О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

180130

30 Январь 2018. - 01 Февраль 2018. Суми Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків (2001 р.н. та молодші)

  • Дата:
  • 30 Январь 2018
  • 01 Февраль 2018
  • Страна: UKR
  • Город: Суми
  • Просмотров: : 447

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 1 место - общее
  • 1 место - КЗ "КДЮСШ №12" Харків (среди ДЮСШ)
  • 6 место - КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк (среди ДЮСШ)
  • 3 место - КСДЮШОР "Динамо" Хрк (среди СДЮШОР)
  • Победители

  • Подгородецкая Ева - 60 м - 7,76
  • Панаріна Ірина - 60 м с\б - 8,73
  • Север'Янова Любов - 2000 м с\п - 7:00.34
  • Призеры

  • 2 - Матузна Анастасия - пятиборье - 3457
  • 2 - Север'Янова Тамара - 3000 м - 10:39.27
  • 2 - Чермошанський Дмитро - 60 м с\б - 8,18
  • 2 - Плужник Ілля - 60 м с\б - 8,53
  • 2 - Степанець Ілля - длина - 6,52
  • 3 - Матвієвська Юлія - 60 м с\б - 8,99
  • 3 - КРИВША Дарина - пятиборье - 3250
  • 2 - Лебідь Еліза - длина - 5,52
  • 2 - Естафета 100+200+300+400 - ФАЙНБЕРГ Карина, ПАНАРІНА Ірина, ЛЕБІДЬ Еліза, БУТЕНКО Ірина


