О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

130309

09 Март 2013. Харьков Открытое первенство КЗ КДЮСШ ХТЗ по легкой атлетике. Троеборье

  • Дата:
  • 09 Март 2013
  • Страна: Украина
  • Город: Харьков
  • Просмотров: : 2369


Результаты открытого первенства КЗ ДЮСШ ХТЗ по легкой атлетике. Троеборья

ДІВЧАТА 1998-1999 рр.н.
Триборство №1(60м+довжина+300м) 09.03.13.
1. Рофе-Бекетова Ірина 18.09.98 ХМ КДЮСШ :8.2 439 5.51 703 :44.8 460 1602 Ісправнікова ВМ
2. Садкова Олена 10.05.98 ХРЛІСП-Рог. ДЮСШ :8.0 492 4.45 538 :46.2 396 1426 Соколов Костоглодов
3. Нерубальщук Ірин 21.09.98 ХРЛІСП :8.6 340 5.15 601 :49.5 260 1201 Гресь АЮ Горбач ЛС
4. Абелєнцева Яна 17.09.99 ХМ КДЮСШ :8.6 340 4.73 487 :47.2 352 1179 Омельченко МВ ОП Слюсаренко
5. Форова Маргарита 01.01.98 ДЮСШ Лозова :8.6 340 4.40 403 :45.6 422 1165 Зоріна ОВ Каняхіна НФ
6. Шляхтіна Альона 02.11.98 ХРЛІСП-Рог. ДЮСШ :8.6 340 4.34 388 :46.4 386 1114 Соколов Костоглодов
7. Фортова Марія 20.01.99 КДЮСШ «ХТЗ» :8.4 388 4.60 454 :49.5 260 1102 Омельченко МВ ОП
8. Черненко Анастасія 06.06.98 КДЮСШ-12 :8.6 340 4.64 464 :50.4 228 1032 Пупов СС
9. Вакула Анастасія 01.11.99 ХМ КДЮСШ :8.9 274 4.18 350 :48.6 296 920 Слюсаренко ЮВ
10. Вдовіченко Дар′я 01.01.99 КДЮСШ-12 :8.2 439 × 0 :45.5 427 866 Поліваний ВІ
11. Пасічник Тетяна 01.01.98 ДЮСШ Золочів :9.0 253 4.45 416 :53.7 146 815 Самост.
12. Василенко Ірина 19.12.98 ХМ КДЮСШ :8.5 364 4.36 393 - 0 757 Андрієнко АМ
13. Ноженко Анна 01.01.99 ХМ КДЮСШ :9.0 253 3.60 220 :49.0 280 753 Чурілін СГ
14. Бражнік Дар′я 23.11.98 Роганська ДЮСШ :9.1 233 4.22 359 :53.2 156 748 Соколов Костоглодов
15. Хаустова Валерія 12.05.98 ХМ КДЮСШ :8.7 318 4.15 343 - 0 661 Андрієнко АМ
16. Колантай Тетяна 06.04.98 ХМ КДЮСШ :8.8 295 3.96 299 - 0 594 Андрієнко АМ
17. Лисняк Ольга 01.01.99 КДЮСШ-12 :9.5 161 3.61 223 :53.6 148 531 Поліваная НС
18. Невмержицька Оля 17.01.98 ДЮСШ-9 :9.5 161 3.58 216 :55.1 118 495 Триленко РМ
19. Канівець Любов 01.01.99 В-Писарівка :9.6 145 3.53 206 :54.6 128 479 Дейкун ОІ
20. Детинич Олена 11.06.98 ДЮСШ-9 :9.3 196 3.38 176 :56.4 92 464 Триленко РМ
21. Скокова Олександра 01.01.98 КДЮСШ «ХТЗ» :9.4 178 3.83 270 - 0 448 Храмцова ОЛ
22. Триханкіна Євгенія 01.01.98 ДЮСШ Лозова :9.6 145 3.13 130 :56.9 82 357 Зоріна ОВ Каняхіна НФ
23. Никоненко Аліна 01.01.99 «Динамо» :9.4 178 × 0 :52.6 164 342 Комісов МР
