О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

170606

06 Июнь 2017. - 07 Июнь 2017. Луцк Командний чемпіонат України з легкої атлетики

  • Дата:
  • 06 Июнь 2017
  • 07 Июнь 2017
  • Страна: Украина
  • Город: Луцк
  • Просмотров: : 229

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 2 место общее
  • 6 место - многоборье
  • Победители

  • ШМАТЕНКО Юлія - Біг на 5000 м Жінки - 15:42.03
  • ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія - Біг на 3000 м Жінки - 9:11.30
  • КАЛІСТРАТОВА Аліна - Біг на 200 м Жінки - 23.30
  • Призеры

  • 3 - ТАБАШНИК Катерина - Стрибки у висоту Жінки - 1.89
  • 3 - ДЕЩЕНКО Андрій - Біг на 3000 м з/п Чоловіки - 9:03.41
  • 3 - ІВАНЕНКО Владислав - Метання диска 2 кг Чоловіки - 53.43
  • 2 - ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія - Біг на 5000 м Жінки - 15:44.01
  • 3 - КАЛІСТРАТОВА Аліна - Біг на 100 м Жінки - 11.67
  • Норматив мастера спорта

  • ТАБАШНИК Катерина - Стрибки у висоту Жінки - 1.89
  • КЛІНЦОВА Лілія - Стрибки у висоту Жінки - 1.86
  • ІВАНЕНКО Владислав - Метання диска 2 кг Чоловіки - 53.43
  • ШМАТЕНКО Юлія - Біг на 5000 м Жінки - 15:42.03
  • ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія - Біг на 5000 м Жінки - 15:44.01
  • НЕМЧЕНКО Марина - Біг на 5000 м Жінки - 16:08.72
  • КАЛІСТРАТОВА Аліна - Біг на 100 м Жінки - 11.67
  • ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія - Біг на 3000 м Жінки - 9:11.30
  • СЛЮСАРЕНКО Катерина - Біг на 400 м з/б (0.762) Жінки - 58.53
  • КАЛІСТРАТОВА Аліна - Біг на 200 м Жінки - 23.30


