О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

160305

05 Март 2016. - 06 Март 2016. Ивано-Франковск Зимовий Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 7 место
  • Победители

  • КОНОНЕНКО Віктор - 10 км Юнаки 17
  • Призеры

  • 3 - СИЧ В'ячеслав - 3 км Юнаки 15
  • 3 - ГОЛЬЦ Костянтин - 10 км Юнаки 17


Результаты Харьковских легкоатлетов

Участников: 7
Результатов: 7
I Разряд: 2
КМС: 1
МС: 0
ДатаВремяВидКат.КругЗабегКвал.МестоФИДРРезультатОчкиРазр.КомандаТренер
2016 03.0510:00Спортивна ходьба 10 кмЮнаки 17Фінал1Кононенко Віктор3.11.199946:51IД, ХДВУФК №1Андреєв С.М., Гарник П.І.
2016 03.0510:00Спортивна ходьба 10 кмЮнаки 17Фінал3Гольц Костянтин16.1.199948:07 *IIД, ХДВУФК №1Андрєєв С.М., Книжка В
2016 03.0510:00Спортивна ходьба 10 кмЮнаки 17Фінал4Бірюков Владислав2.11.200048:10IIД, ХДВУФК №1Андреєв С.М., Коростієв О.
2016 03.0510:00Спортивна ходьба 10 кмЮніориФінал6Гарник Дмитро25.7.199846:39IД, ХДВУФК №1Андреєв С.М., Гарник П.І. , БЕХ О.В.
2016 03.0511:05Спортивна ходьба 20 кмМолодь чоловікиФінал6Костюк Віталій23.2.19961:33:04КМСД, ШВСМАндреєв С.М., Книжка В
2016 03.0514:40Спортивна ходьба 3 кмЮнаки 15Фінал3Сич В'Ячеслав17.1.200114:41IIIД, ХДВУФК №1Андреєв С.М., Гарник П.І.
2016 03.0612:10Спортивна ходьба 20 кмМолодь жінкиФінал11Гарник Ольга28.7.19961:56:12IIД, ШВСМАндреєв С.М., Гарник П.І. , БЕХ О.В.

