О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

161102

29 Октябрь 2016. - 30 Октябрь 2016. Мукачево Всеукраїнські змагання "Кубок Карпат" за участю зарубіжних спортсменів зі спортивної ходьби

  • Дата:
  • 29 Октябрь 2016
  • 30 Октябрь 2016
  • Страна: Украина
  • Город: Мукачево
  • Просмотров: : 213

    Краткие итоги:

    Победители

  • КОНОНЕНКО Віктор - 22:47.79 - Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 18
  • Призеры

  • 3 - ГАРНИК Дмитро - 45:16.32 - Спортивна ходьба 10000 м Юніори


Все результаты

Вид Місце Фамилия Имя Дата нар. Область Результат Розряд Тренери Команда
Спортивна ходьба 2000 м Юнаки 14 1 БАБУШ Олександр 27.05.2004 Закарпатська 9:17.87 II Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ Мукачево
Спортивна ходьба 2000 м Юнаки 14 2 МЕЛЕХОВ Ярослав 19.07.2004 Закарпатська 10:38.40 I юн Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ Мукачево
Спортивна ходьба 2000 м Юнаки 14 3 ГОДЬМАШ Андрій 01.04.2003 Закарпатська 11:09.74 I юн Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ Мукачево
Спортивна ходьба 2000 м Юнаки 14 4 КОХАНСЬКИЙ Олександр 12.12.2005 Закарпатська 12:10.10 II юн Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ Мукачево
Спортивна ходьба 2000 м Юнаки 14 5 КУРБАНОВ Акім 11.06.2003 Закарпатська 12:52.86 * III юн Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ Мукачево
Спортивна ходьба 2000 м Юнаки 12 1 КОХАНСЬКИЙ Олександр 12.12.2005 Закарпатська 12:10.10 II юн Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ Мукачево
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 16 1 ТКАЧ Аліна 26.12.2001 Сумська 9:47.56 ** I Мірошниченко С, Мірошниченко О МОН, ОДЮСШ м.Суми
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 16 2 ЛУКАШЕВИЧ Анастасія 13.08.2001 Сумська 9:58.05 I Мірошниченко С, Мірошниченко О МОН, ОДЮСШ м.Суми
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 16 3 ДЯЧЕНКО Софія 16.07.2002 м. Київ 10:00.71 I Воропай А.М. МОН, СДЮШОР №6 Київ
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 16 4 ЛЕШКО Христина 19.02.2001 Івано-Франківська 10:29.09 II Кравців І.П., Юдкіна Х МОН, ДЮСШ Рожнятівська
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 16 5 ЛУЩИК Юлія 22.04.2001 Сумська 10:42.16 II Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. С, МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 16 6 ПАНОВА Катерина 04.04.2001 Київська 10:51.85 II Веремійчук О МОН, КОЛІФКС
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 16 7 БІЛЕНКО Тамара 21.01.2001 Закарпатська 12:37.74 ** I юн Гусар В.М. МОН, ДЮСШ Тячів Закрп
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 16 8 ПАВЛОВСЬКА Софія 29.12.2002 Тернопiльська 13:04.16 II юн Зозуля В. К, ТОДЮСШ "З літніх видів спорту"
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 16 9 СПІЦИНА Ангеліна 15.02.2002 Закарпатська 14:14.87 III юн Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ Мукачево
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 14 1 СОЛОВІЙ Анастасія 15.02.2004 Івано-Франківська 10:07.00* I Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Фр.
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 14 2 БРОДНІКОВА Каріна 30.01.2004 Закарпатська 10:57.44 II Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ Мукачево
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 14 3 ПОПАДИНЕЦЬ Софія 27.04.2004 Івано-Франківська 11:16.97 III Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Фр.
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 14 4 ФРАНКІВ Олександра 22.09.2004 Тернопiльська 11:21.60 III Зозуля В. К, ТОДЮСШ "З літніх видів спорту"
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 14 5 ГУБАНОВА Люба 26.02.2005 Тернопiльська 11:31.96 III Зозуля В. К, ТОДЮСШ "З літніх видів спорту"
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 14 6 ЦИМБАЛ Юлія 24.03.2005 м. Київ 11:52.58 III Воропай А.М. МОН, СДЮШОР №6 Київ
