О Вас на моих сайтах

Реклама

Реклама

130130

29 Январь 2013. - 30 Январь 2013. Запорожье Командный Чемпионат Украины по легкой атлетике. Кубок Украины по многоборьям

  • Дата:
  • 29 Январь 2013
  • 30 Январь 2013
  • Страна: Украина
  • Город: Запорожье
  • Результаты:
  • Скачано: 0
  • Просмотров: : 2015

    Краткие итоги:

    Команда Харьковской области

  • 5 место общее
  • 1 место - Кубок по многоборьям
  • Победители

  • Игорь Бодров - 60 м - 6,76 с
  • Призеры

  • 2 - Марина Килипко - шест - 3,90 м
  • 2 - Евгений Семененко - тройной - 16,10 м
  • Норматив мастера спорта

  • Марина Килипко - шест - 3,90 м


Результаты выступления Харьковских легкоатлетов

400 забеги 3 КОЛІСНИК Тарас Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1  24.12.1995 51.08   I Літвінова Л, Поливаний В.І.
Пятиборье Итоги 4 {vtemtooltip title=[] data=[
60 с\б 6 ПОЛЯНСЬКА Вероніка 9.28 852 II
Высота 5 ПОЛЯНСЬКА Вероніка 1.68 830 I
Ядро 5 ПОЛЯНСЬКА Вероніка 11.46 625 III
Длина 3 ПОЛЯНСЬКА Вероніка 5.69 756 I
800 3 ПОЛЯНСЬКА Вероніка 2:27.70 722 II
] link=[ПОЛЯНСЬКА Вероніка]}
9.28-1.68-11.46-5.69-2:27.70
Харкiвська 14.02.1992   3785 КМС Ісправнікова В.М. ()
Пятиборье Итоги 7 {vtemtooltip title=[] data=[
60 с\б 7 БАРДІС Ася 9.73 763 II
Высота 6 БАРДІС Ася 1.62 759 II
Ядро 7 БАРДІС Ася 10.12 537 III
Длина 7 БАРДІС Ася 5.33 651 II
800   БАРДІС Ася 2:37.72 599 III
] link=[БАРДІС Ася]}  
9.73-1.62-10.12-5.33-2:37.72
Харкiвська, ХДВУФК №1  02.06.1993   3309 I Халаїм М.М. Пупова М Ветчінкін В
60 Забеги 2 УСТИМЕНКО Олександр Харкiвська, ХДВУФК №1  01.06.1993 6.99   I Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Зайцев В.О.
60 Забеги 1 БОДРОВ Ігор Харкiвська, Д, ОШВСМ 09.07.1987 6.72   МС Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
60 Забеги 5 ЧЕРКАС Андрій Харкiвська, МОН, НТУ "ХПІ" 29.05.1992 7.22   II Ірхін В.І., Казак В.Ю.
60 Забеги 1 ПЕРЕСТЮК Руслан Харкiвська, ОШВСМ 22.04.1991 6.85   КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Агутін О.Ф.
60 Финал 1 БОДРОВ Ігор Харкiвська, Д, ОШВСМ 09.07.1987 6.76   МС Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Мухін О
60 Финал 4 ПЕРЕСТЮК Руслан Харкiвська, ОШВСМ 22.04.1991 6.9   КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Агутін О.Ф.
60 Финал 12 УСТИМЕНКО Олександр Харкiвська, ХДВУФК №1  01.06.1993 7.06   I Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Зайцев В.О.
Ядро 8 ШАРОВ Руслан Харкiвська, ХДВУФК №1  25.04.1994 15.36   I Мінаков Ю.М., Вишневий С.О. ()
Ядро 13 ОСТРОВСЬКИЙ Дмитро Харкiвська, С, ШВСМ з л/а 15.04.1994 14.07   I Мінаков Ю.М., Яковлєв В.А., Островська В.
Ядро 16 БОНДАР Антон Харкiвська, МОН, НТУ "ХПІ" 24.08.1993 12.67   II Шаповалова В.О.
60 сб Забеги 3 ГОРБАЧОВ Павло Харкiвська, МОН, ШВСМ з л/а 14.12.1991 8.36   КМС Сінєков Ю.М., Ісправнікова В.М. ()
60 сб Забеги 3 ЛОЗИНСЬКИЙ Петро Харкiвська, МОН, ШВСМ з л/а 16.05.1990 8.36   КМС Лозинський Г.П.
60 сб Финал 9 ГОРБАЧОВ Павло Харкiвська, МОН, ШВСМ з л/а 14.12.1991 8.34   КМС Сінєков Ю.М., Ісправнікова В.М. ()
60 сб Финал 8 ЛОЗИНСЬКИЙ Петро Харкiвська, МОН, ШВСМ з л/а 16.05.1990 8.52   КМС Лозинський Г.П.
1500 7 БАТРАК Наталія Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 01.10.1988 4:34.52   КМС Іванови П.П.Т.М. ()
1500 5 ПОЛЯКОВ Андрій Харкiвська, Д 03.08.1993 4:06.24   I Поливана Н.С., Поливаний В.І.
1500 6 ДЕЩЕНКО Андрій Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1  30.07.1994 4:08.24   II Літвінова Л, Поливаний В.І.
Шест 2 КИЛИПКО Марина Харкiвська 10.11.1995 3.9   МС Шевцов В.І.
Шест 7 МЕЛЬНИК Надія Харкiвська, МОН 28.05.1989 3.6   КМС Бубнов В.О. ()
3000 с\п 6 МУСІЯТЧЕНКО Дмитро Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 26.01.1991 9:16.61   I Поливана Н.С., Поливаний В.І.
3000 с\п 9 ПИШНЯК Костянтин Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1  01.03.1995 9:43.06   I Літвінова Л, Поливаний В.І.
Длина 6 КОРНУТА Анна Харкiвська, ШВСМ з л/а 10.11.1988 6.16   КМС Омельченко М.В., Омельченко О.П., Апанович Л.
Длина 8 ЄРМАКОВА Анна Харкiвська, У, ШВСМ з л/а 01.10.1991 5.98   КМС Хлопотнова О.І., Курочка А.М.
Шест 5 МАНДИЧ Владислав Харкiвська 07.07.1994 4.8   КМС Шевцов В.І.
Тройной 11 АЛЄКСЄЄНКО Олена Харкiвська, МОН, НТУ "ХПІ" 21.08.1990 11.9 ( 11.85   11.90   11.77)   II Казак В.Ю.
Высота 7 ГРИГОРОВ Ігор Харкiвська, К 16.04.1992 2.05   КМС Корецький В., Кочнев Є.В ()
           195   200   205   210      
           O       O       O     XXX      
Тройной 2 СЕМЕНЕНКО Євген Харкiвська, ЗСУ, ШВСМ з л/а 17.07.1984 16.10 ( 15.94   X   16.10   X   X   X)   МС Курочка А.М., Орнаджі О.І.
3000 4 СЕРДЮК Олена Харкiвська, ШВСМ з л/а 04.11.1981 9:33.81   КМС Сердюк О.І. ()
3000 5 БАТРАК Наталія Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 01.10.1988 9:38.36   КМС Іванови П.П.Т.М. ()
Семиборье. Итоги 4 {vtemtooltip title=[] data=[
60   ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир 7.42   III
Длина 12 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир 6.46   II
Высота 7 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир 1.91 723 I
Ядро 9 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир
12.09   X   X
12.09 612 II
60 с\б 3 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир 8.83 784 I
Шест 3 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир 4.5 760 I
       400   410   420   430   440   450   460    
       O       O       O      XO    XXO   XO    XXX    
1000 4 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир 2:51.14 754  
] link=[ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир]}
7.42   6.46   12.09   1.91   8.83   4.50   2:51.14
Харкiвська, ШВСМ з л/а 18.04.1991   5060 КМС Манжос М.В.
Шевцов В.І.
Семиборье. Итоги 6 {vtemtooltip title=[] data=[
60   МАРЧЕНКО Олександр 7.35   III
Длина 8 МАРЧЕНКО Олександр 6.78   II
Ядро 15 МАРЧЕНКО Олександр
11.51   11.46   X
11.51 577 II
Высота 15 МАРЧЕНКО Олександр 1.82 644 II
60 с\б 6 МАРЧЕНКО Олександр 9.31 679 III
Шест 2 МАРЧЕНКО Олександр 4.5 760 I
       420   430   440   450   460    
       XO     —       O      XO    XXX    
1000 3 МАРЧЕНКО Олександр 2:51.08 754  
] link=[МАРЧЕНКО Олександр]}
7.35   6.78   11.51   1.82   9.31   4.50   2:51.08
Харкiвська, ШВСМ з л/а 05.03.1990   4938 КМС Бондаренко В
Переясловець Л.І.
Семиборье. Итоги 11 {vtemtooltip title=[] data=[
60   ЧОПИК Павло 7.41   III
Длина 14 ЧОПИК Павло 6.44   II
Ядро 19 ЧОПИК Павло
10.77   10.48   10.61
10.77 532 III
Высота 17 ЧОПИК Павло 1.76 593 II
60 с\б 3 ЧОПИК Павло 9.13 717 II
Шест 9 ЧОПИК Павло 4 617 I
       320  330  340  350  360  370  380  390  400  410    
       O      —     O      —     O      O       O    XO   XXO XXX    
1000 2 ЧОПИК Павло 2:54.10 723  
] link=[ЧОПИК Павло]}
7.41   6.44   10.77   1.76   9.13   4.00   2:54.10
Харкiвська, ШВСМ з л/а 11.02.1992   4608 I Бондаренко В
Переясловець Л.І.
  • Семиборство: Біг на 60 м з/б (1.067) Чоловіки  Фінал            
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
                      Забіг 1 (3)
    1 1528 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій Луганська, Д, ШВСМ 05.09.1984 8.78 795 I Томінов О.О.
    2 197 НІКІТІН Віталій Київська, МОН, ЦСДЮШОР 16.08.1990 9.02 741 II Шкуропат Ю.Н.
    3 343 ЧОПИК Павло Харкiвська, ШВСМ з л/а 11.02.1992 9.13 717 II Бондаренко В, Переясловець Л.І.
    4 1529 РЗАЄВ Руслан Луганська, К, КДЮСШ 29.09.1993 9.13 717 II Копанайко І
    5 565 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан Дніпропетровська, К 29.05.1994 9.29 683 III бр. Андросович ()
    6 190 СТЕПАНОВСЬКИЙ Павло Київська, К, КОШВСМ 09.08.1993 9.78 583 I юн Шкуропат Ю.Н.
                      Забіг 2 (3)
    1 185 МАСОВЕЦЬ Володимир Київська, К, КОШВСМ 10.12.1991 8.71 811 I Шкуропат Ю.Н., Медвідь М.В.
    2 655 СУЮНОВ Артур Запорiзька, У, СДЮШОР  10.08.1991 8.81 788 I Льопа Д.І., Ольховникова А
    3 364 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир Харкiвська, ШВСМ з л/а 18.04.1991 8.83 784 I Манжос М.В., Шевцов В.І.
    4 1356 ПАВЛЮК Петро Львiвська, ЗСУ, ЛШВСМ 12.07.1990 8.84 781 I Петринець Л.
    5 788 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська, Д, ШВСМ 09.05.1979 8.99 748 II Кудій А.П. ()
    6 375 МАРЧЕНКО Олександр Харкiвська, ШВСМ з л/а 05.03.1990 9.31 679 III Бондаренко В, Переясловець Л.І.
    7 182 ШОФУЛ Іван Київська, МОН, КОШВСМ 01.08.1990 9.58 623 III Шкуропат Ю.Н.
                      Забіг 3 (3)
    1 1362 ІВАНИЦЬКИЙ Василь Львiвська, ЗСУ, ЛШВСМ 29.01.1991 8.56 846 I Петринець Л.
    2 632 НЕЧАЙ Олег Запорiзька, У, СДЮШОР  29.12.1994 8.65 825 I Льопа Д.І., Ольховникова А
    3 502 ЯРОХОВИЧ Сергій Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп 18.09.1991 8.71 811 I Бережний В.О., Коваль В.І.
    4 547 ЧЕМЕРИС Сергій Дніпропетровська, К, ШВСМ 02.05.1990 8.74 804 I Андросович В.С., Єрьомін О.М.
    5 500 СМОЛІЙ Ілля Дніпропетровська, К, ШВСМ 21.03.1992 8.77 797 I Бережний Олександр  (24.10.1985), Смолій С
    6 1380 ДУЧИНСЬКИЙ Євген Львiвська, ЗСУ, ЛШВСМ 26.12.1991 8.79 793 I Петринець Л.
    7 191 ВАРАВА Антон Київська, К, БВУФК Бровари 02.04.1993 DQ 168.7     Шкуропат Ю.Н.