Результаты Харьковских легкоатлетов

Участников: 37
Результатов: 61
I Разряд: 18
КМС: 23
МС: 12
ДатаВремяВидКат.КругЗабегКвал.МестоФИДРРезультатОчкиРазр.КомандаТренер
2017 06.0610:00Семиборство. Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиФіналВітер: -1.43Бардіс Ася2.6.199314.84863КМСД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2017 06.0610:30Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: -2.54Маляренко Олена8.4.199714.52КМСД, ШВСМ з л/аБодров І, Бодрова Н.Д., Фастівець Л.І.
2017 06.0610:30Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиЗабігиЗабіг 1 Вітер: -0.8q5Черненко Анастасія6.6.199814.33КМСМОН, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Пупов С.
2017 06.0610:30Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: -2.56Ярушевська Жанна12.10.199515.24IМОН, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Апанович Л.
2017 06.0610:40Біг на 3000 мЧоловікиФіналЗабіг 2Обуховський Олексій29.3.1993DNFД, ШВСМ з л/аБожко Є., Пригорницький О.Є, Гарницька А.М.
2017 06.0610:40Біг на 3000 мЧоловікиФіналЗабіг 28Дещенко Андрій30.7.19948:27.67КМСД, ШВСМ з л/аПоливаний В.І., Поливана Н.С., Божко Є.
2017 06.0610:50Біг на 110 м з/б (1.067)ЧоловікиЗабігиЗабіг 2 Вітер: -0.8Q2Супрун Роман29.12.199714.67КМСД, КСДЮСШОР "Динамо" ХркСоколов Л., Костоглодов О.
2017 06.0611:00Семиборство. Стрибки у висотуЖінкиФінал3Бардіс Ася2.6.19931.76928КМСД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2017 06.0611:10Біг на 3000 мЖінкиФіналНемченко Марина9.5.1996DNFУ, ШВСМ з л/аБожко Є., Коняхіна Н.Ф., Кришталь О
2017 06.0611:10Біг на 3000 мЖінкиФінал1Погорєльська Вікторія4.8.19909:11.30МСД, ШВСМ з л/аІванов П.П.
2017 06.0611:15Біг на 400 мЧоловікиЗабігиЗабіг 4Q1Бікулов Дмитро11.7.199048.34КМСД, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Сієнко В, Чурілін С.Г.
2017 06.0611:30Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 6 Вітер: +0.5Бодров Ігор9.7.1987DNSД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д.
2017 06.0611:30Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 5 Вітер: 0.01Устименко Олександр1.6.199322.08КМСД, ШВСМ з л/аБодрова Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О.
2017 06.0611:30Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 2 Вітер: 0.03Чорний Анатолій13.2.199722.79IД, ШВСМ з л/аБодров І, Бодрова Н.Д., Куліш С
2017 06.0611:30Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 4 Вітер: +0.14Супрун Роман29.12.199723.18IIД, КСДЮСШОР "Динамо" ХркСоколов Л., Костоглодов О.
2017 06.0611:30Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 1 Вітер: -1.44Діравка Валентин25.5.199322.80IМОН, КЗ МКДЮСШ ХркМанжос М.В., Чурілін С.Г.
2017 06.0611:30Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 8 Вітер: 0.05Онацький Олексій18.11.199323.03IУ, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Фарбітна І.П.
2017 06.0611:30Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 3 Вітер: +1.26Кожухівський Володимир23.1.199723.28IIД, ШВСМ з л/аБодров І, Бодрова Н.Д., Костоглодов О.
2017 06.0611:30Біг на 200 мЧоловікиЗабігиЗабіг 1 Вітер: -1.47Резанков Сергій4.2.199824.19IIIД, ХДВУФК №1Бодрова Н.Д., Бодров В.В., Куліш А.
2017 06.0612:00Семиборство. Стрибки у довжинуЖінкиФінал3Бардіс Ася2.6.19935.65/0.0744IД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2017 06.0612:00Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал5Мандич Владислав7.7.19944.80КМСД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2017 06.0612:00Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал7Пінкевич Віталій9.3.19884.40IД, ШВСМ з л/аПереясловець Л.І.
2017 06.0612:00Стрибки з жердиноюЧоловікиФінал8Тесленко Володимир28.6.19964.40IД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2017 06.0612:10Біг на 200 мЖінкиЗабігиЗабіг 1 Вітер: -0.9Q1Калістратова Аліна6.11.199624.03МСД, ШВСМ з л/аБодров І, Бодрова Н.Д., Юрченко М.А.
2017 06.0612:10Біг на 200 мЖінкиЗабігиЗабіг 3 Вітер: -1.32Аджаметова Лейля9.3.199425.43IД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А.
2017 06.0612:25Біг на 400 м з/б (0.914)ЧоловікиЗабігиЗабіг 23Онацький Олексій18.11.199353.89КМСУ, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Фарбітна І.П.
2017 06.0612:55Біг на 400 м з/б (0.762)ЖінкиЗабігиЗабіг 2Q2Слюсаренко Катерина15.3.199359.05МСД, ШВСМ з л/аБодрова Н.Д., Бодров І, Слюсаренко Ю.
2017 06.0614:40Семиборство. Метання списа 600 грЖінкиФінал6Бардіс Ася2.6.199327.41428IIIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2017 06.0615:00Потрійний стрибокЧоловікиФінал4Ісаченков Ярослав2.3.199515.80/-0.9КМСД, ШВСМ з л/аКазак В.Ю., Ісправнікова В.М.
2017 06.0615:00Потрійний стрибокЧоловікиФінал6Безніс Павло17.6.199715.56/+1.1КМСД, ШВСМ з л/аКурочка А.М.