Все результаты

Спортивна ходьба 2 км Дівчата 15 Фінал                  
1 50 КАСЯН Дарина Волинська 01.04.2002 9:39 I Борисюк І, Борисюк О. МОН, ДЮСШ Любешівська
2 1822 ТКАЧ Аліна Сумська 26.12.2001 9:51 I Мірошниченко С, Мірошніченко О. МОН, ОДЮСШ м.Суми
3 333 СОЛОВІЙ Анастасія Івано-Франківська 15.02.2004 9:57 I Туркалевич Р, Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ
4 1823 ЛУКАШЕВИЧ Анастасія Сумська 13.08.2001 10:12 I Мірошниченко С, Мірошніченко О. МОН, ОДЮСШ м.Суми
5 388 ПАНОВА Катерина Київська 04.04.2001 10:20 I Веремейчук О.М. МОН, КОЛІФКС
6 43 ПЕТРИК Юлія Волинська 24.05.2004 10:21 II Шахно С.М. , Борисюк В.І. МОН, ДЮСШ Любешівська
7 210 ШЕВЧУК Аніта Житомирська 15.02.2003 10:28 II Бр. чернова а.і. С, СДЮСШОР Жтм
8 869 КОЦЮРУБА Олександра Хмельницька 08.07.2001 10:29 II Тараканов Є МОН, ДЮСШ Ярмолинецька
9 332 ГАЛЮК Марія Івано-Франківська 22.05.2001 10:30 II Туркалевич Р, Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ
10 45 МЕЛІЩУК Іванна Волинська 06.06.2003 10:35 II Шахно С.М. , Борисюк В.І. МОН, ДЮСШ Любешівська
11 389 ПАНОВА Анастасія Київська 10.06.2002 10:38 II Веремейчук О.М. МОН, КОЛІФКС
12 39 ЯНЦЕВИЧ Анна Волинська 07.08.2001 10:39 II Шахно С.М. , Борисюк В.І. МОН, ДЮСШ Любешівська
13 203 КЛИМЧУК Дарина Житомирська 29.09.2002 10:41 II Малівський А.А., Єдинач С.М. С, СДЮСШОР Жтм
14 390 БРОВЧЕНКО Анастасія Київська 11.02.2002 10:42 II Веремейчук О.М. МОН, КОЛІФКС
15 448 ДЯЧЕНКО Софія м. Київ 16.07.2002 10:49 II Воропай А.М. МОН, СДЮСШОР №6 Київ
16 876 ШМАТЛАЙ Діана Хмельницька 12.04.2002 10:50 II Лещенко О.О. МОН, ОДЮСШ Хмельницька
17 420 РАДАУЦАН Марина м. Київ 16.03.2002 10:55 II Воропай А.М. МОН, СДЮСШОР №6 Київ
18 223 МАШЕВСЬКА Софія Житомирська 28.01.2001 10:57 II Малівський А.А., Єдинач С.М. С, СДЮСШОР Жтм
19 245 БРОДНІКОВА Каріна Закарпатська 30.01.2004 11:02 II Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ
20 316 БОЯН Марія Івано-Франківська 26.08.2001 11:05 II Кравців І.П., Матешко В.В., Єрузель Є.І. МОН, ДЮСШ Рожнятівська
21 206 САНЬКОВА Аліса Житомирська 24.11.2003 11:13 III Малівський А.А., Єдинач С.М. С, ОКДЮСШ "Спартак" Жтм
22 870 ЛЕЩЕНКО Дар'я Хмельницька 14.07.2005 11:16 III Лещенко О.О. МОН, ОДЮСШ Хмельницька
23 729 ФРАНКІВ Олександра Тернопiльська 22.09.2004 11:18 III Зозуля В. К, ОДЮСШ "Колос" Трн
24 1820 ЛУЩИК Юлія Сумська 22.04.2001 11:25 III Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. С, МКЗ СДЮШОР В.Голубничого
25 842 ГРОМОВА Світлана Херсонська 07.01.2001 11:38 III Великих Н.В. К, ХВУФК
26 871 САПОЖНИК Дар'я Хмельницька 12.01.2002 11:43 * III Лещенко О.О. МОН, ОДЮСШ Хмельницька
