О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

140127

27 Январь 2014. - 28 Январь 2014. Запорожье Командный Чемпионат Украины по многоборьям

  • Дата:
  • 27 Январь 2014
  • 28 Январь 2014
  • Страна: Украина
  • Город: Запорожье
  • Расписание: Download
  • Просмотров: : 1825

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 5 место

  КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ  
  КОМАНДНІ ПІДСУМКИ  
Місце Регіон Очки
1 Донецька 1377
2 Днiпропетровська 1343
3 Житомирська 1240
4 Київська 973
5 Харкiвська 895
6 Львiвська 700
7 м.Київ 535
8 Запорiзька 470
9 Черкаська 445
10 Тернопiльська 444
11 Луганська 415
11 Миколаївська 415
12 Вiнницька 325
14 Чернiгiвська 310
15 Кiровоградська 290
16 Волинська 275
16 Сумська 275
18 АР Крим 260
18 Херсонська 260
20 Одеська 220
20 Івано-Франкiвська 205
22 Хмельницька 150
23 Закарпатська 130
24 Полтавська 120
25 Рiвненська 119
25 Чернiвецька 70
27 м.Севастополь 5
КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВ   
 КОМАНДНІ ПІДСУМКИ   
Місце Регіон Очки 5-борства Очки 7-борства Сума очок
1 Київська 60 100 160
2 Запорiзька   150 150
2 Полтавська 150   150
4 Днiпропетровська   130 130
5 Харкiвська 70 30 100
6 Херсонська 80   80
7 Львiвська   70 70
8 Одеська   25 25