    Семиборство: Стрибки з жердиною  Чоловіки  Фінал             
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
    1 502 ЯРОХОВИЧ Сергій
    440   450   460   470   480
    O       —     XO     —     XXX
    Дніпропетровська, К 18.09.1991 4.60 790 КМС Бережний В.О., Коваль В.І.
    2 375 МАРЧЕНКО Олександр
    420   430   440   450   460
    XO     —       O      XO    XXX
    Харкiвська 05.03.1990 4.50 760 I Бондаренко В, Переясловець Л.І.
    3 364 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир
    400   410   420   430   440   450   460
    O       O       O      XO    XXO   XO    XXX
    Харкiвська 18.04.1991 4.50 760 I Манжос М.В., Шевцов В.І.
    4 547 ЧЕМЕРИС Сергій
    380   390   400   410   420   430   440
    XO     —       O      —     XXO   XO    XXX
    Дніпропетровська, К 02.05.1990 4.30 702 I Андросович В.С., Єрьомін О.М.
    5 1362 ІВАНИЦЬКИЙ Василь
    390   400   410   420   430
    O      —     XXO    O     XXX
    Львiвська, ЗСУ 29.01.1991 4.20 673 I Петринець Л.
    6 182 ШОФУЛ Іван
    400   410   420
    O       O     XXX
    Київська, МОН 01.08.1990 4.10 645 I Шкуропат Ю.Н.
    7 190 СТЕПАНОВСЬКИЙ Павло
    400   410
    XXO   XXX
    Київська, К 09.08.1993 4.00 617 I Шкуропат Ю.Н.
    7 197 НІКІТІН Віталій
    400   410
    XXO   XX—
    Київська, МОН 16.08.1990 4.00 617 I Шкуропат Ю.Н.
    9 343 ЧОПИК Павло
    320  330  340  350  360  370  380  390  400  410
    O      —     O      —     O      O       O    XO   XXO XXX
    Харкiвська 11.02.1992 4.00 617 I Бондаренко В, Переясловець Л.І.
    10 185 МАСОВЕЦЬ Володимир
    350   360   370   380   390   400
    XO     XO      O    XXO     O     XXX
    Київська, К 10.12.1991 3.90 590 II Шкуропат Ю.Н., Медвідь М.В.
    11 1356 ПАВЛЮК Петро
    370   380   390   400
    XO      O      XO    X—
    Львiвська, ЗСУ 12.07.1990 3.90 590 II Петринець Л.
    12 788 ГОРДІЄНКО Олексій
    340   350   360   370   380   390   400
    O      —       O      —       O     XXO   XXX
    Черкаська, Д 09.05.1979 3.90 590 II Кудій А.П. ()
    13 500 СМОЛІЙ Ілля
    360   370   380   390
    O      —      XO    XXX
    Дніпропетровська, К 21.03.1992 3.80 562 II Бережний Олександр  (24.10.1985), Смолій С
    14 1528 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій
    320   330   340   350   360
    O      —       O       —    XXX
    Луганська, Д 05.09.1984 3.40 457 III Томінов О.О.
    15 1380 ДУЧИНСЬКИЙ Євген
    320   330   340   350
    XO     —     XXO  XXX
    Львiвська, ЗСУ 26.12.1991 3.40 457 III Петринець Л.
    16 655 СУЮНОВ Артур
    300   310   320   330   340
    O     —       O       O     XXX
    Запорiзька, У 10.08.1991 3.30 431 III Льопа Д.І., Ольховникова А
      565 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан
    340
    XXX
    Дніпропетровська, К 29.05.1994 NM 0   бр. Андросович ()
      1529 РЗАЄВ Руслан
    340
    XXX
    Луганська, К 29.09.1993 NM 0   Копанайко І
      191 ВАРАВА Антон Київська, К 02.04.1993 DNS 0   Шкуропат Ю.Н.
      632 НЕЧАЙ Олег Запорiзька, У 29.12.1994 DNS 0   Льопа Д.І., Ольховникова А


