О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

150420

20 Апрель 2015. - 22 Апрель 2015. Кировоград Кубок України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (метання) - І етап

  • Дата:
  • 20 Апрель 2015
  • 22 Апрель 2015
  • Страна: Украина
  • Город: Кировоград
  • Просмотров: : 815

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 4 место
  • Победители

  • КУРИЛЕНКО Едуард
  • РЕТІВА-ДОВГЕНКО Катерина
  • ФЕНЬКО Сергій
  • НИКИТА Катерина
  • Призеры

  • ЛУКАШЕНКО Маргарита
  • ЧЕРНИШОВ Назарій
  • ЛАГУНОВСЬКИЙ Антон
  • ПОДДУБКО Катерина
  • ЦЮРЮКАЛО Оксана
  • ІВАНЕНКО Владислав
  • ШАРОВ Руслан


Результаты Харьковских легкоатлетов

Участников: 23
Результатов: 24
I Разряд: 6
КМС: 5
МС: 0
ДатаВремяВидКат.КругЗабегКвал.МестоФИДРРезультатОчкиРазр.КомандаТренер
2015 04.2010:00Штовхання ядра 4 кгЮнаки 15Фінал4Лагуновський Антон27.4.200013.77IIIУ, ХРЛІСПФарбітна І.П., Мінаков Ю.М., Ломакін В.М.
2015 04.2011:30Штовхання ядра 3 кгДівчата 17Фінал2Лукашенко Маргарита23.6.199915.36КМСУ, ХРЛІСПМінаков Ю.М., Фарбітна І.П., Вишня І.М
2015 04.2011:30Штовхання ядра 3 кгДівчата 17Фінал7Луніна Вікторія14.12.199910.98IIIУ, ХРЛІСПМінаков Ю.М., Фарбітна І.П.
2015 04.2012:20Штовхання ядра 5 кгЮнаки 17Фінал3Чернишов Назарій16.2.199912.79IIIУ, ХРЛІСПМінаков Ю.М.
2015 04.2015:10Метання списа 500 грДівчата 17ФіналЄмченко Валерія2.7.1999DNSУ, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"Фарбітна І.П.
2015 04.2016:00Метання списа 700 грЮнаки 17Фінал1Куриленко Едуард7.9.199862.75IУ, ХРЛІСПФарбітна І.П., Мінаков Ю.М., Кришталь О
2015 04.2016:00Метання списа 700 грЮнаки 17Фінал2Левченко Артем3.9.199956.21IIУ, ХРЛІСПХарун В.Д., Паламарчук М
2015 04.2016:00Метання списа 700 грЮнаки 17Фінал5Мендак Дмитро12.2.199944.44IIIУ, ХРЛІСПФарбітна І.П.
2015 04.2016:20Штовхання ядра 6 кгЮніориФінал4Гунько Вадим17.11.199615.48IIУ, ДЮСШ ЗолочівськаМінаков Ю.М., Ломакін В.М.
2015 04.2018:00Метання списа 800 грЮніориФінал5Горобченко Василь5.1.199653.78IIД, НТУ "ХПІ"Шаповалова В.О.
2015 04.2110:00Метання диска 1 кгЮнаки 15Фінал2Лагуновський Антон27.4.200046.21IIУ, ХРЛІСПФарбітна І.П., Мінаков Ю.М., Ломакін В.М.
2015 04.2111:50Метання списа 600 грЖінкиФінал1Ретіва-Довгенко Катерина10.2.198943.17IД, ШВСМ з л/аШурхал С.П., Харун В.Д.
2015 04.2111:50Метання списа 600 грМолодь жінкиФінал2Поддубко Катерина8.6.199441.78IМОНІсправнікова В.М. (), Римко В.В., Тагільцев В.М. ()
2015 04.2112:45Метання списа 800 грМолодь чоловікиФінал1Фенько Сергій22.2.199360.58IД, ШВСМ з л/аШаповалова В.О., Насонкін В.А.
2015 04.2112:45Метання списа 800 грЧоловікиФінал4Чехлатий Олександр27.9.198967.77КМСУ, ШВСМ з л/аНовіков А.М.
2015 04.2210:30Метання диска 1,5 кгЮнаки 17Фінал4Закалюжний Володимир30.7.199843.41IIУ, ХРЛІСПФарбітна І.П., Мінаков Ю.М., Кришталь О
2015 04.2210:30Метання диска 1,5 кгЮнаки 17Фінал5Ягодка Богдан29.4.199941.33IIУ, ХРЛІСПХарун В.Д.
2015 04.2210:30Метання диска 1,5 кгЮнаки 17Фінал6Никита Іван9.2.199939.44IIIУ, ХРЛІСПФарбітна І.П., Мінаков Ю.М., Ломакін В.М.
2015 04.2211:30Метання диска 1 кгЮніоркиФінал3Цюрюкало Оксана19.11.199734.64IIIУ, ХРЛІСПМінаков Ю.М.
2015 04.2212:30Метання диска 1,75 кгЮніориФінал7Гунько Вадим17.11.199635.01IIIУ, ДЮСШ ЗолочівськаМінаков Ю.М., Ломакін В.М.
2015 04.2213:45Метання диска 1 кгМолодь жінкиФінал1Никита Катерина3.11.199449.75КМСУ, ШВСМ з л/аМінаков Ю.М., Ломакін В.М.
2015 04.2214:45Метання диска 2 кгМолодь чоловікиФінал2Іваненко Владислав25.5.199350.44КМСД, ШВСМ з л/аХарун В.Д.
2015 04.2214:45Метання диска 2 кгМолодь чоловікиФінал3Шаров Руслан25.4.199447.02IД, ШВСМ з л/аМінаков Ю.М., Вишневий С.О. ()
2015 04.2214:45Метання диска 2 кгМолодь чоловікиФінал4Бондар Антон24.8.199346.50IД, ХНПУ ім. Г.С.СковородиШаповалова В.О.
2015 04.2214:45Метання диска 2 кгЧоловікиФінал4Нестеровський Станіслав31.7.198051.02КМСД, ШВСМ з л/аМінаков Ю.М., Насонкін В.А.
  КОМАНДНІ ПІДСУМКИ  
Місце Регіон Очки
1 Київська 1005
2 Днiпропетровська 953
3 Черкаська 843
4 Харкiвська 662
5 Рiвненська 301
6 м.Київ 272
7 Волинська 260
8 Чернiгiвська 235
9 Одеська 200
10 Сумська 195
11 Донецька 185
12 Херсонська 150
13 Кiровоградська 142
14 Тернопiльська 120
15 Полтавська 115
16 Львiвська 76
17 Запорiзька 58
18 Івано-Франкiвська 50
19 Луганська 13

