О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

160607

07 Июнь 2016. - 08 Июнь 2016. Кировоград Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

  • Дата:
  • 07 Июнь 2016
  • 08 Июнь 2016
  • Страна: Украина
  • Город: Кировоград
  • Просмотров: : 372

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 1 место
  • Победители

  • РОФЕ-БЕКЕТОВА Ірина - семиборье - 5059
  • МАЛЯРЕНКО Олена - Біг на 100 м з/б (0.840) Юніорки
  • ДУНАЄВСЬКА Ганна - Метання диска 1 кг Юніорки
  • СУПРУН Роман - Біг на 110 м з/б (0.990) Юніори
  • БЕЗНІС Павло - Потрійний стрибок Юніори
  • Призеры

  • 2 - ЧЕРНЕНКО Анастасія - Біг на 100 м з/б (0.840) Юніорки
  • 3 - ШЕЛКОВНІКОВА Катерина - Біг на 100 м з/б (0.840) Юніорки
  • 2 - КЛІНЦОВА Лілія - Стрибки у висоту Юніорки
  • 2 - ХОПЯК Ганна - Штовхання ядра 4 кг Юніорки
  • 3 - ЛАПУЗОВА Ольга - Стрибки з жердиною Юніорки
  • 2 - МАНЖАЙ Дмитро - Штовхання ядра 6 кг Юніори
  • 2 - ШЕВЦОВ Тарас - Стрибки з жердиною Юніори
  • 2 - ЦЮРЮКАЛО Ксенія - Метання диска 1 кг Юніорки
  • 2 - КУРИЛЕНКО Едуард - Метання списа 800 гр Юніори
  • 3 - СУПРУН Роман (29.12.1997), КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир (23.01.1997), ГОЛУБНИХ Сергій (22.10.1997), ІЧАНСЬКИЙ Віталій (16.11.1997) - 4х100 м
      Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів        
    КОМАНДНІ ПІДСУМКИ          
              07.06-08.06 2016р м.Кіровоград
Місце Регіон Очки за особ. рахунком Естафета Ж 4х100 Естафета Ч 4х100 Естафета Ж 4х400 Естафета Ч 4х400 Сума очок
1 Харкiвська 901 0 30 0   931
2 Київська 793       50 843
3 Днiпропетровська 777   26     803
4 м.Київ 660 5     40 705
5 Львiвська 464 0 0 40 30 534
6 Черкаська 376 0 50 50 26 502
7 Миколаївська 444 22 0 26 0 492
8 Сумська 377 50   14   441
9 Рiвненська 434         434
10 Вiнницька 340 30 22 16 22 430
11 Кiровоградська 295 35 19     349
12 Тернопiльська 287   40     327
13 Житомирська 222 19 0 19   260
14 Донецька 191     30 16 237
15 Запорiзька 212   0     212
16 Волинська 168 26       194
17 Херсонська 182         182
18 Полтавська 84     22 19 125
19 Івано-Франкiвська 89         89
20 Хмельницька 82         82
21 Чернiвецька 64         64
22 Чернiгiвська 50         50
23 Закарпатська 30         30
  Луганська 0         0


