О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

140614

13 Июнь 2014. - 14 Июнь 2014. Киев Чемпіонат України серед юніорів

  • Дата:
  • 13 Июнь 2014
  • 14 Июнь 2014
  • Страна: Украина
  • Город: Киев
  • Просмотров: : 726

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 4 место
  • Победители

  • КИЛИПКО Марина - Шест - 4,00 м-МС
  • 4х100 м - ІОНИЧЕВА Юлія, КАЛІСТРАТОВА Аліна, МАЛЯРЕНКО Олена, ЯРУШЕВСЬКА Жанна - 47.33-КМС
  • Призеры

  • 2 - 100 с\б - МАЛЯРЕНКО Олена - 14.31 - КМС
  • 3 - 100 с\б - ІОНИЧЕВА Юлія - 14.41 - КМС
  • 2 - 100 м - КАЛІСТРАТОВА Аліна - 11.98-КМС
  • 2 - Ядро - ФЄДОСОВ Юрій - 18.05-КМС
  • 2 - Шест - ТЕСЛЕНКО Володимир - 4.65-I
  • 3 - 200 м - КАЛІСТРАТОВА Аліна - 24.59-КМС
  • 2 - ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл - 22.01-КМС
  • 2 - Тройной - БЕЗНІС Павло - 15.4-КМС
  • 3 - Семиборье - МАРЧЕНКО Юлія - 4857-КМС


