О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

140118

17 Январь 2014. Львов Кубок Украины по прыжкам в высоту. Мемориал Демьянюка

  • Дата:
  • 17 Январь 2014
  • Страна: Украина
  • Город: Львов
  • Положение: Download
  • Просмотров: : 1673
17 января Львов принимает юбилейный турнир по легкоатлетическим прыжкам XV «Мемориал Алексея Демьянюка ». Соревнования посвящены памяти известного украинского спортсмена, мастера спорта международного класса, участника ХХII Олимпийских игр -1980 в Москве, который трагически погиб в 1999 году.

Новогодние соревнования по легкоатлетическим прыжкам во Львове впервые были проведены в 1999 году. Через 30 лет, после трагической гибели Алексея Демьянюка, соревнования в его честь были переименованы в «Мемориал Алексея Демьянюка ». В свое время он был одним из сильнейших прыгунов мира, в 1981 году возглавлял мировой топ -лист с результатом 2,33 м и неоднократно повторял этот результат .

Из местного уровня эти соревнования за короткий период переросли в популярный и зрелищный турнир. С 2011 года « Мемориал А. Демьянюка » включен в календарь соревнований EA (Европейской ассоциации легкой атлетики ), а результаты показаны на турнире, уже традиционно располагаются на первых строках мировых топ -листов .

Рекорди змагань

юнаки 15р. і молодші-2.02см- А.Саєвич (UKR Бердичів) 2003
дівчата 15р. і молодші - 1.73см - О.Іванова (BLR Вітебск) 2002
юнаки 16-17 років— 2.15см - О. Нартов (UKR Харків) 2003
дівчата 16-17 років– 1.95см - І.Коваленко (UKR Біла Церква) 2003
юніори 18-19 років— 2.15см - О. Пліско (BLR Вітебск)2001
юніорки 18-19 років— 1.75см - В.Марцінович (BLR Вітебск) 2001
чоловіки— 2.31см - Д.Дем'янюк (UKR Львів)2010 \ А.Проценко (UKR Херсон) 2011
жінки— 1.95см - І.Коваленко (UKR Біла Церква) 2003