27 873 ЦИБУЛЬСЬКА Альона Хмельницька 03.09.2001 11:48 III Лещенко О.О. МОН, ОДЮСШ Хмельницька
28 835 БЕЙ Софія Херсонська 17.05.2001 11:49 III Кірілов С С, ХВУФК
29 311 ГАЛІЙ Тетяна Івано-Франківська 27.07.2004 11:53 III Шевчук М.М. , Ханенків М. МОН, ДЮСШ Калуша
30 336 ПОПАДИНЕЦЬ Софія Івано-Франківська 27.04.2004 11:54 III Туркалевич Р, Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ
31 322 БОЯН Тетяна Івано-Франківська 05.11.2003 12:05 I юн Кравців І.П. МОН, ДЮСШ Рожнятівська
32 727 ГУБАНОВА Люба Тернопiльська 26.02.2005 12:08 I юн Зозуля В. К, ОДЮСШ "Колос" Трн
33 42 ГУНЧИК Юлія Волинська 17.10.2005 12:12 I юн Шахно С.М. , Борисюк В.І. МОН, ДЮСШ Любешівська
34 337 КОХАНСЬКА Софія Івано-Франківська 04.09.2005 12:32 I юн Туркалевич Р, Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ
35 723 ПАВЛОВСЬКА Софія Тернопiльська 29.12.2002 12:51 II юн Зозуля В. К, ОДЮСШ "Колос" Трн
Спортивна ходьба 3 км Юнаки 15 Фінал                  
1 330 СОЛОВІЙ Олексій Івано-Франківська 03.01.2001 14:12 II Туркалевич Р, Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ
2 1819 ДАРНИЦЬКИЙ Андрій Сумська 15.06.2001 14:36 II Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. С, МКЗ СДЮШОР В.Голубничого
3 777 СИЧ В'ячеслав Харкiвська 17.01.2001 14:41 III Андреєв С.М., Гарник П.І. Д, ХДВУФК №1
4 241 БАБУШ Олександр Закарпатська 27.05.2004 14:56 III Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ
5 1140 МИЦИК Олександр Житомирська 26.03.2002 15:06 III Бр. чернова а.і. С, СДЮСШОР Жтм
6 41 КОРЕЦЬКИЙ Тарас Волинська 03.04.2002 15:47 III Кузьмич М, Борисюк О. МОН, ДЮСШ Любешівська
7 243 КАРПИШИНЕЦЬ Олександр Закарпатська 26.03.2001 15:53 I юн Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ
8 1148 СУСЛОВ Павло Житомирська 13.07.2002 15:57 I юн Суслов В, Чернов А.І. К, КДЮСШ "Колос" Жтм
9 242 ВІНЯРСЬКИЙ Борис Закарпатська 14.12.2001 16:10 I юн Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ
10 1135 НЕЧИПОРЕНКО Максим Житомирська 28.11.2003 16:21 I юн Бр. чернова а.і. С, СДЮСШОР Жтм
11 872 СКРИПІЙ Максим Хмельницька 09.11.2001 16:30 I юн Тараканов Є МОН, ДЮСШ Ярмолинецька
12 52 АБРАМОВИЧ Борис Волинська 13.06.2002 16:31 * I юн , Борисюк О. МОН, ДЮСШ Любешівська
13 1145 ГОДУН Ілля Житомирська 04.02.2003 16:43 I юн Бр. чернова а.і. С, СДЮСШОР Жтм
14 323 МИНАЙ Роман Івано-Франківська 23.11.2002 17:02 I юн Богоносюк М МОН, ДЮСШ Калушський.р.н.
15 59 ЛЮСІК Богдан Волинська 31.12.2002 17:13 I юн Борисюк О., Кузьмич М МОН, ДЮСШ Любешівська
16 436 КУЛИК Дмитро м. Київ 07.11.2003 17:27 I юн Воропай А.М. МОН, СДЮСШОР №6 Київ