24. Жданова Юлія 05.01.99 КДЮСШ «ХТЗ» :9.6 145 3.18 140 :58.6 56 341 Храмцова ОЛ
25. Ноженко Ол-ра 01.01.99 ХМ КДЮСШ :9.5 161 × 0 :52.7 167 328 Чурілін СГ
26. Романенко Вікторія 01.01.99 «Динамо» :9.6 145 3.14 131 :59.6 44 320 Комісов МР
27. Фролова Карина 01.03.99 КДЮСШ «ХТЗ» :9.7 129 3.00 107 :59.9 41 277 Храмцова ОЛ
28. Закопайло Марина 01.01.99 КДЮСШ «ХТЗ» :12.9 0 3.36 172 :56.8 84 256 Пастушенко ОМ
29. Павленко Дар′я 31.01.98 ХМ КДЮСШ :9.7 129 - 0 - 0 129 Слюсаренко ЮВ
30. Каньшина Руслана 01.06.98 Липецька ДЮСШ :11.1 2 3.00 107 - 0 109 Пуляєва СМ
31. Гордієнко Інна 01.01.99 В-Писарівка :10.6 27 2.80 75 1:03.6 4 106 Дейкун ОІ
32. Хуріна Олена 01.01.99 КДЮСШ «ХТЗ» :11.3 0 2.97 102 - 0 102 Пастушенко ОМ
Триборство №2(довжина+висота+60м) 09.03.13.
1. Курченко Світлана 17.09.98 ХРЛИСП 4.81 508 150 621 :8.3 413 1542 Кочнєв ЄВ Горбач ЛС
2. Жекова Яна 13.06.98 УФК№1 5.01 562 145 566 :8.3 413 1541 Халаім Пупова Плачінда
3. Нечитайло Влада 13.06.99 КДЮСШ-12 4.78 500 135 460 :9.2 214 1174 Белявцев СМ
4. Маковецька Катерин 28.10.98 ХРЛІСП 4.27 371 140 512 :8.9 274 1157 Горбач ЛС Кришталь ОВ
5. Громова Ганна 22.01.99 ДЮСШ-9 4.49 426 130 409 :8.8 295 1130 Дмітрієва НВ
6. Жданова Наталія 05.01.99 КДЮСШ «ХТЗ» 4.42 408 135 460 :9.0 253 1121 Храмцова ОЛ
7. Журавель Дар′я 01.01.99 ДЮСШ Комсомольс 4.38 398 130 409 :8.8 295 1102 Лазарук СА
8. Сіра Наталія 02.08.98 ДЮСШ Золочів 4.10 331 135 460 :9.0 253 1044 Ломакін ВМ
9. Піжанкова Стася 23.10.99 ХМ КДЮСШ 3.69 239 135 460 :9.5 161 860 Ісправнікова ВМ Літвін
10. Міщенко Ганна 28.01.98 ДЮСШ-9 3.70 242 130 409 :9.9 101 752 Триленко РМ
Триборство №3(ядро+60м+довжина) 09.03.13.
1. Рибалка Дар′я 16.10.98 КДЮСШ «ХТЗ» 9.12 472 :8.4 388 4.56 443 1303 Фарбітна ІП
2. Рябова Вікторія 01.08.98 ДЮСШ Комсомольс 8.67 443 :8.7 318 4.66 469 1230 Халаім ММ Пупова Лазарук
3. Лукашенко Маргари 01.01.99 ХРЛІСП-Рог. ДЮСШ 13.76 778 :9.3 196 3.72 246 1120 Мінаков ЮМ Фарбітна Соколов
4. Мельнікова Настя 01.01.99 В-Писарівка 8.81 452 :9.2 214 4.44 413 1079 Дейкун ОІ
5. Сороколіт Ірина 01.01.98 ХРЛІСП 6.80 322 :8.8 295 4.40 403 1020 Каняхіна НФ Горбач ЛС
6. Гасанова Яна 03.01.98 ХРЛІСП – Золочів 8.41 426 :9.2 214 4.02 312 952 Ломакін ВМ Мінаков Фарбітна
7. Черняєва Юлія 30.07.98 КДЮСШ-12 6.79 322 :9.1 233 3.90 285 840 Белявцев СН
