О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

160616

16 Июнь 2016. - 19 Июнь 2016. Луцк Кубок України з легкої атлетики з багатоборства

  • Дата:
  • 16 Июнь 2016
  • 19 Июнь 2016
  • Страна: Украина
  • Город: Луцк
  • Просмотров: : 810

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 4 место


Результаты Харьковских легкоатлетов

Участников: 47
Результатов: 83
I Разряд: 14
КМС: 34
МС: 28
ДатаВремяВидКат.КругЗабегКвал.МестоФИДРРезультатОчкиРазр.КомандаТренер
2016 06.1611:35Стрибки у висотуЖінкиКваліфікація16Леонова Тетяна7.6.19931.65IД, ШВСМ з л/аПереяславець Л., Бондаренко В
2016 06.1611:35Стрибки у висотуЖінкиКваліфікаціяq5Клінцова Лілія12.7.19971.80КМСМОН, ШВСМ з л/аНікітін Є.Г., Ісправнікова В.М. , Сергієнко Г.М.
2016 06.1617:00Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +2.2q3Маляренко Олена8.4.199713.72МСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Фастівець Л.І.
2016 06.1617:00Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +2.28Ярушевська Жанна12.10.199514.89КМСМОН, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Яремчук
2016 06.1617:05Стрибки у довжинуЖінкиКваліфікаціяQ1Луньова(Єрмакова) Анна1.10.19916.55/0.0МСУ, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 06.1617:05Стрибки у довжинуЖінкиКваліфікація18Мартинова Оксана11.9.19965.61/-1.0IД, ШВСМ з л/аКурочка А.М., Халаїм М.М., Лазарук С
2016 06.1617:05Стрибки у довжинуЖінкиКваліфікаціяQ4Корнута Анна10.11.19886.37/-0.4МСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П.
2016 06.1617:10Біг на 110 м з/б (1.067)ЧоловікиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +0.94Приставка Богдан28.12.199414.72КМСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Переясловець Т.
2016 06.1617:10Біг на 110 м з/б (1.067)ЧоловікиЗабігиЗабіг 1 Вітер: +1.4q4Горбачов Павло14.12.199114.27КМСД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 06.1617:25Біг на 100 мЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: -0.1q1Погребняк Наталя19.2.198811.29МСМКД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М.
2016 06.1617:25Біг на 100 мЖінкиЗабігиЗабіг 3 Вітер: -1.1q3Калістратова Аліна6.11.199611.95КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Юрченко М.А.
2016 06.1617:25Біг на 100 мЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: -0.1q3Аджаметова Лейля9.3.199411.87КМСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А.
2016 06.1617:40Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 3 Вітер: -0.3q1Бодров Ігор9.7.198710.52МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 06.1617:40Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 5 Вітер: +0.2q1Чорний Анатолій13.2.199710.85КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Куліш С
2016 06.1617:40Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 4 Вітер: -1.1q4Устименко Олександр1.6.199310.85КМСД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О.
2016 06.1617:40Штовхання ядра 7,260 кгЧоловікиФінал7Фєдосов Юрій14.11.199616.56КМСД, КСДЮШОР "Динамо" ХркКомісов М.Р., Олійник В.Я.
2016 06.1618:25Стрибки у довжинуЧоловікиКваліфікаціяq10Гончар Ігор6.6.19967.02/0.0IД, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 06.1618:25Стрибки у довжинуЧоловікиКваліфікація14Ісаченков Ярослав2.3.19956.87/-1.9IД, ШВСМ з л/аКазак В.Ю., Ісправнікова В.М.
2016 06.1618:25Біг на 400 мЧоловікиЗабігиЗабіг 52Бікулов Дмитро11.7.199048.32КМСД, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Сінєков Ю.М., Чурілін С.Г.
