О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

140228

28 Февраль 2014. Алушта Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків зі спортивної ходьби. Алушта. 28 февраля 2014

  • Дата:
  • 28 Февраль 2014
  • Страна: Украина
  • Город: Алушта
  • Просмотров: : 717

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 7 место
  • Победители

  • КОНОНЕНКО Віктор - 3 км Юнаки 15
  • Призеры

  • 3 - МАШТАЛЬ Станіслав - 10 км Юнаки 17
  • 3 - СТРІЛЕЦЬКИЙ Артем - 3 км Юнаки 15
  • 3 - ФЕДОСЮК Костянтин - 3 км Юнаки 15
  • 3 - КАЛАШНИК Микола - 35 км Молодь чоловіки


Результаты

    Алушта 28 лютого 2014 р. 10:00          
Спортивна ходьба 10 км Юніорки  Фінал              
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Розряд Тренери
1 2141 СУСЛИК Ганна Івано-Франківська, У, СДЮШОР 18.07.1996 47:29.0h МС Шевчук М.М. ()
2 1969 ФІЛЮК Марія Волинська, МОН, РДЮСШ м.Луцьк 14.10.1995 47:32.0h МС Яловик В.Т., Філюк С
3 1772 СТАСЮК Тамара Житомирська, С, СДЮШОР Жит, БВУФК 14.12.1995 47:36.0h МС Чернов А.І., Лисенко М.П., Соломін А.В.
4 2137 ДАНИЛЮК Іванна Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ Рожнятівська 27.01.1996 49:18.0h КМС Кравців І.П., Юдкіна Х
5 2133 БАБІНЧУК Анна Івано-Франківська, У, СДЮШОР 28.12.1996 50:05.0h I Шевчук М.М. ()
6 343 ГАРНИК Ольга Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 28.07.1996 50:15.0h I Андрєєв С.М., Гарник П.І. (), Бех О.В.
7 245 ПОВОРОЗНЮК Русаліна Київська, С, ЦОП 11.03.1995 51:00.0h I Шевченко І.
8 1266 ЛЮБЧЕНКО Євгенія Сумська, К, КЗ ДЮСШ Сум.р.н. 13.02.1996 51:36.0h I Шелест О.П.
9 113 ВІННІК Юлія Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки 08.02.1996 53:34.0h I Заїка Г.В.
10 117 КОВАЛЬ Ірина Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки 30.04.1996 56:11.0h II Заїка Г.В.
11 2274 ІВАНИЦЬКА Валентина Тернопiльська, К 18.10.1996 56:25.0h II Зозуля В.
    Алушта 28 лютого 2014 р. 10:00          
Спортивна ходьба 10 км Юнаки 17  Фінал              
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Розряд Тренери
1 240 ЗАБУЖЕНКО Едуард Київська, С, ЦОП 18.04.1998 44:41.0h КМС Шевченко О.М., Лещенко О.О.
2 165 ЖОЛОБ Олександр Київська, МОН, БВУФК Бровари 14.08.1997 44:46.0h КМС Лисенко М.П., Троцюк О. ()
3 324 МАШТАЛЬ Станіслав Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 01.05.1998 44:49.0h КМС Андрєєв С.М., Коростієв О.
4 164 ТКАЧЕНКО Володимир Київська, МОН, БВУФК Бровари 23.01.1997 46:37.0h I Лисенко М.П.
5 320 ГАРНИК Дмитро Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 25.07.1998 46:53.0h I Андрєєв С.М., Гарник П.І. (), Бех О.В.
6 1843 МИЦИК Володимир Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 28.07.1997 48:50.0h II Бр. Чернова а.і
7 1878 ВИННИК Олександр Херсонська, К, РК ДЮСШ Скадовська 24.10.1998 55:18.0h III Кірілов С
8 1885 ЛОСЄВ Олександр Херсонська, К, РК ДЮСШ Скадовська 12.03.1998 58:52.0h I юн Кірілов С
    Алушта 28 лютого 2014 р. 10:00          
Спортивна ходьба 10 км Юніори  Фінал              
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Розряд Тренери
1 1978 СОБЧУК Дмитро Волинська, С, ДЮСШ Луцька 07.11.1995 43:48.0h КМС Яловик В.Т.