1 день. Результаты. Командний чемпіонат України з багатоборств

    П’ятиборство: Біг на 60 м з/б (0.840) Жінки  Фінал        
Місце Спортсмен Команда Дата р. Результат Очки Розряд
1 СИНИЦЯ Інна Полтавська, К, ПОШВСМ 03.04.1985 8.8 952 I-Щербак Ю.Є.
2 ЧЕРЕМІСІНА Анастасія Київська, У, КОШВСМ 14.06.1994 9.05 900 I-Ступаченко О.В. та О.І.
3 ПУШКІНА Ольга Запорiзька, У, СДЮШОР 23.03.1989 9.16 877 I-Борисенко В.В.
4 БАРДІС Ася Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 02.06.1993 9.23 862 I-Халаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
5 СТОЛЯРОВА Катерина Херсонська, У, ШВСМ Хрс 04.12.1989 9.3 848 II-Каратун І.А.
6 ШАЙДОВА Катерина Полтавська, К, ДЮСШ №1 Кременчук 30.04.1996 9.84 742 II-Козлова В.М.
    Семиборство: Біг на 60 м Чоловіки  Фінал        
  Забіг 1 (3)            
Місце Спортсмен Команда Дата р. Результат Очки Розряд
1 СЕРГЄЄЧЕВ Владислав Запорiзька, У, СДЮШОР 24.10.1995 7.24 799 II-Льопа Д.І., Ольховникова А
2 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан Дніпропетровська, К, ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ 29.05.1994 7.29 782 II-Андросович В.С.
3 КЛІВЦУР Максим Запорiзька, У, СДЮШОР 31.05.1996 7.52 706 III-Льопа Д.І., Ольховникова
4 ЩЕРБИНА Олександр Харкiвська, Д, ХДАФК 21.11.1993 7.58 687 III-Ісправнікова В.М., Марченко В.А.
  Забіг 2 (3)            
Місце Спортсмен Команда Дата р. Результат Очки Розряд
1 СМОЛІЙ Ілля Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 21.03.1992 7.21 809 II-Смолій С, Бережний В.О., Єрьомін О.М.
2 ОЛІЙНИК Валентин Одеська, Д, ШВСМ 10.11.1994 7.31 775 II-Олійник І.А., Сергеєв О.А.
3 ЧЕМЕРИС Сергій Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 02.05.1990 7.33 769 II-Андросович В.С., Єрьомін О.М.
4 СУЮНОВ Артур Запорiзька, У, СДЮШОР 10.08.1991 7.39 749 III-Льопа Д.І., Ольховникова А
5 ШОФУЛ Іван Київська, К, ДШВСМ 01.08.1990 7.48 719 III-Шкуропат Ю.Н., Зенкова Т.П.
6 БІЛОКОПИТИЙ Микола Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.08.1994 7.52 706 III-Бондаренко В, Переясловець Л.І.
7 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій Луганська, Д, ШВСМ Луганська 05.09.1984 7.53 703 III-Томінов О.О.
  Забіг 3 (3)            
Місце Спортсмен Команда Дата р. Результат Очки Розряд
1 КАСЬЯНОВ Олексій Запорiзька, С-У, ШВСМ 26.08.1985 6.88 925 КМС-Льопа Д.І., Філоненко О
2 ЯРОХОВИЧ Сергій Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп 18.09.1991 7.11 844 I-Коваль В.І., Бережний В.О.
3 ІВАНИЦЬКИЙ Василь Львiвська, Д, ЛШВСМ 29.01.1991 7.14 833 I-Петринець Л.
4 ПАЛАМАРЧУК Олександр Київська, Д, КОШВСМ 11.05.1987 7.25 796 II-Постемський В.Ф., Медвідь М.В.
5 ВАРАВА Антон Київська, К, БВУФК Бровари 02.04.1993 7.38 752 III-Шкуропат Ю.Н.
6 ПІНКЕВИЧ Віталій Львiвська, Д, ЛШВСМ 09.03.1988 7.43 736 III-Бондаренко В, Переяславець О, Петринець Л.
7 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.04.1991 7.48 719 III-Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І.
    П’ятиборство: Біг на 800 м Жінки  Фінал        
Місце Спортсмен Команда Дата р. Результат Очки Розряд
1 СИНИЦЯ Інна Полтавська, К, ПОШВСМ 03.04.1985 2:24.22 767 II-Щербак Ю.Є.
2 БАРДІС Ася Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 02.06.1993 2:31.15 679 II-Халаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В
3 СТОЛЯРОВА Катерина Херсонська, У, ШВСМ Хрс 04.12.1989 2:37.68 600 III-Каратун І.А.
4 ШАЙДОВА Катерина Полтавська, К, ДЮСШ №1 Кременчук 30.04.1996 2:41.69 554 III-Козлова В.М.
5 ЧЕРЕМІСІНА Анастасія Київська, У, КОШВСМ 14.06.1994 2:50.03 463 III-Ступаченко О.В. та О.І.
677 ПУШКІНА Ольга Запорiзька, У, СДЮШОР 23.03.1989 DNS    
П’ятиборство: Стрибки у висоту  Жінки  Фінал                   
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Очки Розряд Тренери          
народження      
1 2354 СИНИЦЯ Інна Полтавська, К 03.04.1985 1.82 1 003 КМС Щербак Ю.Є.      
