О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

160723

23 Июль 2016. - 24 Июль 2016. Крапивницкий Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді

  • Дата:
  • 23 Июль 2016
  • 24 Июль 2016
  • Страна: Украина
  • Город: Крапивницкий
  • Положение: Download
  • Расписание: Download
  • Просмотров: : 570

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 1 место - общее
  • 4 место - среди молодежи
  • 3 место - многоборье
  • 3 место - многоборье молодёжь
  • Победители

  • МАНДИЧ Владислав - шест - 4,80 м
  • ШМАТЕНКО Юлія - 5000 м - 15:30.12
  • Ирина Рофе-Бекетова - семиборье - 5421
  • НЕРУБАЛЬЩУК Ірина, ЯРУШЕВСЬКА Жанна, МАРТИНОВА Оксана, КАЛІСТРАТОВА Аліна - 48,59 с - 4х100 м
  • Призеры

  • 2 - КАЛІСТРАТОВА Аліна - 100 м - 12,06 с
  • 2 - ПІНКЕВИЧ Віталій - шест - 4,80 м
  • 3 - ШЕВЦОВ Тарас - шест - 4,60 м
  • 2 - ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія - 5000 м - 16:01.80
  • 3 - ОБУХОВСЬКИЙ Олексій - 5000 м - 14:20.93
  • 3 - КАЛІСТРАТОВА Аліна - 200 м - 24,68 с
  • 2 - ПІМЕНОВА Ірина - тройной - 13,58 м
  • 3 - ЧЕХЛАТИЙ Олександр - 69,11 м
  • 2 - ГОРБАЧОВ Павло - 14,36 с
  • Норматив мастера спорта

  • ШМАТЕНКО Юлія - 5000 м - 15:30.12 - МСМК
  • ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія - 5000 м - 16:01.80
  •  УСТИМЕНКО Олександр - 100 м - 10,67
  • Ирина Рофе-Бекетова - семиборье - 5421
  • ПІМЕНОВА Ірина - тройной - 13,58 м