2 2139 ВОДВУД Андрій Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ Рожнятівська 28.07.1996 43:52.0h КМС Кравців І.П., Юдкіна Х
3 1304 РАДЬКО Антон Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 02.06.1995 43:55.0h КМС Кривохижа Т.В., Кривохижа М.М.
4 1771 КЛИМЕНЧУК Сергій Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 08.01.1995 44:20.0h КМС Чернов А.І., Чернов В.І.
5 187 РАЗГОН Андрій Київська, С, ЦОП 16.08.1996 45:34.0h I Лещенко О.О., Шевченко О.М.
6 1817 ЮХИМЧУК Володимир Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 21.04.1996 45:54.0h I Малівський А.А., Єдинач С.М.
7 2309 НАЧИЧКО Володимир Тернопiльська, К, ШВСМ 25.07.1996 47:32.0h I Смечук Я.І., Каленська О
8 1943 АНДРУСИК Олександр Волинська, МОН, ДЮСШ Любешівська 07.11.1995 49:32.0h II Борисюк В.І., Борисюк О.
218   ЛУК'ЯНЕНКО Назар Київська, МОН, ЦОП 15.01.1996 DQ 230.6а   Шевченко О.М., Кудлацька С.Б. ()
    Алушта 28 лютого 2014 р. 11:10          
Спортивна ходьба 20 км Чоловіки  Фінал              
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Розряд Тренери
1 129 ЛОСЕВ Іван Донецька, ЗСУ, ШВСМ 26.01.1986 1:19:33.0h   Тобіас Д, Мазур Є.і.
2 263 КОВАЛЕНКО Назар Київська, К, ЦОП 09.02.1987 1:19:46.0h   Коваленко А.ю., Мартинов С.в.
3 269 ЛЯЩЕНКО Ігор Київська, МОН, КОШВСМ 24.08.1993 1:20:01.0h   Кудлацька С.Б. ()
4 2474 ПУЗАНОВ Костянтин Закарпатська, С, ШВСМ 19.05.1991 1:20:12.0h   Тобіас Д, Будкевич Г.Б.
5 1188 КОВЕНКО Андрій Вінницька, Д, ШВСМ 25.11.1973 1:20:20.0h   БЕХ О.В.
6 1974 ДОВГУН Федір Волинська, ШВСМ 22.06.1986 1:27:08.0h   Яловик В.Т., Зайченко М.О.
7 160 ЛОБЧЕНКО Владислав Київська, К, ЦОП 20.10.1993 1:27:37.0h   Коваленко А.ю., Шульга Мп
8 1308 СВІТЛИЧНИЙ Сергій Сумська, К, ШВСМ 13.07.1994 1:28:16.0h   Шелест О.П.
9 939 АНДРУЩЕНКО Кирило м. Київ, МОН 30.01.1993 1:29:00.0h   Яковлєв Б.О. (), Домарадська Г.Г.
10 211 ПЛОНСЬКИЙ Антон Київська, С, ЦОП 14.02.1994 1:34:16.0h   Шевченко О.М., Міщенко Г.
11 2126 ЛІТАНЮК Валерій Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 02.04.1994 1:39:44.0h   Матешко В.В.
12 1819 СТЕПАНЮК Назарій Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 20.08.1994 1:40:32.0h   Малівський А.А., Єдинач С.М.
262   ВЕРБИЦЬКИЙ Олександр Київська, С, ЦОП 28.07.1992 DQ 230.6.а   Шевченко О.М., Шевченко І.
2314   КОЗЛЮК Тарас Тернопiльська, К 11.06.1981 DNF    
2475   ПУЗАНОВ Ігор Закарпатська, С, ШВСМ 10.10.1993 DNF   Тобіас Д, Будкевич Г.Б., Кудлацька С.Б. ()
    Алушта 28 лютого 2014 р. 11:10          
Спортивна ходьба 20 км Молодь чоловіки  Фінал              
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Розряд Тренери
1 269 ЛЯЩЕНКО Ігор Київська, МОН, КОШВСМ 24.08.1993 1:20:01.0h   Кудлацька С.Б. ()
2 160 ЛОБЧЕНКО Владислав Київська, К, ЦОП 20.10.1993 1:27:37.0h   Коваленко А.ю., Шульга Мп
3 1308 СВІТЛИЧНИЙ Сергій Сумська, К, ШВСМ 13.07.1994 1:28:16.0h   Шелест О.П.