8. Швидько Поліна 01.01.98 «Динамо» 7.77 385 :9.5 161 3.90 285 831 Половенко БМ
9. Слободнюк Юлія 01.01.98 КДЮСШ «ХТЗ» 6.41 297 :9.0 253 3.73 248 798 Храмцова ОЛ
10. Шульга Надія 10.08.99 КДЮСШ «ХТЗ» 6.56 307 :9.5 161 3.39 178 646 Храмцова ОЛ
11. Сабельнікова Алона 12.01.99 ДЮСШ-9 7.65 377 :10.6 27 3.24 150 554 Дмітрієва НВ
12. Левченко Вероніка 11.05.98 НТУ ХПІ 5.48 238 :10.1 75 3.67 235 548 Шаповалова ВО
13. Лаптєва Марія 01.01.99 ДЮСШ Лозова 6.45 300 :10.7 20 3.14 131 451 Зоріна ОВ
14. Ємченко Валерія 02.07.99 КДЮСШ «ХТЗ» 6.38 295 :10.8 14 2.64 52 361 Фарбітна ІП
15. Соснік Анастасія 01.01.98 ДЮСШ Лозова 4.39 170 :11.7 0 × 0 170 Зоріна ОВ
ДІВЧАТА 2000р.н. і мол.
Триборство №1(60м+довжина+300м) 09.03.13.
1. Подгородецька Єва 17.08.01 КДЮСШ «ХТЗ» :8.5 364 4.10 331 :48.5 300 995 Омельченко МВ ОП
2. Лебідь Еліза 17.07.01 ДЮСШ Куп′янськ :8.6 340 4.14 340 :49.4 264 944 Дев′ятко ГМ
3. Набока Лоліта 01.01.01 КДЮСШ «ХТЗ» :8.9 274 3.85 274 :51.0 210 758 Довженко ОМ
4. Балабушкіна Віка 06.03.02 КДЮСШ «ХТЗ» :8.9 274 4.00 308 :55.2 116 698 Храмцова ОЛ
5. Петраченко Альона 17.06.01 ДЮСШ Куп′янськ :8.9 274 3.78 259 :54.8 124 657 Дев′ятко ГМ
6. Федунків Валерія 15.10.00 КДЮСШ «ХТЗ» :9.1 233 3.83 270 :54.6 128 631 Омельченко МВ ОП
7. Фортова Вікторія 15.03.01 КДЮСШ «ХТЗ» :9.1 233 3.79 261 :55.5 110 604 Омельченко МВ ОП
8. Пахомова Анна 01.01.00 ДЮСШ Золочів :9.4 178 3.55 210 :52.4 173 561 Самост.
9. Зюкова Софія 03.08.02 КДЮСШ «ХТЗ» :9.7 129 3.75 252 :53.9 142 523 Омельченко МВ ОП
10. Панаріна Ірина 04.01.01 КДЮСШ «ХТЗ» :8.9 274 3.40 180 :58.4 59 513 Омельченко МВ ОП Фарбітна
11. Пупіна Еліна 01.01.01 КДЮСШ «ХТЗ» :9.9 101 2.97 102 :59.2 48 251 Пастушенко ОМ
12. Тихоненко Марія 23.08.02 ДЮСШ Куп′янськ :10.0 88 3.15 133 0 0 221 Дев′ятко ГМ
13. Лахматова Альбіна 01.01.02 КДЮСШ-12 :10.2 64 2.94 97 1:00.6 34 195 Курносов ВВ
14. Задеря Катерина 10.02.00 ДЮСШ Золочів :10.9 9 3.38 176 1:08.6 0 185 Ломакін ВМ
15. Тимофеєва Анастасі 03.09.01 ДЮСШ Куп′янськ :10.3 53 2.87 86 1:04.8 0 139 Дев′ятко ГМ
16. Макляк Катерина 01.01.03 ДЮСШ Комсомольс :11.8 0 2.20 4 1:13.6 0 4 Циганок ЛІ
17. Попова Дар′я 01.01.05 КДЮСШ-12 :12.8 0 2.20 4 1:21.7 0 4 Поліваная НС
18. Зарванская Тетяна 01.01.02 «Динамо» :11.2 0 × 0 1:33.9 0 0 Комісов МР
Триборство №2(довжина+висота+60м) 09.03.13.
