О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

160525

25 Май 2016. - 26 Май 2016. Кировоград Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді

  • Дата:
  • 25 Май 2016
  • 26 Май 2016
  • Страна: Украина
  • Город: Кировоград
  • Просмотров: : 496

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 3 место общее
  • 3 место - многоборье
  • Победители

  • КИЛИПКО Марина - шест - 4,30 м
  • МАНДИЧ Владислав - шест - 4,85 м
  • Призеры

  • 2 - БАРДІС Ася - семиборье - 5074
  • 2 - ЛУНЬОВА(ЄРМАКОВА) Анна - длина - 6,36 м
  • 3 - БОДРОВ Ігор - 100 м - 10,48 с
  • 3 - НЕМЧЕНКО Марина - 5000 м - 17:04.57
  • 2 - ОБУХОВСЬКИЙ Олексій - 5000 м - 14:24.23
  • 2 - ДЕЩЕНКО Андрій - 3000 с\п - 9:04.56
  • 3 - РЕТІВА-ДОВГЕНКО Катерина - копьё - 49,55 м
  • 3 - БОДРОВ Ігор - 200 м - 21,36 с
  • 3 - ЧЕХЛАТИЙ Олександр - копьё - 70,89 м
  • 3 - ГОРБАЧОВ Павло - 110 с\б - 14,30 с
  • 2 - 4х100 - ЯРУШЕВСЬКА Жанна, СЛЮСАРЕНКО Катерина, МАЛЯРЕНКО Олена, КАЛІСТРАТОВА Аліна - 47,01
  • 3 - 4х100 - ГОРБАЧОВ Павло, УСТИМЕНКО Олександр, КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир, ЧОРНИЙ Анатолій - 41,62 с
  • Норматив мастера спорта

  • ЛУНЬОВА(ЄРМАКОВА) Анна - длина - 6,36 м
  • КИЛИПКО Марина - шест - 4,30 м
  • БОДРОВ Ігор - 100 м - 10,48 с
  • СЛЮСАРЕНКО Катерина - 400 с\б - 58,02 с
  • БОДРОВ Ігор - 200 м - 21,36 с
  • ЧЕХЛАТИЙ Олександр - копьё - 70,89 м