Результаты

  юнаки 1999-2000р.н.                                    
Прізвище, ім'я Дата Місто Почткова 130 135 140 145 150 155 160 165 170 175 180 Резуль місце    
  спортсмена       123 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3        
1 Олексюк Володим 2000 В-Вол 135   xxx                   --- nm    
2 Мовчан Ілля 1999 Львів 140     o o o xxo xxx         155 4    
3 Панасюк Віталій 2000 В-Вол 130 xo xxx                   130 6    
4 Бардась  Дмитро 2000 В-Вол 140     o o o o xo xxx       160 2    
5 Янков Францішек 1999 Словаччина 150         o o xxo xxx       160 3    
6 Данелюк Денис 2001 В-Вол ---                       --- ---    
7 Яйченя Артур 1999 Кузнецовськ 135   o xxo o xxx             145 5    
8 Куліш Андрій 2000 В-Вол 130 xxo xxx                   130 7    
9 Ляшенко Владислав 1999 Львів 155           o o o o xxx   170 1    
  дівчата 1997-1998р.н.                                    
Прізвище, ім'я Дата Місто Початкова висота 1 30 1 35 1 40 1 45 1 50 1 55 1 60 1 65 1 70 1 75 Резуль місце      
1 Моначин Анастасія 1997 Тернопіл 145       0 0 0 0 ххх - - 160 4      
2 Гера Анна 1997 Ч-1 135   0 0 0 Х0 ххх - - - - 150 8      
3 Конащук Ірина 1997 Тернопіл 150         0 0 Х0 ххх - - 160 5      
4 Іовенко Анна 1998 Львів 130 0 0 Х0 Х0 Ххх - - - - - 145 10      
5 Пилявець Анна 1997 Львів 155           0 0 Х0 Х0 ххх 170 1      
6 Галак Христина 1998 Львів 130 Хх0 0 ххх - - - - - - - 135 8      
7 Майструк Ірина 1998 В-Вол 130 0 0 Хх0 ххх - - - - - - 140 7      
8 Роман Уляна 1997 Ч-1 130 0 0 0 ххх - - - - - - 140 11      
9 Стефанишина  Христина 1997 Тернопіл 150         0 0 Х0 0 ххх - 165 2      
10 Грудень Сніжана 1998 Львів 135   0 0 0 Хх0 Ххх - - - - 150 9      
11 Ващук Ольга 1998 Ч-1 140     0 0 0 Х0 ххх - -- - 155 7      
12 Заскалько  Ілона 1998 Львів 155           0 0 Х0 ххх - 165 3      
13 Тригубак Тетяна 1998 Коломия 140     0 0 0 0 Х0 ххх - - 160 5      
  дівчата1999-2000 р.н.                                    
Прізвище, ім'я Дата Місто Почакова висота 120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 Резуль місце      
1 Шарапова Аліна 1999 Львів 120 0 0 0 Х0 ххх - - - - - 135 5      
2 Солодуха Тетяна 2000 Ч-1 120 0 0 0 ххх - - - - - - 130 7      
3 Шабля Анастасія 2000 Ч-1 120 0 0 0 ххх - - - - - - 130 7      
4 Нечитайло Ганна 1999 В-Вол 120 0 0 0 Хх0 ххх - - - - - 135 6      
5 Галас Лілія 1999 В-Вол - - - - - - - - - - - - -      
6 Муравська Руслана 1999 Тернопіл 130 - - 0 0 Х0 ххх - - - - 140 2      
7 Філь Валерія 1999 Кузнецовськ 120 0 0 0 0 ххх - - - - - 135 4      
8 Євтушок Поліна 1999 Кузнецовськ 120 0 0 0 Хх0 Хх0 ххх - - - - 140 3      
9 Матвійок Анастасія 1999 Львів 135       0 0 0 Х0 Ххх - - 150 1      
  юнаки 1997-1998р.н.                                    
Прізвище, ім'я Дата Місто Початвисот 150 1 55 1 60 1 65 1 70 175 180 185 1 90 195 200 205 Резуль місце  
1 Стельмах Тарас 1998 Львів 160     o o o o o o Xxx       185 3  
2 Назарук Михайло 1997 Львів 160     o xxx                 160 8  
3 Наумов Артем 1997 Львів ----                         --- --  
4 Менкунець Андрій 1998 Львів 170         xo o o xxx         180 6  
5 Москалюк Андрій 1997 Кузнец 160     o o o o o o Xxx       185 3  
6 Куницький Вадим 1997 Львів 170         o o o o xxo xxx     190 2  
7 Янков Матуш 1997 Словач ---                         --- ---  
8 Призиглей Дмитро 1998 Львів 175           o xxo o xxx       185 5  
9 Буханченко Назар 1998 Львів ---                         --- ---  
10 Боровський Влад 1997 Львів 185               o o o xxx   195 1  
121 Оліферовський Ілля 1998 Дон.об 170         o o xxo xxx         180 7  
12 Ворко Віктор   Терноп 180             o o o o o xo 205 ---  
  юніори 1995-1996р.н.                                    
Прізвище, ім'я Дата Місто Початков 180 185 190 195 200 205 210 215 220 215 220 225 230 Резуль місце
1 Квасниця Василь 1995 Ч-1                                
2 Слісенко Сергій 29.12.1996 Львів 200         o xo xxx             205 3
3 Комплікевич Роман 1996 Львів 180 o xxx                       180 9
4 Кравчук Вадим 28.10.1996 Львів 195       o xo xxx               200 5
5 Хома Олександр 1996 Тернопі 180 o o o o xxx                 195 6
6 Нетикша Віталій 1995 Львів 185   o o xo o o xxx             205 2
7 Бринза Руслан 1995 Кіровог 185   o o o o xxo xxx             205 4
8 Ільницький Андрій 1996 Львів 195       o --- xo o o ----         215 1
9 Бедненко Олександр 17.11.1995 Львів 180 o o o o xxx                 195 6
10 Климчук Сергій 1996   180 o o o xxo xxx                 195 8
  юніорки 1995-1996 р.н.                                    
Прізвище, ім'я Дата Місто Початкова 160 1 65 1 70 1 75 1 80 1 83 1 86 189 192   Резуль місце      
1 Карафова Сюзанна 13.06.1996 Словачч 160 xo O Xxo Xxx             170 3      
2 Лукачат Юлія 19.08.1995 Тернопіл 160 xxo Xxx                 160 5      
3 Ладига Ольга 1995 Миколаїв 160 o O Xxo Xo Xxo xo xxx       175 2      
4 Левченко Юлія 28.11.1997 Київ 165   O Xo Xo xxx           175 1      
5 Заскалько Ілона 1998 Львів 160 o Xxx                 160 4      
  чоловіки                                    
Прізвище, ім'я Дата Місто Початкова висота 200 205 210 215 220 223 226 228 232 235 Резуль місце      
1 Григоров Ігор   Харків 200 0 o Xo Xxx             210        
2 Попович Андрій 1994 Львів 200 O o O Xxo Xxx           215        
3 Дорофєєв Владислав 1994 Київ 200 O o Xo O Xxx           215        
4 Аршинник Владислав 1994 Львів 200 O o O Xo Xxx           215        
5 Рубель Андрій 1989 Запоріжжя 205   o O O Xxx           215        
6 Бір Лукаш 1989 Словаччина 200 O --- O O Xxx           215        
7 Мунтян Євген 1994 Мик.обл 200 O o Xo Xxx             210        
8 Іваницький Василь 1991 Львів ---                              
9 Яковенко Дмитро 1992 Кіровоград 200 o o O Xo O xxx         220 2      
10 Самойленко Віталій 1984 Херсон 200 O o O O Xxx           215        
11 Поздняков Семен 1992 Росія 205   0 0 Xxo Xxx           215        
12 Шаповал Віктор 1979 Львів 205   o Xo O Xxx           215        
13 Дем'янюк Дмитро 1983 Львів 210     O --- Xxo --- xxx       220 3      
14 Шустов Олександр 19 Росія 210     O --- Xxo xxx         220 3      
15 Проценко Андрій 1988 Херсон 210     O o Xo --- o --- Xo X x 232 1      
  жінки                                    
Прізвище, ім'я Дата Місто Початкова висота 165 170 175 180 183 186 189 192     Резуль місце      
1 Окунєва Оксана 14.03.1990 Миколаїв 175     o o o o xo xx     189 1      
2 Нова Магдалена 1992 Чехія 165 o o xo xxx             175 5      
3 Сілнікова  Леона 1993 Чехія 165 o o xxo xxx             175 6      
4 Гапчук Наталія 15.11.1988 Бердичів 175     o o xo xo xxx       186 3      
5 Геращенко Ірина 10.03.1995 Київ 175     o o o o xxx       186 2      
6 Ляшенко Валентина 30.01.1981 Київ 165 o o xxo o xxx           180 4      
7 Сивенко Марія 30.11.1993 Білорусь 165 o xo xxx               170 7      