Результаты Харьковских легкоатлетов

Участников: 28
Результатов: 43
I Разряд: 14
КМС: 18
МС: 4
ДатаВремяВидКат.КругЗабегКвал.МестоФИДРРезультатОчкиРазр.КомандаТренер
2016 07.2310:00Семиборство. Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиФіналВітер: +1.02Рофе-Бекетова Ірина18.9.199814.41921КМСД, ШВСМІсправнікова Г
2016 07.2311:00Семиборство. Стрибки у висотуЖінкиФінал1Рофе-Бекетова Ірина18.9.19981.77941КМСД, ШВСМІсправнікова Г
2016 07.2316:20Біг на 100 мЖінкиЗабігиЗабіг 1 Вітер: +1.1Q1Калістратова Аліна6.11.199611.96КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А.
2016 07.2316:35Метання диска 2 кгЧоловікиФіналФєдосов Юрій14.11.1996DNSД, КСДЮСШОР "Динамо"Комісов М.Р., Олейник В.Я.
2016 07.2316:35Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 1 Вітер: +1.82Чорний Анатолій13.2.199710.95КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Куліш С
2016 07.2316:35Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +1.7q3Устименко Олександр1.6.199310.72КМСД, ШВСМБодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О.
2016 07.2316:35Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 4 Вітер: +1.46Діравка Валентин25.5.199311.09IД, КЗ "МК ДЮСШ" ХркЧурілін С.Г.
2016 07.2317:00Семиборство. Штовхання ядра 4 кгЖінкиФінал1Рофе-Бекетова Ірина18.9.199812.70707IД, ШВСМІсправнікова Г
2016 07.2317:05Біг на 400 мЧоловікиФіналЗабіг 4Бікулов Дмитро11.7.1990DNSД, ШВСММанжос М.В., Сінєков Ю.М., Чурілін С.Г.
2016 07.2317:45Стрибки у довжинуЖінкиФінал13Нерубальщук Ірина21.9.19984.99/+0.9IIIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркНікітін Є.Г., Горбач Л.С.
2016 07.2317:45Стрибки у довжинуЖінкиФінал6Піменова Ірина19.12.19885.93/+0.2КМСУ, ШВСМХлопотнова О.І.
2016 07.2317:45Стрибки у довжинуЖінкиФінал8Мартинова Оксана11.9.19965.75/0.0IД, ШВСМКурочка А.М., Халаїм М.М., Лазарук С
2016 07.2317:50Біг на 1500 мЖінкиФінал4Немченко Марина9.5.19964:35.51IУ, ШВСМКаняхіна Н., Кришталь О
2016 07.2318:00Штовхання ядра 7,260 кгЧоловікиФінал5Фєдосов Юрій14.11.199616.47КМСД, КСДЮСШОР "Динамо"Комісов М.Р., Олейник В.Я.
2016 07.2318:20Метання диска 1 кгЖінкиФіналНикита Катерина3.11.1994DNSД, ШВСМОлєйнік В.Я., Насонкін В.А., Ломакін В.М.
2016 07.2318:20Біг на 100 мЖінкиФіналВітер: +1.62Калістратова Аліна6.11.199612.06КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А.
2016 07.2318:25Стрибки з жердиноюЧоловікиФіналКононихін Олександр26.3.1996NMД, ШВСМШевцов В.І.
2016 07.2318:25Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал1Мандич Владислав7.7.19944.80КМСД, ШВСМШевцов В.І.
2016 07.2318:25Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал2Пінкевич Віталій9.3.19884.80КМСД, ШВСМПереяславець Л.
2016 07.2318:25Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал3Шевцов Тарас5.6.19994.60IД, ХДВУФК №1Шевцов В.І.
2016 07.2318:25Біг на 100 мЧоловікиФіналВітер: +1.36Устименко Олександр1.6.199310.67МСД, ШВСМБодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О.
2016 07.2318:40Семиборство. Біг на 200 мЖінкиФіналВітер: +2.31Рофе-Бекетова Ірина18.9.199826.38764IIД, ШВСМІсправнікова Г
2016 07.2318:55Біг на 400 м з/б (0.914)ЧоловікиФіналЗабіг 11Онацький Олексій18.11.199353.31КМСУ, ШВСММанжос М.В., Фарбітна І.П.
2016 07.2319:10Стрибки у довжинуЧоловікиФінал5Ісаченков Ярослав2.3.19956.94/+0.7IД, ШВСМІсправнікова В.М. , Казак В.Ю.
2016 07.2319:10Стрибки у довжинуЧоловікиФінал8Гончар Ігор6.6.19966.61/-0.6IIД, ШВСМХлопотнова О.І.
2016 07.2319:20Біг на 5000 мЖінкиФіналНемченко Марина9.5.1996DNFУ, ШВСМКаняхіна Н., Кришталь О
2016 07.2319:20Біг на 5000 мЖінкиФінал1Шматенко Юлія10.10.199115:30.12МСМКД, ШВСМБожко Є., Мягков С.К., Туришева Н.А.
2016 07.2319:20Біг на 5000 мЖінкиФінал2Погорєльська Вікторія4.8.199016:01.80МСД, ШВСМІванови П.П.Т.М.
2016 07.2319:45Біг на 5000 мЧоловікиФінал3Обуховський Олексій29.3.199314:20.93КМСД, СДЮСШОР ВнцБожко Є., Пригорницький О, Гарницька А.М.
2016 07.2319:45Біг на 5000 мЧоловікиФінал5Рибак Сергій11.11.198614:42.63IД, ШВСМСарафинюк П.Я., Поливаний В.І., Поливаная Н.С.
2016 07.2409:30Семиборство. Стрибки у довжинуЖінкиФінал1Рофе-Бекетова Ірина18.9.19985.81/+1.7792IД, ШВСМІсправнікова В.М.
2016 07.2409:50Біг на 110 м з/б (1.067)ЧоловікиЗабігиВітер: +0.1q3Горбачов Павло14.12.199114.47КМСД, ШВСМІсправнікова В.М.
2016 07.2410:00Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиЗабігиВітер: +2.5q4Ярушевська Жанна12.10.199515.22IМОН, ШВСМОмельченко М.В., Омельченко О.П., Яремчук Д.М.
2016 07.2410:15Біг на 3000 м з/пЧоловікиФінал6Дещенко Андрій30.7.19949:27.53IД, ШВСМПоліваная Н.С. , Поліваний В, Літвінова Л
2016 07.2410:45Потрійний стрибокЖінкиФінал2Піменова Ірина19.12.198813.58/+3.6МСУ, ШВСМХлопотнова О.І.
2016 07.2410:45Біг на 200 мЖінкиФіналЗабіг 3 Вітер: +0.23Калістратова Аліна6.11.199624.68КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А.
2016 07.2410:55Семиборство. Метання списа 600 грЖінкиФінал1Рофе-Бекетова Ірина18.9.199836.41599IIД, ШВСМІсправнікова В.М.
2016 07.2411:00Біг на 200 мЧоловікиФіналЗабіг 2 Вітер: +1.5Чорний Анатолій13.2.1997DQ 163.3Д, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Куліш С
2016 07.2411:00Біг на 200 мЧоловікиФіналЗабіг 2 Вітер: +1.51Онацький Олексій18.11.199322.41IУ, ШВСММанжос М.В., Фарбітна І.П.
2016 07.2411:00Біг на 200 мЧоловікиФіналЗабіг 2 Вітер: +1.52Діравка Валентин25.5.199322.70IД, КЗ "МК ДЮСШ" ХркЧурілін С.Г.
2016 07.2411:00Біг на 200 мЧоловікиФіналЗабіг 5 Вітер: +2.04Устименко Олександр1.6.199321.59КМСД, ШВСМБодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О.
2016 07.2411:00Біг на 200 мЧоловікиФіналЗабіг 4 Вітер: +1.34Бікулов Дмитро11.7.199022.22КМСД, ШВСММанжос М.В., Сінєков Ю.М., Чурілін С.Г.
2016 07.2412:15Потрійний стрибокЧоловікиФінал4Ісаченков Ярослав2.3.199514.98/0.0IД, ШВСМІсправнікова В.М. , Казак В.Ю.
2016 07.2412:15Потрійний стрибокЧоловікиФінал7Соломко Костянтин22.4.199613.07/+1.7IIIД, НТУ "ХПІ"Казак В.Ю.
2016 07.2412:20Семиборство. Біг на 800 мЖінкиФінал1Рофе-Бекетова Ірина18.9.19982:29.70697IIД, ШВСМІсправнікова В.М.
2016 07.2412:30Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиФіналВітер: +1.54Ярушевська Жанна12.10.199515.20IМОН, ШВСМОмельченко М.В., Омельченко О.П., Яремчук Д.М.
2016 07.2412:40Біг на 110 м з/б (1.067)ЧоловікиФіналВітер: +1.32Горбачов Павло14.12.199114.36КМСД, ШВСМІсправнікова В.М.
2016 07.2412:40Метання списа 800 грЧоловікиФінал3Чехлатий Олександр27.9.198969.11КМСУ, ШВСМНовіков А.М., Шаповалова В.О.