1. Диханова Дар′я 01.01.00 ДЮСШ Комсомольс 4.38 398 140 512 :8.8 295 1205 Лазарук СА
2. Кривша Дарина 02.01.02 ДЮСШ Золочів 4.13 338 140 512 :9.1 233 1083 Ломакін ВМ
3. Білик Тетяна 07.07.00 ДЮСШ Золочів 4.12 336 115 266 :9.6 145 747 Ломакін ВМ
4. Михалюк Ганна 01.01.02 ДЮСШ Золочів 2.79 261 105 180 :8.9 274 715 Марченко ОО
5. КацевалЯна 22.06.00 ДЮСШ-9 3.82 267 120 312 :9.9 101 680 Триленко РН
6. Василенко Аліна 01.01.01 ДЮСШ Комсомольс 3.80 283 110 222 :9.9 101 606 Лазарук СА
7. Никоненко Аліна 24.04.00 «Динамо» × 0 130 409 :9.5 161 570 Комісов МР
8. Солоха Катерина 02.03.00 КДЮСШ-12 3.50 200 105 180 :10.0 88 468 Белявцев СН
9. Шевцова Анастасія 15.01.01 ХМ КДЮСШ 3.20 142 115 266 :10.3 53 461 Ісправнікова ВМ Літвін
10. Сорокіна Дарина 01.01.01 ДЮСШ Комсомольс 3.52 204 100 141 :11.0 5 350 Лазарук СА
Триборство №3(ядро+60м+довжина) 09.03.13.
1. Паценко Наталія 01.03.00 ХМ КДЮСШ 7.28 353 :9.7 129 3.97 301 783 Ісправнікова ВМ Літвін
2. Доля Альона 01.01.00 В-Писарівка 6.12 279 :9.4 178 3.69 239 696 Дейкун ОІ
3. Шинкарьова Вероні 01.01.00 ДЮСШ Комсомольс 4.44 173 :9.5 161 3.72 246 580 Лазарук СА
4. Романенко Віка 01.01.00 «Динамо» 5.77 257 :9.9 101 3.45 190 548 Комісов МР
5. Плахтій Ірина 01.01.00 ДЮСШ Лозова 6.23 286 :9.6 145 3.42 184 515 Зоріна ОВ
6. Назарчук Анастасія 01.01.00 ДЮСШ Лозова 6.18 283 :10.1 75 3.27 155 513 Зоріна ОВ
7. Хопяк Анна 01.01.00 ДЮСШ Комсомольс 7.94 395 :10.5 35 2.75 67 497 Лазарук СА
8. Завада Марія 01.01.01 ДЮСШ Комсомольс 5.44 236 :10.2 64 3.00 107 407 Лазарук СА
ЮНАКИ 1998-1999 рр.н.
Триборство №1(60м+довжина+300м) 09.03.13.
1. Пасмор Максим 06.02.98 ХРЛІСП-Рог. ДЮСШ :7.2 732 5.91 567 :39.6 497 1796 Соколов Костоглодов
2. Татевосян Даніїл 06.01.98 КДЮСШ «ХТЗ» :7.4 668 5.60 504 :41.8 384 1556 Храмцова ОЛ
3. Єна Максим 03.11.98 ХМ КДЮСШ :7.4 668 5.27 435 :41.0 423 1526 Чурілін СГ
4. Коровін Денис 01.01.98 КДЮСШ «ХТЗ» :7.4 668 5.53 487 :42.2 365 1520 Довженко ОМ
5. Титаренко Станисла 01.01.99 ДЮСШ-12 :7.7 577 5.24 429 :43.2 321 1327 Поліваний ВІ
6. Марюха Ярослав 01.01.99 ДЮСШ-12 :7.8 548 5.13 407 :42.1 370 1325 Поліваная НС
7. Юхимець Віталій 01.01.99 ХРЛІСП «Олімпія» :8.0 492 5.55 492 :42.8 338 1322 Каняхіна НФ
8. Акчурін Євгеній 01.01.99 ХРЛІСП :7.9 520 5.12 405 :43.9 293 1218 Курочка АМ
9. Голубков Віталій 21.06.98 Роганська ДЮСШ :7.8 548 4.80 345 :43.3 318 1211 Соколов Костоглодов