        167 170 173 176 179 182 185      
      O O O XXO XXO XO XXX      
2 1904 СТОЛЯРОВА Катерина Херсонська, У 04.12.1989 1.64 783 II Каратун І.А.      
          152 155 158 161 164 167      
        O XO O XO O XXX      
3 317 БАРДІС Ася Харкiвська, Д 02.06.1993 1.61 747 II Халаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В      
Семиборство: Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал                   
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Очки Розряд Тренери          
народження      
1 651 КАСЬЯНОВ Олексій Запорiзька, С-У, ШВСМ 26.08.1985 7.52 940 КМС Льопа Д.І., Філоненко О      
    7.52 X X                  
2 270 ПАЛАМАРЧУК Олександр Київська, Д, КОШВСМ 11.05.1987 7.42 915 КМС Постемський В.Ф., Медвідь М.В.      
    6.95 7.42 7.22                  
3 1403 ІВАНИЦЬКИЙ Василь Львiвська, Д, ЛШВСМ 29.01.1991 7.36 900 КМС Петринець Л.      
    7.09 6.94 7.36                  
4 671 СУЮНОВ Артур Запорiзька, У, СДЮШОР 10.08.1991 7.06 828 I Льопа Д.І., Ольховникова А      
    7.06 X X                  
5 265 ВАРАВА Антон Київська, К, БВУФК Бровари 02.04.1993 6.98 809 I Шкуропат Ю.Н.      
    6.8 6.98 6.87                  
6 944 ОЛІЙНИК Валентин Одеська, Д, ШВСМ 10.11.1994 6.92 795 I Олійник І.А., Сергеєв О.А.      
    6.92 6.85 6.9                  
7 561 ЧЕМЕРИС Сергій Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 02.05.1990 6.83 774 I Андросович В.С., Єрьомін О.М.      
    6.78 6.83 6.74                  
8 529 ЯРОХОВИЧ Сергій Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп 18.09.1991 6.97 807 I Коваль В.І., Бережний В.О.      
    6.81 6.97 6.82                  
9 528 СМОЛІЙ Ілля Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 21.03.1992 6.8 767 I Смолій С, Бережний В.О., Єрьомін О.М.      
    6.59 6.77 6.8                  
10 403 БІЛОКОПИТИЙ Микола Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.08.1994 6.73 750 II Бондаренко В, Переясловець Л.І.      
    6.54 6.73 6.4                  
11 694 СЕРГЄЄЧЕВ Владислав Запорiзька, У, СДЮШОР 24.10.1995 6.69 741 II Льопа Д.І., Ольховникова А      
    6.49 6.69 6.52                  
12 271 ШОФУЛ Іван Київська, К, ДШВСМ 01.08.1990 6.59 718 II Шкуропат Ю.Н., Зенкова Т.П.      
    6.32 6.4 6.59                  
13 1418 ПІНКЕВИЧ Віталій Львiвська, Д, ЛШВСМ 09.03.1988 6.52 702 II Бондаренко В, Переяславець О, Петринець Л.      
    6.18 6.32 6.52                  
14 1512 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій Луганська, Д, ШВСМ Луганська 05.09.1984 6.47 691 II Томінов О.О.      
    6.3 6.25 6.47                  
15 306 ЩЕРБИНА Олександр Харкiвська, Д, ХДАФК 21.11.1993 6.43 682 II Ісправнікова В.М., Марченко В.А.      
    6.21 X 6.43                  
16 427 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.04.1991 6.2 630 III Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І.      
    6.12 6.2 6.14                  
17 569 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан Дніпропетровська, К, ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ 29.05.1994 6.19 628 III Андросович В.С.      
    6.03 6.04 6.19                  
18 710 КЛІВЦУР Максим Запорiзька, У, СДЮШОР 31.05.1996 6.16 621 III Льопа Д.І., Ольховникова      
Семиборство: Штовхання ядра 7.260 кг Чоловіки  Фінал                   
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Очки Розряд Тренери          
народження      
1 651 КАСЬЯНОВ Олексій Запорiзька, С-У, ШВСМ 26.08.1985 14.84 780 I Льопа Д.І., Філоненко О      
    14.44 14.49 14.84                  
2 270 ПАЛАМАРЧУК Олександр Київська, Д, КОШВСМ 11.05.1987 14 728 I Постемський В.Ф., Медвідь М.В.      
    14 13.89 X                  
3 1418 ПІНКЕВИЧ Віталій Львiвська, Д, ЛШВСМ 09.03.1988 13.36 689 II Бондаренко В, Переяславець О, Петринець Л.      