2017 06.0616:10Семиборство. Біг на 800 мЖінкиФінал3Бардіс Ася2.6.19932:25.50750IIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2017 06.0616:20Штовхання ядра 7,260 кгЧоловікиФінал6Манжай Дмитро15.4.199715.43КМСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Терпицька І
2017 06.0616:40Метання списа 800 грЧоловікиФінал9Чехлатий Олександр27.9.198960.33IУ, ШВСМ з л/аНовіков А.М., Шаповалова В.О.
2017 06.0616:50Потрійний стрибокЖінкиФінал10Корсуненко Анастасія23.9.199712.32/-1.3IД, КСДЮСШОР "Динамо" ХркСоколов Л., Костоглодов О.
2017 06.0616:50Біг на 400 м з/б (0.762)ЖінкиФінал4Слюсаренко Катерина15.3.199358.53МСД, ШВСМ з л/аБодрова Н.Д., Бодров І, Слюсаренко Ю.
2017 06.0617:00Стрибки у довжинуЖінкиФінал11Корсуненко Анастасія23.9.19975.75/0.0IД, КСДЮСШОР "Динамо" ХркСоколов Л., Костоглодов О.
2017 06.0617:00Семиборство. Штовхання ядра 4 кгЖінкиФінал4Бардіс Ася2.6.199311.41622IIД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2017 06.0617:00Стрибки у довжинуЖінкиФінал4Мартинова Оксана11.9.19966.12/+1.3КМСД, ШВСМ з л/аКурочка А.М., Халаїм М.М., Лазарук С
2017 06.0617:00Стрибки у довжинуЖінкиФінал8Луньова (Єрмакова) Анна1.10.19915.92/0.0КМСУ, ШВСМ з л/аХлопотнова О.І.
2017 06.0617:00Стрибки у довжинуЖінкиФінал9Венгрус (Корнута) Анна10.11.19885.83/0.0IД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Апанович Л.Д.
2017 06.0617:05Біг на 100 м з/б (0.840)ЖінкиФіналВітер: -2.27Черненко Анастасія6.6.199814.69КМСМОН, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д., Пупов С.
2017 06.0617:50Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 3 Вітер: 0.01Бодров Ігор9.7.198710.83КМСД, ШВСМ з л/аБодров В.В., Бодрова Н.Д.
2017 06.0617:50Біг на 200 мЖінкиФіналВітер: +1.61Калістратова Аліна6.11.199623.30МСД, ШВСМ з л/аБодров І, Бодрова Н.Д., Юрченко М.А.
2017 06.0617:50Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 4 Вітер: 0.02Устименко Олександр1.6.199311.04КМСД, ШВСМ з л/аБодрова Н.Д., Бодров І, Зайцев В.О.
2017 06.0617:50Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 7 Вітер: -3.72Чорний Анатолій13.2.199711.12IД, ШВСМ з л/аБодров І, Бодрова Н.Д., Куліш С
2017 06.0617:50Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 4 Вітер: 0.05Діравка Валентин25.5.199311.34IМОН, КЗ МКДЮСШ ХркМанжос М.В., Чурілін С.Г.
2017 06.0617:50Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 7 Вітер: -3.76Кожухівський Володимир23.1.199711.63IIД, ШВСМ з л/аБодров І, Бодрова Н.Д., Костоглодов О.
2017 06.0617:50Біг на 100 мЧоловікиЗабігиЗабіг 2 Вітер: +0.17Резанков Сергій4.2.199811.50IIД, ХДВУФК №1Бодрова Н.Д., Бодров В.В., Куліш А.
2017 06.0618:20Біг на 100 мЖінкиЗабігиЗабіг 3 Вітер: -1.1q3Калістратова Аліна6.11.199611.83КМСД, ШВСМ з л/аБодров І, Бодрова Н.Д., Юрченко М.А.
2017 06.0618:20Біг на 100 мЖінкиЗабігиЗабіг 2 Вітер: -2.23Аджаметова Лейля9.3.199412.28IД, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А.
2017 06.0618:20Біг на 100 мЖінкиЗабігиЗабіг 1 Вітер: -0.25Ярушевська Жанна12.10.199512.47IМОН, ШВСМ з л/аОмельченко М.В., Омельченко О.П., Апанович Л.
2017 06.0618:35Стрибки у висотуЖінкиФінал3Табашник Катерина15.6.19941.89МСД, ШВСМ з л/аПереясловець Л.І., Бондаренко В
2017 06.0618:35Семиборство. Біг на 200 мЖінкиФіналВітер: +0.53Бардіс Ася2.6.199325.82813IД, ШВСМ з л/аХалаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
2017 06.0618:35Стрибки у висотуЖінкиФінал5Клінцова Лілія12.7.19971.86МСМОН, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" ХркНікітін Є.Г., Ісправнікова В.М. , Сергієнко Г.М.
2017 06.0618:45Стрибки у довжинуЧоловікиФінал6Ісаченков Ярослав2.3.19957.43/-0.5КМСД, ШВСМ з л/аКазак В.Ю., Ісправнікова В.М.
2017 06.0619:00Біг на 400 мЧоловікиФінал7Бікулов Дмитро11.7.199048.20КМСД, ШВСМ з л/аМанжос М.В., Сієнко В, Чурілін С.Г.
2017 06.0619:35Біг на 3000 м з/пЧоловікиФінал3Дещенко Андрій30.7.19949:03.41КМСД, ШВСМ з л/аПоливаний В.І., Поливана Н.С., Божко Є.
2017 06.0619:40Стрибки з жердиноюЖінкиФіналКилипко Марина10.11.1995DNSД, ШВСМ з л/аШевцов В.І.
2017 06.0619:50Біг на 5000 мЧоловікиФінал5Обуховський Олексій29.3.199314:47.42IД, ШВСМ з л/аБожко Є., Пригорницький О.Є, Гарницька А.М.
2017 06.0619:55Метання диска 2 кгЧоловікиФінал3Іваненко Владислав25.5.199353.43МСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Паламарчук М
2017 06.0619:55Метання диска 2 кгЧоловікиФінал7Подавалов Владислав15.7.199651.05КМСУ, ШВСМ з л/аХарун В.Д., Насонова Т.В.
2017 06.0620:10Біг на 5000 мЖінкиФінал1Шматенко Юлія10.10.199115:42.03МСД, ШВСМ з л/аБожко Є., Мягков С.К., Туришева Н.А.
2017 06.0620:10Біг на 5000 мЖінкиФінал2Погорєльська Вікторія4.8.199015:44.01МСД, ШВСМ з л/аІванов П.П.
2017 06.0620:10Біг на 5000 мЖінкиФінал4Немченко Марина9.5.199616:08.72МСУ, ШВСМ з л/аБожко Є., Коняхіна Н.Ф., Кришталь О
2017 06.0620:40Біг на 100 мЖінкиФіналВітер: -0.33Калістратова Аліна6.11.199611.67МСД, ШВСМ з л/аБодров І, Бодрова Н.Д., Юрченко М.А.

Смотрите также

Яндекс.Метрика