10. Кухаренко Михайло 01.01.98 ДЮСШ Вовчанськ :8.1 465 5.19 419 :43.7 301 1185 Половенко БМ
11. Романець Влад 01.01.99 ХРЛІСП :8.1 465 5.07 396 :45.1 245 1106 Курочка АМ
12. Панасюк Едуард 13.03.98 ХРЛІСП-Рог. ДЮСШ :8.1 465 4.60 308 :43.9 293 1066 Соколов Костоглодов
13. Росторгуєв Володим 01.01.99 ДЮСШ Н.Водолага :8.3 413 5.36 453 :46.4 194 1060 Половенко БМ
14. Будко Микита 01.01.98 ХМ КДЮСШ :8.3 413 4.55 299 :44.0 289 1001 Чурілін СГ
15. Романець Руслан 01.01.99 ХРЛІСП :8.0 492 4.68 323 :47.4 159 974 Курочка АМ
16. Конюшенко Дмитро 01.01.98 ДЮСШ Золочів :8.4 388 4.86 356 :46.1 205 949 Ломакін ВМ
17. Селіхов Гліб 29.06.99   :8.2 439 4.60 308 :46.7 183 930 Гладков ОС
18. Мирошник Влад 21.06.99 ХМ КДЮСШ :8.3 413 4.55 299 :47.2 166 878 Ісправнікова ВМ Літвін
19. Братковський Олекс. 01.01.98 КДЮСШ «ХТЗ» :8.6 340 4.18 235 :44.7 261 836 Каняхіна НФ
20. Свідло Максим 23.05.98 Липецька ДЮСШ :8.4 388 4.53 295 :48.4 128 811 Пуляєва СМ
21. Карепін Євгеній 25.01.98 ХРЛІСП :7.8 548 × 0 :44.9 253 801 Лозинський ГП
22. Бортніков Артем 12.09.99 КДЮСШ «ХТЗ» :8.8 295 4.27 250 :47.6 153 698 Омельченко МВ ОП
23. Райговіце Влад 21.09.98 Липецька ДЮСШ :8.7 318 4.20 239 :49.9 90 647 Пуляєва СМ
24. Плетньов Володими 01.01.99 ХМ КДЮСШ :8.5 364 3.54 136 :49.6 97 597 Чурілін СГ
25. Попов Ігор 14.11.98 Липецька ДЮСШ :8.8 295 3.85 182 :49.3 105 582 Пуляєва СМ
26. Романцов Кирило 01.01.98 ХМ КДЮСШ :9.1 233 3.58 142 :48.4 128 503 Чурілін СГ
27. Міафунфу Альберт 01.01.98 ДЮСШ Лозова :9.2 214 4.16 232 :51.8 49 495 Зоріна ОВ
28. Швець Владислав 25.06.98 Липецька ДЮСШ :9.2 214 3.52 133 :54.2 14 361 Пуляєва СМ
29. Приходько Андрій 01.01.99 ДЮСШ Лозова :9.3 196 3.80 174 :59.7 0 360 Зоріна ОВ
30. Лещенко Микита 18.06.99 КДЮСШ «ХТЗ» :9.5 161 3.74 165 :56.8 0 326 Омельченко МВ ОП
31. Насурдінов Тимур 01.01.99 КДЮСШ «ХТЗ» :8.9 274 × 0 :52.3 39 313 Довженко АМ
Триборство №2(довжина+висота+60м) 09.03.13.
1. Фарбітний Максим 05.04.98 ХРЛІСП 5.78 540 170 544 :7.4 668 1752 Горбач ЛС Кочнєв ЄВ
2. Даюк Артем 24.01.99 ДЮСШ Золочів 5.53 487 165 504 :7.3 700 1694 Ломакін ВМ
3. Дев′ятко Євгеній 23.10.98 ДЮСШ Куп′янськ 5.45 471 155 426 :7.8 548 1445 Дев′ятко ГМ
4. Жарий Андрій 01.01.99 ДЮСШ Комсомольс 4.95 373 150 389 :8.1 465 1227 Лазарук СА