Результаты Харьковских легкоатлетов

Участников: 26
Результатов: 41
I Разряд: 14
КМС: 10
МС: 0
ДатаВремяВидКат.КругЗабегКвал.МестоФИДРРезультатОчкиРазр.КомандаТренер
2016 06.0710:00Семиборство (Юніорки). Біг на 100 м з/б (0.840)ЮніоркиФіналВітер: +0.21Рофе-Бекетова Ірина18.9.199814.72879КМСД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 06.0710:10Біг на 100 м з/б (0.840)ЮніоркиФіналВітер: +2.01Маляренко Олена8.4.199713.96КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Фастівець Л.І.
2016 06.0710:10Біг на 100 м з/б (0.840)ЮніоркиФіналВітер: +2.02Черненко Анастасія6.6.199814.62КМСО-Д, КЗ ДЮСШ № 12Пупов С.
2016 06.0710:10Біг на 100 м з/б (0.840)ЮніоркиФіналВітер: +2.03Шелковнікова Катерина24.7.199714.94КМСД, КЗ ДЮСШ № 12Халаїм М.М., Пупова М, Філенко Г.Т.
2016 06.0710:10Біг на 100 м з/б (0.840)ЮніоркиФіналВітер: +2.05Кобилянська Віолета25.4.199815.56IД, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д.
2016 06.0710:40Семиборство (Юніорки). Стрибки у висотуЮніоркиФінал1Рофе-Бекетова Ірина18.9.19981.65795IД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 06.0711:00Біг на 400 мЮніоркиФіналЗабіг 21Вдовиченко Дар`Я24.2.199957.95IД, ХДВУФК №1Поливаний В.І., Поливана Н.С., Паламарчук М
2016 06.0711:00Біг на 400 мЮніоркиФіналЗабіг 33Ненько Аліна2.10.199957.27IД, ХРЛІСПОмельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д.
2016 06.0711:20Біг на 400 мЮніориФіналЗабіг 22Ічанський Віталій16.11.199752.04IIД, НТУ "ХПІ"Бодрови В.В. та Н.Д., Переяславець Т.О., Бодров І
2016 06.0711:20Біг на 400 мЮніориФіналЗабіг 47Резанков Сергій4.2.199853.14IIД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Куліш С
2016 06.0711:55Біг на 100 мЮніориЗабігиЗабіг 5 Вітер: +2.5q1Голубних Сергій22.10.199711.02КМСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д.
2016 06.0711:55Біг на 100 мЮніориЗабігиЗабіг 1 Вітер: +3.44Кожухівський Володимир23.1.199711.07IД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Костоглодов О.
2016 06.0715:15Стрибки у висотуЮніоркиФінал2Клінцова Лілія12.7.19971.75КМСО-Д, ШВСМ з л/аНікітін Є.Г., Сергієнко Г.М.
2016 06.0715:30Штовхання ядра 4 кгЮніоркиФіналЦюрюкало Ксенія19.11.1997DNSУ, НТУ "ХПІ"Шаповалова В.О., Мінаков Ю.М., Шкарпов В.О.
2016 06.0715:30Штовхання ядра 4 кгЮніоркиФінал2Хопяк Ганна25.5.200012.65IД, ХДВУФК №1Комісов М.Р., Лазарук С
2016 06.0716:20Біг на 100 мЮніориФіналВітер: +0.88Голубних Сергій22.10.199711.08IД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д.
2016 06.0716:30Стрибки з жердиноюЮніоркиФінал3Лапузова Ольга28.12.20003.00IД, ХДВУФК №1Шевцов В.І.
2016 06.0716:30Метання диска 1,75 кгЮніориФінал6Шкрипинець Кирило18.8.199839.50IIIД, НТУ "ХПІ"Шаповалова В.О., Переясловець Л.І.
2016 06.0716:30Біг на 1500 мЮніоркиФінал9Юрченко Надія29.1.19984:57.19IIД, ХДВУФК №1Літвінова Л, Третяк А.Я.
2016 06.0716:50Семиборство (Юніорки). Штовхання ядра 4 кгЮніоркиФінал2Рофе-Бекетова Ірина18.9.199811.33617IIД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 06.0717:00Стрибки у довжинуЮніориФінал5Макарчук Микола1.12.19976.54/0.0IIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"Храмцова О.Л.