4 939 АНДРУЩЕНКО Кирило м. Київ, МОН 30.01.1993 1:29:00.0h   Яковлєв Б.О. (), Домарадська Г.Г.
5 211 ПЛОНСЬКИЙ Антон Київська, С, ЦОП 14.02.1994 1:34:16.0h   Шевченко О.М., Міщенко Г.
6 2126 ЛІТАНЮК Валерій Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 02.04.1994 1:39:44.0h   Матешко В.В.
7 1819 СТЕПАНЮК Назарій Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 20.08.1994 1:40:32.0h   Малівський А.А., Єдинач С.М.
262   ВЕРБИЦЬКИЙ Олександр Київська, С, ЦОП 28.07.1992 DQ 230.6.а   Шевченко О.М., Шевченко І.
    Алушта 28 лютого 2014 р. 11:20          
Спортивна ходьба 5 км Дівчата 17  Фінал              
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Розряд Тренери
1 1350 БЄЛОВА Ксенія Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 24.02.1998 24:32.0h I Кривохижа Т.В., Кривохижа М.М.
2 1323 ЧЕРНУХА Ірина Сумська, К, КЗ ДЮСШ Сум.р.н. 08.01.1998 25:05.0h I Синявіна Р.Ф, Шинкаренко Н.В.
3 1790 ХУСАЇНОВА Дарія Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 27.02.1998 25:09.0h I Бр. Чернова а. і.
4 1954 КНИШИК Олеся Волинська, МОН, ДЮСШ Любешівська 16.03.1999 25:25.0h I Борисюк В.І.
5 2184 ПЧЕЛІНЦЕВА Вікторія Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 15.02.1997 25:37.0h I Туркалевич Р, Юдкіна Х
6 1863 КУЛАГІНА Оксана Херсонська, К, РК ДЮСШ Скадовська 01.04.1997 25:45.0h I Кірілов С
7 1952 ШВАЙКО Олеся Волинська, МОН, ДЮСШ Любешівська 24.11.1997 25:58.0h I Борисюк В.І., Шахно С.М. ()
8 261 ПОВОРОЗНЮК Крістіна Київська, С, ЦОП 20.11.1997 26:28.0h I Шевченко О
9 2158 ГУСАК Світлана Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ Рожнятівська 02.10.1997 26:31.0h II Кравців І.П.
10 1767 КОРОТКА Вероніка Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 30.09.1998 27:31.0h II Бр. Чернова а. і.
11 227 ДАНИЛЮК Діана Київська, МОН, КОЛІФКС 31.05.1998 28:34.0h II Веремейчук О.М. ()
12 1766 ОЛІЙНИК Наталія Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 20.01.1997 29:37.0h III Бр. Чернова а. і.
13 1866 ПОБЕРЕЖНИК Маргарита Херсонська, К, РК ДЮСШ Скадовська 23.04.1997 30:10.0h III Кірілов С, Великих Н.В. ()
119   МАРЦЕНЮК Марія Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки 04.04.1998 DNF   Заїка Г.В.
    Алушта 28 лютого 2014 р. 11:50          
Спортивна ходьба 3 км Юнаки 15  Фінал              
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Розряд Тренери
1 323 КОНОНЕНКО Віктор Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 03.11.1999 13:21.0h II Андрєєв С.М., Гарник П.І. ()
2 1944 ШИТЛЮК Владислав Волинська, МОН, ДЮСШ Любешівська 26.09.1999 13:48.0h II Борисюк В.І.