Положение

Затверджено Погоджено

Заступник Міністра Президент федерації легкої

молоді та спорту України атлетики України

_В. М. Сисюк _І. Є. Гоцул

_2013 р. _2013 р.

РЕГЛАМЕНТ

проведення Кубка України зі стрибків у висоту «Меморіал Дем'янюка»

17.01.2014 (легка атлетика)

1. Регламент проведення Кубка України зі стрибків у висоту «Меморіал Дем'янюка» (далі - регламент)

складено з урахуванням:

• Статутів та Регламентів Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій (далі- ІААФ), Європейської
Асоціації легкої атлетики (далі-ЄАА), Федерації легкої атлетики України (далі - ФЛАУ).

• Правил змагань з легкої атлетики, затверджених конгресом ІААФ 2013 року.

2. Змагання за регламентом спрямовані на вирішення наступних завдань:

• подальший розвиток легкої атлетики в державі і залучення населення, в першу чергу учнівської молоді,
до регулярних занять легкою атлетикою;

• підвищення якості та ефективності роботи територіальних органів виконавчої влади з фізичної
культури та спорту та осередків ФЛАУ, підведення підсумків їх діяльності з підготовки спортивного
резерву, оцінки роботи спортивних організацій, спортивних шкіл та спеціалізованих навчальних
закладів спортивного профілю з розвитку легкої атлетики;

• виявлення та відбір кращих спортсменів до складу збірних команд України для участі у міжнародних
змаганнях;

• пропаганда легкої атлетики.

3. Місця і терміни проведення змагань.

• 17.01.2014 року, м. Львів. День приїзду є офіційним днем змагань.

• День приїзду 16.01.14

4. Керівництво проведенням змагань.

• Мінмолодьспорту за поданням ФЛАУ затверджує керівні органи змагань відповідним наказом.

• ФЛАУ призначає керівні органи змагань, здійснює допуск учасників, проводить змагання у
відповідності до вимог Правил ІААФ.

• Контроль за виконанням організації змагань здійснює Мінмолодьспорт.

• Безпосереднє проведення змагань здійснює Управління молоді та спорту Львівської
облдержадміністрації та федерація легкої атлетики Львівської області. Вищезазначені організації
виконують підготовчу роботу з організації та проведення змагань, прийому та розміщення учасників,
ведуть розрахунки за витрати, пов'язані з проведенням змагань.

