О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

140602

03 Июнь 2014. - 04 Июнь 2014. Киев Командний чемпіонат України, Командний чемпіонат України серед молоді, Командний чемпіонат України з багатоборств

  • Дата:
  • 03 Июнь 2014
  • 04 Июнь 2014
  • Страна: Украина
  • Город: Киев
  • Положение: Download
  • Расписание: Download
  • Результаты:
  • Скачано: 0
  • Просмотров: : 1340

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 3 место общее
  • 6 место среди молодежи
  • 3 место по многоборьям
  • Победители

  • ПЛОТІЦИНА Анна - 100 с\б - 12.98 МСМК
  • БОДРОВ Ігор - 100 м - 10,33 МС
  • МІЩЕНКО Анна - 1500 м - 4:05.54 МСМК
  • КОРНУТА Анна - длина - 6,50 МС
  • ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія - 3000 м - 9:09.48 МС
  • БОДРОВ Ігор - 200 м - 20.75 МС
  • БОДРОВ Ігор - 4х100 - 38,88 МС
  • Призеры

  • 3 - КАЛІСТРАТОВА Аліна - 100 м - 11,95 КМС
  • 2 - ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія - 1500 м - 4:07.50 МСМК
  • 2 - КИЛИПКО Марина - шест - 4,10 м МС
  • 2 - ЄРМАКОВА Анна - 6,47 МС
  • 2 - БАТРАК Наталія - 9:13.55 МС
  • 3 - БІКУЛОВ Дмитро - 47.15 МС
  • 3 - КАЛІСТРАТОВА Аліна - 24.89 КМС
  • 2 - УСТИМЕНКО Олександр - 4х100 - 40.78 МС
  • 2 - АДЖАМЕТОВА Лейля - 4х100 м
  • 2 - КАЛІСТРАТОВА Аліна - 4х100 м
  • 2 - МАЛЯРЕНКО Олена - 4х100 м
  • 2 - РАЗЛАДОВА Марія - 4х100 м
  • 3 - РЕТІВА-ДОВГЕНКО Катерина - 47.31