5. Овчаренко Олексій 19.01.99 Роганська ДЮСШ 5.18 417 150 389 :8.3 413 1219 Соколов Костоглодов
6. Кас′янов Руслан 01.01.99 ДЮСШ Комсомольс 5.10 402 145 352 :8.6 340 1094 Лазарук СА
7. Стороженко Вадим 25.08.98 ДЮСШ Золочів 3.75 167 145 352 :9.1 233 752 Ломакін ВМ
Триборство №3(ядро4кг+60м+довжина) 09.03.13.
1. Шкрипинець Кирил 01.01.98 УФК№1 13.57 702 :7.6 607 5.48 477 1786 Бондаренко ВВ Переясловець ЛІ
2. Галіней Вадим 01.01.98 В-Писарівка 12.47 635 :7.9 520 4.90 363 1518 Дейкун ОІ
3. Тимченко Олександ 18.02.99 ХРЛІСП 10.24 500 :8.1 465 5.34 449 1414 Горбач ЛС Кришталь ОВ
4. Целеп Євгеній 24.08.98 Роганська ДЮСШ 10.75 531 :8.1 465 4.93 369 1365 Соколов Костоглодов
5. Опацький Дмитро 01.01.98 УФК№1 9.74 470 :8.3 413 5.36 453 1336 Бондаренко ВВ Переясловець ЛІ
6. Кондрашов Олег 01.01.99 В-Писарівка 9.33 445 :8.5 364 4.81 346 1155 Дейкун ОІ
7. Мендак Роман 01.01.99 ХРЛІСП В-Писарівка 10.69 527 :8.3 413 3.93 195 1135 Соколов ЛМ Дейкун ОІ
8. Берека Миколай 19.12.99 ХМ КДЮСШ 8.59 401 :8.3 413 4.15 230 1044 Переясловець ТО
9. Шаповалов Влад 01.01.98 ДЮСШ Комсомольс 9.13 434 :8.8 295 4.60 308 1037 Лазарук СА
10. Орлов Олег 01.01.98 КДЮСШ «ХТЗ» 9.68 466 :9.1 233 3.94 196 895 Фарбітна ІП
11. Никита Іван 09.02.99 ДЮСШ Золочів 10.06 489 :9.5 161 3.93 195 845 Мінаков ЮМ Ломакін Фарбітна
12. Савенко Влад 01.01.99 ДЮСШ Комсомольс 9.22 439 :9.7 129 4.15 230 798 Лазарук СА
ЮНАКИ 2000р.н. і мол.
Триборство №1(60м+довжина+300м) 09.03.13.
1. Баричев Микита 01.01.00 КДЮСШ «ХТЗ» :8.7 318 4.07 217 :48.1 137 672 Пастушенко ОМ
2. ЛевічевВалерій 01.01.00 ДЮСШ Лозова :8.9 274 4.61 310 :50.4 78 662 Зоріна ОВ
3. Олійник Дмитро 06.01.00 ХМ КДЮСШ :8.5 364 3.37 112 :47.4 159 635 Слюсаренко ЮВ
4. Степанець Ілля 01.01.02 ДЮСШ Лозова :9.3 196 3.89 188 :51.0 66 450 Зоріна ОВ
5. Анягхалоба Чегайме 01.01.01 КДЮСШ «ХТЗ» :9.0 253 3.90 190 :57.7 0 443 Пастушенко ОМ
6. Балюк Максим 01.01.02 ДЮСШ Золочів :9.0 253 3.78 171 :59.6 0 424 Марченко ОО
7. Катасонов Ігор 01.01.00 КДЮСШ «ХТЗ» :9.1 233 3.86 184 :55.9 0 417 Довженко ОМ
8. Дмитрієв Андрій 01.01.00 КДЮСШ «ХТЗ» :9.3 196 4.00 206 :55.2 4 406 Пастушенко ОМ
9. Закора Олксій 24.01.00 ДЮСШ Золочів :9.3 196 3.73 164 :53.2 26 386 Ломакін ВМ
10. Селіхов Михайло 22.01.02   :9.6 145 4.00 206 - 0 351 Гладков ОС
11. Томах Богдан 20.02.02 ХМ КДЮСШ :9.1 233 3.35 110 :59.2 0 343 Чурілін СГ