Результаты Харьковских легкоатлетов

Участников: 45
Результатов: 63
I Разряд: 15
КМС: 27
МС: 8
ДатаВремяВидКат.КругЗабегКвал.МестоФИДРРезультатОчкиРазр.КомандаТренер
2016 05.2510:00Семиборство (Жінки). Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиФіналВітер: 0.03Бардіс Ася2.6.199314.69883КМСД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 05.2511:00Семиборство (Жінки). Стрибки у висотуЖінкиФінал2Бардіс Ася2.6.19931.73891IД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 05.2515:15Стрибки у висотуЖінкиФінал6Клінцова Лілія12.7.19971.75КМСМОН, ШВСМ з л/аНікітін Є.Г., Ісправнікова В.М. , Сергієнко Г.М.
2016 05.2515:15Стрибки у висотуЖінкиФінал8Леонова Тетяна7.6.19931.75КМСД, ШВСМ з л/аПереясловець Л.І., Бондаренко В
2016 05.2515:20Стрибки у довжинуЖінкиФінал10Рофе-Бекетова Ірина18.9.19985.54/+0.9IIД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 05.2515:20Стрибки у довжинуЖінкиФінал13Мартинова Оксана11.9.19965.16/0.0IIIД, ШВСМ з л/аКурочка А.М., Халаім М.М., Лазарук С
2016 05.2515:20Стрибки у довжинуЖінкиФінал2Луньова(Єрмакова) Анна1.10.19916.36/+3.0МСУ, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 05.2516:05Стрибки з жердиноюЖінкиФінал1Килипко Марина10.11.19954.30МСД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2016 05.2516:25Біг на 100 мЖінкиЗабігиЗабіг 1 Вітер: 0.05Калістратова Аліна6.11.199611.98КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Юрченко М.А.
2016 05.2516:35Метання диска 2 кгЧоловікиФіналФєдосов Юрій14.11.1996DNSД, КСДЮСШОР "Динамо" ХркКомісов М.Р.
2016 05.2516:35Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 4 Вітер: -0.2q1Бодров Ігор9.7.198710.60МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 05.2516:35Метання диска 2 кгЧоловікиФінал10Шаров Руслан25.4.199447.71IД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Мінаков Ю.М.
2016 05.2516:35Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +0.52Устименко Олександр1.6.199310.93КМСД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О., Бодров І
2016 05.2516:35Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 5 Вітер: +2.6q2Чорний Анатолій13.2.199710.77КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Куліш С
2016 05.2516:35Метання диска 2 кгЧоловікиФінал4Нестеровський Станіслав31.7.198055.64МСД, ШВСМ з л/аМінаков Ю.М., Насонкін В.А.
2016 05.2516:35Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 4 Вітер: -0.25Кожухівський Володимир23.1.199711.31IД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Костоглодов О.
2016 05.2516:35Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 6 Вітер: +1.97Чубун Богдан26.8.199411.82IIIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"Храмцова О.Л.
2016 05.2516:35Метання диска 2 кгЧоловікиФінал7Іваненко Владислав25.5.199350.48КМСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Паламарчук М
2016 05.2516:35Метання диска 2 кгЧоловікиФінал8Бондар Антон24.8.199349.50КМСД, ХНПУ ім. Г.С.СковородиШаповалова В.О.
2016 05.2517:00Семиборство (Жінки). Штовхання ядра 4 кгЖінкиФінал3Бардіс Ася2.6.199311.68640IIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 05.2517:20Біг на 400 мЧоловікиФіналЗабіг 11Колісник Тарас24.12.199549.47IД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Літвінова Л
2016 05.2517:20Біг на 400 мЧоловікиФіналЗабіг 63Бікулов Дмитро11.7.199049.10КМСД, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Сінєков Ю.М., Чурілін С.Г.
2016 05.2517:20Біг на 400 мЧоловікиФіналЗабіг 35Сімбірьов Михайло20.11.199452.46IIМОН, КЗ МКДЮСШ ХркЧурілін С.Г.
2016 05.2517:20Біг на 400 мЧоловікиФіналЗабіг 47Василенко Андрій4.7.199550.95IIД, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"Омельченко М.В., Омельченко О.П., Костоглодов О.
2016 05.2517:45Стрибки у довжинуЧоловікиФінал10Маілафійя Саміну30.11.19947.03/-0.1IД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Переяславець Т.О.
2016 05.2517:45Стрибки у довжинуЧоловікиФінал7Ісаченков Ярослав2.3.19957.18/-0.8IД, ШВСМ з л/аКазак В.Ю., Ісправнікова В.М.
2016 05.2517:45Стрибки у довжинуЧоловікиФінал9Гончар Ігор6.6.19967.06/+1.2IД, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 05.2518:00Штовхання ядра 7,260 кгЧоловікиФіналГунько Вадим17.11.1996DNSД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Ломакін В.М.
2016 05.2518:00Штовхання ядра 7,260 кгЧоловікиФінал5Манжай Дмитро15.4.199715.88КМСД, ХДВУФК №1Харун В.Д., Терпицька І
2016 05.2518:00Штовхання ядра 7,260 кгЧоловікиФінал7Фєдосов Юрій14.11.199615.07КМСД, КСДЮСШОР "Динамо" ХркКомісов М.Р.
2016 05.2518:05Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал1Мандич Владислав7.7.19944.85КМСД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2016 05.2518:05Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал4Кононихін Олександр26.3.19964.45IД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2016 05.2518:05Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал5Пінкевич Віталій9.3.19884.45IД, ШВСМ з л/аПереясловець Л.І.
2016 05.2518:20Метання диска 1 кгЖінкиФіналНикита Катерина3.11.1994NMД, ШВСМ з л/аОлійник В.Я., Насонкін В.А., Ломакін В.М.
2016 05.2518:25Біг на 100 мЧоловікиФіналВітер: +0.7Чорний Анатолій13.2.1997DNFД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Куліш С