• Відповідальність за підготовку та проведення змагань, за дотримання Правил ІААФ на змаганнях, а
також за звітність покладається на Технічного і Організаційного делегатів та Керівника змагань.

5. Учасники змагань.

• До участі у змаганнях допускаються члени ФЛАУ, які заявлені від команд АР Крим, областей
України, м. Києва, м.Севастополя, спортклубів, спортивних шкіл, спеціалізованих навчальних закладів
спортивного профілю, відомств, ФСТ.

• Чисельний склад команд областей та число учасників у кожній віковій групі визначається
організатором змагань шляхом надсилання персонального виклику.

6. Характер заходу:

• Змагання особисто-командні

7. Програма змагань:

юніори та юніорки 1995-96 р.р.н.

поч. вис.: 180см, 155см

чоловіки та жінки

поч. вис.: 200см, 165см

8. Визначення особистої та командної першості.

• Особиста першість у кожній дисципліні програми визначається у відповідності до Правил ІААФ.

• Кількість залікових результатів для команди - 8 (не більше, як 2 заліка у кожній віковій дисципліні).

• Протести розглядаються відповідно до Правил ІААФ.

• Консолідований залік застосовується згідно „Порядку встановлення консолідованого заліку
організаціям фізкультурно -спортивної спрямованості", затвердженого Міністерством 14.03.2006 р.,
наказ №753, який зареєстрований у Міністерстві юстиції України 04.08.2006 за № 940/12814.

Таблиця нарахування очок до командного заліку:

 

Юніори

Дорослі та молодь

25

50

20

40

18

35

13

30

10

25

9

20

8

15

7

10

5

8

4

5

3

3

2

2

9. Безпека та підготовка місць проведення заходу.

• Безпека та підготовка місць проведення змагань здійснюється організаторами Кубку України згідно
міжнародних правил ІААФ.

• Відповідальність за стан здоров'я учасників змагань несуть медичні установи за місцем проживання,
які дали дозвіл спортсменам на участь у змаганнях, а також організації, які направляють команди чи
окремих спортсменів на змагання. Кожний учасник повинен мати страховий поліс на термін
проведення змагань.

10. Нагородження.

• Команди, які посіли 1-е місце, 2-е, 3-є місця нагороджуються дипломами Мінмолодьспорту.

• Учасники, які посіли 1-е місце 2-е; 3-є місця нагороджуються дипломами Мінмолодьспорту.

11. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників.

Витрати щодо матеріального забезпечення спортивних заходів несуть:

• З підготовки й проведення змагань, передбачених Єдиним календарним планом - Мінмолодьспорт в
межах відповідного бюджетного призначення за окремим кошторисом.

• Відрядження учасників, тренерів і представників (керівників) команд на змагання (проїзд до місця
змагань і місця проживання, добові в дорозі і харчування в дні змагань), а також розміщення учасників
в готелях - за рахунок організацій, що відряджають.

• Федерація легкої атлетики України забезпечує суддівство змагань (підготовка, відбір, призначення
суддів відповідних кваліфікаційних категорій), програмне забезпечення обробки результатів змагань,
технічне забезпечення «он-лайн» (в режимі реального часу), випуск підсумкової інформації про
змагання, розміщення інформації про змагання на сайті ФЛАУ, надання інформації міжнародним
статистикам ЄАА, ІААФ.

12. Термін та умови подання заявок.

• До 07.01.2014 року перед проведенням Кубка України зі стрибків у висоту «Меморіал Дем'янюка»,
команди - учасники надсилають електронною поштою до оргкомітету змагань попередню заявку,
згідно нижче зазначеного зразку, а також інформацію про чисельний склад учасників (жінок,
чоловіків, тренерів, інших осіб.). Кінцева заявка надсилається електронною поштою до Оргкомітету
змагань до 14.01.2014 року. У разі порушення строків або не надання попередньої або кінцевої
заявки до Оргкомітету змагань в зазначені терміни, команди та спортсмени, які не надали таких
заявок до змагань не допускаються.

• Приїзд представників команд - 15.01.2014 року (відрядження представників команд - за рахунок
відряджуючих організацій). Представники команд надають до секретаріату змагань оригінал
заявки, ксерокопії паспортів (свідоцтв про народження) та членських квитків ФЛАУ. При

відсутності прізвища спортсмена у електронній базі даних ФЛАУ - обов'язково надається оригінал
паспорту (свідоцтва) та членський квиток ФЛАУ.