3 325 СТРІЛЕЦЬКИЙ Артем Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 11.03.2000 13:57.0h II Андрєєв С.М., Гарник П.І. ()
3 342 ФЕДОСЮК Костянтин Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 16.01.1999 13:57.0h II Андрєєв С.М., Книжка В
5 2128 ЯРЕМКО Олег Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ Калуша 15.07.1999 14:26.0h II Богоносюк М
6 1792 РАТУШИНСЬКИЙ Владислав Житомирська, С, КДЮСШ"Спартак"Жтм 04.04.2000 14:31.0h III Бр. Чернова а. і.
7 2267 САВКІВ Назар Тернопiльська, К 31.08.1999 15:11.0h III Зозуля В.
8 1874 БАСАРАБ Владислав Херсонська, К, РК ДЮСШ Скадовська 15.05.2000 15:33.0h III Кірілов С
9 2269 ЗВІР Юрій Тернопiльська, К 15.04.2000 17:11.0h II юн Зозуля В.
10 1876 ВІЛЬШУН Станіслав Херсонська, К, РК ДЮСШ Скадовська 10.09.1999 17:53.0h II юн Кірілов С, Великих Н.В. ()
11 1870 ШЕВЕЛЄВ Владислав Херсонська, К, РК ДЮСШ Скадовська 03.12.1999 17:54.0h II юн Кірілов С
    Алушта 28 лютого 2014 р. 12:20          
Спортивна ходьба 2 км Дівчата 15  Фінал              
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Розряд Тренери
1 1954 КНИШИК Олеся Волинська, МОН, ДЮСШ Любешівська 16.03.1999 9:47.0h I юн Борисюк В.І.
2 1955 КАСЯН Дарина Волинська, МОН, ДЮСШ Любешівська 01.04.2002 9:52.0h I юн Борисюк В.І.
3 1902 ЗАГАЙДАН Катерина Херсонська, С, ДЮСШ Спартак Скадовс.р.н 15.09.1999 10:06.0h I юн Кірілов С, Великих Н.В. ()
4 1975 ФАРИНА Яна Волинська, МОН, ДЮСШ Любешівська 05.08.1999 10:11.0h I юн Борисюк В.І.
5 2130 ТУРЧИН Вікторія Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ Рожнятівська 07.11.1999 10:54.0h I юн Кравців І.П.
6 1600 ЛАБА Анна Хмельницька, МОН, ДЮСШ Ярмолинецька 08.08.2001 10:55.0h I юн Тараканов Є
7 280 КАВУН Інна Київська, МОН, КОЛІФКС 13.04.1999 11:14.0h I юн Веремейчук О.М. ()
8 1905 СОСНОВСЬКА Яна Херсонська, К, РК ДЮСШ Скадовська 11.03.2000 11:18.0h I юн Кірілов С
9 256 КРАВЧЕНКО Вікторія Київська, МОН, КОЛІФКС 10.08.2000 11:24.0h I юн Веремейчук О.М. ()
10 1602 ПОГРЕБНЯК Юлія Хмельницька, МОН, ОДЮСШ 17.07.2003 12:09.0h I юн Лещенко О.О.
11 1921 БАБЕНКО Наталя Херсонська, К, РК ДЮСШ Скадовська 11.12.1999 12:26.0h I юн Кірілов С, Великих Н.В. ()
12 1928 ГАЛЯНТ Тетяна Херсонська, С, ДЮСШ Спартак Скадовс.р.н 27.11.1999 12:42.0h I юн Кірілов С, Великих Н.В. ()
13 1605 ГЕЛЬМАН Владислава Хмельницька, МОН, ОДЮСШ 18.01.2002 12:56.0h II юн Лещенко О.О.
14 1560 ЛЕЩЕНКО Дарія Хмельницька, МОН, ОДЮСШ 14.07.2005 13:06.0h II юн Лещенко О.О.
15 1562 ШМАТЛАЙ Діана Хмельницька, МОН, ОДЮСШ 12.04.2002 13:14.0h II юн Лещенко О.О.
16 1872 ШАРАФУТДІНОВА Любов Херсонська, С, ДЮСШ Спартак Скадовс.р.н 20.07.1999 14:03.0h III юн Кірілов С, Великих Н.В. ()
1856   АНДРІЙЧУК Анна Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 02.10.1999 DNF   Малівський А.А., Єдинач С.М.