    13.36 12.1 13.1                  
4 529 ЯРОХОВИЧ Сергій Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп 18.09.1991 13.36 689 II Коваль В.І., Бережний В.О.      
    13.36 X X                  
5 265 ВАРАВА Антон Київська, К, БВУФК Бровари 02.04.1993 13.25 682 II Шкуропат Ю.Н.      
    X 13.25 X                  
6 306 ЩЕРБИНА Олександр Харкiвська, Д, ХДАФК 21.11.1993 13.24 682 II Ісправнікова В.М., Марченко В.А.      
    13.18 X 13.24                  
7 561 ЧЕМЕРИС Сергій Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 02.05.1990 13.11 674 II Андросович В.С., Єрьомін О.М.      
    12.52 13.11 13.1                  
8 671 СУЮНОВ Артур Запорiзька, У, СДЮШОР 10.08.1991 13 667 II Льопа Д.І., Ольховникова А      
    12.48 13 12.77                  
9 403 БІЛОКОПИТИЙ Микола Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.08.1994 12.81 656 II Бондаренко В, Переясловець Л.І.      
    11.42 12.81 X                  
10 1512 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій Луганська, Д, ШВСМ Луганська 05.09.1984 12.8 655 II Томінов О.О.      
    12.35 12.71 12.8                  
11 1403 ІВАНИЦЬКИЙ Василь Львiвська, Д, ЛШВСМ 29.01.1991 12.71 650 II Петринець Л.      
    12.71 12.42 X                  
12 427 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.04.1991 12.52 638 II Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І.      
    12.24 X 12.52                  
13 271 ШОФУЛ Іван Київська, К, ДШВСМ 01.08.1990 12.5 637 II Шкуропат Ю.Н., Зенкова Т.П.      
    12.03 12.5 12.49                  
14 944 ОЛІЙНИК Валентин Одеська, Д, ШВСМ 10.11.1994 11.95 603 II Олійник І.А., Сергеєв О.А.      
    11.39 11.88 11.95                  
15 569 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан Дніпропетровська, К, ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ 29.05.1994 11.91 601 II Андросович В.С.      
    11.59 11.91 11.32                  
16 528 СМОЛІЙ Ілля Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 21.03.1992 11.74 591 II Смолій С, Бережний В.О., Єрьомін О.М.      
    9.51 11.28 11.74                  
17 694 СЕРГЄЄЧЕВ Владислав Запорiзька, У, СДЮШОР 24.10.1995 10.65 525 III Льопа Д.І., Ольховникова А      
    10.65 10.25 X                  
18 710 КЛІВЦУР Максим Запорiзька, У, СДЮШОР 31.05.1996 9.99 485 III Льопа Д.І., Ольховникова      
    9.78 9.99 9.82                  
П’ятиборство: Штовхання ядра 4 кг Жінки  Фінал                   
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Очки Розряд Тренери          
народження      
1 677 ПУШКІНА Ольга Запорiзька, У, СДЮШОР 23.03.1989 13.12 735 I Борисенко В.В.      
    12.2 12.32 13.12                  
2 2354 СИНИЦЯ Інна Полтавська, К, ПОШВСМ 03.04.1985 12.09 667 II Щербак Ю.Є.      
    12.09 11.81 11.5                  
3 1904 СТОЛЯРОВА Катерина Херсонська, У, ШВСМ Хрс 04.12.1989 11.38 620 III Каратун І.А.      
    10.95 X 11.38                  
4 317 БАРДІС Ася Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 02.06.1993 10.5 562 III Халаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В      
    10.5 10.2 X                  
5 2357 ШАЙДОВА Катерина Полтавська, К, ДЮСШ №1 Кременчук 30.04.1996 10.41 556 III Козлова В.М.      
    10.41 9.51 X                  
6 262 ЧЕРЕМІСІНА Анастасія Київська, У, КОШВСМ 14.06.1994 9.88 522 III Ступаченко О.В. та О.І.      
    9.26 9.88 9.59                  
Семиборство: Стрибки у висоту  Чоловіки  Фінал                   
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Очки Розряд Тренери          
народження      
1 1403 ІВАНИЦЬКИЙ Василь Львiвська, Д 29.01.1991 2.11 906 КМС Петринець Л.      
        187 190 193 196 199 202 205 208 211 214
      O O O O O XO O O XXX
2 651 КАСЬЯНОВ Олексій Запорiзька, С-У 26.08.1985 2.08 878 КМС Льопа Д.І., Філоненко О      