Командний чемпіонат України, Командний чемпіонат України серед молоді
 
Результаты Харьковских легкоатлетов
Десятиборство: Біг на 100 м Чоловіки  Фінал   Забіг 1 (2) 7 ЩЕРБИНА Олександр Харкiвська, Д, ХДАФК 21.11.1993 12.4 574 I юн Переясловець Л.І., Бондаренко В
Десятиборство: Біг на 100 м Чоловіки  Фінал   Забіг 2 (2) 6 БІЛОКОПИТИЙ Микола Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.08.1994 11.93 665 III Бондаренко В, Переясловець Л.І.
Семиборство: Біг на 100 м з/б (0.840) Жінки  Фінал   Забіг 1 (2) 2 БАРДІС Ася Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 02.06.1993 15.38 792 I Халаім М.М., Пупова М, Ветчінкін В
Семиборство: Біг на 100 м з/б (0.840) Жінки  Фінал   Забіг 1 (2) 4 ЛЕОНОВА Тетяна Харкiвська, Д, ХДАФК 07.06.1993 16.46 659 II Бондаренко В, Переясловець Т.
Біг на 400 м Чоловіки  Забіги   Забіг 6 (10) 1 БІКУЛОВ Дмитро Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 11.07.1990 47.76   КМС Манжос М.В., Чурілін С.Г., Сінєков Ю.М.
Біг на 400 м Чоловіки  Забіги   Забіг 9 (10) 3 ОНАЦЬКИЙ Олексій Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 18.11.1993 49.95   I Манжос М.В., Фарбітна І.П.
Біг на 400 м Чоловіки  Забіги   Забіг 10 (10) 2 ВАСЮРЕНКО Денис Харкiвська, Д, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк 02.03.1991 49.64   I Чурилін С.Г., Сінєков Ю.М.
Біг на 400 м з/б (0.762) Жінки  Забіги   Забіг 2 (3) 2 СЛЮСАРЕНКО Катерина Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 15.03.1993 1:00.76   КМС Омельченко М.В., Омельченко О.П., Фарбітна І.П.
Десятиборство: Стрибки у довжину Чоловіки Фінал   11 БІЛОКОПИТИЙ Микола Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.08.1994 6,48 693 2 Бондаренко В, Переясловець Л.І.
Десятиборство: Стрибки у довжину Чоловіки Фінал   12 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир  Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а  18.04.1991  6,32 657  2  Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І.
Десятиборство: Стрибки у довжину Чоловіки Фінал   13 ЩЕРБИНА Олександр      Харкiвська, Д, ХДАФК  21.11.1993  6,03 593  Переясловець Л.І., Бондаренко В 
Семиборство: Стрибки у висоту Жінки Фінал    2 ЛЕОНОВА Тетяна Харкiвська, Д 07.06.1993 1,71 867 1 Бондаренко В, Переясловець Т.
Семиборство: Стрибки у висоту Жінки Фінал    4 БАРДІС Ася Харкiвська, Д 02.06.1993 1,62 759 2 Халаім М.М., Пупова М, Ветчінкін В
Біг на 100 м з/б (0.840) Жінки Забіги Забіг 1 (2) 1 ПЛОТІЦИНА Анна Харкiвська, Київська, Д, ШВСМ з л/а 01.01.1987 13.09       МС Бодрови В.В. та Н.Д., Красовський С.Ф.
Біг на 100 м з/б (0.840) Жінки Забіги Забіг 2 (2) 4 ІОНИЧЕВА Юлія Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 05.07.1996 14.47   КМС Омельченко М.В., Омельченко О.П.
Біг на 100 м з/б (0.840) Жінки Забіги Забіг 2 (2) 5 МАЛЯРЕНКО Олена Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.04.1997 14,74   КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Фастівець Л.І.
Біг на 100 м Жінки Забіги Забіг 1 (4) 3 АДЖАМЕТОВА Лейля Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 09.03.1994 12.38   1 Омельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А.
Біг на 100 м Жінки Забіги  Забіг 2 (4) 4 РАЗЛАДОВА Марія Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 01.09.1995 12,54   1 Омельченко О.П., Чурілін С.Г.
Біг на 100 м Жінки Забіги  Забіг 3 (4) 3 КАЛІСТРАТОВА Аліна Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 06.11.1996 12,06   КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А.
Біг на 100 м Жінки Забіги  Забіг 3 (4) 6 ЯРУШЕВСЬКА Жанна Харкiвська, Івано-Франківська, МОН, ШВСМ 12.10.1995 12,47   1 Омельченко М.В., Омельченко О.П., Яремчук Д.М.
Біг на 100 м Жінки Забіги  Забіг 4 (4) 5 ДУМЕНКО Марина Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 31.08.1991 12,48   1 Бодрови В.В. та Н.Д., Ісправнікова В.М
Біг на 100 м Чоловіки Забіги Забіг 1 (9) 2 УСТИМЕНКО Олександр Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 01.06.1993 10,81   КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О.
Біг на 100 м Чоловіки Забіги Забіг 3 (9) 3 ПШІНИК Андрій     Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 23.05.1992 11,08   1 Омельченко М.В., Омельченко О.П.
Біг на 100 м Чоловіки Забіги Забіг 4 (9) 3 ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 17.01.1995 11,10   1 Бодрова В.В., Бодрова Н.Д., Переясловець Л.І.