17 874 ЦИБУЛЬСЬКИЙ Юрій Хмельницька 11.04.2005 19:55 III юн Лещенко О.О. МОН, ОДЮСШ Хмельницька
Спортивна ходьба 5 км Дівчата 17 Фінал                  
1 60 ФАРИНА Яна Волинська 05.08.1999 25:03:00 I Борисюк І, Борисюк О. МОН, ДЮСШ Любешівська
2 48 КОТИК Юлія Волинська 18.06.1999 26:23 * I Борисюк І, Борисюк О. МОН, ДЮСШ Любешівська
3 49 ЗАБЕЛО Дана Волинська 23.12.1999 26:43:00 I Калитка М.Ф. С, ДЮСШ
4 460 СИЧОК Євгенія м. Київ 25.11.2000 27:18:00 II Воропай А.М., Лисенко М.П. МОН, СДЮСШОР №6 Київ
5 319 ДМИТРІВ Вікторія Івано-Франківська 01.01.2000 27:38:00 II Кравців І.П., Юдкіна Х МОН, ДЮСШ Рожнятівська
6 340 ТУРЧИН Вікторія Івано-Франківська 07.11.1999 28:18:00 II Кравців І.П., Юдкіна Х МОН, ДЮСШ Рожнятівська
7 386 КРАВЧЕНКО Вікторія Київська 10.08.2000 28:30:00 II Веремейчук О.М. МОН, КОЛІФКС
8 1139 ЗУБЧЕНКО Дар'я Житомирська 05.07.2000 28:55:00 III Бр. чернова а.і. С, ЖСДЮСШОР
9 1828 САВОСЬКО Надія Сумська 26.10.1999 28:56:00 III Шелест Л, Шелест О.П., Кривохижа М.М. К, ДЮСШ Сумського р-ну
10 209 ФЕДОРЕНКО Інга Житомирська 21.04.2000 29:06:00 III Малівський А.А., Єдинач С.М. С, СДЮСШОР Жтм
11 844 ІСАК Крістіна Херсонська 24.12.2000 29:12 * III Кірілов С К, ХВУФК
12 387 КАВУН Тетяна Київська 15.10.2000 29:35:00 III Веремейчук О.М. КОЛІФКС
13 726 ГУБАНОВА Віра Тернопiльська 28.10.1999 30:27:00 III Зозуля В., Гавронська Н.Я. К, ОДЮСШ "Колос" Трн
14 1136 МЕЛЬНИК Валерія Житомирська 07.07.2000 32:43:00 I юн Чернов А.І. С, ОКДЮСШ "Спартак" Жтм
15 335 КОВАЛЬОВА Діана Івано-Франківська 08.12.2000 32:51:00 II юн Туркалевич Р, Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ
Спортивна ходьба 10 км Юніори Фінал                  
1 380 ЗАБУЖЕНКО Едуард Київська 18.04.1998 44:03 * КМС Соломін А.В., Лещенко О.О., Лисенко М.П. Д, БВУФК Бровари
2 382 ЖОЛОБ Олександр Київська 14.08.1997 44:29:00 КМС Соломін А.В., Лисенко М.П. К, БВУФК Бровари
3 1149 МИЦИК Володимир Житомирська 28.07.1997 45:03:00 I Чернов А.І., Чернов В.І. С, СДЮСШОР Жтм
4 31 ШУМІК Віктор Волинська 21.05.1998 45:19:00 I Яловик В.Т. С, ШВСМ Волинь
5 1824 СВИСТУН Олег Сумська 15.09.1997 46:30:00 I Мірошниченко С, Мірошніченко О. К, ДЮСШ Сумського р-ну
6 779 ГАРНИК Дмитро Харкiвська 25.07.1998 46:39:00 I Андреєв С.М., Гарник П.І. , БЕХ О.В. Д, ХДВУФК №1
7 327 КРАСНОВСЬКИЙ Андрій Івано-Франківська 01.02.1998 50:59:00 II Туркалевич Р, Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Фр.
8 329 ПАСІЧНИЙ Степан Івано-Франківська 11.04.1998 51:10:00 II , Юдкіна Х МОН, КФВ ШВСМ
9 381 МОРОЗ Микола Київська 16.08.1998 51:44 * II Лисенко М.П. К, БВУФК Бровари
10 216 АНДРІЙЧУК Андрій Житомирська 24.05.1998 57:06:00 III Малівський А.А., Єдинач С.М. С, СДЮСШОР Жтм