Расписание

1-й день, 20 квітня, четвер
10:00 Метання молота ( 5 кг) Юнаки молодші 7
10:00 Штовхання ядра ( 4 кг) Юнаки молодші 10
10:40 Метання молота ( 3 кг) Дівчата молодші 5
10:40 Штовхання ядра ( 3 кг) Дівчата молодші 5
11:30 Метання молота ( 3 кг) Дівчата старші 8
11:30 Штовхання ядра ( 3 кг) Дівчата старші 6
12:20 Метання молота ( 5 кг) Юнаки старші 4
12:20 Штовхання ядра ( 5 кг) Юнаки старші 4
13:00 УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЗМАГАНЬ
13:30 Метання списа ( 600 гр) Юнаки молодші 4
14:15 Метання списа ( 500 гр) Дівчата молодші 9
15:10 Метання списа ( 500 гр) Дівчата старші 6
15:30 Штовхання ядра ( 4 кг) Юніорки 7
16:00 Метання списа ( 700 гр) Юнаки старші 9
16:20 Штовхання ядра ( 6 кг) Юніори 10
17:00 Метання списа ( 600 гр) Юніорки 10
17:10 Штовхання ядра ( 4 кг) Жінки, Жінки-молодь 5, 2
18:00 18.30 Метання списа ( 800 гр) Юніори 10
18:00 18.30 Штовхання ядра ( 7.260 кг) Чоловіки, Чоловіки - молодь 8, 8
2-й день, 21 квітня, вівторок
10:00 Метання диска ( 1 кг) Юнаки молодші 14
11:00 Метання диска ( 1 кг) Дівчата молодші 9
11:50 Метання списа ( 600 гр) Жінки, Жінки-молодь 2; 2
12:45 Метання списа ( 800 гр) Чоловіки, Чоловіки - молодь 10; 4
13:45 Метання молота ( 4 кг) Юніорки 6
14:50 Метання молота ( 6 кг) Юніори 4
16:00 Метання молота ( 4 кг) Жінки, Жінки-молодь 4; 4
17:00 Метання молота ( 7.260 кг) Чоловіки, Чоловіки - молодь 4; 4
3-й день, 22 квітня, середа
9:30 Метання диска ( 1 кг) Дівчата старші 5
10:30 Метання диска ( 1,5 кг) Юнаки старші 11
11:30 Метання диска ( 1 кг) Юніорки 7
12:30 Метання диска ( 1,750 кг) Юніори 11
13:45 Метання диска ( 1 кг) Жінки, Жінки-молодь 3; 1
14:45 Метання диска ( 2 кг) Чоловіки, Чоловіки - молодь 6; 11

Положение

Смотрите также

Яндекс.Метрика