1565   КОРА Вероніка Хмельницька, МОН, ОДЮСШ 17.09.2000 DNS    
    Алушта 28 лютого 2014 р. 13:00          
Спортивна ходьба 35 км Чоловіки  Фінал              
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Розряд Тренери
1 1988 САХАРУК Ігор Волинська, ЗСУ, ШВСМ 03.06.1988 2:30:17.0h   Яловик В.Т., Зайченко М.О., Казанін О
2 127 КАЗАНІН Олексій Донецька, ЗСУ, ШВСМ 22.05.1982 2:30:20.0h   Тобіас Д, Мазур Є.і.
3 1990 БАНЗЕРУК Іван Волинська, Д, ШВСМ 09.02.1990 2:30:58.0h   Яловик В.Т., Соломін А.В., Зайченко М.О.
4 161 БУДЗА Сергій Київська, С, ЦОП 06.12.1984 2:34:11.0h   Шевченко О.М., Шевченко І.
5 265 ГРЕЧКОВСЬКИЙ Андрій Київська, С, ЦОП 30.08.1993 2:37:17.0h   Шевченко О.М., Кирилов С.О. ()
6 1821 ВЕНГЛОВСЬКИЙ Олександр Житомирська, С, ОШВСМ Житомир 05.08.1985 2:37:27.0h   Чернов В.І., Чернов А.І.
7 1204 РОМАНЕНКО Олександр Вінницька, Д, ШВСМ 26.06.1981 2:41:58.0h   Ковенко А.В. (), Бех О.В.
8 1854 БІЛОРУС Олексій Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 11.09.1992 2:44:12.0h   Малівський А.А., Єдинач С.М.
9 1803 ГОНЦОВСЬКИЙ Володимир Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 23.08.1991 2:47:28.0h   Чернов В.І., Чернов А.І.
10 422 КАЛАШНИК Микола Харкiвська, Д, ШВСМ 28.10.1992 2:53:14.0h   Андрєєв С.М.
163   ЗАКАЛЬНИЦЬКИЙ Мар'ян Київська, С, ЦОП 19.08.1994 DNF   Шевченко О.М., Богоносюк М
1265   ШЕЛЕСТ Олексій Сумська, К, ШВСМ Сум 27.03.1973 DNF   Синявина Р.Ф., Соломін А.В.
    Алушта 28 лютого 2014 р. 13:00          
Спортивна ходьба 35 км Молодь чоловіки  Фінал              
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Розряд Тренери
1 265 ГРЕЧКОВСЬКИЙ Андрій Київська, С, ЦОП 30.08.1993 2:37:17.00   Шевченко О.М., Кирилов С.О. ()
2 1854 БІЛОРУС Олексій Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 11.09.1992 2:44:12.00   Малівський А.А., Єдинач С.М.
3 422 КАЛАШНИК Микола Харкiвська, Д, ШВСМ 28.10.1992 2:53:14.00   Андрєєв С.М.
163   ЗАКАЛЬНИЦЬКИЙ Мар'ян Київська, С, ЦОП 19.08.1994 DNF   Шевченко О.М., Богоносюк М
    Алушта 28 лютого 2014 р. 13:00          
Спортивна ходьба 20 км Жінки  Фінал              
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Розряд Тренери
1 1304 КАШИНА Інна Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 27.09.1991 1:30:17.0h МСМК Кривохижа Т.В., Кривохижа М.М.
2 109 ШУМКІНА Олена Донецька, ЗСУ, ШВСМ 24.01.1988 1:30:41.0h МСМК Тобіас Д, Мазур Є.і.
3 1831 ЯКОВЧУК Галина Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 21.02.1992 1:32:46.0h МСМК Чернов А.І., Чернов В.І.
4 1199 ЯКОВЕНКО Ольга Вінницька, К, ШВСМ 01.06.1987 1:34:36.0h МС Ковенко А.В. (), Москвін А.Г.
5 1961 МИРОНЧУК Валентина Волинська, С, ШВСМ 10.08.1994 1:36:45.0h МС Яловик В.Т., Зайченко М.О.