Спортивна ходьба 10 км Юнаки 17 Фінал                  
1 776 КОНОНЕНКО Віктор Харкiвська 03.11.1999 46:51:00 I Андреєв С.М., Гарник П.І. Д, ХДВУФК №1
2 33 СИНДЮК Андрій Волинська 29.09.1999 47:03:00 I Борисюк В.І. МОН, ДЮСШ Любешівська
3 778 ГОЛЬЦ Костянтин Харкiвська 16.01.1999 48:07 * II Андрєєв С.М., Книжка В Д, ХДВУФК №1
4 775 БІРЮКОВ Владислав Харкiвська 02.11.2000 48:10:00 II Андреєв С.М., Коростієв О. Д, ХДВУФК №1
5 1814 КРАВЧЕНКО Антон Сумська 11.02.1999 49:00 * II Шелест О.П., Шелест Л К, ДЮСШ Сумського р-ну
6 383 ПОЛЯК Ігор Київська 15.09.2000 49:25:00 II Веремейчук О.М. , Будкевич Г.Б. МОН, КОЛІФКС
7 731 САВКІВ Назар Тернопiльська 31.08.1999 49:48:00 II Зозуля В. К, ОДЮСШ "Колос" Трн
8 1138 РАТУШИНСЬКИЙ Владислав Житомирська 04.04.2000 50:30:00 II Чернов А.І. С, ОКДЮСШ "Спартак" Жтм
9 1815 ГОНЧАРЕНКО Ігор Сумська 19.07.2000 50:59:00 II Шелест О.П., Шелест Л К, ДЮСШ Сумського р-ну
10 841 БАСАРАБ Владислав Херсонська 15.05.2000 51:25:00 II Кірілов С К, ХВУФК
11 326 ДЗЬОН Олег Івано-Франківська 07.02.1999 54:34:00 III Богоносюк М МОН, ДЮСШ Калуша
12 730 ШИЛІВСЬКИЙ Назарій Тернопiльська 19.04.2000 55:34:00 III Зозуля В. К, ОДЮСШ "Колос" Трн
13 325 РИМЧУК Роман Івано-Франківська 29.07.2000 56:49:00 III Туркалевич Р, Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Фр.
Спортивна ходьба 10 км Юніорки Фінал                  
1 1821 БАЛИМ Юлія Сумська 28.10.1997 50:19:00 КМС Мірошниченко С, Мірошніченко О. МОН, ОДЮСШ м.Суми
2 733 ПОВОРОЗНЮК Крістіна Тернопiльська 20.11.1997 50:42:00 КМС Зозуля В., Шевченко О.М. К, ОДЮСШ "Колос" Трн
3 1150 ХУСАІНОВА Дар'я Житомирська 27.02.1998 51:11:00 КМС Бр. чернова а.і. С, СДЮСШОР Жтм
4 850 КУЛАГІНА Оксана Херсонська 01.04.1997 51:44 * I Кірілов С К, ХВУФК
5 1818 БЄЛОВА Ксенія Сумська 24.02.1998 53:11 ** I Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. С, МКЗ СДЮШОР В.Голубничого
6 338 ПЧЕЛІНЦЕВА Вікторія Івано-Франківська 15.02.1997 53:54:00 I Туркалевич Р, Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ
7 385 ДАНИЛЮК Діана Київська 31.05.1998 54:40:00 I Веремейчук О.М. МОН, НУФВСУ
8 46 ГОЛОТА Наталія Волинська 24.03.1997 55:19:00 I Калитка М.Ф. С, ДЮСШ
9 875 ЧЕРНУХА Ірина Хмельницька 08.01.1998 55:36 * II Лещенко О.О., Синявіна Р.Ф МОН, ОДЮСШ Хмельницька
10 314 МЕЛЬНИЧУК Христина Івано-Франківська 26.12.1997 56:44:00 II Крижанівський О. К, ДЮСШ
11 25 НЕКРАШЕВИЧ Анна Вінницька 12.12.1997 57:22 * II Ковенко А.В. , Бех О.В., Чернов В.І. ШВСМ Він
12 313 ГРИНИК Христина Івано-Франківська 24.04.1998 58:06:00 II Богоносюк М, Юдкіна Х МОН, ДЮСШ Калушський.р.н.