Біг на 100 м Чоловіки Забіги Забіг 6 (9) 1 БОДРОВ Ігор     Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 09.07.1987 10,83   КМС Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
Біг на 100 м Чоловіки Забіги Забіг 6 (9) 3 МАРЧЕНКО Олексій Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 07.03.1988 10,94   КМС Кайдаш О.В.
Семиборство: Біг на 200 м Жінки Фінал Забіг 1 (2) 2 БАРДІС Ася     26.98 713 2  
Семиборство: Біг на 200 м Жінки Фінал Забіг 1 (2) 4 ЛЕОНОВА Тетяна     29.01 553 3  
Десятиборство: Біг на 400 м Чоловіки Фінал Забіг 1 (2) 2 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир     53.52 660 2  
Десятиборство: Біг на 400 м Чоловіки Фінал Забіг 1 (2) 3 БІЛОКОПИТИЙ Микола     54.77 608 3  
Десятиборство: Біг на 400 м Чоловіки Фінал Забіг 1 (2) 5 ЩЕРБИНА Олександр     55.14     593 3  
Біг на 3000 м з/п Чоловіки Фіналм   9 ДЕЩЕНКО Андрій     Харкiвська, Д, НТУ "ХПІ" 30.07.1994 9:34.68   1     Поливаний В.І., Поливана Н.С.
Біг на 3000 м з/п Чоловіки Фінал   10 ПИШНЯК Костянтин Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 01.03.1995 9:42.69   1 Літвінова Л, Поливаний В.І.
Біг на 100 м з/б (0.840) Жінки Фінал   1 ПЛОТІЦИНА Анна Харкiвська, Київська, Д, ШВСМ з л/а 01.01.1987 12.98   МСМК Бодрови В.В. та Н.Д., Красовський С.Ф.
Біг на 100 м з/б (0.840) Жінки Фінал   5 МАЛЯРЕНКО Олена Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.04.1997 14.26   КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Фастівець Л.І.
Біг на 100 м з/б (0.840) Жінки Фінал   7 ІОНИЧЕВА Юлія     Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 05.07.1996 14.60   КМС Омельченко М.В., Омельченко О.П.
Біг на 100 м Жінки Фінал  Забіг 1 (2) 2 АДЖАМЕТОВА Лейля Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 09.03.1994 12,18   КМС Омельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А.
Біг на 100 м Жінки Фінал Забіг 2 (2) 3 КАЛІСТРАТОВА Аліна Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 06.11.1996 11.95   КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А.
Біг на 100 м Чоловіки Фіналм Забіг 1 (2) 2 МАРЧЕНКО Олексій     Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 07.03.1988 10,84   КМС     Кайдаш О.В.
Біг на 100 м Чоловіки Фінал Забіг 2 (2) 1 БОДРОВ Ігор Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 09.07.1987 10,33   МС Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
  Біг на 100 м Чоловіки Фінал Забіг 2 (2) 7 УСТИМЕНКО Олександр Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 01.06.1993 10,78   КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О.
Біг на 1500 м Жінки Фінал  Забіг 2 (2) 1 МІЩЕНКО Анна     Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 25.08.1983 4:05.54   МСМК Іванови П.П.Т.М., Яценко С.В
Біг на 1500 м Жінки Фінал  Забіг 2 (2) 2 ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 04.08.1990 4:07.50   МСМК Іванови П.П.Т.М., Токар В.О.
Біг на 1500 м Жінки Фінал  Забіг 2 (2) 5 БАТРАК Наталія Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 01.10.1988 4:13.65   МС     Іванови П.П.Т.М.
Десятиборство: Штовхання ядра 7,260 кг Чоловіки Фінал м   4 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир     13,28 684 1  
Десятиборство: Штовхання ядра 7,260 кг Чоловіки Фінал    9 ЩЕРБИНА Олександр     12,24 621 2  
Десятиборство: Штовхання ядра 7,260 кг Чоловіки Фінал    11 БІЛОКОПИТИЙ Микола     11.74 591 2  
Семиборство: Штовхання ядра 4 кг Жінки Фінал    7 БАРДІС Ася     11,06 599 2  
Семиборство: Штовхання ядра 4 кг Жінки Фінал    8 ЛЕОНОВА Тетяна     10,29 548 2  
Десятиборство: Стрибки у висоту Чоловіки Фінал    9 БІЛОКОПИТИЙ Микола     1,85 670 2  
Десятиборство: Стрибки у висоту Чоловіки Фінал    10 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир     1,82 644 2  
Десятиборство: Стрибки у висоту Чоловіки Фінал   12 ЩЕРБИНА Олександр     1,73 619 3  
Стрибки з жердиною Жінки Фінал    2 КИЛИПКО Марина Харкiвська, Д   4,10   МС Шевцов В.І.
 Стрибки у довжину Жінки Фінал     1  КОРНУТА Анна  Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а    6,50    МС  Омельченко М.В., Омельченко О.П., Апанович Л.
 Стрибки у довжину Жінки Фінал     2  ЄРМАКОВА Анна  Харкiвська, У, ШВСМ з л/а    6,47   МС   Хлопотнова О.І., Курочка А.М.