        190 193 196 199 202 205 208 211    
      O O O XO O XXX    
3 270 ПАЛАМАРЧУК Олександр Київська, Д 11.05.1987 2.02 822 I Постемський В.Ф., Медвідь М.В.      
        187 190 193 196 199 202 205      
      O O O O O O XXX      
4 561 ЧЕМЕРИС Сергій Дніпропетровська, К 02.05.1990 1.99 794 I Андросович В.С., Єрьомін О.М.      
        187 190 193 196 199 202        
      O XO XO XO XXO XXX        
5 528 СМОЛІЙ Ілля Дніпропетровська, К 21.03.1992 1.96 767 I Смолій С, Бережний В.О., Єрьомін О.М.      
        184 187 190 193 196 199        
      O O O O XXX        
6 529 ЯРОХОВИЧ Сергій Дніпропетровська, К 18.09.1991 1.93 740 I Коваль В.І., Бережний В.О.      
        181 184 187 190 193 196        
      O O O XXX        
6 671 СУЮНОВ Артур Запорiзька, У 10.08.1991 1.93 740 I Льопа Д.І., Ольховникова А      
        184 187 190 193 196          
      O O O O XXX          
8 265 ВАРАВА Антон Київська, К 02.04.1993 1.87 687 II Шкуропат Ю.Н.      
        175 178 181 184 187 190        
      O O XO O O XXX        
9 1512 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій Луганська, Д 05.09.1984 1.87 687 II Томінов О.О.      
            175 178 181 184 187 190    
          O O O O XO XXX    
10 944 ОЛІЙНИК Валентин Одеська, Д 10.11.1994 1.87 687 II Олійник І.А., Сергеєв О.А.      
              178 181 184 187 190    
            O O O XXO XXX    
11 403 БІЛОКОПИТИЙ Микола Харкiвська, Д 18.08.1994 1.87 687 II Бондаренко В, Переясловець Л.І.      
  160 163 166 169 172 175 178 181 184 187 190    
O O XO XXO XO XXO XXO XXX    
12 1418 ПІНКЕВИЧ Віталій Львiвська, Д 09.03.1988 1.84 661 II Бондаренко В, Переяславець О, Петринець Л.      
            175 178 181 184 187      
          O XO O XXX      
13 271 ШОФУЛ Іван Київська, К 01.08.1990 1.84 661 II Шкуропат Ю.Н., Зенкова Т.П.      
            175 178 181 184 187      
          O XO XXO XXX      
14 306 ЩЕРБИНА Олександр Харкiвська, Д 21.11.1993 1.81 636 II Ісправнікова В.М., Марченко В.А.      
          172 175 178 181 184        
        O O O XXX        
15 427 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир Харкiвська, Д 18.04.1991 1.81 636 II Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І.      
          172 175 178 181 184        
        O O XO XO XXX        
16 710 КЛІВЦУР Максим Запорiзька, У 31.05.1996 1.75 585 II Льопа Д.І., Ольховникова      
  160 163 166 169 172 175 178            
O O O O XXX            
17 569 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан Дніпропетровська, К 29.05.1994 1.75 585 II Андросович В.С.      
        169 172 175 178            
      O XO XXO XXX            
18 694 СЕРГЄЄЧЕВ Владислав Запорiзька, У 24.10.1995 1.66 512 III Льопа Д.І., Ольховникова А      
  160 163 166 169 172                
O XO XXX                
П’ятиборство: Стрибки у довжину Жінки  Фінал                   
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Очки Розряд Тренери          
народження      
1 2354 СИНИЦЯ Інна Полтавська, К, ПОШВСМ 03.04.1985 5.62 735 I Щербак Ю.Є.      
    5.62 5.47 5.42                  
2 262 ЧЕРЕМІСІНА Анастасія Київська, У, КОШВСМ 14.06.1994 5.54 712 I Ступаченко О.В. та О.І.      
    5.46 5.54 5.33                  
3 1904 СТОЛЯРОВА Катерина Херсонська, У, ШВСМ Хрс 04.12.1989 5.35 657 II Каратун І.А.      
    5.23 5.35 5.33                  
4 317 БАРДІС Ася Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 02.06.1993 5.14 598 II Халаїм М.М., Пупова М, Ветчінкін В      
    X 4.98 5.14                  
5 2357 ШАЙДОВА Катерина Полтавська, К, ДЮСШ №1 Кременчук 30.04.1996 4.76 495 III Козлова В.М.      
    X 4.56 4.76                  
677 ПУШКІНА Ольга Запорiзька, У, СДЮШОР 23.03.1989 NM     Борисенко В.В.      
    X X X                  

Расписание

Смотреть

Положение

Смотреть

Смотрите также

Яндекс.Метрика