов Костоглодов
10 Керимов Торгул 01.01.1998 Кз мкдюсш 28.5 ІІІю Чурілін СГ
11 Коваленко Антон 01.01.2000 Золочів Дюсш 28.7 б/р Лома кін ВМ
12 Кипоренко Ярослав 28.06.1997 Кз мкдюсш 28.8   Чурілін СГ
13 Шишка Дмитро 01.01.1998 Ізюмська Дюсш 29.6   Шкода ОІ
14 Степанець Ілля 03.04.2002 Дюсш м. Лозова 29.9   Зоріна ОВ
15 Баричев Микита 01.01.2000 Кз кдюсш ХТЗ 29.9   Пастушенко ОМ
16 Левічев Валерій 01.01.2000 Дюсш м. Лозова 30.6   Зоріна ОВ
17 Бондаренко Роман 01.01.2000 Ізюмська Дюсш 30.7   Товстун ЛО
18 Новодерьожкін Кир. 01.01.2000 Кз мкдюсш 30.9   Чурілін СГ
19 Жаворонков Денис 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 31.3   Пастушенко ОМ
20 Селіхов Михайло 22.01.2002 Кс дюшор Динамо 32.8   Гладков ОС
21 Горбань Радомір 01.01.2000 Кз мкдюсш 33.6   Чурілін СГ
22 Безпалов Валентин 01.01.2003 Кс дюшор Динамо 33.6   Половенко БМ
23 Корольов Володимир 01.01.2001 Чугуїв р-н Дюсш 34.8   Кузнєцов ОА
24 Писарев Олег 31.07.2001 Кз мкдюсш 36.9   Чурілін СГ
25 Джугелія Альберт 28.03.2001 НТУ «ХПІ» 38.4   Бубнов ВО
26 Осипян Богдан 05.10.2004 Кс дюшор Динамо 38.7   Гладков ОС
  11.05.2013   Біг 400м юнаки      
1 Морозов Володимир 16.08.1998 ХРЛІСП 54.3 ІІІ Самостійно
2 Зоболев Антон 01.01.1998 ХРЛІСП-Ізюм 55.7 ІІІ Довгаль АІ
3 Марюха Ярослав 01.01.1999 Кз кдюсш-12 58.2 Ію Поливана НС
4 Титаренко Станіслав 30.01.1998 Кз кдюсш-12 58.6 Ію Поливана НС
5 Кім Віталій 26.06.1998 Кз мкдюсш 1:04.4 б/р Андрусенко ЮВ
6 Цешковський Микол 01.01.1999 Кз мкдюсш 1:05.6   Чурілін СГ
7 Городнічев Юрій 01.01.1999 Кз мкдюсш 1:06.3   Чурілін СГ
8 Ільїнський Ігор 01.01.2000 Балаклійс. Дюсш 1:06.6   Решетняк ОП
9 Романцов Кирил 01.01.1998 Кз мкдюсш 1:07.0   Чурілін СГ
10 Міафуна Альберт 01.01.1998 Дюсш м. Лозова 1:08.4   Зоріна ОВ
11 Керимов Торгул 01.01.1998 Кз мкдюсш 1:10.8   Чурілін СГ
12 Гонтаренко Володим 01.01.1999 Балаклійс. Дюсш 1:11.0   Решетняк ОП
13 Попенко Давид 01.01.1999 Барвінківс. Дюсш 1:11.1   Самостійно
14 Бондаренко Дмитро 01.01.1998 Чугуїв р-н Дюсш 1:12.5   Зінов ВГ
15 Попович Андрій 01.01.1999 Балаклійс. Дюсш 1:12.9   Решетняк ОП
16 Котляр Давид 01.01.2000 Балаклійс. Дюсш 1:13.1   Решетняк ОП
17 Чайка Максим 28.04.1999 Вовчанськ СДВ 1:13.6   Третяк АЯ
18 Шитков Олександр 01.01.1998 Чугуїв р-н Дюсш 1:16.7   Зінов ВГ
19 Ачкасов Максим 01.01.1999 Чугуїв р-н Дюсш 1:17.1   Ачкасов ІІ
20 Трахімчук Вадим 01.01.1999 Чугуїв р-н Дюсш 1:17.3   Зінов ВГ
21 Корольов Володимир 01.01.2001 Чугуїв р-н Дюсш 1:18.1   Кузнєцов ОА
22 Кравченко Олександ 23.05.2001 Вовчанськ. Дюсш 1:18.7   Красноруцький СМ