Стрибки з жердиною Чоловіки Фінал    5 МАНДИЧ Владислав     Харкiвська, Д 07.07.1994 4,90   КМС Шевцов В.І.
Стрибки у довжину Чоловіки Фінал    18 МАІЛАФІЙЯ Саміну     Харкiвська, У, ШВСМ з л/а 30.11.1994 6,61   2 Переяславець Т.О.
Стрибки у висоту Чоловіки Фінал    11 ГРИГОРОВ Ігор Харкiвська, К 16.04.1992 2,05   КМС Корецький В., Кочнев Є.В
Стрибки у висоту Чоловіки Фінал    16 НАРТОВ Олександр     Харкiвська, Д 21.05.1988 2,00   1 Нартов А.О.
 Спортивна ходьба 5000 м Жінки Фінал    7  ГАРНИК Ольга Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а  28.07.1996  26:04.84    Андрєєв С.М., Гарник П.І., Бех О.В. 
 Десятиборство: Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки Фінал  Забіг 1 (2)  4  ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир      16,39  689    Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І.
Десятиборство: Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки Фінал Забіг 1 (2) 5  БІЛОКОПИТИЙ Микола      17,34  589    Бондаренко В, Переясловець Л.І.
Десятиборство: Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки Фінал Забіг 1 (2) 6  ЩЕРБИНА Олександр      17,54  569    Переясловець Л.І., Бондаренко В
 Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки Забіги  Забіг 1 (2)  3  ГОРБАЧОВ Павло  Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а     14.12.1991  14,68    КМС   Сінєков Ю.М., Ісправнікова В.М.
 Біг на 3000 м Жінки Фінал    1  ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія  Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а  04.08.1990  9:09.48    МС  Іванови П.П.Т.М., Токар В.О.
 Біг на 3000 м Жінки Фінал    2  БАТРАК Наталія  Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а  01.10.1988  9:13.55    МС  Іванови П.П.Т.М.
 Біг на 200 м Жінки Забіги  Забіг 2 (5)  1 КАЛІСТРАТОВА Аліна       Харкiвська, Д, ХДВУФК №1  06.11.1996  24.98    КМС  Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А.
 Біг на 200 м Жінки Забіги  Забіг 3 (5)  3  ДУМЕНКО Марина  Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк  31.08.1991  25.55    1       Бодрови В.В. та Н.Д., Ісправнікова В.М.
 Біг на 200 м Жінки Забіги  Забіг 4 (5)  3 РАЗЛАДОВА Марія   Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 01.09.1995   25.52    1  Омельченко О.П., Чурілін С.Г.
 Біг на 200 м Жінки Забіги  Забіг 5 (5)  5  ЯРУШЕВСЬКА Жанна  Харкiвська, Івано-Франківська, МОН, ШВСМ  12.10.1995  25.61    1  Омельченко М.В., Омельченко О.П., Яремчук Д.М.
 Біг на 200 м Чоловіки Забіги   Забіг 4 (12)  2  МАРЧЕНКО Олексій      Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 07.03.1988   21.97    КМС  Кайдаш О.В.
 Біг на 200 м Чоловіки Забіги  Забіг 8 (12)  1  УСТИМЕНКО Олександр  Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк  01.06.1993  21.92    КМС  Бодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О.
 Біг на 200 м Чоловіки Забіги  Забіг 9 (12)  4  ПШІНИК Андрій      22,49    1  Омельченко М.В., Омельченко О.П.
 Біг на 200 м Чоловіки Забіги  Забіг 10 (12)  1  БОДРОВ Ігор      21,33   МС   Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
 Біг на 200 м Чоловіки Забіги  Забіг 12 (12)  1  ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл      22,38    Бодрова В.В., Бодрова Н.Д., Переясловець Л.І.
 Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки Фінал    6  ГОРБАЧОВ Павло      14,55    КМС  Сінєков Ю.М., Ісправнікова В.М.
Біг на 400 м з/б (0.762) Жінки Фінал   7 СЛЮСАРЕНКО Катерина     Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 15.03.1993 1:01.20   КМС Омельченко М.В., Омельченко О.П., Фарбітна І.П.
Біг на 400 м Чоловіки Фінал Забіг 2 (2) 3 БІКУЛОВ Дмитро     Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 11.07.1990 47.15   МС Манжос М.В., Чурілін С.Г., Сінєков Ю.М.
 Біг на 200 м Жінки Фінал  Забіг 1 (2)  4  ДУМЕНКО Марина      Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк  31.08.1991  25.72    1      Бодрови В.В. та Н.Д., Ісправнікова В.М.
 Біг на 200 м Жінки Фінал   Забіг 1 (2)  6  РАЗЛАДОВА Марія  Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"  01.09.1995  25.96    1  Омельченко О.П., Чурілін С.Г.
 Біг на 200 м Жінки Фінал  Забіг 2 (2)  3  КАЛІСТРАТОВА Аліна  Харкiвська, Д, ХДВУФК №1  06.11.1996  24.89    КМС  Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А.