12. Новодерьожкін К 01.01.00 ХМ КДЮСШ :9.5 161 3.47 126 :53.3 24 313 Чурілін СГ
13. Едокпай Самуєль 01.01.03 КДЮСШ-12 :9.6 145 3.51 132 :56.3 0 277 Поліваная НС
14. Радигін Андрій 01.01.02 КДЮСШ «ХТЗ» :9.7 129 3.51 132 :57.9 0 261 Пастушенко ОМ
15. Кабаннік Андрій 01.01.02 ДЮСШ Золочів :9.8 115 3.56 139 1:02.4 0 254 Марченко ОО
16. Васильєв Марк 01.01.02 ДЮСШ Комсомольс :9.7 129 3.32 106 - 0 235  
17. Левченко Денис 01.01.03 КДЮСШ-12 :10.1 75 3.47 126 :59.7 0 201 Поліваная НС
18. Писарів Олег 31.07.01 ХМ КДЮСШ :10.1 75 3.43 121 1:00.6 0 196 Слюсаренко ЮВ
19. Бондаренко Антон 01.01.00 ДЮСШ Лозова :10.0 88 3.21 91 - 0 179 Зоріна ОВ
20. Попов Сергій 01.01.02 КДЮСШ-12 :10.1 75 3.22 93 1:02.5 0 168 Поліваная НС
21. Акбєров Мєхман 01.01.03 КДЮСШ-12 :10.0 88 3.11 79 :59.3 0 167 Курносов ВВ
22. Мирошніченко Вікт 01.01.01 ДЮСШ Золочів :9.9 101 2.83 47 :55.7 1 149 Марченко ОО
23. Песчанський Євген 01.01.04 КДЮСШ-12 :10.4 44 3.05 72 1:04.3 0 116 Курносов ВВ
24. Поліванов Єгор 07.01.00 КДЮСШ «ХТЗ» :10.1 75 2.76 40 1:04.9 0 115 Омельченко МВ ОП
25. Дем′ятко Кирило 01.01.03 ДЮСШ Золочів :10.7 20 2.99 65 1:04.1 0 85  
26. Харашавін Едік 01.01.00 ДЮСШ Лозова :11.3 0 2.59 24 1.06.4 0 24 Зоріна ОВ
27. Джигалов Нестор 03.05.06 КДЮСШ «ХТЗ» :13.0 0 × 0 - 0 0 Джигалов
Триборство №2(довжина+висота+60м) 09.03.13.
1. Плужник Ілля 01.01.01 ДЮСШ Золочів 4.65 317 150 389 :8.6 340 1046 Марченко ОО
2. Лобов Валентин 06.04.00 ДЮСШ Золочів 4.31 257 145 352 :8.8 295 904 Ломакін ВМ
3. Следюк Володимир 16.02.01 ХМ КДЮСШ 4.28 252 125 218 :8.8 295 765 Ісправнікова ВМ Літвін
4. Яременко Олег 01.01.00 ДЮСШ Комсомольс 4.35 264 130 250 :9.2 214 728 Лазарук СА
5. Коваленко Денис 01.01.01 КДЮСШ-12 4.14 229 120 188 :9.5 161 578 Курносов ВВ
6. Матвеєв Михайло 01.01.01 ДЮСШ Комсомольс × 0 110 131 :9.4 178 309 Лазарук СА
Триборство №3(ядро3кг+60м+довжина) 09.03.13.
1. Гаманов Роман 01.01.00 В-Писарівка 8.88 359 :8.6 340 4.41 274 973 Дейкун ОІ
2. Ємельянов Ігор 01.01.01 ДЮСШ Золочів 7.24 331 :9.5 161 3.83 179 671 Марченко ОО
3. Доля Володимир 01.01.01 В-Писарівка 6.55 281 :8.8 295 3.12 80 656 Дейкун ОІ
4. Лагуновський Антон 27.04.00 ДЮСШ Золочів 9.74 470 :10.4 44 3.06 73 587 Ломакін ВМ
5. Лебединець Денис 01.01.00 ДЮСШ Золочів 7.66 346 :10.7 20 2.57 22 390 Марченко ОО
6. Капуста Стас 01.01.01 «Динамо» 5.34 211 - 0 × 0 211 Комісов МР