Результаты Харьковских легкоатлетов 13 июня 2014

Спортивна ходьба 10000 м Юніори  Фінал              
7 МАШТАЛЬ Станіслав Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 01.05.1998 47:31.10 I   Андрєєв С.М., Коростієв О.
9 ГАРНИК Дмитро Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 25.07.1998 47:57.33 I   Андрєєв С.М., Гарник П.І. (), Бех О.В.
14 КОНОНЕНКО Віктор Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 03.11.1999 51:24.74 II   Андрєєв С.М., Гарник П.І. ()
Біг на 100 м з/б (0.840) Юніорки  Забіги              
  Забіг 1 (2)              
3 РОФЕ-БЕКЕТОВА Ірина Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ 18.09.1998 0 15.04 КМС Ісправнікова В.М. (), Літвін Ю
  Забіг 2 (2)              
1 МАЛЯРЕНКО Олена Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.04.1997 0.8 14.34 КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Фастівець Л.І. ()
2 ІОНИЧЕВА Юлія Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 05.07.1996 0.8 14.86 КМС Омельченко М.В., Омельченко О.П.
Біг на 100 м Юніорки  Забіги              
  Забіг 1 (5)              
1 КАЛІСТРАТОВА Аліна Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 06.11.1996 -1.3 12.26 I Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А.
4 КРИВЕГА Ганна Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.09.1997 -1.3 13.23 II Бодрови В.В. та Н.Д., Дворок О
  Забіг 2 (5)              
2 РАЗЛАДОВА Марія Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 01.09.1995 -1.2 12.52 I Омельченко О.П., Омельченко М.В., Чурілін С.Г.
  Забіг 3 (5)              
8 КАРНАУХ Анастасія Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 05.04.1998 -0.4 13.45 III Бодрова Н.Д.
  Забіг 5 (5)              
3 КРИВЕГА Олена Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.09.1997 0.6 12.82 II Бодрови В.В. та Н.Д., Дворок О
Біг на 100 м Юніори  Забіги              
  Забіг 2 (7)              
1 ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 17.01.1995 -0.6 11.12 I Бодрови В.В. та Н.Д., Переясловець Т.
7 КУМОВ Андрій Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 23.09.1997 -0.6 12.33 I юн Шаповалова В.О.
  Забіг 3 (7)              
5 ВЛАДИМИРЕЦЬ Максиміліан Харкiвська, Д, ХРЛІСП 16.11.1995 -0.1 11.31 I Омельченко М.В., Омельченко О.П.
  Забіг 4 (7)              
4 МАЙСТРЕНКО Олександр Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 24.08.1996 -1 11.81 III Бодрови В.В. та Н.Д., Медведчук В.В.
  Забіг 5 (7)              
4 ДАЮК Артем Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 24.01.1999 0.3 11.54 II Бодрови В.В. та Н.Д., Ломакін В.М.
  Забіг 7 (7)              
339 ІСАКОВ Іван Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 27.12.1995   DQ 162.7   Омельченко М.В., Омельченко О.П.
Біг на 400 м Юніори  Забіги              
  Забіг 4 (5)              
4 МОРОЗОВ Володимир Харкiвська, У, ХРЛІСП 16.08.1998 51.87 II   Заболотний В.В., Кучер О.М.
  Забіг 5 (5)              
1 КОЛІСНИК Тарас Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 24.12.1995 49.86 I   Літвінова Л, Поливаний В.І.
5 ДЕСЯТЕРІК Максим Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ 21.03.1995 52.32 II   Ісправнікова В.М. (), Сінєков Ю.М.
Біг на 800 м Юніорки  Забіги              
  Забіг 2 (2)              
3 НЕМЧЕНКО Марина Харкiвська, У, ШВСМ з л/а 09.05.1996 2:15.08 I   Каняхіна Н., Кришталь О
Біг на 800 м Юніори  Забіги              
  Забіг 4 (5)              
2 КУЧМА Денис Харкiвська, У, КСДЮСШОР "Олімпія" 21.08.1996 1:57.28 I   Каняхіна Н.
8 ПУГАЧ Владислав Харкiвська, МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк 04.04.1996 2:09.12 II   Андрусенко Ю
  Забіг 5 (5)              