2016 06.1618:25Біг на 400 мЧоловікиЗабігиЗабіг 63Колісник Тарас24.12.199549.91IД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Літвінова Л
2016 06.1618:25Біг на 400 мЧоловікиЗабігиЗабіг 24Онацький Олексій18.11.199351.29IIД, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Фарбітна І.П.
2016 06.1618:50Біг на 1500 мЖінкиЗабігиЗабіг 1Погорєльська Вікторія4.8.1990DNSД, ШВСМ з л/аІванов П.П.
2016 06.1618:50Біг на 1500 мЖінкиЗабігиЗабіг 1q5Немченко Марина9.5.19964:31.46КМСД, ШВСМ з л/аКоняхіна Н.Ф., Кришталь О
2016 06.1619:05Біг на 1500 мЧоловікиЗабігиЗабіг 47Обуховський Олексій29.3.19933:53.78КМСД, СДЮСШОР ВнцБожко Є., Пригорницький О
2016 06.1619:45Біг на 110 м з/б (1.067)ЧоловікиФіналВітер: -1.05Горбачов Павло14.12.199114.68КМСД, ШВСМ з л/аІсправнікова В.М.
2016 06.1619:50Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиФіналВітер: -0.36Маляренко Олена8.4.199713.85МСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Фастівець Л.І.
2016 06.1716:45Біг на 100 мЖінки1/2 фіналуЗабіг 2 Вітер: -1.5Q1Погребняк Наталя19.2.198811.44МСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М.
2016 06.1716:45Біг на 100 мЖінки1/2 фіналуЗабіг 1 Вітер: -3.2Q3Аджаметова Лейля9.3.199412.06КМСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А.
2016 06.1716:45Біг на 100 мЖінки1/2 фіналуЗабіг 1 Вітер: -3.26Калістратова Аліна6.11.199612.22КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Юрченко М.А.
2016 06.1717:00Біг на 100 мЧоловіки1/2 фіналуЗабіг 2 Вітер: -3.4Q1Бодров Ігор9.7.198710.76КМСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 06.1717:00Стрибки у довжинуЖінкиФінал3Корнута Анна10.11.19886.70/+2.0МСМКД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П.
2016 06.1717:00Стрибки у довжинуЖінкиФінал4Луньова(Єрмакова) Анна1.10.19916.63/+2.5МСМКУ, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 06.1717:00Біг на 100 мЧоловіки1/2 фіналуЗабіг 1 Вітер: -2.34Устименко Олександр1.6.199311.18IД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О.
2016 06.1717:00Біг на 100 мЧоловіки1/2 фіналуЗабіг 3 Вітер: -2.46Чорний Анатолій13.2.199711.08IД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Куліш С
2016 06.1717:20Стрибки у висотуЖінкиФінал6Клінцова Лілія12.7.19971.83МСМОН, ШВСМ з л/аНікітін Є.Г., Ісправнікова В.М. , Сергієнко Г.М.
2016 06.1718:25Стрибки з жердиноюЖінкиФінал1Килипко Марина10.11.19954.30МСД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2016 06.1718:30Стрибки у довжинуЧоловікиФінал9Гончар Ігор6.6.19967.23/+2.3КМСД, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 06.1719:00Біг на 1500 мЖінкиФінал9Немченко Марина9.5.19964:27.86КМСД, ШВСМ з л/аКоняхіна Н.Ф., Кришталь О
2016 06.1719:20Біг на 100 мЖінкиФіналВітер: -2.21Погребняк Наталя19.2.198811.11МСМКД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М.
2016 06.1719:20Біг на 100 мЖінкиФіналВітер: -2.28Аджаметова Лейля9.3.199411.93КМСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А.
2016 06.1719:25Біг на 100 мЧоловікиФіналВітер: -1.21Бодров Ігор9.7.198710.55МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 06.1810:30Метання списа 800 грЧоловікиКваліфікаціяКуриленко Едуард7.9.1998DNSУ, ШВСМ з л/аФарбітна І.П., Кришталь О
2016 06.1810:30Семиборство. Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиФіналВітер: +0.15Бардіс Ася2.6.199314.87859КМСД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1810:30Метання списа 800 грЧоловікиКваліфікаціяq8Чехлатий Олександр27.9.198967.89КМСУ, ШВСМ з л/аНовіков А.М., Шаповалова В.О.