23 Попов Павло 01.01.2002 Кз мкдюсш 1:19.4   Чурілін СГ
24 Сухоруков Роман 13.02.2002 Вовчанськ. Дюсш 1:23.2   Красноруцький СМ
25 Акберов Мехнам 01.01.2003 Кз кдюсш-12 1:23.5   Курносов ВВ
26 Щерба Сергій 01.01.2003 Вовчанськ СДВ 1:29.9   Третяк АЯ
27 Овчар Володимир 01.01.2000 Чугуїв р-н Дюсш 1:39.0   Зінов ВГ
28 Михайленко Олексій 01.01.2001 Кз кдюсш-12 1:41.1   Курносов ВВ
  12.05.2013   Біг 800м юнаки      
1 Морозов Володимир 16.08.1998 ХРЛІСП 2:07.5 ІІ Самостійно
2 Братковський Олек. 01.01.1998 ХРЛІСП-Чугу. р-н 2:19.3 ІІІ Каняхіна Кузнєцов
3 Титаренко Станіслав 30.01.1998 Кз кдюсш-12 2:19.4 ІІІ Поливана НС
4 Кім Віталій 26.06.1998 Кз мкдюсш 2:27.7 Ію Андрусенко ЮВ
5 Єлецький Владислав 04.04.1999 Кз мкдюсш 2:28.3 ІІю Слюсаренко ЮВ
6 Матвієнко Владислав 11.07.1999 Кз мкдюсш 2:28.5 ІІю Андрусенко ЮВ
7 Цешковський Микол 01.01.1999 Кз мкдюсш 2:29.0 ІІю Чурілін СГ
8 Поливаний Ігор 07.07.1999 Кс дюшор Динамо 2:31.4 ІІю Поливаний ВІ
9 Романцов Кирил 01.01.1998 Кз мкдюсш 2:33.2 ІІю Чурілін СГ
10 Міафуна Альберт 01.01.1998 Дюсш м. Лозова 2:39.3 ІІІю Зоріна ОВ
  11.05.2013   Біг 1500м юнаки      
1 Будко Микита 04.09.1998 Кз мкдюсш 4:37.9 ІІІ Чурілін СГ
2 Седих Кирилло 02.03.1999 Дюсш м. Первом. 4:38.1 ІІІ Лишенко ОО
3 Тимченко Віталій 26.04.1999 Дюсш м. Первом. 4:44.5 ІІІ Лишенко ОО
4 Івахненко Руслан 29.06.1998 Кз мкдюсш 4:46.1 ІІІ Андрусенко ЮВ
5 Братковський Олек. 01.01.1998 ХРЛІСП-Чугу. р-н 4:51.9 Ію Каняхіна Кузнєцов
6 Дубогризов Вадим 09.12.1999 Кз мкдюсш 4:57.6 Ію Андрусенко ЮВ
7 Чередниченко Артем 01.01.1998 Барвінківс. Дюсш 5:02.8 Ію Самостійно
8 Чередниченко Андр. 17.06.1998 Кз мкдюсш 5:06.0 ІІю Андрусенко ЮВ
9 Воронов Андрій 01.01.1999 Кз мкдюсш 5:15.3 ІІю Чурілін СГ
  12.05.2013   Біг 3000м юнаки      
1 Машталь Станіслав 01.01.1998 ХДВУФК-1-Лозов 9:44.8 ІІІ Андрєєв Коростієв
2 Седих Кирилло 02.03.1999 Дюсш м. Первом. 9:56.6 ІІІ Лишенко ОО
3 Тимченко Віталій 26.04.1999 Дюсш м. Первом. 10:22.5 Ію Лишенко ОО
4 Чередниченко Андр. 17.06.1998 Кз мкдюсш 10:38.0 Ію Андрусенко ЮВ
5 Дубогризов Вадим 09.12.1999 Кз мкдюсш 10:52.3 ІІю Андрусенко ЮВ
6 Будко Микита 04.09.1998 Кз мкдюсш 10:35.7 Ію Чурілін СГ
  12.05.2013 Біг 110м з/б (0,840) юнаки        
1 Пасмор Максим 06.02.1998 ХРЛІСП-Рогань 16.0   Соколов Костоглодов
2 Шкрипинець Кирил 18.08.1998 ХДВУФК-1-Бал. 16.2   Бондаренко Переясл
3 Панасюк Едуард 13.03.1998 ХРЛІСП-Рогань 17.3   Соколов Костоглодов
  12.05.2013 Біг 300м з/б юнаки        
1 Панасюк Едуард 13.03.1998 ХРЛІСП-Рогань 46.8   Соколов Костоглодов