    Семиборство: Біг на 1000 м Чоловіки  Фінал            
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
                      Забіг 1 (2)
    1 655 СУЮНОВ Артур Запорiзька, У, СДЮШОР  10.08.1991 2:48.97 776   Льопа Д.І., Ольховникова А
    2 343 ЧОПИК Павло Харкiвська, ШВСМ з л/а 11.02.1992 2:54.10 723   Бондаренко В, Переясловець Л.І.
    3 1528 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій Луганська, Д, ШВСМ 05.09.1984 2:55.04 714   Томінов О.О.
    4 1356 ПАВЛЮК Петро Львiвська, ЗСУ, ЛШВСМ 12.07.1990 3:00.63 658   Петринець Л.
    5 182 ШОФУЛ Іван Київська, МОН, КОШВСМ 01.08.1990 3:00.96 655   Шкуропат Ю.Н.
    6 190 СТЕПАНОВСЬКИЙ Павло Київська, К, КОШВСМ 09.08.1993 3:06.49 602   Шкуропат Ю.Н.
    7 1529 РЗАЄВ Руслан Луганська, К, КДЮСШ 29.09.1993 3:20.67 476   Копанайко І
      197 НІКІТІН Віталій Київська, МОН, ЦСДЮШОР 16.08.1990 DNS     Шкуропат Ю.Н.
      565 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан Дніпропетровська, К 29.05.1994 DNS     бр. Андросович ()
                      Забіг 2 (2)
    1 185 МАСОВЕЦЬ Володимир Київська, К, КОШВСМ 10.12.1991 2:46.20 806   Шкуропат Ю.Н., Медвідь М.В.
    2 1362 ІВАНИЦЬКИЙ Василь Львiвська, ЗСУ, ЛШВСМ 29.01.1991 2:50.41 761   Петринець Л.
    3 375 МАРЧЕНКО Олександр Харкiвська, ШВСМ з л/а 05.03.1990 2:51.08 754   Бондаренко В, Переясловець Л.І.
    4 364 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир Харкiвська, ШВСМ з л/а 18.04.1991 2:51.14 754   Манжос М.В., Шевцов В.І.
    5 1380 ДУЧИНСЬКИЙ Євген Львiвська, ЗСУ, ЛШВСМ 26.12.1991 2:59.01 674   Петринець Л.
    6 502 ЯРОХОВИЧ Сергій Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп 18.09.1991 2:59.13 673   Бережний В.О., Коваль В.І.
    7 788 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська, Д, ШВСМ 09.05.1979 3:01.16 653   Кудій А.П. ()
    8 547 ЧЕМЕРИС Сергій Дніпропетровська, К, ШВСМ 02.05.1990 3:04.01 625   Андросович В.С., Єрьомін О.М.
    9 500 СМОЛІЙ Ілля Дніпропетровська, К, ШВСМ 21.03.1992 3:04.58 620   Бережний Олександр  (24.10.1985), Смолій С


    Семиборство Чоловіки Підсумок            
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
                     
    1 1362 ІВАНИЦЬКИЙ Василь
    7.02   7.58   12.98   1.88   8.56   4.20   2:50.41
    875     955     666     696    846     673      761
    Львiвська, ЗСУ, ЛШВСМ 29.01.1991   5472 МС Петринець Л.
    2 502 ЯРОХОВИЧ Сергій
    7.07   6.91   12.66   1.97   8.71   4.60   2:59.13
    858     792     647     776    811     790      673
    Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп 18.09.1991   5347 КМС Бережний В.О.
    Коваль В.І.
    3 547 ЧЕМЕРИС Сергій
    7.43   6.93   13.34   2.00   8.74   4.30   3:04.01
    736     797     688     803    804     702      625
    Дніпропетровська, К, ШВСМ 02.05.1990   5155 КМС Андросович В.С.
    Єрьомін О.М.
    4 364 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир
    7.42   6.46   12.09   1.91   8.83   4.50   2:51.14
    739     688     612     723    784     760      754
    Харкiвська, ШВСМ з л/а 18.04.1991   5060 КМС Манжос М.В.
    Шевцов В.І.
    5 185 МАСОВЕЦЬ Володимир
    7.49   6.44   12.66   1.88   8.71   3.90   2:46.20
    716     684     647     696    811     590      806
    Київська, К, КОШВСМ 10.12.1991   4950 КМС Шкуропат Ю.Н.
    Медвідь М.В.
    6 375 МАРЧЕНКО Олександр
    7.35   6.78   11.51   1.82   9.31   4.50   2:51.08
    762     762     577     644    679     760      754
    Харкiвська, ШВСМ з л/а 05.03.1990   4938 КМС Бондаренко В
    Переясловець Л.І.
    7 500 СМОЛІЙ Ілля
    7.35   6.70   12.30   1.91   8.77   3.80   3:04.58
    762     743     625     723    797     562      620
    Дніпропетровська, К, ШВСМ 21.03.1992   4832 I Бережний Олександр  (24.10.1985)
    Смолій С
    8 788 ГОРДІЄНКО Олексій
    7.63   6.56   12.82   1.97   8.99   3.90   3:01.16
    671     711     656     776    748     590      653
    Черкаська, Д, ШВСМ 09.05.1979   4805 I Кудій А.П. ()
    8 1380 ДУЧИНСЬКИЙ Євген
    7.43   7.02   11.96   1.91   8.79   3.40   2:59.01
    736     818     604     723    793     457      674
    Львiвська, ЗСУ, ЛШВСМ 26.12.1991   4805 I Петринець Л.
    9 655 СУЮНОВ Артур
    7.55   6.78   11.54   1.85   8.81   3.30   2:48.97
    697     762     579     670    788     431      776
    Запорiзька, У, СДЮШОР  10.08.1991   4703 I Льопа Д.І.
    Ольховникова А
    10 1356 ПАВЛЮК Петро
    7.43   6.52   11.75   1.82   8.84   3.90   3:00.63
    736     702     591     644    781     590      658
    Львiвська, ЗСУ, ЛШВСМ 12.07.1990   4702 I Петринець Л.
    11 343 ЧОПИК Павло
    7.41   6.44   10.77   1.76   9.13   4.00   2:54.10
    742     684     532     593    717     617      723
    Харкiвська, ШВСМ з л/а 11.02.1992   4608 I Бондаренко В
    Переясловець Л.І.
    12 182 ШОФУЛ Іван
    7.62   6.37   12.78   1.82   9.58   4.10   3:00.96
    675     668     654     644    623     645      655
    Київська, МОН, КОШВСМ 01.08.1990   4564 I Шкуропат Ю.Н.
    13 1528 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій
    7.76   6.14   11.61   1.85   8.78   3.40   2:55.04
    631     617     583     670    795     457      714
    Луганська, Д, ШВСМ 05.09.1984   4467 I Томінов О.О.
    14 190 СТЕПАНОВСЬКИЙ Павло
    7.65   5.75   11.40   1.73   9.78   4.00   3:06.49
    665     533     570     569    583     617      602
    Київська, К, КОШВСМ 09.08.1993   4139 II Шкуропат Ю.Н.
    15 1529 РЗАЄВ Руслан
    7.56   5.31   9.50   1.40   9.13   NM   3:20.67
    694     443     456     317    717           476
    Луганська, К, КДЮСШ 29.09.1993   3103 III Копанайко І
  • Біг на 800 м Жінки  Фінал            
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
                      Забіг 1 (3)
    1 1324 МОЛОДИКА Тетяна Сумська, У, ДЮСШ "Україна"Суми 14.10.1988 2:14.05   I Пилипей Л.П.
    2 1193 ЧЕХІВСЬКА Юлія Вінницька, ШВСМ Вінницька 17.03.1992 2:16.80   I Турлюк В.М.
    3 1818 СУХОТСЬКА Юлія Житомирська, С, СДЮШОР  26.09.1990 2:18.95   I Ледньова А.Є.
    4 2331 ЯРЕМЕНКО Катерина Полтавська 02.12.1990 2:22.19   II Янош В.С. ()
      549 ЛАНДІНА Вікторія Дніпропетровська, У, СДЮШОР Метеор  27.08.1991 DNF     бр. Фатєєвих (), Настаченко В.Ф.
                      Забіг 2 (3)
    1 2015 КИРИЧУК Діана Миколаївська, ЦОП 20.04.1992 2:12.65   КМС Кілярський В.Г.
    2 621 ПЕЛИХ Ганна Запорiзька, К, СДЮШОР  07.12.1986 2:13.15   КМС Мальцев М.П. (), Свириденко О.
    3 949 ЩИРСЬКА Анжела Одеська, МОН, ОСДЮСШОР 18.01.1994 2:13.22   КМС Юрченко А., Колодєєв М.І.
      1801 СТАРЖИНСЬКА Марія Житомирська, МОН, УОР 31.03.1997 DNS     Приходько В.М., Медведчук В.В.
      1805 СОЛОВЕЙ Анастасія Житомирська, МОН, УОР 26.07.1993 DNS     Приходько В.М., Медведчук В.В.
                      Забіг 3 (3)
    1 2121 ТКАЧУК Анастасія Івано-Франківська, Д, ШВСМ 20.04.1993 2:06.13   МС Перегінець М.І., Крижанівська О., Лабич П.В.
    2 467 ЖУШМАН Олена Дніпропетровська, Д, ШВСМ 30.12.1985 2:06.91   МС Крот М.А., Щербакова А.І., Каруца Ж.А.
    3 2452 КЕЛЕМЕН Олеся Закарпатська, МОН, ШВСМ 25.07.1990 2:07.47   КМС Перегінець М.І., Футуйма О.Я. (), Будкевич Г.Б.
    4 497 ЛЕБІДЬ Анастасія Дніпропетровська, У, ДВУФК Днп 30.10.1993 2:09.52   КМС бр. Фатєєвих (), Цицанюк В.
    5 1118 САВІНА Ксенія АР Крим, Д 04.06.1989 2:09.95   КМС Савін О.М.
    6 2328 ЯНОШ Яна Полтавська, С, ПОШВСМ 26.02.1990 2:10.19   КМС Янош В.С. ()