Результаты Харьковских легкоатлетов

Участников: 41
Результатов: 104
I Разряд: 22
КМС: 4
МС: 0
ДатаВремяВидКат.КругЗабегКвал.МестоФИДРРезультатОчкиРазр.КомандаТренер
2018 01.3009:30П’ятиборство 0.762-3кг. Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18ФіналЗабіг 22Матузна Анастасія19.11.20039.17875IМОН, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківХалаїм М.М., Пупова М.В., Матузна Н.А.
2018 01.3009:30П’ятиборство 0.762-3кг. Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18ФіналЗабіг 23Кривша Дарина2.1.20029.61787IIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркХалаїм М.М., Пупова М.В., Ломакін В.М.
2018 01.3009:30П’ятиборство 0.762-3кг. Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18ФіналЗабіг 25Солуянова Ілона26.3.20019.80750IIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркГорбач Л.С., Рибалко Л.М., Девятко Т.І.
2018 01.3009:45Семиборство 5кг-0.914. Біг на 60 мЮнаки U18ФіналЗабіг 13Решетняк Єгор15.7.20038.24492I юнД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3009:45Семиборство 5кг-0.914. Біг на 60 мЮнаки U18ФіналЗабіг 33Цукор Денис28.12.20017.62675IIД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3009:45Семиборство 5кг-0.914. Біг на 60 мЮнаки U18ФіналЗабіг 38Панащенко Віталій23.6.20018.02554IIIД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3010:30Біг на 400 мЮнаки U18ЗабігиЗабіг 9Q1Богданов Антон25.1.200253.31IIД, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркОмельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д.О.
2018 01.3010:40Штовхання ядра 5 кгЮнаки U18Кваліфікація16Колосовський Владислав27.6.200111.979I юнД, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркФарбітна І.П., Валентюк В.
2018 01.3010:40П’ятиборство 0.762-3кг. Стрибки у висотуДівчата U18Фінал2Матузна Анастасія19.11.20031.64783IIМОН, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківХалаїм М.М., Пупова М.В., Матузна Н.А.
2018 01.3010:40П’ятиборство 0.762-3кг. Стрибки у висотуДівчата U18Фінал3Кривша Дарина2.1.20021.55678IIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркХалаїм М.М., Пупова М.В., Ломакін В.М.
2018 01.3010:40П’ятиборство 0.762-3кг. Стрибки у висотуДівчата U18Фінал5Солуянова Ілона26.3.20011.52644IIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркГорбач Л.С., Рибалко Л.М., Девятко Т.І.
2018 01.3010:50Семиборство 5кг-0.914. Стрибки у довжинуЮнаки U18Фінал12Панащенко Віталій23.6.20015.38457I юнД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3010:50Семиборство 5кг-0.914. Стрибки у довжинуЮнаки U18Фінал14Решетняк Єгор15.7.20035.17415II юнД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3010:50Семиборство 5кг-0.914. Стрибки у довжинуЮнаки U18Фінал3Цукор Денис28.12.20016.09606IIIД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3011:00Біг на 60 мДівчата U18ЗабігиЗабіг 2Q1Подгородецька Єва17.8.20017.80IД, ХРЛІСПОмельченко М.В., Омельченко О.П.
2018 01.3011:00Біг на 60 мДівчата U18ЗабігиЗабіг 7Q1Герман Поліна8.7.20028.16IIМОН, КЗ КДЮСШ № 9Омельченко М.В., Сергієнко Г.М.
2018 01.3011:00Біг на 60 мДівчата U18ЗабігиЗабіг 11q2Бутенко Ірина10.1.20018.27IIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркСоколов Л.М., Костоглодов О.Є., Сергієнко Г.М.
2018 01.3011:00Біг на 60 мДівчата U18ЗабігиЗабіг 94Близнецова Євгенія19.5.20048.48IIIД, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківБодров В.В., Бодрова Н.Д., Матузна Н.А.
2018 01.3011:00Біг на 60 мДівчата U18ЗабігиЗабіг 64Зозуля Аліса23.3.20038.60IIIД, КЗ МКДЮСШ ХркБодров В.В., Бодрова Н.Д., Чурілін С.Г.