2 Селихов Глеб 29.06.1999 Кс дюшор Динамо 47.1   Гладков ОС
3 Романенко Андрій 01.01.1998 Кз мкдюсш 48.1   Чурілін СГ
4 Івахненко Руслан 29.06.1998 Кз мкдюсш 49.4   Андрусенко ЮВ
5 Конюшенко Дмитро 01.01.1998 Золочів Дюсш 50.5   Ломакін ВМ
6 Дубогризов Вадим 09.12.1999 Кз мкдюсш 51.8   Андрусенко ЮВ
7 Чередниченко Андр. 17.06.1998 Кз мкдюсш 55.4   Андрусенко ЮВ
  11.05.2013 Стрибки у висоту юнаки        
1 Фарбітний Максим 05.04.1998 ХРЛІСП-Богодух. 1.65 ІІІ Горбач ЛС Кочнєв
2 Конюшенко Дмитро 01.01.1998 Золочів Дюсш 1.55 Ію Ломакін ВМ
3 Дев’ятко Євген 23.10.1998 Дюсш м. Куп’янс. 1.50 ІІю Дев’ятко ГМ
4 Плужник Ілля 01.01.2001 Золочів Дюсш 1.50 ІІю Марченко ОО
5 Коваленко Антон 01.01.2000 Золочів Дюсш 1.50 ІІю Ломакін ВМ
6 Стороженко Вадим 01.01.1998 Золочів Дюсш 1.45 ІІю Ломакін ВМ
7 Гончаров Віктор 01.01.1999 Золочів Дюсш 1.45 ІІю Ломакін ВМ
8 Дрокін Максим 01.01.1999 Дюсш Комсомол. 1.35 ІІІю Лазарук А
9 Гарбуз Роман 01.01.1999 Богодухів Дюсш 1.25 б/р Лубков ВВ
10 Балюк Максим 01.01.2002 Золочів Дюсш 1.20   Марченко ОО
  11.05.2013 Стрибки з жердиною юнаки        
1 Шевцов Тарас 05.06.1999 Кз кдюсш-12 3.60 ІІ Шевцов ВІ
2 Конюшенко Дмитро 01.01.1998 Золочів Дюсш 2.80 Ію Ломакін ВМ
  11.05.2013 Стрибки у довжину юнаки        
1 Сєров Владислав 10.01.1998 Рогань Дюсш 5.89 ІІІ Соколов Кандауров
2 Шевельов Володим 01.01.1998 Барвінківс. Дюсш 5.84 ІІІ Самостійно
3 Фарбітний Максим 05.04.1998 ХРЛІСП-Богодух. 5.80 ІІІ Горбач ЛС Кочнєв
4 Коровін Денис 11.02.1998 Кз кдюсш ХТЗ 5.65 Ію Довженко ОМ
5 Даюк Артем 01.01.1999 Золочів Дюсш 5.59 Ію Ломакін ВМ
6 Татевосян Данііл 26.01.1998 Кз кдюсш ХТЗ 5.39 Ію Храмцова ОЛ
7 Жарий Андрій 01.01.1999 Дюсш Комсомол. 5.17 ІІю Лазарук СА
8 Кухаренко Михайло 24.01.1998 Дюсш Вовчанськ 5.08 ІІю Бордун МО
9 Романець Руслан 01.01.1999 ХРЛІСП-Вовчанс. 5.03 ІІю Курочка АМ Сергієн
10 Касьянов Руслан 01.01.1999 Дюсш Комсомол. 4.90 ІІю Лазарук СА
11 Романець Владислав 01.01.1999 ХРЛІСП-Вовчанс. 4.87 ІІю Курочка АМ Сергієн
12 Прокопенко Сергій 17.01.1999 Кз кдюсш-9 4.76 ІІю Гопта ВА
13 Плаксій Павло 01.01.1998 Барвінківс. Дюсш 4.65 ІІІю Самостійно
14 Майстренко Богдан 01.01.1999 Барвінківс. Дюсш 4.61 ІІІю Самостійно
15 Розторгуєв Володим 18.04.1999 ХДВУФК-1-НВод 4.57 ІІІю Половенко Паламар
16 Гончаров Віктор 01.01.1999 Золочів Дюсш 4.56 ІІІю Ломакін ВМ
17 Бортников Артем 09.12.1999 Кз кдюсш ХТЗ 4.51 ІІІю Омельченко МВ ОП
18 Плужник Ілля 01.01.2001 Золочів Дюсш 4.40 ІІІю Марченко ОО
19 Левічев Валерій 01.01.2000 Дюсш м. Лозова 4.31 ІІІю Зоріна ОВ
20 Дрокін Максим 01.01.1999 Дюсш Комсомол. 4.28 ІІІю Лазарук А