6 1851 КОНЦЕВИЧ Наталія Житомирська, С, ОШВСМ Житомир 14.04.1984 1:37:02.0h МС Чернови В.І. та А.І.
7 1963 ТРОФИМОВИЧ Оксана Волинська, С, ШВСМ 26.02.1992 1:37:28.0h МС Яловик В.Т., Зайченко М.О.
8 1849 ПАСЮК Маргарита Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 06.03.1994 1:38:05.0h МС Чернов А.І., Чернов В.І.
9 1834 КІСІЛЬ Ольга Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 09.04.1991 1:40:13.0h МС Чернов А.І., Чернов В.І.
10 1350 РАДЬКО Ксенія Сумська, С, МКЗ СДЮШОР В.Голубничого 18.08.1994 1:40:43.0h МС Кривохижа Т.В., Кривохижа М.М.
11 217 ОЛЯНОВСЬКА Олександра Київська, К, БВУФК Бровари 12.03.1994 1:40:58.0h МС Лисенко М.П., Соломін А.В.
12 1309 ФЕРЕНЦ Вікторія Сумська, К, КЗ ДЮСШ Сум.р.н. 10.03.1993 1:43:39.0h КМС Мирошниченко О, Мирошниченко С
13 2269 СТАДНИК Ольга Тернопiльська, К 15.06.1994 1:45:50.0h КМС Зозуля В., Єретик В
14 2307 КАЛЕНСЬКА Олеся Тернопiльська, К, ШВСМ 17.07.1989 1:49:11.0h I Смечук Я.І., Будкевич Г.Б.
1340   ШЕЛЕСТ Людмила Сумська, ЗСУ, ШВСМ 04.10.1974 DQ 230.6.а   Синявіна Р.Ф, Шелест О.П.
1989   ВІТОВЩИК Василина Волинська, С, ШВСМ 30.04.1990 DQ 230.3   Калитка М.Ф., Калитка С.В., Чикида П.В.
2271   СОРОКА Олена Тернопiльська, К 19.07.1994 DNF   Зозуля В., Єретик В
2309   МИХАЙЛИШИН Христина Тернопiльська, К, ШВСМ 24.07.1992 DNF   Смечук Я.І., Зозуля В., Єретик В
    Алушта 28 березня 2014 р. 13:00          
Спортивна ходьба 20 км Молодь жінки  Фінал              
Місце Номер Спортсмен Команда Дата Результат Розряд Тренери
1 1831 ЯКОВЧУК Галина Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 21.02.1992 1:32:46.0h МСМК Чернов А.І., Чернов В.І.
2 1961 МИРОНЧУК Валентина Волинська, С, ШВСМ 10.08.1994 1:36:50.0h МС Яловик В.Т., Зайченко М.О.
3 1963 ТРОФИМОВИЧ Оксана Волинська, С, ШВСМ 26.02.1992 1:37:30.0h МС Яловик В.Т., Зайченко М.О.
4 1849 ПАСЮК Маргарита Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 06.03.1994 1:38:10.0h МС Чернов А.І., Чернов В.І.
5 1350 РАДЬКО Ксенія Сумська, С, МКЗ СДЮШОР В.Голубничого 18.08.1994 1:40:50.0h МС Кривохижа Т.В., Кривохижа М.М.
6 217 ОЛЯНОВСЬКА Олександра Київська, К, БВУФК Бровари 12.03.1994 1:40:60.0h МС Лисенко М.П., Соломін А.В.
7 1309 ФЕРЕНЦ Вікторія Сумська, К, КЗ ДЮСШ Сум.р.н. 10.03.1993 1:43:40.0h КМС Мирошниченко О, Мирошниченко С
8 2269 СТАДНИК Ольга Тернопiльська, К 15.06.1994 1:45:50.0h КМС Зозуля В., Єретик В
2271   СОРОКА Олена Тернопiльська, К 19.07.1994 DNF   Зозуля В., Єретик В
2309   МИХАЙЛИШИН Христина Тернопiльська, К, ШВСМ 24.07.1992 DNF   Смечук Я.І., Зозуля В., Єретик В

Смотрите также

Яндекс.Метрика