2018 01.3011:00Біг на 60 мДівчата U18ЗабігиЗабіг 35Чуйко Аліна31.3.20038.59IIIД, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківБодров В.В., Бодрова Н.Д., Поливана Н.С.
2018 01.3011:30Біг на 60 мЮнаки U18ЗабігиЗабіг 3q3Зенкін Михайло9.7.20017.44IIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркПастушенко О.М.
2018 01.3011:30Біг на 60 мЮнаки U18ЗабігиЗабіг 25Стойко Даніїл10.6.20028.47II юнУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркХрамцова О.Л.
2018 01.3011:40Стрибки з жердиноюДівчата U18Фінал14Костирко Анастасія3.5.20062.2011I юнД, КЗ МКДЮСШ ХркАушев О.М., Бубнов В.О.
2018 01.3011:40Стрибки з жердиноюДівчата U18Фінал4Гамора Тетяна13.3.20023.2031IД, КСДЮШОР "Динамо" ХркШевцов В.І.
2018 01.3011:40Стрибки з жердиноюДівчата U18Фінал7Гончаренко Світлана24.3.20013.0028IД, КЗ МКДЮСШ ХркШевцов В.І.
2018 01.3011:40Стрибки з жердиноюДівчата U18Фінал8Никоненко Віолетта30.1.20012.8017IIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркШевцов В.І.
2018 01.3012:00Потрійний стрибокДівчата U18КваліфікаціяБалабушкіна Вікторія6.3.2002DNSУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркХрамцова О.Л.
2018 01.3012:00Потрійний стрибокДівчата U18Кваліфікація21Нікітіна Вікторія11.5.20059.794I юнУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркХрамцова О.Л.
2018 01.3012:25Спортивна ходьба 5000 мЮнаки U18Фінал8Сич Валерій30.4.200426:14.4017IIIД, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківАндрєєв С.М., Гарник П.
2018 01.3013:00Стрибки у висотуЮнаки U18Кваліфікація13Клочко Ілля3.5.20011.8012IIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркГорбач Л.С., Рибалко Л.М., Ломакін В.М.
2018 01.3013:00П’ятиборство 0.762-3кг. Штовхання ядра 3 кгДівчата U18Фінал2Солуянова Ілона26.3.200111.07600IIIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркГорбач Л.С., Рибалко Л.М., Девятко Т.І.
2018 01.3013:00П’ятиборство 0.762-3кг. Штовхання ядра 3 кгДівчата U18Фінал4Кривша Дарина2.1.200210.82583IIIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркХалаїм М.М., Пупова М.В., Ломакін В.М.
2018 01.3013:00П’ятиборство 0.762-3кг. Штовхання ядра 3 кгДівчата U18Фінал7Матузна Анастасія19.11.200310.01530IIIМОН, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківХалаїм М.М., Пупова М.В., Матузна Н.А.
2018 01.3013:05Біг на 1500 мДівчата U18ЗабігиЗабіг 26Суркова Поліна14.12.20015:08.8512IIД, КЗ МКДЮСШ ХркСлюсаренко Ю.В.
2018 01.3013:30Біг на 1500 мЮнаки U18ЗабігиЗабіг 2Q2Отрешко Ілля2.1.20034:21.84IIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркПоливана Н.С., Поливаний В.І.
2018 01.3014:30Семиборство 5кг-0.914. Штовхання ядра 5 кгЮнаки U18Фінал10Решетняк Єгор15.7.200311.46574I юнД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3014:30Семиборство 5кг-0.914. Штовхання ядра 5 кгЮнаки U18Фінал14Цукор Денис28.12.20019.51456II юнД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3014:30Семиборство 5кг-0.914. Штовхання ядра 5 кгЮнаки U18Фінал6Панащенко Віталій23.6.200112.16616I юнД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3017:00П’ятиборство 0.762-3кг. Стрибки у довжинуДівчата U18Фінал2Матузна Анастасія19.11.20035.37663IIМОН, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківХалаїм М.М., Пупова М.В., Матузна Н.А.
2018 01.3017:00П’ятиборство 0.762-3кг. Стрибки у довжинуДівчата U18Фінал4Солуянова Ілона26.3.20015.05573IIIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркГорбач Л.С., Рибалко Л.М., Девятко Т.І.
2018 01.3017:00П’ятиборство 0.762-3кг. Стрибки у довжинуДівчата U18Фінал5Кривша Дарина2.1.20024.98554IIIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркХалаїм М.М., Пупова М.В., Ломакін В.М.