13 334 СОЛОГУБ Юлія Івано-Франківська 04.10.1997 1:02:41 III Туркалевич Р, Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ
Спортивна ходьба 20 км Чоловіки Фінал                  
1 156 ДМИТРЕНКО Руслан Донецька 22.03.1986 1:21:31 МСМК Тобіас Д ШВСМ
2 371 КОВАЛЕНКО Назар Київська 09.02.1987 1:23:17 МС Коваленко А.ю., Мартинов С.в. К-ЗСУ, КОЦОП
3 51 ЛОСЕВ Іван Волинська 26.01.1986 1:23:32 МС Борисюк С.ю, Мазур Є.і. ЗСУ, ШВСМ Волинь
4 9 КОВЕНКО Андрій Вінницька 25.11.1973 1:23:45 МС БЕХ О.В. Д, ШВСМ Він
5 369 ГРЕЧКОВСЬКИЙ Андрій Київська 30.08.1993 1:24:15 * МС Кірілов С, Соломін А., Лисенко М.П. К, КОШВСМ
6 244 ПУЗАНОВ Костянтин Закарпатська 19.05.1991 1:24:45 * МС Будкевич Г.Б., Тобіас Д МОН, СОК ДЮСШ
7 211 ВЕНГЛОВСЬКИЙ Олександр Житомирська 05.08.1985 1:26:33 ** МС Чернов В.І., Чернов А.І. С, ОШВСМ Жтм
8 36 СУСИК Сергій Волинська 21.07.1993 1:27:00 * МС Яловик В.Т., Чикида П.В. С, ШВСМ Волинь
9 27 РОМАНЕНКО Олександр Вінницька 26.06.1981 1:29:16 КМС Ковенко А.В. , Бех О.В. Д, ШВСМ Він
10 222 БІЛОРУС Олексій Житомирська 11.09.1992 1:29:58 ** КМС Малівський А.А., Єдинач С.М. С, СДЮСШОР Жтм
Спортивна ходьба 20 км Молодь чоловіки Фінал                  
1 1548 СВІТЛИЧНИЙ Сергій Сумська 13.07.1994 1:26:05 МС Шелест Л, Шелест О.П. К, ШВСМ Сум
2 37 СОБЧУК Дмитро Волинська 07.11.1995 1:27:14 МС Яловик В.Т., Чикида П.В. С, ШВСМ Волинь
3 328 ЛІТАНЮК Валерій Івано-Франківська 02.04.1994 1:27:39 МС Матешко В.В. МОН
4 370 РАЗГОН Андрій Київська 16.08.1996 1:31:34 КМС Соломін А.В., Лещенко О.О. С, КОШВСМ
5 1817 РАДЬКО Антон Сумська 02.06.1995 1:31:45 КМС Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. С, МКЗ СДЮШОР В.Голубничого
6 780 КОСТЮК Віталій Харкiвська 23.02.1996 1:33:04 КМС Андреєв С.М., Книжка В Д, ШВСМ
7 324 ВОДВУД Андрій Івано-Франківська 28.07.1996 1:35:25 I Кравців І.П., Юдкіна Х МОН, ДЮСШ Рожнятівська
8 58 АНДРУСИК Олександр Волинська 07.11.1995 1:36:46 ** I Борисюк С.ю МОН, ДЮСШ Любешівська
Спортивна ходьба 20 км Молодь жінки Фінал                  
1 35 МИРОНЧУК Валентина Волинська 10.08.1994 1:36:17* МС Яловик В.Т. МОН-С, ШВСМ Волинь
2 376 ЦВІЛІЙ Аліна Київська 18.09.1994 1:37:01** МС Соломін А.В., Лисенко М.П. МОН, КОШВСМ
3 377 ОЛЯНОВСЬКА Олександра Київська 12.03.1994 1:41:24 КМС Соломін А.В., Лисенко М.П. К, КОШВСМ
4 31 ФІЛЮК Марія Волинська 14.10.1995 1:41:51 КМС Яловик В.Т. С, ШВСМ Волинь
5 32 МІЗЕРНЮК Олена Волинська 23.11.1995 1:42:38 КМС Яловик В.Т., Чикида П.В. С, ШВСМ Волинь
6 1553 РАДЬКО Ксенія Сумська 18.08.1994 1:43:01 КМС Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. С, МКЗ СДЮШОР В.Голубничого