• У день приїзду 16.01.2014 року секретаріат змагань працює з 10.00 до 14.00 лише для остаточних
уточнень заявок.

• Дозаявки, перезаявки, додаткові заявки на інші дисципліни програми після 14.00 годин дня приїзду не
приймаються. Можлива відмова від участі у відповідній дисципліні (корекція стартового протоколу)
при умові попередньої письмової заяви від офіційного представника команди до 16.01.2014 року.

• Технічна нарада проводитиметься 17.01.2014 о 17.00.

• Допуск організаціям, які не надіслали попередню або кінцеву заявки дозволяється лише за умови
надання офіційного листа від керівника спортивної організації, що направляє на змагання, та керівника
обласної (регіональної) федерації про причини своєчасного ненадання заявок.

• Контакти відділу організації та проведення змагань ФЛАУ :02140, Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 2.
Телефон/факс: (044) 220 20 85; 220 20 86.

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .uaCaiiT:www.uaf.org.ua
13. Заявочний лист (заявка).

Форма заявочного листа (заявки):

Логотип спортивної організації

Назва, дата, місце проведення змагання

Команда: область (регіон), ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР, УФК, УОР, ШВСМ

 

Стартовий
номер
учасника

Прізвище, ім'я
спортсмена

Дата

народжен

ня

Дисципліна
програми

Кращий
результ.
2013 р.

Розряд

ФС
Т

ДЮСШ
СДЮШОР

УОР,
УФК

ШВСМ

Прізвищ.

ініціали

тренера

Віза
лікаря

                         

Представник команди
Тренери

(прізвище, ім'я. Особистий підпис )

До змагань допущено

...............................................................................................................учасників.

(літерами, прописом)

Лікар_ Печатка лікарського закладу

(Прізвище, ініціали. Особистий підпис )

Керівник спортивної організації, що направляє на
змагання

Печатка Особистий підпис

Президент Федерації легкої атлетики області (регіону)
Печатка Особистий підпис

• Заявочний лист команди без підпису керівника спортивної організації та керівника регіональної
федерації, що направляє на змагання, та печаток зазначених організацій, вважається недійсним.

• У відповідності до Правил ІААФ (Правило 143.7, 143.8, 143.9) кожен учасник повинен мати два
стартових номера, що відповідають його стартовому номеру в заявочному листі команди.

• Колір спортивної форми учасників змагань (майка) повинен бути однаковий як попереду, так і
ззаду.( правило 143.1)

14. Підсумкові протоколи.

• Підсумкові протоколи змагань надаються у електронному вигляді до офісу ФЛАУ он-лайн після
закінчення змагань за адресою: ifilenko@ flau.org.ua. У печатному вигляді (3 екземпл.) надаються до
офісу Федерації легкої атлетики України протягом 3 днів після закінчення останнього дня
змагання. Розповсюджені ФЛАУ підсумкові протоколи змагань у печатному або електронному
вигляді є офіційними підсумковими документами змагань.

• Результати змагань надаються офіційним статистиком ФЛАУ до ЄАА, ІААФ он-лайн .

• Підсумкові протоколи підписує технічний делегат та головний секретар змагань.

• Представники команд протягом 2-х годин після закінчення програми змагань отримують підсумкові
особисті рахунки команд, завірені технічним делегатом, головним секретарем змагань та печаткою
організації, що проводить змагання, а також (за бажанням офіційного представника команди)
повний підсумковий протокол змагань у електронному вигляді.

15. Звіт про змагання.

• За підсумками змагання Техделегат складає звіт про підготовку та проведення змагання та
направляють його до офісу ФЛАУ до 20.01.2014 року.

16. Зміни та доповнення до регламенту.

• У випадках будь-яких змін і доповнень до регламенту організаціям, які братимуть участь у
змаганнях, будуть надіслані відповідні повідомлення.

Контакти:

• Оргделегат: Лебідюк В. 063 2976705, 096 5427334 (моб.) ЛУФК (032) 238-27-92

• Техделегат: Донской С.

• Керівник змагань: Конестяпін В.

• Головний секретар: Скалоцька М.

Заявки на участь у змаганнях надсилати: Скалоцька М. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. '; document.write(''); document.write(addy_text3201); document.write('<\/a>'); //-->\n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Регламент є офіційним викликом на змагання.

Смотрите также

Яндекс.Метрика