2016 06.1811:30Семиборство. Стрибки у висотуЖінкиФінал3Бардіс Ася2.6.19931.71867IД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1812:10Метання диска 2 кгЧоловікиКваліфікаціяБондар Антон24.8.1993DNSД, ХНПУ ім. Г.С.СковородиШаповалова В.О.
2016 06.1812:10Метання диска 2 кгЧоловікиКваліфікаціяФєдосов Юрій14.11.1996DNSД, КСДЮШОР "Динамо" ХркКомісов М.Р., Олійник В.Я.
2016 06.1812:10Метання диска 2 кгЧоловікиКваліфікаціяQ4Нестеровський Станіслав31.7.198053.90МСД, ШВСМ з л/аМінаков Ю.М., Насонкін В.А.
2016 06.1812:10Метання диска 2 кгЧоловікиКваліфікаціяq7Шаров Руслан25.4.199450.07КМСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Мінаков Ю.М.
2016 06.1812:10Метання диска 2 кгЧоловікиКваліфікаціяq8Іваненко Владислав25.5.199349.15КМСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Паламарчук М
2016 06.1816:00Потрійний стрибокЖінкиКваліфікаціяКорнута Анна10.11.1988DNSД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П.
2016 06.1816:00Біг на 200 мЖінкиЗабігиЗабіг 1 Вітер: +0.9Аджаметова Лейля9.3.1994DNSД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А.
2016 06.1816:00Біг на 200 мЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +1.0Q1Погребняк Наталя19.2.198823.38МСД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М.
2016 06.1816:00Потрійний стрибокЖінкиКваліфікаціяq2Піменова Ірина19.12.198813.19/0.0КМСУ, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 06.1816:00Біг на 200 мЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +1.03Калістратова Аліна6.11.199624.31КМСД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Юрченко М.А.
2016 06.1816:20Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 9 Вітер: 0.0Колісник Тарас24.12.1995DNSД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Літвінова Л
2016 06.1816:20Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 10 Вітер: -1.3Q1Бодров Ігор9.7.198721.19МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 06.1816:20Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 1 Вітер: -0.2q4Устименко Олександр1.6.199322.01КМСД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О.
2016 06.1816:20Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 1 Вітер: -0.25Чорний Анатолій13.2.199722.79IД, ХДВУФК №1Бодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Куліш С
2016 06.1816:30Семиборство. Штовхання ядра 4 кгЖінкиФінал4Бардіс Ася2.6.199310.56566IIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1816:30Метання диска 1 кгЖінкиФінал4Никита Катерина3.11.199450.84КМСД, ШВСМ з л/аОлійник В.Я., Насонкін В.А., Ломакін В.М.
2016 06.1817:20Біг на 800 мЧоловікиЗабігиЗабіг 14Бікулов Дмитро11.7.19901:54.41IД, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Сінєков Ю.М., Чурілін С.Г.
2016 06.1818:00Семиборство. Біг на 200 мЖінкиФіналВітер: +1.01Бардіс Ася2.6.199326.38764IIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1818:00Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал3Шевцов Тарас5.6.19994.80КМСД, ХДВУФК №1Шевцов В.І.
2016 06.1818:00Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал3Мандич Владислав7.7.19944.80КМСД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2016 06.1818:00Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал6Пінкевич Віталій9.3.19884.60IД, ШВСМ з л/аПереяславець Л.
2016 06.1818:00Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал9Кононихін Олександр26.3.19964.60IД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2016 06.1818:10Біг на 400 м з/б (0.914)ЧоловікиЗабігиЗабіг 15Онацький Олексій18.11.199354.90IД, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Фарбітна І.П.