 Біг на 200 м Чоловіки Фінал   Забіг 1 (2)  2  УСТИМЕНКО Олександр  Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк    21.93    КМС  Бодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О.
 Біг на 200 м Чоловіки Фінал   Забіг 1 (2)  3  МАРЧЕНКО Олексій      22,02    КМС  Кайдаш О.В.
 Біг на 200 м Чоловіки Фінал  Забіг 2 (2)  1  БОДРОВ Ігор      20,75    МС  Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
 Семиборство: Стрибки у довжину Жінки Фінал     7  ЛЕОНОВА Тетяна      5,18  609    Бондаренко В, Переясловець Т.
 Семиборство: Стрибки у довжину Жінки Фінал     9  БАРДІС Ася      5,17 606    Халаім М.М., Пупова М, Ветчінкін В 
Десятиборство: Метання диска 2 кг Чоловіки Фінал   1 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир     43,22 730   Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І.
Десятиборство: Метання диска 2 кг Чоловіки Фінал   11 ЩЕРБИНА Олександр     32,80 520   Переясловець Л.І., Бондаренко В
Десятиборство: Метання диска 2 кг Чоловіки Фінал   12 БІЛОКОПИТИЙ Микола     32,31 510   Бондаренко В, Переясловець Л.І.
Семиборство: Метання списа 600 гр Жінки Фінал    7 ЛЕОНОВА Тетяна     27,71 433   Бондаренко В, Переясловець Т.
Семиборство: Метання списа 600 гр Жінки Фінал    9 БАРДІС Ася     27,33 426   Халаім М.М., Пупова М, Ветчінкін В
Біг на 800 м Жінки Фінал Забіг 2 (3) 8 СИЧ Любов     Харкiвська, МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк 03.10.1993 2:26.08   1 Зудін М
Біг на 800 м Чоловіки Фінал Забіг 4 (7) 8 ПУШКАРЬОВ Євгеній Харкiвська, Д, НТУ "ХПІ" 27.04.1994 2:00.84   2 Петренко В.І.
Семиборство: Біг на 800 м Жінки Фінал   3 БАРДІС Ася     2:35.50 626 3 Халаім М.М., Пупова М, Ветчінкін В
Семиборство: Біг на 800 м Жінки Фінал   8 ЛЕОНОВА Тетяна     2:51.71 446 3 Бондаренко В, Переясловець Т.
Естафетний біг 4х100 м Жінки Фінал   2 АДЖАМЕТОВА Лейля     47.96   1     Омельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А.
Естафетний біг 4х100 м Жінки Фінал   2 КАЛІСТРАТОВА Аліна     47.96   1 Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А.
Естафетний біг 4х100 м Жінки Фінал   2 МАЛЯРЕНКО Олена     47.96   1 Бодрови В.В. та Н.Д., Фастівець Л.І.
Естафетний біг 4х100 м Жінки Фінал   2 РАЗЛАДОВА Марія     47.96   1 Омельченко О.П., Чурілін С.Г.
 Десятиборство: Біг на 1500 м Чоловіки Фінал    5  ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир      4:45.60  645        Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І.
 Десятиборство: Біг на 1500 м Чоловіки Фінал    6  ЩЕРБИНА Олександр      4:54.66  591        Переясловець Л.І., Бондаренко В
Десятиборство: Біг на 1500 м Чоловіки Фінал   11 БІЛОКОПИТИЙ Микола     5:16.04 471       Бондаренко В, Переясловець Л.І.
Метання списа 600 гр Жінки Фінал    3 РЕТІВА-ДОВГЕНКО Катерина   Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а  10.02.1989  47.31    КМС  Харун В.Д., Шурхал С.П.
 Потрійний стрибок Жінки Фінал     9  ПІМЕНОВА Ірина      Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а  19.12.1988  12.70    1      Хлопотнова О.І.
 Потрійний стрибок Жінки Фінал     10  НАКІСЬКО Олександра  Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк  17.05.1994  12.63    1      Бодрови В.В. та Н.Д.
 Метання списа 800 гр Чоловіки Фінал     6 ЧЕХЛАТИЙ Олександр   Харкiвська, У  27.09.1989  67.82    КМС  Шаповалова В.О., Новіков А.М.
Метання списа 800 гр Чоловіки Фінал    15 ФЕНЬКО Сергій Харкiвська, Д, ХДАФК 22.02.1993 54.00   2 Шаповалова В.О., Харун В.Д.
Метання диска 1 кг Жінки Фінал    9 НИКИТА Катерина     Харкiвська, У, ШВСМ з л/а 03.11.1994 44.08   1 Мінаков Ю.М., Ломакін В.М.
Метання диска 2 кг Чоловіки Фінал    4 НЕСТЕРОВСЬКИЙ Станіслав Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 31.07.1980 56.46   МС Мінаков Ю.М.
    12 ІВАНЕНКО Владислав Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 25.05.1993 49.44       КМС     Харун В.Д.
    15 ШАРОВ Руслан     Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 25.04.1994 47.18   1 Мінаков Ю.М., Вишневий С.О.
    16 ЛЕМЕШЕНКО Антон     Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.06.1991 46.98       1     Мінаков Ю.М.
    19 БОНДАР Антон Харкiвська, Д, ХНПУ 24.08.1993 43.96       1     Шаповалова В.О.
                   

Все результаты

Расписание

Положение

Смотрите также

Яндекс.Метрика