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 14 7 ГАЛІЙ Тетяна 27.07.2004 Івано-Франківська 12:00.14 I юн Шевчук М.М. МОН, ДЮСШ Калуш Ів-Фр
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 14 8 ГОЛОМОЗОВА Дарина 02.03.2004 м. Київ 12:06.18 I юн Воропай А.М. МОН, СДЮШОР №6 Київ
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 14 9 ДОРОШЕНКО Аліна 14.02.2003 Сумська 12:10.54 I юн Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. С, МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 14 10 СОКОЛОВА Валерія 29.03.2004 Сумська 12:17.10 I юн Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. С, МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 14 11 КРАВЦОВА Ангеліна 26.04.2003 Закарпатська 13:06.10 II юн Гусар В.М. МОН, ДЮСШ Тячів Закрп
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 14 12 КУБАРИЧ Вікторія 08.12.2004 Закарпатська 14:25.33 III юн Гусар В.М. МОН, ДЮСШ Тячів Закрп
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 12 1 ГУБАНОВА Люба 26.02.2005 Тернопiльська 11:31.96 III Зозуля В. К, ТОДЮСШ "З літніх видів спорту"
Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 12 2 ЦИМБАЛ Юлія 24.03.2005 м. Київ 11:52.58 III Воропай А.М. МОН, СДЮШОР №6 Київ
Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 18 1 ЗАБЕЛО Дана 23.12.1999 Волинська 15:33.10 ** I Калитка М.Ф. С, ДЮСШ Луцька
Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 18 2 ДМИТРІВ Вікторія 01.01.2000 Івано-Франківська 15:39.31 I Кравців І.П., Юдкіна Х МОН, ДЮСШ Рожнятівська
Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 18 3 СИЧОК Євгенія 25.11.2000 Київська 16:13.39 II Лисенко М.П., Гладченко В.І. , Воропай А.М. МОН, БВУФК Бровари
Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 18 4 ЗІНЧЕНКО Вікторія 10.05.1999 Закарпатська 16:54.17 III Будкевич Г.Б., Андреасова Л.В. МОН, СОК ДЮСШ Мукачево
Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 18 5 ГУБАНОВА Віра 28.10.1999 Тернопiльська 17:51.44 * III Зозуля В. К, ТОДЮСШ "З літніх видів спорту"
Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 18   ТУРЧИН Вікторія 07.11.1999 Івано-Франківська DNF   Кравців І.П., Юдкіна Х МОН, ДЮСШ Рожнятівська
Спортивна ходьба 3000 м Юнаки 16 1 ДАРНИЦЬКИЙ Андрій 15.06.2001 Сумська 14:24.90 II Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. С, МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого
Спортивна ходьба 3000 м Юнаки 16 2 КАРПИШИНЕЦЬ Олександр 26.03.2001 Закарпатська 14:30.01 II Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ Мукачево
Спортивна ходьба 3000 м Юнаки 16 3 СУСЛОВ Павло 13.07.2002 Житомирська 15:10.46 III Суслов В.м., Чернов А.І. К, КДЮСШ "Колос" Жтм
Спортивна ходьба 3000 м Юнаки 16 4 ВІНЯРСЬКИЙ Борис 14.12.2001 Закарпатська 15:30.73 * III Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ Мукачево
Спортивна ходьба 3000 м Юнаки 16 5 КОРХ Андрій 01.06.2002 Житомирська 15:58.88 I юн Суслов В.м. К, КДЮСШ "Колос" Жтм
Спортивна ходьба 3000 м Юнаки 16   ЛАНЕЦЬКИЙ Віталій 05.08.2002 Закарпатська DNS   Будкевич Г.Б., Кондур Г МОН, СОК ДЮСШ Мукачево
Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 18 1 КОНОНЕНКО Віктор 03.11.1999 Харкiвська 22:47.79 * I Андреєв С.М., Гарник П.І. Д, ХДВУФК №1
Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 18 2 ПОЛЯК Ігор 15.09.2000 Київська 23:08.36 II Веремійчук О МОН, КОЛІФКС
Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 18 3 САВКІВ Назар 31.08.1999 Тернопiльська 23:16.20 * II Зозуля В. К, ТОДЮСШ "З літніх видів спорту"
Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 18 4 ШИЛІВСЬКИЙ Назарій 19.04.2000 Тернопiльська 24:56.24 * III Зозуля В. К, ТОДЮСШ "З літніх видів спорту"
Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки 1 ГРЕЧКОВСЬКИЙ Андрій 30.08.1993 Київська 40:58.30 * МС Соломін А.В., Лисенко М.П., Кирилов С. К, КОШВСМ
Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки 2 ГЛАВАН Ігор 25.09.1990 Київська 41:49.65 КМС Соломін А.В. С-К, КОШВСМ
Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки 3 ПУЗАНОВ Костянтин 19.05.1991 Закарпатська 43:01.70 * КМС Будкевич Г.Б., Тобіас Д С, ШВСМ Зкп
Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки 4 САХАРУК Ігор 03.06.1988 Волинська 44:15.57 КМС Борисюк С.ю, Мазур Є.і. ЗСУ, ШВСМ Вол
Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки 5 ПУЗАНОВ Ігор 10.10.1993 Закарпатська 48:19.57 * II Будкевич Г.Б., Тобіас Д С, ШВСМ Зкп
Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки   ГОНЦОВСЬКИЙ Володимир 23.08.1991 Житомирська DNF   Чернов А.І., Чернов В.І. С, ШВСМ Жтм
Спортивна ходьба 10000 м Молодь чоловіки 1 САУЛГРІЕЗІС Райво 04.07.1994 Латвія 44:18.96 *     Латвія
Спортивна ходьба 10000 м Молодь чоловіки 2 КОВАКС Сома 12.10.1997 Угорщина 46:39.49     Угорщина
Спортивна ходьба 10000 м Молодь чоловіки 3 ПАДУС Олег 08.09.1995 Львiвська 48:54.72 ** II Васильків Н.Л., Єретик В.Ю. К, КДЮСШ "Колос" Львів
Спортивна ходьба 10000 м Молодь жінки 1 ЦВІЛІЙ Аліна 18.09.1994 Київська 46:52.33 МС Соломін А.В. МОН, КОШВСМ
Спортивна ходьба 10000 м Молодь жінки 2 ПОВОРОЗНЮК Русаліна 11.03.1995 Тернопiльська 49:39.78 КМС Зозуля В., Шевченко О.М. К, ТОДЮСШ "З літніх видів спорту"
Спортивна ходьба 10000 м Молодь жінки 3 БАБІНЧУК Анна 28.12.1996 Івано-Франківська 50:54.47 ** КМС Шевчук М.М. , П'ятничук Д.В. У, ШВСМ І-Ф
Спортивна ходьба 10000 м Молодь жінки 4 ШВЕД Марія 04.11.1996 Житомирська 57:49.01 II Медведчук В.В. МОН, ДЮСШ м.Коростень Жтм
Спортивна ходьба 10000 м Молодь жінки 5 ГУДАЧОК Марія 15.07.1996 Закарпатська 1:01:50.39 III Будкевич Г.Б., Веремейчук О.М. С, ШВСМ Зкп
Спортивна ходьба 10000 м Жінки 1 ЮДКІНА Христина 04.12.1984 Івано-Франківська 47:18.65 МС Матешко В.В., Єрузель Є.І. ІФКФВ
Спортивна ходьба 10000 м Жінки 2 ШЕВЧУК Олена 23.03.1986 Житомирська 48:43.49 КМС Чернови В.І. та А.І. С, ШВСМ Жтм
Спортивна ходьба 10000 м Жінки 3 ФЕРЕНЦ Вікторія 10.03.1993 Сумська 51:06.50 *** КМС Мірошниченко С, Мірошниченко О К, ДЮСШ Сумського р-ну
Спортивна ходьба 10000 м Жінки 4 ГРИЦАК Ольга 19.11.1993 Івано-Франківська 55:05.10 * I Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Фр.
Спортивна ходьба 10000 м Жінки   КОНДУР Георгіна 06.05.1991 Закарпатська DNS   Будкевич Г.Б. С, ШВСМ Зкп
Спортивна ходьба 10000 м Юніори 1 ЗАБУЖЕНКО Едуард 18.04.1998 Київська 44:36.88 КМС Соломін А.В., Лисенко М.П. МОН, БВУФК Бровари
Спортивна ходьба 10000 м Юніори 2 СВИСТУН Олег 15.09.1997 Сумська 44:50.72 КМС Мірошниченко С, Мірошниченко О К, ДЮСШ Сумського р-ну
Спортивна ходьба 10000 м Юніори 3 ГАРНИК Дмитро 25.07.1998 Харкiвська 45:16.32** I Андреєв С.М., Гарник П.І. , Бех О.В. Д, ХДВУФК №1
Спортивна ходьба 10000 м Юніори 4 ЖОЛОБ Олександр 14.08.1997 Київська 48:47.45* II Соломін А.В., Лисенко М.П. МОН, БВУФК Бровари
Спортивна ходьба 10000 м Юніори 5 КРАСНОВСЬКИЙ Андрій 01.02.1998 Івано-Франківська 49:11.72 II Матешко В.В. МОН, ОДЮСШ Ів-Фр.
Спортивна ходьба 10000 м Юніори 6 ПАСІЧНИЙ Степан 11.04.1998 Івано-Франківська 51:09.05 II Юдкіна Х МОН, ОДЮСШ Ів-Фр.
Спортивна ходьба 10000 м Юніори   ФЕДЬКІВ Володимир 16.07.1997 Львiвська DNS   Васильків Н.Л. К, КДЮСШ "Колос" Львів
Спортивна ходьба 10000 м Юніорки 1 ПОВОРОЗНЮК Крістіна 20.11.1997 Тернопiльська 53:52.45 I Зозуля В., Шевченко О.М. К, ТОДЮСШ "З літніх видів спорту"
Спортивна ходьба 10000 м Юніорки 2 ПЧЕЛІНЦЕВА Вікторія 15.02.1997 Івано-Франківська 54:45.65* I Юдкіна Х МОН, ОДЮСШ Ів-Фр.
Спортивна ходьба 10000 м Юніорки 3 ДАНИЛЮК Діана 31.05.1998 Київська 57:36.01 II Веремійчук О МОН, НУФВСУ
Спортивна ходьба 10000 м Юніорки 4 ГРИНИК Христина 24.04.1998 Івано-Франківська 58:31.11*** II Богоносюк М, Юдкіна Х МОН, ДЮСШ Калушський.р.н. Ів-Фр
Спортивна ходьба 10000 м Юніорки   БАЛИМ Юлія 28.10.1997 Сумська DNS   Мірошниченко С, Мірошниченко О МОН, ОДЮСШ м.Суми

Смотрите также

Яндекс.Метрика