2016 06.1818:40Метання списа 600 грЖінкиФіналПоддубко Катерина8.6.1994NMД, НТУ "ХПІ"Любієв А.Г., Римко В.В., Тагільцев В.М.
2016 06.1818:40Біг на 400 м з/б (0.762)ЖінкиЗабігиЗабіг 3Q2Слюсаренко Катерина15.3.199357.59МСД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Слюсаренко Ю.
2016 06.1818:40Метання списа 600 грЖінкиФінал3Ретіва-Довгенко Катерина10.2.198954.12МСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Шурхал С.П.
2016 06.1819:35Біг на 3000 м з/пЧоловікиФінал7Дещенко Андрій30.7.19949:08.66КМСД, ШВСМ з л/аПоливаний В.І., Поливана Н.С., Літвінова Л
2016 06.1910:30Семиборство. Стрибки у довжинуЖінкиФінал3Бардіс Ася2.6.19935.59/0.0726IIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1911:00Біг на 200 мЧоловіки1/2 фіналуЗабіг 1 Вітер: +1.4Q1Бодров Ігор9.7.198721.18МСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 06.1911:00Біг на 200 мЧоловіки1/2 фіналуЗабіг 2 Вітер: +1.74Устименко Олександр1.6.199321.70КМСД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О.
2016 06.1912:00Семиборство. Метання списа 600 грЖінкиФінал3Бардіс Ася2.6.199328.77453IIIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1913:30Семиборство. Біг на 800 мЖінкиФінал2Бардіс Ася2.6.19932:28.07717IIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2016 06.1917:00Метання диска 2 кгЧоловікиФінал2Нестеровський Станіслав31.7.198058.50МСД, ШВСМ з л/аМінаков Ю.М., Насонкін В.А.
2016 06.1917:00Біг на 400 м з/б (0.762)ЖінкиФінал4Слюсаренко Катерина15.3.199357.40МСД, ШВСМ з л/аБодрови В.В. та Н.Д., Бодров І, Слюсаренко Ю.
2016 06.1917:00Метання диска 2 кгЧоловікиФінал8Шаров Руслан25.4.199450.42КМСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Мінаков Ю.М.
2016 06.1917:00Метання диска 2 кгЧоловікиФінал9Іваненко Владислав25.5.199349.82КМСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Паламарчук М
2016 06.1917:15Потрійний стрибокЖінкиФінал2Піменова Ірина19.12.198813.74/+1.2МСУ, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2016 06.1917:40Біг на 200 мЖінкиФіналВітер: -0.71Погребняк Наталя19.2.198822.76МСМКД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М.
2016 06.1917:55Біг на 200 мЧоловікиФіналВітер: +0.52Бодров Ігор9.7.198720.64МСМКД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
2016 06.1918:20Метання списа 800 грЧоловікиФінал4Чехлатий Олександр27.9.198975.64МСУ, ШВСМ з л/аНовіков А.М., Шаповалова В.О.
2016 06.1918:30Потрійний стрибокЧоловікиФіналІсаченков Ярослав2.3.1995DNSД, ШВСМ з л/аКазак В.Ю., Ісправнікова В.М.
2016 06.1918:30Потрійний стрибокЧоловікиФінал2Безніс Павло17.6.199716.55/-0.2МСД, ШВСМ з л/аКурочка А.М.
2016 06.1919:20Біг на 5000 мЖінкиФіналКузубова Тетяна13.11.1987DNSД, ШВСМ з л/аКоняхіна Н.Ф.
2016 06.1919:20Біг на 5000 мЖінкиФінал1Погорєльська Вікторія4.8.199015:50.67МСД, ШВСМ з л/аІванов П.П.
2016 06.1919:20Біг на 5000 мЖінкиФінал3Вернигор Тетяна23.1.198316:24.13МСД, ШВСМ з л/аІванов П.П.
2016 06.1919:20Біг на 5000 мЖінкиФінал5Немченко Марина9.5.199617:02.81КМСД, ШВСМ з л/аКоняхіна Н.Ф., Кришталь О
2016 06.1919:40Біг на 5000 мЧоловікиФіналЗабіг 2Рибак Сергій11.11.1986DNFД, ШВСМ з л/аПоливаний В.І., Поливана Н.С., Сарафинюк П.Я.
2016 06.1919:40Біг на 5000 мЧоловікиФіналЗабіг 210Обуховський Олексій29.3.199314:56.24IД, СДЮСШОР ВнцБожко Є., Пригорницький О
2016 06.1919:40Біг на 5000 мЧоловікиФіналЗабіг 212Белінський Олексій29.11.198716:06.66IIД, ШВСМ з л/аІванов П.П. , Міщенко А

Расписание

Положение

Смотрите также

Яндекс.Метрика