2016 06.0718:00Штовхання ядра 6 кгЮніориФінал2Манжай Дмитро15.4.199717.96КМСД, ХДВУФК №1Харун В.Д., Терпицька І
2016 06.0718:00Штовхання ядра 6 кгЮніориФінал6Шкрипинець Кирило18.8.199814.09IIД, НТУ "ХПІ"Шаповалова В.О., Переясловець Л.І.
2016 06.0718:10Семиборство (Юніорки). Біг на 200 мЮніоркиФіналВітер: +0.91Рофе-Бекетова Ірина18.9.199826.54751IIД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 06.0718:10Стрибки з жердиноюЮніориФінал2Шевцов Тарас5.6.19994.80КМСД, ХДВУФК №1Шевцов В.І.
2016 06.0718:20Метання диска 1 кгЮніоркиФінал1Дунаєвська Ганна8.3.199745.02IД, КСДЮШОР "Динамо" ХркКомісов М.Р., Бєліков В.П.
2016 06.0718:20Метання диска 1 кгЮніоркиФінал2Цюрюкало Ксенія19.11.199741.01IIУ, НТУ "ХПІ"Шаповалова В.О., Мінаков Ю.М., Шкарпов В.О.
2016 06.0718:20Метання диска 1 кгЮніоркиФінал6Хопяк Ганна25.5.200029.81IIIД, ХДВУФК №1Комісов М.Р., Лазарук С
2016 06.0718:30Спортивна ходьба 10000 мЮніориФінал4Гарник Дмитро25.7.199847:55.62IД, ХДВУФК №1Андреєв С.М., Гарник П.І. , Бех О.В.
2016 06.0809:30Семиборство (Юніорки). Стрибки у довжинуЮніоркиФінал1Рофе-Бекетова Ірина18.9.19985.51/-0.4703IIД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 06.0810:00Біг на 110 м з/б (0.990)ЮніориФіналВітер: +1.2Макарчук Микола1.12.1997DNSУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"Храмцова О.Л.
2016 06.0810:00Біг на 110 м з/б (0.990)ЮніориФіналВітер: +1.21Супрун Роман29.12.199714.57КМСД, КСДЮШОР "Динамо" ХркСоколов Л., Костоглодов О.
2016 06.0810:20Потрійний стрибокЮніориФінал1Безніс Павло17.6.199715.58/+1.5КМСД, ШВСМ з л/аКурочка А.М.
2016 06.0810:30Семиборство (Юніорки). Метання списа 600 грЮніоркиФінал2Рофе-Бекетова Ірина18.9.199835.75586IIД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 06.0810:55Біг на 200 мЮніоркиФіналЗабіг 3 Вітер: +1.64Ненько Аліна2.10.199926.39IIД, ХРЛІСПОмельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д.
2016 06.0811:15Біг на 200 мЮніориФіналЗабіг 7 Вітер: +1.4Голубних Сергій22.10.1997DNSД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д.
2016 06.0811:15Біг на 200 мЮніориФіналЗабіг 2 Вітер: +1.61Кожухівський Володимир23.1.199722.87IД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Костоглодов О.
2016 06.0811:15Біг на 200 мЮніориФіналЗабіг 5 Вітер: +1.14Ічанський Віталій16.11.199722.90IД, НТУ "ХПІ"Бодрови В.В. та Н.Д., Переяславець Т.О., Бодров І
2016 06.0811:15Біг на 200 мЮніориФіналЗабіг 5 Вітер: +1.18Резанков Сергій4.2.199823.91IIIД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Куліш С
2016 06.0812:00Семиборство (Юніорки). Біг на 800 мЮніоркиФінал2Рофе-Бекетова Ірина18.9.19982:27.22728IIД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 06.0812:10Біг на 800 мЮніоркиФіналЗабіг 26Вдовиченко Дар`Я24.2.19992:16.12IД, ХДВУФК №1Поливаний В.І., Поливана Н.С., Паламарчук М
2016 06.0812:10Біг на 800 мЮніоркиФіналЗабіг 29Юрченко Надія29.1.19982:24.81IIД, ХДВУФК №1Літвінова Л, Третяк А.Я.
2016 06.0812:40Метання списа 800 грЮніориФінал2Куриленко Едуард7.9.199859.20IУ, ОШВСМ ХркФарбітна І.П., Кришталь О
2016 06.0812:40Метання списа 800 грЮніориФінал4Кумов Андрій23.9.199754.02IIД, НТУ "ХПІ"Шаповалова В.О., Переясловець Л.І.