    Біг на 800 м Чоловіки  Фінал            
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
                      Забіг 1 (7)
    1 723 МОГИЛЯСТИЙ Михайло Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 24.03.1995 2:03.54   II Дзюник І.С.
    2 1736 МУДРЕЙ Василь Чернівецька, ДЮСШ міськуправл. 18.03.1992 2:04.20   II Тищук Д.І., Кожокар В.І. ()
    3 588 ШАУШ Ільєс Запорiзька, К, СДЮШОР  04.06.1994 2:06.58   II Мальцев М.П. (), Свириденко О.
    4 563 ІСАЄВ Костянтин Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 24.07.1994 2:07.55   II Фадєєв А.Ю. (), Пташников Є.М. ()
    5 593 ПАВЛЕНКО Євген Запорiзька, К, СДЮШОР  07.09.1995 2:07.97   II Мальцев М.П. (), Свириденко О.
                      Забіг 2 (7)
    1 609 РОГОВНІН Олександр Запорiзька, У, ЗНТУ 12.02.1990 2:00.40   I Музичева Н.І. ()
    2 1734 НЕМІШ Вадим Чернівецька, ШВСМ 10.12.1988 2:03.92   II Тищук Д.І., Кожокар В.І. ()
      518 ЖУШМАН Михайло Дніпропетровська, Д, ДЮСШ "Лада" Днп 22.08.1993 DNS     Крот М.А., Щербакова А.І.
      522 ШУБІН Денис Дніпропетровська, Д, ДВУФК Днп 05.03.1993 DNS     бр. Охрименко ()
      786 НЕЧЕПУРНИЙ Ігор Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 08.06.1993 DNS     Нечипоренко О.В. ()
                      Забіг 3 (7)
    1 132 КУЗЬМЕНКО Олександр Донецька 16.04.1994 1:57.37   I Понька В.О.
    2 2338 МАСЛАК Олександр Полтавська, К, ПОШВСМ 05.02.1985 1:57.59   I Гончар О
    3 536 ВИНОГРАДОВ Юрій Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 25.12.1992 1:59.11   I Бр. Пташнікових
    4 1087 БЄЛІНСЬКИЙ Євген АР Крим, Д 08.07.1991 2:00.06   I Решетняк А.В.
      721 БАБ'ЯК Вадим Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 16.02.1991 DQ 163.3     Нечипоренко О.В. ()
                      Забіг 4 (7)
    1 848 ОВЧАРОВ Артур м. Київ, МОН, ЦСДЮШОР 31.05.1991 1:56.71   I Скрипник О.Т. ()
    2 1256 КУРОЧКА Віктор Сумська, У, ДЮСШ "Україна"Суми 17.08.1989 1:58.22   I Пилипей Л.П.
    3 1247 ЦАРИК Андрій Вінницька, МДЮСШ №1 Вінниця 02.12.1990 1:58.83   I Турлюк В.М.
    4 2134 ЛІТАНЮК Валерій Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ  02.04.1994 2:00.82   I Матешко В.В., Юдкіна Х
    5 1281 КОЗАЧЕНКО Вячеслав Сумська, У, ДЮСШ "Україна"Суми 21.03.1991 2:03.49   II Пилипей Л.П.
      1196 ВІТОВ Іван Вінницька, К, СДЮШОР  01.05.1992 DNF     Мельничук В.М.
                      Забіг 5 (7)
    1 583 КАЛМИКОВ Сергій Запорiзька, К, СДЮШОР  23.08.1993 1:53.74   КМС Мальцев М.П. (), Свириденко О.
    2 969 ЯСТРЕМСЬКИЙ Денис Одеська, Д, ОСДЮСШОР 04.08.1988 1:55.98   I Юрченко А.
    3 1834 МАТАТ Олександр Житомирська 09.10.1988 1:56.72   I Сушицький А, Коняхіна Н.Ф.
    4 2421 КУЧЕРЕНКО Дмитро Кіровоградська, С, ДЮСШ "Спартак 2002" 15.12.1993 1:57.91   I Шостак І.О. (), Шостак О.
      950 КОНДРАШОВ Артем Одеська, У, ОСДЮСШОР 23.02.1995 DQ 163.5     Колодєєв М.І.
      559 РОЗДОБУДЬКО Олександр Дніпропетровська, Д, МК ДЮСШ 27.01.1991 DNS     бр. Охрименко (), Абраменко В.І.
                      Забіг 6 (7)
    1 722 ОЛІШЕВСЬКИЙ В'ячеслав Черкаська, Д, ШВСМ 18.07.1986 1:50.75   МС Сіренко Л.В., Старовойтов О.Ф.
    2 1585 КАЯФА Олег Хмельницька, Д, ШВСМ 04.04.1989 1:51.04   КМС Ліщук В.І.
    3 569 КАЗБАН Артем Дніпропетровська, Д, ШВСМ 23.03.1990 1:51.47   КМС Крот М.А., Щербакова А.І., Шерстюк С.М.
    4 1807 ЯРКО Роман Житомирська, Д, ШВСМ 06.11.1989 1:53.08   КМС Нікітіни А.В.,Н.М. ()
    5 1829 МАРИНИЧ Віталій Житомирська, МОН, ШВСМ 03.06.1987 1:53.66   КМС Зорнік В.Р.
    6 777 НЕЧИПОРЕНКО Денис Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 07.01.1990 1:53.69   КМС Нечипоренко Л.А., Нечипоренко О.В. ()
                      Забіг 7 (7)
    1 1742 БИБИК Тарас Чернівецька, Д, ШВСМ 27.03.1992 1:51.72   КМС Лобоцька Г.О., Миронюк В.Г. (), Лобанов О.
    2 828 ДАВИДОВ Ігор м. Київ, Д, ДШВСМ  12.11.1988 1:52.66   КМС Фадєєв О.Є.
    3 1351 ТИНДИК Андрій Львiвська, Д, ЛШВСМ 17.07.1987 1:53.40   КМС Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. ()
    4 1127 ТУТОЯН Артур АР Крим, Д 21.11.1988 1:53.51   КМС Чумак О.Ф., Дубовик О.І.
    5 874 МАРЕНКО Дмитро м. Київ, МОН, ЦСДЮШОР 29.11.1990 1:54.82   КМС Скрипник О.Т. (), Бутвина Л.Р. ()
    6 1811 КОРПАН Анатолій Житомирська, Д, ШВСМ 10.02.1988 1:55.22   КМС Нікітіни А.В.,Н.М. ()
  • Біг на 400 м Жінки  Фінал            
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
                      Забіг 1 (2)
    1 2255 РАЛЬКО Оксана Тернопiльська, Д, ШВСМ 01.02.1994 56.09   КМС Борейко М.М., Борейко Т.М. ()
    2 2214 БІБІК Ольга Чернігiвська, Д, ДШВСМ  05.02.1990 56.50   КМС Фадєєв О.Є., Філіпов В.Ф.
    3 116 ТКАЧУК Вікторія Донецька, ШВСМ 08.11.1994 56.54   КМС Дорошенко В.Д.
    4 112 ПОТАПЕНКО Людмила Донецька, ШВСМ 23.07.1993 57.97   I Степанцов К.А.
                      Забіг 2 (2)
    1 2327 ЛЯХОВА Ольга Полтавська, Д, КДЮСШ "Авангард"  18.03.1992 54.34   МС Степанцов К.А., Крамарова Л.А. ()
    2 916 КРАСНОЩОК Юлія м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У"  06.01.1990 55.59   КМС Клименко В.М. ()
    3 1385 КОРНЄВА Ірина Львiвська, К, ЛШВСМ 31.10.1991 57.17   I Сазонова В.І.
    4 497 ЛЕБІДЬ Анастасія Дніпропетровська, У, ДВУФК Днп 30.10.1993 57.21   I бр. Фатєєвих (), Цицанюк В.