2018 01.3017:20Біг на 60 мДівчата U181/2 фіналуЗабіг 3Q1Подгородецька Єва17.8.20017.77IД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П.
2018 01.3017:20Біг на 60 мДівчата U181/2 фіналуЗабіг 14Бутенко Ірина10.1.20018.1415IIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркСоколов Л.М., Костоглодов О.Є., Сергієнко Г.М.
2018 01.3017:20Біг на 60 мДівчата U181/2 фіналуЗабіг 15Герман Поліна8.7.20028.2213IIМОН, КЗ КДЮСШ № 9Омельченко М.В., Сергієнко Г.М.
2018 01.3017:30Семиборство 5кг-0.914. Стрибки у висотуЮнаки U18Фінал13Цукор Денис28.12.20011.63488I юнД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3017:30Семиборство 5кг-0.914. Стрибки у висотуЮнаки U18Фінал3Панащенко Віталій23.6.20011.78610IIД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3017:30Семиборство 5кг-0.914. Стрибки у висотуЮнаки U18Фінал9Решетняк Єгор15.7.20031.66512IIIД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3017:35Біг на 60 мЮнаки U181/2 фіналуЗабіг 24Зенкін Михайло9.7.20017.4015IIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркПастушенко О.М.
2018 01.3018:30Стрибки у довжинуЮнаки U18Кваліфікаціяq1Степанець Ілля3.4.20026.38IIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркКурочка А.М.
2018 01.3018:30П’ятиборство 0.762-3кг. Біг на 800 мДівчата U18ФіналЗабіг 22Кривша Дарина2.1.20022:33.66648IIIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркХалаїм М.М., Пупова М.В., Ломакін В.М.
2018 01.3018:30Стрибки у довжинуЮнаки U18Кваліфікація27Сорочан Микола10.8.20015.54I юнБордун М.О.
2018 01.3018:30П’ятиборство 0.762-3кг. Біг на 800 мДівчата U18ФіналЗабіг 23Матузна Анастасія19.11.20032:37.14606IIIМОН, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківХалаїм М.М., Пупова М.В., Матузна Н.А.
2018 01.3018:30П’ятиборство 0.762-3кг. Біг на 800 мДівчата U18ФіналЗабіг 26Солуянова Ілона26.3.20012:46.20504IIIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркГорбач Л.С., Рибалко Л.М., Девятко Т.І.
2018 01.3018:50Біг на 400 мЮнаки U181/2 фіналуЗабіг 1q3Богданов Антон25.1.200252.72IIД, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркОмельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д.О.
2018 01.3019:05Біг на 60 мДівчата U18Фінал1Подгородецька Єва17.8.20017.7640IД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П.
2018 01.3109:30Семиборство 5кг-0.914. Біг на 60 м з/б (0.914)Юнаки U18ФіналЗабіг 22Цукор Денис28.12.20019.46648I юнД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3109:30Семиборство 5кг-0.914. Біг на 60 м з/б (0.914)Юнаки U18ФіналЗабіг 36Панащенко Віталій23.6.20019.60619I юнД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3109:30Семиборство 5кг-0.914. Біг на 60 м з/б (0.914)Юнаки U18ФіналЗабіг 27Решетняк Єгор15.7.200310.28489II юнД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3109:40Біг на 60 м з/б (0.914)Юнаки U18ЗабігиЗабіг 1Q1Плужник Ілля25.4.20018.69IIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркІсправнікова В.М. , Огородник Ю.О., Ломакін В.М.
2018 01.3109:40Біг на 60 м з/б (0.914)Юнаки U18ЗабігиЗабіг 3Q1Чермошанський Дмитро23.11.20018.37КМСД, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківІсправнікова В.М. , Огородник Ю.О., Матузна Н.А.
2018 01.3110:00Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18ЗабігиЗабіг 2Балабушкіна Вікторія6.3.2002DNSУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркХрамцова О.Л.
2018 01.3110:00Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18ЗабігиЗабіг 4Q1Панаріна Ірина4.1.20018.67КМСД, ХРЛІСПОмельченко М.В., Фарбітна І.П.