Результаты Харьковчан

Біг на 100 м з/б (0.840) Юніорки Фінал                
Вітер: +2.0                
1 756  МАЛЯРЕНКО Олена 08.04.1997 13.96 КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Фастівець Л.І. Д, ХДВУФК №1
2 766  ЧЕРНЕНКО Анастасія 06.06.1998 14.62 КМС Пупов С. О-Д, КЗ ДЮСШ № 12
3 768  ШЕЛКОВНІКОВА Катерина 24.07.1997 14.94 КМС Халаїм М.М., Пупова М, Філенко Г.Т. Д, КЗ ДЮСШ № 12
5 761  КОБИЛЯНСЬКА Віолета 25.04.1998 15.56 I Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"
Біг на 400 м Юніорки Фінал                
Забіг 2                
1 765  ВДОВИЧЕНКО Дар`я 24.02.1999 57.95 I Поливаний В.І., Поливана Н.С., Паламарчук М Д, ХДВУФК №1
Забіг 3                
3 762  НЕНЬКО Аліна 02.10.1999 57.27 I Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. Д, ХРЛІСП
Біг на 400 м Юніори Фінал                
Забіг 2                
2 753  ІЧАНСЬКИЙ Віталій 16.11.1997 52.04 II Бодрови В.В. та Н.Д., Переяславець Т.О., Бодров І Д, НТУ "ХПІ"
Забіг 4                
7 755  РЕЗАНКОВ Сергій 04.02.1998 53.14 II Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Куліш С Д, ХДВУФК №1
Біг на 100 м Юніори Забіги                
Забіг 1 Вітер: +3.4                
4 754  КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир 23.01.1997 11.07 I Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Костоглодов О. Д, ШВСМ з л/а
Забіг 5 Вітер: +2.5                
1 763  ГОЛУБНИХ Сергій 22.10.1997 11.02 КМС Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. Д, ШВСМ з л/а
Стрибки у висоту Юніорки Фінал                
2 1595  КЛІНЦОВА Лілія 12.07.1997 1.75 КМС Нікітін Є.Г., Сергієнко Г.М. О-Д, ШВСМ з л/а
Штовхання ядра 4 кг Юніорки Фінал                
2 1593  ХОПЯК Ганна 25.05.2000 12.65 I Комісов М.Р., Лазарук С Д, ХДВУФК №1
Біг на 100 м Юніори Фінал                
Вітер: +0.8                
8 763  ГОЛУБНИХ Сергій 22.10.1997 11.08 I Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. Д, ШВСМ з л/а
Стрибки з жердиною Юніорки Фінал                
3 1600  ЛАПУЗОВА Ольга 28.12.2000 3 I Шевцов В.І. Д, ХДВУФК №1
Метання диска 1,75 кг Юніори Фінал                
6 1603  ШКРИПИНЕЦЬ Кирило 18.08.1998 39.5 III Шаповалова В.О., Переясловець Л.І. Д, НТУ "ХПІ"
Біг на 1500 м Юніорки Фінал                
9 760  ЮРЧЕНКО Надія 29.01.1998 4:57.19 II Літвінова Л, Третяк А.Я. Д, ХДВУФК №1
Стрибки у довжину Юніори Фінал                
5 769  МАКАРЧУК Микола 01.12.1997 6.54/0.0 II Храмцова О.Л. У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"
Штовхання ядра 6 кг Юніори Фінал                
2 1597  МАНЖАЙ Дмитро 15.04.1997 17.96 КМС Харун В.Д., Терпицька І Д, ХДВУФК №1
6 1603  ШКРИПИНЕЦЬ Кирило 18.08.1998 14.09 II Шаповалова В.О., Переясловець Л.І. Д, НТУ "ХПІ"
Стрибки з жердиною Юніори Фінал                
2 1599  ШЕВЦОВ Тарас 05.06.1999 4.8 КМС Шевцов В.І. Д, ХДВУФК №1
Метання диска 1 кг Юніорки Фінал                
1 1592  ДУНАЄВСЬКА Ганна 08.03.1997 45.02 I Комісов М.Р., Бєліков В.П. Д, КСДЮШОР "Динамо" Хрк
2 1611  ЦЮРЮКАЛО Ксенія 19.11.1997 41.01 II Шаповалова В.О., Мінаков Ю.М., Шкарпов В.О. У, НТУ "ХПІ"
6 1593  ХОПЯК Ганна 25.05.2000 29.81 III Комісов М.Р., Лазарук С Д, ХДВУФК №1
Спортивна ходьба 10000 м Юніори Фінал                
4 751  ГАРНИК Дмитро 25.07.1998 47:55.62 I Андреєв С.М., Гарник П.І. , Бех О.В. Д, ХДВУФК №1
Біг на 110 м з/б (0.990) Юніори Фінал                
Вітер: +1.2                
1 767  СУПРУН Роман 29.12.1997 14.57 КМС Соколов Л., Костоглодов О. Д, КСДЮШОР "Динамо" Хрк
Потрійний стрибок Юніори Фінал                
1 1594  БЕЗНІС Павло 17.06.1997 15.58/+1.5 КМС Курочка А.М. Д, ШВСМ з л/а
Біг на 200 м Юніорки Фінал                
Забіг 3 Вітер: +1.6                
4 762  НЕНЬКО Аліна 02.10.1999 26.39 II Омельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д. Д, ХРЛІСП
Біг на 200 м Юніори Фінал                
Забіг 2 Вітер: +1.6                
1 754  КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир 23.01.1997 22.87 I Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Костоглодов О. Д, ШВСМ з л/а
Забіг 5 Вітер: +1.1                
4 753  ІЧАНСЬКИЙ Віталій 16.11.1997 22.9 I Бодрови В.В. та Н.Д., Переяславець Т.О., Бодров І Д, НТУ "ХПІ"
8 755  РЕЗАНКОВ Сергій 04.02.1998 23.91 III Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Куліш С Д, ХДВУФК №1
Біг на 800 м Юніорки Фінал                
Забіг 2                
6 765  ВДОВИЧЕНКО Дар`я 24.02.1999 2:16.12 I Поливаний В.І., Поливана Н.С., Паламарчук М Д, ХДВУФК №1
9 760  ЮРЧЕНКО Надія 29.01.1998 2:24.81 II Літвінова Л, Третяк А.Я. Д, ХДВУФК №1
Метання списа 800 гр Юніори Фінал                
2 1610  КУРИЛЕНКО Едуард 07.09.1998 59.2 I Фарбітна І.П., Кришталь О У, ОШВСМ Хрк
4 1598  КУМОВ Андрій 23.09.1997 54.02 II Шаповалова В.О., Переясловець Л.І. Д, НТУ "ХПІ"
Естафетний біг 4х100 м Юніори Фінал                
Забіг 2                
3 43.1  СУПРУН Роман,  КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир,  ГОЛУБНИХ Сергій,  ІЧАНСЬКИЙ Віталій

Положение

Смотрите также

Яндекс.Метрика