21 Шаповалов Владисл 01.01.1998 Дюсш Комсомол. 4.26 ІІІю Лазарук А
22 Стороженко Вадим 01.01.1998 Золочів Дюсш 4.10 ІІІю Ломакін ВМ
23 Степанець Ілля 01.01.2002 Дюсш м. Лозова 4.07 ІІІю Зоріна ОВ
24 Коваленко Денис 01.01.2001 Кз кдюсш-12 3.94 б/р Курносов ВВ
25 Чурілов Дмитро 08.03.1999 Вовчанськ. Дюсш 3.90   Галич ВФ
26 Коваленко Антон 01.01.2000 Золочів Дюсш 3.85   Ломакін ВМ
27 Насурдинов Тимур 01.01.1999 Кз кдюсш ХТЗ 3.80   Довженко ОМ
28 Яременко Олег 01.01.2000 Дюсш Комсомол. 3.75   Лазарук А
29 Балюк Максим 01.01.2002 Золочів Дюсш 3.66   Марченко ОО
30 Гарбуз Роман 01.01.1999 Богодухів Дюсш 3.60   Лубков ВВ
31 Леенко Микита 18.06.1999 Кз кдюсш ХТЗ 3.58   Омельченко МВ ОП
  12.05.2013 Потрійний стрибок юнаки        
1 Сєров Владислав 10.01.1998 Рогань Дюсш 12.13 Ію Соколов Кандауров
2 Романець Руслан 01.01.1999 ХРЛІСП-Вовчанс. 11.71 ІІю Курочка АМ Сергієн
3 Дев’ятко Євген 23.10.1998 Дюсш м. Куп’янс. 11.53 ІІю Дев’ятко ГМ
4 Романець Владислав 01.01.1999 ХРЛІСП-Вовчанс. 11.48 ІІю Курочка АМ Сергієн
5 Фарбітний Максим 05.04.1998 ХРЛІСП-Богодух. 11.46 ІІю Горбач ЛС Кочнєв
6 Тимченко Олександр 18.02.1999 ХРЛІСП-Зміїв 10.50 ІІІю Горбач ЛС Кришталь
  11.05.2013 Штовхання ядра (4кг) юнаки        
1 Бабич Андрій 20.05.1999 Зміївська Дюсш 13.24 н/к Кришталь ОВ
2 Сотніков Денис 23.07.1998 Кс дюшор Динамо 13.01   Комісов МР
3 Целеп Євген 24.08.1998 ХРЛІСП-Олімпія 10.97   Соколов Костоглодов
4 Закалюжний Волод. 30.07.1998 ХРЛІСП-ХТЗ 10.29   Мінаков ЮМ
5 Савченко Данило 21.05.1999 Вовчанськ Дюсш 9.83   Галич ВФ
6 Бородін Костянтин 01.01.1999 Золочів Дюсш 9.71   Ломакін ВМ
7 Касьянов Руслан 01.01.1999 Дюсш Комсомол. 9.26   Лазарук СА
8 Жарий Андрій 01.01.1999 Дюсш Комсомол. 9.13   Лазарук СА
9 Шаповалов Владисл 01.01.1998 Дюсш Комсомол. 9.11   Лазарук А
10 Логуновський Антон 01.01.2000 Золочів Дюсш 8.90   Ломакін ВМ
11 Совенко Владислав 01.01.1999 Дюсш Комсомол. 8.87   Лазарук А
12 Дрокін Максим 01.01.1999 Дюсш Комсомол. 8.50   Лазарук А
13 Яременко Олег 01.01.2000 Дюсш Комсомол. 6.70   Лазарук А
14 Капуста Станіслав 23.07.2001 Кс дюшор Динамо 4.94   Комісов МР
  12.05.2013 Метання диска (1 кг.) юнаки        
1 Сотніков Денис 23.07.1998 Кс дюшор Динамо 34.17 н/к Комісов МР
2 Никита Іван 01.01.1999 ХРЛІСП-Золочів 32.00   Иінаков ЮМ Ломак
3 Логуновський Антон 01.01.2000 Золочів Дюсш 29.38   Ломакін ВМ
4 Капуста Станіслав 23.07.2001 Кс дюшор Динамо 16.02   Комісов МР
  11.05.2013 Метання списа (600 гр.) юнаки        
1 Куриленко Едуард 01.01.1998 ХРЛІСП-ХТЗ 42.61 н/к Фарб. Мінаков. Кр.