7 1146 СТАСЮК Тамара Житомирська 14.12.1995 1:45:04 КМС Бр. чернова а.і. С, СДЮСШОР Жтм
8 737 ПОВОРОЗНЮК Русаліна Тернопiльська 11.03.1995 1:46:14** I Зозуля В., Шевченко О.М. К, ОДЮСШ "Колос" Трн
9 378 КОВАЛЬ Ірина Київська 30.04.1996 1:49:34 I Соломін А.В., Лисенко М.П. МОН, КОШВСМ
10 339 ДАНИЛЮК Іванна Івано-Франківська 27.01.1996 1:53:01 I Кравців І.П., Юдкіна Х МОН, ДЮСШ Рожнятівська
11 784 ГАРНИК Ольга Харкiвська 28.07.1996 1:56:12 II Андреєв С.М., Гарник П.І. , БЕХ О.В. Д, ШВСМ
12 53 ЗДРОК Ольга Волинська 24.12.1996 2:03:37 II Калитка М.Ф. С, ДЮСШ
Спортивна ходьба 20 км Жінки Фінал                  
1 57 БОРОВСЬКА Надія Волинська 25.02.1981 1:31:34 МСМК Калитка М.Ф. С, ШВСМ Волинь
2 1549 КАШИНА Інна Сумська 27.09.1991 1:32:07 МСМК Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. С, МКЗ СДЮШОР В.Голубничого
3 33 ШУМКІНА Олена Волинська 24.01.1988 1:35:33 МС Борисюк С.ю, Мазур Є.і. ЗСУ
4 230 ЯКОВЧУК Галина Житомирська 21.02.1992 1:38:01** МС Чернов В.І., Чернов А.І. С, ОШВСМ Жтм
5 1137 КОНЦЕВИЧ Наталія Житомирська 14.04.1984 1:44:23 КМС Чернов А.І., Чернов В.І. С, ОШВСМ Жтм
6 317 ЮДКІНА Христина Івано-Франківська 04.12.1984 1:48:15 I Кравців І.П. КФВ
7 56 БОЙКО Надія Волинська 27.10.1992 1:53:11 I Борисюк С.ю МОН
8 331 ГРИЦАК Ольга Івано-Франківська 19.11.1993 1:55:46 II Туркалевич Р, Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ
Спортивна ходьба 35 км Чоловіки Фінал                  
1 368 ГЛАВАН Ігор Київська 25.09.1990 2:32:49 МС Соломін А.В., Лисенко М.П. С-К, КОШВСМ
2 38 БАНЗЕРУК Іван Волинська 09.02.1990 2:33:13 ** МС Яловик В.Т. Д-С
3 373 БУДЗА Сергій Київська 06.12.1984 2:34:32 МС Шевченко І.г., Шевченко О.М. С, КОЦОП
4 52 САХАРУК Ігор Волинська 03.06.1988 2:35:25 ** МС Борисюк С.ю, Мазур Є.і. ЗСУ, ШВСМ Волинь
5 1547 ШЕЛЕСТ Олексій Сумська 27.03.1973 2:43:09 КМС Шелест Л, Синявіна Р.Ф, Закіров В.Г. К, ШВСМ Сум
6 1141 ГОНЦОВСЬКИЙ Володимир Житомирська 23.08.1991 2:45:11 * КМС Чернов А.І., Чернов В.І. С, ОШВСМ Жтм
7 988 ПАМУК Озгюр озан   18.03.1993 2:59:59 **     Туреччина
Спортивна ходьба 35 км Молодь чоловіки Фінал                  
1 372 ЗАКАЛЬНИЦЬКИЙ Мар'ян Київська 19.08.1994 2:34:48 МС Шевченко О, Шевченко О.М., Богоносюк М С, КОЦОП
2 221 СТЕПАНЮК Назарій Житомирська 20.08.1994 3:09:58 II Малівський А.А., Єдинач С.М. С, СДЮСШОР Жтм

Командний залік

МісцеРегіонОчки
1  Волинська 1225
2  Київська 1070
3  Сумська 687
4  Житомирська 532
5  Івано-Франківська 383
6  Донецька 200
7  Харкiвська 176
8  Закарпатська 151
9  Вінницька 138
10  Тернопiльська 120
11  Хмельницька 63
12  Херсонська 55
13  м. Київ 48

Расписание

Положение

Яндекс.Метрика