Біг на 100 м з/б (0.840) Юніорки  Фінал              
2 МАЛЯРЕНКО Олена Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.04.1997 -0.9 14.31 КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Фастівець Л.І. ()
3 ІОНИЧЕВА Юлія Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 05.07.1996 -0.9 14.41 КМС Омельченко М.В., Омельченко О.П.
8 РОФЕ-БЕКЕТОВА Ірина Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ 18.09.1998 -0.9 15.49 I Ісправнікова В.М. (), Літвін Ю
Біг на 100 м Юніорки  Фінал              
  Забіг 1 (2)              
8 КРИВЕГА Олена Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.09.1997 -0.7 13.06 II Бодрови В.В. та Н.Д., Дворок О
  Забіг 2 (2)              
2 КАЛІСТРАТОВА Аліна Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 06.11.1996 0.9 11.98 КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А.
7 РАЗЛАДОВА Марія Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 01.09.1995 0.9 12.49 I Омельченко О.П., Омельченко М.В., Чурілін С.Г.
Біг на 100 м Юніори  Фінал              
  Забіг 1 (2)              
2 ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 17.01.1995 -0.5 11.13 I Бодрови В.В. та Н.Д., Переясловець Т.
  Забіг 2 (2)              
Біг на 3000 м з/п Юніори  Фінал              
5 ПИШНЯК Костянтин Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 01.03.1995 9:49.94 I   Літвінова Л, Поливаний В.І.
Спортивна ходьба 10000 м Юніорки  Фінал              
11 ГАРНИК Ольга Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 28.07.1996 58:51.84 II   Андрєєв С.М., Гарник П.І. (), Бех О.В.
Стрибки у довжину Юніорки  Кваліфікація               
4 МАРТИНОВА Оксана Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 11.09.1996 5.76   I Халаїм М.М., Пупова М, Лазарук С
11 КУРЧЕНКО Світлана Харкiвська, У, ХРЛІСП 17.09.1998 5.47   II Горбач Л.С., Кочнев Є.В ()
14 НЕРУБАЛЬЩУК Ірина Харкiвська, У, ХРЛІСП 21.09.1998 5.35   II Горбач Л.С.
26 КАРНАУХ Анастасія Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 05.04.1998 4.33   I юн Бодрова Н.Д.
Штовхання ядра 4 кг Юніорки  Фінал               
5 ЛУКАШЕНКО Маргарита Харкiвська, У, ХРЛІСП 23.06.1999 12.71 20 I Мінаков Ю.М., Фарбітна І.П., Соколов Л.
Стрибки у довжину Юніори  Кваліфікація               
4 РЕВЕНКО Олександр Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" Харків 14.05.1996 6.83   I Пупов С.
14 КАПУСТА Владислав Харкiвська, Д, КСДЮСШОР "Динамо" 02.11.1996 6.45   II Комісов М.Р.
Штовхання ядра 6 кг Юніори  Фінал               
2 ФЄДОСОВ Юрій Харкiвська, Д, КСДЮСШОР "Динамо" 14.11.1996 18.05 45 КМС Комісов М.Р.
11 ПЧЕЛІНЦЕВ Дмитро Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ 15.06.1996 13.86 5 III Шаповалова В.О., Романенко І.М.
329 СОТНИКОВ Денис Харкiвська, Д 23.07.1997 DNS     Комісов М.Р.
Стрибки з жердиною  Юніорки  Фінал               
1 КИЛИПКО Марина Харкiвська, Д 10.11.1995 4 МС   Шевцов В.І.
Стрибки у довжину Юніорки  Фінал               
6 МАРТИНОВА Оксана Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 11.09.1996 5.73 18 I Халаїм М.М., Пупова М, Лазарук С
11 КУРЧЕНКО Світлана Харкiвська, У, ХРЛІСП 17.09.1998 5.24 5 II Горбач Л.С., Кочнев Є.В ()
Стрибки у висоту  Юніорки  Фінал               
10 РОФЕ-БЕКЕТОВА Ірина Харкiвська, Д 18.09.1998 1.65 I   Ісправнікова В.М. (), Літвін Ю
Стрибки з жердиною  Юніори  Фінал               
2 ТЕСЛЕНКО Володимир Харкiвська, Д 28.06.1996 4.65 I   Шевцов В.І.
5 ШЕВЦОВ Тарас Харкiвська, Д 05.06.1999 4.25 I   Шевцов В.І.
328 КОНОНИХІН Олександр Харкiвська, Д 26.03.1996 DNS     Шевцов В.І.
Стрибки у довжину Юніори  Фінал               
5 РЕВЕНКО Олександр Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" Харків 14.05.1996 6.76 20 II Пупов С.