2 Левченко Артем 03.09.1999 ХДВУФК-1-НВод. 41.77   Харун ВД Паламарч
3 Фарбітний Максим 05.04.1998 ХРЛІСП-Богодух. 41.40   Горбач ЛС Кочнєв
4 Савченко Данило 21.05.1999 Вовчанськ Дюсш 35.00   Галич ВФ
5 Мендак Дмитро 01.01.1999 ХРЛІСП-Рогань 34.90   Соколов Костоглодов
6 Тимченко Олександр 18.02.1999 ХРЛІСП-Зміїв 30.35   Горбач ЛС Кришталь
7 Овчаренко Андрій 01.01.1999 Кз мкдюсш 29.90   Хусаінова Пацюк
8 Логуновський Антон 01.01.2000 Золочів Дюсш 29.54   Ломакін ВМ
9 Мін тюк Андрій 01.01.2000 Кз мкдюсш 25.12   Хусаінова Пацюк
10 Алеушкін Олексій 01.01.1998 Вовчанськ Дюсш 24.98   Галич ВФ
11 Кравченко Олександ 23.05.2001 Вовчанськ Дюсш 18.20   Галич ВФ
  Керівник змагань І категорія       М.Р.Комісов
  Головний секретар НС       В.А.Гопта

Расписание

Р О З К Л А Д
чемпіонат Харківської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1996-97, 1998-р.н. і молодше м. Харків

І день 11 травня 2013 року (субота)      
Бігові види       Технічні види    
Біг 100м з/б дівчата старші та 7-б заб. 14.00 штовхання ядра дівчата старші, середні  
      14.00 стрибки довжина юнаки старші, середні  
Біг 100м з/б дівчата середні та 7-б   14.15      
Біг 100м з/б дівчата середні, старші ф-л 14.30 стрибки висота дівчата середні, старші 7-б
Біг 100м юнаки старші, середні 8-б 14.45 штовхання ядра юнаки старші, середні  
Біг 100м дівчата старші, середні заб. 14.55 стрибки жердина дівчата, юнаки  
Біг 100м юнаки старші, середні заб. 15.30 стрибки довжина юнаки старші, середні 8-б
        штовхання ядра дівчата старші, середні 7-б
        стрибки висота дівчата середні, старші  
Біг 400м дівчата старші, середні ф-л 16.00 штовхання ядра юнаки старші, середні 8-б
Біг 400м юнаки старші, середні ф-л 16.20      
Біг 200м дівчата старші, середні 7-б 16.45 стрибки довжина дівчата старші, середні  
        стрибки висота юнаки середні, старші  
Біг 400м юнаки старші, середні 8-б 16.55      
Біг 100м дівчата старші, середні ф-л 17.10      
Біг 100м юнаки старші, середні ф-л 17.20      
Біг 1500м дівчата старші, середні ф-л 17.30      
Біг 1500м юнаки старші, середні ф-л 17.45      
Нагородження переможців та призерів І дня змагань проводиться на місцях проведення, по закінченню виду      
ІІ день 12 травня 2013 року (неділя)      
Бігові види       Технічні види    
с/х 3, 5000м дівчата, юнаки ф-л 9.15 стрибки довжина дівчата старші, середні 7-б
Біг 110м з/б юнаки старші та 8-б заб. 10.00 потрійн стрибок дівчата старші, середні  
        метання диска дівчата старші, середні  
Біг 110м з/б юнаки середні та 8-б 8-б 10.15      
      10.20 метання спису дівчата старші, середні 7-б
Біг 110м з/б юнаки старші, середні ф-л 10.30      
Біг 300м з/б дівчата, юнаки середні ф-л 10.45 стрибки висота юнаки старші, середні 8-б
Біг 400м з/б юнаки старші ф-л 11.00      
Біг 400м з/б дівчата старші ф-л 11.15 потрійн. стрибок юнаки старші, середні  
Біг 800м дівчата старші, середні 7-б 11.30 метання диска юнаки старші, середні  
Біг 200м дівчата старші, середні ф-л 11.40 метання списа юнаки старші, середні 8-б
Біг 200м юнаки старші, середні ф-л 12.00      
Біг 1000м юнаки старші, середні 8-б 12.20      
Біг 800м дівчата старші, середні ф-л 12.35      
Біг 800м юнаки старші, середні ф-л 12.50      
Біг 3000м дівчата старші, середні ф-л 13.05      
Біг 3000м юнаки старші, середні ф-л 13.20      
Нагородження переможців та призерів ІІ дня змагань проводиться на місцях проведення, по закінченню виду      
Урочисте закриття змагань     13.40      
Нарада тренерів     13.45      
Метання списа буде проводитися з 11.00. годин – 11.05.2013р. на ст. КЗ КДЮСШ „ХТЗ”
О Р Г К О М І Т Е Т            

Смотрите также

Яндекс.Метрика