2016 05.2518:25Біг на 100 мЧоловікиФіналВітер: +0.73Бодров Ігор9.7.198710.48МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 05.2518:40Біг на 400 м з/б (0.762)ЖінкиФіналЗабіг 24Слюсаренко Катерина15.3.199358.02МСД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Слюсаренко Ю.
2016 05.2518:55Біг на 400 м з/б (0.914)ЧоловікиФіналЗабіг 12Онацький Олексій18.11.199353.65КМСУ, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Фарбітна І.П.
2016 05.2519:10Семиборство (Жінки). Біг на 200 мЖінкиФіналВітер: -0.13Бардіс Ася2.6.199326.09789IД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 05.2519:35Біг на 5000 мЖінкиФінал3Немченко Марина9.5.199617:04.57КМСУ, ШВСМ з л/аКаняхіна Н., Кришталь О
2016 05.2520:00Біг на 5000 мЧоловікиФінал2Обуховський Олексій29.3.199314:24.23КМСД, СДЮСШОР ВнцБожко Є., Гарницька А.М., Пригорницький О. є.
2016 05.2609:30Семиборство (Жінки). Стрибки у довжинуЖінкиФінал3Бардіс Ася2.6.19935.56/+0.7717IIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 05.2610:00Біг на 110 м з/б (1.067)ЧоловікиЗабігиЗабіг 2 Вітер: -1.0q2Горбачов Павло14.12.199114.49КМСД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 05.2610:00Біг на 110 м з/б (1.067)ЧоловікиЗабігиЗабіг 1 Вітер: -0.3q5Супрун Роман29.12.199715.09КМСД, КСДЮШОР "Динамо" ХркСоколов Л., Костоглодов О.
2016 05.2610:15Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +1.2q3Маляренко Олена8.4.199714.00КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Фастівець Л.І.
2016 05.2610:15Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиЗабігиЗабіг 1 Вітер: +1.35Рофе-Бекетова Ірина18.9.199814.72КМСД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 05.2610:15Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиЗабігиЗабіг 1 Вітер: +1.36Ярушевська Жанна12.10.199514.77КМСМОН, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Яремчик Д.М. , Бублик Р
2016 05.2610:35Біг на 3000 м з/пЧоловікиФінал2Дещенко Андрій30.7.19949:04.56КМСД, ШВСМ з л/аПоливана Н.С., Поливаний В.І., Літвінова Л
2016 05.2610:35Семиборство (Жінки). Метання списа 600 грЖінкиФінал5Бардіс Ася2.6.199327.10422IIIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 05.2610:45Потрійний стрибокЧоловікиФіналМаілафійя Саміну30.11.1994NMД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Переяславець Т.О.
2016 05.2610:45Потрійний стрибокЧоловікиФінал12Соломко Костянтин22.4.199613.41/0.0IIД, НТУ "ХПІ"Казак В.Ю.
2016 05.2610:45Потрійний стрибокЧоловікиФінал6Ісаченков Ярослав2.3.199514.88/+1.9IД, ШВСМ з л/аКазак В.Ю., Ісправнікова В.М.
2016 05.2611:10Біг на 200 мЖінкиФіналЗабіг 3 Вітер: -0.7Слюсаренко Катерина15.3.1993DNFД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Слюсаренко Ю.
2016 05.2611:10Метання списа 600 грЖінкиФінал3Ретіва-Довгенко Катерина10.2.198949.55КМСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Шурхал С.П.
2016 05.2611:10Біг на 200 мЖінкиФіналЗабіг 5 Вітер: +1.66Калістратова Аліна6.11.199624.25КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Юрченко М.А.
2016 05.2611:10Метання списа 600 грЖінкиФінал7Поддубко Катерина8.6.199441.80IД, НТУ "ХПІ"Любієв А.Г., Римко В.В., Тагільцев В.М.
2016 05.2611:30Біг на 200 мЧоловікиФіналЗабіг 5 Вітер: -0.6Чорний Анатолій13.2.1997DNFД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Куліш С
2016 05.2611:30Біг на 200 мЧоловікиФіналЗабіг 7 Вітер: +0.1Онацький Олексій18.11.1993DNFУ, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Фарбітна І.П.
2016 05.2611:30Біг на 200 мЧоловікиФіналЗабіг 4 Вітер: -0.11Колісник Тарас24.12.199522.41IД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Літвінова Л
2016 05.2611:30Біг на 200 мЧоловікиФіналЗабіг 8 Вітер: +1.03Бодров Ігор9.7.198721.36МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 05.2611:30Біг на 200 мЧоловікиФіналЗабіг 4 Вітер: -0.14Кожухівський Володимир23.1.199723.25IIД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Костоглодов О.
2016 05.2611:30Біг на 200 мЧоловікиФіналЗабіг 8 Вітер: +1.05Устименко Олександр1.6.199321.95КМСД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О., Бодров І
2016 05.2611:30Біг на 200 мЧоловікиФіналЗабіг 2 Вітер: +0.76Чубун Богдан26.8.199423.93IIIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"Храмцова О.Л.
2016 05.2611:30Біг на 200 мЧоловікиФіналЗабіг 3 Вітер: -0.86Василенко Андрій4.7.199523.76IIД, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"Омельченко М.В., Омельченко О.П., Костоглодов О.
2016 05.2612:10Метання списа 800 грЧоловікиФінал3Чехлатий Олександр27.9.198970.89МСУ, ШВСМ з л/аНовіков А.М., Шаповалова В.О.
2016 05.2612:15Потрійний стрибокЖінкиФінал4Піменова Ірина19.12.198813.48/+2.0КМСУ, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 05.2612:15Біг на 800 мЧоловікиФіналЗабіг 17Сімбірьов Михайло20.11.19941:59.56IМОН, КЗ МКДЮСШ ХркЧурілін С.Г.
2016 05.2612:45Семиборство (Жінки). Біг на 800 мЖінкиФінал2Бардіс Ася2.6.19932:26.94732IIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 05.2613:00Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиФіналВітер: -0.37Маляренко Олена8.4.199714.11КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Фастівець Л.І.
2016 05.2613:10Біг на 110 м з/б (1.067)ЧоловікиФіналВітер: -0.63Горбачов Павло14.12.199114.30КМСД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 05.2613:10Біг на 110 м з/б (1.067)ЧоловікиФіналВітер: -0.67Супрун Роман29.12.199715.56IД, КСДЮШОР "Динамо" ХркСоколов Л., Костоглодов О.

Расписание

Положение

Смотрите также

Яндекс.Метрика