Положение

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення

Відкритої першості КЗ КДЮСШ «ХТЗ» з легкої атлетики ( 3-борство )

І. Мета і завдання

• Популяризація легкої атлетики серед учнівської молоді м. Харкова та Харківської
області і залучання школярів до регулярних занять;

• Виявлення обдарованих спортсменів для формування збірної команди КЗ КДЮСШ
«ХТЗ» для участі в офіційних змаганнях;

• Виховання підростаючого покоління в славетних традиціях історії Харківської легкої
атлетики.

2. Керівництво проведенням змагань.

Безпосереднє проведення змагання здійснює КЗ КДЮСШ «ХТЗ» ХОР спільно з федерацією
легкої атлетики Харківської області та оргкомітетом змагань. Вище зазначені організації
виконують підготовчу роботу з організації та проведення змагань.

Безпосередній контроль та відповідальність за підготовку і проведення змагання, за
дотримання Правил ІААФ на змаганнях, а також за звітність покладається на керівника
змагань.

3. Місця і терміни проведення змагань.

Місце проведення: м. Харків, легкоатлетичний манеж КЗ КДЮСШ «ХТЗ».
День проведення змагань - 09.03.2013р., початок о 12-00.

4. Програма змагань.

Дівчата1998-1999р.р.н.; 2000р.н. і мол. - 3-борство №1,2,3
Юнаки1998-1999р.р.н.; 2000р.н. і мол. - 3-борство №1,2,3
3-борство №1 - 60м + довжина + 300м
3-борство №2 - довжина + висота + 60м
3-борство №3 - ядро + 60м + довжина

5. Учасники змагань.

До участі у змаганнях допускаються юнаки та дівчата 1998р.н. і молодше.
Кожен учасник може виступати в одному виді 3-борства.
Чисельна кількість учасників команди необмежена.

6. Визначення особистої і командної першості.

Змагання особисті.

Нарахування очок здійснюється за місцями в окремих видах 3-борства (1м. - Іоч., 2м. - 2оч.,

Зм. - Зоч., 4.....), за сумою очок 3 видів визначається переможець 3-борства - чим менша сума,

тим вище місце, при однаковій сумі перемагає той, у кого вище місце в окремих видах.
Протести розглядаються відповідно до Правил ІААФ.

7. Нагородження

Спортсмени, що посіли І - III місце, нагороджуються дипломами та медалями.

8. Фінансові умови участі у змаганнях

Положення є офіційним запрошенням-викликом відповідним спортивним орг анізаціям для
участі у змаганнях.

Контакти оргкомітету: 0507474485 Фарбітна Ірина Петрівна.

9. Термін та умови подання заявок.

Заявка учасників здійснюється у день приїзду, за 1 години до початку змагань.
Для проходження мандатної комісії необхідно мати заявку встановленого зразку завірену
директором та лікарем( учасники команд, що не надали заявки, до нагородження не
допускаються).

ПРОГРАМА
Відкритої Першості КЗ КДЮСШ «ХТЗ» з легкої атлетики
серед юнаків та дівчат 1998-1999рр.н.;2000р.н. і мол.

( 3-борство)

09. 03. 2013р. л/а манеж «ХТЗ»

09.03.2013р. (субота)

12.30

Урочисте відкриття змагань

 

12.50

№2 довжина дів сер., мол.

№1 біг 60м дів сер., мол.

13.10

№3 ядро дів сер., мол.

№1 біг 60м юн сер., мол.

13.30

№2 довжина юн сер., мол.

 

13.50

№3 ядро юн сер., мол.

 

14.20

№1 довжина дів сер., мол.

№3 біг 60м дів сер., мол.

14.30

№2 висота дів сер., мол.

№3 біг 60м юн сер., мол.

14.40

 
 

15.10

№1 довжина юн сер., мол.

 

15.20

№2 висота юн сер., мол.

№2 біг 60м дів сер., мол.

15.30

 

№1 біг 300м дів сер., мол.

15.50

 
 

16.00

№3 довжина дів сер., мол.

№1 біг 300м юн сер., мол.

16.10

 
 

16.20

№3 довжина юн сер., мол.

№2 60м юн сер., мол.

16.30

 

16.50

Нагородження переможців та призерів

*3-борство №1 - 60м + довжина + 300м
3-борство №2 - довжина + висота + 60м
3-борство №3 - ядро + 60м + довжина

Смотрите также

Яндекс.Метрика