2018 01.3110:00Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18ЗабігиЗабіг 1Q1Матвієвська Юлія29.4.20029.12IД, ХРЛІСПОмельченко М.В., Омельченко О.П., Городок С
2018 01.3110:00Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18ЗабігиЗабіг 1q2Матузна Анастасія19.11.20039.19IМОН, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківХалаїм М.М., Пупова М.В., Матузна Н.А.
2018 01.3110:00Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18ЗабігиЗабіг 2q2Лебідь Еліза17.7.20019.21IД, ХРЛІСПОмельченко М.В., Девятко Т.І.
2018 01.3110:00Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18ЗабігиЗабіг 3q2Файнберг Карина6.7.20019.10IД, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківХалаїм М.М., Пупова М.В., Матузна Н.А.
2018 01.3110:00Штовхання ядра 3 кгДівчата U18Кваліфікаціяq7Ромасюк Софія3.10.200212.32IIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркКомісов М.Р.
2018 01.3110:05Потрійний стрибокЮнаки U18КваліфікаціяСтойко Даніїл10.6.2002NMУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркХрамцова О.Л.
2018 01.3110:20Семиборство 5кг-0.914. Стрибки з жердиноюЮнаки U18Фінал10Решетняк Єгор15.7.20032.80309III юнД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3110:20Семиборство 5кг-0.914. Стрибки з жердиноюЮнаки U18Фінал11Цукор Денис28.12.20012.70286III юнД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3110:20Семиборство 5кг-0.914. Стрибки з жердиноюЮнаки U18Фінал8Панащенко Віталій23.6.20012.90333II юнД, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3110:25Біг на 200 мДівчата U18ЗабігиЗабіг 13q2Бутенко Ірина10.1.200127.02IIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркСоколов Л.М., Костоглодов О.Є., Сергієнко Г.М.
2018 01.3110:25Біг на 200 мДівчата U18ЗабігиЗабіг 17q2Близнецова Євгенія19.5.200427.34Д, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківБодров В.В., Бодрова Н.Д., Матузна Н.А.
2018 01.3110:25Біг на 200 мДівчата U18ЗабігиЗабіг 114Зозуля Аліса23.3.200328.79IIIД, КЗ МКДЮСШ ХркБодров В.В., Бодрова Н.Д., Чурілін С.Г.
2018 01.3111:00Біг на 200 мЮнаки U18ЗабігиЗабіг 2Q1Следюк Володимир16.2.200123.64IД, КСДЮШОР "Динамо" ХркІсправнікова В.М. , Огородник Ю.О.
2018 01.3111:00Біг на 200 мЮнаки U18ЗабігиЗабіг 1Q1Зенкін Михайло9.7.200124.00IУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркПастушенко О.М.
2018 01.3111:20Стрибки у висотуДівчата U18Кваліфікація22Пустовіт Катерина16.5.20031.50IIД, КЗ МКДЮСШ ХркАушев О.М., Гнатковська М.п.
2018 01.3111:40Стрибки у довжинуДівчата U18Кваліфікаціяq10Матвієвська Юлія29.4.20025.21IIД, ХРЛІСПОмельченко М.В., Омельченко О.П., Городок С
2018 01.3111:40Стрибки у довжинуДівчата U18Кваліфікаціяq12Мелетян Марія11.6.20025.19IIIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркПереясловець Т.О.
2018 01.3111:40Стрибки у довжинуДівчата U18Кваліфікація22Герман Поліна8.7.20024.943IIIМОН, КЗ КДЮСШ № 9Омельченко М.В., Сергієнко Г.М.
2018 01.3111:40Стрибки у довжинуДівчата U18Кваліфікаціяq6Лебідь Еліза17.7.20015.41IIД, ХРЛІСПОмельченко М.В., Девятко Т.І.
2018 01.3112:40Семиборство 5кг-0.914. Біг на 1000 мЮнаки U18ФіналЗабіг 22Цукор Денис28.12.20013:09.62573Д, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3112:40Семиборство 5кг-0.914. Біг на 1000 мЮнаки U18ФіналЗабіг 26Панащенко Віталій23.6.20013:17.41504Д, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3112:40Семиборство 5кг-0.914. Біг на 1000 мЮнаки U18ФіналЗабіг 16Решетняк Єгор15.7.20033:26.66427Д, КЗ МКДЮСШ ХркПереясловець Л.І., Пінкевич В
2018 01.3116:30Біг на 3000 мДівчата U18Фінал2Север'Янова Тамара20.6.200110:39.2736IД, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківПоливаний В.І., Поливана Н.С.