Результаты Харьковских легкоатлетов 14 июня 2014

Біг на 3000 м Юніори  Фінал              
  Забіг 1 (2)              
5 ПИШНЯК Костянтин Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 01.03.1995 9:02.67 II   Літвінова Л, Поливаний В.І.
16 ПУГАЧ Владислав Харкiвська, МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк 04.04.1996 10:01.04 III   Андрусенко Ю
Біг на 200 м Юніорки  Забіги              
  Забіг 1 (8)              
1 КАЛІСТРАТОВА Аліна Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 06.11.1996 -0.4 25.13 КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А.
  Забіг 2 (8)              
4 КРИВЕГА Олена Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.09.1997 -0.6 27.49 II Бодрови В.В. та Н.Д., Дворок О
  Забіг 4 (8)              
2 РАЗЛАДОВА Марія Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 01.09.1995 0 26 I Омельченко О.П., Омельченко М.В., Чурілін С.Г.
  Забіг 5 (8)              
4 КРИВЕГА Ганна Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.09.1997 -0.9 28.08 III Бодрови В.В. та Н.Д., Дворок О
  Забіг 7 (8)              
5 КАРНАУХ Анастасія Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 05.04.1998 -0.7 28.53 III Бодрова Н.Д.
Біг на 200 м Юніори  Забіги              
  Забіг 1 (10)              
1 ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 17.01.1995 0 22.38 I Бодрови В.В. та Н.Д., Переясловець Т.
  Забіг 2 (10)              
3 ВЛАДИМИРЕЦЬ Максиміліан Харкiвська, Д, ХРЛІСП 16.11.1995 0.3 23.56 II Омельченко М.В., Омельченко О.П.
4 ДЕСЯТЕРІК Максим Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ 21.03.1995 0.3 23.85 III Ісправнікова В.М. (), Сінєков Ю.М.
  Забіг 5 (10)              
4 ІСАКОВ Іван Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 27.12.1995 -0.8 23.85 III Омельченко М.В., Омельченко О.П.
  Забіг 7 (10)              
2 ДВОРНИКОВ Андрій   06.01.1995 -1 23.77 II  
348 КОЛІСНИК Тарас Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 24.12.1995   DNS   Літвінова Л, Поливаний В.І.
  Забіг 8 (10)              
2 МАЙСТРЕНКО Олександр Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 24.08.1996 -0.1 24.08 III Бодрови В.В. та Н.Д., Медведчук В.В.
  Забіг 10 (10)              
3 ДАЮК Артем Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 24.01.1999 -1 23.57 II Бодрови В.В. та Н.Д., Ломакін В.М.
Біг на 800 м Юніорки  Фінал              
5 НЕМЧЕНКО Марина Харкiвська, У, ШВСМ з л/а 09.05.1996 2:16.39 I   Каняхіна Н., Кришталь О
Біг на 800 м Юніори  Фінал              
  Забіг 1 (2)              
7 КУЧМА Денис Харкiвська, У, КСДЮСШОР "Олімпія" 21.08.1996 1:59.88 I   Каняхіна Н.
Біг на 400 м Юніори  Фінал              
  Забіг 2 (2)              
5 КОЛІСНИК Тарас Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 24.12.1995 49.67 I   Літвінова Л, Поливаний В.І.
Біг на 200 м Юніорки  Фінал              
  Забіг 1 (2)              
5 РАЗЛАДОВА Марія Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 01.09.1995 -0.6 26.04 I Омельченко О.П., Омельченко М.В., Чурілін С.Г.
  Забіг 2 (2)              
3 КАЛІСТРАТОВА Аліна Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 06.11.1996 -0.2 24.59 КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А.
Біг на 200 м Юніори  Фінал              
  Забіг 2 (2)              
2 ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 17.01.1995 -0.5 22.01 КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Переясловець Т.
Естафетний біг 4х100 м Юніорки  Фінал              
  Забіг 2 (2)              
1 ІОНИЧЕВА Юлія Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 05.07.1996 47.33 КМС   Омельченко М.В., Омельченко О.П.
1 КАЛІСТРАТОВА Аліна Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 06.11.1996 47.33 КМС   Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А.
1 МАЛЯРЕНКО Олена Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.04.1997 47.33 КМС   Бодрови В.В. та Н.Д., Фастівець Л.І. ()
1 ЯРУШЕВСЬКА Жанна Харкiвська, Івано-Франківська, МОН, ШВСМ з л/а 12.10.1995 47.33 КМС   Омельченко М.В., Омельченко О.П., Яремчук Д.М. ()
Естафетний біг 4х100 м Юніори  Фінал              
  Забіг 2 (2)              
4 ВЛАДИМИРЕЦЬ Максиміліан Харкiвська, Д, ХРЛІСП 16.11.1995 43.3 II   Омельченко М.В., Омельченко О.П.
4 ДАЮК Артем Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 24.01.1999 43.3 II   Бодрови В.В. та Н.Д., Ломакін В.М.
4 ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 17.01.1995 43.3 II   Бодрови В.В. та Н.Д., Переясловець Т.
4 РЕВЕНКО Олександр Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" Харків 14.05.1996 43.3 II   Пупов С.
Естафетний біг 4х400 м Юніори  Фінал              
  Забіг 2 (2)              
6 ДЕСЯТЕРІК Максим Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ 21.03.1995 3:26.57 II   Ісправнікова В.М. (), Сінєков Ю.М.
6 КОЛІСНИК Тарас Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 24.12.1995 3:26.57 II   Літвінова Л, Поливаний В.І.
6 КУЧМА Денис Харкiвська, У, КСДЮСШОР "Олімпія" 21.08.1996 3:26.57 II   Каняхіна Н.
6 МОРОЗОВ Володимир Харкiвська, У, ХРЛІСП 16.08.1998 3:26.57 II   Заболотний В.В., Кучер О.М.
Метання списа 600 гр Юніорки  Фінал               
8 ПАШКОВА Надія Харкiвська, МОН, ДЮСШ Золочівська 24.02.1997 30.64 13 III Ломакін В.М.
Метання списа 800 гр Юніори  Фінал               
8 КУРИЛЕНКО Едуард Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 07.09.1998 52.03 13 II Фарбітна І.П., Мінаков Ю.М., Кришталь О
9 ГОРОБЧЕНКО Василь Харкiвська, Д, НТУ "ХПІ" 05.01.1996 50.92 10 II Шаповалова В.О., Римко В.О.
10 КУМОВ Андрій Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 23.09.1997 50.54 8 II Шаповалова В.О.
15 СЕРПОКРИЛ Владислав Харкiвська, МОН, ДЮСШ Золочівська 26.10.1997 36.7   I юн Ломакін В.М.
376 ШЕМЕТЮК Сергій Харкiвська, Д, НТУ "ХПІ" 15.09.1995 DNS     Шаповалова В.О., Сахарук В.І.
2205 МУЦЬКИЙ Вадим Чернігівська 15.12.1995 DNS     Шмаргун М.
Метання диска 1,75 кг Юніори  Фінал               
5 ФЄДОСОВ Юрій Харкiвська, Д, КСДЮСШОР "Динамо" 14.11.1996 45.6 20 I Комісов М.Р.
329 СОТНИКОВ Денис Харкiвська, Д 23.07.1997 DNS     Комісов М.Р.
Потрійний стрибок Юніори  Фінал               
2 БЕЗНІС Павло Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 17.06.1997 15.4 45 КМС Курочка А.М.

Все результаты. Чемпіонат України серед юніорів. 13-14. 06 2014. Киев

Яндекс.Метрика