Результаты харьковчан в первый день соревнований

Біг на 100 м Жінки Забіги                    
Забіг 1 Вітер: +1.1                    
1 753  КАЛІСТРАТОВА Аліна  Харкiвська 06.11.1996 11.96 КМС Q Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А. Д, ХДВУФК №1
Біг на 100 м Чоловіки Забіги                    
Забіг 1 Вітер: +1.8                    
2 754  ЧОРНИЙ Анатолій  Харкiвська 13.02.1997 10.95 КМС   Бодрови В.В. та Н.Д., Куліш С Д, ХДВУФК №1
Забіг 2 Вітер: +1.7                    
3 752  УСТИМЕНКО Олександр  Харкiвська 01.06.1993 10.72 КМС q Бодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О. Д, ШВСМ
Забіг 4 Вітер: +1.4                    
6 769  ДІРАВКА Валентин  Харкiвська 25.05.1993 11.09 I   Чурілін С.Г. Д, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк
Стрибки у довжину Жінки Фінал                    
6 1617  ПІМЕНОВА Ірина  Харкiвська 19.12.1988 5.93/+0.2   КМС Хлопотнова О.І. У, ШВСМ
8 1594  МАРТИНОВА Оксана  Харкiвська 11.09.1996 5.75/0.0   I Курочка А.М., Халаїм М.М., Лазарук С Д, ШВСМ
10 1824 МИКИТЮК Ірина  Грузія 19.01.1986 5.29/-0.6       Грузія
13 1595  НЕРУБАЛЬЩУК Ірина  Харкiвська 21.09.1998 4.99/+0.9   III Нікітін Є.Г., Горбач Л.С. У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк
Біг на 1500 м Жінки Фінал                    
4 764  НЕМЧЕНКО Марина  Харкiвська 09.05.1996 4:35.51 I   Каняхіна Н., Кришталь О У, ШВСМ
Штовхання ядра 7,260 кг Чоловіки Фінал                    
5 1593  ФЄДОСОВ Юрій  Харкiвська 14.11.1996 16.47   КМС Комісов М.Р., Олейник В.Я. Д, КСДЮСШОР "Динамо"
Біг на 100 м Жінки Фінал                    
Вітер: +1.6                    
2 753  КАЛІСТРАТОВА Аліна  Харкiвська 06.11.1996 12.06 КМС   Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А. Д, ХДВУФК №1
Біг на 100 м Чоловіки Фінал                    
Вітер: +1.3                    
6 752  УСТИМЕНКО Олександр  Харкiвська 01.06.1993 10.67 МС   Бодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О. Д, ШВСМ
Стрибки з жердиною Чоловіки Фінал                    
1 1600  МАНДИЧ Владислав  Харкiвська 07.07.1994 4.8   КМС Шевцов В.І. Д, ШВСМ
2 1598  ПІНКЕВИЧ Віталій  Харкiвська 09.03.1988 4.8   КМС Переяславець Л. Д, ШВСМ
3 1602  ШЕВЦОВ Тарас  Харкiвська 05.06.1999 4.6   I Шевцов В.І. Д, ХДВУФК №1
Біг на 400 м з/б (0.914) Чоловіки Фінал                    
Забіг 1                    
1 765  ОНАЦЬКИЙ Олексій  Харкiвська 18.11.1993 53.31 КМС   Манжос М.В., Фарбітна І.П. У, ШВСМ
Стрибки у довжину Чоловіки Фінал                    
5 1591  ІСАЧЕНКОВ Ярослав  Харкiвська 02.03.1995 6.94/+0.7   I Ісправнікова В.М. , Казак В.Ю. Д, ШВСМ
8 1599  ГОНЧАР Ігор  Харкiвська 06.06.1996 6.61/-0.6   II Хлопотнова О.І. Д, ШВСМ
Біг на 5000 м Жінки Фінал                    
1 758  ШМАТЕНКО Юлія  Харкiвська 10.10.1991 15:30.12 МСМК   Божко Є., Мягков С.К., Туришева Н.А. Д, ШВСМ
2 759  ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія  Харкiвська 04.08.1990 16:01.80 МС   Іванови П.П.Т.М. Д, ШВСМ
Біг на 5000 м Чоловіки Фінал                    
3 756  ОБУХОВСЬКИЙ Олексій  Харкiвська 29.03.1993 14:20.93 КМС   Божко Є., Пригорницький О, Гарницька А.М. Д, СДЮСШОР Внц
5 768  РИБАК Сергій  Харкiвська 11.11.1986 14:42.63 I   Сарафинюк П.Я., Поливаний В.І., Поливаная Н.С. Д, ШВСМ