    Біг на 400 м Чоловіки  Фінал            
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
                      Забіг 1 (2)
    1 979 СИНЯНСЬКИЙ Анатолій Одеська, Д, ШВСМ 04.02.1991 49.35   КМС Олійник А.І., Родкіна Т.І.
    2 2418 ТЕСЛЕНКО Денис Кіровоградська, У, ОШВСМ Крв 18.04.1989 49.48   КМС Красовський С.Ф., Тесленко О.М.
    3 1354 МАРЧУК Степан Львiвська, К, ЛШВСМ 03.01.1990 50.20   КМС Сазонова В.І.
    4 827 БОРОДІН Сергій м. Київ, У, ДШВСМ  14.10.1981 50.29   КМС Красовський С.Ф.
                      Забіг 2 (2)
    1 602 БУРАКОВ Володимир Запорiзька, ЗСУ-У, ШВСМ 06.05.1985 47.69   МС Рурак К.М., Рурак М.І.
    2 1271 БУТРИМ Віталій Сумська, С, ШВСМ 10.01.1991 48.30   МС Гудим М.П., Гудим С.
    3 627 РЄМЄНЬ Олексій Запорiзька, Донецька, У, ШВСМ 25.06.1986 48.42   МС Рурак К.М., Рурак М.І.
    4 139 НАКОНЕЧНИЙ Максим Донецька, У, ШВСМ 20.04.1988 49.29   КМС Русєв М.І.
  • Стрибки у висоту  Жінки  Фінал             
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
    1 1191 ДОБРИНСЬКА Вікторія
    175   180   183   186   189   192
    O       O       O     XXO    XO   XXX
    Вінницька, К 18.01.1980 1.89   МС Єременко Р.В. (), Донськой С.А.
    2 1837 ГАПЧУК Наталія
    175   180   183   186   189   192
    O       O       O       O     XXO  XX—
    Житомирська, МОН 15.11.1988 1.89   МС Михальченко О.В.
    3 176 ЛЯШЕНКО Валентина
    170   175   180   183   186
    O       O       O       O      XXX
    Київська, К 30.01.1981 1.83   МС Гулєвич С
    3 612 КОВАЛЕНКО Ірина
    175   180   183   186
    O       O       O     XXX
    Запорiзька, Київська, ЗСУ 12.06.1986 1.83   МС Сергеєв О.А.
    5 2006 ОКУНЄВА Оксана
    175   180   183   186
    O      XO     XO    XXX
    Миколаївська 14.03.1990 1.83   МС Ільїн А.С.
    6 2013 БІРЮК Тамара
    160   165   170   175   180   183
    O       O       O      XO    XXO  XXX
    Миколаївська, У 11.04.1995 1.80   КМС Демидов В.В., Демидова О
    7 2005 ДЕМИДОВА Олена
    165   170   175   180
    O      O       O     XXX
    Миколаївська, У 16.06.1982 1.75   КМС Демидов В.В.
    8 2030 ЧУМАЧЕНКО Юлія
    160   165   170   175
    O       O       O     XXX
    Миколаївська 02.10.1994 1.70   I Чумаченко М.М., Шпильовий В.О. ()
    9 608 ЛАВРУША Валерія
    160   165   170   175
    O      XO     XO    XXX
    Запорiзька, У 30.09.1996 1.70   I Ульянченко В.І. ()
    10 650 ФЕНЬКО Марія
    160   165   170   175
    O     XXO  XXO   XXX
    Запорiзька, У 24.09.1994 1.70   I Ульянченко В.І. ()
      621 ВЕЛИЧКО Єлизавета
    160
    XXX
    Запорiзька, У 24.01.1995 NM     Ульянченко В.І. ()
      244 МОХНЮК Анастасія Київська, ЗСУ 01.01.1991 DNS     Ступаченко О.В. та О.І.
      554 ГОРДІЄНКО Рімма Дніпропетровська, МОН 30.12.1995 DNS     Пархоменко Т.П.
      715 ХОЛОША Олена Черкаська, ЗСУ 26.01.1982 DNS     Сергієнко Ю.М., Сергієнко Л.В.


    Стрибки у висоту  Чоловіки  Фінал             
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
    1 1393 ШАПОВАЛ Віктор
    205   210   215   218   221   224   226
    O       O      XO      O       O       O     XXX
    Львiвська, ЗСУ 17.10.1979 2.24   МС Дмитревський П.А.
    2 2410 ЯКОВЕНКО Дмитро
    195   200   205   210   215   218   221   224   226
    O       O       O       O       O       O     XXO    O     XXX
    Кіровоградська, С 17.09.1992 2.24   МС Здітовецький Г.Б., Зуєв Г.В.
    3 612 РУБЕЛЬ Андрій
    200   205   210   215   218   221   224
    O       O       O      XO      O      O      XXX
    Запорiзька, У 24.05.1989 2.21   МС Ульянченко В.І. (), Сергеєв О.А.
    4 1861 САМОЙЛЕНКО Віталій
    205   210   215   218   221   224
    O       O       O       O     XXO   XXX
    Херсонська, С 22.05.1984 2.21   МС Зуєв Г.В.
    5 2230 САЄВИЧ Антон
    205   210   215   218   221
    O      XO     XO    X—    XX
    Чернігiвська, ЗСУ 15.06.1988 2.15   МС Тиртишник В.г., Святенко В.І.
    6 2006 МУНТЯН Євген
    185   190   195   200   205   210   215
    O       O       O       O      XO      O     XXX
    Миколаївська 23.04.1994 2.10   КМС Чумаченко М.М.
    7 370 ГРИГОРОВ Ігор
    195   200   205   210
    O       O       O     XXX
    Харкiвська, К 16.04.1992 2.05   КМС Корецький В., Кочнев Є.В ()
    7 1910 КОВАЛЬОВ Андрій
    200   205   210
    O       O     XXX
    Херсонська, С 11.06.1992 2.05   КМС Зуєв Г.В.
    9 107 КОНДРАТЬЄВ Сергій
    190   195   200   205   210
    O       O       O     XXO   XXX
    Донецька, МОН 19.10.1989 2.05   КМС Половінкина Т.П. (), Сичьова Н.Р.
    10 946 СОКОЛОВ Денис
    185   190   195   200
    O       O       O     XXX
    Одеська, МОН 16.05.1993 1.95   I Гливинський Р.й.
      2020 КОЛЕСНИК Артур
    185   190
    X—    —
    Миколаївська, МОН 06.07.1995 NM     Демидов В.В., Демидова О
        ЧЕРНИШ Віктор Львiвська, Д 23.05.1993 DNS     Лебедюк В.І., Гоняк В.М.
      535 ПИЛИПЧУК Павло Дніпропетровська, К 07.07.1993 DNS     бр. Андросович ()
      580 ЗАСКАЛЬКО Євгеній Дніпропетровська, ЗСУ 28.12.1989 DNS     Тертишник В, Пархоменко Т.П.
  • Потрійний стрибок Жінки  Фінал             
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
    1 1754 ЦИХОЦЬКА Руслана
    X           X        12.47      X        13.45       X
    Чернівецька, ДШВСМ  23.03.1986 13.45   КМС Горбаченко Ю.С., Голубцов А.В.
    2 745 НІКОЛАЄВА Ірина
    X       12.83        X       13.01   13.26   13.02
    Черкаська, С, ШВСМ 20.01.1984 13.26   КМС Полінков С.М.
    3 713 ЯНЧЕНКО Ірина
    X           X       13.14       X       12.98   12.91
    Черкаська, Д, ШВСМ 22.03.1988 13.14   КМС Вавринкевич В.В. ()
    4 1075 ЯСТРЕБОВА Наталія
    X       12.91       X       12.61       X          X
    АР Крим, Д-МОН 12.10.1984 12.91   КМС Дмитренко М.М.
    5 122 АЛЕКСАНДРОВА Ганна
    12.54   12.63   12.72   12.58   12.77   12.83
    Донецька, С-Д, ШВСМ 11.07.1993 12.83   I Ольхова Т.О., Чумак А.І., Чумак О.В. ()
    6 732 МАКЄЄВА Марина
    12.32   12.42   12.46       X       12.78   12.54
    Черкаська, Д, ШВСМ 17.08.1990 12.78   I Вавринкевич В.В. ()
    7 871 КОСТУСЄВА Марія
    12.21   12.41   12.54       X       12.43   12.65
    м. Київ, ДЮСШ "Старт" 14.11.1990 12.65   I Резанов Є.А.
    8 546 КРАВЧЕНКО Катерина
    12.05   12.53   12.61       X           X       12.23
    Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 29.01.1992 12.61   I бр. Кравченко ()
    9 1737 МИКИТЮК Ірина
    X       12.33   12.32
    Чернівецька, ШВСМ 19.01.1986 12.33   I Горбаченко Ю.С.
    10 936 ЮЩЕНКО Віталія
    12.14   12.29   12.03
    м. Київ, ДЮСШ "Старт" 27.04.1989 12.29   II Маслаков А.М.
    11 344 АЛЄКСЄЄНКО Олена
    11.85   11.90   11.77
    Харкiвська, МОН, НТУ "ХПІ" 21.08.1990 11.90   II Казак В.Ю.
    12 436 ГОЛОВЧЕНКО Ірина
    X       11.68   11.89
    Дніпропетровська, У, ШВСМ 21.07.1988 11.89   II Голубцов А.В., бр. Фатєєвих ()
    13 934 ФЕСЮН Ганна
    11.72   11.87   11.82
    м. Київ, ДЮСШ "Старт" 20.09.1991 11.87   II Маслаков А.М.
    14 864 САМАРСЬКА Анастасія
    11.86   11.86       X
    м. Київ, ДЮСШ "Старт" 08.02.1993 11.86   II Маслаков А.М.
    15 545 БЕРЕЖНА Інна
    11.62   11.53       X
    Дніпропетровська, К, ДЮСШ 30.07.1989 11.62   III Крок Б.Р., Бережний В.О.
    16 2411 ФІРСОВА Юлія
    X       11.49       X
    Кіровоградська, С, ДШВСМ  23.07.1994 11.49   III Михалюкова Г.П., Голубцов А.В.
    17 553 ТОЛОЛІНА Вікторія
    11.38   11.04   11.41
    Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 13.05.1993 11.41   III бр. Кравченко (), Матина В.А.
    18 470 ІГНАТЧЕНКО Діана
    X          X        11.34
    Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 10.01.1992 11.34   III Бр. Бондаренко, Котова Т.
      2408 БЕРЛАДІНА Катерина
    X          X           X
    Кіровоградська, Д, СДЮШОР №2 01.11.1991 NM     Абраменко В.І., Абраменко Н.Є.
      795 ЧУГРЄЄВА Анастасія Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 20.06.1995 DNS     Горбівненко О


    Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал             
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
    1 283 КУЗНЄЦОВ Віктор
    16.74   16.55   16.39   16.04   —   —
    Київська, Д, КОШВСМ 17.07.1986 16.74   МС Гредунови В.Т. та Н.І.
    2 357 СЕМЕНЕНКО Євген
    15.94   X   16.10   X   X   X
    Харкiвська, ЗСУ, ШВСМ з л/а 17.07.1984 16.10   МС Курочка А.М., Орнаджі О.І.
    3 524 ВЛАСОВ Михайло
    15.64   15.68   15.89   15.58   16.03   15.49
    Дніпропетровська, ЗСУ, СДЮШОР №3 Днп 13.06.1990 16.03   КМС Бондаренко , Котова Т.
    4 284 ЯСТРЕБОВ Віктор
    X   15.90   X   15.91   15.99   15.78
    Київська, Д, КОШВСМ 13.01.1982 15.99   КМС Гредунови В.Т. та Н.І.
    5 741 САВОЛАЙНЕН Микола
    15.71   X   15.22   15.05   15.51   15.92
    Черкаська, ЗСУ, ШВСМ 25.03.1980 15.92   КМС Колот А.В.
    6 143 ОПАЦЬКИЙ Юрій
    15.72   15.75   15.24   15.44   15.28   15.78
    Донецька, У, ДЮСШ "Азовмаш" 05.11.1979 15.78   КМС Гримзін К.Ф. ()
    7 1590 ТИДЕНЬ Дмитро
    15.51   X   15.15   —   X   15.61
    Хмельницька, К, ШВСМ Хмельницька 17.01.1985 15.61   КМС Горбаченко Ю.С., Новіков А.Є.
    8 845 ДАНИШ Олег
    X   15.48   15.15   15.44   X   X
    м. Київ, К, ДШВСМ  17.05.1986 15.48   КМС Горбаченко Ю.С.
    9 1496 КОВАЛЕНКО Кирило
    15.08   14.76   15.16
    Луганська, Д, СДЮШОР  20.01.1994 15.16   I Шпакова Г
    10 498 ДАНИЛЬЧЕНКО Володимир
    X   X   14.56
    Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 12.10.1992 14.56   I Бр. Бондаренко, Котова Т., Ціох І.В.
    11 495 НЕДІЛЬКО Артем
    X   X   14.44
    Дніпропетровська, МОН, ДВУФК Днп 14.07.1993 14.44   I бр. Кравченко (), Піддубцева В.М.
    12 2280 БУЛАК Орест
    14.23   X   14.40
    Тернопiльська, К, ШВСМ 15.08.1984 14.40   I Кармелюк Є.Т.
    13 807 ЗІМІН Анатолій
    14.06   14.40   X
    Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 14.06.1992 14.40   I Колот А.В.
    14 514 НЕГРІЙ Микита
    14.39   13.95   X
    Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 13.02.1991 14.39   I Бр. Бондаренко, Котова Т.
    15 2154 ДЯКІВ Михайло
    13.72   14.00   X
    Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ 18.05.1989 14.00   II Лопачак О.
      409 ГОРБАЧОВ Антон Харкiвська, МОН, НТУ "ХПІ" 05.09.1993 DNS     Ісправнікова В.М. (), Овчаренко А
      541 МОСКАЛЕНКО Максим Дніпропетровська, ЗСУ 20.10.1987 DNS     Бондаренко В.Г., Котова Т.
      543 КРАСОВ Михайло Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 27.06.1994 DNS     Бондаренко В.Г., Котова Т., Коваль В.І.
      793 НАЗАРЕНКО Дмитро Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 06.07.1993 DNS     Колот А.В.
      806 ПОЛІЩУК Тарас Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 23.07.1993 DNS     Колот А.В.
      838 ГИБАЛО Олександр м. Київ, ДЮСШ "Старт" 01.04.1991 DNS     Маслаков А.М.
      2419 КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська, К, ОШВСМ Крв 06.11.1981 DNS      
  • Біг на 3000 м Жінки  Фінал            
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
    1 1099 ШАТАЛОВА Марія АР Крим, Д 01.03.1989 9:32.78   КМС Чумак О.Ф., Дубовик О.І.
    2 591 ХАПІЛІНА Вікторія Запорiзька, У, ДЮСШ 23.04.1992 9:33.51   КМС Хапілін Є.І.
    3 117 КУТАХ Юлія Донецька, ЗСУ, ШВСМ 18.08.1991 9:33.66   КМС Ліщинський І.І.
    4 314 СЕРДЮК Олена Харкiвська, ШВСМ з л/а 04.11.1981 9:33.81   КМС Сердюк О.І. ()
    5 303 БАТРАК Наталія Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 01.10.1988 9:38.36   КМС Іванови П.П.Т.М. ()
    6 1082 МАРА Валерія АР Крим, Д 22.02.1983 9:43.00   КМС Дубовик О.І., Селицька С.С.
    7 2223 ОЛІЙНИК Світлана Чернігiвська, У, ОШВСМ 31.03.1985 10:06.85   I Сердюк В.І., Мирошниченко В.М.
    8 476 КАЛЮЖНА Вікторія Дніпропетровська, С, ДВУФК Днп 11.07.1994 10:07.29   I бр. Охрименко (), Туровець В.
    9 437 ПЕЧКО Ганна Дніпропетровська, У, СДЮШОР СК "Метеор" Днп 20.08.1986 10:08.45   I бр. Фатєєвих (), Настаченко В.Ф.
    10 812 МИХАЙЛОВА Дар'я м. Київ, ДЮСШ "Старт" 29.04.1989 10:10.36   I бр. Лебедєвих ()
    11 813 ВЕРГЕЛЕС Ганна м. Київ, ДЮСШ "Старт" 16.02.1984 10:12.40   I бр. Лебедєвих ()
    12 472 КАНДИБА Ірина Дніпропетровська, С, МК ДЮСШ 23.03.1986 10:32.74   II бр. Охрименко ()
    13 1965 БОРИСЮК Олена Волинська, МОН, ШВСМ 23.08.1990 11:56.78   III Борисюк С.ю
      909 ЛУЦЬ Ольга м. Київ, ДЮСШ "Старт" 10.05.1982 DQ 163.3     бр. Лебедєвих ()
      144 МЕЗЕНЦЕВА Тетяна Донецька, Д, ШВСМ 17.01.1972 DNF     Самостійно
      2004 КІЛЯРСЬКА Валентина Миколаївська, ЦОП 02.07.1990 DNF     Кілярський В.Г.
      457 НОСЕНКО Ганна Дніпропетровська, С, МК ДЮСШ 01.10.1988 DNS     Святенко В.І., бр. Охрименко ()
      1942 ЧЕРЕВКО Катерина Волинська, МОН, ШВСМ 05.10.1995 DNS     Борисюк В.І.