2018 01.3116:45Біг на 3000 мЮнаки U18ФіналЗабіг 2Отрешко Ілля2.1.2003DNFД, КСДЮШОР "Динамо" ХркПоливана Н.С., Поливаний В.І.
2018 01.3117:20Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18Фінал1Панаріна Ірина4.1.20018.7350КМСД, ХРЛІСПОмельченко М.В., Фарбітна І.П.
2018 01.3117:20Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18Фінал3Матвієвська Юлія29.4.20028.9933IД, ХРЛІСПОмельченко М.В., Омельченко О.П.
2018 01.3117:20Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18Фінал5Файнберг Карина6.7.20019.1730IД, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківХалаїм М.М., Пупова М.В., Матузна Н.А.
2018 01.3117:20Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18Фінал6Лебідь Еліза17.7.20019.1929IД, ХРЛІСПОмельченко М.В., Девятко Т.І.
2018 01.3117:20Біг на 60 м з/б (0.762)Дівчата U18Фінал8Матузна Анастасія19.11.20039.3527IIМОН, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківХалаїм М.М., Пупова М.В., Матузна Н.А.
2018 01.3117:30Біг на 60 м з/б (0.914)Юнаки U18Фінал2Чермошанський Дмитро23.11.20018.1846КМСД, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківІсправнікова В.М. , Огородник Ю.О., Матузна Н.А.
2018 01.3117:30Біг на 60 м з/б (0.914)Юнаки U18Фінал3Плужник Ілля25.4.20018.5333IД, КСДЮШОР "Динамо" ХркІсправнікова В.М. , Огородник Ю.О., Ломакін В.М.
2018 01.3117:30Штовхання ядра 3 кгДівчата U18Фінал4Ромасюк Софія3.10.200213.4431IД, КСДЮШОР "Динамо" ХркКомісов М.Р.
2018 01.3117:50Біг на 200 мДівчата U181/2 фіналуЗабіг 33Бутенко Ірина10.1.200127.0113IIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркСоколов Л.М., Костоглодов О.Є., Сергієнко Г.М.
2018 01.3117:50Біг на 200 мДівчата U181/2 фіналуЗабіг 45Близнецова Євгенія19.5.200427.805IIIД, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківБодров В.В., Бодрова Н.Д., Матузна Н.А.
2018 01.3118:05Біг на 200 мЮнаки U181/2 фіналуЗабіг 3Q1Следюк Володимир16.2.200123.07IД, КСДЮШОР "Динамо" ХркІсправнікова В.М. , Огородник Ю.О.
2018 01.3118:05Біг на 200 мЮнаки U181/2 фіналуЗабіг 14Зенкін Михайло9.7.200123.9524IУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркПастушенко О.М.
2018 01.3118:35Стрибки у довжинуЮнаки U18Фінал2Степанець Ілля3.4.20026.5226IIУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркКурочка А.М.
2018 01.3118:40Біг на 400 мЮнаки U18Фінал6Богданов Антон25.1.200252.5119IIД, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркОмельченко М.В., Омельченко О.П., Омельченко Д.О.
2018 02.0109:40Стрибки у довжинуДівчата U18Фінал10Мелетян Марія11.6.20025.2315IIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркПереясловець Т.О.
2018 02.0109:40Стрибки у довжинуДівчата U18Фінал2Лебідь Еліза17.7.20015.5226IIД, ХРЛІСПОмельченко М.В., Девятко Т.І.
2018 02.0109:40Стрибки у довжинуДівчата U18Фінал4Матвієвська Юлія29.4.20025.4621IIД, ХРЛІСПОмельченко М.В., Омельченко О.П.
2018 02.0110:10Біг на 200 мЮнаки U18Фінал4Следюк Володимир16.2.200123.3731IД, КСДЮШОР "Динамо" ХркІсправнікова В.М. , Огородник Ю.О.
2018 02.0110:30Біг на 2000 м з/пДівчата U18Фінал1Север'Янова Любов20.6.20017:00.3440IД, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківПоливаний В.І., Поливана Н.С.
2018 02.0110:30Біг на 2000 м з/пДівчата U18Фінал10Кармазіна Валентина30.10.20037:46.2315IIIМОН, КЗ "КДЮСШ №12" ХарківПоливаний В.І., Поливана Н.С.
2018 02.0110:30Біг на 2000 м з/пДівчата U18Фінал5Суркова Поліна14.12.20017:28.5620IIIД, КЗ МКДЮСШ ХркСлюсаренко Ю.В.
2018 02.0110:30Біг на 1500 мЮнаки U18Фінал5Отрешко Ілля2.1.20034:18.9820IIД, КСДЮШОР "Динамо" ХркПоливана Н.С., Поливаний В.І.

Расписание

Положение

Яндекс.Метрика