Результаты харьковчан во второй день соревнований

Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки Забіги                  
Вітер: +0.1                  
3 762  ГОРБАЧОВ Павло 14.12.1991 14.47 КМС q Ісправнікова В.М. Д, ШВСМ
Біг на 100 м з/б (0.840) Жінки Забіги                  
Вітер: +2.5                  
4 766  ЯРУШЕВСЬКА Жанна 12.10.1995 15.22 I q Омельченко М.В., Омельченко О.П., Яремчук Д.М. МОН, ШВСМ
Біг на 3000 м з/п Чоловіки Фінал                  
6 767  ДЕЩЕНКО Андрій 30.07.1994 9:27.53 I   Поліваная Н.С. , Поліваний В, Літвінова Л Д, ШВСМ
Біг на 200 м Жінки Фінал                  
Забіг 3 Вітер: +0.2                  
3 753  КАЛІСТРАТОВА Аліна 06.11.1996 24.68 КМС   Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А. Д, ХДВУФК №1
Біг на 200 м Чоловіки Фінал                  
Забіг 2 Вітер: +1.5                  
1 765  ОНАЦЬКИЙ Олексій 18.11.1993 22.41 I   Манжос М.В., Фарбітна І.П. У, ШВСМ
2 769  ДІРАВКА Валентин 25.05.1993 22.7 I   Чурілін С.Г. Д, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк
Забіг 4 Вітер: +1.3                  
4 763  БІКУЛОВ Дмитро 11.07.1990 22.22 КМС   Манжос М.В., Сінєков Ю.М., Чурілін С.Г. Д, ШВСМ
Забіг 5 Вітер: +2.0                  
4 752  УСТИМЕНКО Олександр 01.06.1993 21.59 КМС   Бодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О. Д, ШВСМ
Потрійний стрибок Чоловіки Фінал                  
4 1591  ІСАЧЕНКОВ Ярослав 02.03.1995 14.98/0.0   I Ісправнікова В.М. , Казак В.Ю. Д, ШВСМ
7 1592  СОЛОМКО Костянтин 22.04.1996 13.07/+1.7   III Казак В.Ю. Д, НТУ "ХПІ"
Біг на 100 м з/б (0.840) Жінки Фінал                  
Вітер: +1.5                  
4 766  ЯРУШЕВСЬКА Жанна 12.10.1995 15.2 I   Омельченко М.В., Омельченко О.П., Яремчук Д.М. МОН, ШВСМ
Метання списа 800 гр Чоловіки Фінал                  
3 1597  ЧЕХЛАТИЙ Олександр 27.09.1989 69.11   КМС Новіков А.М., Шаповалова В.О. У, ШВСМ
Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки Фінал                  
Вітер: +1.3                  
2 762  ГОРБАЧОВ Павло 14.12.1991 14.36 КМС   Ісправнікова В.М. Д, ШВСМ
Естафетний біг 4х100 м Жінки Фінал                  
1 48.59 I  НЕРУБАЛЬЩУК Ірина (21.09.1998),  ЯРУШЕВСЬКА Жанна (12.10.1995),  МАРТИНОВА Оксана (11.09.1996),  КАЛІСТРАТОВА Аліна (06.11.1996)

Расписание

Положение

Смотрите также

Яндекс.Метрика