    Біг на 3000 м Чоловіки  Фінал            
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
                      Забіг 1 (2)
    1 2125 ДІДОВОДЮК Дмитро Івано-Франківська, Д, ШВСМ 18.10.1987 8:26.49   КМС Перегінець М.І., Крижанівська О.
    2 1253 ОБУХОВСЬКИЙ Олексій Вінницька, К, СДЮШОР  29.03.1993 8:29.47   КМС Гарницька А.М., Пригорницький О.С. ()
    3 1497 ЗАБОЄВ Іван Луганська, Д, ШВСМ 06.06.1984 8:35.92   I Томінов О.О., Рикалов Ю.В.
    4 1769 КОСТЮК Олександр Житомирська, Д, СДЮШОР  21.10.1990 8:40.20   I Даниленко О.Л. ()
    5 2304 ДАНЬКІВ Руслан Тернопiльська, Д, ОДЮСШ м.Тернопіль 11.09.1991 8:50.97   I Стефанишина О.В.
    6 1970 БЕРЕЗЮК Сергій Волинська, К, ШВСМ 30.08.1992 8:55.51   I Борисюк С.ю
    7 556 САВЕНКО Андрій Дніпропетровська, С, МК ДЮСШ 10.12.1993 8:57.05   I бр. Охрименко (), Позігун Л
    8 2359 ЛЕЩЕНКО Олександр Полтавська, К, ОДЮСШ "Колос" Плт 15.07.1992 9:03.80   II Чепіжний С.Ю.
    9 607 ГРЕЧКО Петро Запорiзька, Д, ШВСМ 27.06.1991 9:16.14   II Солодовніков А., Кривоніс М.Я.
      1943 ЯКИМЧИК Василь Волинська, К, ШВСМ 23.06.1995 DNS     Борисюк В.І.
                      Забіг 2 (2)
    1 265 МАСЛОВ Станіслав Київська, Д, ЦОП 19.01.1989 8:12.67   КМС Романчук С.І., Коноваленко Є.с
    2 2246 СТРЕБКОВ Іван Тернопiльська, Д, ШВСМ 28.09.1991 8:13.20   КМС Борейко М.М., Борейко Т.М. ()
    3 1251 РИБАК Сергій Вінницька, Д, ШВСМ Вінницька 11.11.1986 8:15.42   КМС Сарафинюк П.Я.
    4 1801 КОВАЛЬ Василь Житомирська, Д, ДЮСШ 11.11.1989 8:16.56   КМС Даниленко О.Л. (), Бех П.Г.
    5 129 ЛЕПІНСЬКИЙ Денис Донецька, Д, ШВСМ 06.03.1988 8:16.63   КМС Степанцов К.А.
    6 2208 ОЛІЙНИК Павло Чернігiвська, Д, ОШВСМ 09.05.1988 8:22.69   КМС Сердюк В.І.
    7 1249 СТАРЖИНСЬКИЙ Андрій Вінницька, Д 18.06.1990 8:24.94   КМС Сарафинюк П.Я.
    8 562 ПОРОЗОВ Ігор Дніпропетровська, Д, ДВУФК Днп 22.03.1991 8:25.85   КМС бр. Охрименко ()
    9 1090 ШЕВЧУК Сергій АР Крим, Д 26.08.1983 8:26.49   КМС Чумак О.Ф.
    10 2339 ЧЕПІЖНИЙ Антон Полтавська, К, ОДЮСШ "Колос" Плт 04.11.1990 8:31.62   КМС Чепіжний С.Ю.
    11 962 КІЩЕНКО Юрій Одеська, МОН, КДЮСШ 04.08.1991 8:34.12   КМС Малютін М.В.
    12 125 ПЕСТРЮГА Ігор Донецька, У, ДЮСШ "Азовмаш" 20.10.1981 8:34.40   КМС Міронов А.
    13 259 КАРПЕНКО Олександр Київська, У, КОШВСМ 19.08.1995 8:44.57   I Карпенко В.
  • Естафетний біг 200+400+600+800м Жінки  Фінал            
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
                      Забіг 1 (3)
    2 621 ПЕЛИХ Ганна Запорiзька, К, СДЮШОР  07.12.1986 5:17.40     Мальцев М.П. (), Свириденко О.
    2 654 ФЕНУХІНА Юлія Запорiзька, Д, СДЮШОР  06.07.1993 5:17.40     Кущ Є.В. ()
    2 677 ПУШКІНА Ольга Запорiзька, У, СДЮШОР  23.03.1989 5:17.40     Борисенко В.В.
    2 678 СЕМЧИШИНА Юлія Запорiзька, У, СДЮШОР  21.04.1992 5:17.40     Кущ Є.В. ()
    3 857 МОКРОВА Марія м. Київ, МОН, ЦСДЮШОР 01.05.1991 5:21.96     Косован О.В. (), Батрух М.П.
    3 868 ЯРОЦЬКА Ольга м. Київ, ДЮСШ "Старт" 14.11.1991 5:21.96     бр. Лебедєвих ()
    3 916 КРАСНОЩОК Юлія м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У"  06.01.1990 5:21.96     Клименко В.М. ()
    3 934 ФЕСЮН Ганна м. Київ, ДЮСШ "Старт" 20.09.1991 5:21.96     Маслаков А.М.
    6 714 НЕЧИПОРЕНКО Ірина Черкаська, С, ОСДЮСШОР 27.05.1992 5:28.51     Нечипоренко О.В. (), Нечипоренко Л.А.
    6 796 МОНАСТИРЕЦЬКА Валерія Черкаська, Д, ОСДЮСШОР 23.06.1994 5:28.51     Дзюник І.С.
    6 801 ПРОДАН Олена Черкаська, МОН, ШВСМ 01.07.1988 5:28.51     Нечипоренко Л.А.
    6 805 САРИЧЕВА Аліна Черкаська, Д, ОСДЮСШОР 22.09.1995 5:28.51     Дзюник І.С.
                      Забіг 2 (3)
    4 1770 СІЛІНА Олександра Житомирська, МОН, СДЮШОР  15.04.1995 5:23.44     Бр. Денисова
    4 1802 КОВАЛЬЧУК Марія Житомирська, Д, ШВСМ 02.08.1992 5:23.44     Нікітіни А.В.,Н.М. ()
    4 1818 СУХОТСЬКА Юлія Житомирська, С, СДЮШОР  26.09.1990 5:23.44     Ледньова А.Є.
    4 1831 БОГАТКО Наталія Житомирська, Д, ШВСМ 13.05.1983 5:23.44     Нікітіни А.В.,Н.М. ()
    7 437 ПЕЧКО Ганна Дніпропетровська, У, СДЮШОР СК "Метеор" Днп 20.08.1986 5:33.85     бр. Фатєєвих (), Настаченко В.Ф.
    7 453 ШАПОВАЛ Юлія Дніпропетровська, У, СДЮШОР СК "Метеор" Днп 28.04.1988 5:33.85     бр. Фатєєвих ()
    7 549 ЛАНДІНА Вікторія Дніпропетровська, У, СДЮШОР Метеор  27.08.1991 5:33.85     бр. Фатєєвих (), Настаченко В.Ф.
    7 555 ГАЛДЕЦЬКА Юлія Дніпропетровська, У, ДЮСШ 03.03.1995 5:33.85     Яцина В.Г.
    8 1650 СУРУЖІЙ Олена Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 08.11.1993 5:35.44     Янчук С.І., Чулаєвський Б.В.
    8 1658 ПЯТКОВСЬКА Яна Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 10.09.1992 5:35.44     Машанєнков О.В.
    8 1663 САНЖАРОВСЬКА Альбіна Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 28.02.1994 5:35.44     Янчук С.І., Чулаєвський Б.В.
    8 1664 КОЛЕСНИЧЕНКО Олена Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 03.06.1993 5:35.44     Подолянко В.З.
                      Забіг 3 (3)
    1 112 ПОТАПЕНКО Людмила Донецька, ШВСМ 23.07.1993 5:11.00     Степанцов К.А.
    1 116 ТКАЧУК Вікторія Донецька, ШВСМ 08.11.1994 5:11.00     Дорошенко В.Д.
    1 120 ЛОГВИНЕНКО Аліна Донецька, С, ШВСМ 18.07.1990 5:11.00     Скирда І.В. (), Чумак А.І., Чумак О.В. ()
    1 121 ШМІДОВА Марія Донецька, С, ШВСМ 03.04.1992 5:11.00     Ольхова Т.О., Чумак А.І., Чумак О.В. ()
    5 1352 ГУДАК Марія Львiвська, К, КДЮСШ "Колос" Львівська 22.09.1993 5:26.72     Прокопенко В.І., Шевчук М.М. ()
    5 1385 КОРНЄВА Ірина Львiвська, К, ЛШВСМ 31.10.1991 5:26.72     Сазонова В.І.
    5 1392 БУБНЯК Ірина Львiвська, Д, ЛУФК 05.08.1993 5:26.72     Сташків М.В., Зубова Н
    5 1404 АЛЕКСАНДРОВИЧ Олена-Ольга Львiвська, МОН, ЛДЮСШ 2 м.Львів 24.07.1992 5:26.72     Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. ()
    9 2406 ПАЛАДІЙ Марія Кіровоградська, Д, СДЮШОР №2 01.09.1994 5:52.42     Абраменко В.І., Абраменко Н.Є.
    9 2407 МАРУЦЕНКО Вікторія Кіровоградська, Д, ОШВСМ Крв 30.04.1991 5:52.42     Абраменко В.І., Абраменко Н.Є.
    9 2408 БЕРЛАДІНА Катерина Кіровоградська, Д, СДЮШОР №2 01.11.1991 5:52.42     Абраменко В.І., Абраменко Н.Є.
    9 2409 КОЖУХАР Анастасія Кіровоградська, Д, СДЮШОР №2 12.04.1992 5:52.42     Абраменко В.І., Абраменко Н.Є.
  • Естафетний біг 200+400+600+800 м Чоловіки  Фінал            
                     
    Місце Номер Спортсмен Команда Дата
    народження
    Результат Очки Розряд Тренери
                     
    1 1807 ЯРКО Роман Житомирська, Д, ШВСМ 06.11.1989 4:23.86     Нікітіни А.В.,Н.М. ()
    1 1810 ОСМОЛОВИЧ Олександр Житомирська, К, ШВСМ 08.10.1985 4:23.86     Зорнік В.Р.
    1 1813 ЗАБЕЛА Віктор Житомирська, Д, ДЮСШ 13.09.1992 4:23.86     Нікітіни А.В.,Н.М. ()
    1 1857 ГЕДЗЮК Дмитро Житомирська, К, ДЮСШ 26.05.1991 4:23.86     Зорнік В.Р., Трухан Л.В.
    2 722 ОЛІШЕВСЬКИЙ В'ячеслав Черкаська, Д, ШВСМ 18.07.1986 4:23.92     Сіренко Л.В., Старовойтов О.Ф.
    2 727 ХАРКІВСЬКИЙ Вадим Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 31.10.1994 4:23.92     Дзюник І.С.
    2 777 НЕЧИПОРЕНКО Денис Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 07.01.1990 4:23.92     Нечипоренко Л.А., Нечипоренко О.В. ()
    2 782 ДАНИЛЕНКО Данило Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 10.10.1994 4:23.92     Нечипоренко Л.А.
    8 391 УСТИМЕНКО Олександр Харкiвська, ХДВУФК №1  01.06.1993 4:40.96     Бодров В.В., Бодрова Н.Д., Зайцев В.О.
    8 395 КОЛІСНИК Тарас Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1  24.12.1995 4:40.96     Літвінова Л, Поливаний В.І.
    8 403 ПОЛЯКОВ Андрій Харкiвська, Д 03.08.1993 4:40.96     Поливана Н.С., Поливаний В.І.
    8 406 МУСІЯТЧЕНКО Дмитро Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 26.01.1991 4:40.96     Поливана Н.С., Поливаний В.І.
      827 БОРОДІН Сергій м. Київ, У, ДШВСМ  14.10.1981 DQ 170.7     Красовський С.Ф.
      828 ДАВИДОВ Ігор м. Київ, Д, ДШВСМ  12.11.1988 DQ 170.7     Фадєєв О.Є.
      860 ШУЛЯК Андрій м. Київ, МОН, ЦСДЮШОР 04.01.1992 DQ 170.7     Косован О.В. (), Грищенко О
      874 МАРЕНКО Дмитро м. Київ, МОН, ЦСДЮШОР 29.11.1990 DQ 170.7     Скрипник О.Т. (), Бутвина Л.Р. ()
                      Забіг 2 (3)
    3 969 ЯСТРЕМСЬКИЙ Денис Одеська, Д, ОСДЮСШОР 04.08.1988 4:30.91     Юрченко А.
    3 979 СИНЯНСЬКИЙ Анатолій Одеська, Д, ШВСМ 04.02.1991 4:30.91     Олійник А.І., Родкіна Т.І.
    3 989 ЖУДІН Максим Одеська, Д, ШВСМ 28.06.1984 4:30.91     Колодєєв М.І.
    3 999 ЛЯБІН Максим Одеська, МОН, ОСДЮСШОР 22.12.1994 4:30.91     Романов В.Р. ()
    5 1196 ВІТОВ Іван Вінницька, К, СДЮШОР  01.05.1992 4:38.65     Мельничук В.М.
    5 1198 ГОЛОВАЩЕНКО Роман Вінницька, К, ШВСМ Вінницька 14.04.1987 4:38.65     Митурич В.М.
    5 1247 ЦАРИК Андрій Вінницька, МДЮСШ №1 Вінниця 02.12.1990 4:38.65     Турлюк В.М.
    5 1252 ОГОРОВИЙ Микола Вінницька, К, СДЮШОР  30.10.1992 4:38.65     Пуздимир М.І. ()
    6 503 НАЗИМА Євген Дніпропетровська, МОН, ДВУФК Днп 23.06.1993 4:38.89     Родкіна Т.І., Ярощук В., Ахкозова Л.В.
    6 519 КІКАС Єгор Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 18.12.1988 4:38.89     Фатєєв А.Ю., Гладиліна Г.І.
    6 568 ЛУКОВСЬКИЙ Ігор Дніпропетровська, У, СДЮШОР Метеор  08.09.1993 4:38.89     Фатєєв А.
    6 578 ПЕРЕП'ЯТЕНКО Олексій Дніпропетровська, У, СДЮШОР Метеор  25.05.1992 4:38.89     бр. Фатєєвих (), Бойко В.І.
    10 1631 КУХАРЧУК Олег Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 15.07.1993 4:47.24     Янчук С.І., Чулаєвський Б.В.
    10 1637 ЄВЧУК Василь Рівненська, У, ДЮСШ "Авангард" Рівне 14.01.1994 4:47.24     Грабовська Д.Г., Захожий В.О.
    10 1644 ЛУК'ЯНЧУК Роман Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 28.09.1992 4:47.24     Машанєнков О.В.
    10 1655 СИДОРУК Станіслав Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 05.09.1993 4:47.24     Машанєнков О.В.
                      Забіг 3 (3)
    4 1354 МАРЧУК Степан Львiвська, К, ЛШВСМ 03.01.1990 4:33.84     Сазонова В.І.
    4 1360 СТРОКУН Михайло Львiвська, МОН, ЛДЮСШ 2 м.Львів 12.11.1991 4:33.84     Свищ Я.
    4 1388 РОСТИКУС Роман Львiвська, Д, ЛШВСМ 18.08.1992 4:33.84     Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. (), Гаєвський М.П. ()
    4 1394 КУЗЬМА Ярослав Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім.Кутенка  01.10.1992 4:33.84     Петринець Л.
    7 250 ОВЕРЧЕНКО Андрій Київська, Д, КОШВСМ 28.08.1994 4:40.56     Зайцев В.О., Гаман Л.Л.
    7 264 ПОЛОВИЦЯ Олег Київська, Д, ЦОП 13.05.1994 4:40.56     Зайцев В.О., Гаман Л.Л.
    7 266 КИЦ Володимир Київська, Д, ЦОП 15.01.1987 4:40.56     Романчук С.І.
    7 267 ЛУКАЩУК Ігор Київська, ЗСУ, ЦОП 06.06.1989 4:40.56     Романчук С.І.
    9 1256 КУРОЧКА Віктор Сумська, У, ДЮСШ "Україна"Суми 17.08.1989 4:43.62     Пилипей Л.П.
    9 1281 КОЗАЧЕНКО Вячеслав Сумська, У, ДЮСШ "Україна"Суми 21.03.1991 4:43.62     Пилипей Л.П.
    9 1284 СУПРУН Володимир Сумська, С, СДЮШОР Голубничого 24.01.1994 4:43.62     Гудим С., Гудим М.П.
    9 1331 ТЄТЄРЄВ Богдан Сумська, У, ДЮСШ "Україна"Суми 08.11.1992 4:43.62     Пилипей Л.П.
      127 БЛАГУН Сергій Донецька, У, СДЮШОР №1 Днц 22.04.1992 DQ 170.6     Іщенко В.Т., Ковальова Н.М.
      129 ЛЕПІНСЬКИЙ Денис Донецька, Д, ШВСМ 06.03.1988 DQ 170.6     Степанцов К.А.
      139 НАКОНЕЧНИЙ Максим Донецька, У, ШВСМ 20.04.1988 DQ 170.6     Русєв М.І.
      144 КОЛЕСНИКОВ Микита Донецька, ДВУОР ім. С.Бубки 17.01.1994 DQ 170.6     Кравченко А, Чумак А.І., Чумак О.В. ()
  • КОМАНДНІ ПІДСУМКИ  
         
    Місце Команда Очки
         
    1 Донецька 1300
    2 Київська 1290
    3 Днiпропетровська 1165
    4 Запорiзька 835
    5 Харкiвська 765
    6 Житомирська 750
    7 Черкаська 675
    8 м.Київ 655
    9 Сумська 525
    10 Вiнницька 510
    11 Миколаївська 480
    12 Львiвська 450
    12 Одеська 450
    14 Полтавська 335
    15 Луганська 330
    16 Тернопiльська 305
    17 АР Крим 290
    18 Івано-Франкiвська 250
    19 Чернiгiвська 230
    20 Кiровоградська 210
    20 Чернiвецька 180
    22 Хмельницька 175
    23 Закарпатська 125
    24 Херсонська 115
    25 Волинська 60
    25 Рiвненська 60
    27 м.Севастополь 0
  • Кубок України з багатоборств
         
    Місце Команда Очки
         
    1 Харкiвська 97
    2 Днiпропетровська 90
    3 Полтавська 85
    4 Київська 65
    5 Львiвська 61
    6 Херсонська 25
    7 Одеська 20
    8 Черкаська 10
    9 Запорiзька 5

Командные результаты

КОМАНДНІ ПІДСУМКИ  
     
Місце Команда Очки
     
1 Донецька 1300
2 Київська 1290
3 Днiпропетровська 1165
4 Запорiзька 835
5 Харкiвська 765
6 Житомирська 750
7 Черкаська 675
8 м.Київ 655
9 Сумська 525
10 Вiнницька 510
11 Миколаївська 480
12 Львiвська 450
12 Одеська 450
14 Полтавська 335
15 Луганська 330
16 Тернопiльська 305
17 АР Крим 290
18 Івано-Франкiвська 250
19 Чернiгiвська 230
20 Кiровоградська 210
20 Чернiвецька 180
22 Хмельницька 175
23 Закарпатська 125
24 Херсонська 115
25 Волинська 60
25 Рiвненська 60
27 м.Севастополь 0
Кубок України з багатоборств
     
Місце Команда Очки
     
1 Харкiвська 97
2 Днiпропетровська 90
3 Полтавська 85
4 Київська 65
5 Львiвська 61
6 Херсонська 25
7 Одеська 20
8 Черкаська 10
9 Запорiзька 5
Яндекс.Метрика